>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2010

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja tam tradycyjnie po okresie trade deadline wstrzymuje się z typowaniem, bo to nigdy nie wiadomo jak dany zawodnik będzie wyglądał w nowym teamie. Choć skłaniam się ku handicapowi na Bobcats ⛔i Bucks✅.

Bobcats z jednej strony kapitalnie wyglądają z Tyrusem Thomasem i Theo Ratliffem ale po zmiażdżeniu Cavs dość przeciętnie z Bucks, gdzie tylko Kapitan Jack trzymał ich w grze. Aczkolwiek wydaje mi się że spowodowane to było zmęczeniem z gry dzień po dniu. Clipps bez Camby&#39;ego ale za to duetem Kaman-Smith pod koszem i Steve Blakem na rozegraniu nad wyraz dobrze ale jednak ograli tylko przemeblowane Kings. Drużyny z dwoma różnymi celami. Mam nadzieję że wyzdrowieje Baron Davis, bo fajnie by było zobaczyć pojedynek między nim a Jacksonem.

NYK z Bucks grali ze sobą już dwa razy i dwie wygrane Kozłów. Bucks to zespół uczący pokory. Może bez gwiazd ale grający szalenie drużynowo . Z niesamowitym Jenningsem na jedynce i Bogutem pod koszem. No i całkiem niezła ławka. Knicks dodali do swego graczy kolejnych ekscytujących graczy jak T-Mac czy Eddie House. Właśnie dla nich skusiłem się obejrzeć pierwszy pełen mecz Knicks od grudnia i było fajnie obejrzeć Tracy&#39;ego wracającego do życia ale jednak NYK przegrana mimo świetnej gry Lee i wspomnianej dwójki. Popełniali mnóstwo strat, słabsza obrona. Trochę czasu minie zanim to wszystko się zazębi. Czy Bucks to wykorzystają ? Kto wie.

Wizards bez Jamisona, Butlera i Haywooda grają ... lepiej. Josh Howard walczący o nowy kontrakt przypomniał sobie jak to być czołową opcją w ataku. Młoda, atletyczna dwójka McGee Blatche pod koszem i jeden z moich ulubionych graczy Mike Miller jako rozgrywający skrzydłowy. Całkiem fajnie to wygląda. Nie twierdzę że dziś są faworytami ale wcale nie byłbym taki pewien wygranej Bulls, którzy grali z Wizards u siebie parę dni temu i wygrali dopiero po dogrywce. Bez Noaha (nie wiem czy dziś w końcu zagra) nie stawiałbym ich w roli faworyta ...
 
L 51

legionista880

Użytkownik
wczoraj mialem maly maraton z nba ogladnalem 4 spotkania w nocy i powiem tylko jedno zdanie.spurs to tragedia jezeli przejda pierwsza runde PO to juz bedzie naprawde cos.To byl jak pojedynek slepych z kulawymi ale Pistons wygrali walka.nie daje SA zadnych szans i zalecam innym nie grac na nich w najblizszych meczach
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
wczoraj mialem maly maraton z nba ogladnalem 4 spotkania w nocy i powiem tylko jedno zdanie.spurs to tragedia jezeli przejda pierwsza runde PO to juz bedzie naprawde cos.To byl jak pojedynek slepych z kulawymi ale Pistons wygrali walka.nie daje SA zadnych szans i zalecam innym nie grac na nich w najblizszych meczach
nie wiem jak długo śledzisz ligę, ale spurs od dawna są drużyną, która &quot;wybiera&quot; sobie mecze, gdzie wkłada w nie serce. Oni walczą głównie w meczach z la, mavs, new orleans, houston czy ze wschodu z czołówką. Resztą z racji zaawansowania wiekowego ich głównych graczy rzadko się przejmują. Nie widziałem meczu, ale zawsze podchodzę z dużym dystansem do takich, w których są faworytami na wyjeździe ze średniakami ligowymi. Dla nich walka zaczyna się tak naprawdę w playoffach. Czy przejdą 1szą rundę, czy nie, to już inna sprawa - zależy na kogo trafią. Pozdro.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
to nie chodzi o wybieranie meczy, oni poprostu sa slabi bez Tonego Parkera ich gra wczoraj nie istniala. SAS to typowy ligowy sredniak ktory potrafi sprawic niespodzianke ale i dostac od byle leszczy.to nie mistrzowie sprzed 5 lat zostala juz tylko renoma i Tin Duncan

BTW nie gralem wczoraj spurs bron Boże akurat na mistrza southwest mam postawione Dallas ????

pozdrowka
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
.KB odnośnie Bostonu-&gt; może i troche ich nie doceniam, ale wiesz jak jest. Każdy ma własne opinie, własny punkt widzenia i kryteria ocen. Jeśli mówiesz ze Boston jest ok , to ok. Ja się przecież sprzeczać nie chce ???? , każdy gra za swoje $$$ ????
ja oczywiscie nie chce zadnych konfliktow, mam nadzieje ze nie odebrales tego jako atak na Twoja osobe, czy jakies wymadrzanie sie ???? ten watek sluzy rowniez do dyskusji, ktore moim zdaniem moga byc rownie, a nawet czasami bardziej, wartosciowe niz analizy ????
Celtics wczoraj niestety dostali ostro po tylku od Nuggets, ktorzy po raz kolejny udowodnili ze na swoim parkiecie sa niezwykle mocni. juz czekam na kolejna zacieta serie w PO Nuggets-Lakers ????
---
Dzisiaj proponuje zagranie na Dallas Mavericks, oczywiscie z ujemnym handicapem. Brendan Haywood i Caron Butler- to jest to czego brakowalo w tej druzynie. Butler z miejsca stal sie jednym z najwazniejszych zawodnikow w ataku Mavs, blyskawicznie sie zaaklimatyzowal i gra poprostu swietnie. Od momentu dokonania wymiany z Wizards Mavs przegrali tylko jeden mecz- z rewelacyjnymi Thunder na ich parkiecie, a pozniej ograli kolejno Suns, Magic i Heat. Dzisiaj kolejny mecz u siebie z bardzo nierowno grajacymi Pacers, ktorzy na dodatek beda oslabieni brakiem ich najlepszego zawodnika- Danny&#39;ego Grangera. Bez niego nie maja szans w dzisiejszym meczu. Ten typ wydaje mi sie az tak oczywisty, ze poprostu nie wiem co moge jeszcze napisac ????
Dallas Mavs -10 @2.00 bet365⛔⛔⛔
39.0 79-91 DAL Eduardo Najera missed 3-pt. Jump Shot
36.0 IND Defensive Rebound by Josh McRoberts
20.0 81-91 IND A.J. Price made Driving Layup
so close... :/
EDIT: no i az 1 pkt w ciagu ostatnich 6 min... ???? no pech, ale w sumie tofinek mial racje :p
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Dzisiaj proponuje zagranie na Dallas Mavericks, oczywiscie z ujemnym handicapem. Brendan Haywood i Caron Butler- to jest to czego brakowalo w tej druzynie. Butler z miejsca stal sie jednym z najwazniejszych zawodnikow w ataku Mavs, blyskawicznie sie zaaklimatyzowal i gra poprostu swietnie. Od momentu dokonania wymiany z Wizards Mavs przegrali tylko jeden mecz- z rewelacyjnymi Thunder na ich parkiecie, a pozniej ograli kolejno Suns, Magic i Heat. Dzisiaj kolejny mecz u siebie z bardzo nierowno grajacymi Pacers, ktorzy na dodatek beda oslabieni brakiem ich najlepszego zawodnika- Danny&#39;ego Grangera. Bez niego nie maja szans w dzisiejszym meczu. Ten typ wydaje mi sie az tak oczywisty, ze poprostu nie wiem co moge jeszcze napisac ????
Dallas Mavs -10 @2.00 bet365
Trochę wysoko ustalona linia. Mavsi powinni wygrać, ale mogą być problemy z pokryciem linii -8. Po wyjściu na prowadzenie lubią kontrolować grę i trener daje odpocząć zawodnikom. Na 15 ostatnich spotkań granych u siebie linia powyżej 8 została przekroczona tylko 3 razy. :cool:
 
L 51

legionista880

Użytkownik
zgadzam sie linia troche za wysoko ja mavs traktuje jako druzyne typowo underova malo rzucajaca, jesli juz grac handi to indiane nie wydaje mi sie ze przegra tutaj wysoko
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
ja oczywiscie nie chce zadnych konfliktow, mam nadzieje ze nie odebrales tego jako atak na Twoja osobe, czy jakies wymadrzanie sie ten watek sluzy rowniez do dyskusji, ktore moim zdaniem moga byc rownie, a nawet czasami bardziej, wartosciowe niz analizy
Ja chętnie przyjmuje do siebie konstruktynwą krytyke ???? Jestem spokojny jak niemal Budda więc nie odbieram krytyki jako ataku ???? . Nawet ataku nie odbieram jak atak ????

Phoenix ostatnio coraz mocniej gra w obronie. 8 na 10 ostatnich spotkań skończyło się wynikiem poniżej linii wystawionej przez buki. Przeciętna linia Total z 8 meczy Suns to 215,6 ptk. Dziś linia osiągnęła pułap 201,5 ptk. Średnia zdobytych punktów z 5 ostatnich wyjazdów to 107, Oklahoma u siebie też kręci koło 100 punktów. W dodatku ofensywna siła obu drużyn, jest bardzo stabilna toteż nie sądzę żeby końcowy wynik zakręcił się grubo pod linią.
Phoenix Suns- Oklahoma City Thunders bet: over 201,5@1,91 PaddyPower 1j

W pierwszym momencie gdy zobaczyłem kursy chciałem grac handicap, ale po chwili zastanowienia stwierdziłem, że najlepszą opcją jest zagranie overa w tym meczu. Kings wracają na własny parkiet po serii wyjazdów. Na własnym parkiecie ich ofensywa nabiera innego znaczenia, i wątpię żeby dziś T. Evans dał się ograniczyć do 16 zdobytych punktów, jak w ostatnim meczu w Arizonie. Również Pistons nie szaleją w obronie na wyjazdach, a Hamilton-Prince-Stuckey nie powinni mieć problemów z rzucaniem do kosza w Sacramento.
Detroit Pistons- Sacramento Kings bet: over 194,5@1,92 Canbet 1j

Kolejny over widzę w meczu Portland. Linia 184 nasuwa kilka podejrzanych pytań, jednak jakby nie patrzeć jest ona bardzo zaniżona. Blazers na wyjazdach grają overowo, sięgnąłem wstecz i ostatni raz kiedy linia 190 punktów nie została przekroczona miał miejsce 22.12.09 w Dallas ( 85-81). Nets u siebie kręcą się z wynikiem koło 90 ptk, jedynym odchyleniem był mecz z Bucks przed All-star break. Moim zdaniem duży valuebet.

Portland Trail Blazers- New Jersey Nets bet: over 184@1,92 Canbet 1j
 
T 52

thedon

Użytkownik
New Jersey - Portland ( 93 - 102 )
Typ :
Portland Over 95,5 ✅
Dzisiaj sporo ciekawych spotkan. Zdecydowalem sie jednak zaufac druzynie Portland. Do druzyny po kontuzji powrocil juz Roy, ktory powoli wraca do swojej dyspozycji. W ostatnim spotkaniu rzucil 23 punkty i spedzil na parkiecie ponad 34 minut. Po wymianie z Clippersami dolaczyl do nich Camby, ktory ma zalatac luke po wyeliminowaniu dwoch centrow przez kontuzje w trakcie sezonu ( Oden i Przybilla). Dzisiaj bedzie to o tyle wazne gdyz w druzynie z NJ swoje zawsze zbiera Lopez.
Gracze Blazers przed sezonem byli oceniani na trzecia, czwarta druzyne zachodu. Jednak po slabszych wystepach, szczegolnie u siebie gdzie odniesli juz 13 porazek, druzyna zajmuje ostatnie (8 miejsce) premiowane awansem do PO. Maja oni przewage tylko jednego zwyciestwa nad coraz lepiej grajaca druzyna New Orleans i 3 zwyciestwa nad Houston. Teraz czekaja ich trudne mecze ( seria 5 meczy na wyjezdzie, gdzie maja bilans 13-13 ). Dzisiaj beda chcieli zrobic pierwszy krok i pokonac najslabsza druzyne w lidze bo dwa nastepne mecze w Toronto i Chicago moga byc niezwykle ciezkie do wygrania.
Tak wiec dzisiaj po prostu musza zdobyc kolejne zwyciestwo i po dwoch ostatnich porazkach podniesc troche morale. Zadanie wydaje sie dosc latwe. NJ traci srednio 101,2 punktow na mecz i ma najslabsza obrone w lidze ( ktora pozwala rzucic 48,1% z gry ). W ostatnich dwoch spotkaniach u siebie pozwolili rzucic Memphis 104 punkty a Toronto 106 pkt.
Mysle, ze jezeli Portland zagra troche lepiej niz w ostatnich dwoch spotkaniach ( gdzie zdobyli tylko 76 i 89 punktow) powinni spokojnie zlamac bariere 95 punktow. W ostatnich dwoch latach w Memphis rzucili odpowiednio 105 i 99 pkt.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
KOBE BRYANT - to co wyczynial w 4 kwarcie jest poprostu niesamowite.ci co mowili ze la poradziloby sobie bez niego ma chyba maluskie pojecie o NBA. to byl jego mecz, najwazniejsze decyzje podejmowal slusznie.przy stanie 98-96 dla miskow Kobe rzuca na 4sek przed koncem za 3. Cala jego gra w tym meczu byla znakomita w ciezkich chwilach on bral na siebie gre i rzucal celnie. Kto nie ogladal niech zaluje. z memphis mozna chwalic Randolpha natomiast Mayo nie wytrzymal koncowki nerwowo i przez niego mozna powiedziec nie dowiezli wygranej

Co do meczu Cavs - NOH niewiem co myslic o Cavaliers niby grali swietny mecz ale myslac o mistrzostwie powinni takie mecze wygrywac wyzej.za duzo przestojow. wynik moze mylic bo sama koncowka to popis eLBi. W kolejnym meczu z mimo wszystko slabym Bostonem ciezko upatrywac w ktorejkolwiek z druzyn faworyta
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Dzisiejsze spotkania :


p.s.
The Hawks, though, at least plan
on making a pitch to Ilguaskas.
“Anything I had to do to get a guy
like that, I’d do it,” Hawks C Al Horford
told Yahoo! Sports. “If I have to
buy him lunch, go watch his kids,
anything. He’s the kind of guy that
can help us once the playoffs come
around.”
jak widać Atlanta wykazuje bardzo duże zainteresowanie Big Z, ciekawi mnie co z tego wyjdzie, jeżeli plan był taki, żeby wrócił do kawalerzystów, a NBA nie będzie się chciała na to zgodzić.
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Okropny miesiąc mam. Dobrze, że zbliża się już do końca. W przyszłym nie będę wypuszczał tylu betów ile w Lutym. Nadmiar akcji czasem zbija z tropu. Dziś Cleveland gra z Bostonem. Pinnacle wystawił dziś pierwszy handicap, według oddsmakerów z pinna to Boston jest punktowym faworytem. Natomiast w 5dimes Boston jest 2 punktowym underdogiem. Ja też uważam, że w tej konfrontacji minimalnie większe szanse mają Kawalerzyści z LeBronem na czele. Cleveland się zepnie na ten mecz, nie mam tu wątpliwości, że będzie to zacięty pojedynek. Ostatnie starcie między tymi ekipami skończyło się wygraną Bostonu na parkiecie w Cleveland. Dziś to Celtowie będą gospodarzami. Trzy ostatnie spotkania Cavaliers wypadły blado na tle 10 pozostałych meczy, ale również Boston nie miażdży swoich przeciwników. Ostatnim poważnym przeciwnikiem Celtów byli Nuggetsi, z którymi przegrali. Wygrana z Portland i Lakersami, którzy grali bez Bryanta, nie jest porównywalna do tego co będzie działo się w meczu z Cleveland.-2 punkty to prawie jak coinflip. Niestety już nigdzie nie mogłem znaleźć Cavaliers jako topdoga, stąd handi -2. Gdybym się pośpieszył, miałbym +1.


Cleveland Cavaliers- Boston Celtics bet: Cavaliers -2@1,94 Pinnacle 1j ✅✅✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Cleveland się zepnie na ten mecz, nie mam tu wątpliwości, że będzie to zacięty pojedynek. Ostatnie starcie między tymi ekipami skończyło się wygraną Bostonu na parkiecie w Cleveland. Dziś to Celtowie będą gospodarzami. Trzy ostatnie spotkania Cavaliers wypadły blado na tle 10 pozostałych meczy, ale również Boston nie miażdży swoich przeciwników.

Cleveland Cavaliers- Boston Celtics bet: Cavaliers -2@1,94 Pinnacle 1j
Mecz jest rozgrywany w Bostonie, to Boston jest dzisiaj gospodarzem tego meczu:razz:
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Mecz jest rozgrywany w Bostonie, to Boston jest dzisiaj gospodarzem tego meczu:razz:
o co ci chodzi dobrze napisal... ja stawiam na cavs.. duzo wg mnie bedzie zalezec od kapitana celtow-Pierce&#39;a, ale watpie zeby dali cavsom rady plus to jest umowny zaznaczam final konferencji wiec bedzie walka, napewno ciekawy mecz , nate i jamison dodadza obu druzynom duzo..
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
o co ci chodzi dobrze napisal... ja stawiam na cavs.. duzo wg mnie bedzie zalezec od kapitana celtow-Pierce&#39;a, ale watpie zeby dali cavsom rady plus to jest umowny zaznaczam final konferencji wiec bedzie walka, napewno ciekawy mecz , nate i jamison dodadza obu druzynom duzo..
proszę sprawdźcie składy ;) na 90% dzisiaj Paul Pierce nie zagra (kontuzja)
Czyżby dzisiaj Cleveland dzisiaj win, hmmm ciężki mecz ale minimalnie
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
proszę sprawdźcie składy ;) na 90% dzisiaj Paul Pierce nie zagra (kontuzja)
Czyżby dzisiaj Cleveland dzisiaj win, hmmm ciężki mecz ale minimalnie
napisalem ze duzo bedzie zalezec od jego wystepu..nie zagral, wynik mowi sam za siebie, dojrzala ekipa celtow boryka sie z kontuzjami,&quot; wyzdrowial&quot; garnet, teraz pierce co chwile jakis uraz, chociaz wynik spory jak na czolowe zespoly konferencjii atut celtow wlasnego boiska, to jestem pewien ze w play offach celtowie beda silna druzyna

opis spotkania oraz konkluzja użytkownika Cross ( z innego forum nie związanego z bukmacherką ) z która się zgadzam i którą uważam za dobrze napisana dlatego ją tu podaje:

Celtics - Cavaliers
Kolejny statement game przegrane przez Celtics, od grudnia, czyli od czasu kiedy zaczyna się grać prawdziwą koszykówkę, a nie zwykłe pierdu pierdu na rozgrzewkę, mają bilans 1-10. Co prawda większość z nich bez Garnetta, ale z takim Kevinem jak teraz, to właściwie znikoma różnica. Impact w obronie właściwie zerowy, a grę w ataku ogranicza do fadeaway&#39;ów, średnio zresztą skutecznych. W dzisiejszym meczu nie było jeszcze tak źle, ale Davis popsuł Shaqa w drugiej kwarcie, więc po stronie Cavs można by uzbierać ze wszystkich podkoszowych maksymalnie 1,5 zawodnika. Rondo może sobie kręcić statystyki na poziomie superstara w 1 połowie, ale jeśli ma zamiar kryć swoich przeciwników na radar z odległości 5 metrów, to może lepiej by było, gdyby nie grał wcale. Ray Allen zaczął grać w ataku tak jak powinien, to przestał bronić. W jego wieku na połączenie tych dwóch czynności nie ma szans, dopóki Celtics grają z przeciwnikami bez dobrych SG, jest nieźle, ale przy starciu z Hawks czy Magic, to na Ray&#39;a w ataku nie ma co liczyć. Właściwie jedyny zawodnik ze starting 5, do którego nie można mieć pretensji to Perk, stały, wysoki poziom. Ławka Bostonu? Dobry żart. Robinson pojawia się na boisku kiedy jest na nim Rondo i bierze się za rozgrywanie. No bo przecież on wszystko potrafi najlepiej. A w byciu śmiesznym koszykarzem to bije wszystkich na głowę. Daniels chyba bardzo lubi widok startującego Jamesa, bo patrzył w niego jak w obrazek i bez reakcji. No i nie trafiał open shotów w ataku. Tony Allen był po prostu sobą, nie zrobił nic specjalnie głupiego, co samo w sobie jest sukcesem. No i na koniec jeszcze Sheed. Dwie piękne cegły, tyle serca w nie włożył, że zbierający piłkę mógłby sobie palce połamać.
I to wszystko w meczu z Cavs, u których:
Shaq schodzi kontuzjowany w 2 kwarcie,
Varejoke gra 30 minut, większość jako center,
Williams nie istnieje przez 25 minut spotkania,
Jamison stara się pokazać, że on nie jest tym czego Cavs potrzebowali, a Wizards nie popełnili błędu oddając go prawie za nic.

Jakby tu się znalazła jakaś osoba, która uważa że przesadzam i Celtics wcale nie wyglądają tak źle, to proponuję jakiś zakładzik o to, że oni nie przejdą drugiej rundy PO, obojętnie na kogo trafią.
Baqu
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Dzisiejsze spotkania :


za supergigant:

O trzymeczowej serii porażek już w Cleveland zapomnieli. Dziś zmiażdżyli w Bostonie Celtów 108-88. LeBron 36 pkt., 7 as., 9 zb. Wciąż mają najlepszy bilans w lidze.

W czwartej kwarcie pozwolili Celtics trafić tylko 3 z 21 rzutów. A przecież poprzednie 9 meczów w Bostonie Cavaliers przegrali.

LeBron: “We haven’t had much success here. We’ve lost nine times coming into this building. So it gets the monkey off our backs. But don’t read too much into it.”


Shaq skręcił kciuk i trochę sobie odpocznie. Zydrunas powróci do Cleveland najwcześniej za miesiąc, więc będziemy mieli teraz okazję zobaczyć, jak poradzą sobie bez centra.
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
Dziś w nocy Houston Rockets podejmują u siebie San Antonio Spurs. Forma Houston ostatnio bardzo niska, Spurs grają w kratkę z wiadomych przyczyn, ale nie sądzę, żeby dziś po prostu oddali zwycięstwo ekipie z tej samej dywizji. Tym bardziej ze San Antonio w chwili obecnej bez problemu jest w stanie rozłożyć Rockets. -3 punkty przeciwko Houston to łakomy kąsek w moim odczuciu.

San Antonio Spurs- Houston Rockets bet: Spurs -3@1,95 Pinnacle 2j ⛔⛔⛔

Z kolei w meczu Suns zagram trochę pod prąd. Publika idzie tu za zakładem na over 208, ja uważam, że mimo wszystko bardziej realny jest tu under. Suns w ciągu ostatnich 10 spotkań tylko raz przebili linie Total. Clippersi na trzy ostatnie spotkania zaliczyli dwa undery i push. LA. grają na wyjeździe, co jest dodatkowym atutem do zagrania tu undera, bowiem Suns u siebie dobrze bronią, co zresztą widać po wynikach. Średnia straconych przez Phoenix punktów z pięciu ostatnich meczy to 94,4 punktu. Ja tu jestem skłonny zagrać under.

Los Angeles Clippers- Phoenix Suns bet: under 208@2,00 188Bet 1j⛔⛔⛔
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
typ: Cleveland Cavaliers + Orlando Magic
kurs: 2.05
buk: SB
wynik: ⛔


Cleveland (45-14) at Toronto (31-25)
miałem pewne obiekcje przeciwko kawalerzystom, gdyż są dość osłabieni pod koszem przy braku Big Z oraz wielkiego kaktusa - co za tym idzie mamy dziurę pod koszem... ale u gospodarzy nadal kontuzjowany jest ich lider w pomalowanym tj. Chris Bosh. Varejao z Jamisonem ostatnio radzili sobie dobrze z mocnym podkoszowym Bostonem to i Nesterovicem i Bargnanim powinni sobie spokojnie poradzić gdyż do demonów zbiórek i obrony to oni nie należą. Jest Mo, jest Bron jest wspomiany Jamison - powinno być spokojnie, kolejny mecz dopiero za 2 dni więc chłopaki włożą dziś zapewnie cały zapas energii. ✅✅✅

Orlando (39-19) at New Orleans (30-28)
Magicy ostatnio przejechali niczym walec po rakietach. Superman mimo, że złapał już na początku 1Q dwa głupie faule i grał za niego March był dominatorem w tym spotkaniu. Kto ma go dzisiaj zatrzymać ? Songalia i Okafor ? śmiech na sali... wystarczy popatrzeć na ich ostatni wyczyn przeciwko centrowi z florydy: http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/results/2009-2010/boxscore781026.html. Air Kanada wraca do formy tak samo jak Nelson, a Lewis nadal trzyma równą formę. to + dobrzy cenni zmiennicy powinni dzisiaj dać spokojnego kasjera. ⛔⛔⛔

wolne typy:
New York Knicks +2 ✅
Houston Rockets +3.5 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom