>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2015

Status
Zamknięty.
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Hassan Whiteside over 13,5 pkt @1,85 Betsafe ✅ 17
Hassan Whiteside over 14,5 zb. @1,75 Betsafe ⛔ 10

Atakuje dzisiaj overy punktów i zbiórek Hassana. Miami podejmuje u siebie Phoenix Suns. W Heat najprawdopodobniej nie zagra Andersen (jest questionable, ale nie brał udziału w porannym treningu i raczej nie zagra) i pod koszem zostają właściwie Whiteside i Haslem, który jednak nie dostaje w tym sezonie zbyt dużo minut. Oznacza to oczywiście sporo minut dla Hassana. Gość notuje ostatnio naprawdę niezłe cyferki, zarówno jeśli chodzi o punkty, jak i zbiórki. Dzisiejszy przeciwnik, Suns, są słabi pod koszem i nie powinni zagrozić Hassanowi. Słońca lubią grać szybko, co wiąże się czasem z łatwymi stratami i nie wróceniem na czas do obrony i możliwością łatwych punktów, np. dla Whiteside&#39;a. Jeśli chodzi o zbiórki to Suns są jedną z drużyn, które oddają rywalom najwięcej zbiórek w lidze. Tak samo jest w przypadku zbiórek ofensywnych rywali, a że Hassan nieźle radzi sobie także na atakowanych tablicach to może zebrać tu kilka dodatkowych piłek. Generalnie Miami też jest słabe na tablicach, także tu też jest duże pole do popisu dla Whiteside&#39;a, który w tym aspekcie wyróżnia się na tle swoich kolegów. Dziś powinien zagrać dobrze ponad 30 minut i swoje punkty zdobyć oraz po raz kolejny zebrać sporą ilość piłek.
 
K 46

krecinanba

Użytkownik
Toronto -8.5 1.80 Bet365
Rzadko gram przeciwko 76ers w tym sezonie, ale w tym meczu liczę na przełamanie Toronto, które niżej już upaść nie może jak porażka z Knicks. Toronto dzisiaj ma wszystkich graczy do dyspozycji (dawno nie było takiej sytuacji). W drużynie z Philadelphii Wg CBS, nie zagra Covington, który w moim odczuciu jest liderem 76ers na parkiecie, a odejście C-W i McD tylko wzmocniło jego pozycję, mecz z Indianą po zejściu Covingtona* skończyli z dorobkiem 74 pkt, od około 30 meczy nie zdobywali mniej punktów, trzeba pamiętać, że Covington daje więcej drużynie niż te klikanaście, dwadzieścia kilka punktów, praktycznie nie ma akcji,w której piłka nie przechodziła by przez Covingtona. W Toronto liczę na dużo sportowej złości, ostatnie porażki na prawdę pechowe, szczególnie ta z Pelikanami gdzie mieli dużą przewagę po 1-szej połowie, przegrali przez punktatorstwo bo następnego dnia mieli mecz w Dallas. Tym razem będzie dzień przerwy i przed meczem z Cavs na własnym parkiecie konieczne jest poprawić morale zdecydowanym zwycięstwem, gram to dzisiaj grubo.
*połowa z Coviingtonem 46pkt
połowa bez Covingtona 28pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jakistam 0

jakistam

Użytkownik
Koszykówka, USA NBA
Memphis Grizzlies - Utah Jazz: over 179.5 w całym meczu
stawka: 1,61 ⛔
4.03.2015 2:00
BetAtHome
Przeglądająchistorię spotkań obu drużyn większość kończyła się powyżej 180pkt. Najniższy wynik 178 pkt zanotowali 27.03.2014. Ostatnim razem niedźwiedzie jako gospodarze przegrali u siebie, stąd liczę na ostrą wymianę ognia.
Niestety miała być wymiana ognia.....ale zabrakło zapałek ???? Ostatecznie 175 pkt/
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Cleveland - Boston
Podrażniona ostatnią porażką ekipa Kawalerzystów przyjmuje na własnym parkiecie Celtów. Lebron wszczególności moze miec pretensje do samego siebie. Mimo, ze rzucił 37 pkt to zawalił sprawe słabiutka skutecznoscia na linii rzutów wolnych 4/12. Dzis zapewne bedzie chciał sie zrehabilitować zdobywajac jak najwięcej punktów gniotąc przy tym ekipe przyjezdnych. Jak wiemy Cavs preferuja ofensywna koszykówke i dziś w nocy bedziemy tego świadkiem. Wydaje sie zakreca sie w granicy 110-120 punktów przy dobrej skutecznosci. Spodziewam sie gry run and gun i duzej ilosci akcji po transition game.
Ich rywale w ostatnim spotkaniu z GSW sprawili duzy kłopot przyjezdnym wygrywajac 1 połowe 16 punktami. Natomiast w drugiej spuścili z tonu w koncowym efekcie przegrali 101:106 z najlepsze ekipa Zachodu. Druzyna z Bostonu zapewne przyjmie podobna taktyke jak ich rywale, grajac szybki basket beda szukać łatwych punktów i luk w nie do końca zorganizowanej obronie gospodarzy. Jeśli zagraja na podobnym poziomie jak 3 kwarty z GSW to jestem spokojny o przekroczenie linii ponad 100 pkt co za tym idzie stworzy sie duża szansa ogarniecie linii 209,5 która oferuja nam bukmacherzy.
Typ: Over 209,5
Kurs: 2,00 ⛔⛔⛔
PS. Jednak Blowout, mój błąd mogłem to przewidzieć...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Andrea Bargnani over 12.5 @ 1.79 by Marathon

Będzie leciało. Sam bym wystawił 15.5 albo wyżej.
Włoch ma teraz jedną, ale za to bardzo skuteczną motywację do gry - pieniądze. Gra o to żeby latem ktokolwiek chciał mu zaproponować jakiś dobry kontrakt, a nie minimum. Ostatnie mecze, po ASG, odpowiednio: 11, 11, 17, 25, 19.

Sacto słabo broni ogólnie, a szczególnie dwójki, gdzie pozwala rzucać ponad 50%, co jest 6-tym najgorszym wynikiem w lidze na wyjazdach.
 
K 46

krecinanba

Użytkownik
Cleveland - Boston
Suma punktów 1 połowa over 104,5 1,85 (totolotek)

Jestem podobnego zdania jak kolega wrobel2006, co do tego meczu. W poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami były 243pkt, co prawda Boston z Sullingerem(19pkt), Olynykiem (21pkt) i jeszcze Rondo grał, więc takiego rzucania to bym nie przewidywał, ale linia zdecydowanie jest niska i warta zagrania. Ja jednak decyduję się zagrać na over do połowy. Po pierwsze Boston z grając z drużynami atakującymi, ofensywnymi się zacina, w 2 połowach, rzucając dużo punktów do przerwy tak jak w ostatnim meczu z GSW, zdecydowanie więcej rzucają do przerwy, wcześniej podobnie było z Phoenix czy Denver. Po drugie po ostatnich meczach Celtów i Cavs liczę na dużo sportowej złości jednych i drugich, bo obydwie drużyny pechowo przegrały i liczę na szybkie akcje od początku, jednak w 2 połowie gra się może uspokoić. Po trzecie Cavs następnego dnia gra w Toronto, a Boston u siebie z Utah, także kalendarz sprzyja punktatorstwu i oszczędzaniu w 2 części wartościowych graczy przy założeniu zdobycia przewagi przez jedną z drużyn.
Tak czy inaczej myślę, że ten over 209,5 też jest dobry, ale mi odrobinę pewniejszym typem wydaje się dzisiaj over do przerwy, polecam.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
C.Brewer over 13,5 pkt 1.90 marathonbet⛔
Krotko i na temat. Houston dzisiaj bez Hardena zawieszonego za kopniecie Lebrona. W jego miejsce wchodzi Terry albo Brewer ale chyba ta druga opcja bardziej prawdopodobna. W takim wypadku Corey powinien na luzie ponad 30 minut zagrac i powinien na luzie pokryc linie, poniewaz ktos te ponad 26 punktow bedzie musial przejac. Linia do zamkniecia dla Brewera w 6 rzutach ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
New York Knicks +3 - Sacramento Kings 1,952 ⛔ blowout

Może to zabrzmi dziwnie, ale podobała mi się gra NYK w ostatnim meczu i energia z jaką grali, w szczególności w IV kwarcie. Ta gra dawała symptomy poprawy i ja wierzę, że dzisiaj podtrzymają ten serial zwycięstw ( ???? ) bo przeciwnik jest do ogrania. Szczególnie, że bardzo mało prawdopodobny jest występ tegorocznego All Star DeMarcusa Cousinsa. Sacramento away radzi sobie bardzo słabo. W tym sezonie dwukrotnie byli jako faworyt 0-3pkt i bilans 0-2. Wyjazdowy bilans ATS 10-13 ale w ostatnich 8 ospotkaniach 2-6.
Sprawdziłem jeszcze jak NYK radzi sobie ATS po wygranej jako dog i o dziwo bilans 4-2 co rokuje bardzo dobrze. Wg. tutaj kursy zdecydowanie za bardzo faworyzują gości i warto przyłożyć w NYK bo naprawdę pokazali sporo fajnej i ciekawej koszykówki w meczu z Toronto.
Miałem na oku jeszcze under w meczu Chicago z Wizards bo Chicago bez Butlera w ofensywie wyglądało strasznie, aczkolwiek mieli ten jeden dzień na przećwiczenie zagrywek i dodatkowo Wizards ostatnio bronią fatalnie.
Houston +8,5 też wygląda całkiem spoko bo pewnie ludzie rzucą się w Atlantę, ale ja chyba dzisiaj zostanę przy tym.
edit. Cousing rzeczywiście probable. Jak pisałem analizę był doubtful.
NBA 2014/2015 68:54:2
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja troche inaczej podchodze do tego spotkania niz uzytkownik Szymon. Cousins dzisiaj jest probable wiec jego wystep jest prawdopodobny[ http://www.nba.com/kings/blog/injury-update-kings-knicks?utm_source=twitterfeed&amp;amp;utm_medium=twitter ] i wlasnie ten zawodnik powinien zrobic znaczaca roznice. Pod koszem Knicks nie maja nikogo a jak wiadomo DMC jest bestia na atakowanej tablicy. Wiadomo obie ekipy mocno dziadowe z tym, ze patrzac personalnie to Kings poziom wyzej niz Knicks. Jasne NYK ostatnie dwa spotkania wygrali pokonujac nie byle jakie ekipy tylko Pistons na wyjezdzie i Toronto na wlasnym parkiecie ale jakos srednio chce mi sie wierzyc w kolejne takie wystepy zawodnikow NYK bo po prostu graja na najwyzszym swoim poziomie. Ze Spurs Kings grali do trzeciej kwarty bardzo przyzwoicie, Memphis pokonali na walsnym parkiecie i jedynie spotkanie z Portland nie wyszlo. Moim zdaniem potencjal zdecydowanie po stronie Kings+ wraca bestia Cousins i kurs powinien byc z 1,4 wiec smialo pobieram.

Kings -3 1,94 marathonbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Denver - Milwuakee
Typ: Denver -1 106:95
Kurs: 3,10 ✅✅✅

Nareszcie gracze Nuggets osiagneli to co chcieli - zwolniono Briana Showa. Nie wiem co było na rzeczy, ale coś im nie chciało sie grać po dowództwem tego trenera.
Potencjał w ekipie z Denver jest - Gallinari, Faried, Lawson, Chandler itd kontuzji niewiele(Nurkic, Arthur) także jest komu grać. Dzis w nocy licze na przełamanie gospodarzy, po 6 porażkach z rzedu czas na zwyciestwo z Kozłami, które nie sa w jakiejs wybornej formie - ostatnie 2 porażki z Lakersami i Jazzmanami tylko to potwierdzaja. Głównym argumentem przemawiajacym za graniem na gospodarzy jest fakt, ze Showa nie ma już na ławce co może pozytywnie wpłynąć na zespół i dać motywacyjnego kopa plejerom Nuggets którzy w kosza na pewno grać potrafią, czego nie było widać w ostatnim okresie.

PS. Nie ma Brianka, są zwycięstwa !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
deepred 865,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Celtics +11 1,91 betsson &lt;- typ docelowy
+ typy opcjonalne
Celtics +7,5 2,50 betsson
Celtics 6,15 &lt;- for fun (=
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, dlaczego Cavs są aż tak zdecydowanym faworytem. Albo inaczej, nie wiem, czemu mają wygrać tak wysoko. Ostatnio nie grał Kyrie, mam nadzieję, że dzisiaj zagra i będzie mógł Thomas troszkę więcej poszaleć, ten typ opiszę później. Celtics ostatnio naprawdę grają bardzo dobrze, ale przypomina się początek sezonu i beznadziejne czwarte kwarty. Gdyby w koszykówce grało się na tercje, to Celtics byliby pewnie w okolicach 5. miejsca w konferencji. A tak, walczą dalej o awans do play-off i rywalizacja pomiędzy nimi, Nets, Heat, czy Hornets zapowiada się pasjonująco. Ostatni mecz to żenująca postawa w ataku w czwartej kwarcie i dlatego porażka z Warriors, którzy nic specjalnego nie grali. No może poza Currym, który jak zwykle zagrał dobrze i rzucił ponad 30 punktów. Cavs są stawiani w roli faworyta do wygrania NBA. Przyznam, że jest to dosyć zabawne. W PO nie wygrywa się atakiem, tylko obroną, a tej Cavs nie mają zbyt dobrej. Zwłaszcza na pozycji 1 i 2, które są newralgiczne i każda drużyna ma kilku shoterów, którzy wykorzystują braki w destrukcji Cavaliers na wyżej wymienionych pozycjach. Celtics potrafią pograć fajnie w obronie, a sprowadzenie Thomasa póki co okazuje się genialnym ruchem, bo został on graczem poprzedniego tygodnia w całej Konferencji Wschodniej. Wydaje mi się, że Cavs mogą mieć problemy ze zwycięstwem, a nawet jeżeli wygrają, to nie będzie to tak zdecydowane zwycięstwo, jak spodziewają się tego buki.
Isaiah Thomas over 17,5 1,70 betsson
O Thomasie napisałem troszeczkę więcej w poprzednim paragrafie. Dodam tylko, że ani Dellavedova, ani tym bardziej Kyrie nie są zbyt dobrymi obrońcami, a Thomas mający świetny rzut z dystansu i bardzo dobrze rzucający z półdystansu będzie mógł dzisiaj troszkę pokarać Cavs. Gospodarze lepiej bronią pod tablicami, po to ściągnęli przecież Mozgova, żeby jakoś załatał dziurę w pomalowanym, bo po kontuzji Varejao wyglądało to bardzo mizernie i graczy z pozycji 4 i 5 robili co chcieli z obroną Cavs.
Jeżeli chodzi o Thomasa, to jest to zawodnik w absolutnie genialnej formie, który świetnie wkomponował się do drużyny Stevensa i znacznie poprawił skuteczność Celtics zwłaszcza z dystansu.
Powodzenia (=
EDIT: CH***** PO CAŁOŚCI ????
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mam zupełnie inne zdanie na temat spotkania Cavs z Bostonem. Lebron i spóła powinni dzis pojechac i to mocno Celtów. Po primo przegrali w koncówce z Rakietami. W głównej mierze jest to winna Lebrona, przypomne sytuacje o której pisałem wyżej - pudłował na potege w końcówce i nie tylko rzuty osobiste. Cavs zapewne wyjdą z mega ofensywnym nastawieniem - majac takich graczy jak JR Smith, Shumpert nie wspominając o Lebronie musza grac szybki basket. Dorzucajac pod kosz Mozgowa, ktory w pomalowanym nie bedzie mial przeciwynika - kontuzje wyeliminowały Sulingera oraz Olynyka. W ostatnim meczu Rosjanin robił co chciał pod nieobecność Howarda. Szczególnie w pierwszej kwarcie, później już mniej przebywał na parkiecie. Wracajac do Jamesa i patrzac w przeszlosc to niezbyt dobrze wspomina starcia z Celtami. Przegrane finaly konferencji, granie w Bostonie czesto przypominaly meczarnie gdyz zawsze byl i bedzie nie mile widzianym gosciem w tamtym rejonie Stanow Zjednoczonych. Dzis na swoim terenie zapewne bedzie dwoil sie i troil aby zwyciestwo jego klubu bylo jak najbardziej okazale.
Kolega wyzej pisze o Thomasie - 2 dyszki przy dobrych wiatrach pewnie sypnie ale nic wiecej. Sam spotkania nie wygra i czuje ze dzisiejszej nocy zobaczymy przepasc pomiedzy ekipami. Przypomne wynik ostatniego meczu - Celtics - Cavs 121:122, starcie miało miejsce na poczatku sezonu kiedy Cleveland nie było jeszcze zgrane, kiedy Cavs przegrywało mecze seryjnie i niemołsiernie męczyło się kiedy wygrywało.

PS. Prawdopodbnie wraca Irving, kolejna strzelba gotowa do gry, kolejna opcja w ataku, w całej analizie zapomniałem wspomniec o trzecim elemencie układanki - Kevinie Love, który jak dobrze ustawi celownik znajdując się na linii 7,24m potrafi zdobywać punkty seriami. Więcej argumentów po stronie Cavs zatem pobieram kurs z miłą chęcia. Powodzenia

Cavs -11,5
Kurs: 2,00 ✅✅✅

Miazga 110:79
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
thejet 2K

thejet

Użytkownik
03/03/2015 01:00 CET
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics over 208
1.90 (Pinnacle)
5/10
Celtics grają na żywioł, który napędzają Avery Bradley i Isaiah Thomas, którzy uwielbiają biegać i odpalać rzuty w 4-5 sekundzie akcji. To powinien być szybki mecz z masą rzutów i jeśli skuteczność nie będzie fatalna powinni te 210 przebić. Cavs bardzo silni w ataku i bardzo chętnie pójdą się naparzać.
 
B 73

br1t

Użytkownik
4 wyjazdowe porazki w tym ostatnia bardzo wysoka z clippers ktora ogladalem sprawiaja ze bez zadnego ale biore dzisiaj 2,50 czysty win Knicks ktorzy sa dla mnie fenomenem w tym sezonie oni naprawde potrafia zagrac dobre zawody i sam nie mam pojecia co robia na ostatnim miejscu w swojej konferencji az mi ich szkoda. Zwlaszcza ze dodamy do tego ostatnia swietny mecz z Toronto wygrany u siebie ktory wg mnie byl &#39;&#39;bodzcem&#39;&#39; do powstania niczym feniks z popiolow. Jezeli dzisiaj wygraja proponuje przypatrywac sie w przyszlosci NYK bo mozna bedzie wylapac swietne kursy i nie raz dadza zarobic
Knicks 2.50@bet365
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
4 wyjazdowe porazki w tym ostatnia bardzo wysoka z clippers ktora ogladalem sprawiaja ze bez zadnego ale biore dzisiaj 2,50 czysty win Knicks ktorzy sa dla mnie fenomenem w tym sezonie oni naprawde potrafia zagrac dobre zawody i sam nie mam pojecia co robia na ostatnim miejscu w swojej konferencji az mi ich szkoda. Zwlaszcza ze dodamy do tego ostatnia swietny mecz z Toronto wygrany u siebie ktory wg mnie byl &#39;&#39;bodzcem&#39;&#39; do powstania niczym feniks z popiolow. Jezeli dzisiaj wygraja proponuje przypatrywac sie w przyszlosci NYK bo mozna bedzie wylapac swietne kursy i nie raz dadza zarobic
Knicks 2.50@bet365
Nie chcę śmiecić w temacie ale to co napisałeś nie mogłem się powstrzymać????
Nie wiem czegoś się naćpał ale to nie dobry towar..
Chyba oglądałeś tylko 2 ostatnie mecze NY że tak mówisz. Nie jest przypadek że zajmują ostatnie miejsce, oczywiście że niekiedy zaskoczyć każdy potrafi ale Nowy Jork niekiedy jedynie potrafi powalczyć w 1q potem brakuje sił.
Co do Typu nie neguję bo Kings jest spokojnie do ogrania nawet przez NY
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
3 raz piszę tą analizę...

Pau Gasol powyżej 18,5pkt ✅✅
1,90
Marathonbet​


Z tego co widzę linia poszła w dół, a kurs wzrósł i nie potrafię zrozumieć tego zjawiska... W tej chwili wydaje się byc naprawdę kusząca. Dzisiaj Bulls zmierzą się z Wizards, którzy są w dość sporym dołku i nie zmieni tego fakt, że wygrali ostatnio z Pistons. Do składu gości wrócił Beal i może on będzie potrafił zapewnić spacing i trochę urozmaicenia w grze Czarodziejów bo wyglądało to w ostatnich tygodniach naprawdę słabo. Ale ja nie o tym... Bulls, jak co roku nie są oszczędzani przez kontuzje i mają pod górkę. Ze składu wypadł Rose, ale prognozy są dość optymistyczne i być może będzie on już biegał po parkietach NBA jeszcze w regular season. Oprócz tego kontuzji łokcia doznał Butler i w tej chwili pole manewru w ataku Byków jest mocno ograniczone. Butler poczynił niebywałe postępy w ofensywie przed i w trakcie tego sezonu i niejednokrotnie był pierwszą opcją w swoim zespole. Dzisiaj pod nieobecność tych dwóch zawodników, a także Gibsona, który leczy kontuzjowaną kostkę, a który jest ważnym składnikiem frountcourtu Bulls oczywistym wydaje się, że Gasol powinien pełnić rolę lidera i pierwszego punktującego dla swojej ekipy. Taką linię pokrywał nie raz, nie dwa i nie pięć, kiedy wyżej wymienieni panowie byli na parkiecie, więc pod ich nieobecność nie widzę przeszkód, by pokrył ją kolejny raz. Jest ona ustawiona prawie na wysokości jego średniej z tego sezonu, co uważam za błąd buków (choć niektórzy mają 20,5). Dodatkowo matchupem dla Gasola będzie Nene, a Brazylijczyk jest kiepskim defensorem i o wiele lepiej czuje się po atakowanej stronie parkietu. Pau rozgrywa bardzo dobry sezon, a dzisiaj ma warunki do tego, by zaliczyć kolejny udany występ. Ostatnio przeciwko Clippers się nie popisał i wątpię by tak doświadczony gość, jak Pau o wysokim boiskowym IQ pozwolił sobie na kolejny słabszy mecz. Wiele od niego dzisiaj będzie zależało i on na pewno zdaje sobie z tego sprawę. Powinien być over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wczoraj Boston mial powalczyć ale nici z tego wyszło. Wracaja do domu po srogim laniu z Cleveland. Czas sie otrząsnać i przyjać u siebie Jazzmanów, którzy wczoraj ograli osłabione brakiem Randolpha i Allena Grizzlies. Gołym okiem było widać przewage na tablicach po stronie Utah (55 do 37), 24 piłki zebrał Rudy Gobert. Walka o zwyciestwo toczyła sie do samego końca, starterzy dostali srednio po 35 min. Natomiast gracze startowi Bostonu pograli srednio 20-25 max, takze wszyskie sił rzucą na dzisiejsze spotkanie. Na tablicach pewnie przegraja - brak Sullingera, Olynyka bedzie odczuwalny natomiast w tym momencie ekipa Celtów skupia sie głównie na rzutach dystansowych. Jesli w tym elemencie nie zawioda to jest duża szansa, ze odniosą zwycięstwo. Wydaje sie, ze Jazzmani nie zagrali jakiegos świetna spotkania z Miśkami, tylko Miski zagrały jeszcze słabej niż rywale. 14 strat po stronie Jazz - po stronie Grizzlies 11, trójki zupełnie nic nie dały gospodarzom 3-11 (w tym elemencie sa jedna ze słabszych drużyn w całej lidze), Utah 5/25 za 3 pkt więc skuteczność też mizerna, pod koszem braki to musiało sie tak skonczyc. Przejrzałem historie spotkan obu ekip i można wysnuć wniosek - Jazzmanom zawsze ciezko sie grało w Bostonie, niezależnie jakim składem wychodzili gospodarze to od sezonu 2007/2008 nie przegrali u siebie zadnego spotkania z drużyna Utah Jazz. Moja propozycja:

Boston - Utah
Typ: Boston -1,5
Kurs: 1,95 ⛔⛔⛔
1 pts he...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dziś w nocy Kawaleria odwiedza jedyna drużyne z Kanady. Podróż krótka bo odległośc pomiedzy Cleveland i Toronto to niecałe 500 km, samolotem pewnie z godzinke. Zaczne od gospodarzy, do gry pewnie wróci Lowry, który ostatnio miał dzien odpoczynku. Z tego co podaje rotoworld zagraja dzis w pełnym składzie, podobnie Cavs nie wliczajac od dawna już kontuzjowanych Mariona i Varejao. Raptorsi wydaja sie być w niespecjalnie wysokiej dyspozycji. Ostatnia wygrana nad słaba Philadelphia niczego nie zmienia w ogólnej ocenie drużyny. Wcześniej zaliczyli 5 porażek z rzedu. Mimo to zajmuja druga pozycje w Konferencji Wschodniej ustępując jedynie Atlancie. Jeśli chca utrzymać wysokie miejsce to musza cos w swojej grze poprawić bo wyników z pierwszej czesci sezonu nie widać.
Lebron i spóła natomiast po wczorajszym pewnym zwyciestwie pójda za ciosem i będa walczyc o pełną pule. Skład Cavs przez cały sezon ewoluuje, z meczu nam mecz zlepek świetnych zawodników zaczyna przypominać dobrze naoliwioną maszynke do wygrywania kolejnych gier. Mają o 2 porazki wiecej anizeli gospodarze, także jest o co grać i jest kogo gonić w wyścigu o jak najlepsza pozycje w play-off. Obie drużyny grajace ofenswynie, co powinno sprzyjać przyjezdnym, którzy w takiej grze czuja sie jak ryby w wodzie. Gorzej radza sobie z drużynami grającymi defensywnie takimi jak np; Indiana z która dwukrotnie w tym sezonie przegrali. Wydaje sie, ze dzis bedzie zdecydowanie bardziej wyrównane spotkanie (aniżeli wczorajsza potyczka z Bostonem) ze spora ilością punktów z obu stron. Moj typ to:

Toronto - Cleveland
Typ: Cleveland -5
Kurs: 1,95✅✅✅
 
tomek777 14

tomek777

Użytkownik
Houston Rockets vs. Memphis Grizzlies @ -2.5 Houston Rockets ⛔
kurs 1,75


Mimo braku Hardena Rakiety swój ostatni mecz z Jastrzębiami grali bardzo dobrze. Niestety kryzys punktowy dopadł zespól w 4 kwarcie. 18 punktowa przewagi stopniała do zera, co w późniejszym czasie oznaczało przegranie meczu. Czegoś zabrakło, tym czymś lub kimś był HARDEN.
Dziś po zawieszeniu powraca już Harden, który dopilnuje, aby zwyciestwo było kwestią formalną

Grizzlies ostatni mecz w sporym osłabieniu, co dało sie odczuć w meczu z Utah. Z kwarty na kwarte brakowało świeżości gry, co skończyło sie bolesna porażka u siebie. Zmiennicy zagrali tragicznie: Jeff Green zdobył zaledwie 6 punktów na 36 minut gry. Lee wypadł troche lepiej: 18 pkt na 38 minut.
edynym plusem meczu z Rakietami, przemawiającym na ich korzyść jest powrót Allena, który nie grał przez zaiwesznie z Jazz.

Juz dziś wiemy ze w meczu przeciwko Rockets najprawdopodobniej zabraknie Cartera, Udriha oraz Randolpha

Licze na pewną wygraną Houston Rockets !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom