>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2010

Status
Zamknięty.
C 37

chmg

Użytkownik
Orlando - New Orleans
Orlando wygra różnicą 21 lub więcej 7.5
bet365⛔⛔⛔

No nie widzę cienia szans dla NO, szczególnie bez Paula. Na dodatek ławki za bogatej też nie mają,a wiec co może West z dziadkiem Stojakoviciem zwojowac? Odpowiedz jest wiadoma(przynajmniej dla mnie). W Orlando jest bardzo szeroki i wyrównany skład,a co za tym idzie,przy wysokim prowadzeniu(tak dzisiaj będzie) dając odpocząc tym teoretycznie lepszym zawodnikom, nikt nie musi się martwic o roztrwonienie przewagi. NO nie będzie miał kto poprowadzic do odrabiania strat, a przewaga gospodarzy będzie cały czas rosnąc. Liczę że w 4 kwarcie NO odpuszczą i trener wystawi głębokie rezerwy, na co Orlando odpowie tym samym, ale poziom zmienników obu ekip jest diametralnie różny, z korzyścią oczywiście dla Magic.

Dla mniej odważnych polecam zwykły handi
Orlando -8,5 1.91⛔⛔⛔
Bwin
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: Orlando Magic - New Orleans Hornets
typ: (-9.5, 0) 1
kurs: 1,95
bukmacher: bet365.com


Bez wątpienia Orlando jest faworytem tego spotkania. Mają lepszy i szerszy skład, ostatnio są w lepszej formie, a poza tym grają u siebie. Na ostatnie dziesięć swoich spotkań goście wygrali tylko 5, a gospodarze 8. Miejsce w tabeli również przemawia za wysokim zwycięstwem Magików. Grając u siebie przegrali oni jedynie 5 spotkań, więc dzisiaj ich porażka jest mało prawdopodobna. W zespole z Nowego Orleanu będzie dziś brakować paru zawodników, przez co zakład w takim handicapie jest według mnie opłacalny.

@asus2008
na przyszłość podawaj bukmachera
Baqu
 
B 11

bandziuk

Użytkownik
z tymi handi na orlando to bym uwazal dla mnie na dzisiejsza noc pachnie overem 194.5 ✅w tym meczu NO patrzac po statystykach duzo rzuca na wyjazdach a Orlando tez sobie lubi porzucac zwlaszcza w domu przed wlasna publika.. rzucil mi sie w oczy tez typ na under 218.5 ⛔w spotkaniu GSW z Dallas no ale to tylko moje przemyslenia piszcie co uwazacie
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dallas under 112 ⛔ Betsson GSW-Dallas under 218,5 ⛔ Betclic
LA Lakers under 99 ⛔
Co do Dallas, to analizując ich ostanie wyniki nasuwa sie jednak myśl - musieli by zagrać wyjątkowo dla siebie skutecznie procentowo w ataku żeby złamać granice 111. W ostatnim meczu z GSW własnie rzucili coprawda chyba właśnie 111, niemniej taki wynik może sie powtórzyć nie mam nic przeciwko :] a tak bardziej na serio to i tak uważam,że ostatnie grają cienko , a GSW bedzie zmotywowane żeby u siebie przerwać seria porażek, więc po prostu licze na średni występ Dallas ( może być zwycięzki - dont care :])
Co do Lakers, Bynum nie zagra , Kobe - in gametime decision . Nawet jak zagra to pewnie nie będzie w swej szczytowej formie ( na co liczę ). Wyrównany mecz moim zdaniem sie zapowiada. Mogą rzucic ponad to przyznaje , niemniej liczę ( zważywszy na wspomniane kontuzje), że ich rezultat zamknie sie ok.95 pkt - zobaczymy.
GSW - Dallas O tym meczu już pisałem troszke, Golden State ostatnio cieniutka forma , Dallas też nie zachwyca , sugeruje sie również niedawnym meczem między nimi .
Pozdrawiam i good luck!
Zachciało im sie kurcze rzucać. GSW-Dallas - moja osobista porażka :p a Lakersi szkoda bo 3 pkt :/
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Dzisiejsze spotkania:

kontuzje &amp; osłabienia


Nocne TOP 5 :

http://www.youtube.com/watch?v=hBJIiCE9l1U&amp;amp;feature=player_embedded


Zapraszam do dyskusji i podawania typów.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

ZNAMY UCZESTNIKÓW H-O-R-S-E 2010



W zasadzie aż do połowy stycznia 2010 roku nie było wiadomo, czy i w tym roku NBA postanowi umieścić konkurs
H-O-R-S-E (obecnie pod nazwą sponsora G-E-I-C-O) w terminarzu Weekendu Gwiazd. Zdecydowano się na to (sobota 13. lutego), w dużej mierze dzięki fanom, którym konkurs ten przypadł do gustu. Oto uczestnicy tegorocznej edycji:

Rajon Rondo (Boston Celtics)

Omri Casspi (Sacramento Kings)

Kevin Durant (Oklahoma City Thunder)

źródlo: Piotr Makulec
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
szkoda ,że nie ma Ellisa z GSW :] koleś potrafi ładnie rzucić w zaskakujący sposób ( ostatnio w meczu praktycznie zza tablicy , na treningach z trybun ) a Durant drugi rok z rzędu. Niemniej jednak, mam nadzieje, ze bedzie ciekawy konkurs :]

Ellis doztał kontuzji dzisiaj w nocy, wiec pewnie i tak by nie zagrał...
Baqu
 
B 0

benjaminxxxxxx

Użytkownik
WItam

Na dziś świetnie zapowiada się bet na Oklahomę. OKC są w dobrej formie, gra Kevina Duranta nie zmienia się jak w kalejdoskopie, a to ważne bo nie lubię stawiać na ekipy, których gra jest chwiejna. Dodatkowym atutem jest to, że Durant nie jest osamotniony w swej formie i otrzymuje wsparcie od reszty drużyny, a zwłaszcza od Westbrook’a. Portland żenująco słabo wypadło w spotkaniu z LA. Lakers, dwa dni przed meczem z LA. wygrali z San Antonio, jednak nie było to wynikiem efektywnej gry a bardziej szczęścia i brakiem zapału Spurs pod koniec spotkania. W tym miesiącu Oklahoma pokryła handicap we wszystkich trzech meczach. Dziś -1 punkt nie wydaje się być wysoką poprzeczką. Warto grać, a mniej się zastanawiać.
Oklahoma City Thunder- Portland Trail Blazers bet : Oklahoma -1 @ 1,92 w CANBET
stawka: 2j✅✅✅

Pozdrawiam
Benjamin Wadecki
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Clippers - Jazz Jazz 1,45 Betclic✅✅✅
Jazz gra koncertowo ostatnio seria 9-1 więc krótko mówiąc nie powinni mieć żadnego problemu z pokonaniem słabiutko grających koszykarzy LA Clippers. Choć w Nba wszystko jest prawdopodobne , nie sądze aby akurat w tym meczu miala miejsce niespodzianka w postaci wygranej Clippersów. Grając kiedyś przeciw Utah przegrałem więc mam nadzieje , iż nie natkne sie na złośliwość w formie słabszej dyspozycji Jazz ( choć i to mnie nie zaskoczy znając różne przypadki losowe :p - niestety ) Anyway, Utah na papierze powinni ich roznieść ! Sorry za średnia rzeczowa analiza no ale co tu dużo pisać o takim meczu skoro musi być wygrany i tyle :]
Pozdrawiam i good luck ! :]
wynik 109:99 gratulacje, aczkolwiek nie bylo łatwo, sam złapałem mormonów po @2.4 w IIIkw. i wtedy zaczął show Price, fenomenalny mecz zagral razem z Boozerem, a Davis nie trafil sam na sam z koszem ;D
Baqu

no nie było tak łatwo jak sie spodziewałem prawda ale finalnie dobrze sie skonczylo :] co do Indiany Twojej : wczoraj chodził za mna cały wieczór typ Chicago zeby zagrać ale przeczytałem o kontuzjach to pomyślałem nie ma sensu :] no i co sie wydarzyło - właśnie to jest to, że w NBA nigdy nie gra to co jest na papierze :p:] o Sacramento tez myslalem ale nie zagrałem i co -wiadomo :] no trudno , dobrze ,że finalnie i tak do przodu bo jeszcze Ottawa mi doszła z NHL. Pozdro :]
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
Chicago (24-25) at Indiana (18-33)


U gospodarzy wreszcie większość podstawowych zawodników się wykurowała i grają całkiem nieźle, ostatnie dwa mecze w domu to przekonujące wygrane z Detroit oraz Toronto, czyli jak widać również Bulls powinni być spokojnie w ich zasięgu, tym bardziej, że dzisiaj bardzo wątpliwy jest występ najlepszego gracza Chicago poza Derrickiem Rose czyli Luol Deng. Wydaje mi się, że jeżeli wspominany Rose nie będzie miał dnia konia to zmiennicy brakujących zawodników takich jak Thomas czy Noah nie poradzą sobie z szybko i skutecznie grającymi podkoszowymi Pacers. Za gospodarzami przemawia również to, iż jest to ich ostatni mecz przed przerwą All star weekend, więc zapewne dadzą z siebie &#39;wszystko&#39;.

typ: Indiana⛔⛔⛔
kurs: 1.81
buk: pinnacle
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Znalazlem bardzo ciekawy zaklad na expkecie: Roy Hibbert over 18.5 pkt + zb. Hibbert odkad ponownie powrocil do pierwszej piatki Pacers gra naprawde dobrze, (no moze poza meczem z Cavs :p) w ciagu ostatnich 4 spotkan zdobywajac srednio ponad 12 pkt i 7 zbiorek. No ale konkrety... Zdecydowalem sie zagrac w ten sposob z dwoch powodow. Pierwszy to oczywiscie problemy Bulls. Na pewno nie zagra dzisiaj Joakim Noah, ich najlepszy podkoszowy zawodnik, jeden z najlepiej zbierajacych w lidze. Zastapi go Brad Miller, ktory jest zdecydowanie gorszym obronca i powinien miec z Hibbertem duze problemy. Drugim powod- RH byl najlepszym zawodnikiem Pacers w pierwszym spotkaniu obu druzyn w tym sezonie- 17 pkt i 6 zbiorek.
Roy Hibbert over 18.5 pts+reb @1.85 expekt⛔⛔⛔
A z innych spotkan... W koncu powinni wygrac Miami Heat, ciekawie wyglada over w Nowym Jorku no i Bobcats nie powinni miec u siebie zadnych problemow z pokonaniem Wizards ????
fatalny mecz tego zawodnika na Twoje nieszczęscie :/
Baqu

to prawda, fatalna skutecznosc, a braklo tylko 2 pkt :p sam na szczescie tego nie postawilem, bo miales jakies problemy z wplata przez P24 ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Chicago- Orlando typ: Orlando 1,50 Betclic ✅✅✅

Cóż... Chicago zaskoczyło troszkę wczoraj wygrywając osłabione z Indianą, dobrze by było żeby dziś nie zagrali równie dobrego meczu. Szczerze mówiąc , bardziej niż na niedyspozycje Bullsów liczę po prostu na dobrą gre Orlando. Carter wyraźnie jest w gazie, Howard mam nadzieje , że zagra swoje. Ostatnio ładna zdobycz punktowa z New Orleans, niemniej, Chicago będzie bardziej wymagającym przeciwnikiem niż ekipa Hornets. Kurcze pisząc ten post na bieżąco zastanawiam sie czy Orlando to rzeczywiście wygra :p dwa warunki powinni zostać spełnione - dobra gra Magików oraz jednak słabsza dyspozycja wciąż osłabionych Byków. Co sądzicie :p? Niby ma to sens na papierze ale jak ja to powtarzam to co na papierze nie gra :p Where everything happens :p:p NBA jest taką ligą, w której wygrana Netsów z Cavaliers nie powinna zaskakiwać :p Anyway, pick warty zagrania mam wrażenie.


Eeee chyba nie gram jednak tego :p:p Za to mam lepszy, wydaje mi sie pewniejszy typ :] a mianowicie Celtowie z Bostonu :] kursik coprawda 1,45 bez rewelacji ale warty zagrania i zdaje sie być pewnym typem. Polecam. Nowy Orlean coprawda nie gra tak słabo jak możnaby sie spodziewać pod nieobecność Paula, niemniej Boston musi udowadniać ,że nie można ich jeszcze skreślać z walki o mistrzostwo! Pozdro i powodzenia!

Nowy Orlean - Boston Boston win 1,45 Betclic⛔⛔⛔

ewentualnie dubelek Orlando+Boston AKO ok 2,10⛔⛔⛔
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Troche ciezkie warunki do spelnienia, nie mozna liczyc na to ze jedna z druzyn zagra slabo, tzn mozna ale troche to nie rozsadne ???? Widzialem Magic w meczu z Hornets i musze powiedziec ze grali poprostu slabo jak na ich mozliwosci, fatalnie w obronie i gdyby nie fantastyczna dyspozycja Cartera przegraliby ten mecz. Magic powinni dzisiaj wygrac, mimo wszystko, ale wg mnie lepiej wybrac zupelnie inny zaklad na ten mecz: Dwight Howard over 34.5 pkt+zb lub over 20.5, oba powinny bez problemu wejsc. Argumenty takie same jak wczoraj przy Hibbercie, tylko tym razem zawodnik jest o wiele bardziej systematyczny ???? Bulls nie maja obroncy na Dwighta i Magic powinni to dzisiaj bardzo czesto wykorzystywac.
Dwight Howard over 34.5 pkt+zb @1.85 Expekt/Tobet⛔⛔⛔
Ciekawie wygladaja rowniez Bobcats. Wczoraj strasznie meczyli z Czarodziejami, caly mecz na styku, troche szczescia w koncowce i wygrana dopiero po indywidualnej akcji Feltona. Bobcats sa w tym sezonie bardzo mocna druzyna u siebie. Na wyjezdzie idzie im zdecydowanie gorzej, maja ogromne problemy z narzuceniem swojego stylu gry i wygrali tylko 6 razy. Jednak takie mecze jak ten poprostu musza wygrywac. Co prawda Wolves z ostatnich 5 meczow wygrali az 4, ale pokonali u siebie slabe Clippers i Knicks, Grizzlies ktorzy na wyjazdach graja zdecydowanie slabiej oraz na wyjezdzie bedacych w kryzysie Mavericks. Widzialem fragment ich wczorajszego meczu w Filadelfii, tylko fragment bo bardzo szybko okazalo sie ze bedzie to mecz pozbawiony jakichkolwiek emocji. 76ers prowadzili od poczatku meczu i wygrali roznica ponad 20 pkt. Wolves wygladaja bardzo slabo w obronie, nawet pod koszem- Sixers rzucili im 58 pkt z &quot;pomalowanego&quot;. A wlasnie tutaj tkwi najwieksza sila Bobcats, najwiecej rzutow w trakcie meczu oddaja wlasnie spod samego kosza. Jesli zawodnicy Charlotte to wykorzystaja i dodadza do tego dobra obrone powinni wygrac ten mecz.
CHA Bobcats (hc -3.5) @2.00 bet365⛔⛔⛔
Innym dosc pewnym typem na dzisiaj wydaje sie byc ujemny hc na ekipe Jazz. U siebie graja swietny basket i sa w stanie pokonac tutaj doslownie kazda druzyne. Nie ma co sie rozpisywac- Lakers bez KB nie sa w stanie wygrac tego meczu. Utah Jazz to nie SA Spurs ????
UTAH Jazz (hc -5) @1.91 bwin⛔⛔⛔
Jak kladlem sie spac, bylo chyba +15 dla Bobcats, Howard mial 18 pkt i 14 zbiorek... niestety nie wzialem pod uwage blowoutu, w 25 min ciezko zrobic taki over... :p Bobcats tylko 38 pkt spod kosza, wiec do dupy analiza ????
a Jazz... ogolnie slaba gra i ilosc strat w pewnym fragmencie gry zdecydowala o przegranej. Lakers osiagneli wystarczajaca przewage i nie pozwolili sobie jej odebrac.
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
to Orlando to dzisiaj tzw. must win dlatego tak się o nie obawiam, ale cóż zaryzykuje, Chicago raczej nie wygrało wczoraj tylko Indiana &#39;padła&#39; w IV.kw. dziś przeciwnik znacznie lepszy i wypoczęty, kurs kusi więc pobieram wraz z...

+

Kozłami... moimi kozłami, którzy ostatnio dali mi zarobic przeciwko NYK również na wyjeździe. wczoraj niepopisali się przeciwko Detroit i dziś mają szansę rehabilitacji ! Milwaukee nadal mają szansę na PO, jeżeli nie będa wygrywać takich spotkań to jakie mają wygrywac ?

dubelek: Milwaukee
+ Orlando

kurs: 2.16
✅✅✅

vamos!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
to Orlando to dzisiaj tzw. must win dlatego tak się o nie obawiam, ale cóż zaryzykuje, Chicago raczej nie wygrało wczoraj tylko Indiana &#39;padła&#39; w IV.kw. dziś przeciwnik znacznie lepszy i wypoczęty, kurs kusi więc pobieram wraz z...

+

Kozłami... moimi kozłami, którzy ostatnio dali mi zarobic przeciwko NYK również na wyjeździe. wczoraj niepopisali się przeciwko Detroit i dziś mają szansę rehabilitacji ! Milwaukee nadal mają szansę na PO, jeżeli nie będa wygrywać takich spotkań to jakie mają wygrywac ?

dubelek: Milwaukee
+ Orlando

kurs: 2.16


vamos!
Wiadomo ,że zycze jak najlepiej ale ja sie obawiałem własnie tego meczu tzn. z tymi Netsami to jest inna historia bo oni ładnie graja , momentami efektownie a jak to sie konczy każdy widzi finalnie przegrywają chocby paroma pkt. Jednak tego meczu sie obawiam czy czasem nie bedą chcieli zaszalec przed własna publicznoscia i pokusic sie o 5 wygrana. Oby dla Ciebie Baqu nie :p Pozdro:p

a w ogóle Boston dałem sam :] ale pusciłem dubelka na Orlando i handicap na Sacramento ✅✅✅bo wczoraj dali rade i w nich wierze :p:] Boston-żenada???????? a Lakersów trzeba było grac! zamierzałem i co z tego jak finalnie mialem cykora:;/:????
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Ja dałem Boston+Bucks, mam nadzieję że wejdzie.⛔⛔⛔

Hornets bez CP3 w dalszym ciągu, coś za dobrze im szło ostatnio, szczególnie z Orlando, ale to nie Hornets zagrali w tym meczu tak dobrze, tylko Magic baaardzo słabiutko jak na nich. Boston z kolei w tym sezonie dużo lepiej na wyjazdach niż w domu i liczę na zwycięstwo. Dorzucam Bucks, którzy jeśli chcą awansować do PO, to muszą takie mecze wygrywać. Wczoraj widziałem Netsów z Cavs i w sumie nie zagrali nic wybitnego, po prostu Cavs i Lebron nie forsowali tempa. Mecz gwiazd się zbliża...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
Typ:1✅✅✅
Kurs:1.40

Toronto to jedna z moich ulubionych ekip , graja w tym sezonie rewelacyjnie , po gorszym starcie maja wspaniala serie przede wszystkim na wlasnym parkiecie (13 z 14 wygranych w tym 7 z rzedu) , ogladam ich wszystkie mecze i nie widze w lidze druzyny ktora w najlbizszym czasie moze wygrac w ACC. Bosh jest rewelacyjny , wkoncu gra jak prawdziwy lider a nie jak maszyna do statystyk , poprawil obrone , w kluczowych momentach niezawodny . Ostatnie 5 spotkan Bosha to srednio 28.8 pkt i 13 zbiorek , do tego Bargniani ktory moim zdaniem jest graczem ktory zrobil w tym roku najwiekszy postęp w calej lidze , mysle ze bedzie to ciezki matchup dla Dalemberta . Turkoglu i Derozan wrocili po kontuzjach , przeciwko Sacramento rookie nie gral za dobrze ale mysle ze to byl jednorazowy wypadek i znow bedzie dobrym uzupelniem zespolu , Jack i Calderon dobrze prowadza gre Raptors w ataku , Jack w ostatnich 5 spotkaniach srednio 2 straty i 6.2 asyst , Antoine Wright swietna skutecznosc(nie liczac meczu Pacers ktory zawalil , w ostanich 4 meczach mial 23-33 z gry i 11-16 za łuku) . Kluczowym elementem dla Raptors w meczu bedzie ograniczenie gry 76ers w pomalowanym , obrona wlasnej tablicy i zdobycie min 110 pkt. Prawdopodobnie wraca Reggie Evans co tylko poprawi gre pod koszem Raptors , w 76ers brak Iversona . Goscie wygrali ostatnie 5 spotkan ale widze tylko 2 wartosciowe zwyciestwa to bylo ogranie na wyjedzie Houston (przyzywajacych jednak lekki kryzys) i Hornets ( bez Paula) . Jednak w Kanadzie ich seria powinna sie zakonczyc a Raptors kontynuja serie 8 zwyciestw u siebie.

Utah Jazz - LA Lakers
Typ:1⛔⛔⛔
Kurs:1.42

Na to spotkanie czekam od tygodnia , Ogladalem pare ostatnich meczy Jazz i jestem pod ogromnym wrazeniem gry ekipy Jerrego Sloana . Funkcjonuje doskonale to co zawsze ich charakteryzowalo , gra podaniem , zdobywaja mase pkt po penetracjach i pick&amp;rollach , szybkim rozegraniu w trojkatach pod koszem , Williams swietnie dyruguje gra Jazz (16.8 PPG , 12 asyst w ostatnich 4 meczach) , ma solidnego zmiennika w postaci Price&#39;a , wrocil Boozer ktory wyglada jak bestia (34 pkt , 13-17 FG , 8-9 FT , 14 zbiorek , 4 przechwyty vs LAC) . Utah zdobywa wiele pkt z pomalowanego (vs LAC - 56 , vs Denver 56 , vs PTB 62 , vs Mavs 54) sami oddaja rywalowi zazwyczaj ok 40 pkt . Millsap wyglada bardzo dobrze , wrocil na ławke po powrocie Boozera ale dalej jest bardzo waznym graczem Jazz . Graczem ktory zasluguje jednak na najwieksza uwage jest Andrei Kirilenko - 33-58 z gry ,2.8 przechwytu , 5.4 zbiorki 1.8 bloku i 4.8 asysty w ostatnich 5 meczach pokazuje w jakiej formie jest Rosjanin . Jazz maja serie 9 zwyciestw z rzedu, w tej serii zdobywaja srednio ponad 110.6 pkt na mecz , rzucaja na 56% skutecznosci , u siebie zawsze byli czolowką ligi (22-6) , podejmuja Lakers ktorzy zawsze mieli tu problemy, Lakers grajacy ostatnio bez blysku , grajacych dodatkowo bez Bynuma i raczej bez Bryanta. Decydujacy mathup to Williams vs Fisher , dziadek Derek nie nadaży za Deronem ktory przeciwko LAL gra wybornie (28.3 PPG 9.8 Asyst w ostatnich 4 domowych grach przeciwko Lakers). Utah nie moze dac LAL narzucic ich stylu gry ,min 105 pkt w ataku + skupienie uwagi na Gasolu i Odomie powinno zalatwic sprawe.

Phoenix Suns - Portland Trail Blazers
Typ:1⛔⛔⛔
Kurs:1.19

Na koniec mecz ktory biore na podbicie kursu, zastanawialem sie na Hawks ale ostatatecznie wybralem Suns ktorzy wrocili do domu po perfekcyjnym trudnym road trip z bilansem 4-0 (NOH , HOU , DEN , SAC ) i maja serie 5 zwyciestw i tu pownno byc latwe 6. Suns 18-6 w domu , wypoczeci bo ostatni mecz grali 5 lutego , bez kontuzji , znakomicie wkomponowany do s5 Robin Lopez (12.8 ppg , 64% FG) . Portland druzyna raczej wlasnego parkietu , ulegli wczoraj OKH 89-77 zaliczajac najgorszy wystep w ataku w tym roku . Aldridge trzyma cala ofesnywe Blazers, brak Roya zaczyna byc coraz bardziej odczuwalny , Bayless przestal trafiac , Miller to nie jest strzelec . Blake-Fernandez-Webster-Bayless przeciwko Thunder 3-22 z gry wiec tragedia. Amare jak zwykle gdy pojawiaja sie plotki transferowe zaczyna grac jak bestia , 27.8 PPG i 12.3 RPG w 4 meczach wyjazdowych. Suns zaczynaja wygrywac dlatego ze ograniczyli straty i graja skutecznie , Nash ogarnal to wreszcie bo przed seria 5 zwyciestw bylo 7 na 9 porazek. Kluczem do zwyciestwa Suns jest szybka gra i nie pozwolenie Blazers na spowalnianie meczu , ograniczenie strat i wykorzystywanie wysokich graczy. Blazers nie maja obecnie skladu zeby powalczyc w Phoenix i szykuje sie latwe 6 zwyciestwo z rzedu dla gospodarzy.

AKO:2.36⛔⛔⛔
 
lexewus 0

lexewus

Użytkownik
Cleveland - Orlando Magic
typ: 2 (3.15)​
⛔⛔⛔

Dzisiejszej nocy odbędzie się mecz pomiędzy liderem a 3. drużyną w tabeli. Dla wielu faworytem jest Cleveland, natomiast ja uważam, że wygra drużyna Orlando Magic. Gospodarze zagrają dziś bez dwóch zawodników (może i nie są to znaczne braki, ale zawsze), mianowicie absencje to Mo Williams i Leon Powe. Goście przyjadą w pełnym składzie. Następną kwestią jest już statystyka :razz: Clever od 12 spotkań nie zaliczyło wpadki, żadna seria nie trwa wiecznie, tym bardziej że nie grają dziś z jakimiś ułomkami tylko z Orlando Magic.

 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Pewnie tak samo niektorzy tlumaczyli - kazda seria musi sie kiedys skonczyc- jak grali w zeszlym sezonie na przegrana Cavs u siebie ???? wtedy przegrali zaledwie 2 mecze. Wygrac tutaj jest jeszcze ciezej niz w Salt Lake City. Cavs sa w formie i nic nie wskazuje na to by mogli dzisiaj przegrac. Chociaz kto wie, z Jazz mialo byc podobnie a wszyscy wiemy jak sie skonczylo ???? W kazdym razie rozsadnych i obiektywnych argumentow po stronie Magic nie ma.
W tym drugim dzisiejszym meczu widze tylko jednego faworyta- Denver Nuggets. Ostatnio do gry powrocil Carmelo Anthony i w duzej mierze przyczynil sie do rozbica Mavericks. Nuggets w tym sezonie to kolejna druzyna wlasnego parkietu- w Pepsi Center przegrali tylko 4 mecze. Jednak chyba wazniejszym powodem dla ktorego chce zagrac na Denver jest slaba postawa Spurs. Bilans 2-3 w ostatnich 5 meczach, wygrane jedynie ze slabiakami (Clippers i Kings) no i porazka 31.01 u siebie, wlasnie z Nuggets. Moze pozniej cos wiecej napisze na temat tego meczu.
DEN Nuggets (-6.5) @2.00 bet365 ⛔ ⛔ ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom