>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Kwiecień 2007

Status
Zamknięty.
ted 11,7K

ted

Forum VIP
Spotkanie: LA Lakers-LA Clippers (+4,5 pkt)
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,70
Buk: BetGun

Spotkanie druzyn z miasta aniołów. Jeziorowcy juz prawie pewni awansu do PO graja w kratke a jak wygrywaja to minimalna roznica punktow. Natomiast Clippers zajmuja 9 miejsce w konferencji i traca do osmego GSW jednej wygranej a maja jeden mecz mniej. Dlatego dzis po 3 porazkach ostatnich, choc z dosc silnymi przeciwnikami ktore oddaliły ich znacznie od PlayOffow musza znowu zaczac wygrywac. Szczegolnie ze w dobrej formie sa Brand i Maggette a u rywala Bryant narazie bez przeblyskow. W obu ekipach stare kontuzje, z gospodarzami nie zagraja Brown, Mihm i Radmanovic z goscmi Cassell i Livingston. Handi dla bezpieczenstwa ;-)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
????Sacramento Kings - Golden State Warriors (Handicap 4,5-0)
Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 1.85 (Expekt)

Ekipa Golden State ponownie została wyprzedzona przez LA Clippers. Obie drużyny, czyli Golden i Clippers mają po tyle samo zwycięstw jak i porażek ???? Obie ekipy które walczą o awans do fazy PO, czyli Clippers i Golden rozgrywają dzisiaj swoje mecze. Jednak Golden nie ma co liczyć na potknięcie Clippersów bo Ci grają z Portland które formą ostatnio nie błyszczy. Jak to mówią najlepiej jest liczyć na siebie więc myślę, że Golden dzisiaj nie pokpi sobie i weźmie sprawy w swoje ręce. Golden State w ostatnich 10 meczach zaliczyło 4 porażki. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni mecz jaki rozegrali z Utah to możemy śmiało stwierdzić, że nie tylko są zmobilizowani, ale także są w wyśmienitej formie. Baron Davis jako lider drużyny potrafi podtrzymać zespół na duchu. Widziałem mecz z Utah urywkami i muszę przyznać, że Golden gra niesamowicie mądrze. Nie śpieszy się z oddawaniem rzutów i może dlatego potrafią utrzymać skuteczność rzutów na poziomie 55 % tak jak to było w ostatnim meczu. Teraz trochę o Sacramento. Kilku zawodników podstawowego składu może nie wystąpić w dzisiejszym meczu, ponieważ narzekają na urazy. Jest szansa, że większość mimo małych urazów nie wystąpi bo Sacramento w praktyce już nie ma o co grać więc trener może będzie chciał sprawdzić ich zmienników. Chociaż mnie osobiście to &quot;wisi&quot; nawet podstawowy skład Sacramento nie da rady tak grającemu Golden State. Kto widział jak ostatnio gra Golden to na pewno sie ze mną zgodzi.Na koniec może o stylu gry obydwóch drużyn ???? Gra Sacramento opiera się przede wszystkim na ciągłej ofensywie. Ekipa Golden gra bardzo podobnie jednak w przeciwieństwie do Sacramento potrafią się lepiej bronic co daje im dosyć dużą przewagę z nieskuteczną grą Sacramento. A więc zderzenie podobnych stylów gry z tą różnicą, że jedni to według mnie solidna firma a drudzy to przeciętniacy, ale jak będzie to zobaczymy ...
 
B 0

bajd12

Użytkownik
New Orleans Hornets-Denver Nuggets typ 2

co o tym sadzicie??
Stojakovic nie bedzie gral dla gospodarzy, a Denver musi walczyc i jeszcze raz walczyc ;]
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards
Typ: under 198pkt
Kurs: 1.9
✅ ????


Spotkanie dwóch druzyn w których kontuzjowani sa najlepsi strzelcy zepsołów. W Washington Arenas i Butler (Co znacznie wpłyneło na ostatnjie wyniki zespołu-6 porażek z rzedu) w Atlancie Johnson Smith i Childress. Atlanta dawno straciła sznse na PO i gra juz tylko o prestiz. Washington ma juz zapewnione PO i praktycznie 6 miesce w konferencji. Jak dla mnie bariera 198 pkt jest stanowczo za wysoka, spodziewam sie tu sumy ok 180 pkt.Over bedzie dla mnie sporym zaskoczeniem, nie wyobrazam sobie zeby gracze obu druzyn mogli zdobyc tyle punktów bez swoich 2 czy 3 najlepszycch strzelców.

A co Denver nie analizowałem tego meczu ale nie maja jeszcze zapewbnionego awansu do PO (chociaz praktycznie to juz w nich sa) z drugiej strony NO maja jeszcze szanse na awans-wg mnie tylko teoretyczne, bo watpie zeby LAC czy GSW az tak zaskoczyły- jak dla mnie NO BET (moze over ???? 205, jak dla denver nie za wiele ✅ ) 8)
 
B 0

bajd12

Użytkownik
New Orleans Hornets-Denver Nuggets typ 2

co o tym sadzicie??
Stojakovic nie bedzie gral dla gospodarzy, a Denver musi walczyc i jeszcze raz walczyc ;]
Sorki, ale nie jarzę po co Denver miałoby walczyć i walczyć .... :?:

heh ja jeszcze nowicjusz szczerze i dobre trafne analizy to nie ja... a chcialem sie poradzic czy oplaca sie postawic na denver na dzis??
 
W 2

wislak

Forum VIP
New Orleans Hornets-Denver Nuggets typ 2

co o tym sadzicie??
Stojakovic nie bedzie gral dla gospodarzy, a Denver musi walczyc i jeszcze raz walczyc ;]
Sorki, ale nie jarzę po co Denver miałoby walczyć i walczyć .... :?:

heh ja jeszcze nowicjusz szczerze i dobre trafne analizy to nie ja... a chcialem sie poradzic czy oplaca sie postawic na denver na dzis??
Jak dla mnei to nie. Cos mają za długą serie, PO praktycznie pewne, a NOH walczy z LAC i GSW, ktore sa dzis faworytami, wiec u siebie muszą pokonac Bryłki.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Sacramento Kings - Golden State Warriors

Typ: 2 (-4.5) ✅ ????
Kurs: 1.91
BetGun


Mysle ze to najpewniejszy typ na nocke. Sacra nie walczy juz o nic, gra w kratke, ale glownie przegrywa. Ten sezon juz spisali na straty. GSW ma taka samą liczbę pktow jak LAC i jest na 8 miejscu w zachodzniej konferencji. Musi wygrywac takie mecze. LAC gra dzisiaj ze slabiutkim PTB wiec mozna im dopisac zwyciestwo, na 3 kolejki przed koncem przy tak zacietej sytuacji w tabeli i siedzacych na ogonie NOH GSW musi wygrac bo wpadka dzisiejszej nocy przekresla ich marzenia o grze w PO. A do teog wsrod Krolow moze zabraknąć Martina i Artesta, a nie zagra na pewno Williamson. Dla mnie to pewniaczek ????

???? ???? ????
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
Spotkanie: Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs (-13 pkt)
Typ: 2 ✅
Kurs: 2.00
Buk: Sportingbet

Lesne wilki swoja slaba gra same pozbawili sie szans gry w PO. Ostatnie trzy mecze coraz wieksza iloscia punktow przegrywali. Wszyscy wiedza ze glowna sila napedowa Minnesoty jest Kevin Garnett, ktory niestety jest kontuzjowany i nie zagra. Jesli nie on to kto ma rzucac punkty :p ? Dlatego San Antonio dzis beda mieli okazje do pocwiczenia przed PO popisowej gry i zdecydowanej wygranej, a takze zrewanzowania sie za ostatnia porazke z Minnesota po dogrywce. W San Antonio nie zagra prawdopodobnie tylko Elson, ale to naprawde nie duza strata. ????

Spotkanie: LA Clippers - Portland Trail Blazers (+ 9,5 pkt)
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,90
Buk: Betsson

Ciag dalszy walki o PO miedzy Clippers a GSW. Dzis jednak to koszykarze z miasta aniołow maja latwiejszego rywala w dodatku u siebie. Widac ze lubia grac z Porland, na ostatnie 10 meczy miedzy soba wygrali az 7. Clippers ostatni mecz wygrali z dosc stabilnymi jeziorowcami z Bryantem na czele roznica 8 pkt. Wiec mysle ze z zdziesietkowanym kontuzjami portland glownie bez Randolpha, Udoki i prawdopodobnie Roya (ostatnio najlepszy punktujacy) powinni wygrywac juz znacznie po połowie spotkania. Glownie za sprawa swietnie spisujacych sie Maggette i Branda. ????

Kilka typkow juz bez analiz:
Atlanta Hawks - Washington Wizards : Handicap (2,5 : 0) typ: 1 kurs: 1,90
New Orleans Hornets - Denver Nuggets typ: 1 kurs: 1,78
Dallas Mavericks - Utah Jazz : Handicap (0 : 4,5) typ: 2 kurs: 1,90 ✅
New Jersey Nets - NY Knicks typ: ponizej 189,5 pkt kurs: 1,90 ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Joł na dziś mam mega ryzykowne dwa typy . W NBA co prawda wałków nie ma ale jest pewna zależność w ostatnim tygodniu każdego regulara .

Houston Rockets - New Orleans Hornets

Właśnie . Na pierwszy rzut oka wszystko wskazuje na zespół z Houston . Lepszy skład , brak kontuzji dobra forma . NOH zagra bez swojego najlepszego gracza podkoszowego Tysona Chandlera , najlepszego strzelca Peji Stojakovica oraz kluczowego skrzydłowego Desmonda Masona . Dlaczego więc warto zaryzykować na NOH ? Z 2 powodów. Po pierwsze Houston ma już pewny awans do PO , ba nawet swojej pozycji już ani stracić ani zyskać nie mogą . Grają więc o nic , przeciwieństwie do NOH którzy mimo , że wczoraj przegrali z Denver wciąż teoretycznie mają szanse na awans. Muszą jednak wygrać wszystkie 3 swoje mecze . Wiadomo , że Sacto z LA nie pałają do siebie sympatią więc możę się zdarzyć , że Kings zrobią wszystko by pokonać ekipy z Los Angeles , przegrają z NOH i wszystko roztrzygnie się w ostatniej grze pomiędzy Clipps a NOH oraz Lakers - Sacto ( zakładając , że LAL przegra wcześniej z SS ). Jest jeszcze coś co może spowodować , że rakiety tego nie wygrają . Mianowicie &quot; rozgrzewanie &quot; zmienników przed PO . Zazwyczaj to nastepuję właśnie w ostatnim tygodniu . Pozatym wczoraj NOH dość pechowo ulegli Denver . Według mnie po takim kursie warto spróbować , bo w tej fazie sezonu zasadniczego często takie &quot; cuda &quot; się zdarzaja ... Oczywiście nie jest to pewniak . Ja daję im jakieś 30-35 % szans , bo nie wiadomo jak tam z psychą po tak dotkliwej porażce z Nuggets ...

Jest jeszcze dość ciekawy dla mnie bilans h2h w tym sezonie :

26.03.2007 NBA NO Hornets - Houston R. 106:94
04.02.2007 NBA Houston R. - NO Hornets 74:87
06.11.2006 NBA NO Hornets - Houston R. 96:90

...

Typ: NOH win za 7.50
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
????Philadelphia 76ers - Orlando Magic (Handicap 5-0)
Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 1.89 (Expekt)

Orlando nadal walczy o PO, ale już na 80 % w nich pozostaną. Dlatego obawiam się trochę tego, że nie będą grali już z taką motywacja jak na przykład w meczu z Detroit. Jednak zaufam im i po tym co pokazali w meczu z Detroit jestem wręcz spokojny o ich zwycięstwo w tym meczu. Jednak zadajmy sobie pytanie czy te zwycięstwo będzie aż 5 punktowe :?: Moim zdaniem jak najbardziej tak ... Widać, że Orlando odzyskało formę z początku sezonu gdzie grali na prawdę bardzo dobrą koszykówkę. W Orlando brak kontuzji. W Philadelphi zaś niepewny występ kilku zawodników. Nie zagrają być może Iguodala i Korver. Gdyby oni nie zagrali to nawet o wynik bym się nie martwił jednak narzekają na małe urazy więc mogą wystąpić ... Dla jednej z drużyn to mecz o nic a dla drugiej to mecz zapewnienia sobie awansu. Myślę, że Orlando będzie chciało udowodnić, że zasługują na PO i spokojnie ograją Phile różnicą mniej więcej 10 punktów. Tylko jednego się obawiam. Mianowicie jest to skuteczność Orladno ... ale jak będzie to zobaczymy ...
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
mam na noc takiego dubla, co o tym sądzicie?

Denver @ Memphis 1
Atlanta @ Cleveland 2
AKO: 1,44

co sądzicie o typach na Denver i Cleveland?

(mialo byc jeszcze Orlando z Philadelphią, ale mecz juz sie zaczal :;/: )
 
B 0

bajd12

Użytkownik
mam na noc takiego dubla, co o tym sądzicie?

Denver @ Memphis 1
Atlanta @ Cleveland 2
AKO: 1,44

co sądzicie o typach na Denver i Cleveland?

(mialo byc jeszcze Orlando z Philadelphią, ale mecz juz sie zaczal :;/: )
tez dalem na Denver...Cleveland spokojnie wchodzi, tylko narazie mysle nad handi 15.5 ale chyba zbyt ryzykowny...??
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Denver Nuggets
Typ: 2(-5,5)
Kurs: 1.78

No wiec tak. Denver wczoraj zapewniło sobie PO, ostatnie mecze graja rewelacyjnie 8-2 Brak kotuzji(poza MArtinem, juz od dłuzszego czasu mysle ze przyzwyczili sie). Memphis jak wiadomo-PO w tym roku nie bedzie, sporo kontuzji Stoudamire, Lowry, Gay, Miller, Roberts, Cardinal jedyna motywacja moze byc chec pokazania ze z lepszymi druzynami takze moga powalczyc. Ale głównym powodem dla którego stawiam na DENVER jest własnie fakt ze maja juz pewne PO. Ostatnio zauwazyłem ze w waznych meczach nie potrafia pokazac tego na co naprawde ich stac, przez co zdarzaja im sie nerwowe koncówki i przypadkowe przegrane skromna ikloscia punktów. Teraz gdy maja juz zapewnione PO moga spokojnie grac, bez zadnego szarpania gry. Mozliwe ze trener da odpoczac troche zawodnikom z podstawowego składu ale nie sadze zeby az tak poniewaz PO tuz tuz i przerwy w grze moga spowodowac jakies delikatne załamania formy, mozliwe sa tez jakies eksperymenty taktyczne. Pozatym 5,5pkt przy sumach punktów jakie osiaga Dnver w swoich meczach to stosunkowo niewiele.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
????Portland Trail Blazers-Seattle Sonics
Typ: 2 ⛔ :-?
Kurs: 1.90 (BetGun)

Obie ekipy mają dużo kontuzjowanych zawodników jednak to Seattle moim zdaniem ma solidniejsza drużynę i pokaże to w dzisiejszym meczu. Seattle oglądałem w meczu z Lakersami i powiem szczerze, że bardzo mi zaimponowali swoją grą jednak mieli wtedy chyba swój &quot;dzień konia&quot; bo prawie wszystko im wpadało ???? Jednak mankamentem drużyny Seattle jest to, że nie grają za dobrze na wyjazdach. Jednak z osłabionym Portland powinni mimo wszystko sobie poradzić. Ten mecz można nazwać teoretycznie meczem rezerw ???? Jednak w Seattle występuje super TRIO 3x W ???? Wilks, Wilkins, Wilcox w meczu z Lakersami funkcjonowali bardzo dobrze i to dzięki nim cały czas mieli szanse na zwycięstwo. W ogóle jakoś Portland mnie nie przekonuje ... Taka jakaś niemrawa ta drużyna jest bez Randolpha ???? Stawiam na pewne zwycięstwo gości, ale jak będzie to zobaczymy ...

????Milwaukee Bucks-Charlotte Bobcats (handicap : 3.5-0)
Typ: 2 ✅ ????
Kurs: 1.91 (BetGun)

Obie ekipy szpital w drużynie jednak to Milwaukee ma poważne braki w składzie. Nie zagra ich lider Redd niepewny jest występ Skinnera i Williamsa ... Charlotte ostatni mecz to tęgie baty od Chcicago jednak nie zapominajmy, że byki to najlepsza defensywa w lidze i mało kto potrafi im podołać. Tak duża porażka to na pewno też zasługa słabego występu Okafora. Zagrał 35 minut i zdobył tylko 9 punktów :-? Dzisiaj zapewne zaliczy lepszy występ bo zawodnicy tej klasy co Okafor nie grają 2 słabych meczów z rzędu. POstawa Milwaukee w obliczu plagi kontuzji może zadziwiać bo jeśli przegrywają to niezbyt dużą ilością punktów. No może było kilka wyjątków ???? Obie drużyny nie mają już o co grać więc jest to mecz tylko dla nich. Będa na pewno czerpać radość z gry bo sezon już prawie się kończy więc nie pozostaje nic innego jak dać z siebie maksimum ... ale jak będzie to zobaczymy ...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Utah Jazz - Phoenix Suns

Typ: 2 (-3.5) ✅ ????
Kurs: 1.92
Expekt


Słonca to poza Mavs najlepszy zespol w lidze, a aktualnie przy niewiadomej formie Dallas chyba są najmocniejsi. Grają w pelnym skladzie, poza rewelacyjnym Nashem, swietne zawody odgrywają Marion, Stoudamiere, Bell, Diaw i Barbossa. Ta szostka tworzy bardzo trudny do pokonania team. Jako ze SAS depczą im po piętach muszą jeszcze wygrac conajmniej jeden mecz zeby utrzymac sie na drugim miejscu przed PO. Wygrali az 8/10 ostatnich spotkan wiec widac ze są w formie. Utah nie walczy juz o nic, ma pewne 4 miejsce i czy 3x wygra czy 3x przegra do konca sezonu zasdaniczego to i tak na tym miesjuc pozostanie i w PO spotka sie z Rockets. Dlatego mysle ze nie beda grali na maxa. A nawet gdyby to raczej by nie dali rady bo nie są w zbytniej super formie (last 10: 4 win/6lose :/) Do tego ostatnio pokonali Rumaki z Texasu i nie sadze zeby pokonali 2 mecz z rzedu zespol z samej gory tabeli. Co ciekawe i jedyne niepokojące: 3/3 mecze w tym sezonie miedzy Suns i Jazz, wygrywali Jazzmani. Ale to tez po części ✅ - gracze z Arizony bedą chcieli pokazac, ze tamte pojedynki nie byly miarodajne i to oni są lepsi i ten raz wygrają. Ale jak bedzie to sie okaze ;)

???? ???? ????
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
Spotkanie: Portland Trail Blazers-Seattle Sonics
Typ: 2 ⛔
Kurs: 1,90
Buk: BetGun

Obie ekipy maja tyle samo zwyciestw i kogokolwiek wygrana pozwoli wyprzedzic rywala w konferencji zachodniej. Portland bez swojego lidera Randolpha kontynuuje passe przegranych, powiedzialbym ze niezlych pogromow, jakby ostatni z Clippers. W tym meczu prawdopodobnie nie wystapia ostatnio najlepiej punktujacy Roy i Outlaw a takze dalej kontuzjowani zawodnicy Miles,Przybila,Udoka,Aldridge, Randolph. Natomiast Seattle ma mozliwosci, ma Lewisa i Wilksa ???? Ostatnie dwa mecze pomiedzy tymi druzynami wygrywali zdecydowanie zawodnicy Sonics. Dlatego dzis Seattle ma szanse wkoncu odniesc zwyciestwo kosztem slabego, kontuzjowanego Portland.
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
Spotkanie: Houston Rockets-New Orleans Hornets (+11,5 pkt)
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,85
Buk: BetGun

Houston pewne swego miejsca w konferencji podejmuja New Orleans, ktory jeszcze ma teoretyczne szanse na PO. Rakiety zagraja prawdopodobnie bez McGradiego, a takze mysle ze trener oszczedzi kluczowych zawodnikow przed PO. Goscie natomiast po pechowej porazce z Denver i z kontuzjowanymi dosc dlugo juz Stojakovicem, Masonem, Chandlerem powinni wygrac ten mecz lub przynajmniej postarac sie na 200% i nie odpuscic go. Moim zdaniem West i Paul dzis poprowadza Hornets do wyrownanej walki i niema szans by przegrali roznica 12 punktow ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom