>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Off topic (moze i troche topic)
Od 2006 roku ogladam poczynania Miami Heat i mocno im kibicuje z sezonu na sezon. Dzis zagralem na over Diona Waitersa 15,5pkt z kursem 1,88. Gosc raz rzuca 5pkt, potem nagle 30... Odkad przeszedl do Miami nie wskoczyl na wysokie obroty, a uwazam osobiscie, ze ma talent nawet na to aby zostac all-starem. Miami zawsze lubilo grac z Detroit i uwazam ich za nieco overrated druzyne. Licze na Waitersa dzis i z ciekawosci chcialem sie zapytac o twoja opinie bo czesto sugeruje sie twoimi typami ????
Powiem szczerzę, że unikam grania na zawodników. Zdarzą się wyjątki ale to rzadko. W sumie trafiłeś w sedno, Dion nieregularny raz gra na poziomie all star raz jak kompletny amator. Duże oczekiwania były w nim położone gdy przyszedł do Cavs i dwa dobre sezony pierwsze zaliczył, później gdzieś się zgubił zwłaszcza w OKC i teraz te dwa sezony w Miami uważam jednak za udane. Wpasował się do stylu gry i jest ważną postacią w drużynie. Mecz wydaje się, że będzie wolny underowy. Po przyjściu Bradleya defensywa Tłoków znacznie się poprawiła i przy jego kryciu Dion będzie miał bardzo ciężko. Jak bym miał coś wybrać to wydaje mi się, że nie rzuci ale to jest dyspozycja dnia jednego zawodnika dlatego unikam typowanie na zawodników. Znaczenia ma tylko dyspozycja danej osoby a nie całego zespołu więc nie ma marginesu błędu. Powodzenia
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Spoko, spoko kolego, ja nie pisałem tego aby Cię atakować, tylko aby pomóc, jedno słowo i usunę mój post
Lubię pisać o NBA, ale przede wszystkim pod względem typerskim (inwestycje bukmacherskie)
Podstawowa zasada, to żadna statystyka, a napewno argumenty statystyczne nie dadzą Ci wygrać. Ty w ten sposób jedynie udowodniłes że nie umiesz typować. Takie jest moje zdanie. W ten sposób udowadniasz że nawet jeżeli oglądasz mecze, to nie wiele z tego wyciagasz, nie rozumiesz tej ligi a do przewidywania spotkań to daleka droga (5-10 lat ciezkiej pracy minimum z Twojej strony)
Potraktuj ten post jako prywatna bezcenną lekcje
A ten post Admin niech usunie za 5-10 minut
Życie Ci kolego samych sukcesów i pisze to bo chcę Ci pomóc
Elo;)
PS
Odczytałem Twój post w całości i nie wierzę w to co Ty tam napisałeś
Że ja opisuję grę danej drużyny jedynie, a Ty to samo potrafisz się dowiedzieć szperajac w internecie Statystyki..... Wybacz kolego, ale bez oglądania to się nie da typować, co ważniejsze opisać i przewidziec gry (krzyzysy formy i różne style).
Ja nie opisuje gry danej drużyny, ja przede wszystkim wykorzystuje style obu drużyn i wskazuje co jak może dziś funkcjonować, więc staram się przewidzieć pewien scenariusz i wskazuje konkrety u danej drużyny i nie tylko
Masz kompletnie amatorskie postrzeganie, wpisy ma Twoim poziomie były w 2001 roku na forum Typosfera w sieci...
Jedyne co się zgadza w Twoim poście to 2001 r - faktycznie wtedy zaczynałem swoją przygodę z nba (vel Michałowicz&amp;Łabędz). Przez 17 lat śledzenia ligi naprawdę nie trzeba oglądać każdego meczu- ale zrozumiesz to kiedyś jak będziesz miał więcej obowiązków w życiu niż tylko odrabianie lekcji. Nba bardzo się zmieniła w ostatnich latach,wyniki są bardzo loteryjne w RS co widać gołym okiem bo to jest bizne$ (kiedyś bukmacherka nie miała aż takiego wpływu na wyniki). Przyczepiłeś się do jakichś statystyk, ale Kolego &quot;to nie dzwoni w tym kościele&quot;. Mnie naprawdę nie obchodzą statystyki. Przez lata napatrzyłem się już trochę na kursy i napisałem Ci że ta linia w tym konkretnym matchupie (Ind - Hou ) jest nieprawidłowa i powinna być zdecydowanie wyższa. Czy to przypadek ? Nie sądzę, ale zobaczymy po meczu.To ostatni post w Twoim kierunku, ponieważ poziom Twojej elokwencji po prostu tutaj nie pasuje. Mimo wszystko pozdrawiam Ciebie i Twojego terapeutę.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Indiana Pacers - Houston Rockets 1 (+4.5) @ 1.80 ⛔ 95:118
W Ameryce podzielone mecze b2b na dwie kategorie &quot;alert schedule&quot; i &quot;red alert schedule&quot;. Houston dzisiaj znajduje się w tej drugiej kategorii. Dotychczas w tym sezonie &quot;red alertem&quot; określono 7 spotkań i było 7 porażek drużyn które nie odpoczywały. Dla Rockets to jest 3 mecz w ciągu 4 dni. W tym sezonie już tak grali. Pierwsze spotkanie wygrali a dwa kolejne przegrali z Grizzlies i 76ers. Mała rotacja cały sezon. Praktycznie gra opiera się na 8 graczach. Do tego dzisiaj nie zagra Nene, zmiennik Capeli. Nie wiem jak tam ze zdrowiem Mbah a Moute bo rano chyba jakieś miał kłopoty ale teraz nie mogę znaleźć informacji. Dodatkowo daleka podróż około 1700km. Houston na pewno będzie odczuwać zmęczenie i nie ma sensu forsować się w RS. Co raz więcej drużyn odpuszcza niektóre mecze i myślę, że Rakiety w końcu muszą pójść po rozum do głowy i też to robić. Harden cały sezon zapiernicza by później nie istnieć w PO. Zabezpieczam się małym handi.
EDIT: unibet i pinnacle, w marathonie 1.81 jakby ktoś gra
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Dallas Mavericks 1 (-10.5) @ 1.81 ✅ 112:99
Fakt OKC nic póki co nie gra. Póki co jednak nie uważam tego za powód do obaw. Jak LBJ przeszedł do Heat to jak mnie pamięć nie myli to wystartowali 9W 8L. Ten mecz przypomina mi wcześniejsze spotkanie OKC w Chicago które opisywałem. Po kilku nieudanych meczach rywal na odbicie i tak wtedy było i wygrana 101:69. Dzisiaj nie będzie takiego pogromu jednak double digit nie powinien stanowić problemów. OKC na pewno jest podrażnione. Nie mogą znaleźć swoje rytmu gry. Brakuje Westbrooka z zeszłego sezonu, agresywnego, zdecydowanego lidera. Teraz są 3 gwiazdy i nieco to wygląda, że PG oddał 3 rzuty to teraz Russ niech rzuca, a teraz Melo odda parę rzutów pod rząd. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby Melo wchodził z ławki i prowadził bench pleyerów. Mimo wszystko ostatni mecz z LAC całkiem dobry. W końcu odblokował się PG. Dzisiaj mają ułatwione zadanie przyjeżdzają zmęczeni Mavs wczorajszym meczem z Cavs. Do tego nie zagra Harris który daje chyba jako jedyny produktywne minuty z ławki. Może JJ coś tam od czasu do czasu pokaże. Cavs wczoraj na własne życzenie zrobiła sobie smród w końcówce. Co dziwi mnie, mało robili swichtów na Nowitzkiego. Dopiero Green zaczął robić je w 4 kwarcie i zawsze to punkty przynosiło. Dirk swoje lata ma i na nogach już kompletnie nie pracuje. Myślę, że dzisiaj OKC to będzie wykorzystywać do bólu. Ambicje są podrażnione i muszą to wygrać wysoko by chociaż chwilowo zamilkł temat ich nie najlepszej gry.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
niezła beka w meczu Bostonu, Idę spać, bo aż oczy bolą. Mogłem jednak iść w Under tak jak od samego początku pisałem. Zamiast się pchać na rzut monetą.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Adams nie gra w OKC a to ważna absencja....
Wypowiedź z dnia 9 listopada
Adams nie potrafi się odnaleźć w tej drużynie
Zgadzam się do tego, że to ważne osłabienie, bo według mnie on jest na początku jeden z lepszych. Gra bardzo efektywnie na bardzo wysokiej skuteczności i jest dobrym rim protectorem, jednak nie grał już w meczu z LAC a tam byli Jordan i Griffin i dali sobie z nimi radę. Mavs nie ma podkoszowych. Na piątce nominalnie wystawiany jest Dirk, to szczerze mówiąc wolałbym dawać więcej minut Mejri, ma warunki, jest zdecydowanie bardziej atletyczny i ruchliwy i dobrze blokuje, ale to nie mój problem tylko Mavs i ich decyzja.
DeRozan miał dwa razy rzut na zwycięstwo, zamiast zaatakować obręcz to grał faejdeweja z 6 metra z obrońcą na twarzy, przecież on ogólnie rzucać nie umie z dystansu
Murzyn to z natury głupi człowiek...
Niestety nie widziałem drugiej połowy meczu, nadrobię zaraz, jednak piszesz kompletne brednie. O ile na obwodzie nie jest mega dobry to w mid range to jest jego gra. Zresztą całej drużyny Toronto. Mało trójek, dużo jump shotow z mid ranga. W zeszłym sezonie DeRozan oddał o 160 więcej rzutów pull up za 2 punkty niż którykolwiek zawodnik w lidze. Nie ocenie czy podjął dobrą decyzję dzisiaj w meczu bo nie widział, jednak rzuty z 6 metrów to jest jego pożywka i styl gry.
 
titan 442

titan

Użytkownik
DeRozan miał dwa razy rzut na zwycięstwo, zamiast zaatakować obręcz to grał faejdeweja z 6 metra z obrońcą na twarzy, przecież on ogólnie rzucać nie umie z dystansu
Murzyn to z natury głupi człowiek...
Akurat DeRozan fadeaway ma świetne. Tu akurat nie weszło, bo to nie jest taki killer jak Ci najwięksi.
Ale kolejny raz piszesz tu bzdury, a nikt z moderatorów nie reaguje.
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Under w Bostonie był dziś pewny, Toronto to bez mózgi ogólnie, zero swingu ma obejdzie, izolacje na palę czyli zwykle stanie 20 sekund a mimo to mieli dwa rzuty na zwycięstwo, to DeRozan próbował rzucić mając 15 sekund wykonał coś najtrudniejszego i to 2x z rzędu, Hornets też mieli rzut na zwycięstwo i Kemba zagrał podobnie...coś w tym jest, jak wróci Kyrie to będzie można miliony na Bostonie zrobić, tam każdy dobrze rzuca i ma wysokie IQ. Tatum pierwszoroczniak, a gra jak Kobe Bryant w formie, jaki rzut. jaka penetracja. Brown też zajebisty, Rozier też jakiś szybki i perfekcyjny rzut, walił trójki w ostatniej sekundzie dwóch kwart, to on wygrał ten mecz! W[/quote]
Under w Bostonie był dziś pewny, Toronto to bez mózgi ogólnie, zero swingu ma obejdzie, izolacje na palę czyli zwykle stanie 20 sekund a mimo to mieli dwa rzuty na zwycięstwo, to DeRozan próbował rzucić mając 15 sekund wykonał coś najtrudniejszego i to 2x z rzędu, Hornets też mieli rzut na zwycięstwo i Kemba zagrał podobnie...coś w tym jest, jak wróci Kyrie to będzie można miliony na Bostonie zrobić, tam każdy dobrze rzuca i ma wysokie IQ. Tatum pierwszoroczniak, a gra jak Kobe Bryant w formie, jaki rzut. jaka penetracja. Brown też zajebisty, Rozier też jakiś szybki i perfekcyjny rzut, walił trójki w ostatniej sekundzie dwóch kwart, to on wygrał ten mecz! W
Juz nie przesadzaj ze jak Kobe Bryant poza tym pisales przed meczem ze to formalnosc i Toronto wygra bez problemu wydaje mi sie ze tu chodzi o jak najtrafniejsze prognozy przedmeczowe a nie opisywanie wrazen po meczu kiedy latwo byc madrym a z tego co zauwazylem nie trafiles.jeszcze ani jednego typu wiec skad ta zarozumialosc panie znawco? ???? bez odbioru to moja ostatnia wypowiedz w Twoim kierunku
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Miałem grać w kierunku Toronto.. Na szczęście dużo bardziej doświadczony typer wybił mi to z głowy swoją analizą jak to Toronto pewne... Dzięki temu poszedłem w kierunku undera Raptorów. Kolejna sprawa z Miami.. Gdy obudziłem się rano miałem przeczucie, że sprawią niespodziankę i wygrają. Na szczęście w tym temacie są specjaliści, którzy swoimi przemyśleniami są w stanie odwieść od typu i z Miami jednak zrobiłem no bet ???? Mam nadzieję, że Kyrie wróci szybko i idąc moim systemem będzie trzeba grać przeciwko Bostonowi wtedy... Obejrzę jeszcze OKC, może tam jakiś nowy Kobe się objawi ????
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wyczyszczę dzisiaj ten temat, bo w weekend byłem nieaktywny co zreszta było widać po braku moich analiz. Toxic, gościu uspokój się, bo niszczysz dział pseudoznawco...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj Minnesota mi się rzuca w oczy. Utah osłabieni, Gobert wypadł na kilka tygodni a to cała ostoja ich obrony. W ofensywie Jazz to była słaba ekipa od zawsze. 1.65 na mocną drużynę Wolves jak najbardziej do grania tutaj. Powinni ich zjeść przewagą talentu najzwyczajniej. Ostatnio blamaż przeciwko Suns, więc mobilizacja będzie podwójna. Mecz z gatunku must win dla Minnesoty, po prostu.
Można pokombinować i dorzucić coś do tego, bo myślę że faworyci dziś nie zawiodą. Wizards, Pelicans, Warriors - wszyscy powinni spokojnie wygrać tej nocy.

Minnesota @ 1.65 1xbet
Minnesota (bez OT) @ 1.73 1xbet
Minnesota -3,5 @ 1.9 1xbet
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Brodaty jesli mozesz nie czysc tych wszystkich komediowych herezji, dzieki graniu przeciwstawnie do tego trolla jestem juz na grubym plusie, pozdro i z fartem DO USUNIECIA
 
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Minesota Timberwolves - Utah Jazz
Typ: Powyżej 206.5
Kurs: 1.85
Utah bez Goberta tracą moim zdaniem jakieś 40-45% jakości defensywy, gość stanowi potężny trzon obrony w pomalowanym, już w ostatnim meczu Brooklyn nawrzucało im 114pkt, sądzę że dzisiaj będzie podobnie, spragnieni zwycięstwa drużyna z Minesoty będzie robiła wszystko żeby wygrać, i będą podkręcać tempo spotkania ile się da, byle by wygrać ten mecz, obrona Soty pozostawia wiele do życzenia, 27th w rankingu defensywnym, po bronionej stronie parkietu grają totalny piach, więc uważam że Jazzmani również rzucą troszkę punktów. Linia dość niska, myślę że wejdzie bez problemów.
✅✅
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
co myslicie o tasiemce na dzis : Wizards, Pelicans, Golden State i Minnesota?
AKO: 2.51
ja dzisiaj tak to widze
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
co myslicie o tasiemce na dzis : Wizards, Pelicans, Golden State i Minnesota?
AKO: 2.51
ja dzisiaj tak to widze
Goldenów bym się obawiał.. Wygrali kilka meczów z rzędu, ale to jednak byli ciekawi przeciwnicy typu Miami, Minnesota, 76ers.. Moim zdaniem GSW są najlepsi, ale w RS po prostu... nie zawsze im się chce. Do tego Curry na 99% out , a w Magic wraca Payton... Nie kwestionuję tego, że Warriors wygrają, ale jednak po kursie 1.10 czy tam 1.15 raczej bym w to nie wchodził...
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Pelicans dziś wygrywają, u siebie są mocni, Atlanta nie ma odpowiedzi na Davisa i Cousinsa, nie wspominając o tym, że na dobrym, równym poziomie w Hawks gra tylko Schroder.
Cavs wygrywają niejako revenge game za wstydliwą niedawną porażkę. Przysłowiowy &quot;dzień konia&quot; miał wtedy Hardaway jr. I wątpię w powtórkę z rozrywki. Cavs trochę poprawili grę od tamtego czasu i myślę że do bilansu ~0.7, w okolicach którego będą chcieli skończyć sezon będą chcieli dobić jak najszybciej, żeby pod koniec sezonu trochę przystopować przed PO. Sam Porzingis nie da rady pociągnąć Knicks na dłuższą metę.
Wizards przeciwko walczącym o top pick w przyszłym roku Kings myślę że rozstrzygną mecz po 3 kwartach dlatego też nie szedlbym w overy zawodników jak i ogólnej ilości punktów.
Blazers z Nuggets według mnie wygrana gospodarzy. W Portland każdemu gra się ciężko, a Nuggets nie są jeszcze regularni, Millsap nie za dobrze wkomponował się w zespół i jak na razie zwycięstw powinni szukać u siebie i na wyjazdach ze słabszymi niż Portland zespołami. Lillard i McCollum nie mają dziś trudnych matchupów i powinni to wykorzystać.
To takie luźne przemyślenia na dziś.
Powodzenia wszystkim :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom