>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
No to tak ...
Dziś bardzo dużo spotkań ... Ale coś mi się wydaje że ciężko będzie z nich coś mało ryzolskiego czasu dojedzie do pojedynku Cleveland&#39;u Cavaliers z Indykownego wyciągnąć . Mam jeden typ na jedno spotkanie .
Gospodarze to totalne dno całej Konferencji Wschodniej . Ich bilans to 8:40 . Zajmują ostatnie miejsce w tabeli . Ale ja w tym meczy raczej 1X2 nie polecam - 1.40 to nie warte ryzyka . Raczej na ten mecz preferował bym zakład na 1 kwartę . 1.91 : Taki kurs pewno będzie wynosić typ : Pierwsza Kwarta - Indiana (-1) bądź (-2) , ale raczej to pierwsze . Bwin taki zakład na pewno wniesie ok godziny 18:00 . Chyba wystarczy jak przytoczę ostatnie 4 mecze oby dwu drużyn jeśli chodzi tylko o pierwszą kwartę .
Cleveland : ⛔4 ✅0
26.01.2011 Wyjazd z Bostonem : 34:26 ⛔
29.01.2011 Dom z Denver : 24:31 ⛔
31.01.2011 Wyjazd z Orlando : 33:17 ⛔
01.02.2011 Dom z Miami : 20:35 ⛔

Indiana : ⛔1 ✅3
27.01.2011 Dom z Orlando : 21:24 ✅
29.01.2011 Dom z New York : 30:21 ✅
30.01.2011 Wyjazd z Dallas : 28:24 ⛔
01.02.2011 Dom z Toronto : 32:21 ✅

Tak więc Gospodarze - 4 na 4 przegrane w pierwszych kwartach . Goście 2 na 4 wygrane w pierwszych kwartach . Myślę że ten typ będzie dobrym typem na ten mecz . Goście z Słabszymi bardzo dobrze radzą sobie w pierwszych kwartach . Fakt faktem że te 3 zwycięstwa to u siebie ... Ale dziś też powinni dobrze zacząć mecz ze słabiutkim Clevelandem .

Spotkanie : Cleveland - Indiana
Typ : Pierwsza Kwarta : Indiana (-1.5)
Kurs : 1.91
Buk : Bwin
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Cavs - Pacers
Faworyt tutaj jest jeden. O słabościach Cavs w tym sezonie nie trzeba nic pisać, do tego doszły kontuzje kluczowych graczy i do końca sezonu spisani już są na straty. Pacers grają dobrą koszykówkę, (tak jak wspomniałem przy okazji poprzedniej konfrontacji z Toronto) tylko brakowało im zawsze zimnej krwi w końcówkach. Indiana w tym sezonie pokonała już Cavs, które grało pełnym składem z Varejao i Mo Williamsem. Pacers po porażkach chcą wygrywać, co pokazali nam już w meczu ze słabym Toronto. Dzisiaj w ich grze nie zabraknie na pewno determinacji a umiejętnościami przewyższają rywali bez problemu. Indiana nie miała ostatnio wielu okazji do wygranych, więc jak już takie okazje ma (ostatnio z Toronto i dzisiaj z Cavs) to powinna je ostro wykorzystać pokrywając elegancko handi.
Typ: Indiana -6 (1.91)

Nets - 76ers
Nets grają u siebie dobry basket. Na ostatnich 5 meczy granych u siebie - wygrali 4, przegrali tylko z Dallas. Potrafią na własnym parkiecie dość pewnie wygrywać z wyżej notowanymi rywalami. W Styczniu w Prudential Center ograli już miedzy innymi Denver, Memphis, Detroit czy też Jazz. 76ers na papierze może i wygląda lepiej ale na wyjazdach spisują się zdecydowanie gorzej. Na 5 ostatnich wyjazdowych spotkań - potrafili ograć tylko słabe Toronto. Dzisiaj wg mnie własny parkiet będzie kluczowym elementem, który zadecyduje, że to Nets wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.
Typ: Nets +2 (1.91)

Detroit - Bobcats
Bobki po zmianie trenera mają zdecydowanie większe możliwości w ofensywie.
W 2010 znani byli z dobrej gry w TWC Arena, jednak na wyjazdach nie mieli za dużo do powiedzenia. Myślę, że po zmianie coach`a poprawili się w tym elemencie i na wyjazdach też potrafią powalczyć i wygrywać. Detroit w dołku, do tego brak Stuckey`a i Hamiltona. Następne 3 mecze Charlotte to spotkania z Miami, Dallas i z Bostonem, więc o wygrane będzie bardzo ciężko. Dzisiaj wg mnie Bobki nie stoją na straconej pozycji i jeśli na początku mecz im się dobrze ułoży to powinni to spotkanie wygrać. Przypomnę, że ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się 105-100 dla Bobcatsów (home).
Typ: Bobcats +2.5 (1.91)

Minnesota - Memphis
Tutaj popieram zdanie Undertakera. Misie chcą walczyć o PO i z taką grą jaką pokazują w ostatnim czasie, na pewno mają na nie duże szanse. Minnesota pomimo tego, że chwilami pokazuje się z dobrej strony (głownie za sprawą Love`a i Beasley`a) to w dalszym ciągu masowo notuje porażki. W tym roku na 13 spotkań wygrali tylko 3 mecze (ze słabymi Raptors, z Nets i z Wizards). Wynik meczu będzie zależał głównie od tego, jak to rozegrają we własnych głowach Miśki. Wiadomo, że po wygranej z Orlando może brakować u nich mobilizacji na taki mecz ale jak mówiłem wcześniej jest o co grać - PO !
Typ: Memphis -3 (1.91)


Lac - Bulls
Poprzednie spotkanie grane w United Center wygrali gracze Clippers. Drużyna z Los Angeles w tym sezonie pokazała się już kilka razy z dobrej strony. Ostatnio wydaje mi się, że powoli stabilizują formę i coraz mniej chaosu wkrada się w ich poczynania na boisku. Grają szybką, ładną dla oka koszykówkę. Wszyscy myśleli, że gdy zabraknie kontuzjowanego lidera strzelców LAC (Erica Gordona) to drużyna będzie skazana na porażkę w każdym meczu - stało się inaczej. 9 meczy z rzędu granych w Staples Center gracze Clippers rozstrzygali na swoją korzyść. Ogrywali nie byle kogo bo między innymi Miami, Lakers, Denver czy też ostatnio dobrze spisujących się Bucks. Dzisiejszym gościom zdarzają się wpadki wyjazdowe. Byki ostatnich 6 meczy grali u siebie (5-1). Dzisiaj w gorącej Staples czeka na nich arcy trudne zadanie, bo Clippersi na pewno ze 100% motywacją podejdą do tego meczu. Kursy i linie buki wystawiły prawie identyczne jak w przypadku ostatnich 2 konfrontacji Orlando (jak wiemy przegranych) więc coś w tym może być...
Typ: Clippers +2 (1.91)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie ???? AL Mavericks - NY Knicks
Typ : DAL Mavericks -5
Kurs : 3,30
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-02-03 01:30
Analiza:
Według buków to Knicks sa faworytem tego meczu.Co prawda z lekką przewagą ale są faworyzowani.Dla mnie jest to dosc dziwne bo Knicks nie prezentuja sie jakos wybitnie.
W ostatnim meczu wysoka wygrana nad Tłokami ale to były Tłoki.
Mavericks graja solidny basket, zdyscyplinowany, przeciwienstwo basketu preferowanego przez Knicks.
Pod koszem goscie będa demolowac , spodziewam sie sporej ilości ofensywnych zbiórek i perfekcyjnych konczeń akcji Novitzkiego no i oczywiscie Chandlera.
Mav&#39;s maja na koncie 13 zwycięstw i 7 porażek na wyjazdach , Knicks 13 zwycięstw i 9 porażek.
Goscie z serią pieciu zwycięstw są dzis dla mnie wielkim faworytem i dlatego typuje ich dzisiaj.Gdyby cofnąc sie w czsie o dwa miesiące to bez zastanowienia stawiał bym na gospodarzy ale teraz nie są już tak skuteczni. Do optymalnej formy powrócił Amare ale co raz cześciej zawodzą Felton ,Fields jak i Williams ,a bez Chandlera to zgranie nie jest takie jak było z nim w składzie mimo że Chandler nie jest w dobrej formie.
Widac co znaczy dla Mavericks Dirk Novitzki.
Gdy zlapał kontuzje Mavs mieli po dwóch miesiącach , 29 meczach tylko 5 porazek.W kolejnych meczach bez Novitzkiego ,których było 9 a ja liczył bym 10( bo w tym dziesiatym wchodził by raczej potrenowac ) przegrali az 8 meczów.
Ale gdy niemiec powrócił do gry to momentalnie zaczeli wygrywac.
Polecam grać dzisiaj Mavs bo po takim kursie az grzech niezagrac na nich.
Dodatkowo Amare ma jakiś uraz co moze ograniczac jego sprawnosc w tym meczu co jest dodatkowym plusikiem dla gosci.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
✅
vs.
✅

Gospodarze bez Stuckey, Maxiell, Hamilton oraz niepewny wysęp Wallace. Goście be Tyrus Thomasa.
Ciekawy mecz i wg. mnie 50/50. Detroit 3 porażki z rzędu Bobcats 2. Braki gospodarzy przemawiają na korzyśc gości, więc Bobcats @ 2.19 bardzo ciekawy kurs.


✅
vs.
✅

Hornets b2b i brak Okafora. Thunder wypoczęci. Pod koszem gospodarze mają walczaków i zawodników, którzy dobrze bronią. Tym bardziej, że możliwy powrót jest Thabo Sefolosha.
Oklahoma u siebie 17-7, a Hornets 12-13 na wyjazdach, dlatego Oklahoma -7 @ 1.91

✅
vs.
✅
W tym sezonie już się raz spotkali i Byki przegrały na swoim parkiecie 1 punktem. Brak Gordona będzie tutaj kluczowym elementem, bo Byki na obwodzie nie mają może wyśmienitych strzelców, ale są to zawodnicy, którzy bardzo dobrze prezentują się w obronie. Davis nie jest dobrym obrońcą, więc kto zatrzyma Rose?
Griffin, to wiadomo, że to człowiek poza zasięgiem każdego, ale jednak dziś jeżeli pierwsza linia obrony spisze się na tyle, że łatwe podania nie będą docierać do Griffina, to może mieć problem.
Clippers z całą pewnością są w zasięgu Bulls, tym bardziej, że oddali przewagę parkietu 18 grudnia, więc czas na rewanż, a mają ku temu szanse, bo zabraknie ważnego ogniwa w ataku.
Bulls pamiętają co to znaczy walka o PO w poprzednim sezonie, gdzie niemal do ostatniego meczu ważyły się ich losy, a teraz do drugiego miejsca brakuje im tylko 0.5 wygranej do Miami.
Oczywistym jest, że Clipp i Bulls, oba zespoły będą zmobilizowane na 100%, więc brak Gorodna tutaj powinien być kluczowym elementem. Boję się tylko, że Chicago ma 5 zwycięstw z rzędu, chodzi mi o &quot;prawo serii&quot;...
Bulls @ 1.8

✅
vs.
✅
Gortat - Bogut. Gortat ostatnio robi furorę. Gortat zapewne pamięta niedawno blamaż grając przeciwko Bogutowi. Wiara w samego siebie pozwala Marcinowi rozwijać skrzydła, bo w końcu w ataku nie jest tylko od zasłon, ale otrzymuje podania od kolegów i może czuć swobodę, a tego brakowało mu w Orlando. Gortat, to człowiek z charakterem i teraz zapewne nie zagra tak słabego meczu przeciwko Bogutowi. Salmons i Gooden poza składem na ten mecz. Bucks jednak na wyjazdach nie grają tego co w domu. Przewaga parkietu Phoenix może być tutaj kluczowe, choć Dragic poza składem, to lepiej, bo Nash będzie więcej na parkiecie, a Dowdell zaskoczył mnie w ostatnim meczu, bo pokazał, ze również potrafi zagrać na dobrym poziomie zmieniając Kanadyjczyka.
Najważniejsze, aby Phoenix od początku weszli w mecz swoim rytmem. Jeżeli będą musieli gonić Bucks, to może być nieciekawie, bo to zespół, przeciwko któremu ciężko odrabia się straty.
Suns - 5 @ 1.98

GL
/Żebyście się nie przejechali stawiając na Indiane ;)/
 
N 196

nicks

Użytkownik
ja gram na Milwoki kurs 2.8 Gortat byl i jest nikim w nba boston go odpuscil a mecz z orleanem sie ulozyl gortat jest ciagle drewnem a w nba gra bo potrafi grac picki konczyc itp nie porowuj go z bogautem a odnosie stras gooden sie nie liczy w klubie a salomons od jakiegos czasu pauza.osobiscie mialem grac na bucks z clipersami odpuscilem ale z suns wygraja a ponadto niezagra dragic nash broni gozej od kobiet jezeli zuty z dystansu zawioda choc w malym stopniu to nie maja czego szukac decydujaca jest postawa cartera dudleya fry i gortata dla mnie to lewusy wiem co mowie na bucks powinno byc 2.05 max i to bym gral dzis bedzie z suns jak grali z boobkami
polecam bucks 2.8
ps pisalem z komorki
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić ze Stevem. W meczu Suns-Bucks nie wiadomo czy Bogut w ogóle zagra. Decyzja ma ponoć podjęta być przed meczem a szans ocenianie są na 50-50, jednak niektóre media piszą, że większe szanse są na że jednak nie wyjdzie on dzisiaj na boisko.
Natomiast mnie cały czas zastanawia kurs na Houston, nie zagra Williams, Kirillenko i Okur. Do tego nie wiadomo co Millsapem. Niby oczekuje się jego gry tylko pytanie brzmi jak ta gra będzie wyglądała, bo we wczorajszym meczu wybił sobie palec
Indiana-6 + Suns wydaje się fajnym dubelkiem na noc
bardzo fajni jeszcze wygląda Russell Westbrook powyżej 31.5 Punkty + asysty. Myślę że mimo bardzo dobrej obrony NOH , Russell będzie w sanie rzucić ponad 20 pkt i dorzuci co najmniej 7-8 asyst, choć osobiście liczę na 10-12. Mam nadzieję że czego nie na rzuca to nadrobi asystami i odwrotnie. A drużyna z Nowego Orleanu mu bardzo pasuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 7

davydenko

Użytkownik
Detroit już od jakiegos czasu gra bez Stucketa i odsunietego od rotacji Hamiltona.Mimo to pokonali Orlando, Phoenix i postraszyli sowicie Miami. Bobcats grają świetnie zespołowo.Detroit juz w tym sezoni epare niespodzianek sprawiło, wg.mnie NoBet
Thunder - Hornets .Wg. mnie zdecydowanie New Orleans to win. Kto gra pod koszami w Thunder? Nikt zabardzo. Hornets mają zdecydowanie lepszą ławke, lepszą obronę i jeśli wygrają to spotkanie to przeskoczą w tabeli OKC!! Brak Okafora to nic strasznego, Utah wygrywa bez Williamsa. Nie polecam grać OKC. A z tym -7 to już całkiem przesada. Ostatnia porażka takim badz wiekszym rozmiarem to 30.12.10 z Lakers.
Phoenix - Bucks wg.mnie No Bet
Minnesota - Memphis No Bet z lekkim wskazaniem na Timberwolves.
Utah - Houston 2. Jak dlamnie można dzisiaj to próbować. Niewiem jak tam w Jazz, czy zagra Williams, czy nie. Ale nawet gdyby grał to cięzko bedzie zatrzymac Rockets. Ostatnimi czasy grają rewelacyjnie. Mozna kusic sie o granie tego typu.

No i trzymam kciuki za L.A.C !!!!!!
P.S
Zauważyliśćie, że od 3 dni w NBA wygrywa gospodarz?? Za wyjątkiem wczorajszego meczu Celtics @ Kings.
Może dzisiaj w tych trudnych meczach warto znowu pograć gospodarza;d A jest to Detroit, New Jersey, Minnesota, Clippers, Knicks - chociaż widzi mi się Dallas win.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Jeżeli uważasz, że jakiegoś meczu nie chcesz typować (no bet wg Ciebie) to po prostu tego nie pisz. Pisz te, które typujesz i będzie mniej śmiecenia w dziale.
W Utah nie zagra ani Deron ani Rusek.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Utah bez Derona, bez Okura i bez AK47. Kto wie czy to na dobre im nie wyjdzie. Ostatni mecz Jazz w końcu zagrali intensywnie w obronie, nie patrzyli się na swojego lidera tylko zapierniczali aż miło. I efekt był. Jazz grają w takim stylu, że kontuzje nie są w krótkim okresie problemem. Rockets wczoraj zagrali dogrywkę w Lakers. Dodatkowo cały mecz był grany na sporej intensywności, według mnie dziś będzie można to odczuć w ich grze.
Dodatkowo nie zgodzę się z typem na Thunder z handi.
Hornets są w świetnej formie. Brak Okafora wcale nie musi być odczuwalny, bo nie jest on zawodnikiem nie do zastąpienia. Mecze między tymi zespołami zawsze są zacięte i nie inaczej powinno być dzisiaj. Oklahoma stosunkowo rzadko wygrywa ATS gdy jest wysokim faworytem u siebie. Z kolei Hornets nawet jak przegrywają to niezbyt wiele. Według mnie handi na NOH.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Spotkanie : Atlanta - Toronto
Typ : 2
Kurs : 5,75
Buk : Bah

Nie rozumiem stak taka seria czarna jesli chodzi o Raptorsow. Brak Linasa Kleizy i Leo Barbosy nie powinien az tak mocno wplywac na sytuacje bo przeciez na tych poozycjach sa solidni zmiennicy. DeRozan swoje robi a na trojce 2-3 solidnych zmiennikow. Brak Evansa nie jest istotny. Typ zdecydowanie na przelamanie, Toronto to sredniak ligowy ale nie sadze aby mieli o wiele dluzsza serie, lada dzien sie to musi zmienic. Oni maja strasznego pecha, podczs tej serii 12L mieli conajmniej 4 mecze do wygrania, wtopy -2,-3 i dogrywka z Milawukee. Nie dostaja batow z kazdym jak slabi Cavsi. To zupelnie inna sytuacja. Atlanta w sredniej formie, ostatnie 10 meczow to bilans 6-4 a bilans domowy to juz 15-7. Nie ma Marvina Williamsa, Smith i Horford chyba zagraja. Ja nie widze roznicy miedzy tymi zespolami az takiej jak to wskazuje kurs. Dla mnie to spore value, w koncu Toronto sie przelamie w najmniej oczekiwanym momencie. Oby to sie stalo tej nocy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@Roxanne
✅Różnica jest taka jak dokładnie wskazuje kurs. Toronto nie ma typowego centra, a Evans jak grał, to miał najwięcej zbiórek w każdym meczu ponad 10, więc skoro jego straty nie liczysz, to szkoda.
Na tej pozycji Hawks w S5 maja jednego z lepszych obrońców w lidze - Horforda, zmiennik Pachulia również wartościowy.
Hawks są zdecydowanie na tyle lepsza drużyną jaką wskazuje różnica kursu i powinni w tym meczu pokryć -10 jeśli wystąpi Horford i Smith, ale raczej obaj zagrają.
Toronto lubi grać przeciwko zespołom, które nie preferują obrony. Hawks potrafi postawić mocną obronę. Brak obrony Raptors może być boleśnie wykorzystany przez gospodarzy.
Marvin nie zagra, ale jest Jamal Crawford, który jak pisałem, to jest zawodnik do wartościowego zespołu do S5, a on wchodzi z ławki i robi ogromną robotę dla Hawks.
Nie ma co porównywać osłabionych Cavs, którzy grali / grają bez 3 bardzo ważnych zawodników, a momentami w meczach nawet było ich więcej.
Mimo wszystko Kleiza i Barbosa, to są wartościowi zawodnicy dlaToronto ;) ✅
Powodzenia.
/ To co pisałem o różnicy się sprawdziło, Hawks +13/. ✅
 
A 1

amrason

Użytkownik
No i Gortat znów dobry mecz zagrał, 19pkt i 11 zbiórek, chyba nieźle. Dobrze, że Suns na +, oby tak dalej. Na noc postawiłem handi na Indiane -5:p, i gdy sprawdzałem wyniki, myślałem że to nie weszło, wynik 117-112. Jednak jest zwrot, super. Żałuję, że w bet365 jest nie ma tych typów, co w bwin, handi na pierwszą kwartę. Chyba się tam przeprowadzę:p.
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Witam, już niedługo All Star i Slam Dunk Contest. Ja w sprawie tego drugiego, wiecie może jacy internetowi dają zdarzenia na wygraną w Slum Dunk. CO do wygranej Griffina to chyba nie ma innej opcji, Unibet oferuje na takie rozwiązanie 1.35 ale wydaje się to opłacalne za większą stawkę. Widział ktoś jeszcze może ofercie swojego buka typ na zwycięsće tego konkursu? jak Tak to w którym?
Na dziś myślę na Lakersami w końcu, już 2 razy polegli z Heat i Celtics, teraz powinni wygrać dla kibiców chociażby żeby byli trochę spokojniejsi. Warriors też powinni wygrać ze słabymi BUcks, Milwaukee bez Boguta jeszcze na dodatek , nie widzę dla nich szansy dzisiaj. A Magic - Heat zostawiam, niewiem czego się po nich spodziewać, każdy wynik mozliwy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Podsumowując nockę, nie spodziewałem się aż takich rezultatów. Szerszenie straszyły do końca Pioruny. Thunder HT schodzili z -6, a po 3Q bodaj wyszli na +9? Gdyby Hornets byli wypoczęci nie grali b2b, to nie wiadomo jakby się zakończyło. Efekt końcowy OKC +11. Handi pokryte.
Phoenix - Bucks. Cytuję, bo to na prawdę jest irytujące, gdy się czyta o odpuszczaniu. Wytłumaczy mi ktoś skąd się bierze ta mania o odpuszczaniu zawodników/ meczy na tym forum? Dla mnie, to jest nie do zrozumienia.
Gortat byl i jest nikim w nba boston go odpuscil a mecz z orleanem sie ulozyl gortat jest ciagle drewnem a w nba gra bo potrafi grac picki konczyc itp nie porowuj go z bogautem a odnosie stras gooden sie nie liczy w klubie a salomons od jakiegos czasu pauza.osobiscie mialem grac na bucks z clipersami odpuscilem ale z suns wygraja a ponadto niezagra dragic nash broni gozej od kobiet jezeli zuty z dystansu zawioda choc w malym stopniu to nie maja czego szukac decydujaca jest postawa cartera dudleya fry i gortata dla mnie to lewusy wiem co mowie na bucks powinno byc 2.05 max i to bym gral dzis bedzie z suns jak grali z boobkami
Lewusy wygrały , a Gortat kolejny raz udowodnił, ze jest nikim, że Boston go odpuścił. efekt 19 pkt + 11 zb.
Jedynie co się zgodzę, to że Nash nie broni. Jednak więcej niż połowa tego zespołu nie borni, a IQ Nasha na pozycji rozgrywającego jest wyższe niż w niektórych zespołach połączenie IQ obu rozgrywających razem.
Bucks są groźni u siebie i to potwierdzili już w kilku meczach, w tym sezonie.
Detroit - Bobcats.
Braki były widoczne. Dziwne, że brak Stuckeya nikt nie wziął pod uwagę, który rozegrał na 49 meczy Detroit 42... Z czego 40 w S5... Lepsi zawodnicy, którzy nie mają takiej sinusoidy formy - Augustun, Wallace, Jackson - który w tym meczu zdobył 39 punktów efekt tego, że brakowało Stuckeya. W tak słabych Detroit brak lidera jednak dla niektórych, to nic takiego. Kolejny brak Hamilton - 34 mecze i 13 punktów. Nic takiego przecież...
Hawks - Toronto
Zgodnie z oczekiwaniami. Toronto, to jest bardzo słaby zespół, na wyjazdach szczególnie, a braki Barbosy i Kleizy zapewne też miały znaczący wpływ na rozmiar porażki.
No i wisienka
Clippers - Bulls.
Co znaczy brak lidera i zawodnika, który jest jedną z najważniejszych opcji ataku w ekipie Clippers pokazali Bulls i ich obrona. Nie zawiódł tylko Griffin. W Bulls oprócz Boozera i Rose zagrał bardzo dobre zawody Luol Deng, który był najlepszych zawodnikiem na parkiecie po stronie gości +18.
Wciąż pamiętam serię czerwieni sprzed miesiąca i nawet przy zieleni o niej nie zapomnę. Dlatego żeby nie było ataku, że się wychwalam, to po prostu jeżeli ktoś w bukmacherce myśli, że będzie miał 100% skuteczności, to niech zapomni o typowaniu. A niektórzy pokazali swoją klasę, że potrafią wytykać tylko kogoś błędy. Cieszy mnie, że pomimo ataku na moją osobę potrafiłem pogratulować, bo wybrał lepsza opcję, ale i tak seria czerwieni będzie wypominana przy następnych rozważaniach.
Co do dzisiejszej nocki. Bardzo ciekawe mecze. Wg. mnie ciekawym rozwiązaniem na tą nockę jest - GSW. Bucks b2b. Nie wiadomo co z Bogutem. jennings nie może wrócić do swojej formy, choć uważam, że to jest typ jeźdźca bez głowy i taki Curry, czy Ellis powinni wykorzystać jego brak dobrej obrony.
I myślę, że Orlando powinni wygrać z Miami. Howard robi różnicę pod koszem. BIG Z i Anthony, to tylko ten ostatni jest dobrym obrońcą, ale czy na tyle, aby powstrzymać Supermana? Nie wydaję mi się... Kolejny argument za Orlando, to własny parkiet oraz ławka.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Co z dzis? Czemu taka cisza? Wszak szykuje sie wspalniale widowisko - dwa mecze na najwyzszym poziomie.

Ja zdecydowalem sie obstawic jeden. MIA @ ORL. Moj typ w tym spotkaniu to MIA +1. Skad taka dezycja? Otoz jest ona podyktowana nie tyle dobra gra Miami, lecz raczej bardzo nierowna gra Orlano, ktore - w mojej opinii - prezntuje forme daleka od tej, ktorej zycziliby sobie jej kibice. Licze na to, ze Howard zlapie kilka fauli probujac zatrzymac Wade&#39;a i bedzie musial usiasc na lawce, wowczas Heat powinni rozwinac zagle. Na wiecej argumentow sie nie sile, gdyz spodziewam sie bardzo wyrownanego pojedynku. Na koniec jeszcze chcialbym podkreslic (ostatnio duzo pieniaczy na forum, a mi sie nie chce wdawac w zbedne klotnie): nie skreslam Orlando. Jak najbardziej maja oni szanse w tej rywalizacji. Ale na kogos trzeba sie zdecydowac. Wieksze uzananie w moich oczach znajduje trio: Wade, LeBron, Bosh. No risk, no fun!

Mecz: MIA @ ORL
Typ: MIA +1 ✅✅✅
Kurs: 1.86
Buk: Bet365

Pozdrawiam! ????
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
http://scores.espn.go.com/nba/preview?gameId=310203019

A jest cos lepszego do sprawdzania injury?

na pewno nie espn, który jak widać, jeszcze nie updaytował injury - chodzi o to, że oni byli kontuzjowani
ale wrócili do gry, grali chociażby w ostatnim spotkaniu, jak widać na espn ktoś się zapomniał, a Ty
przez to masz złe dane.
Baqu


Okej, zaraz przegladne tutaj LINK NBA i tam zapewne cos bedzie, dzieki Baqu ????

A co do Spotkania Miami heat - Orlando Magic to tak jak ktos wyzej wspomnial - Orlando strasznie w kratkę, nie jest to ta sama ekipa co wczesnie. Heat rowniez ostatnio jakos zawodzi na calej lini, ale juz teraz w pelnym skladzie bez absencji wiec mysle, ze handicap +1 na Heat jest dobrym rozwiazaniem. I kiedy jak nie teraz moze dojsc do &#39;przelamania&#39; i powrotu na wlasciwie tory.
 
money 52

money

Użytkownik
aa ja Miami jzu pogralem rano,bo kursy leca na łeb,Steve pamietasz ostatni mecz?
97-70 niezgrane jeszcze ze soba Heat rozwaliło Magic u siebie,niby mecz meczowi nei rowny,ale w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Bass a Howard sam meczu nie wygra,Orlando gra nie rowno w dodfatku duza szansa ze Howard po wjazdach po kosz Wade szybko zlapie faule i ława,

Ale jest Anderson. Nie patrzę nigdy na kursy. Mogą sobie lecieć na łeb, szyję i skarpety... Jezeli chcesz się sugerować kursami NBa, to patrz zawsze na ok 1h, 0.5h przed samym meczem. Za dnia są wahania często w odwrotną stronę.
Własnie. Mecz meczowi nierówny. Jeżeli Nelson zagra na swoim normalnym poziomie, Turkoglu, który lubi grać przeciwko takim ekipom, to Orlando wygra. Parkiet.

@qwrty

Dla mnei espn, to najgorsze do sprawdzania kontuzji ???? wujek google ci pomoże. Potrwa, to 10 sekund, a satysfakcja, że znalazłeś sam będzie znacznie większa, niż miałbyś podane na tacy ;)
Nelson nie zagra na swoim poziomie bo on juz go nie przeskoczy..jest slabym rozgrywajacym i tyle,Anderson on tam tylko za 3 potrafi rzucac,a z dobra obrona Heat nie bedzie mial latwo
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Ale jest Anderson. Nie patrzę nigdy na kursy. Mogą sobie lecieć na łeb, szyję i skarpety... Jezeli chcesz się sugerować kursami NBa, to patrz zawsze na ok 1h, 0.5h przed samym meczem. Za dnia są wahania często w odwrotną stronę.
Własnie. Mecz meczowi nierówny. Jeżeli Nelson zagra na swoim normalnym poziomie, Turkoglu, który lubi grać przeciwko takim ekipom, to Orlando wygra. Parkiet.
@qwrty
Dla mnei espn, to najgorsze do sprawdzania kontuzji ???? wujek google ci pomoże. Potrwa, to 10 sekund, a satysfakcja, że znalazłeś sam będzie znacznie większa, niż miałbyś podane na tacy ;)
Nelson nie zagra na swoim poziomie bo on juz go nie przeskoczy.
To mi przypomina wypowiedzi osób, które twierdzą, że zawodnicy/drużyny odpuszczaja graczy/zespoły. Ale bez urazy i no fight ;)
Nelson, to jest bardziej SG. Oczywiście jako PG słaby. Jeżeli dostarczy 10+ punktów, to będzie jego poziom. Arenas znacznie lepiej gra jako PG w Orlando i gra Magików wygląda znacznie lepiej, ale tłuszcz SvG przysłania mu ten widok, wiecznie stawiając Nelsona na PG, który w tej roli jest mizerny, bo woli grać z piłką niż podawać.
Anderson właśnie wychodząc na obwód zrobi więcej krzywdy obronie Miami. Gdyby grał bliżej kosza, to Bosh by go zjadł, ale tak to Anderson na dystansie będzie mocną bronią Orlando.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie, a jak się mają sprawy z Bogutem? Już wczoraj były podobno tak 50/50, ostatecznie nie zagrał. Bez Boguta to jednak nie to samo co ewidentnie pokazał wczorajszy mecz z PHO. Gortat nie miał z kim na tablicach powalczyć to i dobry wynik zrobił ;)
Jeżeli Andrew dzisiaj nie zagra, to nie widzę innej możliwości jak pewne win GSW. Chłopaki wypoczęci, ostatni mecz grali 30.01. Bucks b2b (dodatkowo słaba ława) + parkiet Warriorów. GSW gra seriami, w połowie stycznia było 4W, następnie 4L, ostatni mecz wygrany, więc przełamanie gorszej passy było, czyli teraz do przodu. Lecz tak jak mówię, dużo moim zdaniem zależy od Boguta, jeśli nie zagra to GSW wygrywa i to z ładną przewagą.
GSW -6,5 @ 1,90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom