>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA PLAY-OFFS 2023/2024 (typy, analizy, komentarze)

Status
Zamknięty.
C 8,4K

crisoovsky

Użytkownik
Kyrie Irving powyżej 20.5 pkt 1.55 STS ✅

W poprzednich dwóch spotkaniach finałowych Kyrie nie zagrał dobrze, mam nadzieję,że dzisiaj się obudzi bo jeśli nie i przegraja dziś to bardzo ciężko będzie Dallas wrócić z 0:3.
Dzisiaj idę w stronę overa Kyrie, w pierwszym meczu 0/5 za trzy a w drugim meczu 0/3, tak to się dzieje,że Irving ma 0/8 i nie trafił żadnego rzutu za trzy punkty w finale. Chore.
Doncic jest kapitalny ale co poprzednie mecze pokazały to sam on tego nie wygra,potrzeba pomocy i fajnego punktowania pozostałych.
Poniekąd wygląda to tak jakby Irving nie chciał krzywdzić swojej byłej drużyny i nagle jeśli jest mecz przeciwko Celtics to jakby go podmienili.
Pora się obudzić panie Kyrie i liczę,że zdobędzie dzisiaj ponad 20 oczek co pokryje ten jakże przyjemny typ.
Jazda💪

35 punktów. Siedzi✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Zeszłej nocy Celtics zostali dziewiątą drużyną, która wygrała ponad 10 meczów z rzędu w jednym sezonie posezonowym. Dołączyli to takich ekip jak:

2017 Warriors: 15
1999 Spurs: 12
1989 Lakers: 11
2001 Lakers: 11
2003 Nets: 10
2012 Spurs: 10
2016 Cavaliers: 10
2017 Cavaliers: 10

Boston również stał się także siódmą drużyną w historii play-offów, która wygrała ponad 7 meczów z rzędu w jednym sezonie posezonowym.Poza nimi dokonali tego:

2001 Lakers: 8
1995 Rockets: 7
2017 Warriors: 7
2017 Cavaliers: 7
2020 Celtics: 7
2020 Heat: 7

Wielu forumowiczów spisywało ich na pożarcie przez Dallas, a teraz się zastanawiamy czy Dallas w ogole wygra jedno spotkanie w serii.
 
R 893,9K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Koszykówka USA, NBA- finał
Godzina 02:30
Spotkanie: Boston –Celtics – Dallas Mavericks
Typ: poniżej 216,5 pkt
Kurs: 1,45
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
No i nie mogło zabraknąć najbardziej znanych play-off na świecie. Mowa oczywiście o NBA. Piate spotkanie w finałowej batalii pomiędzy Bostonem a Dallas. Boston łatwo wygrał 3 pierwsze mecze, ale Dallas z ich liderem Luką Donciciem poprowadzili Mavs do zdecydowanej wygranej we własnej hali. Ja standardowo idę w under punktowy. W NBA panowie rzucają sporo więcej z racji duże ilości trzutów za 3 no i przedze wszystkim z gry 4x12 minut, więc zaproponowana linia to aż 216,5 pkt. No ale spójrzmy jak wyglądały zdobycze punktowe w pierwszych czterech meczach (od najstarszego): 196, 203, 205, 206 pkt. Dla porównania w ramach regular season rzucali 248, 229 punktów, ale znowu powtórzę magiczną wartość Defence dla wygrywania finałów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1733
deepred 801,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No i koniec sezonu. Boston Celtics są mistrzami i po raz 18. w swojej historii zgarniają tytuł wyprzedzając tym samym Lakers w tej klasyfikacji (Lakers mają 17 tytułów). Próżno szukać tu niespodzianki, Celtics byli najlepszą drużyną sezonu zasadniczego, a play-offs tylko potwierdziły ten fakt. Absolutnie genialny sezon, świetnie zmontowana ekipa, która w pierwszej piątce miała 5 zawodników na poziomie all-star. Każdy z nich coś poświęcił, zgodził się na mniejszą rolę, żeby zdobyć upragniony tytuł. Tytuł co by nie mówić w pełni zasłużony, w play-offach rekord 16-3, najlepszy w historii klubu i pełna dominacja. Wielkie gratulacje, bo być faworytem do tytułu to jedno, a zdobyć go to co innego. Widzimy się w przyszłym sezonie, nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! #bleedgreen
 
Otrzymane punkty reputacji: +3810
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom