>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Mnie troche smieszy walka o Odena, gosc jest skonczonym wrakiem a w mediach szum jakby mial przyjsc pierwszopiatkowy starter...
Niby wrak z Odena ale trochę inaczej patrzę na tą sprawę . Jest sporo drużyn które i tak muszą zapchać salary , Oden nie weźmie dużo a jakby wkońcu odpalił to dostajesz zajebistego centra za niewielkie pieniądze .
Wiadomo że na 80% się połamie ale podpisując go dużo nie ryzykujesz a zyskać możesz sporo
Może jestem nieobiektywny jako jego fan od 1 dnia w NBA i po cichu liczę że uda mu się wrócić do zdrowia za co trzymam kciuki .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Szum jest bo jakby nie było był kiedyś świetnie zapowiadającym się C
No ja bym to rozumial, gdyby nie fakt ze gosc w ostatnich TRZECH sezonach rozegral ZERO spotkan ????
Tak sobie przeanalizowal obecne ruchy na rynku, potencjal druzyn i wyszlo mi kilka spostrzezen.
Cavs i Wizzards jeszcze niedawno czerwone latarnie ligi w tym roku maja realne szanse na wejscie do PO [liczac, ze Boston i Bucks odpadaja z gry]
Koncowka sezonu 2012/2013 w wykonaniu Wizards znakomita, wreszcie cala ekipa byla zdrowa i pokazali ze alentu na PO im na pewno nie brakuje. Niedawno podpisali Webstera na troche ryzykowanym kontrakcie 22/4 ale jako, ze w Wizards odnajduje sie znakomicie to oprocz kontuzji mozna byc spokojnym o jego gre ???? Cavs czekaja na te pierwsze przelomowe PO po odejsciu Lebrona i chyba czas najwyzszy. W lecie pozyskali Bynuma, ktory w porowaniu z Odenem wyglada jak okaz zdrowia i Cavs duzo nie ryzykuja bo gwarantowane jest tylko 6 z 24 milionow w kontrakcie. Dodatkowo doszedl Jaret Jack, ktory ma za soba swietne PO i bedzie swietnym back upem dla Irvinga a i pogra troche na sg. Przychodzi takze pierwszy numer tegorocznego draftu chociaz tutaj nie wiem kompletnie czego spodziewac sie po gosciu wiec przemilcze temat. Do zdrowia wraca takze sympatyczny Brazylijczyk, ktora zapewni te srednio ponad 10 zbiorek na mecz. Na papierze wyglada to bardzo dobrze.
Ciekawi mnie czy Thibs zmadrzeje po tej kontuzji Rozy i nie bedzie tak cisnal regulara jak to ma zazwyczaj w zwyczaju i granie zawodnikami po 40 minut nawet gdy mecz jest juz roztrzygniety. Jezeli nie to pewnie znowu Chicago zaatakuja pierwszego seeda przed PO ????
Charlotte moze wreszcie wyplyna z otchlani ligi i pokreca sie kolo 9-10 pozycji ? Podpisali BigAlla, ktory jest znakomitym zawodnikiem w ataku czym rownowazy fatalna obrone a takze wydraftowali Zellera, ktory juz w pierwszym meczach SL pokazal sie z jak najbardziej dobrej strony + Kemba Walker, ktory robi postepy z sezonu na sezon. Szkoda, ze zaczeli ogarniac sie akurat gdy szykuje sie bardzo mocny draft ale.. to nadal tylko Bobcats ????
Na zachodzie tez szykuje sie kilka zmian ale o tym w innym czasie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spoko konferencja, zawodnicy troche pozartowali, nie szczedzili sobie komplementow a na sam koniec wpadl ni z pietruchy Prokhorov, przybil z wszystkimi piony i ustawil sie do zdjecia.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://twitter.com/WojYahooNBA/status/357937487747883008
Dalembert 7.5mln/2lata w Mavs*
*Czesciowo gwarantowany w nastepnym sezonie
 
N 0

nuk

Użytkownik
Pierce nie wyglądał na najszczęśliwszego na tej konferencji ale nie ma się co dziwić po tylu latach gry w Celtach krew zmieniła kolor na zielony ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trochę przyspamuję. Tak jak przypuszczałem dzisiaj w meczu Heat-Cavs kawalerzyści grali bez zawodników z pierwszego zespołu. Oczywiście zapomniałem,że mecz jest tak wcześnie i przeszło mi koło nosa ale idąc tym tropem może w nastepnych meczach trenerzy dadzą szansę zawodnikom walczącym o angaż.
Ja będę ogarniał zwłaszcza PHX bo liczę,że Morrisowie nie wystapią.
Fajnie by było gdyby w Cats najlepsi odpoczywali bo grając przeciwko D-League nie będą mieli szans. MKG już w ostatnim meczu nie grał więc kto wie,może Biyombo,Zeller też odpoczną. A przeciwko nim jest jedyny zespół w preseason,który nie odpuści żadnego meczu
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nurtuje mnie ile pogra Zeller. Bo Biyombo w ataku nie błyszczy,a Cody bardzo dobrze sobie poczynał i gdyby tak fajnie się złożyło,że Zeller odpocznie to śmiało można grubiej pograć D-League.
Ale z drugiej strony Zeller powinien grać jak najwięcej bo to w końcu 4 pick i musi się szybko rozwijać. Sam nie wiem. Na live będę oglądał i najwyżej wtedy zagram.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
spróbujemy sobie czegoś z ligi letniej, a konkretnie turnieju w Vegas. Stawka oczywiście rekreacyjna, aczkolwiek typ wydaje mi się naprawdę dobry.
Miami Heat @ Phoenix Suns (-3) @ 1,85 Betsafe
Półfinał turnieju. Suns jak do tej pory w SL pokonują wszystkich, nie przegrali żadnego z dotychczasowych 5 meczów. Przypadek to nie jest, ponieważ o ich sile decydują głównie gracze, którzy już posmakowali NBA i to całkiem porządnie. Bracia Morris już od 2 lat biegają po parkietach najlepszej ligi świata i dostają całkiem sporo minut. Ciągle jak przychodzi sezon to Markieff (Marcus dołączył w trakcie sezonu) trochę rozczarowuje, ale na poziomie SL to naprawdę są all-starzy ;) Obok PJ Tucker, który jest już w pełni ukształtowanym graczem, grał na początku w Europie i rok temu zawitał do Suns, gdzie wywalczył sobie mocną pozycję w rotacji, szczególnie dzięki defensywie i tzw &quot;hustle&quot;. Bardzo przydatny gracz ogółem. Prawdziwy fighter. Na rozegraniu Kendall Marshall, czyli kreator jakiego w NCAA dawno nie było, ale w NBA niestety nie może się odnaleźć. Nawet tu nie spisuje się najlepiej, aczkolwiek zawsze to była gwiazda ligi akademickiej po sezonie w NBA, a nie jakiś ogór. Debiutantem w s5 jest tylko Archie Goodwin, młodziak, 18-latek, który zapowiada się na wielki steal tego draftu. Wybrany został z nr 29 w 1 rundzie, a potencjał ma naprawdę ogromny, co juz udowadnia. Nie jest jeszcze regularny co oczywiste, ale wczoraj z braćmi Morris zagrał doskonale z Raptors.
Ławki analizować nie zamierzam, bo to głównie anonimy, prócz może Christamasa - fajnie się pokazuje, w poprzednim sezonie w CSKA pokazywał dobrą rękę i tu to udowadnia i Garretta - też kilkanaście razy zagrał w zeszłym sezonie w lidze, potrenował sezon z Suns i jak Marshallowi nie idzie to zmienia go i zazwyczaj przynosi to bardzo korzystne efekty.
Heat? Skład totalnych nonejmów, chyba tylko Varnado w poprzednim sezonie coś popykał w NBA. Zdecydowanej większości powiem szczerze nie znam. Kogo oni mają testować jak nie mają wysokich wyborów w drafcie ani innych młodych prospektów. Bilans dotychczasowy to 3-2.
Suns s5 w tej lidze letniej mają naprawdę mocną, chyba najmocniejszą w całej SL, doświadczoną, ograną w NBA i ich wyniki to po prostu nie przypadek. Dzisiaj myślę, że spokojnie powinni uporać się z tą zbieraniną z Miami.
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
taki off wyciekła przedwcześnie data rozpoczęcia sezonu Miami :

„Miami Heat rozpoczną sezon we wtorek 29 października meczem w AmericanAirlines Arena przeciwko Chicago Bulls”
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
The sign-and-trade for Jennings to the Pistons will be a three-year, $24 million deal, sources tell Y! Sports.
https://twitter.com/WojYahooNBA/status/362320938911539201
Do PO sie zalapia ale nigdy nie przeskocza odpowiedniego poziomu, jakbym widzial dawnych Hawks.
The Pistons will send Brandon Knight to the Bucks as part of the package for Jennings, league sources tell Y! Sports.
Detroit will also send center Slava Kravtsov and forward Khris Middleton to Bucks as part of sign-and-trade for Jennings, sources tell Y!
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ja bym powiedział, że to lepszy Trade dla Bucks niż dla Pistons. Jeżeli nie będą pchać Knighta na PG, tylko dadzą mu grać na SG, to więcej korzyści będą mieć z niego niż z Jenningsa - pod warunkiem, że będzie ktoś rozsądny na rozegraniu w Milwaukee.
 
N 0

nuk

Użytkownik
Biologiczny ojciec Lebrona Jamesa , Greg Oden podpisał 2 letni kontrakt z Heat . No to mają centra , chociaż to że znowu się nie rozwali po kilkunastu meczach jest tak prawdopodobne jak Stephen Hawking grający na wózeczku pick&amp;rolle jako rozgrywający Utah Jazz
Ciekaw jestem ile wniesie do drużyny, czy faktycznie po kilku meczach będzie na liście kontuziowanych
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Znany jest juz teminarz na nadchodzacy sezon. Do sprawdzenia na stronach druzyn [np. http://www.nba.com/nets/schedule]
Z ciekawszych openerow :
LAC v LAL
Miami v Chicago
Christmas game :
Brooklyn v Chicago
Knicks v Oklahoma
Lakers v Miami
LAC v GSW
26 stycznia dwa bardzo ciekawe spotkania
Pierwszy rewanz po finalach czyli Spurs Heat oraz powrot Ticketa i Piercea do Bostonu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom