>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień

Status
Zamknięty.
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Mnie też to trochę z dziwiło. Jedyna przyczyna takiego a nie innego kursu jest postawa w ostatnich meczach Lakers. Ja osobiście uważam że to jednak Drużyna Kabiego jest jednak małym faworytem. Przegrali oni ostatnio 2 mecze, a następny grają jednak z fenomenalnymi w tym sezonie Celtics. Nie uważam zeby taka drużyna jak Lakers badź co bądź jednak w małym dołku wygrała tylko 1 z 5 swoich spotkan. Jeśli nie wygrają dziś to myślę że są w stanie przełamać serię Bostonu. Sam zagram na ten mecz over Lakers który będzie oscylował w granicach 95 pkt(narazie brak kursów)
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
A co dzis sadzicie o Detroit - Bulls. Pistons nie graja ostatnio za ciekawej koszykówki, przegrali u siebie z Utah, na wyjezdzie z Atlanta. Dzis podejmuja u siebie Chicago, wg mnie musza dzis wygrac, a napewno chca bardzo. NIe maja wcale slabego zespolu, Iverson co prawda zawodzi w tym sezonie, ale z meczu na mecz widac poprawe. Swietnie ostatnio grajacy Richard Hamilton moze pociagnac zespol, jest jeszcze Rasheed Wallace. Naprzeciwko Derrick Rose i Ben Gordon, świetna dwójka, ale czy wystraczy na Detroit? Piston graja strasznie w kratke, potrafia u siebie pokonac Cleveland po czym przegrac rowniez u siebie z Minesota. No nie wiem ja gram na Detroit, juz nie raz mnie nie zawodzili jak na nich gralem, dzis powinno byc podobnie.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Moim zdaniem dzisiaj warto puścić na Milwaukee. Grają u siebie, a Utah mocno osłabione brakiem 4 zawodników, w tym co najważniejsze Boozera i Williamsa. Wystarczy włączyć statystykę ligi jeśli chodzi o asysty i zbiórki / mecz by zobaczyć co ich brak znaczy dla przyjezdnych.
Milwaukee(+1) na Canbecie kursik 1,94 całkiem przyjemny.
EDIT: chyba warto słuchać wujcia dyskografa? :p Moja intuicja rzadko kiedy mnie zawodzi.
(94:86)
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Slander podoba mi sie ten parlay, obawiam sie jedynie ze mecz Cavs z Houston bedzie na styku ale ML powinno wejść sam myślę nad zagraniem czegos podobnego , powodzenia
Moim zdaniem dzisiaj warto puścić na Milwaukee. Grają u siebie, a Utah mocno osłabione brakiem 4 zawodników, w tym co najważniejsze Boozera i Williamsa. Wystarczy włączyć statystykę ligi jeśli chodzi o asysty i zbiórki / mecz by zobaczyć co ich brak znaczy dla przyjezdnych.
Milwaukee(+1) na Canbecie kursik 1,94 całkiem przyjemny.
Boozer nie gra od dobrych kilku tygodni, gra Utah wygląda teraz całkiem inaczej jest zteterminowana pod innych zawodników także to za osłabienie nie uważam, w tej chwili ...Milwaukee na fali owszem, ale Utah to jest zespół większych cwaniaków którzy potrafią sobie radzić mimo kontuzji, na wyjazdach idzie im słabo ale nawet mimo tego nie uważam żeby Milwaukee powinno być faworytem w meczu z nimi (linia otwarta -1 na Mil.)
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Panowie dzisiaj rewanż wczorajszego czyli mecz Portland - Denver... coś podejrzany wydaje mi się kurs na Denver ? Czy mają jakieś kontuzje, wczoraj (/dzisiaj) wygrali i to dość znacznie, na dzisiaj handicap jaki oferuj buki czyli +8,5 wydaje się peffką, a nawet czyste 2 ma prawo wejścia, chociaż to wyjazd.
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Panowie, jakie przewidywania do dzisiejszego meczu Lakersów? Bo ja sobie nie mogę wyobrazić, żeby w Last 5 mieli aż 4 porażki.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Panowie, jakie przewidywania do dzisiejszego meczu Lakersów? Bo ja sobie nie mogę wyobrazić, żeby w Last 5 mieli aż 4 porażki.

dam Ci dobrą radę czy skorzystasz czy nie to Twoja sprawa: nie patrz na klasę drużyny jako na kilka meczy w których zawsze muszą mieć dodatni bilans, sezon zasadniczy ma 82 mecze więc nie można wymagać od teamów by grały cały czas na procencie 70/80% wygranych meczy...oglądaj mecze i wyciągaj wnioski, apropos tego meczu to LA to obecnie tylko Kobe, reszta zachowuje się trochę jakby dostała czymś ciężkim po głowie może prócz Fishera ale to za mało na tak zgraną i &quot;głęboką&quot; drużyne jak NOH, to oczywiście moje zdanie New Orleans hornets or no bet


Blaise, rozumiem że irytują Cię ludzie którzy nie potrafią sięgnąć kilka postów w wzwyż by zdobyć potrzebne im informacje, mnie również - jak cholera ale wyluzuj trochę i lepiej olej taki post zamiast wyzywać kogoś:spokodfhgfh:
 
everlast 0

everlast

Użytkownik
Myślę, że Kobe będzie dzisiaj strasznie umotywowany i będzie starał się nakręcić drużynę. Kolejny wielki mecz, ogólnokrajowa telewizja i Kobe nie może sobie pozwolić na kolejny zły buzzer-beater bo zaczną się wątpliwości czy powinien to być go-to guy w końcówkach. Lakers powinni mieć przewagę w zbiórkach i to zdecydowanie, przewagą NOH jest to, że West będzie wyciągał z dala od kosza Gasola (nie wyobrażam sobie, żeby Bynum miał go kryć) i może łapać go na faule. Słyszałem, że występ Poseya jest niepewny a to kluczowy rezerwowy w NOH. No i Peja jest po urazie więc może się okazać, że nie będzie zagrożenia zza linii za 3pkt. Podsumowując, wolałbym żeby wygrało NOH, ale przypuszczam, że Kobe będzie miał świetny mecz - przede wszystkim dużo kreowania gry (wie, że &gt;40pkt w meczu gdy gra sam to zbyt mało) i Lakers wygrają około 5cioma punktami.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Co prawda kurs niski na Miami Heat, ale zawsze to 1,26 (bet365). Ekipa Wade&#39;a bez powazniejszych kontuzji powinna spokojnie sobie poradzic w domu ze słabo grającymi Wojownikami z Oakland. Wczoraj oglądałem ich mecz z Orlando i jak na realia NBA naprawdę cienizna. Chociaz z drugiej strony Magic są lepsi od Heat, ale bez przesady. Wczoraj dostali -32, zatem cudów się nie spodziewam ;). Na dodatek Miami 2 dni przerwy, brak powazniejszych kontuzji. Chyba nawet na handi się skuszę. 8 pkt to nie tak wiele.

Całkiem nieźle wygląda handi dla NJN. Indiana ma szpital. Dzisiaj mają nie grac podstawowi zawodnicy: Marquis Daniels (16.0 PPG), Troy Murphy (11.4 PPG) no i Danny Granger (24.4 PPG), ale po tym co wczoraj Netsi grali z Rakietami z Houston to sam nie wiem co mysleć. Takiego piachu dawno juz nie widziałem...

Zachęcająco wygląda handi na w/w Houston. +7,5 po kursie 1,86. Można sobie zmodyfikowac do np. +10,5 i nawet te 1,54 wydaje się nie głupim rozwiązaniem. Po tym co wczoraj pokazały Rakiety myśle, że szczególnie ten drugi typ kusi. Ming, Brooks, McGrady, Artest, Scola - to naprawdę jest dobry skład. Po przeciwnej stronie stoją jednak LeBron i spółka. Obie drużyny sa w gazie, na bet365 linia punktów krystalizuje się na poziomie 187.0 z kursem 1,90. Sądzę, że moga pęknąć 2 &quot;setki&quot;. Tak! To jest moj głowny typ na dzisiejsza noc.

Reasumując:
Miami Heat 1.26 - Golden State Warriors ✅
Cleveland Cavaliers - Houston Rockets O. 187,0 1.90 ✅ Ledwo bo ledwo, ale ;).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Golden State Warriors @ Miami Heat under 217 1,90 184 pts✅:spokodfhgfh:

Świetny typ wg mnie na dziś. Wojownicy to drużyna lubiąca szybką, ofensywną koszykówkę. W tym sezonie nawet po odejściu Barona i bez Ellisa nadal prezentowali taki styl gry-to jest po prostu styl samego coacha, Dona Nelsona. Teraz jednak sprawa wygląda trochę inaczej, bo nawet jeśli GSW chcieliby dużo porzucać, to nie mają kim-nie zagra jeszcze (oczywiście) Ellis, ale także nadal poza grą są Jackson i Maggette, czyli czołowi strzelcy drużyny z Golden State. Jedynym dobrym strzelcem aktualnie jest tylko Crawford, ale on ma duże wahania formy i wątpię, żeby powtórzył wyczyn sprzed kilku dni (50pts). Po stronie Żarów doskonały Wade, ale także poza nim nie ma jakiś wybitnych strzelców. Ponadto drużyna Miami nie preferuje jakiejś szalonej koszykówki i często w ich meczach pada zdecydowanie poniżej 200pts (np. ostatnio z Lakersami w ogole poniżej 180!). Wg mnie naprawdę typ godny uwagi!;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Houston Rockets
Typ: 2
Kurs: 3.76
Buk: betfair
Analiza:
O godzinie 01:05 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Cleveland Cavaliers a Houston Rockets. Cleveland w ogólnym rozrachunku sezonu to druga siła ligi (23-4), lepszy bilans ma tylko Boston. Houston natomiast może pochwalić się 5 w kolejności bilansem w NBA (19-9). Cavs na 10 rozegranych w grudniu spotkań tylko raz schodzili z parkietu pokonani, a Rakiety na 11 spotkań wygrały 8. Typ wydaje się dość ryzykowny zważywszy na zaledwie 4 dotychczasowe porażki gospodarzy, ale Houston jest ekipą, która wyraźnie &quot;nie leży&quot; Cleveland, oba spotkania rozegrane w zeszłym roku pomiędzy tymi ekipami kończyły się wyraźnymi zwycięstwami Houston (92:77 i 93:85). Do tego należy dodać, ze w 5 ostatnich pojedynkach tych ekip w Cleveland, aż 4-krotnie zwycięstwo odnosili gracze z Houston. Myślę, że Cavs czeka dzisiejszej nocy czasu polskiego bardzo trudny pojedynek, zresztą już przedwczoraj z Oklahomą prezentowali się średnio jak na swoje możliwości, natomiast Houston rozegrało zeszłej nocy świetne zawody przeciwko Netsom (114:91), choć wydaje mi się, że mecz ten powinni wygrać jeszcze wyżej... Jeśli ktoś ma szansę pokonać na wyjeździe LeBrona Jamesa i spółkę to jest to właśnie Houston, na czele z Yao Mingiem i Ronem Artestem
 
vipsunny 0

vipsunny

Użytkownik
Ten kurs 2.15 na Boston wystawiony przez bwin to wg mnie jest wartym zagrania bo każdy wie jaka formę prezentuje ostatnio LA Lakers a Boston jest mistrzem i obecnie najlepsza ekipa z całego grona NBA.. ja przewiduje wygrana Boston i kontynuację serii bez porażki.
LA LAKERS - BOSTON CELTICS 2 @ 2.15 (bwin)
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Co do tych Lakersow to tak ciezko teraz ocenic, 90% skazywalo ich na porazke z Hornets a jak widzielismy gladko ich pokonali. Dzis zagraja we własnej hali, na Bostonie ciazy presja zwiazana przede wszystkim z seria zwyciestw, uwazam ze dzis moga zostac przelamani, bo kto ma ich nie przelamac jak nie Lakers.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Czy ktoś, kto oglądał cały mecz Lakersów z Hornets może porównać ich postawę z grą w poprzednich 3 spotkaniach? Widać u nich wyraźną poprawę w jakości gry?

Pytam, ponieważ meczu z Hornets nie oglądałem, a kurs na Boston jest na tyle wysoki, że przy średniej grze Lakers można go nazwać valuebetem. Nie zapominajmy, że Boston to najlepsza drużyna wyjazdowa (nie tylko w tym sezonie, kiedy przecież w ogóle gra fantastycznie).

Swoją drogą ciekawe czy zrobi się z tego masóweczka, a jeżeli tak, to w jaki sposób będą zmieniały się kursy na Lakers..
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Oj widzę że tutaj dużo się dzieje ;] I dobrze, bo ostatnio na NBA to dość dobrze można zarobić;p Właściwie popieram zdanie poprzednika, Celtowie w końcu muszą zostać przełamani i to może być ten moment, jak nie czysta 1 to napewno z jakimś handi na Lakers można zagrać. Kurs będzie niższy ale napewno dość opłacalny.

Pozdrawiam

Wesołych Świąt!!!
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Bez wątpienia mecz Lakers - Celtics jest dziś hitem. Szczerze mówiąc, ja chyba odpuszczę ten mecz, Boston w końcu przegra, pytanie tylko czy dziś? Tego nie wiem. Być może jeszcze znajdę jakieś fakty, które spowodują że zagram na ten mecz. Na chwilę obecną, jeśli musiałbym wytypować zwycięzce tego meczu, byłby to Boston.
Jednak zanim rozpocznie się mecz w LA, przed nami (o 18 polskiego czasu) inna ciekawa potyczka - Orlando vs New Orleans Hornets. Zagrałem już na zwycięstwo Magików, gdyż kursy po mału zaczynają spadać na drużynę z Florydy. Drużyna jedynego Polaka w NBA spisuje się bardzo dobrze w obecnych rozgrywkach (najlepszy start w historii). Zwycięstwo nad Lakersami upewniło zapewne Magików, że są w stanie powalczyć o najwyższe cele w tym sezonie. Howard, Turkoglu, a ostatnio także Nelson (wybrany graczem tygodnia) są w naprawdę dobrej formie. Ekipa Hornets także spisuje się dobrze, jednak w meczach z drużynami z górnej półki jeszcze czegoś brakuje (ostatnia porażka u siebie z Lakers zdaje się to potwierdzać). Typuję dziś porażkę Chrisa Paula i spółki, a Orlando przedłuży serię do 6 W.
Orlando Magic - New Orleans Hornets typ: 1 kurs: 1,56 (betgun) ✅ 88:68
pozdrawiam i Wesołych Świąt dla wszystkich typerów ????
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Co do Orlando typ na nich wydaje się rozsądny..Są w dobrej dyspozycji. Ostatnio na parkiecie bryluje Nelson i Lee. Warto zauważyć fakt, że bardzo dobrze spisują się zmiennicy wchodzący z ławki, godnie zastępując pierwszą 5. Turkogulu ostatnio zdobywa mnie punktów ale dobrze spisuje się w rozgrywaniu akcji Magic. No i jeszcze niesamowity Howard który wymiata na tablicach nie tylko w obronie ale także w ataku. Oglądając ostatni mecz Hornets moja uwagę zwrócił CP3. W sumie to on w znacznym stopniu stanowi o sile zespołu, dawno już nie widzialem tylu przechwytów ze strony 1 gracza. W meczu z Lakers słabo zagrała natomiast obrona szerszeni, która nie radziła sobie z będącą w lekkim kryzysie ekipą Jeziorowców, nawet jesli nie grali wyjściowym sk. Mecz do łatwych nalezeć nie będzie ale skłanialbym się za wygraną Magic.
 
everlast 0

everlast

Użytkownik
New Orleans Hornets u Orlando Magic (Totals) Więcej niż 191,5
San Antonio Spurs u Phoenix Suns (Zakład na zwycięstwo) Phoenix Suns
Kurs : 3,19
Analiza :
W pierwszym meczu, mam nadzieje, ze bedzie typowy ofensywny mecz Orlando powinno wygrac zdobywajac okolo 105 punktow, NOH nie bedzie odstawac za bardzo zdobywajac okolo 95. Interesujący pojedynek na PG między zawodnikiem tygodnia wschodniej konferencji Jameer&#39;em Nelsonem i CP3. Kolejny ciekawy match-up bliżej kosza D West vs Rashard Lewis. Liczę na to, że obie drużyny postawią na ciekawą ofensywną koszykówkę, żeby dodatkowo zelektryzować fanów przed meczem, który już wszyscy nazywają meczem sezonu - Boston @ LAL. Dodatkowo mecz może zmienić się w strzelaninę na obwodzie o ile do składu NOH wróci Peja Stojakowic (w razie czego z powodzeniem może go zastąpić James Posey), a z drugiej strony mamy Hedo, Rashard&#39;a, Jameer&#39;a. Dodatkowy smaczek to oczywiście obecność na parkiecie Marcina Gortata.

Drugi mecz, najwazniejsza bedzie obecnosc Ginobiliego (ma prawdopodobnie nie zagrac), ale jezeli zagra to nie bedzie na pewno w pelni sprawny. Matchupy sa tez na korzysc Suns - Duncan / Studemire, Parker / Nash obie pary wyrownane, ale juz na innych pozycjach bez porownania O&#39;Neal, Richardson i Barnes/Barbosa/Hill powinni miec przewage i byc odpowiednio zmotywowani. Szczególnie liczę na J-Rich&#39;a, który po raz pierwszy będzie miał okazję się w pełni zaprezentować w świątecznym spotkaniu. Nash odnotowuje ostatnio zwyżkę formy, zdobywa sporo punktów, szczególnie tych najważniejszych w końcówkach. W wyśmienitej formie jest również Tony Parker, ale myślę że kryty na zmianę przez Steve&#39;a i Leandro Barbosę nie będzie w stanie w parze z Duncanem przechylić spotkania na swoją korzyść. Dodatkowe smaczki - Amare otwarcie nie lubi się z Duncanem, Pop jest gorącym zwolennikiem taktyki Hack-A-Shaq , którą Big Cactus określa jako &#39;tchórzostwo&#39; i kibice obu drużyn szczerze się nie znoszą.
 
lakomov 0

lakomov

Użytkownik
???? Cleveland Cavaliers - Washington Wizards ⛔
Typ: Cleveland Cavaliers (-15.0) @ 1.81
Stawka: 8/10
Wynik: 93:89
Spotkanie drugiej drużyny sezonu zasadniczego z jedną z aktualnie najsłabszych drużyn w NBA. Bilans spotkań Cavsów u siebie w tym sezonie 14-0, bilans spotkań Wizards na wyjeździe 1-10, sądze że to mówi samo za siebie. Cavs ostatnio spisują się dobrze, po wygranej z Rockets napewno czują się bardzo pewnie. Wizards to drużyna underowa (głównie ze względu na poziom gry), dodatkowo sądze że dziś Cavsi nie bedą aż tak odpuszczali i będa chcieli się popisać przed własną publicznością (licze tu na kilka popisowych akcji Jamesa) a więc spodziewam się naprawde wysokiego zwycięstwa, min 20 pktami.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom