>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2009

Status
Zamknięty.
lexus 0

lexus

Użytkownik
co do Houston się zgadzam, Sacramento 3W i to bez swojej najlepszej armaty. Rakiety jak na takie dwa poważne osłabienia grają nieźle. zeszłego sezonu nie ma co przytaczać bo to inna bajka. duet Brooks i Ariza rządzi. do tego na niezłym poziomie gra Scola, z ławki Landry. dla mnie są bez wątpienia lepszą drużyną i dziś powinni sobie poradzić z Sacto i pokryć hc -4. ⛔
Kusi zagranie na Knicks. grają taka totalną padakę, zero ustabilizowania formy. run&amp;gun im nie wychodzi. słaba skuteczność, do tego problemy w defensywie. dziś 3 mecz w MSG i do tego łatwy rywal. powinni w końcu zacząć grać, i zaliczyć 2 zwycięstwo. bo bilans 1-8 nie przystoi takiej ekipie. hc -1.5 jest do pokrycia ⛔
Denver - LAL nie tykam, ale liczę, że wygrają Bryłki. ostatnio lekka zawieszka miejscowych po niezłym początku. dziś grają u siebie, a w Pepsi Center wszystkim gra się ciężko. Jeziorowcy b2b, i na wyjazdach już nie są tacy mocni. liczę na rehabilitację Denver i wygraną. ✅
Hornets - Blazers
j.will nie wiem dlaczego dla Ciebie wyznacznikiem formy są Leśne Wilki bo każdy widzi jak oni grają, i pokonanie ich przez Portland nie jest jakimś mega wielkim osiągnięciem. NOH zwolnilo trenera, i może coś się zmieni w grze, choć jak dla mnie brakuje tu zmian. Portland 4W i szczere mówiąc grają dobrze. ja jednak liczę, że NOH u siebie powalczy i wygra. hc na wysokosci + 2 i można spróbować. ⛔
a no i skusiłbym się na Netsow +16 ZWROT
z kontuzjami grają już od początku, a i tak nie widać jakiejś wielkiej przepaści. hc dość wysoki jest, a Orlando ostatnio nic nie gra.. typ bardziej na przeczucie aniżeli jakaś głębsza analiza. bo te wszystkie analizy czasami o kant d... otrzeć.. my swoje a grajki swoje :]
 
A 0

almighty

Użytkownik
Dzisiaj wybralem dwa spotkania:
Portland Trail Blazers at New Orleans Hornets - w ekipie Hornets zle sie dzieje, zwolniony zostal Byron Scott, zespol wygral 3 z 9 spotkan (Sacramento, LA Clippers, Dallas). Jezeli przegrywaja to przewaznie roznica 10+ pkt. Jedynym zawodnikiem grajacym na wysokim poziomie jest CP3. Portland dla odmiany w ostatnim czasie zlapali dobry rytm, wygrali pewnie 4 dosyc latwe spotkania, a przy tym S5 grala po 25 min. Mysle, ze w chwili obecnej PTB maja zdecydowanie wiecej atutow. Zmiana trenera powinna korzystnie wplynac na gre Hornets, ale nie spodziewam sie wielki efektow juz w pierwszym dniu pracy nowego szkoleniowca.
Houston Rockets at Sacramento Kings - Rockets od poczatku sezonu robia na mnie dobre wrazenie (6-2 ATS). Ostatnie spotkanie wysoko wygrnane z Memphis pokazuje, ze nie maja problemow z wygrywaniem prostych spotkan i sa w stanie obrona zatrzymac zespoly grajace ofensywna koszykowke. Sacramento wygralo 3 spotkania z rzedu, ale w moim odczuci dalej sa druzyna zdecydowanie odstajaca (szczegolnie przy rotacji) od druzyny z Houston. Brak Martina na pewno jest duzym oslabieniem i dobra postawa Kings troche zaskakuje. Handi ustawione nisko, wiec typ typ powinnien wejsc nawet przy close-game.
Portland Trail Blazers ML @1.80
Houston Rockets (-3.5) @1.90
 
M 0

miniu_1992

Użytkownik
vs

Sacramento Kings - Houston Rockets
Typ:Houston Rockets (-3,5)
Kurs:1,85

Houston Rockets&#39; Moim zdaniem linia -3.5 jak najbardziej do grania.Houston bardzo dobrze zaczeli sezon. Do tej pory bilans 5-3, przegrane mecze to przegrane z elitą Portland, Lakers i Dallas także nie ma co do zarzucenia.
Sacramento nieco gorzej niż &quot;Rakiety&quot;, ale i tak jest to dużo słabszy zespoł jak dla mnie. Historia Head to Head zdecydowanie dla Rockets. Myślę, że Adelman jest bardzo dobrym trenerem i jego wysiłek jest widoczny w tym zespole. Jak najbardziej hc do grania.
 
B 10

balon

Użytkownik
Minnesota (+11.5) - Dallas 2 sts
Po udanej wczorajszej nocy - z NBA oczywiscie %-) - dzis kolejna zenujaca analiza.
Mavs zagraja na wyjezdzie z Minnesota. Faforytem i to zdecydowanym takze wg bukmacherow sa goscie, lecz po 1.2 zastanowilem sie na linia hc w tym spotkaniu. Na pierwszy rzut oka wydaje sie przesadzona, ale po glebszym zastanowieniu sie zwyciestwo Dallas nawet roznica 20pkt jest dzis bardzo prawdopodobne. Potencjalem zdecydowanie przewyzszaja lesne wilki i uwazam ze dzis to udowodnia. Dzis po kontuzji wraca J. Howard co bedzie tylko wzmocnieniem gosci. U Gosp dzis niezagra Al Jefferson ktory jest wazna postacia dla tej druzyny. Spodziewam sie latwego zwyciestwa Maverics nawet w okolicach 20pkt.
Dodatkowo jakoze dzis bogata oferta proponuje takze:
Sacramento (+4.5) - Houston 2 1.91 tobet
Boston - Atlanta 1 1.25 sts
Orlando - New Jersey (+15.5) 2 1.80 sts
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers @ 2 @ 2.55 @ Bet365

O 4:30 czasu polskiego w Pepsi Center rozpocznie się mecz między Denver Nuggets, a Los Angeles Lakers. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, a faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy. Nuggets jak na razie grają całkiem dobrze i mają bilans 6-3. W ostatnim spotkaniu przegrali jednak niespodziewanie z Bucks. W tym meczu trener Denver korzystał z małej liczby zawodników, a zawodnicy z podstawowej piątki grali bardzo dużo, lider Nuggets na parkiecie przebywał przez 43 minuty. W meczu z Jeziorowcami taka mała ławka może nie wystarczyć. W zespole gospodarzy nie ma żadnych problemów z kontuzjami. Lakersi mają bilans 7-1 i wygrali ostatnie 6 spotkań, moim zdaniem taka tendencja zostanie utrzymana. Zespół z Los Angeles radzi sobie ostatnio bardzo dobrze, w ostatnim spotkaniu podopieczni Phila Jacksona rozbili Phoenix Suns, zespół który w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze i przegrał tylko 2 spotkania. Do składu powrócił Andrew Bynum, który okazał się dużym wzmocnieniem pod koszem, ciągle nieobecny będzie Pau Gasol, ale do tego Lakersi zdążyli się już przyzwyczaić. Lider gości Kobe Bryant w ostatnich spotkaniach gra wyśmienicie i jeśli utrzyma tę formę to zespół Phila Jacksona powinien wygrać ten mecz, a kurs 2.55 jest wyśmienity.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
vs
Boston Celtics - Atlanta Hawks
Typ: Boston Celtics (-8.5) @ 1.91 betsafe ⛔ 86:97:-?
Koszykarze Atlanty Hawks zaskakują wszystkich swoją grą w tym sezonie. Co prawda przegrali oni jak dotąd dwa spotkania ale były to mecze wyjazdowe z bardzo trudnymi przeciwnikami (Lakers i Bobcats). W pozostałych meczach Hawks pokazali jednak, że nie przez przypadek są jedną z mocniejszych ekip Konferencji Wschodniej pokonując mocne ekipy Blazers i Nuggets. Celtcis to bowiem zupełnie inna drużyna z innej półki. Mistrzowie NBA z 2008 roku wzmocnili się przed tegorocznymi rozgrywkami (przyszli Wallace i Daniels) i już od samego początku sezonu prezentują się fenomenalnie - wygrali jak dotąd osiem z dziewięciu rozegranych spotkań (mają najlepszy bilans w całej lidze 8-1) pokonując m.in. Cleveland Cavaliers i to na ich hali (89:95). Jak widać Boston już na starcie złapali swój rytm i swoją doskonałą grą pokazują wszystkim, że w zbliżającym sezonie trzeba będzie się z nimi liczyć. W rozegranych spotkaniach trener Doc Rivers próbował nowych rozwiązań taktycznych i ustawień zarówno w obronie jak i w ataku, a mimo tego Celtics nie mieli żadnych kłopotów z odniesieniem kolejnych zwycięstw. &quot;Wielkie Trio&quot; Pierce-Garnet-Allen spisuje się jak dotąd doskonale i to właśnie dobra postawa tych zawodników jak i rozgrywającego Rajona Rondo sprawia, że Celtowie są i będą niezwykle trudnym do pokonania zespołem w bieżących rozgrywkach. Jeśli Boston wykorzystają wszystkie swoje atuty i podejdą do dzisiejszego meczu odpowiednio skoncentrowani, to powinni poradzić sobie z Hawks pewnie. Dodam jeszcze, że Boston wygrywał z Atalanta 5 ostatnich meczy.
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Więc tak LA 3-6 po ostatnich 2 porażkach u siebie (z NOH 84-112 i Thunder 79-83) będą chcieli dziś coś ugrać z Raptors. Clippers jak narazie na własnym parkiecie grali 6 razy. Tylko 1 raz wygrali u siebie z Minesota 93-90. Clipersi jak narazie nie mają armat do rzucania, bez Gordona i prawdopodobnie Kamana dzisaij nie ma co liczyć na jakieś kosmiczne cyferki z ich strony. CLipersi rzucali odpowiednio: 92, 107, 98, 84, 93, 118, 113, 84, 79 co daje średnią na mecz 96pkt. Tracili odpowiednio: 99, 109, 111,93,90,90,110,112,83 co daje średnią na mecz 99pkt.
W dotychczasowych spotkaniach underek padł 7 razy.
Toronto ma bilans 4-4. Na 4 mecze u siebie wygrali 3, natomiast na wyjazdach wygrali tylko jeden raz (z NOH 107-90), przegrali natomiast z Memphis 115-107, Dallas 129-101, Spurs 131-124. W ostatnim spotkaniu ograli u siebie Chicago 99-89. Toronto od początku sezonu rzucało: 101,107,116,110,107,101,124,99 co daje dosyć wysoką średnią 108pkt, tracili natomiast: 91,115,125,99,90,129,131,89 co daje nam również 108pkt. Underek padał w meczach Raptors 4 razy. Raptors są w stanie dziś rzucić ponad setkę, jednak pytanie czy Clipersi bardzo osłabieni są w stanie rzucić te 101pkt? przy 108 Toronto? Wątpię ????
W historii tych drużyn na przełomie ostatnich 10 lat padały różne wyniki, Underek padł 17 razy, a Overek tylko 4 razy. Także polecam ten typek dziś ????
Clippers - Toronto
Under 209
1.91
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
panowie dziś znalazłem ciekawy zakład w Tobecie. Mianowicie chodzi o over 6,5 zbiórek na naszego Marcina. Z ważająć że powinien grać kolo 30 min, a nawet lepiej myślę żę kurs 1,91 to prezent . A wy co o tym sądzicie?
 
danni 8

danni

Użytkownik
panowie dziś znalazłem ciekawy zakład w Tobecie. Mianowicie chodzi o over 6,5 zbiórek na naszego Marcina. Z ważająć że powinien grać kolo 30 min, a nawet lepiej myślę żę kurs 1,91 to prezent . A wy co o tym sądzicie?
Zgadzam się i też bym to zagrał. Oczywiście na over. Żałuje że nie mam konta na Tobet. ????
Edit by Jacques
Na expie jest 5.5. Sam oczywiście zagrałem tak jak w 3 ostatnich meczach :p
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Dzisiejsza noc dla typerów NBA może okazać się bardzo hojna
Phila vs Utah⛔
Typ:1
Powinno być 1 Phila u siebie gra przyzwoicie, Utah jak wiadomo u siebie jest bardzo groźna ale na wyjazdach już nie zawsze, co pokazali to ostatnio w meczu z NY Knicks. Do tego dochodzi plaga kontuzji u Jazzmanów, co jest także argumentem na korzyćć Sixers.
Denver vs Lakers⛔
Typ:2
Jak juz ktoś wyżej napisał 2.45 kurs na mistrzów jest zawsze warty ryzyka. Denver jest mocne ale czy aż tak ??? Lakers ciągle bez Gasola ale i bez niego radzą sobie bardzo dobrze. Wiecej na temat tego meczu można poczytac na zawszepopiewsze.com
NO Hornets vs Portland✅
Typ:2
No i znowu to samo ode mnie co do Hornets, tylko zaszła jedynie zmiana trenera czy to coś może dać ??? na pewno nie w tak krótkim czasie. West gra słabizne, Paul gra dobrze ale ile można grac na Paula ??, sam tego meczu nie wygra. A Portland robi swoje, Roy, Aldridge, Outlaw, Oden te nazwiska dają do myślenia.
Do tego jeszcze Houston tez powinno wygrać z Sacramento
 
P 0

pierre

Użytkownik


Spotkanie : Trail Blazers - Hornets
Typ : Trail Blazers @ 1.66 @ Sportingbet

Trailblazers przystąpią do tego meczu jako goście i moim zdaniem są faworytem tego spotkania , po średnim początku sezonu widać że złapali dryg i z meczu na mecz rozkręcają się a dowodem tego jest czwarty z rzędu wygrany mecz , mimo że rywale nie byli silni to wygrane były jedno jasne , aktualnie zajmują 6 miejsce w nba z 0.67%.Hornets już w meczach przed sezonowych pokazywali że jest coś nie tak , częste przegrane jednak przeniosły się na sezon zasadniczy i z dorobkiem 3 wygranych zajmują 24 miejsce z 0.33%.W Portland dobra forma ; Roy 20.4 , Aldridge 14.1 , Oden 10.1 ale do tego dochodzi dobra forma ławki rezerwowych.W Hornets małe zawirowanie ; zwolniony trener i do tego gra jest ustawiana pod Paula co nie przynosi efektów i mam nadzieje dzisiaj również tak będzie.​
 
N 0

niedzial

Użytkownik
Dzisiejsze mecze :

Osłabienia : http://www.cbssports.com/nba/injuries Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
http://www.youtube.com/watch?v=e3A2CzIFks0&amp;amp;feature=player_embedded


15.11 1:00 Atlanta Hawks (-8 ) - New Orleans Hornets 1 @1.91 Paddy Power✅

Krótko bo w sumie nie ma co się rozpisywać.Różnica klas obu drużyn widoczna jest na pierwszy rzut oka.Głównym powodem jednak jest kotuzja Chrisa Paula której doznał w meczu z Portland i nie zobaczymy go dzisiaj na parkiecie także drużyna gości straciła zawodnika który jako jedyny jakoś ciągnął tą drużynę i bez niego moim zdaniem nie mają żadnych szans żeby nawiązać walkę z bardzo mocną u siebie ekipą Hawks.Buki jeszcze chyba nie wzięły poprawki na tę absencję także radzę się pośpieszyć ponieważ kursy na pewno polecą w dół co powoli już można zaobserwować.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
15.11 1:00 Atlanta Hawks (-8 ) - New Orleans Hornets 1 @1.91 Paddy Power

Krótko bo w sumie nie ma co się rozpisywać.Różnica klas obu drużyn widoczna jest na pierwszy rzut oka.Głównym powodem jednak jest kotuzja Chrisa Paula której doznał w meczu z Portland i nie zobaczymy go dzisiaj na parkiecie także drużyna gości straciła zawodnika który jako jedyny jakoś ciągnął tą drużynę i bez niego moim zdaniem nie mają żadnych szans żeby nawiązać walkę z bardzo mocną u siebie ekipą Hawks.Buki jeszcze chyba nie wzięły poprawki na tę absencję także radzę się pośpieszyć ponieważ kursy na pewno polecą w dół co powoli już można zaobserwować.
żeby tak nie było jak w przypadku Sacto, kiedy stracili Martina i wszyscy skazywali ich na porażkę z Uthah itp a oni mają już 4W..

ale patrząc na formę NOH to mało prawdopodobne, aby nagle zagrali lepiej... ale cuda się zdarzają ;D
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
washington wizards - Detroit Pistons typ 2 kurs 2.40✅

szczerze bardzo zaskoczony byłem gdy zobaczyłem kursy na to spotkanie.Dla mnie w tym meczu mimo paru argumentów za gospodarzami są goscie.Detroit w tym sezonie prezentują sie naprawde solidnie. Zespoł z Stuckey-em , Gordonem , Vilauneva jest zespołem na który trzeba zwrócic uwage. Sądze ze bedą mogli się dzis spokojnie pokusic o powalczenie z waszkami
 
hasan 0

hasan

Użytkownik
Witam,

dzisiaj wiele wskazuje na to że Hawks rozjadą się po Hornets. Brak Paul&#39;a może nawet nie mieć takiego znaczenia, bowiem wczoraj i tak nie brał gry na siebie, tak jakby miał to z góry narzucone by kreować kolegów. Nie krył sfrustrowania ale cóż, dziś nie zagra. Warto wziąć pod uwagę wczorajszy mecz z Portland i pierwszy pod wodzą nowego HC. Zupełnie inne spojrzenie na drużynę, które delikatnie mówiąc nie przyniosło żadnych efektów. Blazers dobrze bronili, zawodnicy Hornets oddawali beznadziejnie nieudane rzuty vel. Stojakovic, Okafor, West itd. czyli było nie było liderzy i gwiazdy teamu z Luizjany. Pozytywem był napewno występ Thorntona. Collisonowi natomias, mimo jego szybkości i umiejętności wjechania pod kosz, brakuje precyzji no i przede wszystkim marki (chodzi o sędziów i gwizdki). Także znowuż będą musieli się pokazać koledzy ze swoja &quot;skutecznością&quot; a że jakoś specjalnie nie wierzę w ofensywę Hornets m.in po tym co pokazali pod nowym Coachem skłaniałbym się ku NO Hornets poniżej 95.0 pkt oferowany przez Betsson Myślę że jest to b. bezpieczny typ. ⛔

Nie wierzę w nagłą reaktywację D. Westa, zwłaszcza że dziś jego match-upem będzie Josh Smith. Poza tym nie wierzę w odmianę Hornets, jako teamu. Hawks generalnie b. dobrze bronią, ubytek mają jedynie w osobie Mike Bibby&#39;ego ale że nie zagra CP3, jakoś dziwnie jestem spokojny o jego poczynania.

Postram się coś wrzucić około północy, kiedy będzie pełna oferta !
 
slander 10

slander

Użytkownik
Na dziś polecam Bucks-6,5pkt⛔

Drużyna z Milwaukee wygląda całkiem solidnie. Pod koszem Bogut w niezłej formie i na razie bez kontuzji. Nie ma Reeda, ale to nic. Błyszczy Jennings. Jest kim bronić i ławka w porządku. Powinni powalczyć o play-offy. Nie przegrali jeszcze meczu u siebie, a odwiedzili ich m.in. Pistons czy Nuggets. Raczej z Golden State nie zaliczą pierwszej porażki.
W ekipie Warriors nie dzieje się najlepiej. Organizacji chyba nie zależy na walce o najwyższe cele, bo mimo wszystko run&#39;n&#39;gun pozwala tylko na walkę, bądź 1 rundę play-offów. A i tak żeby choć tyle osiągnąć trzeba mocno motywować zawodników. Ostatnio jest z tym kiepsko i Jackson publicznie żądał wymiany. Ellis też na początku coś tam narzekał na trenera. Niby teraz jest spokój, ale wystarczy spojrzeć na bilans meczy i od razu widać, że ten sezon nie będzie jakiś super dla GSW. Podobno Don Nelson jest na gorącym krześle. Do tego dochodzą kontuzje podkoszowych i właśnie ekipy z dobrymi wysokimi nie mają problemów z Warriors. Myślę, że wysocy Bucks są wystarczający.

Gram też Atlante z handi 11,5✅

Handi wzrosło od rana, gdy wynosiło 8,5/9,5pkt, ale i tak NOH bez CP3 nic poważnego nie powinni pokazać. Hawks w formie + własna hala = wygrana różnicą minimum 15pkt.

---------------

Co do innych meczy, to skłaniałbym się ku Wizards, bo mają wrócić Jamison i Miller.

Under 95pkt NOH też dobry typ, niestety nie ma go w bahu.

W ogóle jeszcze nie ma wszystkich meczy, a ciekawi mnie kurs na Cavs, bo ich win to peFFka.

Memphis też powinno wygrać, ale czy z handi? Nie sądze.

Cały czas odpuszczam sobie Portland i oni ciągle wygrywają, więc pewnie dziś też ;P Nie wiem. Ja to spotkanie omijam. Jedynie jeśli okaże się, że zagra Raja Bell to raczej over173,5pkt powinien siąść.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
a ja mimo wszystko poczekam do wieczora, bo hc na NOH rośnie i już jest +12, i nie chce mi się wierzyć, że Atlanta aż tak zbije Hornetsów... wszyscy się rzucają na ten typ a mi się od razu przypomina Sacto - Utah, nie twierdzę, że będzie tak samo...ale czemu by nie ;) ⛔
do tego Oklahoma +8. ✅.. spojrzałem sobie na h2h i Thunderom rączki nie drżały przed grą z SAS. OKC o wiele lepiej gra w tym sezonie niż w poprzednim. bilans 4-4, dziś już ma zagrać Westbrook. do tego są jedną z lepiej broniących ekip, jak jest wsparcie dla Duranta to wygrywają i walczą. w SAS mają już zagrać dwie ostoje Parker i Duncan. ostatnie dwa spotkania wygrane.. aczkolwiek SAS zawsze mieli problem z ustabilizowaniem formy... i dziś liczę na słabszy mecz w ich wykonaniu
 
hasan 0

hasan

Użytkownik
Być może źle się wyraźiłem, ale chodzi mi o to że nie Paul&#39;a który jest &quot;człowiekiem orkiestrą&quot; w drużynie, trudno było dostrzec by był liderem druzyny Jeff&#39;a Bowera. Tutaj jest to moje &quot;nowe spojrzenie na drużynę&quot; . Cóż, nie wyszło a zmiany rzeczywiście są potrzebne ale bardzo wątpie by ktoś chciał kontrakt rozsypującego się Stojakovica, słabego póki co Westa i reszty średniaków.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
Być może źle się wyraźiłem, ale chodzi mi o to że nie Paul&#39;a który jest &quot;człowiekiem orkiestrą&quot; w drużynie, trudno było dostrzec by był liderem druzyny Jeff&#39;a Bowera. Tutaj jest to moje &quot;nowe spojrzenie na drużynę&quot; . Cóż, nie wyszło a zmiany rzeczywiście są potrzebne ale bardzo wątpie by ktoś chciał kontrakt rozsypującego się Stojakovica, słabego póki co Westa i reszty średniaków.
niestety peja już nie te lata, ledwo się rusza :]
West słaby, choć wczoraj zagrał lepiej niż przez 3 ostatnie spotkania
chcąc nie chcąc rację muszę Ci przyznać, i to smutne, bo lubię NOH..a grają taką padakę..
 
B 10

balon

Użytkownik
Indiana-Boston(-5.5) 2 1.80 fortuna ⛔

Po kolejnej wczorajszej trafnej lecz bardzo farciarsko analizie dzis podaje kolejna propozycje. Zapewne niejeden przejechal sie wczoraj na Celtach podobnie jak i ja. Stad dlatego dzis tak niska linia hc wystawiona przez bukmacherów. Osobiście uważam, że dzisiejsze zwyciestwo Bostonu jest bardzo prawdopobodne jeśli weźmiemy pod uwage choćby fakt, że wczoraj doznali porażki. Wczoraj podczas analizowania meczu Z Hawks niedocenilem ekipy Atlanty. Dziś zwróciłem szczególną uwagę na Pacers jednak niewidzę w tej drużynie wielkiego potencjału aby mogła powalczyć dziś z Bostonem.
Do składu Celtics wraca po kontuzji P. Pearce, do Indiany 3 graczy w tym T.J. Ford. Boston dziś zrewanżuje sie kibicom za wczorajszą przegraną, wygra zdecydowanie i pokryje mój HC. Wierze mocno, że tak się stanie. Inne propozycje sobie podaruje bo po wczoraj widze ze to niema sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom