>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Panowie, jakieś propozycję na nockę ?
ja skłaniam się dzisiaj jak najbardziej w stronę Dallas 2.29 fortuna w ekipie gstw nie gra curry to wiadomo do tego wypadł green dallas ma szansę cyknac mistrzów u siebie. kusi mnie też Chicago w Toronto szpital byki mogą sprawić niespodziankę ale to raczej za drobne ale kurs kuszący 4.00 fortuna albo zach lawinę over 1.85 fortuna. idac ta droga myślenia ;) to jeszcze suns ma szansę wygrać z Thunder nie gra westbrook. Pewniakow niema ale rozpedzony Boston powinien pyknac bez formy jazz i nie wiadomo co z emblidem jak nie za gra to pewne zwycięstwo hornets no i na koniec pelicans powinni sobie poradzić z Denver niby wygrali ostatnio po serii porażek ale z Atlanta. Można dziś pokombinować jest trochę opcji ale ja gram singla na dallas powodzenia
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Rozumiem, widzę że odradzasz GSW, ja niestety lub stety już pograłlem na ich zwycięstwo.
GSW + Lebrony + Boston @ 3,90
Golden to Golden durant może sam ich rozniesc ale wypadł że składu główny generał obrony i bez currego to nie to samo pokazal to mecz z rakietami dallas ma dużą szansę i kurs atrakcyjny w Orlando Gordon ma status gtd jak nie zagra to lebrony pojadą po swoje Boston jak pisałem w gazie jazz nie więc sam się skłaniaiam powoli żeby zagrać drugiego singla
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Brooklyn Nets - Los Angeles Clippers
2 (-4.5) @ 1.87 ✅ 119:127

Ponownie gram przeciwko Nets. Są w sytuacji b2b, wczoraj wygrali z Wizards. Przepraszam, to Wiz przegrali ten mecz a nie Nets go wygrali.Trafili 3/18 zza łuku. Gdyby nie świetny mecz Dinwiddiego i dobry Russela to nawet tak słabo dysponowani stołeczni by wygrali to spotkanie. Po stracie LaVerta, Nets nie wyglądają za dobrze w ataku. Dużo było pod niego grane i teraz szukają jakby na nowo swojej taktyki. Do tego jest dziura pod koszem, wczoraj Howard jak dobrze przewidziałem świetny mecz 25 punktów i 17 zbiórek. Liczę na to, że włączą do rotacji dzisiaj Bobana bo podkoszowi nie będą mieli na niego sposobu. Dobrze, że Gortat ostatnie mecze odżył bo też ma okazje na dobry występ. Poza typ LAC mają na prawdę duży potencjał ofensywny. Lou, Gallinari, Harris, Harrell czy Alexander co mecz dostarczają porządne staty i można spokojnie na nich liczyć. LAC musi takie mecze wygrywać jeśli chcą bić się o playoffy.
New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
1 @ 1.98 ✅ 125:115

NOP b2b ale decyduje się na nich. Wczoraj wygrana z Knicks nie przyszła im łatwo, dopiero wysoko wygrana 4 kwarta zapewniła im wygraną. Pelikany w tym sezonie grają seriami. Najpierw mocny start, później seria porażek i teraz ostantio 4 wygrane w 5 meczach. Davis ponownie gra jak na niego przystało, na poziomie MVP. Niespodziewanie Moore miał kilka świetnych meczy, Randal z Holidayem na swoim wysokim poziomie i do składu wrócił Mirotic. Denver w dołku. Co prawda wygrali ostatni mecz wysoko ale tylko z Hawks. Wcześniej 4 porażki z rzędu. Nie bronią już tak dobrze jak na początku sezonu ale mimo wszystko i tak lepiej niż można by się po nich spodziewać. Jokic po nagłym załamaniu formy też powoli wraca do optymalnej dyspozycji. Myślę, że Nuggets wystrzelili na początku i teraz powoli będą dołować bo według mnie to nie jest drużyna na top zachodu. NOP w mojej ocenie są nieco lepszą drużyną i myślę, że u siebie to wezmą.
Orlando Magic - Los Angeles Lakers
over 221.5 @ 1.85 ✅ 130:117

Myślę, że LAL to wygrają jednak wole zagrać na over. Nie codziennie się trafia tak &quot;niska&quot; linia na mecze LAL, bo przyzwyczaili, że oscylowała w granicy 240 punktów. Przed sezonem zapowiadali, że chcą być drużyną grającą w najszybszym tempie i póki co idzie im to dobrze plasując się na 3 miejscu niewiele tracą do Kings i Hawks. W przeciwieństwie do tych dwóch drużyn mają zdecydowanie lepszy off rtg z 110 punktami (9 miejsce). Magic po fatalnym wręcz starcie odnaleźli rytm w ataku i przede wszystkim skuteczność bo ta była wręcz tragiczna. LAL po przyjściu Chandlera poprawiło się w obronie, jednak uważam, że linia jest niska i warto z tego skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Walker więcej pkt niż Embiid kurs: 1,91 (Unibet) ✅ (60 do 33 :O)
Philla gra 3 mecz w przeciągu 4 dni. Embiid już ostatnio odczuwał tego skutki, bo skuteczność już nie taka i nie zdobywał już tylu punktów co wcześniej. Teoretycznie Hornets nie mają na niego obrońcy i w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami Jolo miał 42 pkt, a Walker 30. Tyle, że zmęczenie daje o sobie znać i teraz grają dzień po dniu. To wcale nie będzie łatwy pojedynek. Zagrał dzisiaj 26 min to niby nie tak dużo, ale czucie już nie takie. Trochę mniejsza energia i zadziorność. Jak dla mnie po ostatniej wpadce z Clevland i odpoczynku, gdzie Philla rozegrała 2 mecze więcej, Hornets a przy tym Kemba powinni być głodni gry. Jako główny dowodzący Walker, który ma bardzo dobry sezon, znowu pokaże na co go stać. Także idę w jego kierunku i wydaje mi się że Embiid dalej nie będzie takim potworem ofensywnym.
Montrezl Harrel over 16,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔ (16pkt...)
Brooklyn wygrali dzisiaj w stolicy po niezłym meczu. Teraz wracają do siebie i zagrają z mocnymi Clippersami. Gospodarze nieźle odcinają od trójek i potrafią pokryć te dystansowe rzuty. Howard im wrzucił 27 pkt pomimo porażki. Harrel to szybki zawodnik i bardzo aktywny pod koszem, więc myślę że będzie miał sporo okazji do pokazania się. Dobry energizer z ławki, gdzie często przekracza 20 pkt w meczu. Według mnie ma spore szanse na przekroczenie takiej linijki.
Indiana vs Atllanta
Atlanta +10,5 pkt kurs: 1,97 ✅ (89:97)
Under 222,5 pkt kurs 1,65 ✅

Tak sobie myślę, że Indiana będzie miała problemy. Oladipo jest Questionable na ten mecz. Problemy z kolanem. To będzie dzień po dniu starcie, po wygranej u siebie z Miami. Wiadomo Atlanta jest tragiczna, ale to jest NBA i jak masz 82 mecze w sezonie to nie każdy Ci wyjdzie. Wraca John Collins w Atlancie, Dedmon dostępny do gry. Indiana jak najmniejszym nakładem sił będzie chciała to wygrać, a taka kalkulacja często się mści. Takie mam przemyslenia, więc w taki sposób to pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ktoś wyżej wspominał, że Embiid może nie grać, ale nie widzę żadnej wzmianki nigdzie, żeby były nawet jakieś spekulacje odnośnie urazu czy restu?//edit zle przeczytałem.
 
Gy_Gy_Craveel 297K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Punkty Justin Holiday (CHI Bulls) Powyżej 11,5 (punkty)
Chicago vs Toronto

Zach LaVine nie zagra z powodu choroby dzisiaj. Wiec przejmie minuty po LaVine i ofensywne zadania , to onzacza wiecej punktow do zdobycia dla niego a kursy juz polecialy na Toronto ponizej 1,20. Wczoraj zdobyl 20 pkt grajac 29m sadze ze dzisiaj tez pogra z 30m a ta bariere powinnien przelamac
Kursy 2,0 Poddypower oraz 1,91 SkyBet - linia w bet 12,5 za 2.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Ktoś wyżej wspominał, że Embiid może nie grać, ale nie widzę żadnej wzmianki nigdzie, żeby były nawet jakieś spekulacje odnośnie urazu czy restu?//edit zle przeczytałem.
Na rotwire emblid ma status game time decision ale zanosi się że jednak zagra w pierwszej 5 cały czas widnieje
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
1 @ 1.50 ⛔ 87:100

e: defensywa wygrała, ale co mnie pokusiło na taki kurs jak amator ...

Długo zastanawiałem się czy po takim kursie warto grać na Wilki. Ostatecznie decyduje się. Trochę nie rozumiem fenomenu Miśków w tym sezonie. Jak czytałem przed sezonem, że Miśki chcą wrócić do playoffów to się śmiałem, a tu proszę bardzo dobry bilans. Mają Gasola i Conleya i później długo długo nic. Rookie Jackson daję radę i może być z niego grajek ale ciężko liczyć, że poprowadzi drużynę do PO. Co dalej ? Zawodnicy, którzy cała swoją karierę byli role playerami. Terminarz nie najgorszy i wygrywali co mieli i stąd ten bilans. Jedyne co to nie zawodzi obrona. Minnesota po oddaniu Butlera wygrała wszystkie 3 mecze i to w niezłym stylu. Widać co raz lepszą grę KAT i Wigginsa. Do tego Saric z Covingtonem dobrze wpasowali się do drużyny, zwłaszcza ten drugi i mocno poprawili jakość w obronie.Powstrzymanie Portland poniżej 100 punktów robi wrażenie. Do tego Memphis ma straszne problemy ze zbiórkami. Zbierają najmniej w lidze i tutaj widzę dużą przewagę po stronie gospodarzy. No i własny parkiet gdzie Minna gra zupełnie inaczej niż na wyjeździe (7W 1L). Wilki są zdecydowanie lepszą drużyną i muszą to spotkanie wygrać.
Orlando Magic - New York Knicks
1 (-3.5) @ 1.80 ✅ 131:117

Wiem, że Magic są b2b po spotkaniu z Lakers, ale są w gazie i trzeba na nich stawiać zwłaszcza, że grają z obecnie jedną z najsłabszych drużyn. Wczoraj świetne spotkanie przeciwko Lakers. DJ Augustin wjeżdżał pod kosz jak chciał, na Vucevica nie mieli odpowiedzi, dobra gra na obwodzie no i dobrze bronili w strefie podkoszowej. Zdominowali LAL niemalże pod każdym względem. Dzięki temu wygrali 6 spotkań w ostatnich 8 spotkaniach. Sytuacja z Nowym Jorku zupełnie odmienna, zaledwie 1 wygrana z Hawks w ostatnich 7 spotkaniach. W drużynie panuje kompletna improwizacja. Jedna z gorszych drużyn pod względem off i def rating. Brak dzielenia się piłką, jako jedyna drużyna w lidze nie przekraczają 20 asyst na mecz (ba nawet 19 nie przekraczają). Jest paru młodych gniewnych którzy za parę lat mogą być dobrymi grajkami ale największy problem w tym, że póki co NYK nie przypominają drużyny a indywidualności. Trójka która miała ciągnąć ten wózek czyli Hardaway, Kanter i Ntilikana mają zdecydowanie najgorszy bilans +/- w drużynie. Zwłaszcza ten ostatni zawodzi po całości. Nie widzę, żadnych szans dla NYK.
Washington Wizards - Portland Trailblazers
2 @ 1.90 ✅ 109:119

Jeśli to spotkanie nie wejdzie to ostatni raz gram na mecz Wizards. Dam, że wygrają to przegrywają, dam, że przegrają to wygrywają. Niby zaczęli lepiej grać i wszystko wskazywało, że wychodzą na prostą a tu bach słabiutkie spotkanie z osłabionymi Nets i to na własnym parkiecie. Dzisiaj mecz z drużyną o kilka klas lepszą od Nets. Portland jedna z czterech drużyn, która jest w Top 10 w off i def rating. Wizards też w obu kategoriach w top 10 ale od końca, w tym obok Cleveland najgorsza defensywa, a dziś mierzą się z jednym z lepszych backcourtów w lidze. Blazers dwie porażki z rzędu ale, żadna im nie umniejsza. Z LAL grali dobrze ale mecz kompletnie przejął James a Wolves niespodziewanie stawili mocny opór w obronie. Więc dzisiaj na pewno za wszelką cenę będą chcieli wygrać i nie dopuścić do trzeciej porażki z rzędu. Howard już nie będzie miał tyle swobody co w meczu z Nets bo będzie mierzył się z Nurkicem, Aminu na Bealu, Lillard na Wallu. Wiz mają bardzo ciężkie pojedynki do stoczenia a w defensywie radzą sobie bardzo słabo więc ciężko im będzie utrzymywać kontakt. Kurs bardzo fajny więc śmiało można grać na Blazers.
San Antonio Spurs - Golden State Warriors
1 @ 1.70 ✅ 104:92

Gram na SAS mimo, że liczyłem na kurs w okolicy 1.85-1.90. GSW są b2b (3 mecz w ciągu 4 dni). Dwie porażki i to po słabej grze. Ogólnie zaczynam wątpić w dynastie GSW bo gdy wypada Curry to ta drużyna nie istnieje. Warriors pod nieobecność Currego w ostatnich 4 sezonach i obecnych ma bilans 23W 21L, więc bilans który ledwo może wystarczyć na playoffy na zachodzie. To nadal bardzo dobra drużyna jednak nie radzą sobie. Do tego wypada Green, który nie tylko jest ostoją w defensywie ale pod nieobecność Currego potrafi też kreować grę w ataku. Jakoś nie widzę kto by mógł powstrzymać Aldridga i na pewno ciężko będzie powstrzymać DeRozana który rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. Gdyby nie b2b GSW to wstrzymałbym się z tym typem, ale wczoraj Durant i Thompson po 38 minut, z czego jeszcze musieli przejąć zadania ofensywne i defensywne pod nieobecność kontuzjowanych SC i DG więc na większej intensywności niż zawsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Panowie co z tym GSW dzisiaj ? Ja rozumiem, że mają problemy no ale 2.2 na nich to chyba spore value. Jakieś opinie ?
Powiem tak tak dallas wczoraj wygrało ale mistrzowie ciągnęło ten mecz przespali ostatnia kwarte ale San Antonio to inna jakość niż dallas spurs w ostatnim meczu przegrali z clippers na wyjeździe dopiero w ostatnich minutach dzisiaj jest idealny moment na przełamanie i nabranie wiary na następne mecze pokonać mistrzów to jest coś nie wiem czy zagra rudy gay nie widziałem go na rotowire jak zagra powinni pyknac oslabionych mistrzów bez niego będzie nie wiadomoa
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Trzeba czekać na Rudego Geja bo bez Niego SAS traci niewiarygodnie dużo. Z Nim gra na Spurs bez Niego.na mistrzów i tutaj nikt więcej nic nie wymyśli. On trzyma Spurs w każdym matchupie i jak jest podczas meczu to wtedy Demar oraz LMA mogą sobie dychnąć a inaczej niestety mamy zlot mięsa armatniego po stronie San Antonio.
 
kibic-zwierze 47K

kibic-zwierze

Użytkownik
Powiem tak tak dallas wczoraj wygrało ale mistrzowie ciągnęło ten mecz przespali ostatnia kwarte ale San Antonio to inna jakość niż dallas spurs w ostatnim meczu przegrali z clippers na wyjeździe dopiero w ostatnich minutach dzisiaj jest idealny moment na przełamanie i nabranie wiary na następne mecze pokonać mistrzów to jest coś nie wiem czy zagra rudy gay nie widziałem go na rotowire jak zagra powinni pyknac oslabionych mistrzów bez niego będzie nie wiadomoa
Jeszcze jakbyś tak nauczył się stawiać znaki interpunkcyjne aby dało się jakoś zrozumieć to co napisałeś.... ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Stawiać na San Antonio po kursie teraz 1,6 to trochę przesada. Tak naprawdę w NBA rzadko kiedy opłaca się stawiać na takie kursy, nawet jeżeli to jest bardzo prawdopodobne. Chodzi mi o kursy na czyjeś zwycięstwo. Warriors słabo teraz, ale nie ma co ich skreślać. Dalej mogą przewieźć Spurs i to na ich terenie. Można próbować jedynie jakichś under w tym meczu. Wczoraj też nie rozumiem skąd kurs 1,68 na Hornets, bezsensu. Niby Phila zmęczona, ale i tak wygrali.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
James wczoraj tylko 24 minuty dlatego , ze Walton uznal , ze nie ma sensu go dalej trzymac na parkiecie, czy jakis uraz? Z góry dzieki za info (do usuniecia pozniej)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Whiteside over 30.5 pkt, zbiorki i asysty @ 1.85 by expekt
Kazdy center robi sobie sielanke pod koszem Lakers. I nawet nie chodzi tu o Javale&#39;a, bo on akurat na tle kolegow z obrony nie wyglada zle. Chodzi tu bardziej o system gry w obronie (a raczej jego brak). Koszykowka to sport druzynowy i nawet dojscie Chandlera niewiele tu zmieni, bo ze stojacym i przygladajacym sie krolewiczem Lebronem nie da sie dobrze bronic.
Dzisiaj, przy mozliwym braku Gorana i McGrudera, Hassan powinien zrobic mocne 20+20, cos na wzor meczu z SAS.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom