>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień

Status
Zamknięty.
slander 10

slander

Użytkownik
Detroit Pistons-Philadelphia 76ers Typ: Detroit -8⛔⛔⛔(91-96)
W ekipie Filadelfi nie zagra dziś ich gwiazda Elton Brand, który doznał kontuzji w meczu z Lakers. Jest on najważniejszym graczem podkoszowym w Sixers i gwarantem punktów z pomalowanego. Jest to kolejny cios dla 76ers, bo ogólnie ostatnio nie idzie im najlepiej. W zaciętych końcówkach nie ma komu zdobywać punktów, a posada trenera jest coraz bardziej chwiejna.
Z kolei Detroit ostatnio gra w kratkę. Porażka u siebie z Portland to raczej rozczarowanie, ale już wygrana na wyjeździe ze Spurs różnicą 12pkt budzi respekt. Najwyższy czas potwierdzić swoją pozycję w lidze i wygrać zdecydowanie z Sixers. W ostatnich sezonach Detroit zdecydowaną większość spotkań rozstrzygało na swoją korzyść.
Detroit w przypadku pełnych składów obu teamów byłoby faworytem. Brak Branda przekonuje mnie do postawienia na Pistons z handicapem.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Philly +8 over Detroit 1.95 pinnacle
Elton Brand nie jest żadnym gwarantem punktowym, zbiera duzo owszem ale w offensywie nie błyszczy póki co. Andre Iguodala lub Adre Miller powinni skutecznie zająć się dziś Allanem Iversonem, pomimo mojego respektu i sympatii dla niego kompletnie nie podoba mi sie jego gra w Detroit. Mam nadzieje że z czasem to nabierze lepszych kształtów ale póki co taki handi to za dużo wg mnie, biorąc pod uwagę że drużyny które wygrywają wysokie handicapy muszą cechować się dużo lepszą obroną niż obecnie Detroit Pistons. Pamiętam jak Philly w takim samym składzie dotrzymywało kroku Tłokom w ostatnich playoffach i to Tłokom z Chauncey&#39;em, o wiele lepszym obrońcą niż AI. Na dodatek Philladelphia przegrała kilka meczy z rzędu i widzę dziś szanse na przełamanie złej passy a już szczególnie na nie przegranie tego meczu więcej niż ośmioma punktami.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
07.12.2008
Spotkanie: New York Knick-Detroit Pistons
Typ 1: Detroit Pistons wygrają różnicą 6-10 KURS: 4,45
Typ 2: Iverson under 19,5 ptk KURS: 1,95
Typ 3: Suma ptk under 208,5 KURS: 1,91
Analiza:
Dzisiejszego dnia o godzinie 18:00 czasu polskiego odbędzie się ciekawe spotkanie w New York-u. Gospodarze zmierzą się z Detroit Pistons- drużyną z aspiracjami na mistrzostwo NBA. W tym sezonie drużynu pomiędzy sobą rozegrały jedno spotkanie, które odbyło się 28.11.2008 w Detroit. Mecz zakonczył się wygraną gospodarzy wynikiem 110-96 (różnica 14ptk). W owym spotkaniu świetny mecz rozegrała drużyna gospodarzy w której to aż 8 zawodników przekroczyło granicę 10 ptk (A.Iverson 16ptk). Co do drużyny New York to jedyną ciekawą postacią jest A.Harrington, który to w każdym meczu zdobywa powyżej 20 ptk. Można powiedzieć, żejest typowym liderem drużyny. New York do tej pory wygrał zaledwie 8 spotkań z 11 rozegranych. We własnej hali dobrze sobie nawet radzą- bilans 6 wygranych 4 porażki. W 2 0tatnich meczach zaznali smak porażki przegrywając z Atlantą 98-95 oraz z Cleveland 118-82 (POGROM!!!). Natomiast drużyna z Detroit gra w kratkę tzn. raz wygrywa a raz przegrywa... Z takiej wyliczanki wynika, że dzisiejszego wieczoru odnotują wygraną:grin: W ostatnim spotkaniu ulegli we własnej hali drużynie Philadelphi 91-96.
Reasumując moją analizę Detroit po ostatniej porażce z Philadelphią muszą wygrać. Nie będzie to zadanie łatwe więc stawiam na wygraną różnicą 6-10 punktów. Będzie to mecz zacięty bez większej ilości zdobytych punktów z
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
Na dziś proponuję:
Oklahoma Thunders - Golden State Warriors 2 @ 1.70 ✅ ✅ ✅
Widziałem Thunders w 3-4 meczach tego sezonu i było to na prawdę totalne dno (obecny bilans 2-19). Co do GSW to tez nie jest kolorowo, bo mają obecnie serię 9 porażek, ale z kim to skończyć jak nie z Thunders? Golden State to zespół szybko grający w ataku, który rzuca bardzo dużo punktów (śr. 105,4, a w ostatnich 5 meczach aż 110,2). Oczywiście bardzo słabo grają w obronie, tracąc statystycznie najwięcej punktów w lidze. Jednak nie widzę w ekipie Thunders strzelców, którzy będą dziś w stanie zaaplikować aż tyle punktów. Najlepsi strzelcy obok Duranta to Green i Westbrook, którzy na razie są jeszcze młodzi, niedoświadczeni i przede wszystkim przeciętni. Jeżeli nie dojdzie do jakiejś cudownej przemiany ekipy z Oklahomy to niezły kurs 1,7 powinien siąść
 
W 0

witekbb

Użytkownik
Witam ????
W dzisiejszym meczu LAC - Orlando zdecydowanym faworytem są goście. Wszystie statystyki za nimi przemawiają. Nie wiecie może dlaczego jest na nich taki wysoki kurs,
może jakieś absencje?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
LA Clippers - Orlando Magic ✅
typ: 2 (AH -5.0)
kurs: 2.00 (czyste 2: 1.60)

buk: bet365.com

Zaskoczyl mnie ten kurs na Magic. Spodziewalem sie mniejszego, ale najwyrazniej bukmacherom zainponowala 20-punktowa wygrana Clipps w Minneapolis. W Orlando, z wazniejszych graczy, kontuzjowany jest tylko M. Pietrus. Zastapi go najprawdopodobniej K. Bogans, ten sam ktory w poprzednim sezonie byl starterem. Clippers rowniez maja problem na pozycji rzucajacego obroncy. Po odejsciu C. Mobleya do Knicks i kontuzji Ricky&#39;ego Davisa do s5 wskoczyl utalentowany rookie Ben Gordon. Poza nim nie maja sensownej alternatywy na sg. Na dodatek kontuzjowany od kilku spotkan jest Chris Kaman, i dzisiaj na pewno nie zagra. A akurat w tym meczu bardzo by sie przydal, jako wsparcie dla M. Camby&#39;ego w obronie. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego Magic w oczach bukmacherow nie sa zdecydowanym faworytem tego spotkania. Orlando jest zdecydowanie lepszym zespolem. Po zaskakujaco slabym poczatku sezonu powrocili na wlasciwe tory i zaczeli wygrywac praktyczie wszystkie mecze ze slabszymi od siebie przeciwnikami. Clipps wg niektorych ekspertow byli typowani nawet do walki o PO, a tym czasem rozczarowuja od poczatku sezonu. W prawdzie po przyjsciu Zacha Randolpha ich gra wyglada lepiej, ale od tego czasu wygrali tylko 2 spotkania: z jeszcze slabszymi Wolves i jednym punktem z Miami Heat. Jedyne czego sie obawiam w tym spotkaniu to doscy nie rowna gra Magic podczas wielu spotkan w tym sezonie. To jedyna szasna dla Clippers, bo przeciez wlasny parkiet nie ma az takiego wielkiego znaczenia w regular season.

--

strasznie skacza kursy na Warriors. Najwyzszy jaki widzialem to 2.26 w betgun i zaluje ze nie postawilem, bo teraz wynosi juz tylko 1.87. Jedyne oslabienie wojownikow to Stephen Jackson, a i to nie jest pewne i byc moze dzisiaj wystapi. ma jakas kontuzje swojej slabszej reki. Oklahoma musi z kims wygrywac, to prawda, ale GSW nie wygralo od 9 spotkan, byc moze czas na przelamanie tej niekorzystnej serii ????
 
makaveli23 255K

makaveli23

Użytkownik
Houston - Atlanta
Atlanta +4.5 (2.070)
Pinnacle

Ten Houston jest przeceniany przez bukmacherow i stawiajacych. Moim zdaniem to slaba druzyna, grajaca nudna koszykowke po prostu nie ciekawa druzyna z jakims niby dobrym chinczykiem w skladzie i nie warto na nich stawiac. U siebie przegrali juz 3 mecze. Atlanta to trudny przeciwnik i moze sporo namieszac. Ostatnie 3 mecze na wyjezdzie grali na styku, tak wiec ten tez moze taki byc, mysle nawet ze wygraja, bo Houston potrafi przegrywac ze slabszymi druzynami, jak np Memphis dzisiaj przegrana 12 pkt, gdzie wspomniany przeze mnie Ming byl bezuzyteczne przez caly mecz. Bez Artesta i TMaca ta druzyna sobie po prostu nie radzi. Ciekawe jak beda wygladaly dzisiejsze oslabienia (napewno Tmac nie zagra, Artest mowi ze bedzie lepiej ale na 100% nigdy nie wiadomo), ja i tak mimo wszystko stawiam na Hawks, w ktorych nie bedzie powazniejszych oslabien!
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
Houston - Atlanta
Atlanta +4.5 (2.070)
Pinnacle

stawiam na Hawks, w ktorych nie bedzie powazniejszych oslabien!
Podobno niepewny jest występ Al Horforda, a byłoby to spore osłabienie. Jednak typ jak najbardziej popieram, bo mnie również Houston (zwłaszcza bez T-Maca) nie przekonują
Moje typy na dziś:
Washington Wizards - Detroit Pistons 2 @ 1.55 ⛔
Oba zespoły w dołku. Zwłaszcza Pistons ostatnio spisują się poniżej oczekiwań, gra Iversona nie wygląda tak jak powinna, a cały zespół gra jakoś bez tego charakteru i bez tej waleczności co wcześniej (moje prywatne odczucie po obejrzanym ostatnim meczu z Knicks i wcześniejszym z Cetlics). Jednak dziś na przeciwko nich ekipa Washington Wizards, która w przekroju całego sezonu pomimo kilku przebłysków (choćby ostatnio porażka z Lakers tylko 104-106) spisuje się bardzo słabo. Caron Butler i Antwan Jamison nie mają żadnego wsparcia wśród swoich kolegów, a dwóch zawodników to za mało na takich walczaków jak choćby Wallace, Hamilton czy Prince.

Chicago - NY Knicks 2 @ 3.50 ⛔
Dwie wyrównane ekipy. Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Knicks, którzy wcale nie stoją na straconej pozycji. Oczywiście mają ogromne problemy kadrowe, ale to właśnie grając w siedmiu pokonali w niedzielę Pistons. Co do Bulls to mają fajną, młodą, nieobliczalną ekipę i trudno w tym meczu wskazać zdecydowanego faworyta. Zadecyduje dyspozycja dnia, ale przy takim kursie żal nie zaryzykować jakiejś dyszki dla ewentualnej satysfakcji ustrzelenia kursu 3.50.
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors (+11,5) 1 @ 1.91 ✅
Spotkanie Cleveland Cavaliers - Toronto będzie bardzo ciekawe z racji tego, że Cleveland stoi przed szansą wygrania jako pierwszy zespół w historii NBA 8 meczów z rzędu przewagą conajmniej 12 punktów. Amerykańce lubią takie smaczki, więc myślę, że Cavaliers nie odpuszczą i będą cisnąć do końca. Toronto w dołku (4 porażki z rzędu różnicą średnio 15pkt) i nie wróżę im przełamania na trudnym terenie w Cleveland.
 
H 0

hillpl

Użytkownik
Chicago - NY Knicks 2 @ 3.50
Dwie wyrównane ekipy. Dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Knicks, którzy wcale nie stoją na straconej pozycji. Oczywiście mają ogromne problemy kadrowe, ale to właśnie grając w siedmiu pokonali w niedzielę Pistons. Co do Bulls to mają fajną, młodą, nieobliczalną ekipę i trudno w tym meczu wskazać zdecydowanego faworyta. Zadecyduje dyspozycja dnia, ale przy takim kursie żal nie zaryzykować jakiejś dyszki dla ewentualnej satysfakcji ustrzelenia kursu 3.50.

Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors (+11,5) 1 @ 1.91
Spotkanie Cleveland Cavaliers - Toronto będzie bardzo ciekawe z racji tego, że Cleveland stoi przed szansą wygrania jako pierwszy zespół w historii NBA 8 meczów z rzędu przewagą conajmniej 12 punktów. Amerykańce lubią takie smaczki, więc myślę, że Cavaliers nie odpuszczą i będą cisnąć do końca. Toronto w dołku (4 porażki z rzędu różnicą średnio 15pkt) i nie wróżę im przełamania na trudnym terenie w Cleveland.

Co do meczu Chicago - New York kurs jest zaskakujący jednak Chicago potrafi wygrać z nalepszymi i przegrać z najgorszym zespołem w lidze. Ich młody skład oraz rooki z meczu na mecz coraz lepiej sobie radzi wiec w tym prestiżowym meczy jakim sa pojedynki między tymi zespołami Chicago powinno wygrać ten meczy z niewielkim handim.

Mecz Cleveland - Totonto bedzie meczem walki tu raczej wygrana Cleveland nie jest taka pewna a tym bardziej z takim handim. Co do statystyk to Clevenad juz ma 8 meczów z rzedu wygranych różnicą 12 pkt.

08.12.06 Wyjazd Charlotte 94 : 74 Info
08.12.05 Dom Indiana 97 : 73 Info
08.12.03 Dom New York 118 : 82 Info
08.11.29 Wyjazd Milwaukee 97 : 85 Info
08.11.28 Dom Golden State 112 : 97 Info
08.11.26 Dom Oklahoma City 117 : 82 Info
08.11.25 Wyjazd New York 119 : 101 Info
08.11.22 Dom Atlanta 110 : 96 Info

Toronto :
08.12.07 Dom Portland 97 : 98 Info
08.12.05 Wyjazd Utah 87 : 114 Info
08.12.02 Wyjazd Denver 93 : 132 Info
08.11.30 Wyjazd L.A. Lakers 96 : 112 Info
08.11.28 Dom Atlanta 93 : 88 Info
08.11.26 Dom Charlotte 93 : 86 Info

Oglądałem ostatni ich mecz z Portland prezentowali sie pieknie w pierwszej połowie grająć z niezła skuteczności poźniej troche osłabli ale w koncówce potrafili powalczyć jednak zabrakło im szczęscia . Dla mnie dzisiaj Toronto nie odpuści i bedzie wlaczyć do konca i handi postawiłbym jednak w druga strone. Zmiana trenera tez bedzie tu plusem dla ekipy Toronto
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Minnesota Wolves vs Utah Jazz ⛔
typ: 2 (AH: -6.0)
kurs: 2.00
buk: bet365


Wg mnie najpewniejsze dzisiejsze spotkanie w NBA. Minnesota Timberwolves podejmuja Utah Jazz. W druzynie gosci w koncu niemal wszyscy zdrowi, jest nawet mala szansa ze wystapi Carlos Boozer. Osobiscie w to watpie i uwazam ze w Jazzmani szykuja go na trudniejsze spotkanie: w czwartek z Blazers. Natomiast jesli chodzi o Wilki to nadal niepewny jest wystep Mike&#39;a Millera, 3. strzelca zespolu. Bez niego, a raczej bez jego solidnego doswiadczenia na parkietach NBA, ciezko gra sie tej mlodej druzynie, to nie ulega watpilowsci.

Jestesmy w trakcie 7 tygodnia ligi i juz smialo mozna powiedziec ze jedynym jasnym punktem w druzynie Wolves jest Al Jefferson. To ze bedzie liderem mozna bylo zakladac w ciemno przed sezonem i nie jest to zadna niespodzianka, ale wielkie nadzieje wiazano rowniez z Randym Foye. To w tym sezonie mial udowodnic swoja prawdziwa wartosc i potwierdzic ze sprowadzenie do zespolu nie bylo bledem GM&#39;a Wilkow. Jak na razie zawodzi - 13.2ppg i 5.6asg nie przynosza chwaly zawodnikowi, ktory obok Jeffersona mial byc liderem zespolu.

Utah Jazz od poczatku sezonu zmagaja sie z kontuzjami ich najlepszych zawodnikow. Deron Williams nie gral przez 10 pierwszych meczow sezonu, a gdy wrocil to kontuzji doznal Carlos Boozer. Tego drugiego w piewszej piatce zastepowal Paul Millsap i spisywal sie fenomenalnie: ponad 18 pkt i niespelna 12 zbiorek w ciagu ostatnich 8 spotkan robi wrazenie. Dlatego ewentualny brak Boozera bedzie tylko oslabieniem lawki rezerwowych. A nawet bez Millsapa drugi sklad Jazz jest sporo silniejszy niz rezerwowi zawodnicy Wolves.

Jeszcze raz powtorze, ze jedynym atutem Wolves jest Al Jefferson. Nie jest on jednak Dwightem Howardem, nie jest w stanie zdominowac gry w sposob jaki czyni to Superman. Jazz takze nie sa tym samym zespolem co chociazby w zeszlym sezonie (jeszcze nie sa, ale przeciez nie rozegrali jeszcze ani jednego meczu w pelnym skladzie), ale Timberwolves powinni pokonac dosc zdecydowanie.
 
B 0

bzyku99

Użytkownik
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs Typ San Antonio Spurs Kurs : 1.80 buk : Bet At Home Po ot 126 - 133 ✅

Dziś o godzinie 2:30
Dallas Mavericks bedzie podejmowac San Antonio Spurs . Moim zdaniem wygra dzis druzyna przyjezdna czyli San Antonio Spurs i zrewnzuja sie za porazke u siebie z Dallas Gdy grali bez Parkera i Ginobiliego .Gdy do skladu San Antonio Spurs wrucili Parken i Ginobili graja duzo lepiej .W Dallas Mavericks nie zagra Jerry Stackhouse a wystep 2 zawodnikow stoi pod znakiem zapytania amianowicie moga nie zagrac Josh Howard i Antoine Wright jezeli oni nie zagraja to dallas duzo straci to sa jedni z lepszych zawodnikow z 1 piatki.

Ja sawiam dzis na zwyciestwo
San Antonio Spurs po dobrym kursie :spokodfhgfh:
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Sacramento Kings Under 101 oraz Detroit-4,5
Mi natomiast najbardziej podoba się dziś typ na Under 101 pkt na Kings w meczu z LA Lakers. W tm sezonie drużyna z Sacramento w 11 meczach u siebie granicę 101 pkt przekroczyła tylko 3 razy. Natomiast gdy przegrywali mecz, a na to dzisiaj się zanosi to w 8 spotkaniach zaliczyli tylko raz over. Drugi mecz który wpadł mi w oko to wygrana Tłoków. Może nie prezentują się oni jakoś świetnie, ale to nadal jest Detroit. Przegrali oni ostatnio 2 mecze rzędu, pierwszy z Philadelphia która zawsze jest trudnym i równo grającym przeciwnikiem, jak i niespodziewanie z NYK. Właśnie tego ostatniego meczu Tłoki nie mogą zaliczyć do udanych. W pierwszej połowie zagrali oni z naprawdę nisko skutecznością. Wystarczy powiedzieć że przez pierwsze pięć minut nie zdobyli ani jednego punkta. A ich obrona nie funkcjonowała(jak dla mnie jej nie było), aż do 3 kwarty. Myślę że trzeciego meczu jednak nie przegrają, a że przeciwnik też nie jest jakiś wymagający handii powinni pokryć.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Orlando Magic Typ: Portland -5,5 ⛔⛔⛔ (108-109)
Portland wraca do własnej hali po pięciomeczowej serii gier na wyjeździe zakończonej bilansem 4W 1L. Porażka z Bostonem z pewnością hańby nie przynosi, a pokonanie m.in. Detroit świadczy o sile Blazers. Na własnym parkiecie są jeszcze bardziej skuteczni. Do tej pory wygrali wszystkie 7 spotkań.
Ich przeciwnikiem będzie Orlando Magic, które ma z kolei imponujący bilans na wyjeździe: 7W 2L, ale tak naprawdę nikogo silnego nie pokonali(poza Dallas, który wtedy prezechodziło mały kryzys). Dziś z pewnością czeka ich trudne zadanie. Tym bardziej, że Blazers już pokonali ich w tym sezonie i to w Orlando (10/11/2008 POR 106, @ ORL 99).
Co do zmian w składzie w porównaniu z tamtym meczem, to w ekipie Orlando zabraknie podstawowego SG - Mickael&#39;a Pietrus&#39;a, a w ekipie Portland zagra Greg Oden, który może mieć istotny wpływ na powstrzymanie gwiazdy Magic - Dwight&#39;a Howard&#39;a. Także na tym polu również przewaga Blazers.
Do postawienia na gospodarzy przekonuje mnie też styl gry obu zespołów. Blazers grają klasycznym Powet Forwardem jakim jest Aldrige, czego nie można powiedzieć o Rashard&#39;zie Lewis&#39;u. Co to oznacza w praktyce? Można było zobaczyć w ostatnich Play-offach gdzie Magic w serii z Pistons zabrakło tzw. &quot;mięsa pod koszem&quot;. O tym że łatwiej zdobywać punkty z pod koszem Orlando przekonało się w pierwszym meczu z Blazers w tym sezonie, gdzie Lewis zdobył 6 a Aldrige 16pkt. W tym meczu również liczę na dużą ilość pozycji do post-upowania dla Aldrige&#39;a. Orlando z kolei ma przewagę na pozycji centra, ale Przybilla i zwłaszcza Oden znani są z dobrej obrony.
Stawiam na Portland z handicapem, ponieważ w swojej hali po prostu dominują rywali. Średnio wygrywają różnicą 14,7pkt. Liczę na wygraną ponad 5pkt, bo w końcu Orlando to nie taka słaba drużyna.


PS. Polecam też grać na San Antonio Spurs✅. Dziś powinni zjeść Mavericks, którzy nie wiedzą co to obrona. Kursy spadły od rana, kiedy okazało się, że nie zagra Josh Howard.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Sacramento Kings vs LA Lakers ⛔
typ: LAL over 111.5
kurs: 1.85
buk: betgun


Powod jest prosty: Kings bardzo slabo bronia. I wlasciwie wiecej argumentow nie trzeba, mozna nawet spojrzec na mecze lakersow w tym sezonie, calkiem nie dawno z Pacers 117 pkt, z Sixers 114, czy nawet z Kings 23. listopada- 118 pkt. Jedyne oslabienie to niepewny wystep Bynuma, jednak nie powinno t o miec wiekszego wplywu na ten zaklad. Slaba obrona Sacto musi sie rownac wysoka iloscia pkt po stronie druzyny Kobe&#39;ego.
 
dani23 38

dani23

Użytkownik
Minnesota - Utah ⛔
Stawiam dzisiaj na Minnesotę, gdyż Utah jest osłabione i zagra bez Carlosa Boozera. Poza tym czas na przełamanie, bo Minnesota nie wygrała od 5 spotkań, a u siebie od 4 spotkań.
Typ: 1
Kurs: 2.80
Buk: Betsson
Cleveland - Toronto ⛔
Cleveland jest rewelacyjnym zespołem, żadnych porażek u siebie, ale aż takim handi to dziś raczej nie wygrają.
Typ: Toronto (+12.5)
Kurs: 1.91
Buk: Betsson
Houston - Atlanta ✅
W Houston nie zagrają: Ron Artest i Tracy McGrady, więc wynik powinien być underowy ????
Typ: poniżej 191
Kurs: 1.88
Buk: Bettson
Washington - Detroit ✅ Obydwa zespoły wyjdą w swoich mocnych składach. Historia spotkań obu zespołów wskazuje na wynik w okolicach 200-226 (nie licząc ostatniego)
Typ: powyżej 193.5
Kurs: 1.90
Buk: Betsson
Chicago - New York ✅
New York zagra w lekko osłabionym składzie. Historia spotkań obydwu zespołów wskazuje na wynik underowy, gdyż nie przekroczył wynik 205 punktów.
Typ: poniżej 216
Kurs: 1.94
Buk: Betsson
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Post po przeczytaniu do usunięcia.

Ale Nie moge się poprostu oprzeć i musze coś napisać. Ludzie nie wpisujcie tutaj pojedyńczych typów albo analiz takich jakie kolega powyżej. Przecieź to nikomu nic nie pomoże, a swoje własne typy przedstawiajacie we własnych tematach. A pisanie tekstów typu &quot; z historii spotkań wynika under &quot; no to aż się człowiek gotuje. Jeżeli sie ktoś nie zna to niech nie pisze głupot bo moze tylko komuś zaszkodzić. I niech nie pisze sprzecznych stwierdzeń. Wypowiedź kolegi powyżej powinna być przestrogą &quot; jak nie pisać analiz &quot;
Najlepsze jest stwierdzenie, że jak Artest i Tmac nie zagrają to powinnien być under. dobre...
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Toronto - Indiana -&gt; typ: 1 -&gt; kurs. 1.69 (Pinnacle)
Od razu kiedy zobaczyłem to spotkanie na dzisiejszą noc byłem pewny jednego - to musi być zwycięstwo gospodarzy. Czekałem jedynie na kurs i doczekałem się i jestem w pełni usatysfakcjonowany z tego czym nas obdarowali bukmacherzy. Dla mnie jest to pojedynek dwóch ekip, które początek sezonu na pewno nie mogą zaliczyć do udanych, ale zadam pytanie która z tych drużyn miała być siłą na wschodzie i przebudowuje od paru sezonów zespół, który personalnie wydaje się być całkiem mocny. Jest to oczywiście drużyna Toronto, która posiada jednego z najlepszych w lidze silnych skrzydłowych Chrisa Bosha, wzmocniła swoje szeregi jednym z najlepszym zawodników poprzednich sezonów w Indianie a mianowicie O&#39;Nealem, który jak wiemy ten sezon do udanych zaliczyć niestety na razie nie może. Mimo wszystko sądzę, że w głównej mierze spowodowane jest to przewlekłymi kontuzjami, które go spotykają, ale kiedy jak nie dziś może zacząć wędrówkę na szczyty? A więc Toronto pod koszem zdecydowanie będzie miało przewagę, bo Nesterovic nie będzie w stanie powstrzymać silnych Bosha i O&#39;Neal. Co w obronie i przy rozgrywaniu akcji? Hmm tutaj siły być może wydają się wyrównywać bo Danny Granger wyrósł już na lidera swojej drużyny a Ford tak samo coraz lepiej idzie mu rozgrywanie akcji i samemu często potrafi zanotować całkiem wysoką zdobycz punktową. W Toronto natomiast zobaczymy Calderona, Parkera, którzy swoim sprytem i większym doświadczeniem myślę, że będą radzić sobie całkiem dobrze. To, że w Toronto takie wyniki nie satysfakcjonują kierownicta dowiedzieliśmy się niedawno bo od 3 spotkań prowadzi ich nowy trener. Niestety zanotował jak dotąd 3 porażki i dziś jest w sytuacji bez wyjścia i wie, że musi odnieść zwycięstwo bo potem będzie ciężko odrabiać zwycięstwa w walce o play off. Indiana jest zespołem zapewne z przyszłością, jeśli wróci do nich kontuzjowany Dunleavy to mogą być groźni dla każdego, ale myślę, że to za parę sezonów dopiero, a czas Toronto moim zdaniem przyjdzie jeszcze w tegorocznym sezonie.
Stawka 8/10.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie będę udawał wielkiego znawcy NBA. Interesuję się, śledzę wyniki i w miarę możliwości przeglądam stronki związane w najlepsza ligą świata.

Z dzisiejszej oferty można z pewnością wybrać ciekawe pozycje. Mi przypadły do gustu następujące zdarzenia (aczkolwiek z powodu ilości wszystkich napewno nie zagram):

1. New Jersey Nets 1.23 - New York Knicks (Bet365)⛔
lub dla odważniejszych New Jersey Nets (-8.0) 1.90 - New York Knicks (Bet365)⛔

Głównym atutem gospodarzy jest według mnie duża świeżość. Mieli 3 dni wolnego. Ich ostatni mecz to wygrana na wyjeździe z niezłymi Philadelphia 76ers. Mieli dużo czasu na przygotowanie się do meczu. Kontuzji w zasadzie nie ma, bo Josh Boone zdaje się nie gra już od dłuższego czasu. Z kolei Eduardo Najera chyba nawet nie ma sensu wymieniać. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja z Knicks. U nich konutzji jest dużo. Z tego co się orientuję są w tym względzie &quot;najlepszą&quot; drużyną NBA. Co prawda wielu kontuzjowanych to zawodnicy, którzy jeszcze w tym roku nie zagrali ani razu, ale już brak takich postaci jak Cuttino Mobley czy Nate Robinson to istotny problem. Na domiar złego goście mogą być zmęczeni. Minionej nocy rozegrali wyrównany i z pewnością ciężki mecz w Chicago. Do New Jersey jest niespełna 900 mil, zatem podróż do przyjemnych nie należy (chociaż sam nie wiem, czy takie niuanse warto odnotowywać). Jedynym niepokojącym aspektem jest historia. Mianowicie rywalizacja między Nets i Knicks ma to do siebie, że lubią wygrywać goście. Jednak wobec powyższych argumentów uważam, że dzisiejszy mecz zakończy się pewną wygraną Cartera i spółki.

2. San Antonio Spurs 1.35 - Atlanta Hawks (Bet365)✅

Od jakiegoś czasu znowu grają Parker oraz Ginobli i wczorajsza wygrana na wyjeździe z bardzo solidnym i dobrze ostatnio grającym Dallas Mavericks pokazuje dobitnie, że ta maszyna zaczyna trybić jak za dawnych lat. Atlanta Hawks to mimo wszystko chyba spore zaskoczenie. Szczególnie u siebie są bardzo mocni, ale ostatnie wyniki to jakby spadek formy. Na dodatek są w trakcie serii wyjazdów (łącznie 4, ten mecz to będzie 3). Jak dotąd oba poprzednie mecze przegrali. Najpierw z ... Dallas Mavericks (98-100), a potem z mimo wszystko nie przekonywującymi Houston Rockets (84-92). Rozmiary porażek faktycznie nie są duże, zatem ograniczam się jedynie do grania na zwycięstwo. Kontuzje? Ostrogi na czysto, Jastrzębie w zasadzie też. Reasumując &quot;San Antonio should win&quot;.

PS. Na forum jest wielu naprawdę doskonałych znawców tematu. Będę wdzięczny za ew. dopowiedzenie w razie wątpliwości lub (mam nadzieję ;) ) poparcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom