>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Październik/Listopad 2014

Status
Zamknięty.
H 187

h778

Użytkownik
Może nie do końca chodzi mi o czysty atletyzm, ale nie jest to gość, który potrafiłby wyłączyć DMC, jeżeli DMC się sam nie wyłączy. W tamtym roku przeciw Sacto bronił na 60% na obręczy...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Tak apropos typu na Cousinsa, Milenium daje linie 20,5✅ i moim zdaniem ta linia jest warta zagrania w ciemno. Poza tym na Collisona mamy 14,5✅, gdzie np. Betsson ma 21,5 ???? Jak dla mnie 2 typy spokojnie do gry.
E: pomyłka z Collisonem, ale na Cousinsa linia zaniżona. Swoją drogą rozgrywający gości w poprzednim sezonie w LA aplikował 11, 18, 20 i 23 pkt Słońcom, więc nadal wydaje się to niezły typ
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jeszcze jeden taki czat w tym miejscu i pytania o maść na opryszczkę albo swędzenie w kroku i kilka osób odpocznie od tego miejsca
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Z typem na Memphis się zgadzam. Obie drużyny delikatnie mówiąc za sobą nie przepadają.
Myślę, że Miśki nie odpuszczą okazji, aby odwiecznego rywala upokorzyć na ich ziemii. Wobec tylu absencji w zespole z Oklahoma City, jeśli tylko Memphis nie spoczną na laurach to można się spodziewać blow-outu conajmniej 20 punktowego.

@Jeffs
Boston Celtics ostatnio mnie zawiedli z Toronto, bo roztrwonili dużą przewagę i ostatecznie przegrali mecz, który powinni wygrać. Dlatego nie zdziwią mnie dziś kolejne ich męki z Pacers.

Co dziś gram: Atlanta Hawks

Jest to drużyna nie doceniana o dużym potencjale i jest dość pewnym kandydatem do Play Offs. Z Charlotte gra im się bardzo dobrze, co można sprawdzić w statystykach.
Ciekawy będzie pojedynek Ala Jeffersona z Horfordem. Ten pierwszy napewno jest silniejszy, a Horford szybszy. Obaj są klasowymi zawodnikami na swojej pozycji i przyjemnością będzie oglądać ich w akcji.
Atlanta przegrała z San Antonio, mimo to sprawili dobre wrażenie i trzymali się do końca meczu na granicy jednego posiadania
Charlotte, początek sezonu mają średni, choć ostatni mecz wygrali z Miami. Dzisiejszy pojedynek chociażby na deskach powinien być bardziej wyrównany. Typowałem porażkę Szerszeni w poprzednim meczu i dziś również będę konsekwentny upatrując wygranej przyjezdnych.


Atlanta Hawks ML @2.05 b365
Ja gram w druga stronę, czy ja wiem czy Charlotte poczatek sezonu maja sredni? przegrana z Memphis dwoma pkt, z NYK trzema, ostatnio wygrana z Heat, dzisiaj ida za ciosem 1,85 kusi. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Toronto Raptors - Washington Wizards 1 1.68 Bet365 103-84 ✅✅
Obie ekipy są na fali z czterema wygranymi, jednak jak jest cieżko ograć Toronto we własnej hali chyba nie musze mówić. Ewentualna absencja Amira Johnsona i Jonasa Valenciunnasa (obaj są GTD), nie musi być tak duża stratą, w razie konieczności zagrają Hansbrough czy Patterson, który jest w niezłej dyspozycji. Dodatkowo statystyka, która jest po stronie gospodarzy: nigdy nie przegrali więcej niż raz z rzędu z ekipą Wizards (ostatnio porażka po pamiętnym meczu, kiedy to rozegrano 3 dogrywki).
Phoenix Suns - Sacramento Kings 1 1.45 Bet365 112:114 ⛔⛔
Kings są w gazie, ale jak na nich to te 4 wygrane są już naprawdę ogromnym sukcesem (patrząc chociażby na mecze przedsezonowe kiedy to nic nie szło). Dziś zagrają w Phoenix, gdzie prawie zawsze mają wielkie problemy z wygrywaniem. Uważam ze trójki będą sie sypać i zostaną rozstrzelani przez podrażnionych ostatnią porażką z Memphis, Suns.
edit: ranking na frajerow roku juz rozstrzygniety, w 4 kwarcie mieli +11, w pierwszej dogrywce +7, pozniej stracili 9 pkt z rzedu!, w drugiej dogrywce +4 i przegrlai fajtlapy pier......
a i zapomnialem jeszcze napisac, w obu dogrywkach nie gral Cousins, juz byl wyfaulowany pod koniec 4Q ???? mimo to przegrana ????
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Ja gram w druga stronę, czy ja wiem czy Charlotte poczatek sezonu maja sredni? przegrana z Memphis dwoma pkt, z NYK trzema, ostatnio wygrana z Heat, dzisiaj ida za ciosem 1,85 kusi. pozdrawiam
Atlanta w meczach z Charlotte wygrywała 11 razy w 12 meczach
Charlotte grając z Atlantą jako gospodarz w 5 ostatnich meczach nie pokrywało handikapu.
To, że słabo wygląda na razie Charlotte potwierdzi wielu. Ja tej drużynie się bacznie przyglądam.
Nie najlepiej się zaaklimatyzował w nowej drużynie L. Stephenson (problemy z wykorzystaniem go w ofensywie)
Kemba Walker słaba dyspozycja rzutowa, Al Jefferson, który jeszcze się nie rozkręcił. Na miarę swoich wielkich możliwości zagrał jedynie z Miami.
Nasze odmienne opinie zweryfikuje parkiet:) Pozdrawiam
Zagram sobie jeszcze over 9.5 zbiórek Gortata @1.83 b365 ✅✅✅
Jeśli nie zagrają w Toronto Valanciunas i A.Johnson ( obaj wg rotoworld game time decision) to o typ jestem spokojny. Ostatnio słabsze występy Marcina, a to ambitny gość więc dziś powinien poszaleć na deskach:)
EDIT:
Atlanta @2.05 ML ⛔⛔⛔ Robię sobie przerwę bo jestem wkurzony/zrezygnowany zwłaszcza po tym jak ten mecz przebiegał:/
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

Detroit Pistons(-3,5) - Milwaukee Bucks -&gt; 1,86 -&gt; Marathonbet 98 - 95 :grin::grin::grin:


Nie przypadkowo wstawiłem to zdjęcie dzisiaj do tematu. Detroit po przejęciu obowiązków trenerskich przez Stana Van Gundyego gra lepiej. Może wyniki jeszcze teraz tego nie pokazują, ale wierzę, że Detroit będzie grało na tyle na ile ich stać. A stać ich na wiele. Dzisiaj Stan Van Gundy znów postawił na Monroe w S5 o czym tutaj: &#39;&#39; Greg Monroe will remain in the starting lineup Friday as the Pistons take on the Bucks. &#39;&#39; Nie dziwię się, bo pomimo, że Tłoki wygrały 3 pkt z Nowym Yorkiem to Monroe wykonał nie tylko bardzo dobrą pracę w defensywie, to zanotował 23 pkt, oraz zebrał 6 piłek na atakowanej desce. Wydaje się, że ten tercet, Smith na &#39;&#39;3&#39;&#39;, Greg Monroe na PF, Drummond jako środkowy jest optymalny. Detroit ma bardzo silny frontcourt, jak dla mnie to spokojne top5 ligi jak nie lepiej. Josh Smith póki co gra fatalnie, i nie wiem w sumie czemu, bo kiedy grał w Hawks jeszcze z Joe Johnsonem to wróżyłem mu sporą karierę. Póki co w tym sezonie gra na 35% z gry. Marnie. Drummond z Monroe to 2 bestie na tablicach, którzy potrafią zbierać niesamowitą ilość piłek. Ale do rzeczy. Dzisiaj Pistons podejmują Bucks, które mimo iż z nowym trenerem, i 2 draftu Jabarim Parkerem, który mimo iż porównywalny jest do Carmelo Anthonyego narazie w Bucks dużo nie pokazuje. Co tu dużo pisać, Bucks są słabi, wygrali zaledwie z Philadelphią oraz Indianą, czyli na ten moment ze szrotem ligi. Pistons zdominują tablicę i spokojnie wygrają. Mój typ to -3,5 po bardzo dobrym kursie 1,86 jaki oferuje Marathonbet.


Orlando Magic - Minnesota Timberwolves -&gt; Nikola Vucevic under 29,5 pkt + zbiórki -&gt; 1,75 -&gt; Betsson ✅✅✅ 14 i 9 zbiórek = 23 ✅

Zwykle nie stawiam underów na zawodników, ale dzisiaj znalazłem chyba ciekawy zakład. Zbytnio nie ma się nad czym rozpisywać, statystyki każdy sobie może sprawdzić na wielu stronach. Nikola Vucevic bo o nim mowa. Under 29,5 pkt + zbiórki. Myślę, że dzisiaj będzie miał bardzo ciężko pod koszem gdzie na przeciwko niego staną Pekovic oraz Tadek Young. Nie sądzę, że przekroczy 15 pkt, zbiórek też dużo nie powinien zrobić, zwłaszcza na atakowanej desce. Jedyne czego się można obawiać w tym meczu, to to, że nawet jak nie będzie trafiał to odda dużo rzutów na kosz rywala. Pobieram under 29,5 pkt + zbiórki. Orlando nie ma jakiegoś zdecydowanego lidera, tam kaźdy może rozwinąć skrzydła w innym meczu.


Utah Jazz - Dallas Mavericks(-3) -&gt; 2,02 -&gt; Pinnacle ✅✅✅ 105 - 82 Mavs

Ostatnim meczem jakiś dziś opisze, będzie pojedynek Jazzmanów z ekipą Mavs, która wczoraj dostała blow w Oregonie z Portland. Na pewno ekipie Nowitzkiego zabrakło skuteczności, bo jeśli taki zespół jak Dallas ma 36,7% z gry to o czym my mówimy. Dzisiaj Dallas b2b on road. Tak, wiem w Salt Lake City gra się ciężko, o czym chociażby przekonali się ostatnio Cavaliers. Hayward zrobił z siebie all stara, i poniżył Thompsona rzucając game winner&#39;a sprzed nosa. Tylko czy to jest ekipa która będzie wygrywac regularnie i notować jakieś dobre streaki ? Nie sądzę. Na pewno to team przyszłościowy i o ogromnym potencjale, ale jeszcze nie teraz. Stawiam na Dallas, uważam, że mają drużynę lepszą, doświadczoną z bardzo dobrym trenerem. Wiem, że grają dzień po dniu i na wyjeździe, ale starterzy nie zagrali nawet 30 min, więc zmęczenia raczej nie będzie. Pod koszem dzisiaj Favors &amp; Kanter będą mieć ciężko. Dallas ma bardzo dobrą ławkę. Jeśli skuteczność nie zawiedzie to nie widzę tutaj innej wyniku jak łatwe zwycięstwo Mavericks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dziś wiele ciekawych spotkań i jest z czego wybrać, ja mam od siebie kilka propozycji a oto one:

Na pierwszy ogień leci dość prawdopodobny dubelek:
Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies Typ: Memphis -1,5 @ 1,33✅
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers Typ: Cavs - 1,5 @ 1,5✅

AKO: 2,00✅

Kilka słów o tym spotkaniach. Miśki jak wiemy prezentują bardzo dobry start sezonu 5-0, dyspokują jedną z lepszych obron w lidze, Gasol i Z-Bo będą dzisiaj robili ogromną różnice na parkiecie, na deskach powinni spokojnie sobie poradzić ze szpitalem z OKC.
Co do drugiego spotkania, stawiam na drużynę teoretycznie lepszą personalnie, wiem że może jeszcze nie są zgrani ale każdy z Big3 Cavs potrafi sam zagrać, wykreować sobie pozycje do rzutu no i zdobywać te pkt, na słabe Bryłki powinno wystarczyć.
Łączne AKO daje podwojenie, wchodzę w to za 8/10!


Toronto Raptors - Washington Wizards Typ: over 196 @ 1,9⛔
W tym spotkaniu zdecydowałem się zagrać over, jedni jak i drudzy mają dobrych strzelców, brakuje jedynie Beal&#39;a. Drużyna z Toronto rozegrała dotychczas 5 spotkań i w każdym z nich rzuciła ponad 100 pkt, Wizz trochę gorzej ale dziś liczę na szybkie spotkanie i sporo łatwych pkt. Na zwycięstwo nie stawiam ale skłaniałbym się bardziej ku Raptors, grają u siebie i pewnie będą chcieli wziąć rewanż za ostatnie spotkanie, po 3 OT! Wchodzę 5/10.


Do tego mam jeszcze jeden dubel na sucho:
Toronto Raptors - Washington Wizards Typ: over 188 @ 1,4⛔
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls Typ: under 196 @ 1,43⛔

AKO: 2,00⛔ również za 5/10
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Lance Stephenson to streetballowiec, jemu ciężko byłoby się odnaleźć w wielu ekipach. Musi trafić do dobrego systemy i coacha, który będzie wiedział jak go wykorzystać i okiełznać.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Rockets prowadzą w konferencji zachodniej z bilansem 6-0 ale dziś passa zwycięstw może być przerwana bo do Houston zawita będące również na fali (4-0) GSW. Okazuje się, że zatrudnienie niemającego żadnego doświadczenia w trenerce byłego zawodnika a wówczas komentatora stacji TNT Steve Kerr’a było strzałem w dziesiątkę bo Warriors na starcie obecnego sezonu osiągają znakomite wyniki. Zresztą powodem zwolnienia poprzedniego trenera Marka Jacksona było niewykorzystanie olbrzymiego potencjału ofensywnego drzemiącego w graczach GSW. Patrząc na statystyki po kilku spotkaniach można powiedzieć: the beast has been unleashed ???? Warriors są obecnie najskuteczniejszą drużyną ligi ze średnią 50,5 % z gry co przekłada się także na liderowanie w innym rankingu - punktów na spotkanie ze średnią 109.5. Liderzy GSW Klay Thomson i Stephen Curry są odpowiednio drugim i trzecim najlepiej punktującym zawodnikiem w lidze (pierwszy ze średnią 27 PPG, drugi 26 PPG). W ostatnim meczu rozegranym przeciwko Clippers podopieczni Kerr’a dali prawdziwy koncert czym było przede wszystkim niesamowite season-high NBA 58.1% z gry! Ale to nie jedyne imponujące cyfry tego spotkania. Warriors mieli przy tym 29 asyst, trafili 15 z 25 rzutów za trzy oraz zebrali 88% piłek na tablicach. Tak świetny występ nie mógł skończyć się inaczej jak wysoką wygraną nad Clippers. Należałoby napisać: już kolejną wysoką wygraną bo ofiarami Wojowników padły wcześniej drużyny Kings i Lakers. W międzyczasie Warriors zanotowali zwycięstwo nad Blazers w hali Moda Center (whyy? Rose Garden było spoko). Dobra forma strzelecka, dobre decyzje coacha (jak np. zatrzymanie Draymonda Greena w wyjściowej piątce mimo powrotu po urazie Davida Lee), dobra ławka, sprawiają że Warriors są w tym momencie jedną z najbardziej hot drużyn w lidze. Rockets są również mocni - 6 zwycięstw z rzędu na otwarcie sezonu z przewagą minimum 10 punktów to wyrównanie rekordu Denver Nuggets z sezonu 1985/86 (skończył się porażką w 7 meczu). W porównaniu do zeszłego sezonu lepiej bronią, lepiej wygląda też Howard ale w składzie w jakim dziś zagrają trochę tracą w matchupie z graczami Warriors na tych pozycjach dzięki którym wygrywali ostatnie mecze. Tak jak w swoim ostatnim meczu Rockets muszą radzić sobie bez Beverley’a i Jonesa. Choć brak obu graczy, a szczególnie tego pierwszego nie był widoczny na tle ślamazarnych Spurs to wątpię w powtórkę przeciwko GSW. Curry musi mieć solidnego plastra a Caanan nie jest mimo wszystko zawodnikiem do takiej roli (w tej świetnie odnalazłby się Bev). Z kolei kto by nie grał na czwórce w Rockets i tak będzie odcinany przez Pana ze zdjęcia poniżej. Podobnie ma się sprawa z rewelacyjnym ostatnio Howardem, który powinien mieć o wiele trudniejsze zadanie naprzeciwko Boguta. Pierwsze kursy wystawione przez bukmacherów stawiały Warriors w roli minimalnego faworyta (-1), w tej chwili Warriors są już dogiem na linii +1,5.
Januszów stawiających pieniądze na Houston chyba mocno przekonała kolejna kontuzja Davida Lee. W tym miejscu wypadałoby zadać pytanie jaki był wkład Lee w dotychczasowe wygrane GSW w tym sezonie? Ano taki: 6 punktów i 1 strata w 7 minut. Dziękuję. Tak samo jak brak Lee przekonuje mnie mecz preaseasonu, kiedy na neutralnym parkiecie Houston zaliczyło dość luźne zwycięstwo. Nie należy jednak zapominać że tamto spotkanie to był w dużej mierze mecz rezerwowych i to nie pierwszego sortu ale grajków wyciągniętych z zakamarków szatni obu drużyn. Czekam dalej na wzrost kursów na Wojowników ????
Draymond (to imię jest kosmiczne hehe Dark Raymond ???? ???? ) Green
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/2EA65C46B41142006497551839232_298030a7395.5.1.5069580125237511843.mp4?versionId=YLtI6CG4aULHOUm.hI6tfXQs7Y8wdyEH
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs- Pelicans
under 198,5
1,55
spurs win
1,35
marathonbet
Spurs mają obecnie 26 ofensywe ligi. Wiadomo, ze obecnie nie mozna ich brac na powaznie, bo Pop kombinuje ile sie tylko da a do tego sa kontuzje. Obecnie nie da sie ogladac Spurs w ofensywie bo wyglada to troche komicznie w zesawieniu ich kosmicznej ofensywy z poprzedniego sezonu, wiadomo jednak, ze i tak skoncza tam gdzie maja skonczyc. Dzisiaj przyjezdzaja do AT&amp;T NO Pelicans. O ile w ofensywie wygladaja slabo to defensywa jest bodaj n#8 w lidze. W spotkaniach obydwu tych ekip na razie pada malo punktow i watpie czy sie to w tym spotkaniu zmieni. Nie mam pojecia jaki obecnie pplan ma Pop ale na pewno nie ukazuje on w tej fazie sezonu piekneg i ofensywnej gry z jakiej Spurs slyną przez ostatnie 2sezony.Jezeli polaczymy dobra defensywe Pelicans z obecnie slaba ofensywa SPurs i do tego nieobecnosci u gospodarzy to kroi nam sie underek. Byc moze przez jakas czesc sezonu Pop ma plan aby w spotkaniach z mocnymi rywalami szczegolnie na wyjezdzie,odpuszczac gre i dawac odpoczynki waznym graczom, zeby byc moze nie ujawniac wiele a przeciez zwyciestwo z Lakers to takie samo zwyciestwo jak np. z Bulls. Rok temu jakos w srodku sezonu Spurs, mieli bodaj tylko 1 wygrana w spotkaniach z topowymi rywalami(OKC,Clippers,Blazers,Warriors,Grizzlies,Heat,Pacers itd) a jak to sie skonczylo to wiemy. To tylko tak na boku bo tez mysle, ze gra na SPurs w tym meczu jest dobra opcją.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Atlanta Hawks - New York ✅
Atlanta ( -4,5 ) win
1,65
Milenium

Biorę Hawks na krótkiej linii. Dwie drużyny b2b, z tym że zdecydowanie bardziej na początku sezonu zawodzi Atlanta. W NY były mocarstwowe plany i ambicje, ale umówmy się, potencjał zdecydowanie większy po stronie Hawks. Dziś wracają do własnej hali i sądzę, że to będzie kluczem to przełamania się. Ledwie -2 z SAS, wczoraj 2ET, limit pecha jak sądzę wyczerpany... W zeszłym sezonie 2-2, ale to Hawks są bardziej zbilansowani. Rotoworld donosi, ze z drużyną nie poleciał Prigioni, w NY nie widzę odpowiedzi na Teague. Podbijam w Hawks i czekam na przełamanie, nieco pechowej serii.

LA Clippers - Portland ✅
LAC win
1,60
Milenium
Tu chyba na przeciw userom, ale w mojej ocenie, kurs wystawiony prawidłowo. Portland gra dobrze, może i nawet lepiej niż LAC do tej pory. Czemu idę w LAC ? Uważam, że mają dwie plamy do zmazania. W zeszły weekend dostali bęcki od Kings, a ostatnio blow z GSW. Trzeba się odbudować i pokazać kibicom, więc determinacji nie powinno zabraknąć. CP3 ma dziś łatwego rywala, gdyż nie uważam Lillarda za jakiegoś wyśmienitego obrońcę. Portland fajnie zagrał z Dallas, świetny mecz, nie wiem czy dadzą radę drugi raz osiągnąć ten poziom. Pozytywne dla nich jest to, że są bez kontuzji, ale Clipps też powinni zyskać w rotacji, gdyż zapowiadany jest powrót Baby Davisa, a i J.Crawford jest już w pełni sił. Na Zachodzie jest straszny ścisk i do końca sezonu będzie walka o PO, więc w roli gospodarza bezpośrednie starcia trzeba wygrywać za wszelką cenę. Mam przeczucie, ze gospodarze ogarną.
Co do meczu Houston - GSW to zapowiada się spektakl, ale czy na pewno..
ja sobie wymyśliłem teorie spiskową :] i uważam, ze GSW nie będzie dziś umierać na siłę. Jutro jadą do Phoenix, gdzie o zwycięstwo powinno być zdecydowanie łatwiej, więc chociaż o odpuszczaniu nie ma mowy, to sądzę, że jak coś nie pójdzie od początku, to nie będą się spinać. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja teoria spiskowa ;-)
Houston ( -3,5 ) za 2,10 w Milenium ⛔ brak HOWARDA bardzo widoczny..

Wczoraj była magiczna noc, z kilkoma świetnymi meczami, oby i dziś było na co popatrzeć ;-)
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Nene over 10.5 @1.85 po 1 q juz ✅ 17
Dzisiejszej nocy przeciwko Raptorsom zagral slaby mecz, jak cala druzyna Czarodziei. Czas zapomniec o tym kiepskim meczu, wziac sie w garsc. Czeka na nich slaba w tym sezonie ekipa Indiany ktora tez chce wrocic na odpowiednie tory. Linia przyjemna jak na niego, pamietam w tamtym sezonie linia na Nene byla 15.5 a nawet czasami 16.5, gral pierwsze skrzypce w druzynie ze Stolicy, ten sezon zaczal swietnie od dobrych meczow z Magic czy Bucks, potem lekko mowiac skutecznosc byla gorsza, dzis licze na to ze Srodkowy z Brazylii zagra dobry mecz na swoim dobrygm poziomie, a linia swietna. Potrafi ja ogarnac przez jedna kwarte.
typ z (Milenium) czekam co wystawia buki internetowe i rowniez atakuje.


Kevin Martin over 20.5 @1.85 jakis taki niewyrazny ⛔ 8

Biore w obroty rzucajacego obronce lesnych wilkow. Czemu Kevin? mysle ze absencja Rubio bedzie odgrywac wazna role, spora ilosc pilek bedzie przechodzic przez Kevina, a wiadome Kevin lubi sobie porzucac i mu to wychodzi swietnie. Rubio zle stanal w tloku i mocno podkrecil staw, czeka go dluga przerwa.(zaspany) Licze na dobry wystep Kevina, potrafi wygrywac 1v1. Oby celnosc go nie zawiodla.​
typ z Milenium

Polecam rowniez over Howarda 19.5
:cool: zwrot
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Spurs- Pelicans
under 198,5
1,55
spurs win
1,35
marathonbet
Spurs mają obecnie 26 ofensywe ligi. Wiadomo, ze obecnie nie mozna ich brac na powaznie, bo Pop kombinuje ile sie tylko da a do tego sa kontuzje. Obecnie nie da sie ogladac Spurs w ofensywie bo wyglada to troche komicznie w zesawieniu ich kosmicznej ofensywy z poprzedniego sezonu, wiadomo jednak, ze i tak skoncza tam gdzie maja skonczyc. Dzisiaj przyjezdzaja do AT&amp;T NO Pelicans. O ile w ofensywie wygladaja slabo to defensywa jest bodaj n#8 w lidze. W spotkaniach obydwu tych ekip na razie pada malo punktow i watpie czy sie to w tym spotkaniu zmieni. Nie mam pojecia jaki obecnie pplan ma Pop ale na pewno nie ukazuje on w tej fazie sezonu piekneg i ofensywnej gry z jakiej Spurs slyną przez ostatnie 2sezony.Jezeli polaczymy dobra defensywe Pelicans z obecnie slaba ofensywa SPurs i do tego nieobecnosci u gospodarzy to kroi nam sie underek. Byc moze przez jakas czesc sezonu Pop ma plan aby w spotkaniach z mocnymi rywalami szczegolnie na wyjezdzie,odpuszczac gre i dawac odpoczynki waznym graczom, zeby byc moze nie ujawniac wiele a przeciez zwyciestwo z Lakers to takie samo zwyciestwo jak np. z Bulls. Rok temu jakos w srodku sezonu Spurs, mieli bodaj tylko 1 wygrana w spotkaniach z topowymi rywalami(OKC,Clippers,Blazers,Warriors,Grizzlies,Heat,Pacers itd) a jak to sie skonczylo to wiemy. To tylko tak na boku bo tez mysle, ze gra na SPurs w tym meczu jest dobra opcją.
Heh wchodzenie w Spurs po 1.3 ileś tam to dobra opcja?
Nawet nie wiadomo kto będzie grał kto odpocznie.
I to przeciwko Pelikanom gdzie praktycznie cała drużyna zdrowa.
Value jest po stronie Davisa i spółki. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
09/11/2014 1:35 CET
Miami Heat - Minnesota Timberwolves over 205.5
1.95 (Pinnacle) ⛔ 102:92=194.
5/10

Pierwszy mecz Minnesoty bez PG - Ricky&#39;ego Rubio, który wczoraj doznał poważnej kontuzji w spotkaniu z Orlando Magic. Więcej czasu otrzyma szalony gość - Mo WIlliams, który preferuje streetball i szaloną koszykówkę. Miami Heat w tym sezonie to inna ekipa od ostatnich czterech sezonów ery &quot;Big 3&quot;. Heat mają teraz więcej młodych graczy i grają szybciej.

Myślę, że Mo Williams większość czasu będzie grał up-tempo z innym guardem Kevinem Martinem i resztą młodych graczy obok nich. Miami Heat w tym sezonie nie ma problemów z bieganiem i pójdą na to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dunker 94

dunker

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers​

Na dziś wybrałem spotkanie jednej z moich ulubionych ekip - Clippers&#39;ów.
Tak jak ktoś wcześniej zauważył grając u siebie mają mocne pierwsze połowy, wygrywają je a w drugiej już słabiej im idzie. Czytałem gdzieś lub oglądając któreś z ich spotkań, usłyszałem że gdy gracze z LA mając przewagę brakuje im motywacji do tego aby ją powiększać, na pewno coś w tym jest. Więc myślę że dziś będzie podobnie, mocne rozpoczęcie i kontrolowanie gry przez resztę czasu. Chciałem postawić coś w strone overu BG32, ale na bet365, a tam gram, nie wystawili na to zakładów, sądzę że to on odegra dziś kluczową rolę. “I need to do a better job of mixing up and attacking more, not settling for jump shots,” said Blake Griffin. Takie coś przeczytałem i myślę że jak powiedział tak zrobi. Jumperki Blake są coraz lepsze ale z jego atletyzmem myślę że bardziej efektywny będzie pod koszem, a rzuty dystanowe niech rostawi innym.
Kurs na zdarzenie które wybrałem satysfakcjonujący i pobieram go 6/10.

Podwójny wynik: LAC-LAC @ 1,95 ⛔ EDIT: Przynajmniej złapałem kurs 3,1 na live na Clipp :grin:

Indiana Pacers - Washington Wizards​

Kolejnym typem który chciałbym zasugerować jest over Wizz. Oglądałem wczoraj ich spotkanie, chłopakom w ogóle nie szło, co prawdo Raptors dobrze bronili, przynajmniej takie miałem odczycie. Szczególnie źle zaprezentowała się pierwsza piątka, żaden z graczy nie rzucił więcej jak 8 pkt. Za 3 mieli skuteczność niespełna 16%, jedynie 3 na 19 prób okazało się celnych. Nawet na linii nie było kolorowo bo 65%. Myślę że drugiego takiego słabego spotkania w ofensywie nie zagrają. Wiem że ich stać na dobre wyniki. Grali oni ze sobą 3 dni temu i Wizz pokryli ten over, co prawda dopiero po dogrywce, ale jednak. W tamtym spotkaniu skuteczności też nie mieli rewelacyjnej bo oscylującej w granicach 40 % z gry, jedynie FT były przyzwoite bo 21/23. Fatalnie zagrała ławką Washingtonu 7/24, i Pierce 3/15. Myślę że ten zespół stać na wiele więcej i dziś idę w strone ich overu. 5/10.

Wizz over 93,5 @ 1,83✅
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Atlanta Hawks - New York Knicks(+8) -&gt; 1,71 -&gt; Betsafe ✅✅✅ 103 - 96

Dzisiaj spotkanie pomiędzy ekipą &#39;&#39;Jastrzębi&#39;&#39; a teamem Dereka Fischera. Stawiam tutaj na handicap dodatni na ekipę gości z Nowego Yorku. Atlanta wczoraj przegrała po 2 dogrywkach z Charlotte Hornets on road. Starterzy grali grubo ponad 40 min, z nich tylko środkowy Al Horford 37 min, swoją drogą wczoraj fantastyczny występ. To dzisiaj na pewno da się we znaki. Nowy York dalej ma swoje problemy, ale uważam że to może być zacięty mecz, a przynajmniej +8 to powinni pokryć. Carmelo póki co w tym sezonie gra bardzo przeciętnie, jak na niego. Wczoraj 5/20 chwały na pewno nie przynosi. Dzisiaj powinien trochę pkt uzbierać bo z Atlantą to grać lubi. Znam potencjał obu ekip. Atlanta ogrywa się z Horfordem jeszcze nie wszystko wychodzi + zmęczenie gospodarzy b2b i powrót do własnej hali. New York +8.


Indiana Pacers - Washington Wizards -&gt; Marcin Gortat over 24 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ⛔⛔⛔ problem z faulami, 19 :cool:

Rzadko stawiam na Polaka w barwach Washingtonu, jednak dzisiaj widzę value na środkowego ekipy gości. Marcin Gortat w tym sezonie średnio 14,3 PPG oraz 9,2 RPG. Fajnie dla oka, ogląda się współpracę Walla z Marcinem, na początku każdy mówił, że John to nie Nash ani Dragic, i że nie lubi się dzielić piłką, ale statystyki oraz gra Johna pokazuje co innego. Marcin lubi grać z Indianą co udowodnił w poprzednim sezonie w fazie play-off. Over 24 pkt + zbiórki dzisiaj zrobi, zwłaszcza, że pod koszem dalej nie ma Westa, który mógłby z Hibbertem ograniczyć Polaka.


Houston Rockets - Golden State Warriors -&gt; Dwight Howard under 22,5 pkt -&gt; 1,74 -&gt; Bet365 ZWROT NIE WYSTĄPIŁ

Gram dzisiaj under Bicepsa. Pojedynek typowo overowy, dla polskiego januszowego laika NBA. Jednak, linia 208 mnie do overa nie przekonuje z kilku powodów. 1) Rockets, grają dużo wolniej, rozsądniej. 2) Ich difens wygląda naprawdę fajnie, skoro Harden pracuje w defense to znaczy, że McHale wie, że grą up tempo to w PO nic nie zdziała, 3) 1 kwarta i obrona Rakiet przeciwko Spurs -&gt; mistrzostwo, podkreślić należy, że SAS mieli bodajże 2 pod rząd shot clock violation - czyli błąd 24 sekund. Kerr zrobił z GSW ofensywnego tytana dlatego nie gram zbiórek lecz same pkt. Dwight Howard dzisiaj gra na Boguta oraz Greena może mieć ciężko bo to dobra para obrońców pod koszem. Linia 22,5 jest wysoka i moim zdaniem Dwight Howard jej nie przekroczy. Gram na under 22,5. Inaczej grające Rakiety + dobra obrona GSW = under. Polecam i pozdrawiam. Rambo
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Miami Heats - Minnesota Timberwolves
Krótko wracam po dwóch nieudanych betach indywidualnych. Dzisiaj uderzam w inny rodzaj. Do tematu. Wilki grały wczoraj dogrywkę z słabymi Magic. Zostali ograni po dogrywce. Troszkę gorszy mecz w obronie gości. Z drugiej strony Heats którzy mieli dwa dni odpoczynku. Myślę, że będzie im zależało na zwycięstwie gdyż jutro czeka ich podróż do Dallas, gdzie o zwyciestwo bedzie niezwykle ciężko. Miami będzie także zależało żeby wrócić na ścieżkę zwycięstw po dwóch porażkach. Wilków czekają dni przerwy, więc pewnie są lekko zmęczeni, ale ostatni przed mecz odpoczynkiem (Rubio już odpoczywa bo dzisiaj out), na pewno dadzą z siebie wszystko. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo Miami, jeśli chcą się w tym roku liczyć muszą wygrywać takie mecze.
Miami Heats -5 @ 1.57

Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies
Do tego dorzucam win Miśków. Chyba ekipa o najlepsze formie w obecnym sezonie. Regularni i skuteczni. Milwaukee na ten czas to lekki średniak NBA. Memphis są wstanie dotrzeć nawet do finałów, różnica poziomów aż nadto widoczna. Dziwi tylko wysoki kurs bo aż 1.5 na zespół z Memphis. Myślę, że mimo męczących meczy zespół gości wyjdzie zwycięsko, zwłaszcza że historia spotkań przemawia za przyjezdnymi ostatnie 5 meczy w Milwaukee, cztery przegrane gospodarzy.
Memphis Grizzlies @ 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Indiana Pacers - Washington Wizards 2 1.66 Bet365 90-97 ✅✅

Indiana pozbawiona swoich liderow jest to druzyna strasznie przecietna, majaca problemy z kazdym w lidze, przegrali ostatnie 5 spotkan czy dzis sa w stanie pokonac tak dobrze zorganizowana druzyna jak Wizards? bardzo w to watpie. W kolejnym meczu nie zagra C.J. Miles co jest jeszcze dodatkowym oslabieniem gospodarzy. Oba zespoly b2b, jednak pierwszy jak i rezerwa zdecydowanie po stronie gosci, dla ktorych takie spotkanie to dobra okazja do zmazania blamazu po wczorajszym laniu w Toronto.

Houston Rockets - Golden State Warriors 2 1.90 Bet365 87-98 ✅✅

Ide tutaj w strone tej znakomicie fukncjonujacej maszyny Steva Kerra, oslabienia rakiet dodatkowo mnie przekonuja ku temu (brak Beverleya, T. Jonesa), ze strefa podkoszowa bedzie zdominowana przez gosci a ich defense nie pozwoli na rzucanie duzej ilosci trojek. Bedzie to prawdziwa wojna, ktora sadze ze wygraja wojownicy z Oakland. Dlaczego ? Rywale z jakimi sie mierzyli przekonuja mnie bardziej (Sacramento, Portland na wyjazdach! Clippers u siebie), a takze styl w jakim wygrywali owe spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom