>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA PLAY-OFFS 2023/2024 (typy, analizy, komentarze)

Status
Zamknięty.
C 12,2K

crisoovsky

Użytkownik
Kyrie Irving powyżej 20.5 pkt 1.55 STS ✅

W poprzednich dwóch spotkaniach finałowych Kyrie nie zagrał dobrze, mam nadzieję,że dzisiaj się obudzi bo jeśli nie i przegraja dziś to bardzo ciężko będzie Dallas wrócić z 0:3.
Dzisiaj idę w stronę overa Kyrie, w pierwszym meczu 0/5 za trzy a w drugim meczu 0/3, tak to się dzieje,że Irving ma 0/8 i nie trafił żadnego rzutu za trzy punkty w finale. Chore.
Doncic jest kapitalny ale co poprzednie mecze pokazały to sam on tego nie wygra,potrzeba pomocy i fajnego punktowania pozostałych.
Poniekąd wygląda to tak jakby Irving nie chciał krzywdzić swojej byłej drużyny i nagle jeśli jest mecz przeciwko Celtics to jakby go podmienili.
Pora się obudzić panie Kyrie i liczę,że zdobędzie dzisiaj ponad 20 oczek co pokryje ten jakże przyjemny typ.
Jazda💪

35 punktów. Siedzi✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Zeszłej nocy Celtics zostali dziewiątą drużyną, która wygrała ponad 10 meczów z rzędu w jednym sezonie posezonowym. Dołączyli to takich ekip jak:

2017 Warriors: 15
1999 Spurs: 12
1989 Lakers: 11
2001 Lakers: 11
2003 Nets: 10
2012 Spurs: 10
2016 Cavaliers: 10
2017 Cavaliers: 10

Boston również stał się także siódmą drużyną w historii play-offów, która wygrała ponad 7 meczów z rzędu w jednym sezonie posezonowym.Poza nimi dokonali tego:

2001 Lakers: 8
1995 Rockets: 7
2017 Warriors: 7
2017 Cavaliers: 7
2020 Celtics: 7
2020 Heat: 7

Wielu forumowiczów spisywało ich na pożarcie przez Dallas, a teraz się zastanawiamy czy Dallas w ogole wygra jedno spotkanie w serii.
 
R 1,2M

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA, NBA- finał
Godzina 02:30
Spotkanie: Boston –Celtics – Dallas Mavericks
Typ: poniżej 216,5 pkt
Kurs: 1,45
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:
No i nie mogło zabraknąć najbardziej znanych play-off na świecie. Mowa oczywiście o NBA. Piate spotkanie w finałowej batalii pomiędzy Bostonem a Dallas. Boston łatwo wygrał 3 pierwsze mecze, ale Dallas z ich liderem Luką Donciciem poprowadzili Mavs do zdecydowanej wygranej we własnej hali. Ja standardowo idę w under punktowy. W NBA panowie rzucają sporo więcej z racji duże ilości trzutów za 3 no i przedze wszystkim z gry 4x12 minut, więc zaproponowana linia to aż 216,5 pkt. No ale spójrzmy jak wyglądały zdobycze punktowe w pierwszych czterech meczach (od najstarszego): 196, 203, 205, 206 pkt. Dla porównania w ramach regular season rzucali 248, 229 punktów, ale znowu powtórzę magiczną wartość Defence dla wygrywania finałów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1733
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No i koniec sezonu. Boston Celtics są mistrzami i po raz 18. w swojej historii zgarniają tytuł wyprzedzając tym samym Lakers w tej klasyfikacji (Lakers mają 17 tytułów). Próżno szukać tu niespodzianki, Celtics byli najlepszą drużyną sezonu zasadniczego, a play-offs tylko potwierdziły ten fakt. Absolutnie genialny sezon, świetnie zmontowana ekipa, która w pierwszej piątce miała 5 zawodników na poziomie all-star. Każdy z nich coś poświęcił, zgodził się na mniejszą rolę, żeby zdobyć upragniony tytuł. Tytuł co by nie mówić w pełni zasłużony, w play-offach rekord 16-3, najlepszy w historii klubu i pełna dominacja. Wielkie gratulacje, bo być faworytem do tytułu to jedno, a zdobyć go to co innego. Widzimy się w przyszłym sezonie, nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać! #bleedgreen
 
Otrzymane punkty reputacji: +3810
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom