>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2016

Status
Zamknięty.
huwawey 0

huwawey

Użytkownik
Toronto Raptors vs. Utah Jazz 1
+
Houston - Pelicans 1
@ 2.06 (bet365)


Toronto u siebie mega mocna druzyna, jak kolega wyzej pisal Kyle dostal nagrode tygodnia a cala druzyna jest dobrej formie. Kazdym potrafi dorzucic cos od siebie. Jazz wygrywaja mecze ktore powinni wygrywac, raczej z slabszymi ekipami badz druzynami w slabszej dyspozycji, dzis dla nich nie widze szans na wygrana.

Dla druzyna z Houston to jeden z ostatnich dzwonkow przed playoffami zeby sie obudzic, graja mega w kratke. Dzis graja z Pelicans w ktorej jest troche kontuzji, nie pewny gry jest Davis, wiadomo ze to najwazniejsza postac w tej druzynie. Na pewno nie zagraja Asik, Evans i kilku graczy mniej waznych. Licze na przelamanie Rakiet po ostatnich 2 porazkach.
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Bardzo dobre spotkanie nam się zapowiada w Bostonie gdzie Celtowie podejmą Portland. Obie ekipy ostatnio w gazie. Celtowie nie zwykli oddawać zwycięstwa na swoich śmieciach i świetni Blazers na wyjazdach. Zapowiada się na mecz na styku do samego końca. W moim odczuciu jednak ten mecz biorą dziś Panowie Lillard i McCollum. Kursy dobrze ustawione od rana spada on na gości. Dodatkowo polecam pograć overek Thomasa, który w takich meczach bierze odpowiedzialność na siebie w końcówkach.
Portland 3,15
Ónibet
Dla mniej odważnych +5,5 1.98 Ónibet
Bez analizy: Isaiah Thomas over 21,5 1,85 Ónibet
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Memphis -3,5 1,952 :104:98
Podobny scenariusz jak w ostatnim starciu. DD lead po 24 minutach po czym totalnie siadają i robi się mega close mecz. Miśki nie mają żadnych szans w 2 rundzie PO. O ile uda im się przejść pierwszą bo chyba ostatnio widziałem ich dwa najgorsze mecze w ostatnim czasie, ten (grubo ponad 20 strat) oraz ten z Suns, który szkoda komentować.
Startowaliśmy z -5,5, właściwie nic się nie zmieniło i linia spadła o dwa punkty. Dziwne. Ale ja mimo to przeciwko trendowi, bo Memphis na własnym parkiecie to jednak dużo większa klasa niż na wyjazdach gdzie mają ujemny bilans(21-9 u siebie).
Miśki mają swoje problemy. Wypadł Gasol, teraz muszę jeszcze radzić sobie bez solidnego obrońcy Allena. Mimo to wyżej cenię sobie ich rotację. Sacramento jak gra każdy kto chociaż trochę interesuje się NBA wie. I ja tego stylu nie kupuję. Pisałem już kiedyś, że tego typu ekipy bez jakości w obronie nie mają szans z ekipami pokroju Memphis w dłuższych okresach czasu. A problem Sacramento też jest taki, że są bardzo niestabilni w ofensywie. A co gorsza są stabilni w swojej beznadziejności w defensywie. A Miśki właśnie u siebie notują lepsze statystyki ofensywne. Po ASG zagrali tylko dwa spotkania na własnym parkiecie i zdobyli kolejno 109 punktów z Minnesotą i 128 z LAL a obrona tych ekip na pewno nie jest gorsza. Powiedziałbym jest równie tragiczna.
W sumie jest to ciekawe, że ekipa Memphis, która może nie gra koszykówki do jakiej przyzwyczaili ale mimo to notują solidny bilans, ponieśli zaledwie 5 porażek w ostatnich 15 spotkaniach(dla porównania Sacramento wygrało 5 spotkań w tym czasie 2x z Denver, 76ers, Bucks i pod koniec stycznia z Indianą na własnym parkiecie).
Jest kilka dobrych matchupów dla Miśków a jak potwierdzi się jeszcze absencja Gay/&#39;a to ta linia jest ogromną promocją wg. mnie. Póki co jest status doubtful.
Raptors vs Jazz under 191,5 2,14 ⛔ 198
Trzeba zostawić te linie i je poobserwować z boku. Na każdy matchup rosną po czym okazuje się, że i tak je overują i gdyby nie bardzo słaba ostatnia kwarta to na luzie byłoby 210.
Jakbym mógł obniżyłbym do jakichś 187-186 ale niestety gram tylko w pinnacle.
Dwie najwolniej grające ekipy w lidze. Dodatkowo, dwie broniące naprawdę bardzo solidnie. Linia po pierwszym meczu w tym sezonie poszła o 2 punkty do góry a w tamtym meczu padło 182 punkty i to nie dlatego, że obie ekipy grały na tragicznej skuteczności(Utah 48,6%, Toronto 42,5%). Po prostu obie ekipy grają bardzo wolno i mając na uwadze, że obie wiedzą jak się broni to te wyniki nie mogą być wysokie a linie obecnie mają tendencję do wzrostu w praktycznie każdym matchupie. Co spowodowane jest tym jak bardzo zmienia się NBA i jak wielka rola rzutów za 3 punkty. Jednak te ekipy nie bazują na tym elemencie(kolejno 17 i 19 miejsce pod względem ilości prób zza łuku na mecz). Poza tym to wg. mnie będzie bardziej zacięty mecz aniżeli sugerują bukmacherzy. Tego typu mecze(jak pokazało chociaz spotkanie Cleveland z Indianą) gdzie spotkały się dwie solidnie broniące drużyny to ciężko o pokrywanie wyższych hc i pewnie można by tutaj szukać +6 na Utah, jednak ja wolę tą opcję bo Toronto ma tutaj możliwość zamknąć takie Utah na 75-80 punktach.
Od dzisiaj będę podawać max 2 typy na noc za płaską stawkę.
Kursy z pinnacle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Utah Jazz @ Toronto Raptors -&gt; Raptors -2.5 HT @1.90 ✅
Detroit Pistons @ San Antonio Spurs -&gt; Spurs -7 HT @1.95 ⛔
@3.72

Witam wszystkich po kilkunastodniowej przerwie od pisania w dziale. Czas najwyższy skupić się na NBA. Dziś w nocy czeka nas dużo spotkań, lecz ja zdecydowałem się na 2 solidnych typach na gospodarzy, którzy są w formie. Typy na Raptors i Spurs z ujemnym spreadem do przerwy na pierwszy rzut oka wydają się logiczne. Mam też nadzieję, że dubelek zagrany przeze mnie wejdzie, a gospodarze na własnych parkietach nie zawiodą. Raptors podejmą w Air Canada Center drużynę Nutek z Jazz. Świetna dyspozycja dwójki Lowry &amp; DeRozan powinna spowodować, że drużyna z Toronto uzyska bezpieczną przewagę już przed przerwę, tak by drugą połowę spotkania zagrać na większym luzie, bez większej spiny. To samo można napisać o drużynie Gregga Popovicha, która będzie chciała odnieść 29 zwycięstwo z rzędu w tym sezonie przed własną publicznością. Liczę na to, że obie drużyny nie zawiodą. Patrząc na potencjały obu ekip i ich rywali, którzy podczas road-tripów spisują się poniżej oczekiwań trzymam kciuki za Ostrogi i klub z kraju klonowego liścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
OKC -1 1,952
Wcześniej można było łapać +2 nawet ale jakoś te ranne mecze mi umykają w czasie roboty. Zaraz się zaczyna, ale może ktoś live złapie.
Przede wszystki absencja Mbah a Moute to wielkie osłabienie defensywy Clippers i dużo lepszy matchup dla KD. A to może mieć decydujący wpływ na przebieg spotkania bo wiemy jak wiele zależy od tego gracza. Dodatkowo ostatnio ławka daje więcej i to dobry prognostyk, szczególnie ze Clippers walczą z kontuzjami strasznie i przeciwko takiej ekipie jak OKC w późnej fazie RS może mieć spore znaczenie. Trzeba przyznać, że ostatnio LAC nie wygląda za świeżo. Przegrana z Denver, trochę męczarnie z Nets, z Kings też było close ale odskoczyli runem w 3q i utrzymali do końca. Niby wcześniej pokonali u siebie Spurs, ale jednak OKC jest o wiele bardziej fizyczną drużyną i mając jeszcze na uwadze brak takiego obrońcy(nie mówię już o braku BG bo to nie ma sensu) to OKC jest faworytem tutaj. Po słabym starcie po ASG zagrali naprawdę znakomite spotkanie z GSW i myślę, że mimo porażki to ich nakręci, szczególnie w ofensywie bo pokazali kawał solidnej koszykówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
F 5

forum.fun

Użytkownik
Mecz OK c byl typowym 50/50 nie bylo na to pomyslu i nie powinienes tego grac, ja odpuscilem za to reszta meczy wczoraj planowo ! Masz &quot;za swoje&quot; ...
Te spotkanie pokazuje ze tam graja na tkzw pale, zero narzuconych zachowan przez trenera tylko wolna reka graczy i pokazalo to Okc
Okc zbiorka w ataku i 4 pkt przewagi i do konca okolo 2 minut a Durant odpala trojke w 1 sekundzie posiadania odrazu ! Jakby pilka parzyla... Po co ? ....rozumiem ze styl Okc to wolna reka dla Duranta i Wesbrooka ale nie w ten sposob, to nie gierka treningowa. Ten trener nic innego nie robi jak scot brooks, jak mozna bylo pozwolic na takie zachowanie, za to powinna byc dyscyplinarka dla trenera jego obozu a Duranta wyslac na robote dwa tygodnie na polu bawelny
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Panowie walić przegrany kupon. Chodzi bardziej o styl w jaki przegrali. +18 po 3 kwarcie i bodajże +15 na 6 minut do końca. Są jakieś granice. Lakers mogą takie przewagi topić a nie Thunder. Ile to oczek trafili na ostatnie 7 minut? 5?
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
ja zlapalem przy 3 kwarcie bodajze hendi +15,5 na gospodarzy i w zyciu bym sie nie spodziewal ze roztrwonia ta przewage.Co clippersi niwelowali to zaraz albo trojki albo efektowne wykonczanie akcji ;-)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
To co robi Oklahoma w ostatnim czasie to kryminał.
Prowadzili z Indianą i spaprali końcówkę, następnie pogrom u siebie z Cleveland.
Do tego porażka z Pelikanami.
Chyba będą gwałceni dzisiaj w Oakland (b2b)
 
C 0

creative81

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczyku Golden - Oklahoma ? Prawdopodobnie znowu nie będzie Stefka (informacja niepotwierdzona oficjalnie) więc można zagrać over 25.5 pkt Klay&#39;a Thompsona. Kilka dni temu grali i padł wynik po dogrywce 118-121 dla Goldenów. W tym meczu grał Curry, który zdobył 46 pkt a Klay 32, więc dzisiaj pod jego nieobecność zdobycz 26 pkt nie powinno być problemem, chociaż nawet gdyby wystąpił Stefek to over Thompsona raczej powinien też wejść.
Chce to zagrać za większa kwotę więc jeśli coś doradzicie to będę wdzięczny. Pozdrawiam
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dzisiaj GSW przegra u siebie po raz pierwszy w tym sezonie, nie obchodzi mnie czy zagra Curry czy nie, już z Atalanta uciekli spod topora, dzisiaj im się nie uda mimo że OKC są b2b i mają w swoim składzie jeźdźca bez głowy czyli Westbrooka, gram OKC - 2.5 po kursie 4.8.Takie kursy jak na ten mecz trzeba umieć czytać, rano na GSW było 1.38 kurs leci w dół mimo że nadal status Kury i Iguodali to questionable, wrzucę jutro rano screen z moją wygraną.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Dzisiaj GSW przegra u siebie po raz pierwszy w tym sezonie, nie obchodzi mnie czy zagra Curry czy nie, już z Atalanta uciekli spod topora, dzisiaj im się nie uda mimo że OKC są b2b i mają w swoim składzie jeźdźca bez głowy czyli Westbrooka, gram OKC - 2.5 po kursie 4.8.Takie kursy jak na ten mecz trzeba umieć czytać, rano na GSW było 1.38 kurs leci w dół mimo że nadal status Kury i Iguodali to questionable, wrzucę jutro rano screen z moją wygraną.
To Czekam na tego screenshota ????
Jeśli zagra kura, to może być pogrom OKC, która jak dla mnie gra mega słabo jak na swój potencjał. Czekam na info co do Stefana, jesli zagra to ja daje GSW -5.5, Golden już pokazywało że u siebie w meczach z topowymi drużynami grają perfekcyjnie - wystarczy sobie przypomnieć mecz z SAS czy Cavs. b2b też zrobi swoje w tym meczu.
Ale jeśli nie zagra Stefan to kurs na GSW nie wart grania i lepiej iśc w dodatnie handi na OKC.

Tak więc czekam do potwierdzenia składów, moje typy to:
GSW -5.5 ( jeśli zagra Stefek) 1.53
OKC +9.5 1.63 (Jeśli Curry nie zagra)

Dodatkowo jeśli Kura nie będzie w składzie, to gram over 25.5 Thompsona po 1.95, bo to 2 lider ofensywy bo Stefku, i kto jak nie on ma te punkty gromadzić?
kursy z fortuny
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Moja propozycja na dzis:

R.Westbrook zaliczy Triple-Double
ako:3.30⛔

Przy okazji poprzedniego spotkania miedzy OKC i GSW Anderson Silva bardzo trafnie ocenil sytuacje w zespole Thunder. Pierwszym strzelcem jest Durant. I zasadzie wszystko jasne. Durant rzuca, a Russel kreci cyferki. Punktow powinien rzucic kolo 25 izi, o asysty rowniez nie powinno byc az tak duzego problemu, bo na samym KD zrobi ich kilka. Dodajmy do tego kilka akcji z Kanterem i Ibaka i widze szanse na przynajmniej 10 sztuk. Pod koszem Westbrook rowniez jest aktywny. Nie przejmowal bym sie b2b, bo wystarczy przypomniec sezon ubiegly, gdzie kontuzji doznali KD i Ibaka. Wtedy Westbrook krecil niesamowite cyferki nawet grajac b2b
A skoro pierwsza strzelba jest Durant to

K.Durant over 3.5 za trzy
ako:1.75⛔
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oklahoma City Thunder @ Golden State Warriors

Trzeci w krótkim czasie klasyk między GSW a OKC i dziś lekka zmiana widzenia. Nie będę dziś owijał w bawełnę. Gram na OKC. I to mimo tego, że wczoraj dostali potężnego łupnia od Clippersów w 4 kwarcie. Są b2b a GSW odpoczywało. Tylko jakie to ma znaczenie w tym konkretnym przypadku? To GSW będzie jak już bardziej osłabione (Curry i Iggy kontuzjowani i ich status questionable).
Dlaczego w mojej opinii warto grać OKC? Motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja. Widać to w każdym zdaniu wypowiedzianym przez Westbrooka czy Duranta. Dlaczego wczoraj mimo prowadzenia ponad 20 punktami przerżnęli z Clippersami z którymi walczą o 3 seed? Bo oni byli już myślami przy dzisiejszym spotkaniu. Chcą się zrewanżować a zrobić to w TAKIM momencie na terenie wroga? To byłoby coś. Pamiętajmy, że OKC wbrew moim oczekiwaniom bardzo mocno postawili się GSW w ostatnim meczu. I przegrali tylko dlatego że Durant dostał 6 faul i w dogrywce Curry zrobił robotę. Ale wygrana była na wyciągnięcie ręki. Dziś niepewny jest występ Kury jak i Igoudali. Nawet jak ten pierwszy zagra to nie będzie w 100% zdrowy. A przecież nawet on nie będzie zawsze trafiał takich rzutów jak w OT w ostatnim meczu. A jak nie zagrają? Wtedy kursy polecą na łeb. Warto więc moim zdaniem zaatakować teraz i w razie jakby Curry zagrał część stawki wycofać na live. Ale ja dziś stawiam na OKC. Wierzę w pride Duranta i Westbrooka.
Thunder ml @ 3,81 w Pinnacle ⛔

P.S. OKC dominują rywali na tablicach, w ostatnim meczu z GSW mieli 62 zbiórki przy 32 zbiórkach GSW. Mimo to przegrali. Takich rzeczy się nie spotyka. Niebywałe...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Kings @ Dallas 101:104
Dallas (-6,5) @ 1.80
Dallas (-7.5) @ 1.90
Dallas win @ 1.33
Kursy z Marathonu

Coś się popsuło, bo Kings cąłym składem ????
Szykuje się powtórka z rozrywki. Parę dni temu pisałem o meczu Kings z Grzmotami tak:
OKC @ Kings 131:116
Oklahoma (-7,5) @ 1,77 Unibet
Oklahoma (-8,5) @ 1,91 Unibet
Oklahoma (-9,5) @ 2,07 Unibet

Wybieram mecz z Kalifornii. Nie będę czekał do późnych godzin nocnych w celu potwierdzenia piątki Sacramento na ten mecz. Rondo, Rudy Gay i Seth Curry mają status (questionable) na dzisiejszy mecz. Gram teraz, i liczę na brak zmian w rosterze Sacramento na dzisiejszy mecz z Grzmotami.

https://twitter.com/James_Ham/status/704387401666330624
Obaj zawodnicy to dwa z trzech motorów napędowych Sacramento. Jeśli dwa z nich nie zagrają, to Kings z ich grą w defensywnie daleko nie zajadą w tym meczu. Rudy to gwarancja co najmniej +15 punktów. Sam DMC z Casspim i Belinellim nie będą w stanie pokryć tych strat. Spodziewam się blowoutu w rozmiarze &quot;L&#39; w wykonaniu Durantów, a co za tym idzie Grzmoty odniosą 15th wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.
Sprawa jest prosta. Występ Rondo i Rudego znów stoi pod znakiem zapytania. Jak ważnym ogniwem dla zespołu z Kalifornii jest ta dwójka chyba nie trzeba przypominać. 18 PPG Gay&#39;a + 11 PPG i 12 asyst byłego guarda Celtów. Są to liczby ciężkie do wyrównania przez kogokolwiek z reszty rosteru drużyny George&#39;a Karla. Sam DMC spuścił nieco z tonu i kręci się w okolicach 20 punktów na mecz co jak na notabene lidera drużyny, jest za mało.W obwodzie jeszcze ogniwami punkotwymi będą Casspi i Collinson, bo nie sądze aby tym razem Belinelli zrobił +10 na trudnym terenie w Teksasie.
Nie widać na chwilę obecną jakichkolwiek absencji w składzie Dallas, także typ na wygraną Mavs idealny do dołożenia do jakiegoś kuponu. Sam gram z handi i na dystansie całego meczu liczę, że będzie pokryte.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
04/03/2016 02:00 CET
New Orleans Pelicans (+9.5) - San Antonio Spurs
1.89 (Pinnacle)
5/10
Buki na początku miały niższe linie na Pelicans i ja się z tym zgadzam. Spurs zazwyczaj łatwo leją słabsze ekipy, ale Pelicans mają na nich patent. Spurs w tym sezonie mają 51 wygranych i 9 porażek, ale jedna z nich była właśnie w Nowym Orleanie.
Spurs mają zawsze problemy z liderem Pelicans - Anthonym Davisem, który dominuje zbiórkę i zdobywa wiele punktów przeciwko Spurs. Obie ekipy są b2b. Spurs mają szerszy skład, ale w ostatnim czasie jest dwóch liderów - Aldridge oraz Leonard, którzy zagrali wczoraj duże minuty.
Spurs mają świetny bilans, ale na wyjazdach radzą sobie gorzej i wszystkie porażki były właśnie w &quot;gościach&quot;, a u siebie są niepokonani. Popovich znowu może dużo rotować i będą chcieli zwycięstwa jak najmniejszym kosztem. Handicap jest wysoki i Pelicans będą polować na niespodziankę i drugie zwycięstwo ze Spurs.
04/03/2016 04:30 CET
Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder over 228
1.95 (Pinnacle)
5/10
Magiczny mecz, w którym mamy dwie kurewsko naładowane ekipy ofensywnie. Obie drużyny ostatnio miały słabsze mecze z Clipps (OKC) i Hawks (Warriors). OKC ogółem musi być mocno sfrustrowane i zdeterminowane na dzisiejszy mecz, bo przegrali ostatnio dwa wygrane mecze z Warriors i Clipps. To się powinno skończyć na furii Duranta i Westbrooka, którzy powinni zagrać dzisiaj bardzo agresywnie. Zagrożony jest występ Iguoudali dla Warriors i to dobra wiadomość dla overa, bo to najlepszy obrońca na Durexa.
Warriors to maszyna ofensywna i często ma się na myśli &quot;ale głupia akcja, ale głupi rzut&quot; - jednak trafiają je i prowadzą jeden z najlepszych ataków w historii. Dzisiaj liczę na lepszy występ rolesów i ich punkty. Możliwe, że mecz znowu będzie się toczył do ostatniej sekundy i może zobaczymy dogrywkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 0

fifimaniak

Użytkownik
Oklahoma City Thunder vs Golden State Warriors

Typ : Stephen Curry under 6.5 trójki ✅✅✅ (5/15)
Kurs : 1.87 betano


Curry &quot;Game Time Decision&quot; razem z Iguodalą na ten moment ale osobiście myślę ,że Steph zagra. Nie po to go oszczędzał z Atlantą żeby nie wypuścić na ten mecz. I tutaj pojawia się okazja dla mojego typu. Moim zdaniem Steph jak już zagra to :

- na limitowanych minutach
- z mniejszą skutecznością z gry niż w poprzednim meczu obydwóch zespołów (46 pkt)

Myślę ,że ostatni mecz pomiędzy dwoma zespołami mocno wrył się w pamięć ekipie z OKC i dzisiaj bardziej przypilnują Stephena.

Wiadomo ,że Steph to Steph, jak będzie miał dzień jak ostatnio to jest w stanie pokryć tą linie do połowy.

Pobieram jednak ten kursik z racji na kontuzję Curry&#39;ego oraz podrażnioną drużynę OKC (meczem ostatnim z GSW jak i wczorajszą tragiczną 4q gdzie wypuścili zwycięstwo z Clippersami).

Tyle z mojej strony. O 4:30 kolejny hicior na parkietach NBA. Enjoy the game ;)
 
huwawey 0

huwawey

Użytkownik
Pelicans - SAS (-3.5) 2
+
Mavericks (-3.5) - Kings 1
ako 2.06 (b365)

Kolega wyzej idzie w strone Pelicanow, ja inaczej to odbieram. Obie ekipy b2b, lecz SAS szersza lawka, ktora moze wiecej wniesc. Wczoraj slaby mecz Pelicanow z Rockets ktore graja mega w kratke. Davis wczoraj gral prawie 40min i zdobyl zaledwie 12pkt. Powtorzenie wyniku z meczu z Detroit bedzie chyba niemozliwe, a wedlug mnie to jedyna osoba ktora moze zagrozic mojemu betowi
Dallas widac ze powoli lapie forme, mieli 2 dni odpoczynku po ostatnim meczu z Orlando gdzie rzucili 121pktow, dzis przy dobrych wiatrach moga zakrecic sie nawet kolo 130 przy mega slabej obronie Kings. Krotka ławka w ekipie Sacramento a na dodatek sa b2b. Nawet jezeli zagraja dzis Rondo i Rudy nie widze szans na ich zaistnieniu w tym meczu.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Oklahoma City Thunder vs Golden State Warriors
Typ : Stephen Curry under 6.5 trójki
Kurs : 1.87 betano

Curry &quot;Game Time Decision&quot; razem z Iguodalą na ten moment ale osobiście myślę ,że Steph zagra. Nie po to go oszczędzał z Atlantą żeby nie wypuścić na ten mecz. I tutaj pojawia się okazja dla mojego typu. Moim zdaniem Steph jak już zagra to :
- na limitowanych minutach
- z mniejszą skutecznością z gry niż w poprzednim meczu obydwóch zespołów (46 pkt)
Myślę ,że ostatni mecz pomiędzy dwoma zespołami mocno wrył się w pamięć ekipie z OKC i dzisiaj bardziej przypilnują Stephena.
Wiadomo ,że Steph to Steph, jak będzie miał dzień jak ostatnio to jest w stanie pokryć tą linie do połowy.
Pobieram jednak ten kursik z racji na kontuzję Curry&#39;ego oraz podrażnioną drużynę OKC (meczem ostatnim z GSW jak i wczorajszą tragiczną 4q gdzie wypuścili zwycięstwo z Clippersami).
Tyle z mojej strony. O 4:30 kolejny hicior na parkietach NBA. Enjoy the game ;)
Po pierwsze, ta kontuzja nie przeszkodziła mu jeszcze w tym samym meczu wyrównać rekord trójek ligi. Po drugie, podobno trenował normalnie, więc żadnych limitowanych minut dziś nie będzie. Po trzecie OKC b2b, więc zapewne będzie więcej luzu w obronie. Stefek to nie Westbrook, który cały czas jest pod grą, jemu wystarczy kilka czystych pozycji, a takie dziś będą. Curry na takie mecze motywuje się podwójnie, więc dziś odda dużo rzutów. Jedyna nadzieja, to gorszy mecz Stefka, a na to bym nie liczył w jego obecnej formie.
Moim zdaniem granie underów Curry&#39;ego to niepotrzebne ryzyko.
Ja dziś pójdę w stronę zbiórek Whiteside&#39;a. Hassan to dominator na tablicach, a do Miami przyjeżdżają dziś Suns. Goście zapewne jak to oni, będą ceglić na potęgę, więc center z Miami w obronie zbierze masę piłek. Swoje dołoży w ofensywie i powinien zrobić te 14. W poprzednim meczu 9 zbiórek, ale grał tylko 18 minut, więc dziś będzie okazja do zrobienia liczb na swoim wysokim poziomie.
H. Whiteside over 13,5 zb. 2.0 Betano⛔ 11
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom