>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2010

Status
Zamknięty.
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Co sądzicie o takim typie?????
OVER193.5 CLE-ORL 1.9

Rekreacyjnie puszczam cos takiego dzisiaj. Ostatnio w meczach obu drużyn padały overy choc nie zawsze, ale mysle ze jest duza szansa na to ze linia zostanie przekroczona. Napewno Lebron rzuci swoje.... A i ostatnio Carter wrocil do formy strzeleckiej....
Czekam na komentarze..........
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
Orlando - Cleveland ✅✅
over 49.5 1 kwarta ( 37 - 23 )

Praktycznie za kazdym razem pokrywaja mi linie wystawiane przez buki nie wierze by w starciu tych ekip w pierwszej kwarcie nie padlo 50 punktow ????
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP


PIĄTEK

01:00 ALL-STAR CELEBRITY GAME czyli mecz &#39;gwiazd&#39;

Zagrają: Doctor Oz (prowadzący &quot;Dr. Oz Show&quot;), Chris Tucker (aktor komediowy), Anthony Anderson (aktor), Joel Moore (aktor), Anthony Kim (golfista), Pitbull (muzyk), Scooter Christensen, Special K Daley, Big Easy Lofton, Flight Time Lang (wszyscy czterej to członkowie Harlem Globetrotters), Common (muzyk/aktor), Mark Cuban (właściciel Dallas Mavericks), Robert Horry (7-krotny mistrz NBA), Rick Fox (3-krotny mistrz NBA), Chris Mullin (członek &#39;Dream Teamu&#39;), Nancy Lieberman (była koszykarka, dziennikarka, trener).

Prowadzić obydwa zespoły będą Alonzo Mourning i Magic Johnson. Asystentem Mourninga będzie Mario Lopez.

03:00 T-MOBILE ROOKIE CHALLENGE AND YOUTH JAM czyli &quot;mecz debiutantów&quot;. (TNT, CANAL PLUS SPORT od 02:50)

ROOKIE TEAM: Omri Casspi (206 cm, skrzydłowy, Sacramento Kings), DeJuan Blair (201 cm, skrzydłowy/center, San Antonio Spurs), Stephen Curry (191 cm, obrońca, Golden State Warriors), Tyreke Evans (198 cm, rozgrywający, Sacramento Kings), Jonny Flynn (183 cm, rozgrywający, Minnesota Timberwolves), Taj Gibson (206 cm, skrzydłowy, Chicago Bulls), James Harden (196 cm, rzucający obrońca, Oklahoma City Thunder), Brandon Jennings (186 cm, rozgrywający, Milwaukee Bucks), Jonas Jerebko (208 cm, skrzydłowy, Detroit Pistons)

Trenerem tego zespołu będzie Adrian Dantley (asystent George&#39;a Karla w Denver Nuggets), a jego asystentem Kevin Durant (Oklahoma City Thunder).

SOPHOMORE TEAM: Michael Beasley (206 cm, skrzydłowy, Miami Heat), Marc Gasol (216 cm, center, Memphis Grizzlies), Danilo Gallinari (208 cm, niski skrzydłowy, New York Knicks), Eric Gordon (191 cm, obrońca, Los Angeles Clippers), Brook Lopez (213 cm, center, New Jersey Nets), Kevin Love (208 cm, skrzydłowy/center, Minnesota Timberwolves), O.J. Mayo (193 cm, rzucający obrońca, Memphis Grizzlies), Anthony Morrow (191 cm, rzucający obrońca, Golden State Warriors), Russell Westbrook (196 cm, rozgrywający, Oklahoma City Thunder).

Drużynę drugoroczniaków poprowadzi Patrick Ewing (asystent Stana Van Gundy&#39;ego w Orlando Magic), a pomagać mu będzie Chris Bosh (Toronto Raptors).

04:00 D-LEAGUE DREAM FACTORY (NBA TV)


SOBOTA

21:00 2010 NBA D-LEAGUE ALL-STAR GAME (NBA TV)

23:00 TNT ALL-DECADE TEAM (TNT) - ogłoszenie tych wszystkich konkursów podsumowywujących &quot;dekadę&quot; w TNT. Jeśli nawet nie wiecie o co chodzi - warto od tego zacząć swój wieczór.

00:00 DUNK DEFYING: SPUD AND NATE (TNT) - ciekawie zapowiadający się insider o dwóch skoczkach, którzy zmienili Konkurs Wsadów

01:00 H.O.R.S.E. (TNT) - czyli druga edycja &quot;konia&quot;. Startują: Omri Casspi (SAC), Kevin Durant (OKC), Rajon Rondo (BOS)

02:00 NBA TIP-OFF (TNT)

02:30 SOBOTNIE KONKURSY (TNT, CANAL PLUS SPORT od 01:45)



HAIER SHOOTING STARS:

TEAM TEXAS: Dirk Nowitzki (Dallas Mavericks), Becky Hammon (San Antonio Silver Stars), Kenny Smith (2-krotny mistrz NBA, analityk TNT)

TEAM ATLANTA: Joe Johnson (Atlanta Hawks), Angel McCoughtry (Atlanta Dream), Steve Smith (mistrz NBA)

TEAM LOS ANGELES: Pau Gasol (Los Angeles Lakers), Marie Ferdinand-Harris (Los Angeles Sparks), Brent Barry (zwycięzca konkursu wsadów w 1996 r., analityk NBA TV i TNT)

TEAM SACRAMENTO: Tyreke Evans (Sacramento Kings), Nicole Powell (Sacramento Monarchs), Chris Webber (analityk NBA TV i TNT)


TACO BELL SKILLS CHALLENGE:

Uczestnicy: Brandon Jennings (186 cm, Milwaukee Bucks), Steve Nash (191 cm, Phoenix Suns), Derrick Rose (191 cm, Chicago Bulls), Deron Williams (191 cm, Utah Jazz)

FOOT LOCKER 3-POINT CONTEST

Uczestnicy: Chauncey Billups (Denver Nuggets), Daequan Cook (Miami Heat), Stephen Curry (Golden State Warriors), Channing Frye (Phoenix Suns), Danilo Gallinari (New York Knicks), Paul Pierce (Boston Celtics)

SPRITE SLAM DUNK

Uczestnicy: Nate Robinson (172 cm, New York Knicks), Gerald Wallace (201 cm, Charlotte Bobcats), Shannon Brown (193 cm, Los Angeles Lakers) oraz zwycięzca mini-konkursu &quot;Dunk-in&quot;, w którym w piątek podczas przerwy w Meczu Debiutantów zmierzą się Eric Gordon (191 cm, Los Angeles Clippers) i DeMar DeRozan (198 cm, Toronto Raptors)


NIEDZIELA

01:00 ALL-STAR TIP-OFF (TNT)

02:00 2010 ALL-STAR GAME (TNT, CANAL PLUS SPORT od 01:30)

KONFERENCJA WSCHODNIA.

Trener: Stan Van Gundy (Orlando Magic)

Rajon Rondo (186 cm, rozgrywający, Boston Celtics)
Derrick Rose (191 cm, rozgrywający, Chicago Bulls)
Dwyane Wade (193 cm, obrońca, Miami Heat)
Joe Johnson (203 cm, rzucający obrońca, Atlanta Hawks)
LeBron James (203 cm, niski skrzydłowy, Cleveland Cavaliers)
Paul Pierce (201 cm, niski skrzydłowy, Boston Celtics)
Gerald Wallace (201 cm, skrzydłowy, Charlotte Bobcats)
Chris Bosh (208 cm, silny skrzydłowy, Toronto Raptors)
Kevin Garnett (211 cm, silny skrzydłowy, Boston Celtics)
Al Horford (208 cm, silny skrzydłowy/center, Atlanta Hawks)
David Lee (206 cm, skrzydłowy/center, New York Knicks)
Dwight Howard (208 cm, center, Orlando Magic)

KONFERENCJA ZACHODNIA.

Trener: George Karl (Denver Nuggets)

Chauncey Billups (191 cm, rozgrywający, Denver Nuggets)
Jason Kidd (191 cm, rozgrywający, Dallas Mavericks)
Steve Nash (191 cm, rozgrywający, Phoenix Suns)
Deron Williams (191 cm, rozgrywający, Utah Jazz)
Carmelo Anthony (203 cm, niski skrzydłowy, Denver Nuggets)
Kevin Durant (206 cm, niski skrzydłowy, Oklahoma City Thunder)
Dirk Nowitzki (213 cm, silny skrzydłowy, Dallas Mavericks)
Zach Randolph (206 cm, silny skrzydłowy, Memphis Grizzlies)
Tim Duncan (213 cm, skrzydłowy/center, San Antonio Spurs)
Pau Gasol (213 cm, skrzydłowy/center, Los Angeles Lakers)
Amare Stoudemire (208 cm, skrzydłowy/center, Phoenix Suns)
Chris Kaman (213 cm, center, Los Angeles Clippers)

* Van Gundy i Karl dobiorą wg własnego uznania po jednym graczu do pierwszej piątki, w zastępstwie Kobe&#39;go Bryanta (kontuzja kostki) i Allena Iversona (sprawy rodzinne). Stan Van Gundy przed meczem z Cleveland powiedział tylko: &quot;Maybe I&#39;ll start and see if LeBron can create a shot for me.&quot;

* Nie wiemy jeszcze czy i które wydarzenia Weekendu Gwiazd dostępne będą w League Pass. Pragnącym oglądać TNT polecamy internetową telewizję atdhe.net.

źródło: zawszepopierwsze

- - - -

Kolejne zmiany w Meczu Gwiazd. Bryant i Iverson nie zagrają!
Jason Kidd i David Lee zastąpią graczy pierwszych piątek.


Jako pierwszy z 24 graczy wybranych i nominowanych do 59. Meczu Gwiazd wypadl lider New Orleans Hornets - Chris Paul. Ze względu na kontuzję kolana, mlodego rozgrywającego zastąpił Chauncey Billups z Denver Nuggets. Na początku tego tygodnia dowiedzieliśmy się, iż kolejnym nieobecnym został rzucający obrońca Portland - Brandon Roy. Lidera drużyny ze stanu Oregon zastąpił, grający najlepszy sezon w karierze, podkoszowy L.A. Clippers - Chris Kaman. O iledla Billupsa będzie to kolejny występ w elitarnym gronie to dla Kamana jest to debiut.

Kiedy wydawało się, że już nic więcej nie może zaskoczyć fanów NBA, jedne z największych gwiazd ostatnich lat również zdecydowały się na przystąpienie do tego prestiżowego pojedynku. Allen Iverson, który już szokował w tym sezonie decyzją o zawieszeniu butów na przysłowiowym kołku, najpierw niespodziewanie dostał się za decyzją fanów do pierwszej piątki..a teraz jednak, po opuszczeniu pięciu ostatnich spotkań Sixers, również nie zagra w tym meczu. Powód jest bardzo zrozumiały, choroba córki.

Z kolei inna gwiazda, również wychowana w Filadelfii, Kobe Bryant, najpierw zmagał się z kontuzją palca prawej ręki, a teraz zamiast gry w Meczu Gwiazd, da odpocząć swojej skręconej kostce..Dodam, że Lakers podczas ostatnich trzech meczów już bez Kobego, wygrali wszystkie min. z San Antonio i Utah.

Na szczęście stłuczenie biodra w meczu z Orlando nie okazało się tak poważne by zatrzymało Derricka Rose&#39;a. Gracz Chicago po wykonaniu prześwietlenia, bez większych obrażeń wystąpi w Dallas i zaliczy swój debiut w doborowym gronie.

Allena Iversona na Wschodzie, zastąpi podkoszowy gracz N.Y. Knicks - David Lee - dla którego będzie to również debiut w All Star. Kobego Bryanta zastąpi, w swoim jubileuszowym, 10. występie, przed własną publicznością Jason Kidd.

Osobiście ostatni taki Mecz Gwiazd to podobną ilością zmian w składzie, pamiętam w Cleveland w 1997 roku. Wówczas swoją przygodę z All Star zaczynał Kevin Garnett, a niektóre wybory Davida Sterna rodziły zdziwienie po dzień dzisiejszy - np. Chris Gatling.

źródło: enbiej

Wiem, że wiele osób poszukuje sposobu na obejrzenie dzisiejszych konkursów i jutrzejszego meczu gwiazd w internecie. Poniżej krótka ściągawka jak to zrobić :

Sobota

Mjtoshi (język polski, hasło : mecze77) -&gt; http://173.212.237.90/~igooltv/mecze.php

NBAlive (język angielski) -&gt; http://atdhe.net/13226/watch-all-decade-nba-team ; http://atdhe.net/13336/watch-horse ; http://atdhe.net/13197/watch-nba-tip-off ; http://atdhe.net/13237/watch-nba-all-star-saturday-night

NBA.com (język angielski) -&gt; http://www.nba.com/allstar2010/live/

Niedziela

MJtoshi (język polski, hasło : mecze77) -&gt; http://173.212.237.90/~igooltv/mecze.php

NBA.com (język angielski) -&gt; http://www.nba.com/allstar2010/live/

Star Sports Taiwan (język angielski) -&gt; Windows media player : mms://218.108.231.3:554/suntv1

źródło: nbablog.pl
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
co to za mecz gwiazd bez Kobe&#39;go :p dosyć ze nie ma Shaqa a tu jeszcze taka niemiła niespodzianka :p szkoda :] ale oglądać i tak będzie przyjemnie :] Pozdro! :]:]
 
armor 12

armor

Użytkownik
Czy napewno Rookie Team sa bez szans? Nie wydaje mi sie po pierwszy sklad 1 roczniakow nie wyglada az tak zle na tle 2 roczniakow... Zacznijmy od trenerow a raczej asystentow tutaj wielki puls dla Rookie Team po ktorej stoi Kevin Durant dla mnie to jeden z lepszych zawodnikow w nba i jestem pewien ze pomoze swoim zawodnikom... Rookie jedynie moze przegrywac pod koszem bo maja Gibsona i Jerebko zas po drugiej stronie mamy Gasola i Lopeza ich napewno bedzie trudno zatrzymac w trumnie... Za to na obwodzie dla mnie lepsza druzyna jest Rookie Team... Evans w 1 sezonie notuje takie same wyniki co Lebron James... Jest juz porownywany do Jordana i Jamesa... Dalej Curry w ostatnim meczu GSW zanotowal triple double wiec sadze ze dzisiaj napewno bedzie w formie... A takze Jennings gra w tym sezonie wysmienicie i nie mozna zarzucic mu zlej gry... Pod koszem ma takze pomoc druzynie Rookie Blair ktory coraz lepiej dopasowuje sie do skladu Spurs i gra coraz czesciej... Co do SOPHOMORE Team to napewno beda mieli przewage pod koszem... Tak jak juz mowilem Lopez i Gasol... Na obwodzie juz nie ma tak dobrze jedynie Westbrook trzyma poziom czy Beasley, Mayo, Morrow, Gallinari lub Love sa lepsi od opisanych wczesniej graczy Rookie chyba nie... Dlatego dla mnie jesli 1 roczniacy nie dadza wejsc sobie na paint to mecz moze przechylic sie na ich korzysc...

Rookie team- Sophomore team(1/10) Typ:1 Kurs:8 bet365✅✅✅
Edit: Kto nie postawil niech zaluje ???? Rookie prowadzilo przez caly mecz az do konca brawo ???? Evans MVP ????

http://img246.imageshack.us/i/nbarookie.png/
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
handicap na rookies to dobra opcja na dzis nie da sie ukryć :]

Dali rade Rookies , szkoda ze nie zagrane czysto tylko bezpiecznie z handicapem no ale zawsze to wygrana✅✅✅
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Dzisiaj najciekawszy dzien calego weekendu gwiazd- konkursy. Jesli juz typowac to raczej dla zabawy, pewniakow tutaj nie ma. Jednak swoich faworytow mam i jakies grosze na nich postawie ????
Cala zabawa zaczyna sie od gry w tzw. konia. Tytulu broni Durant, ktory wygral glownie dzieki rzutom z dystansu i z naprawde dalekiego dystansu ???? Jednak w tym roku moim faworytem jest Rajon Rondo. Jest najsprawniejszy z calej trojki i chyba najbardziej kreatywny i jesli tylko konkurs nie bedzie kolejnym pokazem rzutow za trzy pkt to ma dosc spore szanse na wygrana ????
Shooting Stars pomijam, tutaj mi wszystko jedno kto wygra :p
Skills Challenge. Tutaj najtrudniej wskazac faworyta, jeden maly blad i mozna przegrac ten konkurs. Wszyscy oprocz debiutanta Brandona Jenningsa startowali juz w tym konkursie, nawet kazdy z nich go wygral, ale ja bede kibicowal wlasnie zawodnikowi Milwaukee Bucks. W zeszlym roku rowniez wygral debiutant, na ktorego raczej nikt nie stawial ????
W konkursie trojek mam swojego faworyta od samego poczatku, odkad NBA oglosilo liste startujacych. To Chauncey Billups, ktory gra swietny sezon i rzuty zza luku oddaje z ogromna latwoscia. Grozny bedzie rowniez Wloch z New York Knicks i wg mnie jeden z nich wygra ten konkurs.
Na koniec to na co wielu fanow NBA czeka juz od dawna ???? NBA Slam Dunk Contest. Dla mnie od poczatku zdecydowanym faworytem jest DeMar DeRozan. Co prawda wczoraj nic wielkiego nie pokazal, nawet powinien przegrac ten mini-konkurs, no ale mam nadzieje ze na dzisiaj przygotowal cos specjalnego ???? Na niego wlasnie postawie swoje pieniadze, tym bardziej ze bukmacherzy wystawili bardzo fajne kursy: unibet 4.00 (wczoraj 5.25), betsafe 5.00, bwin 7.00 (!), ale to chyba jakis blad bo w ofercie jest jeszcze Eric Gordon, zobaczymy czy anuluja ten zaklad ???? Faworytem bukmacherow jest Shannon Brown, zobaczymy, ale wydaje mi sie ze ludzie maja juz dosyc niskich dunkerow ???? Mam jeszcze jeden, moze troche smieszny argument, ale ostatnie konkursy wsadow moga sprawiac wrazenie... ustawionych. Josh Smith, Nate Robinson, Dwight Howard. Szczegolnie Nate w 2006 roku wygral niezasluzenie :p Tak sie sklada ze w tym roku mija 10 lat odkad SDC wygral Vince Carter... wiecej chyba nie musze pisac ???? Btw mozecie mnie wysmiac, ale ja w to wierze ;D
DeMar DeRozan @7.00 bwin
PS. gratuluje typu tym ktorzy postawili wczoraj na rookies. ja sie w ogole nie spodziewalem ich wygranej- druzyna Lebrona nie dala rady, druzyna Durant nie dala rady, ale druzyna Evansa juz tak ????
 
d910 0

d910

Użytkownik
W Koniu ciężko wskazać, w dodatku C+ nie transmituje więc pewnie nie puszcze, bo lubię widzieć co dałem ????
Haier Shooting Stars: Atlanta
Taco Bell Skills Challenge: Steve Nash
Foot Locker Three Point Contest: Gallinari / Pierce
Sprite Slam Dunk: DeRozan, choć kompletnie nie rozumiem czemu uważasz, że powinien wczoraj przegrać. Widać, że może pokazać coś więcej niż wczoraj, po pierwszym smeczu miał zwycięstwo zapewnione i drugi to już była tylko kropka nad i. Wątpie by Brown pokazał coś więcej niż mega wyskok i dynamiczne wrzucenie, Nate nie wygra drugi raz z rzędu ???? , a Wallece to dla mnie zagadka.

Typy na looziku bez specjalnego zagłębienia, wieczorkiem przeprowadze głębszą selekcje i może coś puszczę.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Shooting Stars to jest lekko przypadkowa konkurencja z powodu rzutu z połowy, dla mnie noł bet.
Skillsy, wg mnie Deron albo Nash.
Tróje, Cook albo Gallinari.
Dunki to powiem szczerze, że moim faworytem jest Wallace.
Więcej napiszę jak wrócę z hali bo lecę się usportawiać.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
byl slabszy poprostu ???? Gordon probowal robic trudniejsze dunki, na szczescie nie wyszlo mu za pierwszym razem. zreszta DeRozan w ogole sie nie przylozyl do tego konkursu, tak jakby mial juz zapewniony wystep ???? na konkursie McDonalda (chyba) zrobil podobny wsad jak tutaj ten pierwszy, tylko wykonczyl dwoma rekami. rezerwy ma duze, mam nadzieje ze trenowal do tego konkursu ????

no Nate to juz w ogole nie powinien tutaj startowac, mogl odpuscic. odpadnie w pierwszej rundzie pokazujac to co pokazal juz do tej pory ????

Wallace juz raz startowal w takim konkursie, nie pamietam w ktorym roku, ale nic ciekawego nie pokazal.

dla mnie najwieksza zagadka jest wlasnie Brown, moze zarowno wszystkich zaskoczyc i nawet wygrac ten konkurs, jak i byc najwiekszym rozczarowaniem ASW.

a HORSE (wlasciwie GEICO) powinien byc tutaj: http://www.tnt.tv/sports/nba/allstar10_live/ (pozdro armor ???? ) polecam, swietna jakosc ????
 
armor 12

armor

Użytkownik
A ja dzisiaj jestem innego zdania ????
W koniu pewnie wygra K.Durant ???? ✅
Taco Bell Skills Challenge: Steve Nash✅
Foot Locker Three Point Contest: Tutaj stawiam na sensacje i wygra Frye ????
Sprite Slam Dunk:A tutaj od poczatku jak zobaczylem kto bedzie wsadzal:p to dla mnie Brown to chyba pewniak... DeRozan nie pokazal wczoraj niczego szczegolnego... Nate juz rok temu nie powinnien wygrac tylko Howard wiec tym razem napewno nie wygra... A Wallace to jest zagadka ale nic szczegolnego chyba nie pokaze ????
http://www.youtube.com/watch?v=7SlyxSaHIDE&amp;amp;feature=player_embedded
 
qbasiek 2

qbasiek

Użytkownik
Rok temu w Haier Shooting Stars królowało Detroit, jak będzie teraz? Wydaje mi się Texas wygra choć to nigdy nie wiadomo ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
dzisiaj mecz zachod - wschod. krotko i na temat dla mnie faworytem jest wschod.dlaczego? nie nie dlatego ze nie gra kobe, raczej dlatego ze w tym sezonie reputacja druzyn z nad atlantyku jest mocno nadszarpnieta. koszykarzy lepszych ma w tym momencie zachod jak i wiecej lepszych druzyn utah lakers dallas denver sas oklahoma vs celtics orlando i cavs). na cale szczescie w pierwszej 5 wschodu nie zagra iverson(uraz) ktoremu do dawnej dyspozycji wiadomo daleko.ciezar na swoje barki wezma lebron wade bosh i KG niewiem dlaczego z zachodu za kobego nie zostal powolany monta ellis.strzelcami na zachodzie anthony i durant i nikogo wiecej nie widze (brandon roy kontuzja) raczej podstarzaly nowitzki nie bedzie lsniaca gwiazda. kto odkryciem w meczu? rajon rondo dla mnie najlepszy rozgrywajacy w lidze. wschod wyglada poprostu solidniej beda bardziej zdeterminowani po tym wstydzie sprzed roku.przypominam ze o&#39;neal przeszedl do cavs a zreszta i tak nie zagra w tym meczu. dla mnie wygra wschod w decydujacych momentach bedzie skuteczniejszy

kurs 2,00✅
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Jak wam sie podobal tegoroczna sobota weekendu gwiazd? ???? To byl najgorszy konkurs wsadow jaki kiedykolwiek widzialem, Wallace uznal ze glupio odmowic i tylko dlatego wzial udzial, Brownowi ambicji starczylo tylko na pierwsza probe, Nate pewnych granic juz nie przekroczy i dlatego tak to wygladalo a DeRozan... poprostu nie chcial tego wygrac. Jedynie 2 dunki byly tutaj na jakims poziomie- DeRozana (niemal identyczny wsad wykonal Gerald Green w 07) i ostatni Nate&#39;a Robinsona, ale tylko i wylacznie dlatego ze ma te 175 cm. Przed druga runda pocieszalem sie ze chociaz wygra DeMar a ja razem z nim. Niestety nie zrobil nic by to wygrac. Widac bylo ze w ogole nie trenowal przed tym konkursem i widac bylo jaki potencjal marnuje. Ostatnia proba to jakis zart. Zaraz po konkursie czulem sie oszukany, bo jednak 2. dunk DeRozana byl najlepszym w konkursie, ale teraz na spokojnie moge napisac ze gracz Raptors poprostu nie zasluzyl na wygrana. Nikt nie zasluzyl ????

Musialem to napisac bo ogloszeniu wynikow spodziewalem sie czegos wielkiego. Zreszta podobnie napisalem w zeszlym roku i podobnie napisze w przyszlym jesli jeszcze bede na forum, bo pewnie tez bede ogladal z nadzieja ze sie nie zawiode ????

A inne konkursy... H-O-R-S-E ma duzy potencjal (wpiszcie Pete Maravich horse na yt :p), tylko wladze ligi nie potrafia go wykorzystac. Po pierwsze wystarczy tutaj 2 zawodnikow (przynajmniej czasu by nie braklo...) i po drugie musza to byc odpowiednie osoby. Te wszystkie supermany, spidermany wlasnie tutaj najbardziej pasuja. Trzeba wybrac kogos komu taki konkurs bedzie sprawaial radosc i bedzie umial zrobic odpowiedni show. W tym roku liczylem na Rondo, na udziwnione lay&#39;upy w jego wykonaniu. Wykonal tylko 1 i to jeszcze identyczny jak Casspi :p

Zaluje jeszcze tych ostatnich podan Jenningsa w skills, bo naprawde bardzo dobrze mu szlo ????

@legionista: determinacja i zaangazowanie to 2 ostatnie slowa ktore mi sie kojarza z ASG :p jesli stawiac ten mecz to tylko zaklad typu over 5 alley&#39;ups w gamebookers
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
No Slam Dunki to tak jak napisane na zawszepopierwsze:
&quot;Jako, że konkurs wsadów w tym roku został odwołany (choć słyszałem teorię spiskową, że się odbył ale był tak słaby, że skasowano wszystkie taśmy a większość świadków zniknęła w tajemniczych okolicznościach)&quot;
Generalnie to więcej spodziewałem się po Geraldzie po tym co robi na meczach, a tak to lipa. Nate to mu trzeba przyznać, że ostatni dunk miał naprawdę fajny. Ale konkurs na bardzo słabym poziomie. Mimo, że w końcu nie było takich udziwnień typu budki telefoniczne, świeczki, biurka czy pelerynki to było słabo.
Oczywiście nie ma co mówić o pamiętnym roku 2000, bo to się raczej nie powtórzy. Ale później były o niebo lepsze konkursy od tego, choćby 2005:
http://www.youtube.com/watch?v=5tlgg66REYQ
Czy 2003:
http://www.youtube.com/watch?v=2EehL1jZ7GY
 
L 51

legionista880

Użytkownik
@.KB - mowisz ze determinacja sie nie liczy? w 1 polowie nie ale szczegolnie w ostatniej kwarcie tak dlatego napisalem ze wschod wygra ten mecz poniewaz bedzie lepszy w decydujacych momentach, pomysl o tym w ten sposob
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Konkurs z 2005 roku kojarzy mi sie z poczatkiem tych wszystkich przebieranek, przeciez gdyby nie koszulka Wilkinsa to Smith na pewno nie dostalby 50 pkt. Mimo ze windmill byl niemal idealny. ale dla porownania dunk JR Smitha z zeszlego roku:

http://www.youtube.com/watch?v=nWmPTesqRpM

bardziej sie tego nei dalo wyciagnac, do tego bardzo ciekawy pomysl z podwojnym odbiciem a dostal tylko 43. bardzo zalowalem ze zniechecil sie przy drugim dunku bo jakby mu to wyszlo... masakra ???? a wracajac do 2005 roku- tam tez troche Smitha oszukali, pierwszy dunk (mimo ze zrobil go dopiero za 3 czy 4 razem) byl zdecydowanie lepszy od wsadu Amar&#39;e. no ale jesli chodzi o pewnych zawodnikow to ja poprostu nie potrafie byc obiektywny i wlasnie JR Smith do nich nalezy.

z tych nowszych konkursow bardzo podobal mi sie ten z 2006 roku. do pewnego momentu... do ogloszenia wynikow serii finalowej ???? kazdy przyzna ze Iguodala (kolejny z mojej listy xD) wygral ten konkurs, mimo ze Nate rowniez byl swietny tego dnia. Prawdziwa rywalizacja dwoch znakomitych dunkerow ktorym poprostu zalezalo na zwyciestwie. nawet tego wczoraj zabraklo

http://www.youtube.com/watch?v=5f6VE2rRik0

@legionista: no w sumie nie potrzebnie sie wtracilem, bo nigdy nie ogladam tych meczow ???? ale jesli juz mialbym typowac to raczej na West, bo tam jest moj faworyt do mvp- Kevin Durant ???? a poniewaz w ten weekend jest wszystko odwrotnie niz chcialbym to spokojnie mozesz powiekszyc stawke na swoj zaklad xD
 
L 51

legionista880

Użytkownik
o tak Durant jest swietny ale w tym meczu LeBron przykryje go czapa ???? ale moze za rok...sam nie obstawiam ASG to glupota za duze show zeby na powaznie grac mozna to jedynie ogladac z piwkiem w reku, dalem swoja analize jak to widze jako doswiadczony widz NBA, obstawiam sama lige na handicapy i to wszystko
BTW brawo dla Paula Pierce&#39;a jako kibic Celtics od lat ciesze sie i z drugiej strony nawet nie jestem zdziwiony ze wygral konkurs 3ojek. Nie mowie ZE JEST NAJLEPSZY ale to scisla czolowka, szkoda ze ten sezon jak caly Celtics narazie tragedia nie ma lidera dostaja w kazdym meczu z lepszymi cos peklo w druzynie po swietnym poczatku, liczylem ze Rondo pociagnie weteranow do boju ale nic z tego
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
dwa zaklday sa bardzo realne , MVP Lebron lub Dirk , graja w Dallas wiec tlumaczyc nie trzeba.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

W dzisiejszym święcie koszykówki lepsi okazali się być gracze Wschodu, którzy pokonali swoich rywali z Zachodu ledwie 2 punktami – 141:139. Mecz był bardzo wyrównany do ostatnich minut, a o zwycięstwie zadecydowały dopiero rzuty wolne Chrisa Bosha, który na 5 sek do końca spotkania ustanowił wynik. O tegoroczny tytuł MVP walczyli Dwyane Wade i Carmelo Anthony, ale ostatecznie powędrował on do gracza Miami Heat, który poprowadził drużynę East do zwycięstwa. Mecz Gwiazd na Cowboys Stadium w Arlington zgromadził także rekordową liczbę widzów – aż 108,713 osób obejrzało na żywo pojedynek minionej nocy.



EAST – WEST 141:139 (37:34, 39:35, 42:40, 23:30)


Tegoroczny All-Star Game w przeciwieństwie do Meczów Gwiazd z innych lat miał bardzo wyrównany przebieg i nie było mowy o kilkunastopunktowym prowadzeniu którejś ze stron. Największa różnica sięgała granicy 10 pkt na korzyść Wschodu, ale szybko była niwelowana – prowadzenie w tym spotkaniu zmieniało się aż trzynastokrotnie, a 12 razy na tablicy świetlnej widniał remis. Tak zacięty pojedynek musiał jednak zakończyć się zwycięstwem którejś z drużyn. Jeszcze na niespełna 12 sek do zakończenia meczu widniał remis (po 137) i w tym momencie zaczął się charakterystyczny dla wyrównanych spotkań festiwal rzutów wolnych. Najpierw dwoma celnymi osobistymi popisał się Dwyane Wade, ale po chwili odpowiedział tym samym Dirk Nowitzki. Przed kolejną szansą wyprowadzenie drużyny East na prowadzenie stanął Chris Bosh z Toronto Raptors, który nie zmarnował okazji i na 5 sek do zakończenia meczu dał prowadzenie drużynie Wschodu. Równo z końcową syreną rzutem za trzy punkty próbował jeszcze przechylić szalę zwycięstwa najlepszy gracz Zachodu Carmelo Anthony, ale jego rzut... nie doleciał do kosza. Tym samym drużyna East wygrała ledwie 2 punktami.

Tytuł MVP spotkania zdobył Dwyane Wade, który tego wieczoru zdobył 28 pkt, 11 asyst, 6 zbiórek oaz 5 przechwytów, na bardzo dobrej skuteczności z gry (12/16). 25 pkt, 6 asyst, 5 zbiórek i 4 przechwyty dodał w swoim wszechstronnym stylu LeBron James, a dający zwycięstwo East Chris Bosh zdobył 23 pkt i 10 zbiórek. Po przeciwnej stronie rękawice w walce o tytuł najlepszego gracza All-Star Game podjął Carmelo Anthony, który również zdobył double-double, ale w postaci 27 pkt i 10 zbiórek. 22 pkt dołożył Dirk Nowitzki, a Steve Nash popisał się trzynastoma asystami.

Liczba widzów nie była zawyżona, można było spojrzeć do góry i nie było wolnego miejsca na trybunach. Zawsze się marzy o byciu częścią historii i podobnych wydarzeń - powiedział po spotkaniu LeBron James.

Mam trochę szczęścia w Dallas. Oczywiście rok 2006 zapamiętałem bardzo dobrze, o tym marzyłem, o wygraniu mistrzostwa, ale zdobycie tytułu MVP tutaj po raz drugi jest fantastycznym uczuciem - powiedział Dwyane Wade, który w 2006 r. poprowadził Heat do zwycięstwa w finale NBA z Dallas Mavericks.

To było niesamowite, być częścią takiego wydarzenia. Wydaję mi się, że nie będziemy już świadkami podobnej sytuacji i że tak zacięte spotkanie już się nie przydarzy - powiedział Carmelo Anthony na temat wyrównanego spotkania.

Wspaniale jest brać udział w Meczu Gwiazd w swoim rodzinnym mieście - powiedział Chris Bosh, który w tym roku zadecydował o końcowym wyniku All-Star Game i który zarazem pochodzi z Dallas.
No to historia się stworzyła. Ponad 100 tysięcy kibiców na trybunach !!! Jak zwykle olałem ASG i nie oglądałem na żywo (obejrzałem sobie z odtworzenia) i chyba po raz pierwszy żałuję, bo mecz był bardzo zacięty. No i ta hala, a właściwie stadion ...

TOP 10 MECZU GWIAZD :

http://www.youtube.com/watch?v=mKrgFn4fTSw&amp;amp;feature=player_embedded

Mecz można ściągnąć z http://bt.davka.info/torrents/raptormage/10.02.15-2010-02-14_ASW-All-Star_Game.torrent

A jakie są Wasze wrażenia ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom