>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Korciło mnie pograc na Miami ale odpuszczam. LAL moim zdaniem na dzien dzisiejszy zbudowali fajną ekipe i moze w przyszłym sezonie wróca do walki o PO. Ostatnie 2 mecze co prawda grali z kołkami ale wygrali pewnie. Jednak mnie najbardziej ciekawi ich rozkład minut i pkt. Obecnie w lidze maja chyba najszerszy skład i w ostatnich meczach po ośmiu czy dziewięciu zawodników notuje tam po 10i więcej pkt co jest mega sprawą. Grają sobie na luzie a i talentu tam jest sporo. LAL odpoczątku sezonu nie byli defensywnym potwrorem i tracili sporo pkt. Po dojściu Thomasa mamy jeszcze lepsza sytuacje bo gośc potrafi nawrzucać ale jest mega dziurą w obronie co widizelismy w Cavs. Od czasu wymian zawodników i Jego przyjścia średnia pkt w meczach LAL jest kosmiczna i wynosi 235pkt a gość gra srednio po 25min. Warto chyba spróbowac overa.
Heat-Lakers over 215,5 @ 1,75 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blazen 2

blazen

Użytkownik
Miami Heat - Los Angeles Lakers O216.5 1.80F v 1.82U✅
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers U222.5F 1.85F v 2.02U✅

Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
211/106 Heat
222/114 Lakers
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
225/113 Cavaliers
207/106 76ers
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No muszę się przyznać, że Lakers zaskakują, a myślałem że te 3 zwycięstwa ze słabszymi to taki wypadek przy pracy. Tylko zastanawia mnie co robi Miami?! Jedna z lepszych defensyw, szczegolnie przy bronieniu trójek daje sobie wrzucić u siebie 131 pkt?! Seriously...oj Miami nie wiem co się z wami dzieje ale słabo to wygląda. Dragic 0/5 za 3 dzięki chłopie...
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Jeśli chodzi o overy punktowe zawodników to chyba najpewniejszym typem robi się Lillard .Nawet z tak słabą skutecznością jak dzisiaj trafia 35 punktów. Jeśli jego linie będą stały w okolicach 26-27 pkt i nie będzie się szykował żaden blowout w żadną że stron to na ten moment najpewniejszy zawodnik że wszystkich
 
blazen 2

blazen

Użytkownik
Atlanta Hawks - Golden State Warriors U220.5 2.35F v 2.63U⛔
Washington Wizards - Toronto Raptors O216.5 1.85F v 1.90U⛔
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
208/102 Hawks
226/118 Warriors
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
213/107 Wizards
218/117 Raptors
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
T-Wolves vs. Utah
wygrana Jazz + 1,5
1,29

Towns 40 min. Wiggins 37 min. Teague 36 min. Gibson 29 min. Crawford 24 min. - tyle wczoraj grali kluczowi zawodnicy Minnesoty. A wiecie co jest najsmutniejsze, że Jeff wśród tych kluczowych zawodników w aktualnym składzie Soty zajmuje 3 miejsce. Gdyby nie Towns to by Portland przejechało Wilki równo. Liczę na to, że będą zajechani, grają też w Vivint Smart Home Arena, gdzie Jazzmani mają dobry bilans. Defensywa Utah to inny level niż defensywa Blazers, ponadto mało asyst mają T-Wolves, brak rozegrania ( 16 wczoraj ), będzie dużo izolacji myślę.
Golden State Warriors vs. Hawks
wygrana GSW - 6,5
1,29

Wiadomo, jak sytuacja wygląda tutaj. Myślę, że 12, 14 pkt przewagi osiągną bez większej spiny.
Denver Nuggets vs. Memphis
wygrana Denver ( czekam na Unibeta, aktualizacja za 2,3 godz. )
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Washington Wizards - Toronto Raptors
Wizards @ 2.50
Ciekawa historia spotkań. Można powiedzieć, że przewidzieć zwycięzcę jest jak rzut monetą, 50/50.
Mecz w stolicy. Miesiąc temu w tej samej hali wygrali czarodzieje, również bez Walla. Będzie dobry pojedynek. W tych okolicznościach polecam zagrać home team po 2.50
Beal rzuci 25 pktów lub więcej i Washington wygra @ 5.50

Milwaukee Bucks- Indiana Pacers
Indiana +3.5 @ 1.91
Nie widzę tu podstaw by wystawiać kurs 2.50 na Indianę, za wysoki. Grają dobrze, solidnie, Oladipo, Stephenson,Turner, Bogdanovic, fajnie wygląda ta ekipa. A wygrywać tu już potrafili. Ważny mecz. Tu wielu grających zagra jedynkę, bo mecz o stawkę to gospodarze, myślę, że presja jest po stronie Milwaukee, a Indiana charakterny team. Zabezpieczam się handicapem +3.5
William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ode mnie takie coś na dzisiaj:
Houston vs Boston, Houston over 111,5 pkt, kurs 1,91 (Unibet) ✅ ✅ ✅
Brodacz będzie żądny rewanżu za upokarzającą porażkę w Bostonie. Ostatnio znęca się nad swoimi rywalami, więc tutaj nie powinno być problemów ze zdobywaniem punktów, pomimo niezłej gry ostatnio Boston. Jednak Celtics dużo ostatnio tracą punktów i to jest ich problem. Moim zdaniem nie dadzą rady zatrzymać ofensywnie usposobione rakiety. Over 214,5 też spokojnie do pokrycia.
Do tego:
Lillard over 26,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Lebron over 28,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heat @ over 201,5 @ 2,8 Unibet
Widziałem pierwsza połowe meczu Magic-Pistons i pomimo wyrównango wyniku to był dramat.Pistons grają dno na obwodzie,potrafili popełnic bład krokow na swojej połowie przy wyprowadzeniu piłki. Prowadzili juz 100-93 i potrafili przegrac po dogrywce rzucając poniżające 2pkt w 5 minut. Ogólnie graja dno i cięzko sie na nich patrzy. Griffin i Drummond musza miec dzień konia zeby wygrwać mecz. Heat powinni dziisaj byc zmobilizowani po ostatnim blowoucie od LAL. Maja wiecej jakosci i talentu. Na Detroit i ich żenującą obrone zwłaszcza na obwodzie dużo nie trzeba. Orlando powinno im wrzucic juz ze 60pkt do przerwy mając tyle ponowień akcji i czystych pozycji. Jakos nie widze szans na poprawe w ciągu doby. Dla Detroit to mecz praktycznie o byc albo nie byc w PO jednak tak mozna powiedziec tępym składem zwłaszcza w kluczowych momentach nie powinni mieć szans.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Aż smutno bo strasznie mało aktywność ostatnio, zwłaszcza dzisiaj.
Pierwszego bym nie tykał.
Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets - matbie dobrze napisał co do overu Lebrona bo cięzko tutaj wynik typować, ja osobiście szedłbym w strone Denver, może jakiś handi dodatni bo w Cleveland to sameJames tam gra jak dla mnie i nie widze ich w tym sezonie kompletnie a z drugiej strony Denver b2b także cięzka sprawa. Miami po tej w topie z Lakersami powinni dziś wygrać bez większych problemów z Detroit. Houston - Boston, szedłbym na dodatni handi w strone gości, bo raczej houston ich nie powinien zdominować, kurs na hostoun niski, a Boston to nie jest jakaś słaba ekipa z dołu tabeli... jednak szedłbym tutaj bardziej w over punktowy. Lakers tak rozpędzeni mają spore szanse na wygraną, nie zagra Aldridge dziś, więc dodatni handi na Lakers jak najbardziej. Portland w typach dnia napisałem, najpewniejszy mecz dla mnie na dziś, kursy już poszły w dół. Utah na czysto tez powinno wejść.
Takie coś na dziś gram w Ako, a oprócz tego singiel na Portland, pozdro.
Houston - Boston over 215.5 2.16 Unibet✅
Miami - Detroit Miami -4.5 1.78 Unibet✅
Spurs - Lakers Lakers +5.5 1.91 Unibet✅
Portland - OKC Portland -8.5 2.43 Unibet⛔ - Kursy już mocno spadły
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 98

amazingtyper

Użytkownik
San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers
Lakers wygrają i ponad 218,5 pkt 5.60 Unibet

Spurs po ASG słabo wypadają, Aldridge out, nie pewny występ Gasola. Lakes po tym co zaprezentowali w Miami, mogą włączyć się w walke o play offy, jest w tym teamie spory potencjał, dobra ławka. Co do punktów, to przy takim ataku Lakers Linia jest jak najbardziej do pokrycia, będzie to otwarty mecz, oby tylko rzuty były celne ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jeśli chodzi o overy punktowe zawodników to chyba najpewniejszym typem robi się Lillard .Nawet z tak słabą skutecznością jak dzisiaj trafia 35 punktów. Jeśli jego linie będą stały w okolicach 26-27 pkt i nie będzie się szykował żaden blowout w żadną że stron to na ten moment najpewniejszy zawodnik że wszystkich
No pewnie, Lillard będzie co mecz rzucał 35 pkt, a buki wystawiały linie 27, czy będzie blowout sprawdzimy po kursach sobie, zapomnimy na chwilę o marżach i właściwie już można się zastanawiać na co wydać wygraną. Puknij sie lepiej w łeb zamiast takie rzeczy wypisywać
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Kurde, problemy z tym Unibetem znaczące w ostatnich dniach, ale wracamy do gry, wprawdzie trza korzystać z lokalnego STSa, no ale :
Dallas Mavericks vs. NOP
wygrana Pelikanów + 2,5 pkt
1,45

O dziwo, wśród bandyckich kursów tego buka, znalazłem coś takiego. Wg mnie dość duży value tutaj. Dlaczego?
Dallas mają serię tylko 2 porażek, w związku z tym powinni podgonić trochę w drafcie myślę. Z drugiej strony grają u siebie więc coś tam pewno pograją, bo ludzie przychodzą, żeby coś oglądać.
Natomiast na innych polach widzimy już dysproporcję. Pelicans grają solidny basket, nie najgorzej poukładana ofensywa, chociaż rankingi tego nie pokazują ( 26 miejsce w lidze ), liczę dzisiaj na Davisa, defensywa New Orleans ładna, powinno być dobrze.
Bucks vs. 76ers
wygrana Philly + 6,5 pkt
1,35

Najbardziej ryzykowny wg mnie typ, albowiem Bukcs potrafią zaskoczyć, ponadto Bucks powinni bardziej walczyć są na 7 miejscu, za nimi tuż tuż Miami, które wiadomo zagrożenie stanowi. Szykuje się ładne, naprawdę ładne spotkanie.
Pytanie się nasuwa jak zagra Giannis? Bo o ile Embiid stanowi ważny trzon ofensywy Philly, tak ofensywa Jeleni bez Antka jest przeciętna. Niby jest Middleton, Snell, ale to nie to samo co paczka, 76ers. Głębia składu powinna zrobić swoje, na to liczę, pojedynek będzie zacięty myślę, dlatego maksymalnie tyle ile mi pozwala STS dodaje punkty.
Washington vs. Indiana
wygrana Wizards + 2,5 pkt
1,45

Myślę, że ugrają bo : mają lepiej poukładaną ofensywę. Grają też w Capitol One Arena. Indiana ma Oladipo, Bogdanovica i Turnera - problem polega właśnie na tym ostatnim. Z całym szacunkiem do Marcina może go nie upilnować. Mimo wszystko wierzę, że Wizards se poradzą. Pod względem ofensywy Wizards wyglądają naprawdę dobrze., za rok to już w ogóle jak młodzi ochłoną. Pięknie się rozwinął Oubre, taki Bradley rok temu.
Powinno być dobrze.
POWODZENIA!​
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Washington Wizards - Indiana Pacers
typ: Washington Wizards handicap -3,5 pkt.
kurs: 1.90 (Unibet)
Dzisiaj pod lupę biorę mecz obecnych sąsiadów w konferencji wschodniej, do Waszyngtonu zawita ekipa Pacers. Obie drużyny w tabeli dzieli zaledwie 0,5 meczu różnicy, więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie, zarówno jedni jak i drudzy mają szansę na rozstawienie w pierwszej rundzie PO i oto będą walczyć a biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że swoje mecze przegrywa zespół z Cleveland to obie ekipy są blisko 3 miejsca. Jak wygląda forma i ostatnie mecze tych ekip? Może zaczne od gości, Indiana w ostatnich 5 spotkaniach grała z takimi ekipami jak Brooklyn, Dallas, Milwaukee i dwukrotnie z Atlanta, więc przeciwnicy niezbyt wymagający (nawet zespół Milwaukee nie wygląda ostatnio zbyt dobrze), przegrali dwa spotkania, najpierw z Dallas a następnie z Atlanta czyli z zespołami, które w tym sezonie są jednymi z najgorszych w lidze, więc można powiedzieć, że to trochę wstyd. Co do ostatnich spotkań Wizards - podejmowali oni takie zespoły jak Charlotte, Philadelphia, Milwaukee, Golden State i Toronto, czyli mieli bardziej wymagających przeciwników, przegrali 3 z tych spotkań, ale ostatnie dwie porażki z Warriors czy też Raptors były w pewnym sensie do przewidzenia (chociaż w obu tych meczach przyzwoicie walczyli). Dobrze wiemy, że Pacers nie grają tak samo dobrze na wyjazdach jak przed wlasną publicznością i tutaj upatruje przewagi Czarodziejów tym bardziej, że dla drużyny V.Oladipo będzie to już 4 wyjazdowy mecz z rzędu więc powinni być nieco bardziej zmęczeni niż Wizards, którzy od 28 lutego są cały czas u siebie w stolicy. Nie cały miesiąc temu obie drużyny grały ze sobą, 6 lutego na parkiecie w Indianie Czarodzieje pokonali gospodarzy 111-102. W składzie Pacers zabrakło wtedy lidera - V.Oladipo a także D.Collisona, Wizards grali bez swojej gwiazdy J.Walla, dzisiaj Oladipo zagra, występ Collisona stoi pod znakiem zapytania, a &quot;kolega&quot; M.Gortata czyli J.Wall nadal jest po za grą. Czy ma to jakieś większe znaczenie? O ile dla Indiany obecność na parkiecie Oladipo często jest kluczowa to brak J.Walla w zespole Waszyngtonu raczej tego nie odczuwa. Mało kto raczej przypuszczał, że bez swojego lidera zanotują bilans 10-5. Bez niego gra wygląda bardziej zespołowo co jest głównym powodem dobrej postawy Czarodziejów. Nawiązując jeszcze do spotkania z 6 lutego, warto zauważyć to jak Wizards rzucali zza łuku - bardzo słaba skuteczność, tylko 7 celnych trójek na 25 prób (28% skuteczności). Gdyby nie tak słaba skuteczność rzutów za trzy punkty to wynik byłby znacznie wyższy. Podsumowując uważam, że M.Gortat i spółka po raz drugi w obecnym sezonie okażą się lepsi od przeciwnika z Indiany.
Powodzenia!
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Kurde, problemy z tym Unibetem znaczące w ostatnich dniach, ale wracamy do gry, wprawdzie trza korzystać z lokalnego STSa, no ale :
Dallas Mavericks vs. NOP
wygrana Pelikanów + 2,5 pkt
1,45

O dziwo, wśród bandyckich kursów tego buka, znalazłem coś takiego. Wg mnie dość duży value tutaj. Dlaczego?
Dallas mają serię tylko 2 porażek, w związku z tym powinni podgonić trochę w drafcie myślę. Z drugiej strony grają u siebie więc coś tam pewno pograją, bo ludzie przychodzą, żeby coś oglądać.
Natomiast na innych polach widzimy już dysproporcję. Pelicans grają solidny basket, nie najgorzej poukładana ofensywa, chociaż rankingi tego nie pokazują ( 26 miejsce w lidze ), liczę dzisiaj na Davisa, defensywa New Orleans ładna, powinno być dobrze.
Bucks vs. 76ers
wygrana Philly + 6,5 pkt
1,35

Najbardziej ryzykowny wg mnie typ, albowiem Bukcs potrafią zaskoczyć, ponadto Bucks powinni bardziej walczyć są na 7 miejscu, za nimi tuż tuż Miami, które wiadomo zagrożenie stanowi. Szykuje się ładne, naprawdę ładne spotkanie.
Pytanie się nasuwa jak zagra Giannis? Bo o ile Embiid stanowi ważny trzon ofensywy Philly, tak ofensywa Jeleni bez Antka jest przeciętna. Niby jest Middleton, Snell, ale to nie to samo co paczka, 76ers. Głębia składu powinna zrobić swoje, na to liczę, pojedynek będzie zacięty myślę, dlatego maksymalnie tyle ile mi pozwala STS dodaje punkty.
Washington vs. Indiana
wygrana Wizards + 2,5 pkt
1,45

Myślę, że ugrają bo : mają lepiej poukładaną ofensywę. Grają też w Capitol One Arena. Indiana ma Oladipo, Bogdanovica i Turnera - problem polega właśnie na tym ostatnim. Z całym szacunkiem do Marcina może go nie upilnować. Mimo wszystko wierzę, że Wizards se poradzą. Pod względem ofensywy Wizards wyglądają naprawdę dobrze., za rok to już w ogóle jak młodzi ochłoną. Pięknie się rozwinął Oubre, taki Bradley rok temu.
Powinno być dobrze.
POWODZENIA!​
Nie rozumiem po co zaniżasz sobie kursy dodając faworytowi te śmieszne 2,5 punktu. Mecze gdzie róznica zwycięstwa wynosi 2 punkty to margines,jeden na 50 się tak kończy. Weź pomyśl, ile razy taka asekuracja Cię uratowała, a ile razy wygrałeś zdecydowanie mniej niż byś wygrał grając odważniej? Tu się aż prosi o -2,5 na NOP i Wizards, i możesz sobie wtedy darować 76ers, którego jak sam piszesz się obawiasz.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Toronto vs Charlotte
Typ: Toronto zwycięży i łączna liczba punktów powyżej 219,5 - W tym dogrywka ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,43 (Unibet)

Linijka na to spotkanie ustawiona na poziomie 219,5 pkt, moim zdaniem dosyć nisko. Generalnie Raptors u siebie to kompletna drużyna, ich ławka gra rewelacyjnie, grają szybki basket, fajnie się dzielą piłką i jest to mocno ofensywna ekipa. U siebie zdobywają sporo punktów, w meczach po ASG kolejno 119 i 124. Forma jest na stałym dobrym poziomie. Głównie przy tej analizie sugeruję się bezpośrednimi spotkaniami tych drużyn. Grali ze sobą już 3 razy i wyniki były bardzo wysokie. Toronto wygrywało wszystkie mecz kolejno: u siebie 126:113, na wyjazdach 111:129 oraz 103:123. Jak widzimy były to mocno overowe mecze. Charlotte to już nie jest ta sama defensywa co kiedyś. Chłopaki grają nieźle i dalej walczą o Play Offy. Muszą wspiąć się na wyżyny żeby tutaj powalczyć i powinni zagrać odważnie i bez kompleksów. Po All Stars Game potrafili rzucić 122 pkt Wizards na wyjeździe, więc siła ofensywna jest. Siła i przewaga leży praktycznie w każdym aspekcie po stronie Toronto, które ma mało słabych punktów. Moim zdaniem gospodarze to wygrają i będzie to wysoki wynik. Ewentualnie można też grać over 225,5 pkt po kursie 2,7, jest spora szansa. Powodzenia!
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Chciałem dziś grać na Pelicans ale te kursy mi się zupełnie nie podobają, 1.61 to dość wysoko więc wole odpuścić, za to widzę fajne overowe spotkania więc taka propozycja ode mnie.
Wizards - Pacers over 210,5 1.91 Unibet
Bucks - 76ers Over 207,5 1.90 Unibet
Clippers -4.5 vs Brooklyn 1.60 Unibet
Daje to fajne AKO 5.81

Można zagrać troche niższe over/handi lub zagrać nieco odważniej, pozdro ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Brooklyn ma szanse powalczyć z Clippers. Nie wiem, ale coś czuję że LAC nie będą mieli łatwej przeprawy. Ostatnio im nie szło, teraz jest trochę powrotów po kontuzjach i powinni jak Lakersi szarpać teraz do końca. Picku nie mają, wiec pozostaje ogrywać zawodników. Ich gra powinna wyglądać lepiej.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Chciałem dziś grać na Pelicans ale te kursy mi się zupełnie nie podobają, 1.61 to dość wysoko więc wole odpuścić, za to widzę fajne overowe spotkania więc taka propozycja ode mnie.
Wizards - Pacers over 210,5 1.91 Unibet
Bucks - 76ers Over 207,5 1.90 Unibet
Clippers -4.5 vs Brooklyn 1.60 Unibet
Daje to fajne AKO 5.81

Można zagrać troche niższe over/handi lub zagrać nieco odważniej, pozdro ;)
Podobny tok myślenia ;) ale ide w strone czystej wygranej NOP dzisiaj i overy lekko asekuracyjne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom