>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2015

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w marcu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Reggie Jackson over 16 @ 1.90 by Marathon ⛔
Reggie w końcu doczekał się momentu, gdzie jest starterem i na razie źle to nie wygląda. Pistons z nim w składzie wygrali tylko jeden z trzech meczów i jak porażka z Cavaliers była gdzieś wpisywana w rozliczenia, tak wczorajsza wpadka z NY to już duży strzał w twarz. Duża zasługa w tym wyniku Jacksona, który zaliczył zaledwie 21% FG (5/24).
Dzisiaj powinno być już lepiej. Zdobycze punktowe RJ w Pistons - 17, 22, 16. Jak dla mnie linia 2 oczka za niska.

Goran Dragic over 16 @ 1.90 by Marathon ⛔
Dwie sprawy za. Jedna przeciw.
Przeciw? Cztery mecze Dragicia w barwach Miami i 20, 8, 23, 12 pkt zdobywanych. Charakterystyczne jest (niestety) że oddaje stosunkowo mało rzutów (11, 14, 10, 13) i robił taką linie w meczach, gdzie skuteczność z gry miał na poziomie grubo powyżej 50%.
Dlaczego więc over? Po pierwsze - w ostatnich 10 meczach Atlanty, ich rywale na pozycji PG zdobywali średnio 19.52 pkt per game, co daje im pod względem bronienia pozycji PG zaledwie 17 miejsce w NBA. Słaby defens Teague&#39;a ma potwierdzenie w historii meczów miedzy nimi - Dragić, w meczach, gdzie obaj zaczynali jako starterzy rzucał odpowiednio 17, 19, 21, 19 pkt. W każdym z tych czterech meczów robił linię w miarę bez problemów, a co najważniejsze - robił to dzięki dobrej skuteczności, a nie ilości rzutów oddanych, tylko raz nie robiąc 50+% FG.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Minnesota Timberwolves v Memphis Grizzlies
Oczywistą sprawą jest że Minnesota w tym sezonie &quot;tankuje&quot; i zależy im na tym żeby być na jak najniżej w tabeli a Memphis walczy o jak najwyższe miejsce na Zachodzie (obecnie ustępują tylko GSW). Ja jednak dzisiaj stawiam na to że Minnesota wygra a Kevin Martin rzuci 20 albo więcej punktów.
Minnesota gra u siebie i są na dnie tabeli ale średnio co trzeci mecz wygrywają. Obecnie mają na pewno motywację do tego żeby w najbliższych meczach wygrywać i przede wszystkim dobrze prezentować się przed własną publicznością bo do Minnesoty powrócił ich legendarny zawodnik czyli Kevin Garnett także kibice będą przez najbliższy czas przychodzić żeby oglądać go znowu w akcji i na pewno nie w przegranych meczach. Na wyjazdach to wiadomo że dalej będą przegrywać ale dziś grają we własnej hali. Co do formy, ostatnie pięć meczy u siebie to trzy wygrane i dwie porażki z... liderem Wschodu i Zachodu czyli Atlantą i GSW. Widać wyraźnie że są obecnie w formie i przed własną publicznością potrafią grać bo skład mają na pewno lepszy niż to jakie mają wyniki.
Memphis obecnie druga drużyna Zachodu ale nie są na pewno w najwyższej formie i na pewno powoli zaczynają przygotowywać się do Play Offs więc mecze na wyjazdach to na pewno nie priorytet na obecną chwilę a miejsce na Zachodzie, jakie nie zajmą czy drugie czy niżej to tak naprawdę loteria na kogo trafią i w sumie nie jest też powiedziane, patrząc na sytuacje w tabeli że to drugie miejsce będzie takie dobre a nie niższe. Gdyby sezon zasadniczy skończył się teraz to Grizzlies trafiliby na... obecnych mistrzów NBA czyli Spurs. Jeśli chodzi o formę na wyjazdach to ostanie pięć meczy to trzy przegrane w tym dwie wysokie a jedna z właśnie Minnesotą. Z Portland wygrali sześcioma punktami i tak naprawdę to tego meczu nie wygrało Memphis tylko Portland na własne życzenie przegrali ten mecz bo czwartą kwartę przegrali aż dziewiętnastoma punktami. Minimalna wygrana z osłabionymi Clippersami też nie świadczy o wysokiej formie Miśków.
Obie ekipy grały ze sobą trzy tygodnie temu i mimo że Minnesota miała o wiele słabszą skuteczność i tak mecz wygrali. Czy Memphis kalkulują przed PO czy mają zniżkę formy to trudno powiedzieć. Mówi się o tym że Wilki mają słabe obronę i na pewno jest to prawda ale Memphis głównie bazuję na defensywie także tutaj będzie trudno wykorzystać swój atut zwłaszcza że Minnesota to zespół który gra akcję za akcją i głównie bazuję na ofensywie a grający na wyjeździe Grizzlies na pewno nie będą mogli narzucić swojego defensywnego stylu a w szybkiej grze, punkt za punkt bez skupiania się na obronie będzie trudno. Dodatkowo kilkanaście dni temu Minnesota wzmocniła swoją linie defensywną swoim legendarnym zawodnikiem który rozegrał w zespole Wilków dwanaście sezonów i mimo swojego wieku na pewno jest to wzmocnienie, mowa oczywiście o wyżej wspomnianym Garnettcie.
Co do drugiej &quot;części&quot; typu. Stawiam że w tym meczu co najmniej dwadzieścia punktów trafi Kevin Martin. Jego średnia w tym sezonie to 20.9 punktów. Na dziesięć ostatnich meczy siedem razy rzucił powyżej dwudziestu punktów, dwa razy zabrakło jednego lub dwóch punktów do dzisiejszej linii dwudziestu punktów a raz rzucił jedenaście i było to właśnie z dzisiejszym rywalem więc dobra okazja do rehabilitacji bo wtedy zabrakło skuteczności. Na przeciwko niego zagra Conley który jak to rozgrywający, asem w obronie nie jest ze swoim wzrostem 1,85 m.
Podsumowując, Minnesota dzisiaj u siebie ma o co grać bo mimo że tankują w tym sezonie to jednak u siebie, przed własnymi kibicami trzeba wygrywać a rywal o wiele mocniejszy ale bez formy i tak naprawdę nie ma żadnej motywacji. Za niedługo PO, mecz wyjazdowy a dodatkowo patrząc na tabele może się tak zdarzyć że wyższe miejsce będzie teoretycznie gorsze.
Typ: Kevin Martin rzuci 20 lub więcej punktów i Minnesota wygra @ 6,00 WilliamHill ⛔ do wygranej dużo nie brakło, tragicznie zagrał właśnie Martin i to on jest winowajcą ten przegranej
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Washington Wizards - Detroit Pistons -&gt; Reggie Jackson over 27,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,87 -&gt; Betano

Reggie w końcu doczekał się momentu, gdzie jest starterem i na razie źle to nie wygląda. Pistons z nim w składzie wygrali tylko jeden z trzech meczów i jak porażka z Cavaliers była gdzieś wpisywana w rozliczenia, tak wczorajsza wpadka z NY to już duży strzał w twarz. Duża zasługa w tym wyniku Jacksona, który zaliczył zaledwie 21% FG (5/24).
Dzisiaj powinno być już lepiej. Zdobycze punktowe RJ w Pistons - 17, 22, 16. Jak dla mnie linia 2 oczka za niska.
Marcin trochę opisał sytuację z PG gości, i ja się z nim zgadzam i trochę dopiszę od siebie. Jackson póki co gra bardzo przeciętnie w nowym zespole i ja mam takie wrażenie, że to nie jest gracz na S5 nawet na takie Detroit ale zobaczymy później. Świetny z ławki, ale startowa piątka to już zupełnie inny kaliber, co potwierdza np. przypadek Jamala Crawforda z LA Clippers. Do rzeczy. Dzisiaj celuję w over, 1 mecz RJ w nowym zespole grał właśnie z Waszyngtonem i nie był to udany występ, 7/18 z gry, 17 pkt 5 zbiórek i 5 ast. Dzisiaj revenge game i myślę że ta linia pęknie spokojnie, sądzę że Reggie dzisiaj będzie podwójnie zmotywowany. Ponadto spodziewam się dużo podań do Drummonda i Monroe i łatwych pkt spod kosza. Linia moim zdaniem całkowicie do grania. Z typem Marcina oczywiście się zgadzam. Mój typ na mecz to over 27,5 pkt + zbiórek + asyst -&gt; 1,87 w Betano.

Miami Heat - Atlanta Hawks -&gt; Hassan Whiteside under 12,5 zbiórek -&gt; 1,87 -&gt; Betano

Szukałem jeszcze wyższej linii, lecz nie znalazłem, jak ktoś znalazłby to proszę o PW. Under zbiórek na centra gospodarzy uważam dzisiaj za dobrą opcję. Miami grają w American Airlines Arena z zespołem Hawks czyli pod koszem Horford &amp; Millsap którzy potrafią zbierać piłki zarówno na atakowanej jak i bronionej desce, więc sądzę że dzisiaj środkowy Miami będzie miał mało okazji do zbierania piłek. Teraz trochę statystyk. Hassan w sezonie średnio 9,1 RPG. Miami jest najgorsze w lidze jeśli chodzi o zbiórki. Jeśli chodzi o zbiórki ofensywne również zajmują 30 pozycję w całej lidze. Jeśli chodzi o zbiórki oddane na własnej desce przeciwnikowi: Atlanta daje średnio 11,7 ORPG a Miami 10,4 ORPG. Tyle ode mnie ponadto uważam, że dzisiaj Hassan może mieć problem z faulami i popaść w foul trouble, z mocnymi podkoszowymi Hawks. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
01/03/2015 01:30 CET
Miami Heat - Atlanta Hawks over 198.5
1.95 (Pinnacle) ⛔
5/10

Heat jeśli chcą stać się lepszą drużyną muszą grać więcej smallballu, bo wówczas nowy rozgrywający Dragić czuje się najlepiej. Jeff Teague podstawowy rozgrywający Hawks jest słabym obrońcą i właśnie tam muszą szukać przewag Heat. Liczę, że w końcu swój dzień rzutowy załapie Dwyane Wade. Hawks to klasowa drużyna w tym sezonie. Liczę na dużo biegania i 200 punktów.

01/03/2015 02:00 CET
Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies over 191.5
1.95 (Pinnacle) ✅
5/10

Memphis zagrało wczoraj fatalny mecz w ataku, w którym zdobyło tylko 79 punktów. Dzisiaj będą mogli się zrehabilitować, bo Wolves to jedna z najgorszych defensyw w lidze. Liczę, że po wczorajszych spotkaniach underowych obu ekip, dzisiaj się odmulą i zagrają lepiej w ataku.

01/03/2015 02:30 CET
Dallas Mavericks - Brooklyn Nets over 200
1.95 (Pinnacle) ⛔
5/10

Mavs mieli kilka dni odpoczynku i dzisiaj powinni zagrać na świeżości. Brooklyn rozgrywał wczoraj mecz z Rockets, który minimalnie przegrali. Napisałem to już wcześniej, ale Brooklyn po ASG jest bardziej atletyczny i lepszy w ataku. Mavs dzisiaj mogą napędzać, aby zajechać Nets i zrobić ofensywny mecz.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jeśli chodzi o Whiteside to polecam overy punktowe i zbiórkowe. Heat wypadł dzis Anderson wiec na pozycje 4-5 mają jedynie dwóch graczy: Haslema i właśnie Whiteside&#39;a. Drugi powinien dziś zagrać zdecydowanie powyzej 35 minut co zwieksza szanse na overy a linie mega niskie biorąc pod uwagę mozliwosci Hassana ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Detroit Pistons over 94,5 1,90 ✅ 95
Bardzo fajna linia.
WSH po All Star game broni bardzo źle. Nie wiem czy nie można tego nawet nazwać tragicznie. Właściwie jedynym pozytywnym akcentem można nazwać jakieś pojedyncze kwarty, ale to trochę mało. Detroit w ofensywie raczej na stałym poziomie. Nieźle do drużyny wprowadził się Jackson. Od początku roku, czyli mniej więcej od momentu, kiedy Detroit zaczęło grać solidnie nie przekroczyli tej linii tylko sześciokrotnie(z 27 spotkań): z NOP(94), Atlantą (82), Bucks(86), 76ers(69), Spurs(87), Cleveland (83).
Washington wracają na własne śmieci, do składu wraca Beal i Pierce ale to wcale nie znaczy, że zobaczymy odrodzenie Wizards. Przede wszystkim nie wydaje mi się aby z dnia na dzień obrona wróciła na dobre tory bo tutaj jest jakiś głębszy problem bo jak inaczej nazwać to co się dzieje po All Star game ? Dla mnie to trochę wygląda jak pozorowana obrona, są regularnie spóźnieni a Detroit mimo kilku zmian dalej trzyma całkiem solidny poziom i gdyby nie fatalna pierwsza część sezonu oni teraz raczej mieliby spokojnie miejsce w PO.
New York Knicks - Toronto Raptors over 189,5 1,943 ✅ 201
Obie ekipy b2b lubią punktować i obie bronią słabo(Toronto przede wszystkim w meczach wyjazdowych) a Knicks wręcz tragicznie.
Dlatego dla mnie ta linia to jest conajmniej o 4-5 punktów za nisko. Wiem, że Toronto ostatnio nie rozpieszcza ofensywnie, ale z kim jak nie z Knicks ? Ci ostatnio regularnie dostają ponad stówkę do plecaka i śmiem twierdzić że głodne zwycięstw Toronto będzie tutaj bardzo skupione i pójdzie jak po swoje. A trzeba też przyznać, że tak jak pisałem w obronie nie są drużyną, której należy się bać.
Miami Heat - Atlanta Hawks -2 1,961 91:93 zwrot tutaj za to niefart ale ostatnio nie mogę narzekać na ilość szczęśliwych końcówek ;)
Tutaj krótko. Atlanta bez Teague&#39;a, Horford&#39;a, Caroll&#39;a i Antici&#39;a. Jednak mimo to dla mnie są mocniejszymi faworytami aniżeli -2. Poza tym po tym info pewnie sporo ludzi rzuci się na Heat, którzy są słabi to raz a dwa dzisiaj dodatkowo bez Andersena.
Graj przeciwko ludowi zwykł mawiać specjalista lukascash ????
Dallas Mavericks - Brooklyn Nets over 200 1,952 ⛔ 198 szybki mecz ale co z tego jak Dallas na tragicznej skuteczności
Bardzo podoba mi się over. Dallas ostatnio nie rozpieszcza w ataku, ale Nets ostatnio grają dużo szybciej i Dallas powinno to wykorzystać po przerwie na własnym parkiecie. Rondo ma dzisiaj status probable więc możliwe, że coś pogra a z nim jak wiemy tempo może być sporo szybsze. Dla mnie ta linia sporo za niska i bardziej odnosi się do ostatnich wyników Dallas, ale oni mają dużo większy potencjał co przy sposobie gry Nets w ostatnim czasie powinno skutkować wysokim wynikiem.
Phoenix Suns -2 - San Antonio Spurs 1,917
Kilka ważnych &quot;za&quot;:
1. Spurs są b2b a wtedy mają bilans 6-9 ATS.
2. Suns i up tempo.
3. Spurs ostatnio najzwyczajniej w świecie grają słabo.
4. Suns wydają się z meczu na mecz grać lepiej po All-Star game i trade&#39;ach jakie poczynili.
NBA 2014/2015 64:50:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 13

thomas2304

Użytkownik
Chicago - Clippers
Jak dla mnie wrto zagrać over 21.5 pkt,zb Noah i over 19.5 pkt Gasola po kursie 1.96, w sumie nie wiem dlaczego taki wysoki kurs. Nie ma Blake, więc Chicago będą mieli sporą przewagę pod koszem. Co o tym sądzicie ?
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Pierwsze spotkanie zaczyna sie juz o godz 19:00. Obie ekipy potencjał porównywalny. Po stronie gospodarzy zabraknie Rose&#39;a i Taja Gibsona, natomiast ekipa z LA dalej bez Blake&#39;a Griffina. Wraca po chorobie Gasol, takze duże wzmocnienie pod koszem Byków.
Gdy widze na rozkładzie dwie wyrównane ekipy gdzie kursy na jednych i drugich można złapać po 2,0 to zawsze wybiore gospodarzy. Badz co badz, patrzac na bilans druzyn zazwyczaj w domu maja lepszy niż na wyjazdach. W przypadku Byków ta zasada sie jednak do konca nie potwierdza gdyz w HOME maja 18:12, natomiast AWAY 19:10. Jest to jednak nie wielka różnica. Na koniec sezonu spodziewam sie, ze bilans meczy domowych beda mieli lepszy anizeli wyjazdowych. Ta zasada potwierdza sie gdy spojrzymy na ekipe z wybrzerza, ktora moze sie pochwalic bilansem 23-8 H i 15-13 A. Takze druzyna Doca Riversa przegrywa mniej wiecej co drugie spotkanie wyjazdowe, dzis trafiaja na mocna ekipe Chicago, która po zacietym boju powinna ograc Paula i spółke. Należy przypomniec ze gracze LAC w okresie pomiedzy 6-8 lutym na tripie wyjazdowym rozegrali kolejno 3 spotkania i wszystkie przegrali z mocnymi ekipami mianowicie - Oklahoma, Toronto, Cleveland takze dzis moze byc podobnie. Ostatnio ograli silna ekipe z Memphis, która jednak jak na ich potencjała zagrała wyjątkowo słabo i łatwo oddała pole do popisu dla Clippersów.
Byki ostatnio swietnie czuja sie na własnych smieciach - na 6 ostatnich gier wygrali 5 zaliczajac wpadke po słabszej grze z Hornets. Wydaje mi sie, ze dzis dorzuca kolejne domowe zwyciestwo i umocnia sie na drugiej pozycji konferencji wschodniej. Przypomne, że ostatnie 2 spotkania pomiedzy opisanymi ekipami wygrało Chicago.

Chicago Bulls - Los Angeles Clippers
Typ: Bulls-1
Kurs: 2,00 ⛔⛔⛔

PS. 3 min do końca i cienko to widze. W trakcie meczu wypada Butler, opcji w ataku coraz mniej...

Kolejne spotkanie, które mnie zaciekawiło to pojedynek pomiedzy głównymi kandydatami do zdobycia nagrody MVP tego sezonu - Hardenem i Jamesem. I tu również skłaniam sie ku gospodarzom, ktorzy maja fajny bilans H - 22-8, natomiast Cavs nie maja specjalnie dobrego bilansu na wyjazdach - 15-14, czyli podobnie jak Clippersi co drugie spotkanie statystycznie przegrywaja. Ostatnio doznali drugiej juz w tym sezonie porazki z Indiana, która najwidoczniej wie jak grac przeciwko Lebronowi, przypominam finały konferencji wschodniej pomiedzy Indiana-Miami gdzie po morderczych bojach zwycięsko wychodziła ekipa Żarów.
Z informacji z Rotoworld wynika, ze nie zagra Irving, druga opcja strzelecka odpada po stronie Cleveland, zapewne wiecej pogra sobie Jr Smith z Shumpertem, ktorzy jak maja dzien to moga sporo namieszać. Zapewne nie bedzie to łatwy mecz dla jednych i drugich, ale wiecej szans daje gospodarzom. Harden w genialnej formie, ma tez duze wsparcie ze strony kolegów, którzy swoje dorzucą. Jak wynika z historii gier, Houston rzadko przegrywa u siebie, na ostatnie 7 meczy wygrali 6 spotkan przegrywając jedynie z Portland.
Obie ekipy mocno usposobione ofensywnie, takze licze dzis na granie run and gun, przy dobrej skutecznosci linia 207,5 powinna zostać pokryta. To jedynie sugestia z mojej strony, sam tego nie bede grał bo różnie może być z ustawieniem celowników.
Na koniec należy zaznaczyć, ze ostatnie 6 bezpośrednich gier wygrało Houston. Wiadomo Jamesa nie było w ekipie z Cavs, ale dlaczego dziś miało by być inaczej?
Moja propozycja:
Mecz: Houston - Cleveland
Typ: Houston-1
Kurs: 2,00 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 17

daniellah

Użytkownik
Co sądzą o zakładzie M. Barnes over 8,5 punktu w meczu LAC - Bulls . Kurs 1,76 bet365, jeszcze przed chwilą było 1,83 to chyba ludzie łykają ostro. Wiadomo Gryffin kontuzjowany to reszta zawodników musi się bardziej postarać punktowo. Chicago nie gra już dobrej obrony, w dodatku nie zagra Rose. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych Barnes tylko raz nie pokrył tej linii. Myślę , że warto zaryzykować. ⛔ 6pkt
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Houston Rockets v Cleveland Cavaliers
Dziś o godzinie 21:30 hitowe spotkanie w NBA, zagra ze sobą trzecia drużyna Zachodu z czwartą drużyną Wschodu ale przede wszystkim będzie to pojedynek Harden vs LBJ. Stawiam w tym meczu że wygra Houston a ich największa gwiazda czyli Harden rzuci co najmniej 28 punktów. Argumentów żeby grać na Houston jest sporo. Po pierwsze Houston od sześciu meczy nie przegrało z Cavaliers, na dziesięć ostatnich meczy Houston wygrało aż osiem (u siebie). Kawalerzyści nie spisują się jakoś świetnie na wyjazdach bo wygrali tylko połowę takich meczy a dziś grają z czołową drużyną ligi właśnie na wyjeździe. Houston na czternaście meczy w tym roku na własnym parkiecie przegrało tylko dwa razy. Cleveland na taką samą ilość meczy na wyjazdach przegrało połowę. Tak więc statystyki mówią same za siebie. Ważnym argumentem jest też to że dzisiaj nie zagra Irving który obok LeBrona jest najlepszym graczem tego zespołu i gdyby grał dzisiaj to grałby naprzeciw Hardena także jest to też spory argument na to że Harden dzisiaj rzuci te 28 punktów. Jest to również mecz o tytuł MVP w pewien sposób. Obecnie faworytem do tego tytułu jest Curry ale i LeBron i właśnie Harden są za nim głównym faworytami do wygrania tego tytułu także motywacji obu na pewno nie zabraknie ale dla mnie wszystko wskazuję że wygra dziś Houston a Harden wiadomo że swoje dorzuci.
Typ: James Harden rzuci 28 lub więcej punktów i Houston wygra @ 4,33 WilliamHill ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Houston Rockets -1 - Cleveland Cavaliers 1,98 ✅ 105:103 pinnacle
James Harden over 27 1,72 ✅ 33 unibet
Też idę w gospodarzy bo ta linia na ich parkiecie rzadko się zdarza, ale Cleveland ok gra solidnie, ale po pierwsze wypada im Kylie, który ostatnio grał naprawdę bardzo fajnie. Australijczyk Dellavedova to jeszcze nie ten poziom. Z tego też wynika mój typ na over Hardena. On uwielbia takie spotkania, a Dellavedova podobnie jak Irving obrońcą nie jest dobrym i wydaje mi się, że może dzisiaj dać trochę lekcji młodszemu koledze. Linia ustawiona na poziomie jego średnich zdobyczy. W spotkaniach niedzielnych w tym sezonie średnia powyżej 30 punktów na mecz.
Jednak wracając do samego meczu. Houston u siebie jest bardzo konsekwentne. Dodatkowo Cleveland jako dog nie lubią pokrywać linii (zaledwie 3-10 ATS jako dog). Fakt, że to są statystyki głównie z pierwszej części sezonu gdyż ostatnio nie występowali praktycznie w ogóle w roli doga. Poza tym jest to drużyna jak wyżej kolega wspomniał raczej własnego parkietu. Chociaż ja bym tutaj nie przywoływał statystyk sprzed tego sezonu bo tak naprawdę Cleveland wtedy praktycznie było na dnie i tak naprawdę one nic nie mówią.
Tak czy inaczej wyżej sobie cenię ekipę Houston w takim zestawieniu i wydaje mi się, że ta linia jest wystawione o te dwa oczka za nisko.
e: 26@1,91 masz w William Hillu ;-)
Sam typ popieram, natomiast wydaje mi się, że dzisiaj Dellavedova nie będzie matchupem Hardena, tylko raczej Beverly&#39;ego. Dzisiaj można pograć jego under jeżeli znajdziecie gdzieś taką opcję, bo wiadomo jakiego rzędu obrońcą jest Beverly. Jeżeli chodzi o Hardena, to raczej jego matchup nie ma aż takiego znaczenia, bo ten chłop i tak swoje rzuci.
Jako, że Australijczyk nie jest wielkiej klasy graczem to te kilkanaście punktów, które zdobyłby Kyrie Irving trzeba w jakiś sposób zagospodarować. Wydaje mi się więc, że tutaj over LeBrona jest dobrą opcją. Powodzenia. ????
dzięki bizon, kwestia taka, że nie rozrzucam kasy po wielu bukach bo raczej się w to bawię, tym bardziej, że linie punktowe na graczy gram baaaaaaaaardzo rzadko.
Co do matchupów to fakt w sumie nie zwróciłem na to uwagi tylko trochę w ciemno założyłem, że to będzie Australijczyk. Aczkolwiek to tak naprawdę nie ma znaczenia bo Cleveland nie mają obrońcy na tych pozycjach, który byłby w stanie zatrzymać Hardena.
NBA 2014/2015 66:50:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Houston Rockets -1 - Cleveland Cavaliers 1,98 pinnacle
James Harden over 27 1,72 unibet
Też idę w gospodarzy bo ta linia na ich parkiecie rzadko się zdarza, ale Cleveland ok gra solidnie, ale po pierwsze wypada im Kylie, który ostatnio grał naprawdę bardzo fajnie. Australijczyk Dellavedova to jeszcze nie ten poziom. Z tego też wynika mój typ na over Hardena. On uwielbia takie spotkania, a Dellavedova podobnie jak Irving obrońcą nie jest dobrym i wydaje mi się, że może dzisiaj dać trochę lekcji młodszemu koledze. Linia ustawiona na poziomie jego średnich zdobyczy. W spotkaniach niedzielnych w tym sezonie średnia powyżej 30 punktów na mecz.
Jednak wracając do samego meczu. Houston u siebie jest bardzo konsekwentne. Dodatkowo Cleveland jako dog nie lubią pokrywać linii (zaledwie 3-10 ATS jako dog). Fakt, że to są statystyki głównie z pierwszej części sezonu gdyż ostatnio nie występowali praktycznie w ogóle w roli doga. Poza tym jest to drużyna jak wyżej kolega wspomniał raczej własnego parkietu. Chociaż ja bym tutaj nie przywoływał statystyk sprzed tego sezonu bo tak naprawdę Cleveland wtedy praktycznie było na dnie i tak naprawdę one nic nie mówią.
Tak czy inaczej wyżej sobie cenię ekipę Houston w takim zestawieniu i wydaje mi się, że ta linia jest wystawione o te dwa oczka za nisko.
Sam typ popieram, natomiast wydaje mi się, że dzisiaj Dellavedova nie będzie matchupem Hardena, tylko raczej Beverly&#39;ego. Dzisiaj można pograć jego under jeżeli znajdziecie gdzieś taką opcję, bo wiadomo jakiego rzędu obrońcą jest Beverly. Jeżeli chodzi o Hardena, to raczej jego matchup nie ma aż takiego znaczenia, bo ten chłop i tak swoje rzuci.
Jako, że Australijczyk nie jest wielkiej klasy graczem to te kilkanaście punktów, które zdobyłby Kyrie Irving trzeba w jakiś sposób zagospodarować. Wydaje mi się więc, że tutaj over LeBrona jest dobrą opcją. Powodzenia. ????
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
01/03/2015 21:30 CET
Houston Rockets - Cleveland Cavaliers over 205
1.95 (Pinnacle) ✅ 105:103=208
5/10

Do Houston przylatuje jedna z mocniejszych ekip w ofensywie Cleveland. Zagrają jednak bez swojego jednego z czołowych graczy Kyrie Irvinga. Myślę, że dzisiaj o wszystkim będą decydować LeBron oraz kreowany do rzutów za trzy Kevin Love. Spodziewam się ogromnej strzelaniny, bo Cavs są słabi w obronie i przy tylu świetnych koszykarzach pokrycia linii.

02/03/2015 02:00 CET
Denver Nuggets - New Orleans Pelicans (-4.5)
1.96 (Pinnacle) ✅ 92:99
5/10

Pelicans ostatnio w gazie, a Nuggets wzięli się za tankowanie w brzydkim stylu i są najgorszą drużyny ligi biorąc pod uwagę ostatnich 20 spotkań. Pelicans są bardzo zmotywowani w drodze do PO i teraz nie mogą sobie pozwolić po ostatnich cennych wygranych z Heat na głupią porażkę z mającymi wszystko w dupie Nuggets.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Charlotte Hornets @ Orlando Magic

Over 181.5 @ 1.71 by Ónibet
Over 191.5 @ 2.95 by Ónibet

Niby Hornets underowi, ale nie aż tak żeby robić takie niskie linie w hali Magic.

W Charlotte żadnych nowych kontuzji nie ma. Oczywiście brak Kemby i Biyombo. U gospodarzy questionable Fournier i Gordon, przy czym brak tego drugiego to spory plus dla overa.

Magic u siebie na linii 181.5 są 22-6 w tym sezonie, rzucając średnio 96.5 per game / tracąc średnio 101.4 per game.
Na linii 191.5 wygląda to również fajnie - over padał w 18 z ich 28 meczów at home.

Hornets, jak wiadomo, jedna z bardziej underowych ekip.
Na linii 181.5 na wyjazdach są w tym sezonie 19-8.
Na linii 191.5 na wyjazdach są w tym sezonie 11-16.

Zagrali sobie trzy mecze w tym sezonie, gdzie w każdym padał over 181.5 i to z bardzo dużym zapasem, a w dwóch z nich padał over 191.5 (mecz gdzie nie padł over 191.5 też był ciekawy... 188 pkt mimo, że zdarzyła się Orlando kwarta z 9 pkt zdobytymi).
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Houston Rockets - Cleveland Cavaliers
Typ:
LeBron James over 27
pkt@1,91 (william) ✅✅✅

Krótko, bo dla mnie sprawa jest stosunkowo prosta. Nie ma Irvinga, po jednym meczu odpoczynku spowodowanym odciążeniem pleców, LeBron wraca na mecz z Rockets. Mecz prestiżowy, bo nie dość, że mamy tu dwóch kontenderów, to także pojedynek dwóch z aktualnie 4 głównych kandydatów do nagrody MVP. Analogiczny mecz mieliśmy ostatnio, gdzie James w starciu z najlepszymi obecnie w NBA Warriors i faworytem do MVP Currym, rzucił 42 pkt przy 11 zbiórkach i 5 asystach, a to wszystko w tylko 36 minut gry na parkiecie. Tyle, że wtedy grał jeszcze Irving, a trudno spodziewać się, by jego absencja nie przełożyła się dziś na kilka ekstra rzutów Jamesa.
Rockets bez Howarda w obronie są mocno niestabilni i mimo braku Irvinga, nie zanosi się, by zamknęli gości na szczególnie niskim wyniku.
Liczę, że James podejdzie do meczu ambicjonalnie i razem z Lovem pociągną ten wózek. LeBron w meczach, gdzie oddawał co najmniej 20 rzutów w tym sezonie, pokrywał dzisiejszą linię w aż 14 przypadkach na 17 takich spotkań.
Zapowiada się close game i i odpowiednia ilość minut dla LeBrona, a linia wystawiona przez WH wyjątkowo konkurencyjna.
Do gry wydają się też zakłady specjalnie na over Jamesa/Hardena i win Cavs/Rockets, kursy over 4 bardzo fajne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Krótko, bo z meczu Rakiet zamierzam się przenieść w najbliższej przyszłości na spotkanie moich ukochanych Celtics, którzy w tym momencie prowadzą dosyć niespodziwanie z Wojownikami z Oakland.
Dosyć ciekawe spotkanie powinniśmy mieć w Denver, gdzie miejscowi Nuggets będą grali z Pelicans. Dosyć ciekawą, ale też bardzo niewygodną linię punktową na Erica Gordona wystawił Betsson. Linia 15,5 jest dosyć zdradliwa, ale skoro Betsson uważa, że bardziej prawdopodobny jest under, to ja celuję w over.
Nuggets nie słyną z dobrej gry w obronie, ostatnio są dosyć regularnie batowani przez ekipy, które nie są mistrzami gry w ataku, tak jak na przykład Jazz. Dzisiaj naprzeciwko Gordona od początku pewnie będziemy oglądali Harrisa. Dosyć łatwy matchup dla Gordona o tyle, że Harris nie jest zbyt produktywny w ataku.
Pelikany wciąż bez Davisa, czy Andersona, więc trzeba wciąż rozdzielać te punkty pomiędzy innych zawodników, którzy zazwyczaj chowali się w cieniu tych, których wyżej wymieniłem. Gordon jest strzelcem, dużo rzuca, zwłaszcza z dystansu i dużo współpracuje z Tyreke&#39;em Evansem, który zaliczył najwięcej asyst przy punktach Gordona.
Dzisiejsze spotkanie raczej nie będzie tym z gatunku mądrze rozgrywanych taktycznie, tylko typowy run&amp;gun, który preferują Nuggets, a Pelicans raczej nie będą tym faktem zmartwieni, bo posiadają zawodników, którzy potrafią szybko grać. Kurs zachęcający więc próbujemy, tym bardziej, że dzisiaj zawartość portfela znacząco się powiększyła.
E. Gordon over 15,5 / 2,03 betsson ✅18
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thejet 2K

thejet

Użytkownik
03/03/2015 01:00 CET
Miami Heat - Phoenix Suns over 204
1.95 (Pinnacle) ✅
5/10

Obie drużyny w swoich ostatnich spotkaniach zaliczyły tragiczny występ w ataku. Heat grają ostatnio na zmiany over i under. Ostatnio był under, a teraz grają z mocno overowymi Suns. Myślę, że Dragić będzie chciał się pokazać przed była drużyną i będzie napędzał siebie i drużynę.

03/03/2015 01:30 CET
Brooklyn Nets - Golden State Warriors over 207
1.80 (Pinnacle) ✅
5/10

Brooklyn po wielu meczach wyjazdowych wraca do domu. Po ASG Brooklyn świetnie wymiata w ataku i jestem bardzo ciekawy ich postawy we własnej hali, gdzie role playerom rzut za trzy może siedzieć jeszcze lepiej. Golden State oblepiony strzelcami, a po wczorajszym męczącym meczu z Celtics mogą nie mieć siły na mocną tyrę w obronie.

03/03/2015 02:00 CET
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers over 205
1.87 (Pinnacle) ✅
5/10

Myślę, że linia jeszcze ładnie pójdzie do góry. Wolves fatalni w obronie, a Clipps bez Griffina stworzeni do szybkiego ataku i rzucania zza łuku. Myślę, że po wczorajszym słabszym meczu w ataku z Bulls, dzisiaj uruchomią strzelby i będzie gruby mecz ataku.

03/03/2015 02:30 CET
Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans over 197
1.85 (Pinnacle) ⛔
5/10

Niska linia, a Pelicans ładnie dają radę i ostatnio większość meczów wygrywają przy okazji rzucając dużo punktów. Mavs ostatnio zamulili z Nets w ataku, ale dzisiaj liczę na ich lepszy występ, bo jest tam wielu dobrych graczy po tej stronie boiska, a Pelicans są słabi w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Wynik meczu: Philadelphia 76ers +9,0 1,90
103-113 ⛔
Kolejny już raz próbuję plusowe handi na 76ers. Szkoda, że akurat w meczu z magikami z Washington&#39;u nie zagrałem na Philadelphie. Postanowiłem, że zacznę stawiać tak jak mówi mi przeczucie i jak na razie dobrze to wychodzi.
Z mojego punktu widzenia jutrzejszy mecz zapowiada się wbrew pozorom na wyrównane spotkanie. Raptors zagrają bez Lowrego co jest moim zdaniem dość dużym osłabieniem. Philadelphia u siebie na pewno będzie chciała powalczyć i jeśli było stać ich na wygraną z Wizzards to dlaczego nie miało by stać się podobnie z gośćmi z Toronto? Wiem wiem, powiecie zaraz, że Wizzards są w tym momencie cieniami samych siebie, ale jest to nadal klasowa ekipa. Nie można przejść obojętnie obok tego co w ostatnich meczach dzieje się z Raptors. Notują oni bardzo słabą serie spotkań, aż 5 porażek z rzędu, większość to przegrane małą ilością punktów, ale jednak przegrane. Oczywiście nie mówię tutaj, że 76ers wygrają to spotkanie chodź szanse na takowy wynik widzę co raz większe. Liczę jednak na wyrównany mecz, ponieważ wierzę, że Philadelphia zagra to co może zagrać najlepszego.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Philadelphia 76ers +9,5 - Toronto Raptors 1,909 ⛔ 103:114

Zgadzam się z przedmówcą. Fakt jest też taki, że ta drużyna przede wszystkim jest groźna, jeżeli można to tak określić, na własnym parkiecie. Nie wiadomo co z Covingtonem ale mam nadzieję, że zagra bo gość jak wpadnie w dobry rytm to kręci bardzo fajne cyferki.
Raptors od wygranej z Hawks rozczarowują. Fakt jest taki, że Knicks zagrali przeciwko nim naprawdę znakomite spotkanie, ale 76ers na pewno też stać na dobry mecz. Co ważne podkreślenia statystyki przemawiają mocno za tym hc.
Toronto ATS na tej linii zaledwie 1-4 a 76ers b2b 10-5 ATS.
W drugiej części sezonu Toronto 3-8 ATS a Phillies 7-4. Biorąc pod uwagę że linia jest naprawdę wysoka wg. mnie warto tutaj wejść w gospodarzy bo Toronto ewidentnie jest w lekkim dołku a co istotne dzisiaj znowu bez Lowrego, którego brak widać ewidentnie.
Warto przypomnieć, że pod koniec stycznia obie ekipy grały ze sobą i Toronto było faworytem nawet -13 a wygrali tylko 5 punktami na parkiecie 76ers.
Dallas Mavericks - New Orleans Pelicans over 198 1,97 ⛔ 195 a po I połowie było 113 i fajny szybki mecz a po przerwie ceglarnia
Pelicans bronią przeciętnie(jeżeli chodzi o efektywność obrony są na 26 miejscu w lidze) i jeżeli Dallas w końcu z kimś ma coś nawrzucać to chyba to jest najlepszy moment. W szczególności, że grają na własnym parkiecie a właśnie z tym mają problem w tym sezonie Pelicans. W Dallas dalej bez Chandlera czyli pod koszem najważniejsza opcja w defensywie. Z drugiej strony Dallas ostatnio nie funkcjonuje w defensywie tak jakby chcieli. Obnażyli to bardzo mocno te braki Nets i Hawks w ostatnich spotkaniach(właśnie podczas nieobecności Chandlera). Linia wystawiona bardzo nisko także patrząc na historię spotkań, w tym sezonie spotkali się dwa razy i wyniki to 215 i 219.
Los Angeles Clippers over 105 1,806 ✅
Miałem czekać na info apropos Pekovicia i Martina ale zdecydowałem, że lepszą opcją powinien być over Clippersów. Przede wszystkim Minnesota broni bardzo słabo i do tego forsują całkiem szybkie tempo tym bardziej kiedy wrócił Rubio. Clippersom w to mi graj. Przeciwko tego typu ekipom potrafią rzucać bardzo dużo punktów a i historia gier m.in pokazuje, że Wilki im leżą. Ostatnio Clippersi bronią jakby trochę lepiej i dlatego także postanowiłem tutaj przyatakować tylko ich over.
Pod koszem ostatnio dzieli i rządzi Jordan co jest trochę zaskoczeniem, szczególnie jego gra w defensywie bo nigdy nie był uważany za bardzo dobrego defensora. Chris Paul ma ostatnio fajny luz i powinien dosyć łatwo przedzierać się przez pierwszą strefę obrony a wtedy to już jest praktycznie pozamiatane.
Klay Thompson over 21 1,85 ⛔ 7
Kilka fajnych &quot;za&quot; tym typem.
Po pierwsze Brooklyn słabo broni na tej pozycji. Jako zespół vs SG bronią jako 6 najgorszy zespół w lidze. Dzisiejszy matchup to najprawdopodobniej Anderson, który umówmy się wybitnym obrońcą nie jest. Klay w tym sezonie średnia 22ppg więc linia jest jeszcze o jeden punkt niżej, a warto zwrócić uwagę, że po wymianach BRooklyn gra sporo szybciej co jest na rękę takiej ekipie jak GSW, którzy preferują taką koszykówkę, a Klay również fajnie odnajduje się w tej typu koszykówce, gdzie może odpalać swoje transition triples.
Z dodatkowych danych to w meczach b2b Klay rzuca średnio 21,2ppg. W pierwszym meczu w tym sezonie Klay na słabej skuteczności zdołał rzucić 25 punktów i również dzisiaj liczę, że dostanie sporo rzutów.
NBA 2014/2015 67:53:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom