>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Gasol przeciwko GSW kręci dobre zdobycze punktowe. W tym sezonie 17 pts, w poprzednim 18 pts, 24 pts, 28 pts, 26 pts, dwa sezony temu 26 pts, 14 pts, 27 pts, 22 pts. Jasne że Warriors nie grają takiego run&amp;gun jak w latach ubiegłych ale mimo to dzisiaj w Oakland nastawiam się na overowe spotkanie. Kobe sępi strasznie lecz Gasol i tak ma w każdym meczu te naście rzutów. Wystarczy niezła skuteczność + parę wolnych i typ powinien wejść bo wystawiona linia nie jest taka spora.
Gasol over 16.5 @ 1,85 Betsson ✅
Biorę też over w Phoenix. Myślałem że linia będzie ciut wyższa. Do rotacji SAS wracają Duncan i Neal. Suns również w najmocniejszym zestawieniu. Obie drużyny grają szybko i rzucają sporo punktów. Zapowiada się festiwal pick&amp;rolli oraz rzutów za trzy ;) Jeśli skuteczność będzie na przyzwoitym poziomie to 200pkt spokojnie przekroczą.
over 203.5 @ 1,91 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś po raz kolejny gram przeciwko moim Wilkom. Memphis wracają z czterech meczy na wyjeździe zakończonych zwycięstwem z Lakers. Po tym meczu czeka ich dwudniowa przerwa przed kolejnym wyjazdowym meczem z Rockets. Sądzę, że nie będą dzisiaj kalkulować i dadzą z siebie wszystko przed własną publicznością. Ich bilans u siebie w tym sezonie to 16-7. Z kolei Wilki dzień po tym meczu czeka mecz z Bobcats. W przypadku wysokiej straty punktowej już z początku meczu trener Adelman może dać pograć rezerwowym. Niepewny występ Pekovica i Barei. Z wysokich dobrych graczy zostaje Wilkom jedynie Love, który będzie się musiał zmagać najpewniej z Gasolem - jednym z lepszych obrońców.

Minesota Timberwolves - Memphis Grizzlies | Grizzlies (-5.5) [1,90] Bet365 86:93 ✅
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Sądzę, że nie będą dzisiaj kalkulować i dadzą z siebie wszystko przed własną publicznością.
Wilki też nie będą kalkulować, cały czas maja szanse na PO (małe ale są). Ostatnio polegli po 2 dogrywkach z OKC na wyjeździe i zmiażdzyli Denver na własnych śmieciach.

W przypadku wysokiej straty punktowej już z początku meczu trener Adelman może dać pograć rezerwowym.
???? ???? ???? ???? ????

Z wysokich dobrych graczy zostaje Wilkom jedynie Love, który będzie się musiał zmagać najpewniej z Gasolem - jednym z lepszych obrońców.
Kevin Love to turbo kozak, nie ma na niego mocnych. 51 pkt. (jego rekord) w meczu z OKC i 30 z Denver. Pekovic ma grac.

Dla mnie wygrana
Wilków @2.85
+5.5 @ 1.90
 
money 52

money

Użytkownik
Kevin Love to turbo kozak, nie ma na niego mocnych. 51 pkt. (jego rekord)
pff gdyby nawet wtedy rzucil 60 pkt i tak by chyba nie wygrali...zreszta nie sadze ze Love powtorzy ten wyczyn w najblizszym czasie.Ja popieram koguta -5,5 do grania,a Pekovic bedzie zgaszony przy Z-Bo i Gasolu wiec o to bym sie nie martwil
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Wilki też nie będą kalkulować, cały czas maja szanse na PO (małe ale są). Ostatnio polegli po 2 dogrywkach z OKC na wyjeździe i zmiażdzyli Denver na własnych śmieciach.

???? ???? ???? ???? ????

Kevin Love to turbo kozak, nie ma na niego mocnych. 51 pkt. (jego rekord) w meczu z OKC i 30 z Denver. Pekovic ma grac.
Dla mnie wygrana
Wilków @2.85
+5.5 @ 1.90
Nie wiem kolego co tu zabawnego widzisz, odpowiednie rozkładanie sił na wiele meczów to w NBA normalka, szczególnie w tak szalonym sezonie, jak wynik meczu jest rozstrzygniety to starterzy często w czwartej kwarcie mało grają albo nawet wcale nie grają. Moze Kogut przesadził z tym początkiem meczu ale tak ogólnie to nic dziwnego nie napisał. Love kozak no i co z tego? z tego co wiem to nie będzie to pojedynek 1vs1 z jakimś graczem Memphis tylko mecz dwóch druzyn. Ja ten mecz raczej odpuszcze ale Grizzlies to druzyna ze znacznie większym potencjałem w chwili obecnej, pamiętam co wyczyniali rok temu w PO grając bez Gaya, w tym roku moze być podobnie.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
LAC - Phoenix - 2 @ 3.56 Betsafe ⛔
Patrząc na ostatnie poczynania obu drużyn kurs ustawiony na wygraną PHX aż prosi się o postawienie, a nawet przy niższym kursie pewnie skusiłbym się na ten bet. LAC od dłuższego czasu grają w kratkę, Phoenix po ASG grają rewelacyjnie. LAC w ostatnich 10 meczach 5-5, a przegrać potrafili nawet z NOH. Ze ścisłej czołówki mierzyli się w tych meczach tylko z Oklahomą i ten mecz także przegrali. PHX w tej samej statystyce 6-4, jednak porażki zaliczali z Miami, SAS, Orlando i Minnesotą, więc myślę, że jedynie porażka z Wolves to jakaś wpadka (miało to miejsce równe 10 meczy temu). Kto oglądał nawet skróty, ten wie, że w meczach z Miami i SAS Phoenix wyglądali naprawdę dobrze. Z Miami prowadzili nawet 10 pkt (by później dostać 17 oczek z rzędu) i ostatecznie przegrać. Z SAS przez cały mecz walczyli jak równy z równym przegrywając w ostatniej kwarcie. Naprawde nie widze powodów dla których gracze PHX mieli by nie postawić dzisiaj LAC twardych warunków i wygrać to spotkanie, a że potrafią to zrobić udowodnili już niecałe 2 tygodnie temu odnosząc zwycięstwo 87-91. Na obecną chwilę kurs w Betsafe znacznie przewyższa pozostałe dlatego też stawiam ten bet tak wczesnie. Myślę, że z biegiem dnia może on znacząco spaść. Dodam jeszcze, że w PHX questionable jest Hill, w LAC nie może zagrac Mo Williams. Powodzenia!
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Celtics + Clippers
AKO 2,1
Decyduję się dzisiaj na dubel gospodarzy. Poniekąd zgodzę się z postem wyżej, o ładnym kursie i niezłej formie Słońc, jednak liczę na sportową złość chłopaków z LA, którzy będą chcieli wziąć rewanż za ostatnią porażkę z Phoenix we własnej hali. A przyznać trzeba, że kadrowo są po prostu zespołem lepszym. Celtics standardowo już w tym sezonie ładnie płaceni, jak na mecz z Utah, która jest ewidentnie drużyną własnej hali. Boston gra seriami i liczę na zwycięski marsz już do końca sezonu zasadniczego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 6

boroszewiak

Użytkownik
Dallas @ Miami
Miami (handi -8) – 1.99
✅✅✅ \85-106 Miami ????
Pinnacle

Ostatni mecz +11 dla Heat. 37 pkt LeBrona. Dallas ostatnio nie za dobrze, zwłaszcza na wyjeździe. Przegrali 8 z ostatnich 10 na cudzym parkiecie. Dirk nie wiadomo w sumie co zagra. Odpuszczam sobie typ na jego pkt dziś, bo jego forma jest strasznie nie równa. Rzutów oddaje prawie tyle samo każdej nocy, ale dość często potrafi zagrać 3/15, 4/16…
Heat na bardzo niebezpiecznym losing runie.. Jednak od porażki z Indianą mieli parę dni przerwy, mam nadzieję, że beznadziejny Spoelstra zmotywował ich jakoś i dzisiaj zagrają tak jak powinni. Strzelam w kilkunastopunktowy WIN gospodarzy (20-2 at home) z mistrzami NBA.


Hornets @ Portland
Hornets (handi +8.5) – 1.909
✅✅ /93:99 ????
Pinnacle

Drużyny grały już ze sobą trzykrotnie w tym sezonie. Kończyły się 7 lub 8 punktowym zwycięstwem. Blazers ostatnio słabo. Ledwo zwycięstwo u siebie z osłabionymi Warriors. Również nie dawno dostali baty u siebie od przeciętnych Bucks, później ledwo wygrali z Memphis. Wielkim plusem jakim zazwyczaj była hala Portland powoli robi się małym nieznaczącym wiele czynnikiem.
Hornets podbili NJ, rozbili w Oakland drużynę GSW i zagrali średni mecz w LA z Lakersami. Te trzy ostatnie wyjazdowe mecze pokazują potencjał drużyny Hornets. Powinien on wystarczyć by przynajmniej powalczyć w Portland.
W tej sytuacji użyję wielkiego handicapa, który pokryłby dotychczasowe wyniki meczów tych drużyn (w tym sezonie). Po cichu też myślę o WIN dla Hornets, ale zastanowię się jeszcze nad tym. ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
LeBron James under 26 points 1.840 Pinnacle
Dziwię się że jeszcze nikt tu dziś nie pisał o tym typie. Drobna kontuzja palca u lewej ręki z poniedziałkowego meczu z Indianą, przy bólu łokcia odzywającym się co jakiś czas, trzeba to wykorzystać. Tym bardziej że ma kto rzucać punkty w Miami, nie musi się James silić na rzucanie, moim zdaniem trochę bardziej skupi się na rozgrywaniu, co zresztą dobrze mu wychodzi. Linia 26 punktów na dzisiaj bezpieczna granica której mam nadzieję nie przekroczy.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
&quot;Lebron James doznał kontuzji palca serdecznego lewej ręki w spotkaniu z Indianą Pacers. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz zawodnika, ale prawdopodobnie mogło dojść nawet do przemieszczenia.
LeBron James do tej pory boryka się z urazem prawego łokcia. Rozgrywający fantastyczny sezon James w ostatnich pięciu spotkaniach rzuca z jedynie 40% skutecznością z gry, a Miami Heat w marcu przegrali aż 6 spotkań wyjazdowych.&quot;

Dlatego uważam, że King James może dzisiaj nawet nie wystąpić, jeśli zagra, to na pewno nie będzie taki efektywny, bo jednak podwójna kontuzja na pewno odbije się jakoś na jego postawie. Co sie z tym wiąże?? Więcej będzie zależało od kolegów, na pewno od Wade&#39;a i dlatego warto zagrać na niego OVER +23,5 (bwin).
Ponadto, wobec słabszej dyspozycji Miami w ostatnich dniach i klopotów Jamesa wątpię, aby Miami wygrało ten mecz w sposob zdecydowany. Dallas, to nie sa chlopcy do bicia. Na pewno nie błyszczą w tym sezonie, ale na wazne mecze potrafia sie mobilizować. A taki na pewno dzisiaj będzie miał miejsce. Dlatego uwazam, ze także zainwestować w handi na Mavs.
Typ: Mavs (+10,5)
Kurs: 1,65 ⛔⛔
Buk: Bet365
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
&quot;Lebron James doznał kontuzji palca serdecznego lewej ręki w spotkaniu z Indianą Pacers. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz zawodnika, ale prawdopodobnie mogło dojść nawet do przemieszczenia.
LeBron James do tej pory boryka się z urazem prawego łokcia. Rozgrywający fantastyczny sezon James w ostatnich pięciu spotkaniach rzuca z jedynie 40% skutecznością z gry, a Miami Heat w marcu przegrali aż 6 spotkań wyjazdowych.&quot;

Dlatego uważam, że King James może dzisiaj nawet nie wystąpić, jeśli zagra, to na pewno nie będzie taki efektywny, bo jednak podwójna kontuzja na pewno odbije się jakoś na jego postawie. Co sie z tym wiąże?? Więcej będzie zależało od kolegów, na pewno od Wade&#39;a i dlatego warto zagrać na niego OVER +23,5 (bwin).
Ponadto, wobec słabszej dyspozycji Miami w ostatnich dniach i klopotów Jamesa wątpię, aby Miami wygrało ten mecz w sposob zdecydowany. Dallas, to nie sa chlopcy do bicia. Na pewno nie błyszczą w tym sezonie, ale na wazne mecze potrafia sie mobilizować. A taki na pewno dzisiaj będzie miał miejsce. Dlatego uwazam, ze także zainwestować w handi na Mavs.
Typ: Mavs (+10,5)
Kurs: 1,65
Buk: Bet365
po pierwsze to Miami grają u siebie, gdzie są świetni. Tak jak napisałem 20-2. Patrz więcej mój post.

po drugie: są świeże newsy:

LeBron James (finger) has been fully cleared to play in Thursday&#39;s game against the Mavericks.
James dislocated his left ring finger on Monday and practiced with a splint on Wednesday. But he&#39;s been given the go-ahead by doctors and has been told the ailment can&#39;t get worse by playing on it. Considering the damage is on LeBron&#39;s non-shooting hand, we wouldn&#39;t expectt him to be limited at all Thursday night.
Lebron dużą część sezonu grał z inną kontuzją i to nawet gorszą i jakoś nie widziałem by miał problemy z rzucaniem. Polecam fragment &#39;non-shooting hand&#39;. W meczach takich jak ten, czyli rewanż za Finals 2011 w NBA Thursday with TNT LeBron ma ekstra motywację. Lebron może nawet dziś uderzyć 30 pkt, nie będę zdziwiony.
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś na tapetę wziąłem mecz Dallas - Miami. Miami po dwóch wysokich wyjazdowych porażkach. Seria taka zdarzyła już się im w tym sezonie 3 razy, a każdą z nich kończyło zwycięstwo u siebie. Poza tym Miami dobry bilans u siebie i dzień dłużej odpoczynku. Swoisty rewanż za zeszłoroczny finał + sportowa złość po dwóch porażkach poniosą Heat do zwycięstwa. Zaczną z impetem więc dorzucę jeszcze pierwszą kwartę.

Dallas Mavericks - Miami Heat | Heat (-7.0) [1,76] Bet365 85:106 ✅
Dallas Mavericks - Miami Heat | Heat (-2.5) 1Q [1,90] Bet365 29:24 ⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Betsson jeszcze spi. Wystawili linie na Melo 20.5 co w przypadku braku Amare oraz limitowanego czasu gry, badz absencji Lina wydaje sie bardzo dobrym betem. Melo poczul pewnosc siebie i wreszcie wyglada jak stary Melo notujacy po 25 pkt na mecz. Niewatpliwie ulatwily mu to dwie kontuzje czolowych graczy Knicks, poniewaz Anthony mial zdecydowanie wiecej luzu i mogl dluzej trzymac pilke. Dzisiaj prawdopodobnie bedzie bardzo podobnie, poniewaz nawet jezeli Lin zagra to dostanie ograniczone minuty co nie powinno jakos drastycznie obnizyc lotow amerykanskiego forwarda.
Carmelo Anthony over 20.5 betsson 1.85✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
O co chodzi z kursami w tym meczu? Jakies znaczne kontuzje? Jak dla mnie Boston win easy

Boston Celtics 1.91 vs Minnesota Timberwolves 1.91
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
O co chodzi z kursami w tym meczu? Jakies znaczne kontuzje? Jak dla mnie Boston win easy


Boston Celtics 1.91 vs Minnesota Timberwolves 1.91
Też uważam, że C&#39;s powinni to wygrać jednak wysokość kursu mnie nie dziwi.
K Love ostatnio gra świetnie, a Boston ma słaby record na wyjazdach (10-14), ostatnio zagrali słabo w Charlotte no i niepewny jest start Allena.

Tyle meczy dzisiaj, chyba odpuszczę sobie akurat ten ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie wiem co Cie dziwi w tych kursach... Wilki walcza w dalszym ciagu o playoff, Love w formie + dodatkowo atut wlasnej hali co jakies znaczenie ma. Boston w tym sezonie nie imponuje forma i potrafi zaliczac mecze z totalna padaka. Dla mnie kursy wystawione bardzo dobrze patrzac z punktu widzenia bukow. Mecz z tych no bet
 
K 0

klips

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć skąd bierzecie informacje o kontuzjach oraz o wystawionych składach? Moim zdaniem w dzisiejszym meczu charlotte vs denver będzie poniżej 211 pkt (kurs 1,44) ponieważ denver ma po jutrze spotkanie z orlando przez co będa się oszczędzać.

2 typ to utah vs sacramento-uważam że utah wygra co najmniej 3,5 pkt. (kurs 1,51) są ostatnio w ogromnej formie zwłaszcza u siebie a sacramento nie będzie dla nich dużym przeciwikiem...
 
K 0

klips

Użytkownik
Dziś uważam, że wygra New Knick. Mógł by mi ktoś powiedzieć czy przypakiem nie ma tam kontuzji albo na moją korzyść w przeciwnej drużynie?
 
B 10

bialy-murzyn

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć skąd bierzecie informacje o kontuzjach oraz o wystawionych składach? Moim zdaniem w dzisiejszym meczu charlotte vs denver będzie poniżej 211 pkt (kurs 1,44) ponieważ denver ma po jutrze spotkanie z orlando przez co będa się oszczędzać.
2 typ to utah vs sacramento-uważam że utah wygra co najmniej 3,5 pkt. (kurs 1,51) są ostatnio w ogromnej formie zwłaszcza u siebie a sacramento nie będzie dla nich dużym przeciwikiem...
http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/
 
money 52

money

Użytkownik
ponieważ denver ma po jutrze spotkanie z orlando przez co będa się oszczędzać.
kolego Charlotte bez obrony,Denver rowniez,to bedzie &quot;szybki&quot;mecz i ten under 211 to zadne promo ,odnosnie kontuzji itd to polecam stronke

http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/

Amare napewno nie zagra nie wiadomo co z Linem(choc jak on nie zagra to w.g mnie to zadne osłabienie)tyle co on TO popelnia to sie w głowie nie miesci
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom