>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Nie rozumiem po co zaniżasz sobie kursy dodając faworytowi te śmieszne 2,5 punktu. Mecze gdzie róznica zwycięstwa wynosi 2 punkty to margines,jeden na 50 się tak kończy. Weź pomyśl, ile razy taka asekuracja Cię uratowała, a ile razy wygrałeś zdecydowanie mniej niż byś wygrał grając odważniej? Tu się aż prosi o -2,5 na NOP i Wizards, i możesz sobie wtedy darować 76ers, którego jak sam piszesz się obawiasz.
Każdy ma swój system, ujemne handi są ryzykowne, w erze trójek zwłaszcza
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam, ostatnie dni w moim wykonaniu to straszna pomyłka, no ale niestety te złe serie się przydażają każdemu. Każda zła seria ma też swój koniec, dlatego dzisiaj gram na Los Angeles Lakers.
Do Los Angeles zawita zespół Portland Trail Blazers, podopieczni Terry&#39;ego Stottsa notują serię 6 zwycięstw z rzędu, w ostatnich 10 spotkaniach przegrali tylko 2 razy, są w dobrej formie i na obecną chwilę zajmują 3 pozycję na zachodzie. Jeziorowcy mają się równie dobrze - 5 zwycięstw z rzędu w tym wygrali wszystkie 4 mecze w swojej serii wyjazdowej, co nie zdarzyło im się od 2009 roku, w ostatnich 10 spotkaniach bilans 7-3 a dzisiaj wracają na własny parkiet, w Staples Center Lakersi są niepokonani od 8 stycznia, przed własną publicznością wygrali 9 meczów z rzędu. O co grają obie ekipy? Portland rzecz jasna walczy o PO i o to aby zająć jak najlepsze miejsce w tabeli, a o co walczą Lakers? Są na 11 pozycji na zachodzie, do 8 miejsca tracą 6,5 meczu więc sporo, teoretycznie mają szansę się dostać do czołowej ósemki, tym bardziej jeśli nadal będa prezentować tak wysoką formę, ale warto zaznaczyć że nie ma na nich żadnej presji, nikt im nie każe grać o PO. Jeśli by im się udało no to wiadomo super sprawa a jak nie dadzą rady no to nikt z tego tragedii robił nie będzie. Dlaczego Lakers nie tankują? Tu odpowiedź jest prosta, swój tegoroczny pick już został przez nich przehandlowany. Lakersi posiadają młody zespół - B.Ingram, L.Ball, J.Hart, J.Randle, I.Zubac, K.Kuzma to są bardzo młodzi zawodnicy, którzy po prostu chcą wygrywać, każdy z tych zawodników ma potencjał a w obecnych rozgrywkach grając bez żadnej presji mogą zbierać ligowe doświadczenie, pokazać swoją wartość a przede wszystkim cieszyć się grą. Całkiem nieźle sobie radzi po przeprowadzce z Cleveland I.Thomas, który także musi pokazać swoją wartość bo po obecnym sezonie kończy mu się kontrakt. Dobrze wiemy też, że Lakersi po ostatnich wymianach zrobili sobie sporo miejsca w salary cap i w lecie będą w stanie podpisać dwa maksymalne kontrakty z gwiazdami NBA. L.James i P.George to o nich się najbardziej mówi w kontekście dołączenia po sezonie do LA Lakers, ale czy da się ich przekonać tylko pieniędzmi? Moim zdaniem nie. Lebron w każdym sezonie chce walczyć o mistrzostwo, PG13 także ma spore ambicje, więc żeby zachęcić takie gwiazdy do przyjścia trzeba mieć także jakiś fundament do zbudowania ekipy która będzie mogła powalczyć o jak nawyższe cele. Właściciele z LA zapowiadają, że też na siłę nie będą próbować ściagąć dwóch gwiazd, mają także plan B ale mimo wszystko obecnymi wynikami robią dobry marketing pod letnie transfery. Wracając jednak do nachodzącego meczu, po za grą w składzie Jeziorowców będzie J.Hart, niepewny jest występ B.Ingrama. Natomiast w składzie Portland prawdopodobnie zabraknie M.Harklessa. Lakers grają naprawdę fajną, szybką koszykówkę i według mnie są w stanie wygrać z ekipą D.Lillarda. Osobiście widzę spore value na Los Angeles Lakers i z tego skorzystam.
Dla odważnych: zwycięstwo Los Angeles Lakers @ 2.14 Unibet
A jeśli ktoś lubi się lekko zabezpieczyć: Los Angeles Lakers handicap +3,5 @ 1.75 Unibet
 
blum 70

blum

Użytkownik
OKC - HOU
Typ: wygrana OKC
2.38
efortuna ⛔
Każda passa musi się kiedyś skończyć, dlatego wg mnie warto stawiać przeciw Rakietom. OKC jest zmotywowane walką o utrzymanie się w &quot;grupie mistrzowskiej&quot; i na własnym terenie na pewno się mocno postawi. Kurs ładny, warto spróbować.
 
karambeu 36

karambeu

Użytkownik
Witam, aż się zarejestrowałem by przestrzec przed typem użytkownika Pavlyuchenko na La Lakers w meczu z Portland. Z calym szacunkiem bo robisz dobrą robotę to moim zdaniem przedłużysz dzisiaj swoją serię niepowodzeń a ludzie potopią pieniądze jak pójdą Twoim tropem. Sam dziś stawiam na Portland Trail Blazers, więc co nieco napiszę. Nie odbierz tego zbyt osobiście bo robisz dobrą robotę na forum a czytam od dawien dawna, i każdemu się może zdarzyć słabsza seria ale tutaj zdecydowanie neguje granie na Lakers.
Seria Lakers u Siebie (9 in a row) robi wrażenie, ale Portland są w bardzo dobrej dyspozycji ostatnio, świetnie grają w defensywie, w ostatnich meczach potrafili wygrac z GSW,UTAH, SOTĄ i ostatnio z OKC, gdzie w drugiej polowie ich zdominowali totalnie. Swietnie gra Nurkic a obronie, Niper daje dobra energie z lawki po obu stronach parkietu, do tego killer Lillard na którego dziś odpowiedzi w duecie z CJ McCollum, i mysle ze dzisiaj obaj panowie zalatawia wygrana gosciom. Ogladalem ostatnie 4 mecze Portland i w defensywie robią niezlą robote, fajnie tam Nurkic rządzi w pomalowanym + młody Zach Collins ktory dal popisówe w D w ostatnim meczu z Oklahomą. Potland to obecnie czołowka w Defensywie całej ligi, i dzisiaj ogarniczą na spokojnie poczynania Lakers w ataku.
Przypomne, ze ostatnie mecze w Staples po miedzy tymi ekipami konczyly się porazkami gospodarzy.
Nie bede tutaj prężył muskułów, i uwazal za nie wiadomo kogo, bo kolega Pavlychenko ma troche wiekszy staż na forum niż 10 minut mojego ale po tym co sie znam, to Lakers dzisiaj to przegrają. Namawiam na gre na Portland dzisiejszej nocy. Pozdrawiam kolege bo robi swietna robote i zycze samych wygranych ale niestety sadze z mocnym przekonaniem ze przelamanie zlej passy nie nastąpi dzisiaj. Spekuluje dziś pewne zwyciestwo przyjezdnych.
LA Lakers - Portland Trail Blazers
Portland Trail Blazers 1.76 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
karambeu - Dzięki za miłe słowa, ja się nie mam tutaj zamiaru obrażać i kłócić bo każdy ma swoje zdanie i ciesze się, że ktoś wszedł w dyskusję na temat mojej propozycji bo ja zawsze przedstawiam swój własny punkt widzenia na dany mecz i wiadomo, że nie każdy będzie się zgadzał z moją własną opinią. Osoba która przeczyta zarówno mój jak i Twój post będzie miała dzięki temu większy pogląd na to spotkanie co mnie bardzo cieszy ???? Szkoda, że takie dyskusje w tym wątku to rzadkość bo wtedy forumowicze mieli by większą więdzę na temat danego spotkania. Osobiście zamierzam troszkę przystopować z podawaniem typów, jeśli Lakersi o których napisałem nie dadzą rady to przyda mi się parę dni wolnego od podawania propozycji. Przed momentem pojawiła się informacja &quot;B.Ingram out&quot; więc ryzyko z graniem na zwycięstwo Lakers na pewno wzrasta, jednak będę trzymał się propozycji z handicapem, jeśli się nie uda to tak jak powiedziałem zrobię sobię jakąś kilkudniową przerwę ;)
K.Irving dzisiaj nie zagra z Chicago Bulls więc myślę, że Celtics nie odjadą aż tak bardzo Bykom z wynikiem, dlatego rozważałbym typ: Chicago Bulls handicap +9,5 @ 1.65 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Do tego Lakers dalej bez Ingrama, więc ta seria musi się kiedyś skończyć. Portland gra bardzo dobrze ostatnio i pewnie zmierzają po miejsce w czołówce zachodu. Moim zdaniem spokojnie mogą utrzymać to swoje świetne 3 miejsce, na które teraz wskoczyli. Wiadomo ścisk jest niesamowity, ale DEFENSYWA rządzi. Wkraczamy w decydującą fazę i goście bez defensywy, a to obecnie Denver, Clippers czy Minnesota mogą mieć problemy.
Ja ze swojej strony dzisiaj takie coś:

Chicago vs Boston
Typ: Chicago +8,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,74 (Unibet)

Nie zagra Irving, czyli generał tej ekipy. Fakt, że Boston w ostatnim meczu z Houston i generalnie po tej przerwie na ASG wygląda bardzo dobrze, ale też jakoś specjalnie z Chicago forsować się nie muszą. Nawet może im się zdarzyć porażka. Rezerwy ich ostatnio super pograły i jest komu rzucać. Chicago to tankowiec, ale też potrafią powalczyć. Boston to była taka ekipa, która w miarę im siedziała. Wiadomo, że to są inne składy, ale Bulls tutaj powalczą, dalej jest komu zdobywać punkty, młodzi się rozwijają i widać tam walkę, nie to co u innych ekip z trybem tanking mode. Reasumując Boston to pewnie wygra, ale nie wydaje mi się żeby tam była jakaś duża przewaga. Wystrzelali się w meczu z Houston i stawiałbym bardziej teraz na Under w tym meczu niż na over.
Kolega Pavlyuchenko ma nosa i mnie uprzedził z typem, więc teraz przynajmniej wiem i jest to fajne, że dwie osoby myślą podobnie co do Chicago ; D również polecam częściej zabierać dyskusję bo jakoś tak ostatnio tutaj posucha jest. Ja mam taką zasadę, że odkąd podaje typy to robię to codziennie...no prawie. Generalnie ostatnio tez słabiej to wygląda, ale takie są realia NBA. Naprawdę myślałem, że Toronto z Charlotte to będzie overowy mecz a tam było ile? 98:103 dajcie spokój :p teraz jak tak przeglądam te mecze to co chwila mam problemy z wytypowaniem czegoś sensownego i podpartego jakąś analizą. Trudny to jest kawałek chleba, ale to mi się w tej lidze podoba!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karambeu 36

karambeu

Użytkownik
pavlyuchenko
jasne, i to tu chodzi. Dyskutować, wymieniać poglądy. Podzielam takie rozumowanie świata, po prostu uważam dziś Portland za bardzo ciekawa propozycje, a jak Ingram nie zagra to już całkiem. Mam w pamięci slabe wystepy LAL przeciwko Portland, tym się również dziś kieruje w ocenie swojego typu. Nie używam słowa &quot;pewniak&quot; czy &quot; na pewno&quot; bo na pewno to tylko Kopernik nie żyje ;) ale bede dziś zdumiony jak LA wygra to spotkanie, PTB to obecnie 3-cia siła siła wschodu, JEDNAK przeciwległy biegun co do Lakers.
sumada90 dzięki za miłe slowa w reputacji, na pewno jak coś mądrego będę miał do napisania to się będę udzielać.

A co do meczu Bulls- Boston, jest to dobre kombinowanie w strone Bulls jak Kayrie dziś nie gra.
Pozdrawiam, i życze wysokich wygranych dziś wszystkim! ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Od siebie jeszcze dodam takie coś:
Clevland vs Detroit, Clevland over 112,5 pkt, kurs:1,85 (Unibet) ⛔ ⛔ ⛔
Obie drużyny cieniują, generalnie znowu stawiałbym przeciwko Clevland, bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo. Wygląda mi tu na over, ale to ostatnio też różnie bywa, pare razy się przejechałem. Nie zagra w Clevland oprócz Love, Thompson i Green. Będzie to wesoła koszykówka i Clevland nie ma kogo wystawić pod kosz na Drummonda i Griffina. Gospodarze powinni u siebie trójkami zarzucić gości, pod koszem raczej nie mają czego szukać, chyba że Bronek. 3 razy te drużyny grały w tym sezonie przeciwko sobie i Clevland zdobywało 116 pkt, 121 i 114 pkt. U siebie tym bardziej powinni przekroczyć tą linijkę. Do tego meczu można dodać, zdobycze Drummonda : Liczba punktów i zbiórek gracza — w tym dogrywka, powyżej 32 albo na same punkty powyżej 15,5.
Indiana vs Mliwaukee, typ: Under 210,5, kurs: 1,8 (Unibet) ✅ ✅ ✅
Obie drużyny są dzień po dniu, mieli trudne pojedynki, wymęczające. Przede wszystkim w Bucks kontuzje, oprócz Dellavedovy, Brodgona, wypada Zeller i Questionable jest Middleton. Trochę się wystrzelali z 76, więc taki mecz z Indianą na wyjeździe moim zdaniem będzie trudny dla nich. Może być słaba skuteczność, za 3 nie mają kim straszyć, a Indiana u siebie nastawi się na defense. Dobrze bronią, waleczne to są chłopaki, powinno się zamknąć poniżej tego typu. Czekam na opinie ;)
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Wczoraj po Wizards można było się pożegnać z kuponem, dzisiaj 3 spotkania wybrałem nie szaleje bo trudne spotkania. Lakers vs Portland zostawiam, bo ciężko tu wytypować według mnie kto wygra, a w punkty się nie bawie bo linie wiadomo ustawione wysoko, a w końcu jakiś under lakersą powinien się przytrafić.
Cavalersi to troche jak ruletka, ale czuje że dziś &quot;zakręcą&quot; na swoją korzyść, choć uważam ich za średnią ekipę to dziś z Pistonsami powinni wygrać, bo poza tą wyraną z Bucks nie zaprezentowali nic ciekawego ostatnio.
Heat u siebie pewnie z Suns, ale nie ładuje się w handi bo ostatnio z tymi nie trafiam zbytnio i choć widzę tu blowout, może równie dobrze się skończyć na styk. Pacers po tych wtopach ze słabiakami, wracają do gry, swój teren, oba teamy b2b, więc szanse wyrównane, ja jednak stawiam zdecydowanie na gospodarzy, pozdro.
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons / Cavs wygrają -2.5 1.52✅
Miami Heat - Phoenix Suns / Miami z dogrywką 1.22✅
Pacers - Bucks / Pacers win -2.5 1.90✅
AKO: 3.52✅

matbie
Nie grał bym overa na Cavs bo naprawdę zbyt loteryjny team aktualnie, myślałem tam nad jakims underem w spotkaniu ale odpuszczam bo loteria to jest.
A co do Pacers vs Bucks to wiadomo wszystko zapowiada na under i dużo osób pewny idzie tym tokiem myślenia, te b2b i ciężkie pojedynki (przede wszystkim Bucks) faktycznie wskazują na under ale wiadomo jak jest, wszyscy celują w under to jak na złość wszystko siada i pada spory wynik , choć ta linia 210,5 wydaje się dość bezpieczna. Typ dobry, rozliczy parkiet ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Jeszcze się odniosę do meczu w LA. Jak to mówią &quot;najlepszą obroną jest atak&quot; ???? Jeziorowcy ostatnio w San Antonio dali radę rzucić 116 pkt. (również grali bez B.Ingrama) jeszcze wcześniej na hali w Miami 131 pkt. Co prawda obie te ekipy nie są w najlepszej formie ostatnimi czasy ale mimo wszystko te oba zespoły posiadają jedne z najlepszych obron w lidze. W ostatnich spotkaniach Portland po bronionej stronie parkietu prezentują się najlepiej w lidze więc będzie to na pewno wyzwanie dla Lakers, ale wyzwanie z którymi mogą sobie poradzić. Obrona Lakers aż tak bardzo nie odstaje, w ostatnich meczach plasuje się na 6 miejscu w lidze. Ich siła ofensywna jest jedną z najlepszych, offensive rating wynosi 116,0 (4 miejsce za Bostonem, Golden State i Denver). Dla porównania offensive rating Blazers w ostatnich spotkanaich wyniósł 106,0 pkt. więc widać tutaj różnicę. Wierzę też, że powrót na własną halę po zwycięskiej trasie na obcych parkietach jeszcze bardziej wpłynie na ich lepszą grę.
*statystyki które podałem wyżej odnoszą się ostatnich 5 spotkań.
matbie
A ja bym uważał na under w Indianapolis i osobiście bym pograł over 207,5 pkt @ 1.78 Unibet
Chętnie bym coś na ten temat jeszcze napisał ale już zwyczajnie nie mam sił, miałem dzisiaj podać jeden typ a są trzy, więc ten na over pozostawię bez analizy.
Życzę udanej nocki! ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Blake Griffin over 34,5 pkt as zb @ 1,85 Unibet✅
Gośc ma co udowadniać bo w Clippersach było o wiele łatwiej.Miał kto lepiej m dogrywac a w Detroit jest posucha.Bez Niego to Pistons mogli by śmiało konkurować z ekipami typu Kings, Hawks, Suns czy Magic. Gośc musi pokazywac czy jest wiele wart a nie tylko nadawac sie do highlitów. Szanse na PO są juz raczej tylko matematyczne bo 4 wygrane straty do ósmego miejsca na niecałe 20 spotkan będa raczej nie do odrobienia. Jednak dzisiaj naprzeciwko Cavs z żenującą obroną, do tego bez Thompsona i Love&#39;a ktorzy i tak wirtuozami defensywy to nie są) wiec absolutnie nie widze kogokolwiek, kto moglby dobrze powsytrzymywac Griffina. U Cavs totalna bida i nyndza jezeli chodzi o te sprawy. No chyba Lebron musiał by stanąć na PF zeby tutaj coś pomoc.Na tablicach tez powinna byc swoboda, tutaj akurat duza przewaga Pistons. Mysle, ze Blake spokojnie zakreci sie w okolicach 22-25pkt i zbierze to co trzeba.Zawsze tez ze 2-3 asysty dorzuci.
osobno gram dubla morderce za grubo, niby ze smiesznymi kursami ale nie wyobrazam sobie zeby to nie weszło
Heat+ Jazz@ 1,44 Unibet✅
Miałem jeszcze dorzucic Spurs ale nie wiadomo co z LMA Nie mam zamiaru czekac do poznej nocy czy zagra czy nie. Chociaz mimo słabej gry, kontuzji i ogolnych problemow Spurs powinni ograc Miśki. W koncu jest o co grac bo o dwudziestą obecnosc wPO z rzędu a to kosmiczny wynik. Spurs nie są ekipą chętną do tankowania i chocby mieli wejsc bez szans do PO to i tak to beda chcieli zrobic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
pavluchenko
Muszę się odnieść do ostatniego posta. O ile wcześniej się zgadzałem z tym co pisałeś, tak tutaj nie mogę... Spurs pogubiło się gdzieś w kwestii obrony od paru dobrych spotkań, więc podawanie ich przykładu i pisanie o najlepiej obronie jest nie na miejscu... ok na przestrzeni sezonu tak, ale oni od dobrego miesiąca grają w obronie piach, jak na swoje możliwości... żeby jedna z lepszych defensyw ligi dawała sobie rzucać Jazzmanom 100+? Wstyd :p
A Miami... cóż, Miami potrafi zagrać bajecznie w obronie, jak i zagrać przeciętnie w obronie. Defensywę mają niezłą, ale całościowo jako team są średniakami, przez co często dają się zdominować i narzucić sobie styl gry przez przeciwnika, przez co ich wyniki wahają się niesamowicie od skrajnie underowych, przez skrajnie overowe (co dowodzi swoją drogą, że w ofensywie też najgorzej nie jest)
Ogólnie dziś jest teoretycznie dużo spotkań &#39;pewnych&#39; z tankowcami, ale mam wrażenie że przynajmniej w jednym uświadczymy niespodzianki (mam dziwne wrażenie że może to zrobić Orlando, chociaż bardzo bym tego nie chciał, bo mam ich na dwóch kuponach)
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Co prawda obie te ekipy nie są w najlepszej formie ostatnimi czasy ale mimo wszystko te oba zespoły posiadają jedne z najlepszych obron w lidze.
Nie powiedziałem, że są najlepsze ???? tylko jednymi z najlepszych i miałem tu na myśli cały sezon, no i też o tym wspominam, że ostatnimi czasy nie wygląda ich forma zbyt dobrze więc mogło to też mieć jakiś wpływ na tyle zdobytych punktów przez Lakers ????
Dzisiaj mamy spory &quot;ruch&quot; tutaj, to mi się podoba ????
 
karambeu 36

karambeu

Użytkownik
Ja mam jeszcze jedna propozycje na dziś. Powiem szczerze, że nie grałem do tej pory ani razu tego typu zakladu na kwarte. Ale mam w pamięci mecz Indiany z Bucks z początku stycznia który był rozgrywany w Indianapolis, i gdzie gospodarze wygrali wtedy pierwszą kwartę 37-16. Bucks wczoraj z Phila dostali 1 kwarte 43-31, zaś Indiana wygrala z Washington 30-20 w pierwszej kwarcie, to tak tylko dla odnotowania jako ciekawostka.
Dziś liczę, że Indiana która gra fajnie ostatnimi czasy wygra pierwsza kwartę, tak jak w tym wczesniej wspomnianym pojedynku dość gładko.
Indiana Pacers - Milwaukke Bucks
Indiana Pacers 1 kwarta -1.0 1.9 bet365 ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Pacers-Bucks
D.Sabonis over 16.5 pkt + zb @1.85 ⛔ 16
szkoda bo zabrakło rzutu, zbiórki no i miniut. 5 min mniej niż średnia w sezonie zaważyło.

Główny bet na dzisiaj. Oglądałem Bucks ostatnio gdy grali dzień po dniu z Pistons. To była jedna wielka katastrofa. Giannis jest zajechany kompletnie. Reszta s5 też oczuwa skutki wąskiej rotacji. Zostali połknięci strawieni i wypluci przez wysokich Pistons na tablicach.55-37 w zbiórkach, ale aż 22-6 w zbiórkach ofensywnych. Wysocy na Bucksach przeważnie nabijają staty tak jak Phila wczoraj gdzie Sarić zmontował 25 pkt a Embiid dołożył 19. To samo w poprzednich spotkaniach. Sabonis idealnie pasuje w takim meczu ze swoją energią i inteligencją. Młody chłopak, ale zapowiaa się bardzo fajnie. Grali kilka dni temu i zagrał słabiej notując 6pkt i 9 zbiórek. We wczesniejszych dwóch potyczkach w styczniu za to było kapitalnie 17pkt/10zb i 24pkt/2zb. Linia bardzo mało wymagająca. Powinien wystąpić około 25 minut. Jakby był kurs gdzies na double double to bym sie skusił. Spokojnie pkt+zb widzę dziś w okolicach minimum 20. Indiana bierze dziś ten mecz, Bucks bez Brogdona, a być może bez Middletona tracą 50% swoich atutów. Sam wyeksploatowany na maxa Giannis nie da rady.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
semprebarca
Middleton co prawda dziś zagra:
970792139708882944
niemniej wczoraj spędził na parkiecie 35 minut, co w sytuacji, gdzie odczuwa duży ból w prawym kolanie, ma ogromne znaczenie w grze b2b. Mogą (i pewnie dadzą) mu jakąś blokadę w kolano albo jakoś to ograniczą, niemniej takiego czegoś nie oszukasz/nie pominiesz w grze jaką jest koszykówka, gdzie praktycznie każdy rodzaj naprężeń otrzymuje kolano. Przy dobrze broniących Pacers, im dalej w spotkanie, tym trudniej mu będzie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W sensie że Middletona? No nie wiem, to jest taka linia na granicy. Wiadomo że gdybamy tu sobie, ale jeśli ktoś ma dziś wziąć ciężar gry na siebie, jeśli Antkowi nie pójdzie, to będzie to właśnie middleton
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Lakers- Portland
Portland win i under 224.5 pkt @ 3.5 unibet ✅✅✅
Dorzucę kilka zdań do dyskusji nad tym meczem. Obydwa zespoły mają dobry streak. Nie ma co dyskutować , Lakers nie zaczęli grać kwadratowych jaj, tylko po prostu mieli super terminarz w lutym bo jak nazwać mecze z tankowcami - Magic, Suns, Dallas x2, Hawks Nets i Kings. No chyba lepiej sie nie da. Do tego nierówni OKC, Spurs bez LMA i Khawiego co wygrali w lutym 2 z 10 spotkań ?. Przewaga parkietu i stąd te kursy. Zdecydowanie bardziej cenię zwycięstwa Blazzers z Utah , GSW i Sotą. Portland gra dobrze ostatnio. Fajnie bronią , mają dobrze skrojony, zbilansowany skład. Znacznie ograniczą poczynania Lakers w ofensywie. Nie widzę tu overowego meczu. Lakers pewie sypać będą trójkami jeżeli nie wycisną powyżej 50% to o under jestem spokojny. A nie wycisną, bo Portland dobrze bronią na obwodzie. 3.5 co proponuje unibet na to wydarzenie warte ryzyka. Powodzenia wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Końcówka meczu w wykonaniu LA Lakers tak tragiczna, że aż brak mi słów... ehh I.Thomas ;/ szkoda strasznie no ale to jest NBA. Lillard w ostatniej kwarcie był nie do zatrzymania. wanderer poczekaj chłopaki na pewno wieczorem coś dodadzą ;) Ja robie sobie troszkę wolnego tak jak wczoraj powiedziałem, moje typy okazują się ostatnio słabe więc przerwa się przyda, pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom