>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Atlanta to tylko pierwsza piątka, później już czarna dziura
Indiana fajnie wzmocniła ławkę dodając CJ Watsona, Scolę i Copellanda,
jeśli trener Ind nic nie wymyśli z graniem rezerwami i first five zagra te 25-30 min to innej opcji niż win Ind jakieś 10pkt widzę.
DAM NA IND ale pinnacle nie ma jeszcze kursów
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Z oficjalnej strony Pacers:
Injury Update
Pacers: Danny Granger (out, strained left calf)
Hawks: John Jenkins (day-to-day, lower back spasms), Lou Williams (out, right knee rehabilitation), Gustavo Ayon (out, right shoulder injury)
Czyli nie jest tak źle. To spróbuję na Pacers troszkę mocniej. Scola&gt;Brand a jeszcze na ławie jest CJ Watson,Copeland.
Wydaje mi sie,że Hawks dadzą pograć więcej Shroederowi i innym rezerwowym
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Czyli nie jest tak źle. To spróbuję na Pacers troszkę mocniej. Scola&gt;Brand a jeszcze na ławie jest CJ Watson,Copeland.

Wydaje mi sie,że Hawks dadzą pograć więcej Shroederowi i innym rezerwowym

sam się zastanawiam nad betem na Indiane albo na OKC ale nie wiem co wybrać ;)
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
sam się zastanawiam nad betem na Indiane albo na OKC ale nie wiem co wybrać ;)
postęp IBAKI w ofensywie będzie wg mnie baaardzo ważnym czynnikiem gry w ataku OKC, te haki z obu rąk , półdystans i rzuty z odchylenia robią wrażenie jak się pamięta jakim drewniakiem w ataku był jeszcze dwa lata temu
mimo to wchodzę w INDY
tylko poczekam do nocki na składy i kontuzje
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Scola jest słaby i Pacers źle z nim wychodzą
Ibake można jeszcze wykorzystać do rozciągnięcia gry bo za 3 umie tez sieknac
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Scola jest słaby i Pacers źle z nim wychodzą
Ibake można jeszcze wykorzystać do rozciągnięcia gry bo za 3 umie tez sieknac
Nie przesadzajmy ;) Moim zdaniem to że wyrzeźbił w swojej drewnianej grze jako taki mid-range i jeśli nawet sieknie trójkę raz na 1000 lat to nie daje żadnego rozciągnięcia bo po prostu obrona rywali go będzie ignorować na czymś więcej niż okolica FT line , jak dalej to niech sobie rzuca .
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Nie przesadzajmy ;) Moim zdaniem to że wyrzeźbił w swojej drewnianej grze jako taki mid-range i jeśli nawet sieknie trójkę raz na 1000 lat to nie daje żadnego rozciągnięcia bo po prostu obrona rywali go będzie ignorować na czymś więcej niż okolica FT line , jak dalej to niech sobie rzuca .
strasznie się rozwinął przez dwa lata
nie jest to poziom Duncana czy Gasolla oczywiście, ale już grozi rzutem z głebszego półdystansu
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
strasznie się rozwinął przez dwa lata
nie jest to poziom Duncana czy Gasolla oczywiście, ale już grozi rzutem z głebszego półdystansu
zgoda , zdecydowanie masz rację , rozwój ogromny jak na to co pokazywał wcześniej . Ale to wciąż za mało żeby mówić że poprawia spacing Thunder i grozi trójką , sporadycznie coś mu wpadnie , jak dla Glena Davisa , nic więcej .
Wiadomo że nie jest to poziom Erica Dampiera i jeżeli ustawi się na dalszym półdystansie to obrońca 2 razy się teraz zastanowi czy dać mu trochę miejsca .
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
zgoda , zdecydowanie masz rację , rozwój ogromny jak na to co pokazywał wcześniej . Ale to wciąż za mało żeby mówić że poprawia spacing Thunder i grozi trójką , sporadycznie coś mu wpadnie , jak dla Glena Davisa , nic więcej .
Wiadomo że nie jest to poziom Erica Dampiera i jeżeli ustawi się na dalszym półdystansie to obrońca 2 razy się teraz zastanowi czy dać mu trochę miejsca .
dokładnie to miałem na myśli
z tymi trójkami to lepiej aby fantazja go nie ponosiła bo tylko osłabi deskę w ataku
z innej beczki:
Paul Millsap is dealing with a sore left Achilles.

He was having the injury iced on Monday and the good news is that he hasn&#39;t been ruled out for preseason games on Tuesday (vs. Indiana) or Wednesday (at Dallas). It wouldn&#39;t be surprising to see the Hawks give him a few days off to let the injury heal completely before the regular season.
to jeszcze bardziej zacheca w strone IND - czekam na kurs
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Myślicie że Suns mogą dziś w ogóle w jakikolwiek sposób zagrozić OKC?
Goran Dragic (sprained ankle) walked normally this weekend, but he&#39;s uncertain to play on Tuesday and Wednesday.

&quot;[The Suns’ athletic trainers] said he&#39;s going to be fine,&quot; said Coach Jeff Hornacek. &quot;I don&#39;t want to rush him back. When you have a sprained ankle and you come back too early, it just continues to aggravate it. I&#39;d rather it just clear up.&quot; At the very least we don&#39;t expect Dragic to play in back-to-back preseason games on a balky ankle.
nie powinni #
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Brak Dragicia i Duranta więc ofensywa gości i gospodarzy sporo straci. Under 198.5✅✅ myśle, jest najlepsza opcja na ten mecz. Według mnie OKC nie przekroczy setki, Suns też nie powinni.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Co sądzicie o spurs do doubelka z okc? Jakieś info o składzie spurs macie może?
Tak jak już easy napisał, brak Duranta w OKC więc nie wiadomo co to będzie tak naprawdę, niby powinni sobie dać radę z Suns bez Dragicia ale kto to wie ;) Osobiście bardziej polecam bet na Pacers :cool:
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W sumie Suns u siebie,kurs ponad 2 więc trzeba próbować. Choćby handi +4. Phoenix jest całkiem niezłe pod koszem. Na obwodzie gorzej, ale jak na PS ujdzie. Thunder bez Duranta to słaby zespół.Ibaka+Jackson raczej nie wystarczą aby utrzymywać się w meczu. Jakby coś poszło nie tak to zawsze jest szansa,że przegrają minimalnie i wejdzie ????
 
andy1908ks 22

andy1908ks

Użytkownik
Przyznam się, że puściłem na pacers i na okc.Teraz się dowiedziałem, że nie zagra Durant i w tym momencie mam duże wątpliwości czy uda się zgarnąć kasę za ten kupon.Co to Indiany jestem wręcz pewny.A okc ciekawostka jak poradzą sobie bez Duranta wszystko w rękach Jacksona.A może i Lamb zaskoczy ????
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Tym rozumiem.. A spurs? Bo nic o tym nie pisaliscie? I co jak okc plus spurs już poszło xD?
O składach Spurs i Orlando w sumie narazie nic wiele nie wiadomo bynajmniej mi ale ja jestem sceptyczny w tym sezonie do spurs czy jest to PS czy będzie już RS ???? A jeśli już poszło to wiadomo, &#39;co pan zrobisz? nic pan nie zrobisz&#39; :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom