>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Magic@76ers under 196 @ 1,97 Pinnacle

Dla mnie sprawa dosyć jasna - mamy tu do czynienia z dwoma słabymi ekipami, które zamykają jeszcze bez zwycięstwa Konferencję Wschodnią. Philly w porównaniu do poprzedniego sezonu nie gra już takiej szalonej koszykówki, bo straciła przede wszystkim wykonawców (jak Turner czy Young, Carter-Williams kontuzjowany). Obie drużyny mają słabe ofensywy i defensywy i jak trafi się lepszy atak, to rzuca im spokojnie stówkę, ale gdy spotykają się ze sobą dwie takie drużyny, to raczej nie ma co liczyć na wysoki wynik. To będzie mecz na mega niskim poziomie, prawdopodobnie festiwal nieskutecznych rzutów i myślę, że Magic i 76ers nie powinni nam zafundować więcej niż 190 pkt.
Oglądam trochę to spotkanie i jestem trochę zdziwiony skutecznością, a jest to wynik słabej obrony. Myślę że w 4q już takiej swobody nie będzie.

Under 201.5 @1.85 pograny przed 4q

✅ Ładnie usiadło ;)

Ale co z tego jak BKN, BOS i DET zawiedli...
Ciekawe czy Cavs też dzisiaj zawiodą???
Jedynie wysoka wygrana MEM może podratować nocke ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
45 min z gry na pozycji PG i zero asyst któż to taki ?
Kyrie ,,All star&#39;&#39; Irving , niesamowita sprawa , przecież to nawet Stevie Wonder by ,,wypatrzył&#39;&#39; kogoś na wolnej pozycji i zaliczył asystę , w ostateczności jego pies przewodnik by tą asystę zdobył .
Ogólnie 6 asyst całej drużyny , kolejny mecz gdzie sędziowie robią co mogą 40 FT i kolejna porażka .
3 osobowe wsparcie z ławki rezerwowych w tym tylko 13 minut Waitersa zaraz zaczną się protesty z jego strony . A przecież nie ma żadnych kontuzji , po prostu taki zespół , zapomniał rezerwowych zatrudnić .
Varejao po kontuzjach widać że jest wrakiem fizycznym i cieniem tego zawodnika którym był wcześniej a w sumie nigdy asem nie był i tak .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Tylko 14 drużynom w długiej historii NBA udało się zanotować 6 lub mniej asyst w meczu. Tak więc wyczyn ten jest godny odnotowania.
Oglądając mecz miałem wrażenie, że to Hayward jest all-starem i playmakerem z prawdziwego zdarzenia:)
Irvinga można rozgrzeszyć nieco za 34pkt na przyzwoitej skuteczności. Tylko, że chyba nie tak miał wyglądać podział ról w Cleveland, żeby PG tyle rzucał nie notując żadnej asysty.
Lebron tłumaczył niedawno dziennikarzom, że mało rzuca w kluczowych momentach, bo chce żeby reszta zawodników nauczyła się odpowiedzialności w kluczowych rzutach. Czy jednak Lebron kiedykolwiek był egzekutorem:)?
Może się Cavs rozkręcą jeszcze. Wiecie przecież po czym poznaje się prawdziwego mężczyznę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 25

wasul

Użytkownik
Nieco inaczej zrozumiałem tę wypowiedź LeBrona. Moim zdaniem chodziło o to, że chce, aby pozostali gracze zrozumieli, że bez ich zaangażowania i gry zespołowej nie będą wygrywać.
 
jeffs 49

jeffs

Użytkownik
swiete slowa..Irving dzisiaj dal popis gry zespolowej - jako PG bez asyst? wtf
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
LaMarcus Aldridge over 24 pkt @1,90 Marathonbet/Betsafe ⛔ 20 pkt
(over 23,5 pkt @1,85 Milenium)
Dziś w nocy pojedynek pomiędzy Portland, a Dallas. Zapowiada się wyrównany mecz, rozgrywany w szybkim tempie. Obie ekipy lubią grę run&amp;gun, przez co kuleje też ich defensywa. Powinniśmy być tu świadkami wielu punktów z obu stron. Co do mojego typu, Aldridge jest liderem swojej drużyny, oddaje około 20 rzutów na mecz, zazwyczaj na niezłej skuteczności, do tego dokłada kilka osobistych. Jest bardzo atletycznym, silnym zawodnikiem. Naprzeciwko siebie będzie miał Dirka Nowitzkiego, który tytanem defensywy nie jest, nie notuje zbyt wielu przechwytów, ani bloków. Aldridge w ataku powinien sobie dobrze dawać radę z Dirkiem. W ostatnich 2 sezonach, LaMarcus grając przeciwko Niemcowi, pokrywał tę linię 4/5 razy. Podsumowując, najprawdopodobniej czeka nas szybki i ofensywny mecz, Aldridge dobrze wszedł w sezon, w przeszłości dobrze radził sobie w grze przeciwko Nowitzkiemu. To wszystko skłania mnie do zagrania overu punktowego lidera ekipy Portland. Jak ktoś gra w bukach naziemnych to Milenium proponuje jeszcze lepszą linię, niż buki internetowe.
Dodatkowo, proponuję zagrać over w całym meczu. Jak już wspominałem, obie drużyny lubią grę run&amp;gun, mają zawodników o dużym potencjale ofensywnym, w defensywie mają swoje problemy.
Over 206,5 pkt @1,95 Pinnacle ⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Juz wiadomo co grać w następnym meczu Clevland.Over asyst Irvinga tyle ludzi komentuje jego ostatni popis ze weszło juz mu pewnie na ambicje.
 
H 187

h778

Użytkownik
Dodatkowo, proponuję zagrać over w całym meczu. Jak już wspominałem, obie drużyny lubią grę run&amp;gun, mają zawodników o dużym potencjale ofensywnym, w defensywie mają swoje problemy.
Over 206,5 pkt @1,95 Pinnacle
Nie lubię grać na liczbę punktów, ale w tym przypadku nie sposób nie podbić. Mavs w pierwszym tygodniu sezonu mają zdecydowanie najlepszy atak ligi, ale o dobrych obrońców u nich ciężko. Podobnie zresztą jak i w Portland, z tym że Blazers zaczęli słabo, ale mecz z Cavs pokazał już ich bliżej formy z zeszłego roku.
Warto jeszcze zwrócić uwagę na dwa typy:
Mavs wygrają pierwszą połowę @ 2.15 [Pinnacle]
W tym sezonie w pierwszych 24 minutach są +8, +25, +26 i +14.

Ch. Parsons powyżej 18.5 pkt @ 1.72 [Paddy Power]
Oprócz nieudanego debiutu ze Spurs, Parsons w tym sezonie rzuca ponad 23 pkt na mecz, oddając w nich prawie 15 rzutów. Jeżeli tylko skuteczność będzie na solidnym poziomie, to nie powinno być problemów ze zrobieniem tej linii. Poza tym dla Chandlera Blazers powinni być bardzo ambicjonalnym rywalem: https://www.youtube.com/watch?v=mejFtEY5faU

:wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Duncan, Gino, Splitter OUT today!
Belinelli też nie zagra. Wobec tych osłabień linia 9,5 pkt w marathonie na Greena wydaje się bardzo dobra do gry. Wcześniej było 7,5, po tych informacjach oczywiście urosła. Green dostanie na pewno więcej minut, zapewne odda kilka rzutów za 3 (rzuca na skuteczności ok 40%), dorzuci coś za 2 i powinien na luzie pokryć linię 9,5.

Danny Green over 9,5 pkt @1,75
Marathonbet ✅ 10 pkt
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Juz wiadomo co grać w następnym meczu Clevland.Over asyst Irvinga tyle ludzi komentuje jego ostatni popis ze weszło juz mu pewnie na ambicje.
Ty na poważnie ? koleś przez cały poprzedni sezon dawał dupy krytykowali go jak się dało i go to nie zmobilizowało do niczego to akurat teraz się spręży po jednej wtopie z Utah Jazz bo taki to przecież ambitny walczak Kyrie : )
Jak się uda to zaliczy jak nie to będzie kolejny dzień z życia Kyriego ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Spurs (+7) @ 1,90 Pinnacle
Idę na przekór rosnącym kursom i informacjom o brakach w składzie Spurs. Osłabienia spore owszem: Duncan, Gino, Bellineli i Splitter. Dziura przede wszystkim będzie więc pod koszem, ale czy Rockets miażdżą frontcourtem? Oczywiście jest Howard, ale prócz tego kto? Bardzo ważne - wypada Terrence Jones, bardzo ważna postać w systemie Rockets i robieniu miejsca DH. Kto tam dalej jest: Motiejunas i Dorsey vs Diaw, Ayres i Baines. Spurs nie są więc tutaj na przegranej pozycji. Dwight mało kto zatrzyma 1 na 1, ale jego stopuje się obroną zespołową, podwojeniami. A Pop to przecież trenerski geniusz, więc myślę, że center Rakiet nie będzie miał wcale łatwo, pomimo braku Duncana i Splittera.
Brak Manu i Makarona robi trochę dziurę z kolei na pozycji rzucającego, ale też Ostrogi powinny poradzić sobie z wypełnieniem jej. Ich wielką siłą wiadomo jest głęboki skład i drużyna. Tam każdy wchodzi i ma swój wkład w zwycięstwa. Gino na początku sezonu nawet nie jest w najlepszej formie, więc też nie wyolbrzymiałbym aktualnie jego nieobecności. Frontcourt Parker-Green-Leonard, wspomagany z ławki przez Josepha i Daye&#39;a powinien tutaj spokojnie sobie poradzić.
Rockets na razie nie pokonani, ale wg mnie ich bilans trochę kłamie. Nie grają aż tak znakomicie. Zauważalny jest olbrzymi postęp w defensywie. Nie rzucił im jeszcze nikt powyżej setki, ale czy ktoś się dziwi? W s5 wychodzi tam center, który prowadził najlepszą defensywę ligi kilka sezonów + znakomici perimeter defensorzy jak Ariza i Beverley, który jest uważany za czołowego obrońcę na pozycji PG. Paradoksalnie większe problemy widzę obecnie w ekipie McHale&#39;a z ofensywą, która momentami jest bardzo jednowymiarowa i polega na ciepaniu jumperków.
Spurs bez 4 ważnych zawodników w rotacji, grają b2b wąskim składem na wyjeździe z niepokonaną, mocną drużyną. Wszystko przemawia przeciwko Ostrogom, a jednak ja gram w ich kierunku. Przypomnijcie sobie takie meczów z poprzednich sezonów, gdy właśnie odpoczywało big trio ze Spurs czy z Heat, wszyscy grali na rywali, a tutaj niespodzianki były. Naprawdę nie lekceważyłbym dziś Spurs. Mecz dosyć prestiżowy, derby Teksasu, czwartkowy doubleheader, na pewno zaangażowania nie zabraknie jednym i drugim. Dla Houston chyba powoli nadchodzi czas pierwszej porażki. Spurs prowadzeni przez Tony&#39;ego Parkera powinni powalczyć w tym meczu nawet o zwycięstwo. Jeżeli przegrają, to raczej po close game, dlatego gram hc na San Antonio.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dziura przede wszystkim będzie więc pod koszem, ale czy Rockets miażdżą frontcourtem? Oczywiście jest Howard, ale prócz tego kto? Bardzo ważne - wypada Terrence Jones, bardzo ważna postać w systemie Rockets i robieniu miejsca DH. Kto tam dalej jest: Motiejunas i Dorsey vs Diaw, Ayres i Baines. Spurs nie są więc tutaj na przegranej pozycji. Dwight mało kto zatrzyma 1 na 1, ale jego stopuje się obroną zespołową, podwojeniami.
Niech szanowny kolega obejrzy jakiś mecz Rockets w obecnym sezonie, najlepiej teraz póki Jones nie gra i zapozna się z Grekiem Papanikolaou. Chłop choć nominalnie SF to grywa na PF a warunki ma wcale nie gorsze od Terrence&#39;a czy Litwina. Do tego dochodzi przegląd pola lepszy niz u ww i mamy naprawdę kawał materiału na świetnego grajka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
M 2,5K

mati89

Forum VIP
To już oficjalne – Sir Charles postradał zmysły i w publicznej telewizji obiecał nie jeść dopóki Lakers nie odniosą pierwszego zwycięstwa w sezonie… Rozumiem obietnice by nie jeść odkąd Lakers wygrają jakiś mecz :razz: a tak nasuwa się tylko pytanie Are u serious ? Charles Barkley chyba jeszcze nie ochłonął po ostatnim występie Lakersow w hali Staples z jego byłym teamem Suns. Ok, było ono zacięte, przynajmniej na tablicy wyników pod koniec czwartej kwarty, ale fakty są takie, ze trójka Jeziorowców zagrała super mecz (Kobe 39 punktow, Lin 18, Hill double double na 15 punktów i 15 zbiórek) a i to nie wystarczyło na pokonanie średnio grających Suns (właściwie to grających w dwójkę Greena i Thomasa). Lakers są 0-5 i patrząc na terminarz (a grają kolejno z Hornets, Grizzlies, Pelicans, Spurs, Warriors, Hawks, Rockets, Mavericks, Nuggets, Grizzlies, potem jest już tylko Święto Dziękczynienia) zastanawiam się czy Barkley dociągnie na samej wodzie do tego świątecznego indyka.. Sir Charles gra all in. Trzymamy kciuki Panowie ????

https://www.youtube.com/watch?v=Zi9xZOSMC5s
 
jeffs 49

jeffs

Użytkownik
Boston vs Indiana

Pacers wciaz bez najlepszych graczy – George, Hill, West, Watson i Stuckey – nie bez powodu graja tak slabo a Hibbert z Wizards zagral tragicznie 0/7 z pola. Ekipa Celtics bardzo utalentowana, dorownali druzyna Mavs i Raptors. Jest duzo opcji na zdobywanie punktow a do tego graja z polotem i calkiem ciekawie. Nie beda co prawda walczyc o PO ale nie zmienia to faktu, ze sa mocna druzyna.
Nie wydaje mi sie, ze Pacers akurat w TD-Garden moga sie jakos znaczaco polepszyc. Przeciwko Wizards tylko dziewieciu graczy do dyspozycji. Kontuzje tylu waznych graczy kompletnie oslabily druzyne – co nie dziwi. Celtics u siebie powinni byc skoncentrowani na maksa i nie dac sobie wyrwac zwyciestwa.
Celtics -4.5 @ 1.925 Pinnacle ⛔
OKC vs Memphis
Grizzlies poczatek sezonu wymarzony 5-0. Szczegolnie wybitna defensywa robi wrazenie – Suns i Pelicans odprawili w DD. Wszystko wydaje sie przekonujace w Memphis, druzyna prawie taka sama i dobrze zgrana idealnie pasuja do sobie.
OKC obok Pacers szpital. Durant, Westbrook, Lamb - Ibaka, Jackson i Jones questionable i day-to-day. Malo tej jakosci obecnie. Kompletne przeciwienstwo Grizzlies – niezgrani i przypadkowo poskladani. Zdziwilbym sie gdyby Grizzlies tutaj nie wykorzystali chwili i dobrej formy na kolejne zyciestwo w DD.
Grizzlies -7 @ 1.925 Pinnacle ⛔
Co do Kings to linia tez mi sie wydaje za wysoka. Obecnie forma jest obiecujaca – Cousins/Gay szczegolnie. Suns to tak jakos srednio. Trzeba probowac grac w strone Kings.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/11/2014 1:35 CET
Brooklyn Nets (-5.5) - New York Knicks
1.93 (Pinnacle) 110:99 ✅
5/10

Brooklyn ostatnio przegrał w domu z Minnesotą. Bardzo słabe spotkanie rozegrał podstawowy center Brook Lopez, silny center Soty - Nikola Peković wykonał świetną robotę na Lopezie w obronie. Dzisiaj Brook będzie miał łatwiejszy match-up z chudym Dalembertem i innymi obrońcami, którzy nie są tacy silni. Myślę, że Lopez rzuci +18 punktów lub więcej.

Największa przewaga Brooklynu jest na pozycji PG. Deron Williams vs. Larkin. Deron ma bardzo dobry start sezonu i jest w dobrej dyspozycji. Myślę, że Deron + Lopez będą kluczami do pokrycia handicapu.

Knicks to słaba ekipa ze słabym liderem Melo Anthony&#39;m. Melo jest jedyną szansą dla Knicks na zwycięstwo, ale zazwyczaj kończy się to źle. Melo w tym sezonie ma słabych partnerów i prawdopodobnie Knicks będą się bić o dobry pick w drafcie.

08/11/2014 4:30 CET
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers over 211
1.98 (Pinnacle) 101:100=211 ZWROT
5/10

Denver to topowa drużyna jeśli chodzi o tempo akcji w NBA. Cavs zbudowało skład na świetny atak, ale słabą obronę. Love, Irving i stary LeBron to świetni ludzi w ataku, ale słabi w obronie. Myślę, że będzie to run&#39;n&#39;gun mecz z szybkim tempem, masą rzutów i wieloma punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
F 263

fidelio

Użytkownik
Wydaje mi się, że mamy zawyżone kursy na wyjazdowe mecze Wizards i Kings.
Wizards grają w Toronto z Raptors, sportowo szanse są mniej więcej 50/50, także warto zagrać jakiś hc w stronę Wizards. Podobnie sprawa wygląda z Kings, Słońca są jak najbardziej w ich zasięgu, ale można się zabezpieczyć jakimś handi, blow outu być nie powinno. Dlatego można zagrać np. coś takiego:
Wizards +9,5 @ 1,40⛔
Kings + 10,5 @ 1,43✅
Co daje ako około 2.00
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Z typem na Memphis się zgadzam. Obie drużyny delikatnie mówiąc za sobą nie przepadają.
Myślę, że Miśki nie odpuszczą okazji, aby odwiecznego rywala upokorzyć na ich ziemii. Wobec tylu absencji w zespole z Oklahoma City, jeśli tylko Memphis nie spoczną na laurach to można się spodziewać blow-outu conajmniej 20 punktowego.
@Jeffs
Boston Celtics ostatnio mnie zawiedli z Toronto, bo roztrwonili dużą przewagę i ostatecznie przegrali mecz, który powinni wygrać. Dlatego nie zdziwią mnie dziś kolejne ich męki z Pacers.
Co dziś gram: Atlanta Hawks
Jest to drużyna nie doceniana o dużym potencjale i jest dość pewnym kandydatem do Play Offs. Z Charlotte gra im się bardzo dobrze, co można sprawdzić w statystykach.
Ciekawy będzie pojedynek Ala Jeffersona z Horfordem. Ten pierwszy napewno jest silniejszy, a Horford szybszy. Obaj są klasowymi zawodnikami na swojej pozycji i przyjemnością będzie oglądać ich w akcji.
Atlanta przegrała z San Antonio, mimo to sprawili dobre wrażenie i trzymali się do końca meczu na granicy jednego posiadania
Charlotte, początek sezonu mają średni, choć ostatni mecz wygrali z Miami. Dzisiejszy pojedynek chociażby na deskach powinien być bardziej wyrównany. Typowałem porażkę Szerszeni w poprzednim meczu i dziś również będę konsekwentny upatrując wygranej przyjezdnych.

Atlanta Hawks ML @2.05 b365
 
H 187

h778

Użytkownik
Cousins over 23.5 @ 1.83 [Paddy Power]
DMC zaczął sezon jak główny kandydat do MVP, dwa ostatnie mecze to absolutna dominacja nie najgorszego przecież frontcourtu Nuggets, dziś staną mu naprzeciwko Plumlee i Len, którzy są typowymi, małoatletycznymi białymi centrami. Szykuje się kolejny pogrom, jest jedno ale: faule. W rewanżu z Denver grał tylko 22 minuty i ostatecznie wyleciał z sześcioma przewinieniami, jeżeli dziś nie złapie jakichś głupich dwóch na początku meczu, to powinno na luzie wejść.
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Cousins over 23.5 @ 1.83 [Paddy Power]
DMC zaczął sezon jak główny kandydat do MVP, dwa ostatnie mecze to absolutna dominacja nie najgorszego przecież frontcourtu Nuggets, dziś staną mu naprzeciwko Plumlee i Len, którzy są typowymi, małoatletycznymi białymi centrami. Szykuje się kolejny pogrom, jest jedno ale: faule. W rewanżu z Denver grał tylko 22 minuty i ostatecznie wyleciał z sześcioma przewinieniami, jeżeli dziś nie złapie jakichś głupich dwóch na początku meczu, to powinno na luzie wejść.
Ale jakoś niekoniecznie dobrze sobie radził na przeciwko Plumlee.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom