>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Niesamowity Anthony!
PAP | 2008.12.11 10:15

Carmelo Anthony z Denver Nuggets zdobył 33 punkty w jednej kwarcie meczu z Minnesota Timberwolves (116:105) w lidze NBA. Tym samym 24-letni koszykarz wyrównał osiągnięcie George&#39;a Gervina (San Antonio Spurs) sprzed 30 lat.
W środowym spotkaniu Anthony uzyskał łącznie 45 pkt (zanotował 11 zbiórek). Znakomicie spisał się w trzeciej kwarcie, w której zdobył 33 z 40 punktów Nuggets.

Od 30 lat rekord należał do George&#39;a Gervina, który w meczu z zespołem Nowego Orleanu także zapisał na swoim koncie 33 pkt (w drugiej kwarcie). Co ciekawe, w dniu tego wyczynu, będącym ostatnim w sezonie zasadniczym - 9 kwietnia 1978 roku - David Thompson z Nuggets zdobył w pierwszej odsłonie 32 pkt.
W sumie Thompson zakończył mecz przed 30 laty przeciwko Detroit z dorobkiem 78 pkt, a Gervin - 63.
Trenerem Gervina w Spurs był wówczas Doug Moe. Ten 70-letni szkoleniowiec jest obecnie konsultantem w drużynie z Denver.
Zespół Phoenix Suns, w składzie bez Shaquille&#39;a O&#39;Neala (zmarła mu 92-letnia prababcia), przegrali na wyjeździe z Los Angeles Lakers 110:115. O&#39;Neal przez parę sezonów występował w barwach &quot;Jeziorowców&quot;.
Najskuteczniejszym zawodnikiem Lakers był Hiszpan Pau Gasol - 28 pkt.
Tysięczne spotkanie w NBA rozegrał Tim Duncan (San Antonio Spurs). W środę &quot;Ostrogi&quot; wygrały u siebie z Atlanta Hawks 95:89, a Duncan uzyskał 19 pkt i zanotował 11 zbiórek. Skuteczniejszy w ekipie Spurs był Argentyńczyk Manu Ginobili - 27 pkt.
Dziesiątą z rzędu wygraną odnieśli koszykarze Cleveland Cavaliers (bilans 19-3). &quot;Kawalerzyści&quot; wygrali w Filadelfii z Philadelphia 76ers 101:93. Największy udział w sukcesie mieli LeBron James 29 pkt i Mo Williams 27 pkt.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
czekam do soboty i gram ostro na Atlante Hawks bo myśle że są w stanie przerwać tą wspaniałą serie Kawalerzystów bo w piątek nie sądze aby u siebie przegrali z Philadelphią ????
 
slander 10

slander

Użytkownik
Atlanta Hawks-Cleveland Cavaliers Typ: Cavs-5 ⛔⛔⛔ (97-92)
Cavs są w gazie i dziś mają szanse ustanowić klubowy rekord w ilości zwycięstw z rzędu. Póki co wygrali 11 meczy z rzędu, demolując rywali średnio różnicą 19,8pkt! Dziś zagrają bez Ilgauskasa i Gibsona, ale obaj nie grali też w poprzednim spotkaniu z Sixers oczywiście wygranym 88-72. Tego pierwszego godnie zastąpił Varejao zdobywając 17pkt. O obsadę pozycji centra jestem więc spokojny. Gibson z kolei nie gra już od kilku spotkań i nie stanowi to problemu, gdyż coraz lepiej poczyna sobie Wally Szczerbiak.
Co do Hawks, to radzą sobie w tym sezonie nadzywczaj dobrze, ale ostatnią serie wyjazdową zakończyli bilansem 1W 3L. Przegrywając z Dallas, Houston i SAS, które na obecną chwilę wydają mi się słabsi od Cleveland. U siebie Atlanta ma bilans 7W 1L, więc chyba jest trochę zbyt pięknie i dziś ulegnie on pogorszeniu.
Stawiam na Cavs z handicapem biorąc pod uwagę ich ostatnie demolowanie rywali 5pkt to bardzo mało. Musiałby to być mecz z naprawdę zaciętą końcówką, w której i tak pozamiatałby LeBron. Dziś myślę, że najpóźniej po 3 kwarcie wszystko będzie jasne i wspomniany pan z numerem #23 po raz kolejny zapisze się w historii koszykówki.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
New York Knicks @ Sacramento Kings
typ: over 225
kurs: 2.55
buk: bet365


Jesli ktos lubi szybka koszykowke to polecam obejrzec ten mecz. Knicks - wiadomo - bardzo szybka, szalona koszykowka, bardzo slaba obrona. Kings rownie slabi w obronie, ale nie graja takiego up tempo jak podopieczni D&#39;Antoniego. Mimo to ich atak jest rownie skuteczny. W koncu wygrana z Lakers u siebie przy skutecznosci prawie 50% nie byla przypadkiem. Trzeba jednak dodac ze sposrod 10 ostatnich meczow wygrali tylko ten jeden. Natomiast Knicks z ostatnich 10 spotkan wygrali 4, ostatnio z lokalnym rywalem, NJ Nets, 121-109. Najjasniejszymi postaciami w ekipie Knicks sa bez watpienia Chris Duhon i Al Harrington. Ten pierwszy po niezbyt udanym poczatku sezonu, teraz ma najwiekszy wplyw na gre zespolu, jest w swietnej formie, czesto notuje na swoim koncie dd. Mozna nawet powiedziec, oczywiscie zachowujac wszelkie proporcje, ze jest tym kim dla Phx byl Steve Nash za kadencji D&#39;Antoniego. Natomiast Harrington jest piewrszym strzelcem zespolu, kilka razy zblizyl sie nawet do granicy 40 pkt (vs GSW, at NJN). Idaelnie wprowadzil sie do druzyny i zamierza zostac w Nowym Jorku na dluzej. Ekipa z Sacramento rowniez posiada dwoch glownych liderow w tym sezonie. Pierwszym jest bez watpienia Kevin Martin, ktory juz w zeszlym sezonie byl ich najlepszym strzelcem, a w tym potwierdza swoj talent. Drugim liderem Krolow jest niezwykle wszechstronny John Salmons. Obaj mieli ostatnio problemy z kontuzjami, wydaje sie jednak ze wszystko wrocilo juz do normy. Inaczej wyglada to w Nowym Jorku. Ostatnio mecz z Nets, narzekajac na bol plecow opuscil David Lee i jego wystep w dzisiejszym meczu stoi pod znakiem zapytania. Od dluzszego czasu kontuzjowany byl takze Nate Robinson, ale wg NY Post jest szansa ze wystapi w dzisiejszym meczu. Prawde mowiac nawet bez tych 2 zawodnikow Knicks nie zmienia stylu gry i jestem przekonany ze bedzie to efektowny mecz z duza iloscia punktow.

Indiana Pacers @ Millwaukee Bucks
typ: 1
kurs: 2.66
buk: expekt


Bardzo ciekawe spotkanie, w ktorym wg mnie nie mozna wskazac jednoznacznie faworyta. Bukmacherzy, jak widac, twierdza inaczej, wiec postanowilem to wykorzystac ???? Pacers w tym sezonie to tacy pogromcy faworytow, na poczatku sezonu wygrali z Celtics, pozniej ograli Lakers. Oba mecze rozegrali u siebie. Na wyjezdzie maja bilans 2-10. Trzeba jednak dodac ze wiekszosc tych wyjazdow to mecze z takimi druzynami jak Cavs, Magic czy wspomnieni juz przeze mnie Celtics. Bucks sa przecietnym zespolem wygrywajacym tylko ze slabszymi zespolami pokroju Knicks, Bulls czy Cats. Moim zdaniem ofensywnie grajaca, mloda druzyna z Indianapolis, z prawidzwym liderem w osobie Danny&#39;ego Grangera bedzie dla nich bardzo ciezkim przeciwnikiem. Nie wygrali od 5 spotkan, ale ostatni mecz przeciwko Detroit mieli naprawde dobry. Zabraklo doswiadczenia, no i troche szczescia. Przyznam sie ze ten wymieniony przeze mnie streak jest jednym z glownych powodow dla ktorych gram to spotkanie. Wiadomo ze kazda passa sie kiedys konczy, a nic nie stoi na przeszkodzie by stalo sie to wlasnie dzisiaj.
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Howard expects to be back in the starting lineup, and will try to snap out of an uncharacteristic slump on Saturday night when the Magic visit the Utah Jazz.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Toronto Raptors vs NJ Nets
typ: 1 (AH -5.0)
kurs: 1.95
buk: bet365


Ciezko spodziewac sie innego wyniku, jak sie ogladalo niedawny mecz obu druzyn... Nets poprostu nie mieli nic do powiedzenia, mecz praktycznie roztrzygnal sie juz w 3 kwarcie, przy ~20 pkt przewagi gosci. Fatalny mecz rozegral wtedy Vince Carter, nie trafil zadnego rzutu z gry. W ciemno mozna zakladac ze dzisiaj zagra lepiej, ale nie jego postawa nie byla jedynym powodem porazki NJN. Raptors wykorzystali swoja przewage pod koszem, co akurat nie bylo trudne do przewidzenia. Potrafili zatrzymac Devina Harrisa, jego 14 pkt (4-10 z gry) wcale nie bylo przypadkiem, to zasluga dobrej obrony Raptors. Te 2 rzeczy okazaly sie kluczem do zwyciestwa, zdecydowanego zwyciestwa. Nie wiem co mogloby sprawic zeby dzisiaj mialo byc inaczej. Tym bardziej, ze Raps rozegrali wczoraj dobry mecz przeciwko Hornets, a Nets nie wygrali od 3 spotkan. Moim zdaniem jest to najpewniejszy mecz na dzisiaj.
 
valenciacf 572

valenciacf

Użytkownik
Hejka. Witam wszystkich. Obserwuje forum od dawna ale dopiero teraz postanowilem napisac. Po glowie ostatnio mi chodzi remis w nba i z tego wzgledu mam pytnaie do kogos ze statami bo ja jak zwykle planuje je robic ale nic z tego w koncu nie wychodzi ???? (. Jesli ktos mialby chwilke i napisal remisowe mecze w tym sezonie (data, kto z kim i wynik po dogrywce) i tylko ilosc remisow w dwoch poprzednich sezonach tak dla porownania to bede wdzieczny. Za wszelka pomoc dziekuje. Pozdrawiam
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,dziś jeden kulturalny typ hehe
Golden State Warriors vs. Orlando Magic✅
Typ:2
Kurs:1.7

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, szczególnie dla nas ponieważ najprawdopodobniej Marcin Gortat znowu wybiegnie w pierwszym składzie z powodu kontuzji Howarda który jest &quot;day to day&quot;, ale nie sądzę żeby trener Magiców chciał go od razu zajeżdżać po kontuzji, pewnie da mu trochę odpocząć na spokojnie. A więc dlaczego Magicy ?? Po pierwsze Orlando ma lepszy skład i nawet bez Howarda powinni sobie poradzić z przeciętnymi Goldenami, po drugie mam nadzieje że Gortat poradzi sobie z Biedrinsem który warunkami fizycznymi jest podobny do Marcina, po trzecie Orlando ma najlepszy bilans na wyjazdach 9-3 i jak wiadomo w sezonie 07/08 także byli jedną z najlepszych drużyn NBA grających na wyjeździe, po czwarte ostanie 3 z 4 spotkań Orlando wygrało przeciwko Goldenom. Tak więc takie argumenty skłaniają mnie aby postawić na Magików, ale to jest tylko sport wszystko może sie zdarzyć.
Brawo Marcin 16 pkt 13 zbiórek piknie !!!
P.S Może ma ktoś stronkę z powtórkami meczy NBA niestety nie dałem rady obejrzeć tego meczu :/
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dodam tylko, że drużynę GSW nawiedziła plaga grypy. Zachorowali m.in. Stephen Jackson czy Rony Turiaf i niewiadomo czy zagrają. Do tego kontuzję ma Correy Maggette, więc siła podkoszowa Warriorsów jest mocno średnia ;-) Co do Howarda to czytałem, że naszczęście nie zagra. Szanse w S5 dostanie więc pewnie nasz Marcin Gortat ;-)
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
czy ktos wie dlaczego nie ma u zadnego buka w ofercie meczu Charlotte - Chicago?

przecież to jest standart i nie tylko tego meczu nie ma jescze w ofercie...buki kombunują jaką linię wystawić , pewnie nie jest wiadomo czy ktoś ważny dla jednego lub drugiego zespołu będzie mógł zagrać, poczekaj cierpliwie może będzie dopiero wieczorem
 
slander 10

slander

Użytkownik
Atlanta Hawks-Boston Celtics Typ: 1 ⛔⛔⛔ (85-88 )
Dziś zostanie przerwana seria Celtics 15 zwycięstw z rzędu. Dlaczego? Bo Hawks grają u siebie, gdzie Celtics polegli ostatnio 3 razy z rzędu. I to w play-offach. Według mnie większy postęp od tego czasu zanotowała Atlanta, co widać po jej bilansie we własnej hali: 9W 1L. To właśnie Hawks przerwali rekordową serię Cavs i dziś mogą to samo zrobić Celtom.
Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie. Nieco ponad miesiąc temu w Bostonie gospodarze wygrali 103-102, a decydujące punkty zdobył Paul Pierce. W ostatnim meczu opuścił on przedwcześnie parkiet, ale dziś ma grać. Jednak z pewnością będzie pamiętał o bólu w kolanie i może nie będzie grał zbyt agresywnie. Do składu Celtics powraca także Eddie House. Jest to ważny gracz jeśli chodzi o trudne mecze, bo zawsze można liczyć na jakieś trójki z jego strony.
Ogólnie uważam, że Atlanta jest naprawdę silną drużyną. Stawiałem przeciwko nim w meczu z Cavs, bo ich nie doceniałem. Stawiam na nich trochę na przełamanie Bostonu, bo jak nie z Hawks, to z kim ma przegrać w najbliższym czasie?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Boston Celtics @ Atlanta Hawks ⛔ 88:85
typ: 1 (AH -5.0)
kurs: 2.00
buk: bet365

Ciekawy kurs na Celtics, ale moim zdaniem troche zawyzony. Po czesci jest spowodowany jest kontuzja Pierce&#39;a, jednak z tego co wyczytalem na ESPN jest duza szansa ze dzisiaj zagra. Celtics wydaja sie byc jeszcze mocniejsi niz w poprzednim sezonie. Nie dosc ze nadal swietnie bronia, to teraz potrafia dysponuja grozniejszym, plynniejszym atakiem. Spowodowane jest to za pewne lepszym zgraniem zespolu, ale takze tym, ze coraz wieksza role w zespole odgrywa Rajon Rondo. Jest bogatszy o bezcenne doswiadczenia z mistrzoswskiego sezonu, poprawil gre w obronie, o wiele czesciej wbija sie pod kosz rywali. W Celtics od tego sezonu jeszcze lepiej graja rowniez rezerwowi, szczegolnie dynamiczny Tony Allen, ktory jest cennym urozmaiceniem ataku C&#39;s.

Hawks takze graja lepiej niz w poprzednim sezonie. Swietnie zaczeli, na pewno powyzej oczekiwan wiekszosci kibcow. Ostatnio notuja serie 3 meczow bez porazki, ograli Heat, Bobcats (z malymi problemami) i co najwazniejsze: zatrzymali Clevelend Cavaliers. Widzialem tylko niewielka czesc tego meczu wiec nie za duzo mam do powiedzienia na jego temat, jednak z tego co pozniej czytalem i slyszlalem to bardziej Cavs zagrali slabiej, niz Hawks wybinie. Pod dluzsza nieobecnosc Josha Smitha swoja pozycje w klubie jeszcze bardziej zwiekszyl Joe Johnson. Teraz nikt nie ma watpliwosci ze jest prawdziwym liderem tego zespolu. To glownie na nim, i na dobrze grajacym w tym sezonie Mike&#39;iem Bibby&#39;im (swoja droga to bedzie ciekawy pojedynek point guardow obu druzyn), Hawks opieraja swoja gre.

Patrzac na ostatni sezon i ostanie Play Offy mozna dosc do wniosku ze Hawks maja jakis patent na Celtics. Zaryzykuje takie stwierdzenie: mieli patent na Celtics. Jak juz wspomnialem C&#39;s to troche inna druzyna niz ta ktora zdobyla mistrza. Jeszcze lepsza druzyna. Mam nadzieje ze Paul Pierce&#39;a dzisiaj zagra, bo z nim w skladzie Celtics powinni pokonac Jastrzebie, na przekor tym ktorzy twierdza ze ich seria sie dzisiaj skonczy. Kiedys sie na pewno skonczy, watpie zeby nastapilo to w tym meczu.
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam, dzisiaj fani NBA widzą tylko jeden mecz a mianowicie :
Atlanta Hawks vs. Boston Celtics⛔
Typ:1
Kurs:2.4

Sporo czasu dzisiaj zastanawiałem się nad tym typem ale po dłuższym przemyśleniu postanowiłem zaryzykować. Mecz zaczyna sie o przyjemnej godzinie więc spokojnie będzie można go obejrzeć ???? . Dlaczego Atlanta?? Sam nie wiem dlaczego, ale Boston w końcu musi przegrać i mam nadzieję że nastąpi to dzisiejszego późnego wieczoru. Atlanta prezentuje się w tym sezonie bardzo ładnie 15-9 , 9-1 home, chociaż na swoim parkiecie nie mieli oni wymagających przeciwników oprócz Cleveland, ale w poprzednim sezonie także nieźle prezentowali się na swoim parkiecie i wierzę w ich dobrą postawę dzisiejszego wieczoru. Pierce zapewne zagra, ale pewnie trener nie będzie go zajeżdżał. Boston nie jest nie do pokonania, chłopaki z Atlanty muszą tylko w to uwierzyć, ostatnio Indiana była bardzo blisko ale w dogrywce już nie wytrzymali, z Bobkami Boston tez wygrał tylko 5 pktami. Powiem jedno kurs warty ryzyka a mecz obejrzenia, bo myślę że będzie na co popatrzeć.
EDIT
Ahh ładny mecz dobry difens ze strony Atlanty a wszystko przez Garnetta który pod koniec trafił kilka ważnych rzutów, i ten niecelny wolny Johnsona na remis i 2,7 do końca meczu a tak pudło faul na allenie i po meczu.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks vs. Boston Celtics
Typ: Boston Celtics -8.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Dzisiaj zapowiada sie super mecz pomiedzy Atlanta Hawks a Boston Celtics moimi faworytami jest druzyna z bostonu poniewaz watpie zeby Atlanta przerwała passe 15 zwyciestw Bostonu, fakt zrobiła bardzo duze pstepy ale Boston tez jest bardzo w dobrej formie i dzisiaj napewno wygra na ostatnie ostatnie 10 spotkan Boston wygrał wsyztskie natomiast altanta na 10 ostatnich meczy wygrała 6. bilans u siebie ma taki sam jak Boston na wyjezdzie czyli 9 zwyciestw i 1 porazka. ostatnio spotkaly sie dwie druzyny w Bostonie i Boston wygral co prawda 1 pkt dlaczego tylko tyle? bo zlekceważyli rywala i dzisiaj mysle ze Boston zagra od ostatnich minut bardzo dobra gre i przez ostatnie dwie karty bedzie tylko utrzymywał na dystans altante.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
moje typy na dzisiaj, narazie same handi bo expekt moim zdaniem daje ciała jezeli chodzi o nba.


Boston Celtics - Chicago Bulls handicap ⛔⛔⛔
Typ: 2 (+12)
kurs: 1.91
buk: expekt

Boston ma swietny bilans, 16 wygranych z rzędu. Każda seria sie kiedyś kończy, w tym upatruje szanse, nie mniej jednak spodziewam sie wygranej bostonu ale mniejsza liczba punktow niz daje handicap.

Detroit Pistons - Utah Jazz handicap ⛔⛔⛔
Typ: 1 (-3)
kurs: 1.91
buk: expekt

Detroit w tym sezonie gra troche ponizej oczekiwań, ale z Utah wygra u siebie pewnie.

Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers handicap ✅✅✅
Typ: 2 (-1)
kurs: 1.91
buk: expekt

Ciekawe spotkanie szykuje sie w Denver, dosyć silna drużyna z zachodu podejmować bedzie wicelidera konferencji wschodniej, to spotkanie da odpowiedz ile są warci Cavsi na tle solidnej drużyny zachodniej. Przewiduje pewną wygraną Cavs .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom