>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
qb4 4

qb4

Użytkownik
Co sądzicie o triplu

MIA Heat + NY Knicks + HOU Rockets ? AKO 2.55

Miami co tu pisac mi dobrej postawy bobkow w ostatnich 2meczach powinni wygrac..

NY juz raz w tym roku pokonali slabo spisujaca sie Atlante i to na ich terenie.. Poza tym NY beda pewnie chcieli sobie odbic porazke z Rockets..

Rakiety z kolei z Nugget ami a Ci z kolei chyba wkraczaja na wlasciwe tory chociaz musze przyznac ze nie widzilaem ich ostatnich dwoch spotkan i nie moge obiektywnie sie wypowiedziec ale licze ze mocne rakiety u siebie sobie poradza..

Co sadzicie o tych meczach?
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Co sądzicie o triplu

MIA Heat + NY Knicks + HOU Rockets ? AKO 2.55

Miami co tu pisac mi dobrej postawy bobkow w ostatnich 2meczach powinni wygrac..

NY juz raz w tym roku pokonali slabo spisujaca sie Atlante i to na ich terenie.. Poza tym NY beda pewnie chcieli sobie odbic porazke z Rockets..

Rakiety z kolei z Nugget ami a Ci z kolei chyba wkraczaja na wlasciwe tory chociaz musze przyznac ze nie widzilaem ich ostatnich dwoch spotkan i nie moge obiektywnie sie wypowiedziec ale licze ze mocne rakiety u siebie sobie poradza..

Co sadzicie o tych meczach?
Jak dla mnie to ten tripel do gry. NYK wg mnie wygrają z Hawks tak jak ich u siebie ograli. Z Houston Melo odpalił może czas na dobrą jego formę. Houston u siebie to raczej pewna wygrana. Pewnie i duży over tam będzie bo obie ekipy zbytnio nie bronią. Co do Miami. Lepsi są. Ale żeby jaj nie było i nie oddali meczu. Ale wątpie i jak najbardziej do grania taki zakład ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawros 32,3K

pawros

Użytkownik
Co sądzicie o triplu
MIA Heat + NY Knicks + HOU Rockets ? AKO 2.55
Miami co tu pisac mi dobrej postawy bobkow w ostatnich 2meczach powinni wygrac..
NY juz raz w tym roku pokonali slabo spisujaca sie Atlante i to na ich terenie.. Poza tym NY beda pewnie chcieli sobie odbic porazke z Rockets..
Rakiety z kolei z Nugget ami a Ci z kolei chyba wkraczaja na wlasciwe tory chociaz musze przyznac ze nie widzilaem ich ostatnich dwoch spotkan i nie moge obiektywnie sie wypowiedziec ale licze ze mocne rakiety u siebie sobie poradza..
Co sadzicie o tych meczach?
Dla mnie HOU i MIA to pewniaki, NYK jest sporo niepewności, chociaż historia spotkań na korzyść Kniksów!, 8 zw na 9 ostatnich spotkań w tym cztery z rzedu wygrane w MSG. Trzeba jednak pamietać że dotychczas NYK zawodzi, pewnym wytłumaczeniem jest brak Chandlera ale!.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Czy ktoś jeszcze zwrócił uwagę na Cavs dzisiaj? Kurs w okolicach 4 a moim zdaniem obydwie drużyny na równym poziomie sportowym. Oczywiście to mecz 50/50, może pójść w każdą stronę, ale chyba warto spróbować, bo w Wizards parę graczy może zabraknąć (Ariza, Al Harrington), a i tak nie grają jakoś wybitnie. Oba zespoły obok siebie w tabeli, prawie na samym dole. W dodatku Cleveland jeszcze nie wygrali na wyjeździe (bilans 0-6), a ja lubię czasem zagrać na takie przełamanie;)
Cavs @ Wizards
4.01 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
GSW - Jazz
GSW -15,5pkt ⛔ 2pkt
1,91
Betsson

Dzisiaj za dużo nie ma co się rozwodzić. Wczoraj o Jazz piałem tak:

Ich bilans mówi sam za siebie. Tylko jedno zwycięstwo odniesione nad Pelicans (notabene póki co rozczarowaniem sezonu) nie świadczy o nich dobrze. Reszta to porażki w kiepskim stylu niekoniecznie z mocarzami ligi.
Przed sezonem odeszło dwóch kluczowych graczy czyli Jefferson i Millsap i w tej chwili gra opiera się na zawodnikach, którzy są melodią przyszłości typu: Hayward, Kanter, czy Favors.
No i wczoraj Utah zanotowało kolejną porażkę ze Spurs, choć przez 3/4 meczu toczyli wyrównany bój z faworyzowanymi Ostrogami.
Dziś moim zdaniem będzie jeszcze trudniej bo nie dość, że grają b2b, to jeszcze jadą na gorący teren jakim jest hala Oracle Arena, by zmierzyć się z Wojownikami.
Warriors to team, z którym nie ukrywam sympatyzuję, ale obiektywnie patrząc nie ma żadnych przesłanek by dzisiaj nie mieliby się przejechać po Utah. Szybki ofensywny styl gry, bardzo dobra skuteczność zza łuku, gdyż mają do tego odpowiednich wykonawców, (Curry, Thompson) a także wysocy w postaci Lee i Boguta, którzy gwarantują solidność (ten pierwszy głównie a ataku). Jak tu nie wspomnieć o Iguodali, który dużo wnosi to gry gospodarzy i z racji tego, że jest świetnym obrońcą gwarantuje równowagę w tym zespole. S5 wygląda na bardzo mocną i w tym sezonie myślę, że może udać się dojść równie daleko, jak w poprzednim czyli półfinał konferencji. Jedyne czego mi brakuje to silniejszej (szerszej) ławki bo właśnie w bataliach z tymi mocnymi Wojownikom może tego zabraknąć. Dzisiaj jednak grają z mizerią ligi, z którą powinno być szybko, łatwo i przyjemnie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Sezon ruszył już w pełni, więc trzeba szukać typów na zawodników, bo mniej więcej już wiemy, kto jest w jakiej formie.
Na pierwszy rzut biorę dwójkę z Indiany, a mianowicie Hibberta i George&#39;a.
Ten pierwszy wczoraj, tak jak można się było spodziewać, sporo narzucał Milwaukee (tak jak większość klasowych centrów w poprzednim sezonie w starciach z Bucks) i dzisiaj sądzę, że spróbuje powtórzyć swój wynik. Będzie o to trudno, bo naprzeciw mocne Chicago, ale linia 11,5 jak dla mnie śmieszna i jeśli tylko partnerzy zechcą trochę pograć przez swojego wieżowca, to Roy powinien spokojnie zdobyć te 12 pkt.
Drugi typ to over George&#39;a. Wczoraj zawalił mi dobry kupon (zabrakło 1 pkt.), ale było to spowodowane w dużej mierze słabą pierwszą połową, gdzie się szybko wyfaulował i później musiał nadganiać swój dorobek punktowy. Trójka nie siedziała, ani jednego osobistego, a i tak zdobył 22 punkty. Dziś przeciwnik dużo mocniejszy, więc trzeba się spiąć, a lider Indiany potrafi to robić jak mało kto. Gdy tylko się zmobilizuje, to wymiata na parkiecie i myślę, że dziś będzie granie na poważnie i wynik około 30 pkt.
Hibbert over 11,5 pkt. 1.75 Milenium ✅
George over 22,5 pkt. 1.85 Milenium ⛔
Do tego na sucho:
Melo over 26,5 pkt. 1.65 Milenium ⛔
Love over 25,5 pkt. 1.85 Milenium ⛔
Gortat over 9,5 zbiórki 1.85 Milenium ✅
Beal over 17,5 pkt. 1.85 Milenium ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Co sądzicie o triplu
MIA Heat + NY Knicks + HOU Rockets ? AKO 2.55
Miami co tu pisac mi dobrej postawy bobkow w ostatnich 2meczach powinni wygrac..
NY juz raz w tym roku pokonali slabo spisujaca sie Atlante i to na ich terenie.. Poza tym NY beda pewnie chcieli sobie odbic porazke z Rockets..
Rakiety z kolei z Nugget ami a Ci z kolei chyba wkraczaja na wlasciwe tory chociaz musze przyznac ze nie widzilaem ich ostatnich dwoch spotkan i nie moge obiektywnie sie wypowiedziec ale licze ze mocne rakiety u siebie sobie poradza..
Co sadzicie o tych meczach?
Miami dzisiaj bez Chalmersa (zawieszony) , Raya Allena i nie wiadomo co z Wadem (undisclosed wg roto)
Na pewno Bobki podbudowane dwoma wyjazdowymi zwycięstwami, wracają do swojej hali i wg mnie mogą powalczyć z mistrzami.
Obie drużyny b2b ; wg mnie Miami jeszcze nie wskoczyło na swoje obroty, chociaż wierzę , że lada chwila to nastąpi.
Bobcats +7.5 @ 1.90 bet365

 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakłady &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 01:00, 01:00, 02:00 &amp; 04:30 Pinnacle
Miami Heat (-7.5) - Charlotte Bobcats ▶ [1,95] ✅ (97:81)
Moim zdaniem nie będzie tutaj niespodzianki i zobaczymy pewną wygraną Miami. Są na pewno znacznie lepszą drużyną i jeśli nie zaczną niczego świerować to powinni ten mecz spokojnie wygrać. Bobcats ostatnie dwa mecze rozegrali naprawdę dobrze, dzisiaj wracają do swojej hali gdzie jeszcze niedawno przegrywali z NYK czy Hawks. Z Heat będzie im się bardzo ciężko grało i nie sądzę aby byli w stanie nawiązać walkę. Stawiam więc na pewne zwycięstwo teamu z Miami.

Cleveland Cavaliers (+7.5) - Washington Wizards ▶ [1,95] ✅ (103:96)

Tutaj idę w stronę małej niespodzianki. Cavaliers prezentują się ostatnio fatalnie - to fakt ale Czarodzieje też nie zachwycają. Moim zdaniem kursy są jednak trochę przesadzone ponieważ mimo wszystko nie widzę między tymi zespołami aż takiej różnicy. Cavaliers będą chcieli na pewno przełamać tą fatalną passe porażek na wyjeździe. Moim zdaniem są tutaj w stanie powalczyć, warunek jest jeden - Irving musi tym wszystkim pokierować i zagrać na swoim poziomie. Bez jego punktów Cavs wiele nie zdziałają. Jeśli jednak wypali swoje i cała drużyna zagra na miarę swoich możliwości to myślę, że stać ich na sprawienie niespodzianki.

Indiana Pacers - Chicago Bulls ▶ [2,00] ✅ (94:110)

Bilans Pacers robi na pewno wrażenie. Póki co idą jak burza, ogrywając kolejnych rywali. Nic jednak wiecznie trwać nie może i myślę, że właśnie tej nocy może przyjść pierwsza w sezonie porażka. Bulls u siebie to mimo wszystko mocny team. Wczoraj naprawdę mi się spodobali w spotkaniu z Raptors. We własnej hali, przy dopingu własnej publicznosci będą starali się na pewno wygrać z takim rywalem. Moim zdaniem niczego im nie brakuje. Jeśli zagrają swoje to są w stanie powalczyć.
Jak dla mnie Indiana z Bykami na wyjeździe będzie miała bardzo ciężo i przyjdzie im po raz pierwszy w tym sezonie przegrać.

Brooklyn Nets (+11.5) - Los Angeles Clippers ▶ [1,92] ✅ (103:110)

Nets póki co grają zdecydowanie poniżej swoich mozliwości. Moim zdaniem z biegiem czasu będzie to wyglądało jednak co raz lepiej. Wiadomo, że czeka ich dzisiaj bardzo ciężki mecz z bardzo silnym rywalem jakim niewątpliwie są Clippersi ale mimo wszystko nie widzi mi się tutaj bardzo wysoka wygrana gospodarzy. Oczywiście Clippers są tutaj znacznymi faworytami i prawopodobnie to wygrają lecz tak wysokie handi na gości aż prosi się o zagranie. Nets są na pewno w stanie rywalizować z najlepszymi, na razie tego nie widać ale wkrótce potencjał tej drużyny powinien zacząć się ujawniać. Jak dla mnie z takim rywalem jak dziś zmobilizują się i zagrają swoje. Wygrać zapewne nie są w stanie ale powalczyć jak najbardziej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Uwaga bo Nets dzisiaj na bank bez Derona, Pierce&#39;a i Lopeza. Garnett prawdopodobnie też nie zagra. A więc z s5 zostaje tylko JJ. W normalnej sytuacji ten handicap na Nets byłby prezentem a tak należy to spotkanie pominąć. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Przejrzawszy ofertę na dzisiejszą nockę rzucił mi się w oczy jeden przyzwoity typ, który jestem skłonny zaryzykować, a mianowicie: Orlando +2,5 pkt
Dallas gra dziś back-to-back na wyjeździe, po intensywnym meczu z Miami, do tego dochodzi ich fatalny bilans road games 1-4.
Orlando natomiast, u siebie radzi sobie doskonale na poziomie .800 mając bilans 4-1, odpoczywali dwa dni a dziś zapewne wypoczęci podejmą u siebie koszykarzy z Teksasu.
Zważywszy na wymienione czynniki jestem skłonny postawić dziś na dodatnie handi graczy z Florydy.
Polecam ten typ, in short ???? Pozdrawiam.
BTW: Brooklyn dziś shorthanded, że aż się płakać chce, handi już podskoczyło do 14,5 bodajże.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Przejrzawszy ofertę na dzisiejszą nockę rzucił mi się w oczy jeden przyzwoity typ, który jestem skłonny zaryzykować, a mianowicie: Orlando +2,5 pkt
Dallas gra dziś back-to-back na wyjeździe, po intensywnym meczu z Miami, do tego dochodzi ich fatalny bilans road games 1-4.
Orlando natomiast, u siebie radzi sobie doskonale na poziomie .800 mając bilans 4-1, odpoczywali dwa dni a dziś zapewne wypoczęci podejmą u siebie koszykarzy z Teksasu.

Zważywszy na wymienione czynniki jestem skłonny postawić dziś na dodatnie handi graczy z Florydy.

Polecam ten typ, in short ???? Pozdrawiam.

BTW: Brooklyn dziś shorthanded, że aż się płakać chce, handi już podskoczyło do 14,5 bodajże.
Dallas na wyjeździe 1-4 - fakt, ale o tym, że na tapecie mieli Rakiety, Wilki, Okc i właśnie Heat już nie wspomniałeś. Wczoraj intensywny mecz w Miami, ale Mavsi zaprezentowali się w nim naprawdę dobrze i detale decydowały o końcowym zwycięstwie, albo po prostu fakt posiadania LBJ&#39;a :] Orlando co prawda spisuje się nieźle i są argumenty by sądzić, iż tanio skóry nie sprzedadzą, to jednak typując taki przebieg trzeba jasno zaznaczyć, że personalnie są ekipą słabszą i jeżeli takim zawodnikom jak Dirk, Ellis, Carter, Marion czy Calderon będzie zależeć na zwycięstwie, a przy tym nie będą ceglić przy rzutach to są mocny faworytem tego pojedynku, chyba nawet mocniejszym niż wskazują na to kursy. Magic wygrali co prawda u siebie z Clippers lecz chwilę później przegrali ze słabymi Celtami i zagrali close game z bardzo słabymi Bucks. Wynik jest sprawą całkowicie otwartą, dla mnie no bet.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Powiem krótko: Nie mam podstaw by nie zgadzać się z tym co napisałeś, bowiem napisałeś konstruktywne uwagi. Jednakże, nie polecałbym tego typu, gdybym nie sądził, że warto to postawić ???? A myślę, że Orlando jest w stanie w tym meczu ten handicap pokryć.
Trochę sugerowałem się też tym, że zaobserwowałem RLM przed meczem, co zachęciło mnie jeszcze bardziej do postawienia tego handi na Magików ????
edit po meczu: no niby powalczyli, zmniejszyli różnicę do 4 pkt w 4 kwarcie, ale cóż z tego. No nic, trudno. Trzeba próbować dalej ???? Żałuję, że Cavs nie pograłem bo też to rozważałem. No ale teraz po meczu to łatwo mówić ????
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Dlaczego tak wysoki kurs jest na Raptors coś wiadomo? Przecież Portland ładnie sobie radzi Lillard, Aldridge i Bytum powinni sami dać radę, w Toronto wiadomo DeRozan ale czy odpali dziś? i sam meczu nie wygra...ktoś ma jakieś ciekawe info dotyczące tego meczu? Bo kursy naprawde są fajne na Portland...
Żadnych nowych absencji w Portland nie ma. Na dodatek historia spotkań dla Portland. Raptors mieli fajny okres kilku dni dobrych meczy ale teraz grają piach. Mecz z Bulls przykładem tego jest. Portland to nie chłopcy do bicia. Dziś Lillard czy Aldri mogą zrobić różnicę i kurs 2+ na Portland śmiało można pobierać.

Portland Trail Blazers @ Toronto Raptors.
Match Winner Including All OT: Portland Trail Blazers
2.12
4/10
Marathonbet


✅

NBA 2-0-1
Stake: 15
Profit: 20.3
Yield: 35.33 %
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Toronto Raptors - Portland Trailblazers ✅ 110-118
(2.10) / B365 !
Kurs na gości jak najbardziej warty grania i dzisiaj sam spróbuje trafienia w tej lidze. Choć to pierwsza moja analiza, taka pod mecz, w dziale NBA to proszę o wyrozumiałość. ;) Patrząc na Portland jak gra w delegacjach w tym sezonie widać na prawdę gruby postęp. I choć dziś wybierają się do Toronto, to samo to jaką posiadają pakę powinni śmiało wygrać z ekipą gospodarzy. Mimo, że nie będzie chyba, to spacerek to celuje w gości. Mimo że nie zawsze warto patrzeć na h2h, to jednak przytoczę że Portland gra z nimi bardzo solidnie i dzisiaj, może to tylko potwierdzić.
Stawiam na gości.
Nerwowo, ale ważne że wygrana po dogrywce ;) ... ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wjot 23

wjot

Użytkownik
DET Pistons @ LA Lakers | Lakers (+2) | 1.90 Bet 365
Z Lakersami w tym sezonie jest bardzo &quot;dziwnie&quot;. Potrafią wygrać z taką drużyną jak Clippersi, czy Houston, a potem dostają baty z NOP tylko po to, żeby potem z nimi wygrać. Tak więc w pewnym sensie loteria.
Nie ma się co dziwić - Jeziorowcy to w tym sezonie drużyna typu &quot;live by the Three, die by the Three&quot;. Innymi słowy - jeśli &quot;trójki&quot; będą siadać, to wygrają z łatwością. Jeśli nie - no to mamy problem.
Jednakże skłaniałbym się tutaj ku Lakersom. Po pierwsze - grają u siebie. Po drugie - w ostatnich meczach Steve Blake gra baaaardzo dobrze - gra bardziej asertywnie, świetnie asystuje kolegów - szczególnie Jordana Hilla, gra dobrze w obronie no i świetnie rzuca za &quot;3&quot;. Po trzecie - lineup złożony z Blake&#39;a, Meeks&#39;a, Johnson`a, Hill`a i Gasol`a wydaje się być dotychczas najlepszym połączeniem zawodników z obecnego rostera LAL. Hill bardzo mocno &quot;pracuje&quot; pod koszem, gra solidnie w obronie i korzysta z pięknych asyst Blake&#39;a.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Portland @ Toronto
under 195 1.91 Pinnacle
⛔

Ofensywa Toronto jest napraaawdę kiepska, jest znacznie gorsza niż można by sądzić patrząc na ilość zdobywanych pkt ale nawet ta jest kiepska bo Raptors zaledwie dwa razy w tym sezonie rzucili ponad 100 pkt (115 po dogrywce z Rockets nie licze, po 4q było po 87). Rudy Gay to chyba najbardziej przereklamowany gracz w lidze, za długo trzyma piłkę i oddaje za dużo rzutów, w tym sezonie rzuca na fatalnej skuteczności 37.3%. DeRozan jest wciąż niesamowicie nierówny, ma przebłyski ale zdecydowanie częściej ma takie mecze jak np. 6/25 z gry z Rockets gdzie krył go jeden z najsłabszych obrońców na tej pozycji czyli Harden. W tym samym meczu Gay &quot;błysnął&quot; 11/37 z gry. Lowry to też nie jest już ten sam gracz co 2-3 lata temu, praktycznie nigdy nie jest w 100% zdrowy, w tej chwili jedynie przeciętny PG. Brakuje im przede wszystkim gracza, który może odpalić zza łuku i zrobić różnicę, taki sam problem ma od wielu lat Memphis. Wysocy Valanciunas czy Johnson też żadnego zagrożenia nie stanowią, podobnie jak słaba ławka na której ciężko znaleźć przyzwoitego strzelca. Na szczęście dla Raptors braki ofensywne nadrabiają dobrą obroną dzięki której czasami udaje im się wygrać. Są na 7. miejscu w lidze w Def Eff (ilość punktów traconych na 100 posiadań)
Z kolei Blazers lepiej atakują niż bronią, są na 3. miejscu w OFF EFF i aż na 21 w DEF EFF. Portland wreszcie mają ławkę i są w tej chwili drużyną na miarę PO. Kluczowe znaczenie w typowaniu over/under ma jednak inna statystyka niż efektywność ofensywy i defensywy. Chodzi o pace i tutaj Raptors są na ostatnim, 30 miejscu z liczbą średnio 94,1 posiadań na mecz a Blazers na 19. ex equo z kilkoma drużynami z liczbą 96,4. Portland mają w składzie jednego z najlepszych podkoszowych w izolacjach w osobie Aldridge&#39;a więc granie nieco wolniejsze w ich przypadku ma sens. Toronto w moim zdaniem powinni grać w sposób typowy dla młodych ekip czyli szybko i bazując na early offens bo nie mają graczy, którzy regularnie mogą w grze na half courcie coś ciekawego kreować (Gay zawsze jest gotowy oddać 30 rzutów w meczu ale jest to bardzo nieefektywne) ale coach Casey ma swoją wizję.

Mam przeczucie, że będzie to raczej mało widowiskowy mecz i możliwe, że żadna z drużyn nie przekroczy 100 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
DeMar DeRozan over 18,5 @ 1,83 bet365✅
Rudy Gay over 20 pkt @ 1,90 marathonbet✅
Ostatni występ Toronto pozostawię bez komentarza. Jednak jest jeden pozytyw - gorzej już chyba nie mogą zagrać, dlatego dzisiaj Raptors powinni się w jakimś stopniu odbić. Rzadko gram na zawodników, ale tym razem próbuje na strzelców. DeRozan i Gay to pierwsze opcje w ataku, jeżeli oni nie dadzą rady zagrać na swoim dobrym poziomie - Toronto nie ma szans z Portland. Akurat pod koszem jest Aldridge, więc będzie bardzo ciężko go powstrzymać. Obaj liderzy Toronto są w solidnej formie, ostatnio Demar rzucił ponad 30 pkt, średnio trafia po dwucyfrowe liczby. Gay też podobnie, generalnie zawodnik kiedyś o dużych umiejętnościach z okazałym rzutem, teraz to bywa różnie. Od tej dwójki zależy przede wszystkim ofensywa, poza tym po drugiej stronie nie mają aż tak wymagających obrońców. Lowry nie rzuca regularnie tak wysoka jak ta dwójka i jestem pewien, że jeden z nich na pewno przekroczy granicę 20 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wujo 360

wujo

Użytkownik
POR Trail Blazers @ TOR Raptors -2 [1.90]⛔

O tej porze w Kanadzie nie stawia się przeciwko Raptors.
Porównując z jakimi rywalami do tej pory mierzyły się zespoły, dzisiaj passa PTB zostanie przerwana. Trzy przegrane mecze Raptors do tej pory to -7 w Indianie, -6 po dogrywce w Houston i ostatnia porażka z mocnymi Bykami. Dzisiaj czuję wygraną Toronto (buki też wystawiając taki kurs na ptb, który 90% ludzi podłapie na zachętę jako value).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Andre Drummond over 24.5 pts+reb ✅
1.72 @ betsson
Nie wiem czy gdzie indziej są niższe progi, ale ten jest ustawiony pod średnie Drummonda - 12 ppg 12 rpg - jakby to powiedział Bin Laden - jak dla mnie bomba. Dlaczego ten typ?:
1. Nie wydaje mi się by Gasol czy Kaman zatrzymali frontcourt Tłoków.
2. Drummond na 8 meczów w tym sezonie przekraczał linię 5 razy, z tego w ostatnich 3 meczach z rzędu.
3. Jak napisał kolega wjot - Lakersi opierają swoją grę na rzutach z dystansu. Jeśli dziś nie będzie im siedzieć, będzie to jak woda na młyn dla zbierających Drummonda, Monroe i innych.
Wyniki absolwenta Connecticut:
@LAL 14+13
@SAC 15+18

@GS 16+14
@POR 16+16
OKC 4+3
IND 6+9
BOS 15+12
@MEM 12+16
WAS 12+8
Liczby mówią same za siebie. Słabsze występy przeciwko Oklahomie, Indianie, ale dobre czy też nawet bardzo dobre przeciwko ekipom z dobrymi podkoszowymi (Cousins, Bogut, Lee, Aldridge, Gasol, Z-Bo). Kurs fajny, ryzyko myślę że małe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
makaveli23 217,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Lakers - Pistons over 50.5 pierwsza kwarta # 1.85 spotingbet ✅
dzisiaj po rak kolejny polecam over na kwarte w meczu Lakers - Pistons
Detroit oddaje srednio 26.8 pkt na wyjeździe, Lakers zdobywa u siebie srednio 24.3.
Lakers srednio u siebie oddaje przeciwnikom 26.4, podczas gdy Detroit jest w stanie wykrecac na wyjeździe 23.5. Tak wiec przy lini 50.5 wydaje sie byc bardzo blisko i ryzykownie. Wychodzi mi na to ze bedzie cos okolo 26-25, wiec widze value po stronie malej liczby punktow jak na pierwsza kwarte. Obie druzyny grają dość szybko, bez namyslu poelniajac bledy w defensywie wiec jest duza szansa ze przy poprawnej skutecznosci zobaczymy spokojnie te 51 punkcików.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom