>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Mialem slabsze momenty ostatnio, zrobilem dzien przerwy, i dzisiaj wracam z jednym ale mocnym typem.
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
Cleveland powyzej 104 1.83
bet365.

⛔
Orlando b2b game po wygranej na ciezkim terenie w San Antonio, Cleveland mialo ostatni mecz 2 dni wstecz, więc bardziej świeże od rywala, licze dziś na zmęczenie graczy Magic, i przez to bardziej poluzowaną obronę, a dawali sobie w tym sezonie we wszystkich dotychczasowych meczach U SIEBIE powyzej tej linii nawrzucac, więc mysle, ze, i dziś nie będzie inaczej. Nie bede pisał, ze pewniak, czy stawiajcie krocie, bo jak raz sie to skonczylo to wiemy, wiec tylko taka prosta argumentacja -polecam do gry. Pozdrawiam jak zawsze, i powodzenia dzisiejszej nocy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ostatnie dwie nocki kiepskie, więc spróbuję teraz tak:
W meczu Detroi vs Miami myślę, że Griffin poszaleje:
Blake Griffin over 8,5 zbiórki kurs: 1,95 ✅
oraz over 2,5 trójki kurs: 2 (Unibet) ⛔

Whiteside oficjalnie out na ten mecz, więc Miami trochę zmuszone będzie do gry niższymi. Powinien wrócić Dragic, do podstawy może wskoczyć Adebayo, w końcu ktoś musi walczyć z Drummondem. Ze względu na brak typowego centra po stronie Miami, stawiam że w Detroit też jakoś specjalnie długo Drummond nie pogra. Jak przejdą na small ball to chłop nie będzie miał kogo kryć. Griffin właściwie potrafi wiele i wygląda bardzo dobrze w tym sezonie. Ostatnie 5 meczów to 4 razy przekroczona linijka 8,5 zbiórki, tylko gdy dostali od Bostonu to miał 6 zbiórek. Ostatnio miał 13, 9(tu nawet przy Drummondzie który miał 23), 15, 10. Poza tym Griffin ma średnią zbiórek prawie 11 na mecz! Zabraknie Whitesida, więc i w ofensywie będzie mógł coś wyłapać, a że dostaje sporo minut i przy walczakach z Miami, myślę że taka linijka jak najbardziej do pokrycia. Podobnie jak trójki, chociaż tutaj jest problem z regularnością, ale trochę będą rozciągać tą grę. W Detroit nie ma za bardzo komu rzucać, więc Griffin może sobie pofolgować w ofensywie a to lubi. No i dodam tylko, że Miami traci bardzo dużo punktów i ta ich obrona wygląda kiepsko dosyć. Na wyjazdach 3 porażki z Orlando, Hornets i Atlantą.
Oladipo więcej pkt niż Paul kurs: 1,65 (Unibet) ✅
Oladipo ponad 6,5 zbiórki kurs: 2 (Unibet)⛔

Kurs trochę niski na pojedynek bezpośredni, ale wydaje się to bardzo prawdopodobna opcja. Victor ostatnie 5 spotkań w każdym ponad 20 pkt i bardzo dobra forma Indiany. Dodatkowo grają u siebie z drużyną która ostatnio nie specjalnie im leżała i ich notorycznie ogrywali, więc jest okazja do rewanżu. Ostatnie mecze Oladipo to 24pkt przeciwko Boston 25 przeciwko Chicago, 24 przeciwko NYK, 21 przeciwko Portland, 24 przeciwko Clevland. Gra bardzo równo i dodaje dużo zbiórek. Paul wiadomo swoje dodaje, ale przy dobrze broniącej Indianie może trochę się schować w cień. W meczach bezpośrednich nigdy jakoś specjalnie nie był rozrzutny. Tutaj też myślę, że warto zwrócić uwagę na zbiórki Oladipo. Średnia ponad 7 zbiórki na mecz. Ostatnio pod tym względem bardzo dobrze. Ostatnie mecz to 12, 14, 6, 9, 3. Indiana jest na szarym końcu pod względem zbiórek, 28 miejsce też dlatego Victor ma ich sporo. Wcześniej Sabonis dobrze sobie radził czy Young, ale z tym jest różnie. Turner nigdy nie był dobrym zbierającym. Oladipo jest wszędzie na parkiecie, więc są spore szanse że przy wyrównanym wyniku i sporej ilości minut przynajmniej te 7 zbierze.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Niestety wczoraj słabiutko ale chyba mało kto przewidział takie wyniki.. dzisiaj staramy się odrobić poprzednią noc ????
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
typ: zwycięstwo Orlando Magic ✅✅
kurs: 1.52 (sts)
Orlando - zapewne wczoraj nie jeden kupon przez nich poszedł się.. :#%$#: ale za to tej nocy uważam, że mogą dać zarobić. Patrząc na statystyki to mierzyć się będzie najgorsza ofensywa ligi (Orlando) z najgorszą defensywą (Cleveland), jednak tutaj statystyki odkładam na bok a bardziej patrzę na inne aspekty, przede wszystkim to co dzieje się w organizacji Cavaliers a panuje tam niezły bajzel, zwolniony trener, zawodnicy domagający się publicznie transferu itp. Prawdopodobnie sezon będzie spisany na straty i jedyne o co powalczą to o numer 1 w drafcie. Magic potęgą oczywiście nie jest ale spójrzmy trochę na nich z innej perspektywy, ich bilans 3-6, niby słabo ale jednak patrząc na to z kim grali to według mnie nie jest aż tak źle, potrafili pokonać Miami, Boston czy też wczoraj San Antonio, poza tym porażki z takimi ekipami jak Milwaukee, Portland, Philadelphia, LAC czy też porażki z Sacramento i Charlotte to według mnie nie jest wstyd. Osobiście uważam, że Cleveland to jak dotąd ich najłsłabszy rywal jakiego do tej pory mieli i pomimo meczu b2b powinni to ugrać.
Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves
typ: LA Clippers handicap -2,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.60 (sts)
Wypoczęci Clippersi zmierzą się na własnej hali z Wilkami, którzy grają b2b. Zawodnicy z LA spisują się w obecnym sezonie całkiem przyzwoicie zarówno ich ofensywa jak i defensywa stoi na solidnym poziomie. Natomiast nie da się tego powiedzieć o Wilkach, jedna z najgorszych defensyw w lidze, w ofensywie przeciętnie.. do tego sytuacja z Butlerem, nic dzisiaj nie przemawia za Minnesota, w obecnym sezonie na 5 wyjazdowych meczach zanotowali 5 porażek i według mnie dzisiaj ta seria zostanie przedłużona.
łączny kurs: 2.43 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Clippers -1,5 1,49 + Raptors 1,69✅
utah bez mitchella czyli druzyna musialaby zagrac na wysokim procencie za 3 zeby wygrac z rozpedzonymi raptors small ball team vs hard defense team i mysle ze toronto pojdzie za ciosem
minessota nic nie gra na wyjazdach i nie wygra w clippersach belinelli harris bradley to super strzelcy pod koszem obudowani gortatem marjanovicem i harrelem szylukuje sie lekko handicap ale wole zagrac bezpieczna opcje
bez analizy: boston 2,00⛔
edit
Gucci
- Pisz nazwy drużyn i zawodników z wielkich liter
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
K.Thompson over 18.5 pkt @ 1.75 efortuna 28pkt ✅ tak jak się spodziewałem, najlepszy punktujący w meczu
Temple jest rzadki w obronie i Klay dziś może poszaleć. Na przeciw Currego stanie Conley , a więc jeden z lepszych PG na bronionej części boiska. Może więc nie mieć łatwej przeprawy i więcej porozdawać piłek. Przeanalizowałem ostatnie mecze Grizzlies i każdy zawodnik, którego kryje Temple wyciąga zdobycze punktowe grubo ponad swoją normę. Nie dziwne bo to najsłabszy punkt w układance Miśków. W poprzednim roku w 4 meczach pomiędzy tymi drużynami obyło się bez blowoutu i liczę, że tym razem goście również się postawią, przynajmniej przez te 3 kwarty.
K.Irving over 28.5 pkt+zb+as @ 1.73 unibet 41 ✅ pokryte samymi punktami
To mój główny bet na wieczór. Kyrie w ostatnich meczach podkrecił tempo. 28, 31 i 18pkt. Szczególnie to 18pkt doceniam bo bardzo cięzki mecz z Indiana, szybkie zlapane faule, około 5 min mniej na parkiecie i cały mecz użeranie się z Oladipo. Dodam ,że zbiera i asystuje śrenio 5 razy w meczu. Zanosi się na kolejny występ 20+ i linia na pkt+zb+as pęka luźno.
R.Gobert over 1.5 bloku @ 1.55 unibet 1 blok⛔ szkoda bo przy drugim bloku sędziowie gwizdneli faul z dpy
Gobert średnia 2.3 bloku w tym sezonie. W ostatnich spotkaniach tylko po jednym. Liczę ,że dziś będzie lepiej. W poprzednim sezonie w każdym meczu z Raptors miał minimum dwa bloki , a w przedsezonowym w 25 minut rozdał aż 5 czap. Dostaje w każdym meczu regularnie +30minut. Nawet przy kłopotach z faulami spokojnie dwa bloki powinien zaliczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Milwaukee Bucks over 114 versus Portland Trail Blazers 1,86 Unibet
Zlekceważyłem Portland 3 bloki, 7 przechwytów, ale też ładna obrona, przekazywanie krycia, zaangażowanie, Milwaukee w końcówce nieporadni, grad trójek, który ich zasypał w połowie był na dobicie, 95-109, time out i było po meczu

Liczę, że fizyczność Koziołków zrobi swoje, pod względem organizacyjnym drużyny są na tym samym poziomie. Ale siła rażenia Milwaukee jest znacznie większa wg mnie.
Poprawili zbiórkę, Henson zaczął rzucać trójki, myślę, że top 5 ligi na lajcie jak na razie, Brongdon pięknie piłkę rozprowadza, Giannis wygląda jak Herkules, gra jak MVP, niesamowity wybryk natury, Bledsoe wjazdy pod kosz, mają naprawdę solidną artylerię, wspieraną przez myśl szkoleniową Budenholzera.
Punktów pada u nich sporo, na 10 spotkań tylko w 3 ( w każdym z 3 przypadków osiągnęli 113 pkt ) nie pokryli linii. Średnia punktowa 121 pkt. Obrona Portland ostatnio imponuje ( sporo bloków i przechwytów ), myślę jednak, że Bucks swoje powinni ugrać.
Jeremy Lamb over 12,5 pkt 1,83 forBet Lamb na pocieszenie uratował, szczęście
Myślę, że przeciwko Atlancie Lamb powinien ugrać. Grają u siebie, starania większe, show musi być większe. Większe show = więcej pkt. Myślę, że Atlanta powalczy do 2 kwarty, jeżeli Prince nie zagra, stracą jednego z niewielu solidnych wyrobników, wtedy powinni ładnie kontrolować grę, Walker myślę, będzie grał mniej minut, a kompetencje ofensywne po części przejmie też Lamb.
Ładnie się rozwija ostatnio rzucił 19pkt przeciw Cavs, a obrona mniej więcej na takim samym poziomie, ogólnie kręci się w okolicach 12 pkt ciągle. Myślę, że po takim kursie warto, przeciw niebroniącym Hawks.
Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Charlotte vs Atlanta
Typ: Charlotte -12,5 ⛔
Kurs: 2,06 (Unibet)

Hornets podejmują u siebie słabiutką Atlantę. W dodatku z gry wypada Prince, jeden z nielicznych wartościowych zawodników. Był ciekawy kurs double double na Trea Younga z Atlanty, ale zdjęli z oferty. Myślę, że Charlotte u siebie pokona zdecydowanie słabiutką Atlantę. Ponieśli 4 porażki na wyjeździe i tylko raz Atlanta wygrała ze słabym Clevland. Te 4 porażki to różnica minimum 14 pkt, a tak to dostawali 22 od Clevland, 21 Od Phily czy 19 od NYK. Hornets u siebie bilans 3:2, ale dwie porażki z mocniejszymi rywalami Bucks czy OKC. Wygrywali dosyć pewnie z Clevland +32, z Miami +12 czy z Chicago 31. Myślę, że tutaj będzie zdecydowane zwycięstwo gospodarzy. Do tego można dorzucić over punktowy na gospodarzy. Goście na 5 wyjazdów 3 razy tracili ponad 121,5 pkt i to nie z jakimiś tuzami ofensywnymi (Memphis, Clevland, NYK) W pojedynkach bezpośrednich ostatnie 5 meczów u siebie to zwycięstwa zdecydowane Hornets nad Atlantą.
Charlotte powyżej 121,5 pkt kurs: 1,89 ⛔
Malcolm Brodgon over 11,5 pkt kurs: 1,7 ⛔
over 1,5 trójki kurs: 2,3 ⛔

Znowu idę w kierunku Brodgona. Ostatnie 5 meczów minimum 13 pkt zdobywa. Bardzo regularny zawodnik, gra duże minuty i zawsze się przydaje po obu stronach parkietu. Nie ma co się rozpisywać, over 11,5 trzeba brać, a ja dorzucam bardziej ryzykowną opcję na over 1,5 trójki. Na ostatnie 5 meczów 3 razy miał minimum 2 trójki. W nocy czeka ich ciężki pojedynek z Portland, ale myślę że zobaczymy bardzo otwartą grę i sporo punktów. Obie drużyny dobrze dysponowane, Bucks to 2 ofensywa w lidze a Portland 7. Milwaukee oddaje bardzo dużo prób za 3 pkt, więc Malcolm też swoje szanse dostanie. Kurs zachęca do ryzyka.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Charlotte 2 ofensywa ligi; Atlanta 28..
Charlotte 13 obrona ligi, Atlanta 21..
Stosunek asyst do strat Charlotte 3 miejsce (1.99), Atlanta 27 (1.35) [acz Atlanta jeden z wyzszych % asyst w lidze]
Najmniej strat: Charlotte 3, Atlanta 29...
Wszystko wskazuje na Charlotte, wszystko wskazuje na mniejszy lub wiekszy blowout. Nic tylko brac Charlotte z mniejszym lub wiekszym handi [bezpieczniejsze 9,5 weszło; spread 11,5 już nie] (overy to niewiadoma, bo Atlanta moze wrzucic 80, jak i 105). Nie zdziwie sie jednak, jesli mecz okaze sie zaciety do samego konca, na przekór statystykom ????
W Waszyngtonie powrócił Howard, co wyraznie odbilo sie na tempie gry Czarodziejow. Oba zespoly niekoniecznie efektywne w ataku, bardzo słabe w obronie, niekoniecznie wysoki wspolczynnik asyst.. Waszyngton ma przewage jesli chodzi o mniej strat; Dallas to prawie najgorsza druzyna pod tym wzgledem; Dallas z kolei zbiera o wiele lepiej (Waszyngton jest ostatni jesli chodzi o zbiorki; mniemam, ze z Howardem to sie zmieni i po kilku grach podskoczą w rankingu). Dallas jest o tyle ciekawe, że ogranicza niezwykle trójki rywalom, ale jak już im rzucają, to na wysokim procencie. Waszyngton z kolei jest dramatyczny w obronie łuku. Sklaniam sie ku gospodarzom; Waszyngton to jednak jedna z najgorszych defensyw z &quot;testu oka&quot;, dopuszczaja do ogromnej liczby rzutow rywali, rowniez na linii rzutow wolnych, a nawet taki DeAndre w tym sezonie ładuje każde trzy na cztery wolne ;) Jesli chodzi o linie, to raczej under 228,5.
Brooklyn w tym sezonie sporo zacietych pojedynkow, z ktorych niestety wiekszosc przegrywaja, ale walki im odmowic nie mozna. Problemem Suns moze byc ogromna liczba strat. Brooklyn z kolei niezwykle celnie rzuca zza łuku; na obcym parkiecie licze na nieco mniejsza celność, w dodatku sadze, ze taka seria sie nie utrzyma i troche ochlona; dzis swietny moment na to, Booker po urazie troche się rozegrał i licze dzis na show. Phoenix +3,5, Booker over 24,5. [Devin 6/21; chyba trzeba poczekać kilka tygodni na eksplozję formy :X]
Na koniec mecz rewelacji wschodu na parkiecie zawsze groznego Portland.. Publika podobno ładuje w strone Portland, a jednak Bucks caly czas faworytem. Top ofensyw, Top defensyw, Top zbierajacych.. Druzyny statystycznie bardzo wyrownane poza jedną rzeczą - Bucks dziela sie pilka, w Portland z kolei sporo zalezy od indywidualnej inwencji dwoch zawodnikow. Milwaukke jest długie i ma kim bronić, zapewne wdadzą się w grę trójek, ktore obie druzyny nawet niezle bronia; Portland natomiast bez Staukasa prawdopodobnie i nie bardzo ma tam kto rzucać te trójki, w Bucks widze wiekszy potencjal ofensywny, bardziej rozlozony i wiecej graczy jest w stanie zagrozić w systemie Budenholzera. Biorę gości, do tego Brogdon over 12,5; po centrze najsłabiej broniona pozycja przez Portland.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Hornets - Hawks
Hawks +11.5
1.9
bet365
✅

A Ja wam mówię, że dzisiaj Hornets tej linii nie pokryją, Jasne.. wszystkie argumenty sportowe są po stronie gospodarzy, grają bardzo dobrze zwlaszcza na swoim parkiecie, bardzo duzo rzucają z dystansu, Kemba świetny sezon jak dotychczas. Hawks druzyna w budowie, ostatnio niespodziewana wygrana z Heat, dla mnie super sprawa nieobecnosc dzis Prince, wieksze minuty dostanie pewnie Huerter którego uwazam za taki sam steal jak Younga, i ma zadatki na kogos w tej lidze. Ogolem czekam az Dedmon zagra wieksze minuty bo na Lena nie moge za bardzo patrzeć. Nie bede tutaj się jakos produkował, bo uważam, że Hornets zapewne wygraja te spotkanie ale mysle ze zluzują troche w koncowce i Hawks nawrzuca troche latwych punktow. Dziś przeciwko faworytom
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Denver Nuggets vs. Memphis
Win DEN 1,65 forBet bardzo zła egzekucja Denver w końcówce, propsy dla Miśków za żelazną obronę

Myślę, że Bryłki powinny się obrazić za taki kurs. Wiem, że Miśki są u siebie silne, a dzisiajesze granie będzie właśnie na swoim terytorium. Wiem, że utrzymywali się w grze z Golden Stejtami, ale to wynikało bardziej z taktyki mistrzów niż gry Memphis.
Denver stanowi skrajnie poukładaną drużynę, sprawny Millsap w tym sezonie, rozwój Murraya, grający ładne zawody Harris ( obaj są naprawdę groźni za łuku), dodać do tego łatającego wszystko Jokera, który poda w tempo ze środka i jest piękna układanka, mix strzeleckich umiejętności, gabarytu i BB IQ.
Okej, dosyć słodzenia. Conley, Gasol powalczą, ale jeżeli taki Temple stanie naprzeciw Jamala, jest albo ankle breaker albo snatch back i trójka w papę.
Denver powinno wygrać podsumowując.
Powodzenia!
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Miami Heat - San Antonio Spurs
Miami Heat 2.00
bet365

✅
W San Antonio prawdziwy szpital, nie zagrają dziś oprocz dlugoterminowców z kontuzjami ala Murray , Gasol i Gay. Siła rażenia Spurs więc wypada bardzo blado. DeRozan i potem kto? Lamarcus? Bellineli czy Mills mogą rzucic 25 pkt co równie dobrze 7 oczek. Taki mamy kilmat w druzynie Spurs, i nic nie poradzimy. Obejrzałem sobie troszke spotkania z Orlando, które mimo fatalnego ataku rzucili im 117 oczek notując bardzo dziwnego runa w 4 kwarcie, gra Spurs była bardzo ale to bardzo słaba. Brakuje głebi skladu, i mysle ze dzisiaj tez to wyjdzie w spotkaniu z Heat, które co prawda dziś mogą wystąpić bez Hassana co będzie odczuwale bo Bam nie dawał sobie rady ostatnio z Drummondem jak grali z Pistons, i został całkowicie zdominowany. Jednak gram w moim odczuciu dziś na Heat, bardzo przyjemnie wyglada ten kurs, zwlaszcza,że mecz u Siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj przerwa, ale dzisiaj jest już z czego wybierać więc gramy:
Indiana Pacers - Philadelphia 76ers ✅✅
typ: poniżej 221,5 pkt.
kurs: 1.50 (sts)
Niedawno wspominałem o Indianie i ich najwolniejszym tempie gry w całej lidze, do tej pory nic się nie zmieniło, nadal królują w tej statystyce a taka gra sprzyja niższym wynikom. Gdyby tego było mało to Indiana plasuje się w czołówce ligi jeśli chodzi o defensywę, 76ers także solidnie bronią a do tego w obecnym sezonie mają trochę problemów w ofensywie (24 ofensywa ligi na ten moment), widać po ich grze, że oprócz J.Emiida nie wszyscy są jeszcze w optymalnej formie, według mnie suma oczek dzisiaj nie przekroczy 221 pkt.
Utah Jazz - Dallas Mavericks
typ: Dallas Mavericks handicap +13,5 pkt. ⛔⛔ do szczęścia zabrakło 2 pkt. ;/
kurs: 1.45 (sts)
Utah Jazz, obecnie są w serii 4 porażek z rzędu a swój ostatni mecz wygrali 29 października właśnie z Dallas Mavericks (wynik 104-113), do gry wraca D.Mitchell a do tego dla Dallas będzie to mecz b2b po wczorajszym zwycięstwie z Wizards, więc nic dziwnego, że zdecydowanym faworytem będą tutaj Jazzmani. Ja jednak uważam, że L.Doncic i spółka są w stanie nawiązać walkę, tak jak miało to miejsce w ich poprzednim meczu, gdzie Nutki na dobrą sprawę uciekły im z punktami dopiero w 4 kwarcie, podbudowani wczorajszym zwycięstwem Dallas będą walczyć więc mocny handicap w ich stronę i powinno być dobrze.
Orlando Magic - Detroit Pistons
typ: zwycięstwo Detroit Pistons ✅✅
kurs: 1.67 (sts)
Ekipa z Detroit zaczęła ten sezon wyśmienicie, 4 zwycięstwa z rzędu po czym coś się zacięło i z bilansu 4-0 zrobił się 4-5, wiadomo rywale byli wymagający, porażki z Bostonem i Philadelphia oraz po dogrywkach z Brooklynem i Miami. Pasuję się w końcu kiedyś przełamać a jeśli nie dzisiaj to kiedy? Według mnie rywal do tego jest idealny, a duży wpływ na końcowy wynik będzie miała gra pod koszem i zbiórki, gdzie Pistonsi są w czołówce ligi pod tym względem a Orlando mają z tym duże problemy. Nie widzę w składzie Magic nikogo kto powstrzyma dzisiaj A.Drummonda i B.Griffina.
łączny kurs: 3.63
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Ja dziś spróbuję zagrać następujące zakłady:
OKC -6 @ Cleveland 1.91 95:86 ✅
Dzięki kontuzji Westbrooka zyskujemy tutaj trochę value, należy pamiętać ze w Cleveland też zabraknie Dekkera i Love. Uważam ,że George, Adams i Schroder dadzą radę odprawić słabiutkie Cavs różnicą więcej jak 6 pkt.
Denver @ Memphis + 3,5 1.89 87:89 ✅
W końcu Denver musi przegrać mecz i najlepszym do tego miejscem jest hala w Memphis i powracająca do niej po serii 3 meczy wyjazdowych ekipa gospodarzy. W meczu z Warriors słabo wyglądał duet Conley-Gasol a pomimo tego zespół długo trzymał się blisko. Gdyby nie 48 pkt. w meczu z Bostonem Murraya, to pewnie seria zwycięstw Denver byłaby przerwana już wcześniej.
Minnesota @ LAL - 6 1.91 100-104 ⛔ Niestety brakło.
Minnesota przegrała ostatnie 3 mecze wyjazdowe różnicą 11pkt i więcej. Nie wygrali w tym sezonie jeszcze meczu wyjazdowego. James po słabszym meczu i porażce z Raptors dzisiaj weźmie sprawy w swoje ręce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Atlanta vs NYK
Typ: NYK ✅
Kurs: 1,83 (Unibet)

Krótko mówiąc Atlanta gra mecz dzień po dniu, fakt wraca Prince, ale myślę że to za dużo nie pomoże. Większe minuty w NYK powinien dostać Knox, wraca po kontuzji. NY prezentuje się nieźle i myślę że ze słabą Atlantą powinni sobie poradzić. Do składu Knick wraca równiez Hardaway więc będzie komu rzucać. Mają ciekawszą paczkę i czuje że dzisiaj dadzą radę.
Miami vs San Antonio
Typ: Under 216,5 pkt ✅
Kurs: 1,87 (Unibet)

Obie drużyny osłabione i z problemami. W Miami wraca Whiteside, ale wypada Wade i niepewny występ jest Dragicia. Po stronie San Antonio nie zagra Gasol i Gay. Miami jest dosyć overową drużyną, ale z San Antonio już nie będzie tak łatwo nawrzucać pkt. Myślę, że po słabym meczu z orlando SAS będą chcieli się pokazać z dobrej strony i poprawią się w defensywie. Ostatnia nocka to 4 mecze i 4 undery, myślę że niektóre linijki są zbyt optymistycznie ustawione.
Do tego meczu dorzucam Patty Mills over 11,5 pkt kurs: 2,08 myślę że warto. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Houston Rockets vs. OKC
Rakiety - 2,5 pkt
1,65 forBet
Brak komentarza, OKC po słabym stosunkowo spotkaniu z CAVS, bez Russela, a i tak rozgromili, szacunek panowie, George wskaźnik +/- osiągnął 35! Robił robotę zwłaszcza w defensywie zgodnie z oczekiwaniami, szkoda, że kolektywnym wysiłkiem reszta grupy uskładała, co miała uskładać

Rakiety wchodzą powoli na swoje tory. Notują trzy wygrane pod rząd i myślę, że dzisiaj przedłużą tą passę. Na pewno wpływ na serię 3-0 mieli przeciwnicy, którzy na przeciwko HOU stawali ( Brooklyn, Bulls, Pacers), ale i tak z Hardenen wyglądają już solidnie, skład zasilił również Ennis, co w ofensywie powinno tównież pomóc, przede wszystkim pod tym względem, że mają głębszą rotację, osobę do połapania fauli itp. nie, żeby Ennis miał jakiś niesamowity warsztat.
OKC wprawdzie gra u siebie, ale i tak, ssą bez Russella, b2b. Dennis dzisiaj poszalał myślę jednak, że jego zdobycze nie będą jutro już tak wysokie, a grę będzie musiał ciągnąć PG-13, który na placu biegał dzisiaj 38 min .
Dodajmy do tego kompetencje obronne pozostałych Błyskawic, i wychodzi, że jeśli George będzie robił offense, nie bardzo kto ma robić defense.
Liczę na prowadzenie HOU 3, 4 posiadaniami, ale bezpieczniejsze handi - 2,5 mimo wszystko, tryby mogą się nie sprzężyć w HOU ( odpukać ) jak trzeba do końca i Oklahoma gotowa powalczyć. Katiusze Rakiet powinny mimo wszystko się uaktywnić, bez Westbeasta OKC wyglądało naprawdę słabo ( i imo wygląda starterzy musieli biegać długo po placu broni, żeby ugrać to Cleveland ).
Solidnie wyglą też PORTLAND win - 3,5 pkt, osiągi Gallinariego w 4 kwarcie były przerażające, na szczęście zwycięstwo dowiezione i to dość pewnie 116 : 105 propsy dla McColluma za tróję na wagė spotkania, złoty wiek dla tego zawodnika
Luc Mbah a Mounte się dociera, ale to jeszcze nie ten czas ( przynajmniej wg Rotowire ). Avery Bradley również będzie poza grą. Bez tego pana ostatnio fakt, kontrolowali grę z Sotą, ale nie byli dominujący. Myślę, że naprawdę solidną defensywa Portland ostatnimi czasy zrobi swoje, za przykład niech posłuży ostatnie spotkanie z MIL, Giannis osiągnął 23, a cały zespół średnio osiągający 121 pkt, miał ich 103.
Dodając świetnie poukładany offense Blazers na moje będzie git. Jak panowie pokroju Aminu, zaczynają trafiać stanowią wyzwanie dla każdego, poza GSW.
Powodzenia!​
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja idę w undery znowu:
OKC vs Houston
Typ: Under 214,5 pkt ✅
Kurs: 1,87 (Unibet)

Russel raczej out na ten mecz, chociaż decyzja pewnie będzie podjęta przed meczem bo ma status Questionable źródło na https://basketballmonster.com/playernews.aspx. Myślę, że mecz nie będzie obfitował w punkty. OKC gra mecz dzień po dniu gdzie ograli Clevland, chociaż sam mecz nie stał pewnie na wysokim poziomie. Grają u siebie więc będą chcieli powalczyć. Liderzy zagrali sporo minut przeciwko Clevland. Houston mieli dzień więcej odpoczynku i zaczęli w końcu wygrywać. Chociaż ich styl pozostawia wiele do życzenia. Trójeczki póki co nie siadają Houston, nie wydaje mi się żeby póki co to się jakoś poprawiło. Ja tu liczę na mecz walki i niezbyt dobrą skuteczność. OKC bez Russella ma problemy w ofensywie. Oklahoma jest na ostatnim miejscu jeżeli chodzi o oddane rzuty za 3 pkt w sezonie, tylko 89, gdzie Bucks mają 156 oraz ostatnie miejsce pod względem skuteczności jedyne 29% Jedyna opcja tutaj na walkę przeciwko Houston to utrudnianie im w obronie. Zobaczymy na ile starczy sił, Houston to powinno wygrać, ale ja tutaj nie widzę zbyt wielu punktów.
GSW vs Bucks
Typ: Under 240,5 pkt ⛔
Kurs: 1,83 (Unibet)

No tutaj linijka ustawiona bardzo wysoko, ale to też takie ekipy co najwięcej rzucają. Wiadomo jak to wygląda u nich w tym sezonie, GSW leje każdego jak chce a Bucks straszą trójkami i Antkiem. Na dzisiajejszy mecz wypada Green, więc pewnie do podstawy wskoczy Iguadala. Livingston też jest out, czyli rotacja mocno zawężona. Bez Greena nie będzie już takiego ruchu w ataku, ostatnio notował bardzo dużo asyst to się pewnie rozłoży na całą drużynę. Milwaukee póki co Henson jest Q. Mecz może się różnie potoczyć, według mnie GSW to wygra i tak. Myślę, że po niesamowitym początku sezonu ekipy trochę zwalniają, nie będą na maksymalnych obrotach grać cały czas. W takim meczu będzie trzeba trochę uszczelnić obronę, każdy będzie się chciał pokazać. Defensive rating Bucks na poziomie 102 pkt, są na trzecim miejscu. W meczzach bezpośrednich w ostatnich latach w hali w Oakland takie linijki nie padały, chociaż Bucks to jest zupełnie inna drużyna, więc głupio to brać pod uwagę. Ja tam liczę na undery i tak myślę że są spore szanse.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
typ: zwycięstwo Houston Rockets @1.55 (sts) ⛔
+
Phoenix Suns - Boston Celtics
typ: zwycięstwo Boston Celtics @1.20 (sts) ✅
+
Golden State Warriors - Milwaukee Bucks ⛔
typ: zwycięstwo Golden State Warrios @1.32 (sts)
łączny kurs: 2.46
Nadchodzącej nocy tylko 4 spotkania, myślałem jak to najlepiej ugryźć i stwierdziłem, że dzisiaj bez zbędnych kombinacji, stawiam na faworytów. OKC prawdopodobnie dalej zagrają bez Westbrooka, będzie to dla nich mecz b2b a ponadto 3 mecz w ciągu 4 dni. Rakiety w końcu wróciły na dobrą drogę i są w serii 3 zwycięstw z rzędu. Do Phoenix (najgorsza ofensywa ligi) zawita Boston (najlepsze defensywa), K.Irving i spółka po dwóch porażkach (na ciężkich terenach w Indianie i Denver) będą chcieli wrócić do wygrywania a rywal do tego aby się przełamać idealny. Jeśli Boston się mocno zaangażuje się w ten mecz to Słońca znów nie wrzucą zbyt wielu punktów. (tutaj opcja na under 99 pkt. gospodarzy po ładnym kursie 2.10). No i na koniec GSW podejmie u siebie zespół z Milwaukee, seria 8 zwycięstw z rzędu, u siebie na hali jeszcze nie przegrali, wiadomo Giannis i reszta Kozłów na pewno będą robić wszystko, żeby tą serię przerwać ale w obecnej formie GSW będzie to bardzo trudne zadanie do wykonania.
Powodzenia!
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Houston -4,5 @ 1,83 Unibet
Houston @ Oklahoma City | 11/09 | 2:00
Grzmoty prawdopodobnie zagraja bez Russell Westbrook plus do tegomoze dojsc zmeczenie materialu , mecz po meczu a to jest czwarty dzien gdzie zagraja trzeci mecz z Houston. To oznacza ze ich 7 wygrana podrzad jest bardzo zagrozona a Dennis Schroder nie będzie w stanie powstrzymać Chrisa Paula w sposób numeru 0. Widzielismy rakiety jekim byli przecietnym zespolem bez Jamesa Hardena ,a teraz po powrocie brodacza zaczyna wszystko dzialac i po wolnym starcie ruszyla lokomotywa lub wytrzelila rakieta. Biore Grzmoty puki jeszcze warto i zanim okaze sie ze numer zero nie zagra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom