>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Kwiecień 2007

Status
Zamknięty.
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Co sądzicie na temat spotkań na 11-04-2007r tj.środa:
San Antonio - Sacramento
Minnesota - Dallas
Phoenix - Seattle
Spurs mają świetną końcówkę sezonu i od długiego czasu są najlepeij grającą druzyną ale niestety początek był taki sobie, z Sacramento poradzą sobie na kluzie. Dallas też, ja Minesotta dostaje u siebie baty z Toronto co jest żenadą to co dopiero z Dallas ale na pogrom nie ma co liczyć bo Dirk będzie raczej mało grał, Wygrali już na Zachodzie to po co ma się męczyć. Phoenix tez na lajcie i tu powinien być pogrom.

Co do wczorajszych meczy to miałem uczajone dwa hc na Tolves któe nie weszło i hc +7,5 na Sonics, które weszło oczywiście na TD dałem to złe. Tak to już jest.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Bulls - New York Knicks ✅ ???? ????
Typ: 1 (-19,5)
Kurs: 2,60
BUK: SportingBet
Analiza: Do składy &quot;Byków&quot; dziś wieczorem wrócą po kilkudniowej przerwie Ben Wallace oraz po dwumiesięcznej Andres Nocioni, w ostatnim meczy zagrał tylko 8 minut i zdobył 3 punkty. Z każdym meczem będzie grał coraz więcej i coraz lepiej. O formę trzech strzelców Chicago: Gordon&#39;a, Deng&#39;a i Hinricha nie ma co się obawiać. Wszyscy trzej w ostatnich 10 meczach notują średnio powyżej 20 ppg. Tak więc cała siła zespołu z &quot;Wietrznego Miasta&quot; będzie w pełnej okazałości. U gości jest kilka kontuzji, David Lee i patu innych ważnych graczy. Jednak zarównoza Bulls i Cavs mających ten sam bilans nie ma już takiej wielkiej przepaści na resztą zespołów z Wschodu. Nieoczekiwanie zbliżają się do nich Raptors, którzy wygrali włąsnie z ekipą z Chicago u siebie. Jednak zadowolą się trzecim miejscem prawdopodobnie. Dzisiejszy hc to rysyko, nie proponują grać, choć właśnie równie dobrze Bulls moga robić Nowojorczyków różnicą 20 i więcej punktów bo to potrafią, w końcu najlepsza obrona w lidze ale z drugiej strony moga spokojnie wygrac np. 5-ma punktami.


Spotkanie: Memphis Grizzles - Sacramento Kings ⛔
Typ: 1 (+7)
Kurs: 1,42
BUK: SportingBet
Analiza: Faworytem jest zespół gości, jednak w ostatnim czasie oba teamy prezentują to samo czyli fatalną gre. Memphis dostaje baty i Sacto też. Jednak w tym sezonie Gasol i spółka potafili ograć &quot;Królów&quot;, którym zostały jeszcze teoretyczne szanse na PO bo z taką grą nie mają czego tam szukać. Z kolei Grizzles już dawno pożegnali się z taką sznasą. Skład jest przetrzebiony przez kontuzje ale głównie zapatruję się na słabą grę Kings ostatnio, na meczach wyjazdowych i właśnie przeciwko graczom z Mephis.


Jeszcze jeden mecz nie pisze analizy bo nie mam czasu:

New Orleans Hornets - L.A. Clippers (+8) ✅

Chciałbym posłuchac waszycvh opinni na temat tych meczy, który typ wydaje się najpewniejszy? Piszcie
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wg mnie pierwszy bardzo ciezko... Bulls wygrają ten mecz, ale 20 pktami? Bedzie na pewno cięzko. Drugi typ powinien siąść, ale kurs niziutki, wiec nie warto, a Memphis jest słabe wiec tam wszystko sie moze zdarzyc. Trzeci mecz powinen wg mnie wejsc najłatwiej. Jak napisal Jaques to bedzie bardzo zaciety mecz i 8 pktow handicapu powinno dac wygraną LAC.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
????Charlotte - Miami
Typ: 1 ✅ ????
Kurs: 2.08 (Profesjonal)

Buka wpisałem profika bo na netowych chyba nie ma tego spotkania do grania, ale jak macie wyrozumiały Support to może Wam ten mecz wrzuci do oferty ???? Po pierwsze to tak ... W Miami nie zagra O&#39;Neal z powodów osobistych ( nie jestem pewien, ale chyba chodzi o śmierć dziadka [*]). Nie zagra również Posey który jak wiadomo pozwolił sobie na jazdę samochodem pod wpływem % ???? Niepewny jest występ Payton&#39;a i Haslem&#39;a ???? Teoretycznie można powiedzieć, że nie będzie miał kto grać ???? PO kontuzji wrócił Wade i w ostatnim meczu z Bobkami już zagrał. Jednak widać, że trener go oszczędza. Poprzedni mecz wygrały Bobki, ale dopiero po dogrywce ???? Dzisiaj moim zdaniem tej dogrywki nie będzie potrzeba aby Charlotte rozpracowało Miami. Nie rozumiem tutaj Jaquesa który napisał, że zagra raczej na Miami ... Wiadomo przecież, że Charlotte na własnym parkiecie gra o niebo lepiej niż na wyjazdach. Wiadomo, że nie mają już o co grać, ale zapewne ogranie Mistrzów NBA 05/06 będzie dla nich celem numer jeden. Myślę, że tym razem bobki ukłują jeszcze bardziej Miami niż ostatnio i nie skończy się to na dogrywce tylko na 10 -15 punktowym prowadzeniu Charlotte.
Pewność typu: 9/10 :spokodfhgfh:

????New Orleans Hornets-LA Clippers
Typ: 2 ⛔ :-?
Kurs: 2.24 (BetGun)

Mecz o być albo nie być w PO dla obu tych drużyn ... Porażka NO praktycznie wyklucza ich z walki o miejsce premiowane awansem ... Według mnie solidniejszą drużyną na dzień dzisiejszy jest LA Clippers. Mogę się mylić, ale wygrana z Lakers kilka dni temu czy też ostatni mecz z Dallas gdzie bardzo długo prowadzili równą i zaciętą walkę musi świadczyć o tym, że walkę o PO traktują jak najbardziej na serio ???? W NO nadal chyba nie zagra Stojakovic jednak nie wiadomo do końca bo już od kilku dni wraca jednak jakoś wrócić nie potrafi ???? Skończy się zapewne tym, że nie zagra :p Myślę, że jeśli Chris Paul nie pociągnie dzisiaj gry NO od samego początku to marny los tej drużyny w konfrontacji z dobrze zgraną ekipą Clippers. Tutaj przewagę mają Clippersi którzy grają całym zespołem i nie mają jakiegoś super wybijającego się strzelca w drużynie ????
Pewność typu: 8/10 :spokodfhgfh:

????Philadelphia - Indiana
Typ: 2 ⛔ :-?
Kurs: 1.98 (Profesjonal)

Tego meczu również chyba nie ma w ofercie buków internetowych ???? Ja jednak zagrałem sobie to u ziemniaka ... Phila już pogodziła sie z tym, że nie zagra w PO ... Inaczej jest z Indianą która będzie walczyć do samego końca ... Philadelphia tak jak już kiedyś pisałem gra niesamowicie mądrze i zespołowo .... Jednak na dzisiejszą defensywę gości to chyba nie wystarczy. Jak Indiana jest zdeterminowana można było zobaczyć kiedy to wygrali u siebie z San Antonio 1 punktem ???? Do składu Indiany może wrócić na dzisiejszy mecz Tinsley który nie grał w 2 ostatnich meczach z Charlotte i Bostonem. Będzie to dobra wiadomość dla trenera który wie, że Philadelphia to nie to samo co 2 ostatnich rywali. Wiec tak jeśli Indiana chce nadal myśleć o PO to ten mecz musi wygrać i tak też będzie bo innego rozwiązania w tym meczu nie widzę ????
Pewność typu: 10/10 :spokodfhgfh:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers ✅
Typ: 2 (+7)
Kurs: 1,42
BUK: Sportingbet
Analiza: Zostałem przekonany na zagranie na ekipę z &quot;Miasta Aniołów&quot;, ponieważ w drużynie &quot;Szerszeni&quot; jest sporo kontuzji, np nie zagrają trzej bardzo ważni zawodnicy; Tyson Chandler, Desmond Mason i &quot;Stojak&quot;. Pozostanie tylko Chris Paul ale cały ciężar gry na nim nie spocznie i nie dadzą rady powstrzymać grających wszystkimi zwodnikami Clippers, u których nie zagrają Cassel i Livingston ale sa zapasy i powinni to wygrać. Walczą o PO z GSW, mają taki sam bilans, to spotkanie jest dla nich bardzo ważne i musza wygrać. Tak jak to zrobili już dwa razy w tym sezonie z NOH wygrywając obydwa mecze.

???? ???? ????
 
M 0

magy84

Użytkownik
Patrolihno, Wislak .....
Mam takie pytanie !!
co sadzicie o takich typkach ??

02:00 Memphis Grizzlies - Sacramento Kings ponizej 220 punktow 1.90 ✅
01:00 Philadelphia 76ers - Indiana Pacers powyzej 184.5 punktow 1.90 ⛔
02:00 Memphis Grizzlies - Sacramento Kings -2.5 2 1.92 ✅
01:00 Charlotte Bobcats - Miami Heat +1.0 1 1.92 ✅
02:30 Chicago Bulls - New York Knicks +13.5 1 1.92 ✅

ajszkoda bo siezawachalem. WISLAK JEEST dobrym typerem !!!!! Mimo jego podpowiedz postawilem sobie na ATLANTA-BOSTON(+2) 1 no i tez mi pieknie weszlo ???? !!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja uwazam ze najrealniejszy jest typ na Sacramento. Co do under/over to nie grywam tego bo uwazam ze to loteria w wiekszosci meczow. W meczu Miami, wierze w Heat i mysle ze mogą wygrac. A Chicago... mysle ze wygra spokojnie, ale czy az tyloma puntkami? Wg mnie nie. Co ty na to Patro &lt;LOL &gt; ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Washington Wizards - New Jersey Nets

Typ: 1 ⛔ :;/:
Kurs: 2.31
Expekt


dzisiaj krotko bo szkola wraca :/ :
1. Washington nie moze przegrac 5 spotkania z rzędu!
2. Carter i Kidd, po meczu ostatnim kiedy obaj zrobili Triple Double raczej tego wyczynu nie powtórzą, zwykle miewają jeden mecz rewelacyjny a potem kilka słabych. A wtedy dzieki nim Nets wygralo ledwie po dogrywce.
3. Jednak stołeczni sa u siebie bardzo mocni. Mimo ze ostatnio kryzys to ich hala jest grozna dla wszystkich.
4. Ostatni mecz w New Jersey wygrany przez gospodarzy, teraz czas na rewanz.
i najwazniejszy 5 punkt: Jamison prowadzi ten team pod nieobecnosc dwoch gwiazd: Arenasa i Butlera. Od kontuzji Agenta 0 ten zespol gra o dziwo lepiej... Muszą wreszcie wygrac!
i mysle ze dzis ten kurs to prezent od bukow ;)

pzdr

???? ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Utah Jazz - Denver Nuggets

Denver bez kontuzji jedzie do Utah , które już o nic nie grają a mają też problemy kadrowe . Nie zagra między innymi AK47 a raczej też nie ujrzymy lidera gospodarzy Derona Williamsa oraz ich najlepszego strzelca obwodowego Giricka. To olbrzymie osłabienia .Pojedynek na szczycie dywizji , który według mnie roztrygnie drużyna Georga Karla. Goście mają już 6 msc. na Zachodzie ale muszą uważać , bo Lakersi pewnie nie złożą łatwo broni . Nuggets są w wielkiej formie , w przeciwieństwie do przeciętnych ostatnio graczy z Salt Lake City.
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Phoenix Suns - Seattle Sonics 0-12.5 typ 1 109:91 ????

Gospodarze bez zadnych kontuzji i w pelnym skladzie uwazam ze powinni sobie poradzic bez problemu z Sonics ktore wystapi w nienajlepszym skladzie.

czy zdeterminowana Minnesota poradzi sobie z Mavericks?? kusi mnie kursik na Dallas ;];]
Mavs wygrali elegancko ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Ktoś wie, czemu jest taki wysoki kurs na Mavs, nie grają specjalnie czołowi gracze, czy co? Bo mają już No. 1 na Zachodzie to może nie grają najlepsi? Odpisz ktoś.
 
bej 178

bej

Użytkownik
Ktoś wie, czemu jest taki wysoki kurs na Mavs, nie grają specjalnie czołowi gracze, czy co? Bo mają już No. 1 na Zachodzie to może nie grają najlepsi? Odpisz ktoś.
Nowitzki i Stackhouse nie zagraja
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Milwuakee Bucks - Indiana Pacers 2 ????

U Bucksiakow liczne kontuzje, a Indiana bedzie chciala podniesc sie na duchu po wczorajszej przegranej z Sixersami.
co o tym sadzicie??

San Antonio - Sacramento 0-12.5 typ 1 107:100
czy az tak sie rozpedzily Ostrogi by dzis zmiazdzyc taka przewaga Sacramento ??
prosze o opinie :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Milwuakee Bucks - Indiana Pacers 2

U Bucksiakow liczne kontuzje, a Indiana bedzie chciala podniesc sie na duchu po wczorajszej przegranej z Sixersami.
co o tym sadzicie??

San Antonio - Sacramento 0-12.5 typ 1
czy az tak sie rozpedzily Ostrogi by dzis zmiazdzyc taka przewaga Sacramento ??
prosze o opinie :mrgreen:
Typ na Indiane chyba sam zagram :]
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Milwuakee Bucks - Indiana Pacers 2

U Bucksiakow liczne kontuzje, a Indiana bedzie chciala podniesc sie na duchu po wczorajszej przegranej z Sixersami.
co o tym sadzicie??

San Antonio - Sacramento 0-12.5 typ 1
czy az tak sie rozpedzily Ostrogi by dzis zmiazdzyc taka przewaga Sacramento ??
prosze o opinie :mrgreen:
Typ na Indianę jak najbardziej :spokodfhgfh: Jeśli Indiana tego meczu nie wygra to PO mówimy papa ???? Mega argumentem przemawiającym za Indianą to kontuzje w zespole Milwaukee ... M.Redd i Bogut nie grają już jakiś czas i to na Milwaukee dobrze nie wpływa ???? Więc dzisiejszy mecz można skomentować cytatem &quot;Być, albo nie być, oto jest pytanie&quot; Odpowiedź poznamy już rano ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Milwaukee Bucks - Indiana Pacers

Typ: 2 (-4.5) ✅ ????
Kurs: 1.92
Expekt


Kozly grają bez najwiekszej gwiazdy: Redda. Do teog nie zagra kilku czolowych zawodnikow, z centrem Bogutem na czele. Indiana traci 2 mecze do Orlando i musi wygrac zeby powalczyc o 8, ostatnie premiowane awansem do PO miejsce w konf. wschodniej. Grajac wczraj z Philą 76 przegrali mimo braku liderow ekipy z dywizji atlantyckiej, dzisiaj wygrac muszą! Bucks ma w tym sezonie pecha i nic juz nie zrobią, moze sie wydawac, ze Redd zostal wycofany z kadry na zaleczenie kolana po to, by przegrywac jak najwiecej i w drafcie dostac dobre miesjca 8) Uwazam ze typek dosyc pewny, nawet z handim, bo Pacers powinni rozniesc rywali, ktorzy sa jednymi z tych ktorzy zamykają tabele NBA.

???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Pistons - Orlando Magic ✅
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1,56
Bukmacher: SportingBet
Analiza: &quot;Tłoki&quot; już od jakiegoś czasu mają zapewniny udział w PO i prawdpodobnie zakończą rywalizację sezonu zasadniczego na 1. miejscu w Konferencji Wschodniej. &quot;Magicy&quot; z Florydy nadal nie mają pewnego awansu, ostatnio grają coraz lepiej ale zajmując ostsnie premiowane miejsce do gry w PO muszą grać na max możliwości. Bronią się przed Pacers i atakują pozycję Nets. Orlando wygrało dwa ostsnie mecze, ale ze słabiutkimi zespołami. Z Pistons grać za bardzo nie umieją, bo przegrali z nimi wszystkie trzy mecze. Dziś nie może być inaczej i gospodarze wygrają spokojnie.

???? ???? ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets ✅
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1,56
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Przed graczami z Nowego Jorku otworzyła się szansa na zajęcie 6. miesca na Wschodzie i wyprzedzenia Washington Wizards. W zespole ze stolicy sa kontuzje kluczowych graczy w co trudno uwierzyć WW w tym sezonie nawet byli na czele konfernecji. Z drugiej jednak strony Nets powinni uważać na plecy bo tam czyhają Orlando Magic. A Cavs w oststnich tygodniach wskutek słabszej gry i wyśmienitej zespołu Chicago Bulls zostali przez nich wyprzedzeni i &quot;Kawalerzyści&quot; w skutek daremnych reguł NBA zagrają z numerem 5. w Play Offs. W zespole gospodarzy nie ma kontuzji, w zespole gości jest kilka. Dziś LeBron James rozegra wielki mecz, mam nadzieję i wraz z kolegami rozgromią gości. Powinni wygrac ten mecz różnica 5-15 pkt więc ten handicap wejdzie na luzie.

???? ???? ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Cleveland Cavaliers - New Jersey Nets

Typ: 1 (-6.5) ✅ ????
Kurs: 2.00
Expekt


Cavs sa jedną z najlepszych ekip w NBA. Walczą o 2 pozycje przed PO i taki komentarz powinien wystarczyc... aktualnie dopiero jak wygrają to na 3 kolejki przed koncem ligi zrownają sie z Bykami z Chicago. A na pewno latwiej bedzie grac z WW czy Nets zamiast Maimi or Toronto... oni nie są glupi i tego swiadomosc mają, dlatego u sieibie z grajacymi w kratke Nets ekipa LBJ&#39;a musi to wygrac i to na luzie. Graja w najsilniejszym skladzie, ostantio porazka: dzis nie moze byc 2 z rzędu. A Nets wyrgywali ostatnio wiec chyba czas na porazke ;)
Sory za takie kiepskie analizy ostantio ale jakos czasu nie mam :/

???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom