>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
W zasadzie dużo się nie pomyliłeś - okc tragedia, w hornets ławka świetny mecz. W zasadzie Abrines ocalił dupsko OKC. PG grał jak rookie, ale ostatecznie nie udało się mu zabić ekipy z Texasu. Hornets trochę poczuta za bardzo przy +19 i nie wiem jak Okc to ugralo.
Tylko, że to ławka OKC wrzuciła więcej od ławki rywali.
George jak rookie? W koszykówkę gra się po obu stronach parkietu, ale tego nie widać na cyferkach z livescora. Wystarczyło że George schodził z boiska i w obronie nie wiedzieli gdzie są. Oczywiście w ataku była katastrofa.
Bobki jak Bobki, cienkie bolki, z tym swoim gwiazdorem dla ubogich. Jak Kemba złapie cegłę jak co roku, to jak zwykle drużyny z dna tabeli będą ich odgrywać. Zresztą początek sezonu niby niezły, Kemba w super formie, a bilans i tak ujemny. Ja ich w PO nie widzę, miejsce Cavs zajmie Detroit.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Tylko, że to ławka OKC wrzuciła więcej od ławki rywali.
George jak rookie? W koszykówkę gra się po obu stronach parkietu, ale tego nie widać na cyferkach z livescora. Wystarczyło że George schodził z boiska i w obronie nie wiedzieli gdzie są. Oczywiście w ataku była katastrofa.
Bobki jak Bobki, cienkie bolki, z tym swoim gwiazdorem dla ubogich. Jak Kemba złapie cegłę jak co roku, to jak zwykle drużyny z dna tabeli będą ich odgrywać. Zresztą początek sezonu niby niezły, Kemba w super formie, a bilans i tak ujemny. Ja ich w PO nie widzę, miejsce Cavs zajmie Detroit.
Głównie chodziło mi o ofensywę, nie ważne ze nie trafiał, ale gracz z jego doświadczeniem i umiejętnościami powinien wg mnie myśleć i jechać na kosz, jak nie może trafić rzutu z żadnej pozycji niezależnie czy pod presją czy Wide open, zwlaszcza ze okc miało bonus przez jakieś plus minus 35 minut spotkania.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
LAC WIN vs. Orlando Magic
1,83 Unibet


LA b2b, po ciężkim spotkaniu z Philly, partyzantka Orlando pewnie coś postrzela bo grają u siebie. Ale myślę, że Clippers deklasują ORL pod każdym względem. Gallinari jest ostatnio w świetnej formie, Harris prezentuję się naprawdę dobrze, liczę, także na Sweet Lou ( przynajmniej w ofensywie, bo przeciwko 76ers zanotował dziś wskaźnik +/- - 16 ). Nie można porównywać jednak ofensywy Orlando do The Process. Gdyby Embiid był człowiekiem mecz byłby na styku do końca.
Bardzo ładnie wygląda także Marjanovic.
Wprawdzie wymieniona wyżej czołówka Clipperów grała solidne minuty, mimo wszystko myślę, że po takim kursie można spróbować.
Magic - bilans 2-5, apropos ich ataku 41% FG i marniutkie 30% zza łuku jak na razie. Myślę, że Bradley, Marjanovic pomogą nie poprawić tych statystyk. Warto też wspomnieć o 14 startach jakie średnio notuje ORL.
Magicy pewnie powalczą, bo grają u siebie i mimo wszystko mają Vucevica, Gordona, Fournier, ale każdy z nich niepewny wg mnie. LAC 4 - 8 powinni ich wziąć. Jak chcą PO to powinni takie mecze wygrywać.
Wpis mi się nie zamieścił kurde, stawiałem jak na LAC było 1,83 ( Unibet ), teraz spadło do 1,75 i tak myślę warto.
Dodaję jeszcze Gasola over 14,5 pkt. Unibet 1,80
No sory, ale Gasol powinien się chyba obrazić za taką linię. Wiem, że nie gra już taki dobrych zawodów jak w zeszłym sezonie, ale nie licząc dwóch pierwszych gier, wygląda to nieźle, przekraczał linię 3/4 razy.
Pierwsze spotkanie rozegrane zostało z Indianą, a defense mają wybitny i Marc zdobył 13 pkt. W drugim grał 28 min. Tez uzyskał 13,ale myślę że linię by bezproblemowo przebił, gdyby pograł do tej swojej średniej ok. 33min.
Gobert jest solidnym obrońcą liczę jednak na to, że z czasem jak kontrola gry będzie rosła po stronie Jazzmanów, zaangażowanie w obronę będzie coraz mniejsze.
ForBet dla przykładu wystawił 16,5 fortuna 15,5. Myślę, że będzie oscylował na granicy tych 16,5 natomiast wszystko poniżej powienien ugrać.
Opatrzone ryzykiem, także ze stawką na spokojnie.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Głównie chodziło mi o ofensywę, nie ważne ze nie trafiał, ale gracz z jego doświadczeniem i umiejętnościami powinien wg mnie myśleć i jechać na kosz, jak nie może trafić rzutu z żadnej pozycji niezależnie czy pod presją czy Wide open, zwlaszcza ze okc miało bonus przez jakieś plus minus 35 minut spotkania.
On nie ma zdrowia żeby atakować obręcz. Kiedyś to był gracz, który mógłby rzucić rękawice Durantowi, a teraz to jego rola ogranicza się do rzucania, a że jest nygusem, to jego akcje i jego wartość poszła zdecydowanie w dół.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +7.5
1.90
bet365
✅

Dziś gram w strone Memphis Grizzlies, mam w pamięci spotkanie sprzed kilkunastu dni, gdzie Miśki wygrały również na wyjezdzie 92-84. Obie ekipy rzucały na fatalnym procencie z gry, obie w okolicach 35 procent. Dziś rewanż, i gram w strone Miśków.. bardzo podoba mi się ich zespół, fajnie rozmontowali ostatnio Wizards w drugiej polowie gry, gdzie wybili z głowy zespolową koszykówe czarodziejom, a granie izolacji i pałowanie akcji przez Walla przyniosło zalozony skutek. Dzisiaj ciezko rokować czy bedzie wysoki czy też niski wynik bo co zagrało Utah w ostatnim meczu z Sotą w obronie to byla żenda, sam fakt ze carrier high zrobił na nich Derrick Rose o czymś świadczy. Mysle ze duo Gasol-Conley bedzie znowu grało pierwsze skrzypce jak w meczu sprzed kilkunastu dni. Gram bezpiecznie handi na Memphis. Mam nadzieje ze wroce po tym typie na dobre tory, bo ostatnio bunczucznie zapowiadalem wygrane i wczoraj byla kleska ponownie, teraz z pokorą radze bezpiecznie zagrac ow typ.Pozdrawiam hej.

do tego gram dubla
Phoenix Suns - Toronto Raptors
do przerwy/mecz Toronto/Toronto 1.40
+
GSW - Minnesota
do przerwy/mecz GSW/GSW 1.44
@2.02
⛔

także polecam do gry. Myśle ze bez problemu faworyci tych spotkan wyjdą na prowadzenie juz po pierwszej kwarcie, i bez wiekszych problemów dowioza wynik.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
LAC WIN vs. Orlando Magic
1,83 Unibet

LA b2b, po ciężkim spotkaniu z Philly, partyzantka Orlando pewnie coś postrzela bo grają u siebie. Ale myślę, że Clippers deklasują ORL pod każdym względem. Gallinari jest ostatnio w świetnej formie, Harris prezentuję się naprawdę dobrze, liczę, także na Sweet Lou ( przynajmniej w ofensywie, bo przeciwko 76ers zanotował dziś wskaźnik +/- - 16 ). Nie można porównywać jednak ofensywy Orlando do The Process. Gdyby Embiid był człowiekiem mecz byłby na styku do końca.
Bardzo ładnie wygląda także Marjanovic.
Wprawdzie wymieniona wyżej czołówka Clipperów grała solidne minuty, mimo wszystko myślę, że po takim kursie można spróbować.
Magic - bilans 2-5, apropos ich ataku 41% FG i marniutkie 30% zza łuku jak na razie. Myślę, że Bradley, Marjanovic pomogą nie poprawić tych statystyk. Warto też wspomnieć o 14 startach jakie średnio notuje ORL.
Magicy pewnie powalczą, bo grają u siebie i mimo wszystko mają Vucevica, Gordona, Fournier, ale każdy z nich niepewny wg mnie. LAC 4 - 8 powinni ich wziąć. Jak chcą PO to powinni takie mecze wygrywać.
Wpis mi się nie zamieścił kurde, stawiałem jak na LAC było 1,83 ( Unibet ), teraz spadło do 1,75 i tak myślę warto.
Dodaję jeszcze Gasola over 14,5 pkt. Unibet 1,80
No sory, ale Gasol powinien się chyba obrazić za taką linię. Wiem, że nie gra już taki dobrych zawodów jak w zeszłym sezonie, ale nie licząc dwóch pierwszych gier, wygląda to nieźle, przekraczał linię 3/4 razy.
Pierwsze spotkanie rozegrane zostało z Indianą, a defense mają wybitny i Marc zdobył 13 pkt. W drugim grał 28 min. Tez uzyskał 13,ale myślę że linię by bezproblemowo przebił, gdyby pograł do tej swojej średniej ok. 33min.
Gobert jest solidnym obrońcą liczę jednak na to, że z czasem jak kontrola gry będzie rosła po stronie Jazzmanów, zaangażowanie w obronę będzie coraz mniejsze.
ForBet dla przykładu wystawił 16,5 fortuna 15,5. Myślę, że będzie oscylował na granicy tych 16,5 natomiast wszystko poniżej powienien ugrać.
Opatrzone ryzykiem, także ze stawką na spokojnie.
Powodzenia!
nie lepiej dać na over w meczu Clippersow z Orlando? wydaję mi się pewniejszym wyborem niż win gości
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Memphis Grizzlies +7.5
1.90
bet365

Dziś gram w strone Memphis Grizzlies, mam w pamięci spotkanie sprzed kilkunastu dni, gdzie Miśki wygrały również na wyjezdzie 92-84. Obie ekipy rzucały na fatalnym procencie z gry, obie w okolicach 35 procent. Dziś rewanż, i gram w strone Miśków.. bardzo podoba mi się ich zespół, fajnie rozmontowali ostatnio Wizards w drugiej polowie gry, gdzie wybili z głowy zespolową koszykówe czarodziejom, a granie izolacji i pałowanie akcji przez Walla przyniosło zalozony skutek. Dzisiaj ciezko rokować czy bedzie wysoki czy też niski wynik bo co zagrało Utah w ostatnim meczu z Sotą w obronie to byla żenda, sam fakt ze carrier high zrobił na nich Derrick Rose o czymś świadczy. Mysle ze duo Gasol-Conley bedzie znowu grało pierwsze skrzypce jak w meczu sprzed kilkunastu dni. Gram bezpiecznie handi na Memphis. Mam nadzieje ze wroce po tym typie na dobre tory, bo ostatnio bunczucznie zapowiadalem wygrane i wczoraj byla kleska ponownie, teraz z pokorą radze bezpiecznie zagrac ow typ.Pozdrawiam hej.

do tego gram dubla
Phoenix Suns - Toronto Raptors
do przerwy/mecz Toronto/Toronto 1.40
+
GSW - Minnesota
do przerwy/mecz GSW/GSW 1.44
@2.02

także polecam do gry. Myśle ze bez problemu faworyci tych spotkan wyjdą na prowadzenie juz po pierwszej kwarcie, i bez wiekszych problemów dowioza wynik.
Ja tu to tylko zostawie:

Dziwnym trafem poszedł edit tego posta, stary to nawet nie jest śmieszne ;) I proszę skończ.
Dziś fajny becik na Unibecie Hardaway wiecej pkt od Doncicia @1.55 do jakiegoś dubelka w sam raz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Zacznij chłopie rozmawiać o koszykówce, a nie w kółko wszystkich przepraszasz. Nick i avatar też powinieneś zmienić, bo jest mało męski.

Wracając do tematu NBA, to Houston dziś win. Nawet Melo nie ma takiej mocy, żeby sprawić, że w sytuacji co raz mniej ciekawej zespół tak silny przegrał z jełopami z Brooklynu. W dodatku Harden z szansą na występ.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
@ już rozmawiam mistrzu:
Czemu niby jełopy z Nets mieliby tutaj przegrać? Obejrzyj sobie Rockets w ostatnich spotkaniach, i za bardzo nie różnią się od drużyn z G-League, zwlaszcza w obronie. CP3 kogo ma tam kreować? i kto ma tam rzucać? w defensywie istny dramat, na skrzydłach żadnych obroncow, zobacz jaka masakre zrobiło im Portland ostatnio. To jest no bet typ. Wcale się nie zdziwie jak Nets ich powiozą.

Zastanowiłbym się nad typem na OKC mimo b2b. Wizards bez ładu, i skladu, ogladalem mecz przeciwko Memphis, i były 3 druzyny na parkiecie Wizards, Grizzlies i John Wall.
e:patryk zycze z calego serca by weszlo.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
@ już rozmawiam mistrzu:
Czemu niby jełopy z Nets mieliby tutaj przegrać? Obejrzyj sobie Rockets w ostatnich spotkaniach, i za bardzo nie różnią się od drużyn z G-League, zwlaszcza w obronie. CP3 kogo ma tam kreować? i kto ma tam rzucać? w defensywie istny dramat, na skrzydłach żadnych obroncow, zobacz jaka masakre zrobiło im Portland ostatnio. To jest no bet typ. Wcale się nie zdziwie jak Nets ich powiozą.
Bo to jełopy, jedna z najgorszych drużyn w lidze. Houston ssie, bo zrobili fatalny ruch zatrudniając Melo, każdy wie że to najbardziej przereklamowana gwiazda ever, z ogromnym ego. Rakiety, w porównaniu do poprzedniego sezonu straciły Arize (duża strata), Andersona (żadna strata, gość już nie domaga), Bałamute (i tak był przez większość sezonu kontuzjowany), to jest cały czas świetna ekipa. Kto ma tam rzucać? Ci co rok temu. Spread na -4 z takimi dziadami to promocja. Jakby Houston było w formie, jakiej wszyscy się po nich spodziewali to kurs byłby 1,1 i handi na -12.5. Oni potrzebują przełamania, tam dzisiaj będzie blowout.
-9,5 2,95 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Utah Jazz -6,5 @ 1,73 lvbet
Utah czeka nienajlepszy terminarz. Za dwa dni wyjazd do Denver, potem Toronto, a jeszcze Boston pod koniec przyszłego tygodnia. Jutrzejsze spotkanie przeciwko Memphis też nie powinno należeć do najłatwiejszych. Jazz właśnie skończyli road trip, z którego zgarneli trzy zwycięstwa oraz jedną porażką po świetnym meczu Rose&#39;a. Dzisiaj wątpie, żeby ktokolwiek rzucił aż tyle punktów po stronie Grizzlies. Co nie zmienia faktu, że Memphis ma dobrze opanowaną grę w obronie i w sobotę można spodziewać się typowego spotkania w którym defensywa odegra zdecydowanie większa rolę atak. Spodziewam się, że Jazz wyjdą na ten mecz z dużą większą werwą niż 23 października i wygrają. Fajnie grają zespołowo, widać zgranie w tym zespole. Do tej pory nie grali zbyt wielu spotkań u siebie, ale jestem pewien, że pozostaje tylko kwestią czasu, kiedy poprawią bilans grając u siebie. Ogólnie Jazz są świetnym kolektywem i przyjemnie się patrzy na ich grę. Co do negatywów - ostatni mecz z Memphis nie był najlepszy w wykonaniu Utah w ataku. Paradoksalnie zagrali jedno z gorszych spotkań. Nie wspominając o tym spotkaniu z Wolves. Nie zmienia to faktu, że Jazz na pewno mają w głowach porażkę z Miśkami i jutro mam nadzieję, że zobaczę mocny powrót gospodarzy do własnej hali.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hmm Michell jest out w tym meczu, teraz przeczytałem, (źródło: https://basketballmonster.com/playernews.aspx) problemy ze ścięgnem udowym. Burks też out. Crowder i Favors powinni grać. Exum dostanie spore minuty w tym meczu. Ciekawe bo na Unibecie dalej jest linijka na Mitchella wystawiona. Trzeba iść w Inglesa i Rubio na ten mecz i chyba jednak handi dodatnie dla Memphis. Powinien być underowy mecz.
Rubio over 13,5 pkt kurs: 1,86 (Etoto) ✅
Ingles over 14,5 pkt kurs: 2,08 (Unibet) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było ???? Dubel na nadchodzącą noc:
Brooklyn Nets - Houston Rockets
typ: Houston Rockets handicap -3,5 ✅✅
kurs: 1.85 (sts)
Brooklyn na pewno należy do typu nieprzyjemnych drużyn szczególnie gdy rozgrywa mecze na własnej hali, dzisiaj na pewno łatwo nie odpuszczą i napsują sporo krwi rywalom. Mimo wszystko uważam jednak, że to już tej nocy nadejdzie przełamanie i po 4 porażkach z rzędu Rakiety odniosą zwycięstwo, są dużo mocniejszym zespołem, nawet bez J.Hardena.
Utah Jazz - Memphis Grizzlies
typ: poniżej 212,5 pkt. ✅✅
kurs: 1.65 (sts)
Obie ekipy stawiają mocny nacisk na defensywę, Miśki to obecnie 3 defensywa ligi, Jazzmani niedaleko za nimi plasują się na 7 miejscu pod tym względem, 23 pażdziernika mogliśmy ogladać ich pierwsze spotkanie w tym sezonie, gdzie mecz zakończył się mocnym underem, zaledwie 176 pkt. w calym spotkaniu. Dzisiejszej nocy uważam, że będzie podobnie, tym bardziej że nie zagra D.Mitchell, więc spora strata w ofensywie Utah. Kusi też zagrać na Miśki z jakimś handicapem (+7,5/+9,5) ✅
łączny kurs: 3.05 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Myślę, że mimo wszystko 218 pkt może nie paść, taką linię wystawia Uni po kursie 1,83 takim jakim wystawiał jeszcze rano na zwycięstwo LAC
Znaczy nwm czy padnie czy nie, bo nie robiłem analizy, z tego co kojarzę Magic zdobywają średnio 100 pkt jak na razie, a LAC po dość zaciętym pojedynku z Philly mogą mieć problemy ze zdobyciem pozostałych 118, wolałem iść w Clipperów
nie lepiej dać na over w meczu Clippersow z Orlando? wydaję mi się pewniejszym wyborem niż win gości
 
L 6

lusia

Użytkownik
Witam wszystkich.Jestem tu nowy.Nie zwracac uwagi na nick.Inne były zajęte ???? Poczytałem wypowiedzi wyżej i stwierdzam,że panowie co do meczu Hou mają rację.Powinni wreszcie wygrać ,bo wstyd i żenada co prezentują do tej pory. Uważam,a jestem kibicem Rakiet od lat,że osłabili zespół na sezon 2018/19. Niektóre mecze co prawda już trwają ,ale chciałem się podzielić typami ,które ja obstawiłem na noc.W meczu Hou over 216 pkt. Luka Doncić over 4,5 asysty.Postawiłem tez na Clippers i K.Durant under 43,5 pkt+zb+as. Oby do przodu panowie.Muszę jeszcze tylko ogarnąć na tej stronce wrzucanie typów.Pozdro
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Lusia , ja ogladam pierwszy raz Houston i nets i jestem w szoku niewiem czy Nets jest tak dobre czy Houston takie slabe, Houston gra totalne dno w pierwszej kwarcie , slabo bronia , malo tego dopuszczaja Nets za 3pkt i sami psuja za trzy, malo tego Nets wjezdza pod kosza im jak chce , nie dziwie sie ze Oni maja 4 czy 5 meczy podrzad przegranych. jak na druzne walczaca o minimum final konferencji to takie mecze powinni sami drygowac przeciwnikiem i to bez Hardena! i to niby z takim slabym BRK , &quot;niby slabym&quot; bo te mlode wilki dobrze graja niemaja zadnej presji i na nich nikt nie liczy i na luzie robia co chca z Houston , niewiem moze tak trafilem ze im mecz wychodzi ale ruszaja sie szybciej o jeden raz niz koszykarze Houston , jakbym sie niznal to bym powiedzial ze Houston to ci w czrnych strojach ???? Ok narazie pierwsza kwarta i moze Hou sie przebudzi ale narazie to blado wyglada .jak nie dzisiaj ???? to moze z chicago wygraja gdzie wybiegnie druga piatka ???? pozdro
Edit: ale BRN ich tlucze przewaga 13pkt.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Charlotte Hornets vs. Cavs
Typ 1 - 5,5 pkt
1,52 Unibet

Bet po lekkim kursiwie, ale myślę, że prawdopodobieństwo ugrania i tak dość duże. Szerszenie stanowią miłe ( przynajmniej dla mnie ) zaskoczenie. Myślę, że w Spectrum Center przed swoimi ludźmi, zaangażowanie będzie duże i wykorzystają posiadany talent.
Hornets jawią się jak na razie jako zespół, który jest napędzany nie tylko przez Walkera. Solidne wsparcie zapewnia Jeremy Lamb, grający po profesorsku Tony Parker, Batum czy ładnie rozwijający się Kidd-Gilchrist oraz Malik Monk ( autor 17 pkt, i 4/12 zza łuku, ale w Cavs chyba będzie łatwiej o oddanie rzutu, co nie ).
Liczę na kolektywną pracę wyżej wymienionej czołówki, Parker jest adeptem Popa, myślę, że jego BB IQ, zrobi swoje w połączeniu z tragiczną defensywą Cleveland liczę, że każdy błąd będzie egzekwowany. Można by iść później w jakiś over asyst może ( przeciwnicy notują horrendalnie wysokie 41% zza 3 i 43% FG grając z CLE ).
Atak Kawalerii oparty na izolacjach, 14 popełnianych strat, nie wygląda to dobrze.
Hassan Whiteside over 14,5 pkt Unibet
Hornets bez zarzutu, szkoda, że finalnie Wade i Tyler biegali. Boli, że Whiteside zagrał najmniej w sezonie, bo tylko 15 min brakło szczęścia trochę 8 pkt :|


Wg Rotoworld i Rotowire James Johnson, Dragic, wiadomo Waiters, Wade wątpliwy, Tyler Johnson wątpliwy, ktoś musi te ofensywę poprowadzić. Atlanta prezentuje żałosny poziom w defensywie przede wszystkim, Whiteside ma takie warunki fizyczne i powinien to wykorzystać. Myślę, że Miami nie jest aż takie bezpieczne, jeśli Tyler nie zagra, no bo James, Dion, i Goran są OUT. Ostatnio notował po 16 pkt w dwóch meczach, ogólnie linię przekraczał 3/8 razy. Możecie powiedzieć mało, ale po kursie 2 to mimo wszystko, jeżeli szpital w Heat się sprawdzi to Hassan powinien się zakręcić w okolicach 18 pkt imo.
Powodzenia!
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
To jest właśnie to, na takie drużyny jak Bulls, Phoenix, Orlando, Atlanta, Brooklyn, NYK, klasowej dużynie wystarczy jedna kwarta konkretnej gry, przyciśnięcia w obronie, i odjeżdżają z wynikiem takim dziadom. Wróci Harden, złapią flow, i Rakiety i tak skończą w top4 zachodu.
Czy ktoś wie czy u któregoś buka znajdę jeszcze zakłady na to czy dana drużyna zagra w PO? Chce wcisnąć na Wizzards, bo przez fatalny początek może być całkiem atrakcyjny kurs.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Rakiety i przyciśnięcie w obronie ???? nie to żebym się nabijał, bo pewnie jeszcze będą coś grali. Nawet mogą skończyć w top 4 tylko właśnie kto tam będzie krył w PO? Nie ma Arizy, Ennis to nie jest obrońca, nie wspominając o Carmelo, jego obrona jest na poziomie Andersona. CP3, Capela, Tucker, reszta nie ogarnie. Myślę, że jak w PO by trafili nawet na takie Utah to może być krucho. Trójkami to teraz sypie co druga drużyna w NBA, trochę mnie to przeraża. Niestety taki mamy klimat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom