>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
martinus 491

martinus

Użytkownik
Co za mecz. Niesamowita dramaturgia spotkania chociaż to dopiero pierwszy tydzień sezonu. Jeśli dojdzie do finałów konferencji między Cavs a Bulls to będą leciały iskry.
Co do Cavs w defensywie jest mnóstwo do poprawy, ale potencjał ofensywny tej drużyny jest potężny. Thompson przekozak, bestia na atakowanej tablicy. Zastanawiam się tylko czy tak samo mecz by się potoczył gdyby Rose mógł grać do końca?
Pamietam kilka lat wcześniej nazwa Lakers budziła strach i szacunek u rywali teraz to serial komediowy dla umysłowo chorych.
Do Bryanta dodaj Nasha inkasującego prawie 10 grubych baniek rocznie i masz pełny obraz tej patologii.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Taki kurs na Suns b2b w SLC? Maximus puknij się w głowę. To jest znacznie poniżej value. Jazz tu są małymi faworytami.
w 3cim meczu sezonu rzeczywiście jest to argument

nie bardzo kumam o co Ci chodzi ? Obawiam się, że zatrzymałeś się na sezonie 12/13 tj. Big Al, Milsap, Foye, Mo Will. Co ma własna hala do rzeczy (tym bardziej w nba rs!) jak jest się cienkim ? Zeszły sezon 16-25 home i chyba tylko 2 ekipy miały gorzej

odszedł R. Jefferson do tego, jedyny doświadczony w tej ekipie młokosów

To jest znacznie poniżej value.
jak nie masz wiedzy to zanim napiszesz poświęć te 2.5 min i sprawdź sobie historię kursów na oddsportal

nie mam ani ochoty, ani tym bardziej czasu na takie dyskusje, bo nawet mając argumenty ciężko dojść do porozumienia ponieważ każdy ma swój punkt widzenia, ale w tym akurat wypadku Ty ich nie podasz, bo najzwyczajniej ich nie ma - co nie znaczy, że Suns na pewno wygrają, bo to jest nba :]
bez odbioru
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
blaise piszesz ze ogladales lopeza za czasow phx, to prawda ze wtedy byl zupelnym drewniakiem i wydawalo sie ze nic z niego nie bedzie, ale przez ostatnie 2-3 lata robin zrobil spory postep i nepwno bym nie powiedzial ze jest slabym C w obronie, to ze nie potrafi bronic howarda to nie znaczy ze fajnie sie nie wpasowuje do portland. w trail blazers wiekszym problemem jest zupelny brak lawki, tragiczny w obronie lillard i fakt ze oni beda mieli problem zeby w tym skladzie wejsc na poziom wyzej, tym bardziej ze lamarcus i matthews, czyli dwaj najpewniejsi zawodnicy w druzynie po sezonie sa niezastrzezonymi FA. lamarcus musi dostac maxa a matthews, patrzac na to ze klay dostal maxa, moze spokojnie dostac jakies 50/4, a wtedy lawki to oni nie zrobia.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
blaise piszesz ze ogladales lopeza za czasow phx, to prawda ze wtedy byl zupelnym drewniakiem i wydawalo sie ze nic z niego nie bedzie, ale przez ostatnie 2-3 lata robin zrobil spory postep i nepwno bym nie powiedzial ze jest slabym C w obronie, to ze nie potrafi bronic howarda to nie znaczy ze fajnie sie nie wpasowuje do portland. w trail blazers wiekszym problemem jest zupelny brak lawki, tragiczny w obronie lillard i fakt ze oni beda mieli problem zeby w tym skladzie wejsc na poziom wyzej, tym bardziej ze lamarcus i matthews, czyli dwaj najpewniejsi zawodnicy w druzynie po sezonie sa niezastrzezonymi FA. lamarcus musi dostac maxa a matthews, patrzac na to ze klay dostal maxa, moze spokojnie dostac jakies 50/4, a wtedy lawki to oni nie zrobia.
Klay zasługuje na maxa, natomiast nie sądzę by Matthews go dostał. Chyba, że w Oregonie włączy się myślenie jak w Cleveland ;-). Strzelec GSW to jednak pólka ( przynajmniej pół półki wyżej ), niż obrońca Portland. Poza tym pełna zgoda - jak Portland nie zbuduje solidnej ławki, to przy tej rzeźni co jest na Zachodzie będzie krucho z PO. Portland ma jeszcze jeden problem - gra poza własnym podwórkiem...
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: Konar25 -&gt;

Osobny akapit dla Lakers :grin: Ogladalem końcówkę bo sie przebudziłem w nocy no i musze napisac o tym cyrku na kolkach.Ogladalem tylko końcówkę i jak patrzyłem na te piłka do Kobiego i rzut z dupy po rękach &quot;moze wejdzie przeciez jestem Bryant&quot; to po prostu mi przypomina cyrk.Tam w tle Jack Nicholson normalnie czułem sie jak to oglądałem jak w jakimś teatrze dla umysłowo chorych.Bryant jest rakiem tej druzyny a ta chociaż bedzie zapewne przyciągać przereklamowane gwiazdy vide Lin to powinna byc ciekawa gdy Kobie zakończy karierę.Oczywiscie jest to legenda etc. ale czy on sam nie widzi ze ta drużyna nie ma sensu? I on jeszcze z uśmiechem podpisuje maxa OMG zero klasy i mózgu.
Pamietam kilka lat wcześniej nazwa Lakers budziła strach i szacunek u rywali teraz to serial komediowy dla umysłowo chorych.
No cóż, jeśli chodzi ci o kontrakt Bryanta, to wszyscy wiemy, jak to wygląda, natomiast nie oceniaj jego gry po tym, jak włączyłeś końcówkę. Oglądałem cały mecz z perspektywy kogoś, kto miał postawiony over Kobego licząc na 20-30 rzutów, tymczasem większość meczu Bryant szukał świetnie partnerów, komentatorzy podkreślali jego dobrą grę i kreowanie zespołu. Po 3 kwartach miał 6 asyst i 5-7 z gry, czyli świetne wskaźniki. W 4 kwarcie po prostu nie mógł się wstrzelić, przy czym chyba tylko 1 rzut był naprawdę forsowany, pozostałe to rzuty które spudłował a normalnie powinien trafić, bo zyskiwał przewagi nad obrońcami, czy to niższym Paulem czy Redickiem. Sam byłem zdziwiony, że Bryant tak mało rzucał w tym meczu. Gdyby nie to, że Clippers mają takiego czołga jak Blake, Lakers pewnie wygraliby ten mecz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
No cóż, jeśli chodzi ci o kontrakt Bryanta, to wszyscy wiemy, jak to wygląda, natomiast nie oceniaj jego gry po tym, jak włączyłeś końcówkę. Oglądałem cały mecz z perspektywy kogoś, kto miał postawiony over Kobego licząc na 20-30 rzutów, tymczasem większość meczu Bryant szukał świetnie partnerów, komentatorzy podkreślali jego dobrą grę i kreowanie zespołu. Po 3 kwartach miał 6 asyst i 5-7 z gry, czyli świetne wskaźniki. W 4 kwarcie po prostu nie mógł się wstrzelić, przy czym chyba tylko 1 rzut był naprawdę forsowany, pozostałe to rzuty które spudłował a normalnie powinien trafić, bo zyskiwał przewagi nad obrońcami, czy to niższym Paulem czy Redickiem. Sam byłem zdziwiony, że Bryant tak mało rzucał w tym meczu. Gdyby nie to, że Clippers mają takiego czołga jak Blake, Lakers pewnie wygraliby ten mecz.
+ to
https://www.youtube.com/watch?v=ZoHDtvmjgQ4 :cool:
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies
over 183,5
1,71
bet365 ⛔⛔

poziomo TBL...


Wczorajszej nocki Miśki mnie załatwiły, rzucając Pacers o dwa oczka za dużo ;-). Mam nadzieję, że dziś pozwolą odrobić wczorajszą stratę.
W tej hali w ostatnich dwóch sezonach, wszystko kręciło się wokół tych cyferek ( dwa razy po 181 pkt, do tego w letniej lidzie 182 ). Biorę over, bo mam wrażenie, że ww. drużyny w tym sezonie pokażą lepszą ofensywę. Zalążki widać już w początkowych meczach, gdyż Memphis potrafiło wsadzić Indianie 97 oczek na ich parkiecie, a Wilkom 105 u siebie, a Bobki 108 Milwaukee. Oczywiście wiem, że Indiana ma swoje problemy, a obrona Wilków i Kozłów to jakby dolna półka ligi, ale 184 punkty do rzucenia, to nie 200. Rotoworld donosi wprawdzie o problemach Walkera i Stephensona, ale powinni zagrać. W Memphis brak Lee nie powinien wpłynąć na ofensywę ( chociaż może zagra ). Po stronie Bobcats ma kto rzucać na obwodzie, Miśki będą cisnąć pod kosz na Gasola i Randolpha bo w pierwszych dniach pokazują, ze są w dużym gazie. Powinno być dobrze.
Powodzenia.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nie ma co sie zastanawiac tylko brac Nuggets. Planowany powrot Lamba i Jacksona dzisiaj zostal odwolany [https://twitter.com/anthonyVslater/status/528579363479257088] wiec zwyczajnie w swiecie zostaja z 2-3 powaznymi graczami. Denver tylko bez Hicksona i z Gallinarim, ktory dostal limitowane minuty i pewnie zagra cos kolo 20-25min, ale nie ma co sie martwic bo na lawce jest Chandler i w ostatecznosci Alonzo Gee. Oklahoma zagrala dwa naprawde dobre spotkania przeciwko Clippers i Portland na wyjazdach i dzisiaj teoretycznie wracajac do swojego domu powinna postawic sie jeszcze bardziej ale jakos nie chce mi sie wierzyc w kolejny super mecz z takim oslabieniami. Za duzo atutow po stronie Denver i po prostu zdecydowanie lepszy sklad Denver. Oklahoma dzisiaj w 8osobowej rotacji.
Denver -5,5 bet365 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
02/11/2014 4:30 CET
Golde State Warriors (-15.5) - Los Angeles Lakers
2.00 (Pinnacle) ✅ 127:104
5/10

Dla LAL jest to b2b. Wczoraj przegrali z Clippers. Lakers zagrało dobre spotkanie, center Jordan Hill miał świetny dzień rzutowy i trafiał z dystansu seryjnie, co zdarza mu się rzadko. Prawdopodobnie zagrał jeden z lepszych meczów w sezonie. Nie wystarczyło to jednak do wygranej z Clipps.

Lakers grało dwa spotkania z Warriors w preseason - 120:105, 116:75 oba na korzyść na Warriors. W mojej opinii Warriors to koszmarny match-up dla Lakers na pozycjach 1-2, gdzie grają Stephen Curry i Klay Thompson. W ataku Kobe będzie miał trudną misję z bardzo solidnym obrońcą - Andre Igoudalą. To będzie nokaut i wysokie zwycięstwo Warriors.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Dwyane Wade under 21 pkt @1,85 Unibet ✅ 9 pkt
Na dzisiejszą nockę proponuję under punktowy Wade&#39;a. Heat grają w Philadelphii z tamtejszymi 76ers. Problemy z kolanami DW są wszystkim znane. Jakby tego było mało, ostatni mecz z Wizards skończył z lekką kontuzją łydki. W piątek jednak już normalnie trenował i powinien dzisiaj zagrać. W nocy z niedzieli na poniedziałek Heat czeka mecz z Raptors, który na pewno dla drużyny z Miami będzie ważniejszy niż potyczka ze słabymi 76ers. W zeszłym sezonie, Wade zazwyczaj nie grał b2b, ale spodziewam się, że dzisiaj dostanie jakieś limitowane minuty, a z Raptors zagra normalnie.Heat powinni sobie spokojnie poradzić z dzisiejszymi rywalami, którzy w dodatku grają b2b.
Mimo odejścia LBJ&#39;a, w Miami ma kto rzucać, Bosh szaleje, więc nie ma sensu mocnego forsowania dzisiaj Wade&#39;a. Z Wizards rzucił 21 punktów w 31 minut. Dzisiaj dłużej zapewne nie zagra, bo nie powinno być takiej potrzeby. To wszystko skłania mnie do zagrania underu 21 punktów DWade&#39;a, jakie proponuje uni.
Na ten mecz proponuję również:
Miami -9 @1,95 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
easy 3,1K

easy

Forum VIP
W nocy z niedzieli na poniedziałek Heat czeka mecz z Raptors, który na pewno dla drużyny z Miami będzie ważniejszy niż potyczka ze słabymi 76ers.
W tabeli nie dostana dodatkowych punktow za pokonanie Raptors wiec wazniejszy mecz zazawyczaj jest ten, ktory jest teoretycznie latwiejszy do wygrania a do wygrania latwiejszy powinien byc mecz z 76ers ???? Taka mala dygresja, niemniej zgadzam sie z typem. Miami po odejsciu Lebrona to dalej bedzie solidna ekipa, wzmocnili sie umiejetnie, &#39;nowy&#39;Cris Bosh i PO powinni na luzie zrobic. 76ers b2b dzisiaj gdzie liderzy grali duze minuty. powinno byc spokojnie zwyciestwo co daje mniej minut dla starterow. Aaaa McRoberts dzisiaj wraca do skladu Heat.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
W tabeli nie dostana dodatkowych punktow za pokonanie Raptors wiec wazniejszy mecz zazawyczaj jest ten, ktory jest teoretycznie latwiejszy do wygrania a do wygrania latwiejszy powinien byc mecz z 76ers
Oczywiście, może źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że mecz z Raptors będzie trudniejszy, na pewno bardziej prestiżowy i wymagający większego nakładu sił niż ten z 76ers. Phila jest przesłaba, dodatkowo b2b i Heat luźno powinni wygrać, a co za tym idzie Wade nie powinien być dzisiaj mocno eksploatowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kobe Bryant łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt? over 1,5 @ 2,15⛔
Betsson
Na dzisiejszą nockę proponuję taki oto zakład, ten sam co z Wallem. Dziś ciężki mecz czeka Lakersów, do tego b2b, lecz sądzę, że powalczą dość solidnie i nie będzie takiego pogromu jak uważa zapewne większość. Jednak do rzeczy, dziś 4 mecz Bryanta, tylko w jednym dotychczas trafił za trzy dwukrotnie. Dziś nie będzie miał łatwego rywala w obronie i myślę, że to będzie powód, dla którego Kobe będzie zmuszony częściej decydować się na rzut za trzy. Kurs fajny, więc próbujemy!
Do tego Raptors -4,5 @ 1,71✅ i Bulls win @ 1,71✅
 
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
Miami to win by 6 or more
Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies under 193,5

ako: 2,16 bet365 ✅✅✅
Krótko. Miami bez Lebrona oczywiście słabsze ale to wciąż drużyna licząca się na wschodzie. Bosh w końcu ma możliwość rozwinięcia skrzydeł co pokazał zresztą w pierwszym meczu. 76ers - szpital, do tego w ostatnim meczu McDaniels nabawił się urazu biodra choć tak szczerze każdy dobrze wie, że i bez szpitala jest to ekipa na doły tabeli. Miami raczej w ten mecz nie włoży całych swoich sił patrząc na ich następny mecz ale biorąc pod uwagę klasę ich dzisiejszego przeciwnika handi -5,5 pkt spokojnie do pokrycia.
Szerszenie wróciły!!! Powrót do wcześniejszej nazwy nie oznacza na pewno zmiany stylu gry ???? Wciąż jest to ekipa grająca twardą opierającą się głównie na defensywie koszykówkę. Naprzeciw Miśki grające podobnie, do tego lubującę się w długim, dokładnym rozgrywaniu akcji. Fakt, w pierwszych meczach zdobycze punktowe całkiem pokaźne jak na obie drużyny 108pd, 105, 97 ale wziąć pod uwagę należy fakt z kim grały. Słabe w obronie Milwaukee, zdziesiątkowane Pacers i &quot;nowa&quot; bo bez Love&#39;a Minnesota. Liczę na to, że dzisiaj obie drużyny zaprezentują to co najbardziej potrafią i nie dadzą się ponieść za bardzo panującej z początkiem sezonu euforii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Znów będzie krótko i zwięźle. Brak czasu na większe pisanie, aczkolwiek bety porządnie wyselekcjonowane. Zobaczymy jak z rezultatem. ;)

Brandon Jennings poniżej 13,5 pkt ⛔⛔ dzień konia w 1Q
Sportingbet
1,85​

Chyba jedyny bukmacher, który wystawił linię na tego zawodnika. Jego charakterystyka? Jeździec bez głowy, brak selekcji rzutów, bardzo słaba skuteczność zarówno po penetracjach, jak i z półdystansu. Ścisła czołówka jeśli chodzi o najgorszą skuteczność w lidze w ubiegłym sezonie i nie tylko ubiegłym. ???? Oczywiście nabijał po kilkanaście pkt/mecz bo oddaje stosunkowo sporo rzutów. Co jeszcze przemawiam za underem w dniu dzisiejszym? Nowy coach Detroit, Stan Van Gundy nie darzy go zaufaniem i mimo, że Jennings rozpoczyna mecze w s5 to szybko zostaje zmieniany i przez większą część meczu przesiaduje na ławce. 20 minut z Denver na otwarcie sezonu, 16 minut z Wilkami dzień później. W obu spotkaniach rzucił po 4 pkt. To nie zwiastuje niczego dobrego.

Serge Ibaka powyżej 16,5 pkt ✅✅
1,85
Sportingbet​



Koniec analizy ????​
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/242226/reggie-jackson-(ankle)-doubtful-saturday
http://www.rotoworld.com/headlines/nba/242223/jeremy-lamb-(back)-is-doubtful-saturday
Lamb i Jackson mieli dzisiaj grać, ale ostatecznie ich występ jest wątpliwy i raczej nie pojawią się na parkiecie. W związku z tym OKC ma 8 graczy w rotacji w tym kilku, którzy choćby bardzo się starali nie mają talentu strzeleckiego (sztandarowy przykłada to Perkins ;)). Ibaka odda sporo rzutów o czym jestem przekonany. Jeśli jego skuteczność będzie choć na przyzwoitym poziomie nie widzę możliwości, by ten over nie wszedł. Jeśli jakimś cudem któryś z wyżej wymienionych graczy (Jackson, Lamb) pojawi się na boisku typ wciąż pozostaje aktualny.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
R 9

raq911

Użytkownik
ma ktoś jakiejś spostrzeżenia przed meczem Chicago z Minesotą? Moim zdaniem Byki będą chciały się zrewanżować za wczorajszy mecz z Cavs. Czy Waszym zdaniem jest to dobry typ na dzisiejszą noc? Nie jestem aż takim ekspertem jak co niektórzy tutaj więc proszę o jakieś informacje, które do końca mnie przekonają, że warto zagrać ten typ. :cool:
 
H 187

h778

Użytkownik
Klay Thompson over 19.5 @ 1.83 [Paddy Power]
Bardzo fajna linia na Klaya podbudowanego kasą, która mu wpadnie przez najbliższe cztery lata. :wink: W bardzo-nisko-punktowcu z Sacto miał 19 i tylko 2/8 za trzy, dziś u siebie, GSW pokracznej obronie Lakersów powinni rzucić w granicach 115-120. LAL w trzech dotychczasowych meczach dostawali średnio 13.33 trójki na mecz na skuteczności 42.5%... Jedynym zagrożeniem jest szybki blowout i bardzo małe minuty dla starterów.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ma ktoś jakiejś spostrzeżenia przed meczem Chicago z Minesotą? Moim zdaniem Byki będą chciały się zrewanżować za wczorajszy mecz z Cavs. Czy Waszym zdaniem jest to dobry typ na dzisiejszą noc? Nie jestem aż takim ekspertem jak co niektórzy tutaj więc proszę o jakieś informacje, które do końca mnie przekonają, że warto zagrać ten typ. :cool:
linia dziwnie niska na to spotkanie co mnie niepokoi, ale patrzac na obie ekipy ciężko myśleć, że Bulls tego nie wygrają. Minny to młoda ekipa, która najlepsze lata ma dopiero przed sobą, Bulls z kolei to must win and must win now project. Nie wiem jaki status Rose&#39;a, moze nie gra i stad ta linia, ale nawet bez Rose&#39;a wg mnie Byki wygrywają, co nie oznacza, ze jakoś super pewnie czuję tą wygraną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
linia dziwnie niska na to spotkanie co mnie niepokoi, ale patrzac na obie ekipy ciężko myśleć, że Bulls tego nie wygrają. Minny to młoda ekipa, która najlepsze lata ma dopiero przed sobą, Bulls z kolei to must win and must win now project. Nie wiem jaki status Rose&#39;a, moze nie gra i stad ta linia, ale nawet bez Rose&#39;a wg mnie Byki wygrywają, co nie oznacza, ze jakoś super pewnie czuję tą wygraną ????
Derrick Rose (ankle), Jimmy Butler (thumb) and Taj Gibson (ankle) are all game-time decisions for Saturday against the Wolves.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Clippers - Sacramento
Sacramento +10,5 ✅✅✅ Jak w masełko 98:92 WIN

Dzis w LA licze na wyrównane spotkanie. LAC mega faworyci, ale jakos nie wydaje mi sie, zeby mieli dzis łatwa przeprawe z Królami. Watpie aby gracze z Sacramento zaliczyli taki slaby wystep jak w meczu z GSW, gdzie w drugiej połowie spotkania dostali srogie lanie. W kolejnym meczu zagrali zdecydowanie lepiej, gdzie wygrali z faworyzowanymi graczami Blazers. Jesli chodzi o graczy Clippers narazie rozegrali 2 wyrównane spotkania, z mocno osłabiona Oklahoma gdzie o mało nie przegrali oraz z Bryantem i spóła gdzie byli nieznacznie lepsi 118:111. Sac w moim mniemaniu jest w tym momencie w lepszej formie niz LAL i nie zdziwie sie gdy śmiało powalcza o pełna pule z druzyna Miasta Aniołów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom