>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA - Kwiecień 2007

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Największy niespodzianka w całej kolejce to wygrana Memphis z Denver i to jeszcze tyloma punkami 133:118 :zy3ou:
Nie uznałbym tego za tak wielką niespodzianke. Nie stawialem wczoraj tego bo to byl bardzo niepewny mecz. Memphis u siebie, seria 6L, a Denver seria 8W. Musialy sie te serie wkoncu skonczyc
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Spotkanie: Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves (+15,5 pkt)
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: BetGun

GSW ciagle walczace o PO z Clippersami podejmie bardzo slaba Minnesote, ktora z tej walki odpadla juz tydzien temu. Wojownicy w pelnym gazie wygrali dwa ostatnie spotkania roznica 17 i 24pkt ???? . Swietnie gra caly zespol z Baronem Davisem na czele i widac jak bardzo sa zmotywowani by gromic kazdego rywala. Dzis zadanie bedzie wyjatkowo latwe, gdyz lesne wilki graja dalej bez swojego lidera Kevina Garnetta, ostatni mecz przegrali roznica 19pkt , ale tylko dzieki dobrej postawie Jamesa i Rickiego Davisa, jednak mysle ze w tym meczu juz tego nie powtorza i przegraja zdecydowanie. Choc handi duze to zastanawialem sie nad jeszcze wiekszym :p
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Spotkanie: LA Clippers-Sacramento Kings (+9,5 pkt)
Typ: 1
Kurs: 1,85
Buk: BetGun

Pasjonujaco zapowiada sie walka o PO w konferencji zachodniej, ciagle walcza o to GSW, Lakers, Clippers i juz z malymi szansami New Orleans. Niestety to pechowo sie ulozylo dla Sacramento, gdyz wpadli w wir walki pomiedzy Clippers i GSW. Wczoraj zostali rozgromieni u siebie przez Wojownikow a dzis z dobrze dysponowanymi gospodarzami watpie by podjeli jakakolwiek walke. Clippers w ostatnich meczach wygrali zdecydowanie z Jeziorowcami i z Portland, dzieki wysokiej, skutecznej formie Branda i Maggete. Dodac do nich Mobley&#39;a , Kamana i mamy mocna ekipe ktora moim zdaniem wygra roznica kilkunastu punktow.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Memphis Grizzles - San Antonio Spurs ⛔ Olali mecz
Typ: 2 (-1,5)
Kurs: 1,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Zespół z Memphis sprawił ostatnio niespodziankę wygrywając u siebie z Dnever Nuggets. Dziś tak wysoki kurs na &quot;Ostrogi&quot; spowodowany jest tym, że na zagrają w tym meczu albo Parker albo Duncan, no bo po co ryzykowac na dwa mecze przed końcem sezonu regularnego, jak i tak napewno zajeli trzecie miejsce na Zachodzie. Właśnie się zawachałem, czy nie zagrać na Miami ale myślę, nie Grizzles w tym sezonie tylko dwa razy wygrali pod rząd i dziś tego nie dokonaja na bank. Zreszta Spurs mają tak szeroką ławę, że punkty zawsze zdobywa mnóswto zawodników. Z T-Wolves też Parker nie grał ai tak pogromili rywali, więc dziś tez wygrają i to nie jednym punktem a kilku lub kilkudziesięcioma. Oby nie olali meczu...

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Houston Rockets - Phoenix Suns

Typ: 2 ⛔ 3pkty...
Kurs: 2.96
Betfair


Taki kurs???? Dla mnie dziwne. Suns aktualnie swietna forma, rewelacyjne wyniki i w tym momencie najlepsza gra w lidze. Do tego w pełnym skladzie. 6 graczy wymiata tam na takim poziomie jakiego zazdrosciliby im prawie wszyscy w lidze. 8/10 wygranych w ostatnich meczach. Seria 5W. Rywale... nie mam dla nich plusow na dzis... seria 4W, wiec moze byc przerwana, przy 5W Suns prawo serii nie obowiązuje... Do tego niepewny jest występ najwiekszej gwiazdy zespolu, Tracy&#39;ego McGrady&#39;ego. 3/3 mecze w tym sezonie miedzy tymi zespolami wygrywały Słońca. Na wyjazdach z bilansem 28-12 są drudzy w lidze. Rakiety u siebie nie za ciekawie: bilans 27-13 daje zaledwie 9 pozycje w NBA pod tym wzgledem. HOU i tak zajmą 5. miejsce w konferencji zachodniej, co jest juz potwierdzone nawet teoretycznie. Czy ostatnie 2 mecze wygrają, czy przegrają to i tak nie zmienia nizcego, 5. pozycja i I runda PO z Jazzmanami. Suns ma takze pewną drugą pozycje, ale mysle ze powalczy, zeby pokazac ze jest lepsze. Typ do pewniakow nie nalezy bo moga sobie odpuscic wiekszy wysilek, ale bez T-Maca, gracze z Arizony są dla mnie murowanymi faworytami, chyba ze kompletnie oddadzą mecz...

???? ???? ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Odrazu ostrzegam, ze będą to typy dla odważnych ???? Koniec sezonu więc czemu się nie pobawić :?: ????

????Memphis Grizzlies-San Antonio Spurs
Typ: 1
Kurs: 2,87 (BetGun)

Widzę, że wielu z Was przekreśla szanse miśków na zwycięstwo w tym meczu ... Hmm ja bym się tutaj dłużej zastanowił bo już w meczu z Dallas drużyna San Antonio się oszczędzała. Sam Duncan zagrał tylko 27 minut gdzie zawsze średnio to gra po 35 minut. Dzisiaj coś czuję, że zagra maksymalnie 2-3 zawodników z podstawowego składu a i tak zapewne długo nie pograją. Chyba, że trener jest na tyle nierozważny żeby ryzykować w meczu o pietruszkę jakiś uraz podstawowego gracza. Miśki mają jeszcze coś do udowodnienia swoim kibicom i myślę, że wygrana na własnym parkiecie z San Antonio będzie dobrym prezentem ... Sezon się kończy niespodzianek jest wiele ... A jeśli San Antonio dzisiaj przegra to nawet nikt o tym nie będzie pamiętał chyba, że my .... Bo zbijemy na tym $$$ ... Jak dla mnie SA odpuści i miśki wygrają, ale ja kbędzie to zobaczymy

????Utah Jazz-Portland Trail Blazers
Typ: 2
Kurs: 8,47 (BetGun)

To jest specjalny typ z dedykacją dla Pani o tajemniczym nicku J.J. za buziaka w czółko i w policzek ... ???? Dobra koniec żartów :p Tutaj liczę na niespodziankę, ponieważ Utah wyraźnie odpuszcza w ostatnich dniach ... Skoro przegrywają z Phoenix 28 punktami to chyba nie świadczy o tym, że walczą ... Myślę, że dzisiaj dadzą pograć rywalom. Może nie za bardzo pozwolą im na szaleństwa jednak mecz odpuszczą ... Poza tym kurs na Utah 1,07 :eek: Buki chyba postradały zmysły ... Czy oni w ogóle wiedzą o tym, że niekiedy przed PO trenerzy oszczędzają zawodników i wpuszczają ich na 20 minut aby nie stracili rytmu meczowego ... Widać jednak przy ustalaniu kursu nie biorą tego pod uwagę ???? Podsumowując ... Portland zapewne powalczy o zwycięstwo i zagra na luzie bo i tak im nie zależy ... Utah tym bardziej będzie grała na luzie i to zapewne w mocno okrojonym składzie ... więc czemu by nie zaryzykować takiego kursu :?: Dla mnie nie zagranie tego to grzech, ale jak będzie to zobaczymy ...

????Denver Nuggets-Minnesota Timberwolves
Typ: Poniżej 218.5 pkt
Kurs: 1,91 (BetGun)

To jak dla mnie na dzisiaj pewniak dnia ???? Jednak nie sugerujcie się moimi poglądami na temat tego meczu bo znawcą Under/Over to ja nie jestem ???? Jednak ten mecz ewidentnie moim zdaniem będzie underowy ... W tym meczu tylko jedna ekipa rzuci ponad 100 pkt i będzie to zapewne Denver ... Minesssota pod nieobecność Garnetta zbiera łomot na każdym kroku ... Jednak rzucają dużo tylko dlatego, że każda z drużyn która z nimi gra wystawia na 4 kwartę rezerwy czego skutkiem jest duża strata punktów ... Dzisiejszy mecz myślę, że będzie obfitował w dużą ilość rzutów i fauli .. Ogólnie przewiduję, że na boisku będzie panował chaos. Obie ekipy skutecznością nie greszą a linia punktowa 218,5 taka łatwa do przeskoczenia nie jest jakby się mogło wydawać. Jednak tak jak ja zawsze mówię.. Ilość punktów to loteria bo zależy to od tego jak danej drużynie idą rzuty i jaką mają skuteczność ...., ale jak będzie to zobaczymy ....
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Houston Rockets - Phoenix Suns

Typ: 2
Kurs: 2.96
Betfair


Taki kurs???? Dla mnie dziwne. Suns aktualnie swietna forma, rewelacyjne wyniki i w tym momencie najlepsza gra w lidze. Do tego w pełnym skladzie. 6 graczy wymiata tam na takim poziomie jakiego zazdrosciliby im prawie wszyscy w lidze. 8/10 wygranych w ostatnich meczach. Seria 5W. Rywale... nie mam dla nich plusow na dzis... seria 4W, wiec moze byc przerwana, przy 5W Suns prawo serii nie obowiązuje... Do tego niepewny jest występ najwiekszej gwiazdy zespolu, Tracy&#39;ego McGrady&#39;ego. 3/3 mecze w tym sezonie miedzy tymi zespolami wygrywały Słońca. Na wyjazdach z bilansem 28-12 są drudzy w lidze. Rakiety u siebie nie za ciekawie: bilans 27-13 daje zaledwie 9 pozycje w NBA pod tym wzgledem. HOU i tak zajmą 5. miejsce w konferencji zachodniej, co jest juz potwierdzone nawet teoretycznie. Czy ostatnie 2 mecze wygrają, czy przegrają to i tak nie zmienia nizcego, 5. pozycja i I runda PO z Jazzmanami. Suns ma takze pewną drugą pozycje, ale mysle ze powalczy, zeby pokazac ze jest lepsze. Typ do pewniakow nie nalezy bo moga sobie odpuscic wiekszy wysilek, ale bez T-Maca, gracze z Arizony są dla mnie murowanymi faworytami, chyba ze kompletnie oddadzą mecz...

???? ???? ????
Po pierwsze nie wiem skąd masz info, że TMac nie zagra ... Według mnie jest to kompletna bdzura ... :roll:

Po drugie Suns najlepsza gra w lidze :?: :-? Chyba nie widziałeś w akcji grającego na maksa zespołu San Antonio lub też Dallas ... Pamiętaj, że gra Phoenix opiera się tylko i wyłącznie na ofensywie :!: A Houston to według mnie druga zaraz po Chicago najlepiej broniąca drużyna w lidze ... Jeśli mówimy o najlepszym zespole w lidze to musi to być zespół kompletny ... Tworzący zgrany kolektyw. Pewny w obronie i skuteczny w ataku ... Na takie zespół niestety wyrasta drużyna San Antonio i to na razie oni chyba grają najlepiej.

I jeszcze jedno ... Pisałeś coś, ze wygrana Houston i tak nic nie zmieni w ostatecznym rozrachunku tabeli. Jednak pamiętaj, że jest to mecz na szczycie :!: Tutaj drużyny grają o prestiż a nie o pozycję wyżej w tabeli ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po drugie Suns najlepsza gra w lidze :?: :-? Chyba nie widziałeś w akcji grającego na maksa zespołu San Antonio lub też Dallas ... Pamiętaj, że gra Phoenix opiera się tylko i wyłącznie na ofensywie :!: A Houston to według mnie druga zaraz po Chicago najlepiej broniąca drużyna w lidze ... Jeśli mówimy o najlepszym zespole w lidze to musi to być zespół kompletny ... Tworzący zgrany kolektyw. Pewny w obronie i skuteczny w ataku ... Na takie zespół niestety wyrasta drużyna San Antonio i to na razie oni chyba grają najlepiej.

I jeszcze jedno ... Pisałeś coś, ze wygrana Houston i tak nic nie zmieni w ostatecznym rozrachunku tabeli. Jednak pamiętaj, że jest to mecz na szczycie :!: Tutaj drużyny grają o prestiż a nie o pozycję wyżej w tabeli ...
Sorry ale skąd takie dziwne wnioski ? Po pierwsze Phoenix opiera się tylko i wylącznie na defensywie ? Co ? Widziałeś jakiś mecz na żywo Suns ? Oni grają koszykówkę up tempo ( co jest błędnie mylone , że grają bez obrony ) ale ich defensywa to poezja . To z niej są możliwe takie kontry . Dość powiedzieć , że choćby taki Shawn Marion to jeden z głównych ( obok Cambego ) faworytów do tytulu najlepszego obrońcy ... Sorry ale muszę to powiedzieć . Jeśli twierdzisz że Suns to tylko ofensyawa to jesteś laikiem koszykówki NBA ...

Poza tym w NBA prestiż i uznanie zdobywa się w PO i w mniejszym stopniu bazując na tabeli regulara . Tam jak nigdzie kocha się zwycięzców a średniaków pomija . Ten mecz jest mniej ważny dla obu ekip niż spotkanie z Memphis czy Bobcats na rozpoczęcie sezonu . Dośc powiedzieć , że bilety na końcowe spotkania regulara są zazwyczaj o wiele tańsze ...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Po drugie Suns najlepsza gra w lidze :?: :-? Chyba nie widziałeś w akcji grającego na maksa zespołu San Antonio lub też Dallas ... Pamiętaj, że gra Phoenix opiera się tylko i wyłącznie na ofensywie :!: A Houston to według mnie druga zaraz po Chicago najlepiej broniąca drużyna w lidze ... Jeśli mówimy o najlepszym zespole w lidze to musi to być zespół kompletny ... Tworzący zgrany kolektyw. Pewny w obronie i skuteczny w ataku ... Na takie zespół niestety wyrasta drużyna San Antonio i to na razie oni chyba grają najlepiej.

I jeszcze jedno ... Pisałeś coś, ze wygrana Houston i tak nic nie zmieni w ostatecznym rozrachunku tabeli. Jednak pamiętaj, że jest to mecz na szczycie :!: Tutaj drużyny grają o prestiż a nie o pozycję wyżej w tabeli ...
Sorry ale skąd takie dziwne wnioski ? Po pierwsze Phoenix opiera się tylko i wylącznie na defensywie ? Co ? Widziałeś jakiś mecz na żywo Suns ? Oni grają koszykówkę up tempo ( co jest błędnie mylone , że grają bez obrony ) ale ich defensywa to poezja . To z niej są możliwe takie kontry . Dość powiedzieć , że choćby taki Shawn Marion to jeden z głównych ( obok Cambego ) faworytów do tytulu najlepszego obrońcy ... Sorry ale muszę to powiedzieć . Jeśli twierdzisz że Suns to tylko ofensyawa to jesteś laikiem koszykówki NBA ...

Poza tym w NBA prestiż i uznanie zdobywa się w PO i w mniejszym stopniu bazując na tabeli regulara . Tam jak nigdzie kocha się zwycięzców a średniaków pomija . Ten mecz jest mniej ważny dla obu ekip niż spotkanie z Memphis czy Bobcats na rozpoczęcie sezonu . Dośc powiedzieć , że bilety na końcowe spotkania regulara są zazwyczaj o wiele tańsze ...
Po pierwsze to napisałem, że opiera się na ofensywie a nie na defensywie ;)
Po drugie praktycznie tylko z NBA mam $$$ w tym biznesie jakim jest bukmacherka więc chcąc nie chcąc oglądam mecze na żywo kiedy tylko mam czas, siłę i wolnego kompa ;)

Nie będę się wykłócał ... każdy ma swoją wizję czy typu czy stylu gry drużyny ... Ja wyraziłem tylko swoją opinię ... Jednak nadal pozostaję przy swoim ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Po pierwsze nie wiem skąd masz info, że TMac nie zagra ... Według mnie jest to kompletna bdzura ... :roll:
http://cbs.sportsline.com/nba/injuries

Jest na liscie kontuzjowanych z notatka, ze dzisiaj prawdopodbnie zagra.. Ale tylko prawdopodobnie... Poza tym niedlugo playoff, miejsce jasne, wiec moze byc oszczedzany i jest duze prawdopodobienstwo ze nie zagra...
Ja używam innych serwisów ;) I na obydwóch nie ma słowa o niepewnym wystepie Tracy&#39;ego

http://www.covers.com/pageloader/pageloader.aspx?page=/data/NBA/matchups/g5_summary_14.html

http://sports.espn.go.com/nba/injuries

Każdy ma inne info ;) Zobaczymy które okaże się wiarygodne ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po pierwsze Phoenix opiera się tylko i wylącznie na defensywie ?
Po pierwsze to napisałem, że opiera się na ofensywie a nie na defensywie ;)
Patrolinho z kontekstu wynika, że chodziło mi tutaj o ofensywa . Zmęczony byłem to popełniłem byka . Kasę można zarabiać nawet na tym na czym się nie zna. Mój przykład na MLB to potwierdza :p Może tam za ostro pojechałem ale na Boga Suns to świetna defensywa
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers ✅
Typ: 2 (-5,5)
Kurs: 1,42
Bukmacher: SportingBet
Analiza: W tym miesiącu &quot;Kawalerzyści&quot; dostali małej zadyszki co od razu wykorzystali Chicago Bulls doganiając ich bilansem. Jesli dziś wygrają goście, a wszystko na to wskazuje to znów będzie równy bilans i emocje beda do ostatniego miesca. Takie coś się żadko zdarza aby czekac do ostatniego meczu sezony by wiedzieć, który drużyna Wschodu zagra z numerem 2. w Play Offs. LeBron James jest w wspaniałej formie i nie trzeba powtarzac, że po erze Jordan&#39;a i Bryant&#39;a nadchodzi era James&#39;a. Może ktoś się z tym nie zgadać ale to jego problem. Pokaz siły Cvas pokazali w ostatnich dwóch domowych meczach wygrywając 94:76 i 110:76 odpowiednio z Nets i Hawks. Jednak Bulls swego ostatniego meczu nie powinni przegrać i LBJ i spółka zagrają w PO z Miami Heat co będzie wielkim hitem i oby z pozytywnym skutkiem dla graczy z Cleveland.

???? ???? ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Detroit Pistons-Toronto Raptors (+8,5 pkt)
Typ: 1 Kurs: 1,95 (BetGun) ✅

Detroit zwyciezca wschodniej konferencji podejmuje Toronto z zapewnionym udzialem w PO. W ostatnim meczu tych druzyn w hali Toronto wygrali Raptors dosc szczesliwie, choc Detroit prowadzilo zdecydowanie. Dzisiejszy mecz jest jedynie o prestiz a trener gosci przed PO oszczedza zawodnikow i w tym meczu nie zagraja najlepiej punktujacy zawodnicy Bosh i Parker, bez nich Ford i Graham maja marne szanse na dobra ilosc punktow. Ekipa gospodarzy w pelnym skladzie, przegrali ostatnie 2 mecze i dzisiaj na pewno beda chcieli pokazac klase jak przystalo na lidera.
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Golden State Warriors
Typ: 2(-9,5) ✅
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dziś odbędzie się ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Wczotaj GS łatwo poradziło sobie z Phonix wygrywając 111:82. GS musi wygrac ten mecz żeby pewnie wejśc do PO z 7 miejsca. Portland w tym sezonie grało słabo dla nich ten mecz nic nie znaczy. Uważam, że to jest najważniejszy mecz GS w tej rundzie i dlatego wygrają go bez problemów z handicapem.

Uważam, że jest to dobry tym na dzisiaj, nie dałem go na TD więc każdy może z niego skozystac.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: Seattle Supersonics - Dallas Mavericks
Typ: 1 ⛔
Kurs: 3.75
Buk: Betfair

Analiza:
W dzisiejszym meczu w ekipie gości nie zagrają najprawdopodobniej Dampier, Nowitzki, Howard, Stackhouse. Ten pierwszy z powodu lekkiego urazu a reszta najprawdopodobniej nadal będzie wypoczywać przed PO. Po co ryzykować kontuzją gracza podstawowego składu skoro ten mecz jest o przysłowiową pietruszkę... Tak jak już kiedyś pisałem Seattle na własnym parkiecie to bardzo solidna ekipa. Potrafią u siebie robić przyjemne niespodzianki kibicom w postaci zwycięstw z mocniejszymi drużynami. Czy dzisiaj też tak będzie :?: Najprawdopodobniej tak, bo ... Seattle nie dostało się do PO i będa na pewno chcieli godnie pożegnać się z własnymi kibicami i podziękowac im za doping w całym sezonie. Dziś jest ta pora i jeszcze do tego idealny przeciwnik do tego żeby kibice mogli choć na chwilę zapomnieć o tym, że ich ekipa nie zagra już dalej ... Zwycięstwo z Dallas to na zakończenie sezonu to bardzo dobry prezent dla kibiców i dla nas stawiających bo kurs jest wyśmienity ... A poza tym ekipa Seattle ma już 4 porażki z rzędu i wątpie żeby chcieli tak pożegnać się z kibicami .... ,ale jak będzie to zobaczymy ...
 
wyspaa 0

wyspaa

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Golden State Warriors hc-10 2
Los Angeles Clippers - New Orleans Hornets hc -9,5 1
co sadzicie o takich typach
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Cleveland Cavaliers-Milwaukee Bucks (+14,5 pkt)
typ: 1 kurs: 1,91 (BetGun)
⛔

Cleveland ma to szczescie ze na koncowke zespolu przyszlo im grac z slabymi zespolami, w ostatnich meczach u siebie wypunktowali Atalante i NJN roznica 34 i 18pkt. Widac ze zawodnicy graja na luzie, trener nikogo nie oszczedza a zawodnicy czerpia przyjemnosc z gru ???? . szczegolnie James i Houghes rzucaja duzo pkt. Druzyna gosci to jedna z najslabszych ekip w lidze, w dodatku kontuzjowany jest ich najlepszy gracz Redd oraz kilku innych waznych. Dzis zanosi sie na duzy pogrom ze strony gospodarzy, wszystko na to wskazuje a na ostatnich 6 meczy h2h miedzy tymi ekipami zawsze wygrywali Kawalerzysci :mrgreen:


Indiana Pacers-Washington Wizards
typ: 2 kurs: 1,94 (BetGun)
✅

Indiana przez swoja slaba gre w koncowce sezonu pozbawila sie szans na PO, ostatnie 3 mecze przegrywali ze srednimi ekipami. W ich skladzie zabraknie dzis O&#39;Neala, Fostera i Danielsa. WW ma duze problemy przed PO, kontuzjowani sa Arenas i Butler, wiec bez nich tylko Jamison zdobywa punkty, w ostatnim meczu zdobyl ich az 48. Czarodzieje przez brak tych zawodnkow przegrali 8 ostatnich meczy na 10. Dzieki temu spadli na 7 miejsce w konferencji i beda miec trudnosci w PO. Moim zdaniem WW ma dzis szanse pokazac jak sie gralo wczesniej i pokonaja bardzo slaba Indiane, ktora juz sobie odpuscila ten sezon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom