>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
SAS zdaje się,że znalazło optymalną rotację. Manu zagrał kapitalnie,wysokie drewno mniej kaleczyło grając z ławki,Diaw kilka razy wybronił Jamesa a Heat ani razu nie prowadzili w całym meczu!
Miami ma duży problem na pozycji skrzydłowego,Haslem grał słabo, wszedł Miller do s5 i też gral słabo. Dodatkowo Chalmers strasznie ceglił i na rozegraniu Spurs byli o dwie klasy lepsi. Jedynie na pocieszenie Allen zagrał bardzo skutecznie,a Battier miał kilka momentów dobrej gry.

W tym momencie daję większe szanse San Antonio na mistrzostwo.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Zastanawiam sie czy to SAS tak kapitalnie dzisiaj zagralo, czy MIA tak slabo, osobiscie typowalem wygrana SAS w tym meczu, ale nie przypuszczalem, ze przyjdzie tak latwo. Jesli SAS nie wygra 4:2, to przegra 3:4 jak dla mnie. Szykuje sie kapitalny mecz.
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Hugues cos jest w tym co mowisz odnosnie dalszego przebiegu serii... w zwiazku z tym kursy wystawione przez buka na g6 uwazam za kiepski zart... :)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jaka jest szansa, że w meczu nr 6 NBA do sędziowania desygnuje Joe Crawforda albo Fostera? Pytam z ciekawości ???? Gdyby był gdzieś taki zakład to chętnie bym zagrał, bo to raczej pewne. Panowie od czarnej roboty będa w cenie w tym meczu. Kursy ciekawe, bo mimo że jest 2-3 to Miami dalej jest faworytem do wygrania mistrzostwa. Poza tym, ta seria to seria zygzakowa - pomijajac pierwszy mecz plusowe handicapy nie maja znaczenia w tej rywalizacji.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Jaka jest szansa, że w meczu nr 6 NBA do sędziowania desygnuje Joe Crawforda albo Fostera? Pytam z ciekawości ???? Gdyby był gdzieś taki zakład to chętnie bym zagrał, bo to raczej pewne. Panowie od czarnej roboty będa w cenie w tym meczu. Kursy ciekawe, bo mimo że jest 2-3 to Miami dalej jest faworytem do wygrania mistrzostwa. Poza tym, ta seria to seria zygzakowa - pomijajac pierwszy mecz plusowe handicapy nie maja znaczenia w tej rywalizacji.
Joey to pocieszna morda i pajac jakich mało ale najlepszym ,,specem&#39;&#39; od ustawiania wyników dla NBA jest ten pan :
http://en.wikipedia.org/wiki/Ken_Mauer
SPURS w 6 !
P.S : Pop po raz kolejny swoją gadką rozwala mnie na łopatki ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Spurs powyżej 6,5 celnych trójek
1,72 betcity


Dla porównania Betsson wyskoczył z linią 9,5! (co moim zdaniem jest trochę za dużo)
Spurs w kazdym meczu trafiali powyżej 6,5.Odpowiednio 7,10,16,8,9. Teraz jeszcze Manu wszedł do s5 i to jest kolejny plus dla typu. 7 celnych trójek to mało przy takich graczach:Green,Manu,Neal,Leonard a zawsze jeszcze może zaskoczyć Parker,Bonner,nawet Diaw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dzięki xmarcinx za powyższy, świetny typ

Co do samego GM6 to nie ma co kombinować, bo patrząc na to, co nam buki zaserwowały trzeba grać bez względu na sympatie w kierunku Spurs:

SAS win/3,70/ Pinnacle ⛔⛔⛔ było zaj..... blisko
SAS +9,5pkt/ 1,61 /Bet365 ✅✅✅103:100 Miami

Ekipa z San Antonio poczuła krew i jeśli nie chce przewalić tej serii, to musi zamknąć serię finałową dzisiejszej nocy. Kursy na ten mecz nieco przypominają te z GM1 , kiedy to nie było do końca wiadomo, co oba zespoły pokażą w serii finałowej po różnorodnej drodze obu ekip do finału. Teraz jesteśmy dużo mądrzejsi, bo jesteśmy po 5 meczach, a mimo to kurs bardzo zbliżony do tego pierwotnego otwierającego serię. Nie chce mi się po prostu wierzyć, że Spurs to wypuszczą z łap. Nie jestem fanem Heat i nigdy nie byłem, ale patrząc obiektywnie, to naprawdę więcej atutów na chwilę obecną mają Ostrogi, a jeżeli główny lider Heat mimo wszystko zawodzi (moja subiektywna opinia) to grzechem byłoby nie ruszać takiego kursu.

edit: co do MVP, to jak dla mnie jasne jest, że jeśli Miami wygra finał to Lebron zgarnia MVP, a jeśli Spursi, to zdecydowanie Tony Parker. Historia o tym, że ryzykuje kontuzją i gra dalej w finałach, by nie zawieść fanów tylko umacnia moje zdanie w tej kwestii. Także nie głupia ta opcja po 3,25 ????
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik


Sporo czasu do najbliższego meczu, a presja z godziny na godzine będzie coraz większa. James przyzwyczaił nas do lepszej gry zwłaszcza po poprzednich finał z Thunder. Pomimo wszystko, Miami wciąż może wygrać ale potrzebują świetnego spotkania Lebrona, żeby napluć krwi Spurs. San Antonio dysponują lepszym formatem, widać zgrany kolektyw i przewagę nad Heat. Miami nie jest jednak bez szans, wszystko zależy od jutrzejszego meczu. Lebron nie kręci wielkich cyfer w finałach, w pierwszym meczu triple double i porażka. Co jak co, ale James potrafi zmobilizować się na największe spotkanie. I myślę, że jutro dokona wielkich rzeczy, nawet jeżeli Heat ulegną, to MVP zasadniczego zagra na miarę możliwości. Lebron nabył znaczne doświadczenie w porównaniu do ostatnich lat i gościu nie bez powodu jest nazywany najlepszym koszykarzem na świecie. Triple Double nie jest poza jego zasięgiem - gracz idealny, potrafi rzucać, zbierać i podawać. Jestem świadomy, że w głównej mierze polegam na szczęściu jednak na takim etapie wszystko może się wydarzyć. Wynika to przede wszystkim z sytuacji Miami, jeśli jutro zdołają wygrać, karty mogą się odmienić. Pozostaje tylko liczyć, że reszta drużyny nie spali się ze strachu, bo niewątpliwie jest to jeden najważniejszych pojedynów dla Heat w kontekście całego sezonu. Podsumowując moim zdaniem typ warty ryzyka po takim kursie.

Lebron James triple double @ 6,80 betsson✅✅✅
Lebron James double double @1,81 betsson​
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Miami Heat - San Antonio Spurs : Wszystkie punkty zawodnika HCP
Ile punktów zdobędzie zawodnik w czasie meczu (wliczając dogrywkę i handicap)?
Ray Allen ( 1 ) punkty
1.85
Manu Ginobili ( -1 ) punkty
1.85


A ja na betssonie znalazłem takie coś i właśnie to mam zamiar zagrać. Jak wiemy Manu w końcu dostał i dostanie więcej minut wychodząc w wyjściowej piątce a to przekłada się na lepszą jego grę i więcej punktów. Może nie rzuci ponownie ponad 20 ale liczę ,że będzie ich więcej o kilka niż Allena, ponieważ wygląda jakby odzyskał ta swoją pewność w grze ,której mu brakowało wcześniej.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dzięki xmarcinx za powyższy, świetny typ

Co do samego GM6 to nie ma co kombinować, bo patrząc na to, co nam buki zaserwowały trzeba grać bez względu na sympatie w kierunku Spurs:

SAS win/3,70/ Pinnacle
SAS +9,5pkt/ 1,61 /Bet365

Ekipa z San Antonio poczuła krew i jeśli nie chce przewalić tej serii, to musi zamknąć serię finałową dzisiejszej nocy. Kursy na ten mecz nieco przypominają te z GM1 , kiedy to nie było do końca wiadomo, co oba zespoły pokażą w serii finałowej po różnorodnej drodze obu ekip do finału. Teraz jesteśmy dużo mądrzejsi, bo jesteśmy po 5 meczach, a mimo to kurs bardzo zbliżony do tego pierwotnego otwierającego serię. Nie chce mi się po prostu wierzyć, że Spurs to wypuszczą z łap. Nie jestem fanem Heat i nigdy nie byłem, ale patrząc obiektywnie, to naprawdę więcej atutów na chwilę obecną mają Ostrogi, a jeżeli główny lider Heat mimo wszystko zawodzi (moja subiektywna opinia) to grzechem byłoby nie ruszać takiego kursu.

edit: co do MVP, to jak dla mnie jasne jest, że jeśli Miami wygra finał to Lebron zgarnia MVP, a jeśli Spursi, to zdecydowanie Tony Parker. Historia o tym, że ryzykuje kontuzją i gra dalej w finałach, by nie zawieść fanów tylko umacnia moje zdanie w tej kwestii. Także nie głupia ta opcja po 3,25 ????
Idąc Twoim tokiem myślenia warto chyba zaryzykować na dziś dublem na wygraną Spurs i MVP dla Parkera. W Milenium można to połączyć i mamy kurs 9,43. Za drobne można spróbować ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Idąc Twoim tokiem myślenia warto chyba zaryzykować na dziś dublem na wygraną Spurs i MVP dla Parkera. W Milenium można to połączyć i mamy kurs 9,43. Za drobne można spróbować ;)
Dokładnie, nie wiem czy to jest jakiś błąd ale jak ktoś chce zagrać mistrzostwo Miami to dokłada LeBrona jako MVP i jeśli Heat wygrają to drugi zakład automatycznie wchodzi. ???? Tylko że trzeba zagrać Heat 4:3 bo mistrzostwa Heat już nie da się połączyć. ???? Jeśli chodzi o Spurs to tu już trzeba bawić się w dokładny wynik serii, 4:2 lub 4:3.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
NBA interesuję się raczej od święta, z meczy finałowych nie oglądałem żadnego... Jednak to, że jeśli Miami wygra to Lebron dostanie MVP to wiem nawet ja. Pytanie tylko czy aby na pewno Parker w przypadku wygranej Spurs? Wyrazi ktoś jeszcze swoją opinię? Bo te duble są warte uwagi nawet za grubsze stawki...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Final bez zadnej dogrywki? Cos mi tu nie pasuje, moze warto sprobowac za drobne@16 lub wiecej, bo dzisiaj jest na to najwieksza szansa jesli w ogole. ✅ a dam sobie honorowo ????

Z mojej strony sorry za suchy typ ale MIAMI dzisiaj win 9/10. D Wade over 20.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Jednak to, że jeśli Miami wygra to Lebron dostanie MVP to wiem nawet ja. Pytanie tylko czy aby na pewno Parker w przypadku wygranej Spurs? Wyrazi ktoś jeszcze swoją opinię? Bo te duble są warte uwagi nawet za grubsze stawki...
Według mnie jak nie Parker to Green.
Tak wygląda &quot;symulacja&quot;, kursy z milenium.pl:
4:3 + James MVP 120 -&gt; 432
4:3 + Wade 40 -&gt; 514
3:4 +Parker 60 -&gt; 557
2:4 + Parker 80 -&gt; 629
Wydatek: 300 zł
Jeżeli ktoś chce zagrać na SAS jako zwycięzce NBA 2013 to w milenium można łączyć kurs 1.75 za wygraną z dokładnym wynikiem. Co daje łącznie AKO ok. 5.69 lub 4.81.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 80

pididi

Użytkownik
NBA Finals Game 6
Typ: Miami Heat -6.5 kurs: 1.9 pinnacle​
⛔

Ostatni typ był podyktowany czystymi faktami, dziś stawiam na drużynę której kibicuje w tych finałach...przecież nie mogą zdobyć mistrzostwa zaściankowi kowboje zarabiający parę set tysięcy marnych dolców, w stosunku do sportowców celebrytów LBJ, DW....... : ) Hmm większość dziś stawia na Spurs czytając moich poprzedników. Tym bardziej lepiej będzie mi się pisać poniższą analizę:

Obecne finały charakteryzują się trzema rzeczami w czterech rozegranych spotkaniach na pięć tj.: Zespoły naprzemian zwyciężają (zig-zag win), drużyny które osiągały zwycięstwa robiły to w przekonujących rozmiarach różnicą 10 lub więcej punktów, oraz wygrane drużyny osiągały 103 punkty lub więcej. Dziś w nocy to kolej na Miami aby zwyciężyła różnicą dwucyfrową po przegranym spotkaniu numer 5 w San Antonio (114-104). Jak się spodziewałem ostrogi baunce back strong w GM5. Spurs rzucali niesamowicie skutecznie we wszystkich czterech kwartach rzucając 26 punktów lub więcej w każdej kwarcie. Reasumując Popa zawodnicy rzucili na poziomie 60.0% (42-70) z gry oraz 40.9% (9-22) za 3 punkty. Również starterzy odpalili mocno każdy z nich rzucił po 16 punktów lub więcej na poziomie 63.9% (39-61) z gry. Dziś w nocy oczekuje mocnego regresu ze strony Spurs.

Miami wraca na swój parkiet i dziś liczę no mocne odbicie. Prawde mówiąc Miami nie grało jakoś tragicznie źle w GM5 jednak Spursi wznieśli się na wyżyny swoich możliwości. Miami powinno dać z siebie wszystko a jak wiadomo w takich sytuacjach koncentrują się najlepiej, tak jak to było w tych play offach. Miami jest t 6-0 SU oraz ATS kiedy grają po przegranej w play offach. Zwycięskie spotkania zakończyły się odpowiednio 37, 18, 11, 23, 19 oraz 16 punktami. Skuteczności na poziomie 51.1% (238-466) z gry, 43.3% (42-97) rzuty za 3 punkty, oraz 81.2% (112-138) z lini rzutów wolnych. Dziś stawiam na ekipa King Jamesa oraz Flasha...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Według mnie jak nie Parker to Green.

Tak wygląda &quot;symulacja&quot;, kursy z milenium.pl:
4:3 + James MVP 120 -&gt; 432
4:3 + Wade 40 -&gt; 514
3:4 +Parker 60 -&gt; 557
2:4 + Parker 80 -&gt; 629
Wydatek: 300 zł
Już nie macie co kombinować, bo Milenium zdjęło zakłady na MVP.

Trafianie samych trójek to zdeczka za mało na bycie MVP
Pobicie rekordu najlepszego strzelca w historii + prawdopodobne pobicie rekordu poprzedniego najlepszego strzelca w historii + bycie najlepszym strzelcem zespołu w finałach + świetna robota w obronie, to chyba ciut więcej niż tylko trafianie samych trójek.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Trafianie samych trójek to zdeczka za mało na bycie MVP
Olo już Ci odpisał.
Co zrobił Parker w takim razie by dostać MVP? Większość meczy nic nie pokazał. Już bardziej optowałbym, że któryś z dwójki TD - MG, niż TP.
 
N 23

nekar

Użytkownik
Według mnie jak nie Parker to Green.
Green ma sporo zwolenników w tej kategorii, jednak w dzisiejszym meczu ma zostać otoczony specjalną opieką, jeśli sobie poradzi i Spursi wygrają szanse znakomicie wzrosną.
Osobiście myślę, że nie poradzi sobie, under 13 etoto✅
wg nba.com Danny Green, who was a favorite to win Finals MVP, finished just 1-for-7 from the field.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom