>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
lucky93 529

lucky93

Użytkownik

Philadelphia 76ers VS Oklahoma City Thunder

Oklahoma City Thunder

@1.89 ✅
Ostatnio grałem na Oklahome i dziś bez wahania na nich stawiam ???? Ostatni mecz mam nadzieję że był bodźcem zwrotnym, do tego forma zespolu Philadelphia i spotkania pomiędzy nimi (1 wygrana na 15 spotkan) na korzyść Oklahomy świadczy za graniem na nich.
Nie ma co tu dużo pisać, trzeba brać dobry kurs ????
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 0

frankdrebin

Użytkownik
Już wygrana z GSW miała być bodźcem zwrotnym a pożniej było dalej dno ???? Jak juz to trzeba poczekac na to czy Embild zagra.
według roto zagra
Joel Embiid (back) will play on Friday night against the Thunder.
już ostatnio powiedziałem sobie że nie gram więcej na OCT i tego się będe trzymał ... teraz kusi mnie under 218 do dubla ... ????
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dwie poprzednie noce na plus, więc lecimy dalej i oby znowu było do przodu!
Washington Wizards - Los Angeles Clippers
typ: over 202,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 1.49 (fortuna)
W składzie Clippers duże osłabienia, brak Beverleya, Griffina, Gallinariego i Riversa, są to niewątpliwie poważne osłabienia, tym bardziej jak spojrzymy na to jak w ich poprzednim meczu (9 grudnia obie drużyny grały w LA, wynik 113-112 wygrana Clippers) spisywał się Gallinari, który potrafił rzucić wtedy 25 pkt. W tym spotkaniu jednak go nie zobaczymy. Washington ostatnio wrócił na własny parkiet i wygrał z Memphis do składu wrócił także najlepszy ich zawodnik - Wall, który powinien dostać więcej minut niż w osatnim meczu co jest argumentem za tym, że tych punktów będzie więcej niż w starciu z Grizzlies. Czarodzieje rzucają średnio 108 pkt w meczach domowych, Clippers w meczach wyjazdowych średnio 101 pkt. Pomimo tego, że w składzie z Los Angeles poważne osłabienia myślę, żę mimo wszystko powalczą i nie będzie pogromu a wynik będzie zbliżony do tego z meczu 9 grudnia. Jeśli komuś się uda złapać jeszcze niższą linię to polecam.

Orlando Magic - Portland Trail Blazers
typ: Portland Trail Blazers ✅✅
kurs: 1.65 (fortuna)
Kilka dni temu wspominałem o tym, że Portland na wyjazdach gra całkiem dobrze w defensywie, więc dziś to powtórzę a do tego jeśli spojrzymy na ich wyniki na wyjeździe to widać gołym okiem, że radzą sobie lepiej niż na własnej hali, do tego spore osłabienia w składzie Orlando - nie zagra Founier i Ross, a występ Affalo, Gordona i Isaaca stoi pod znakiem zapytania, więc może być tak, że w ogóle nie będą mieli kim postraszyć, tak jak mogą straszyć Portland, którzy mają taki duet jak Lillard - McCollum i wątpie, że obrona Magic ich zatrzyma.
łączny kurs: 2.46
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
wygląda na to że mimo kontuzji oponenta Boston oddaje mecz, grają po prostu nieudolnie..
stało się coś czego raczej nikt nie zakładał.. skuteczność zawodników Boston to jedna WIELKA porażka... ostatni raz Utah wygrała z Bostonem na wyjeździe w 2008 roku.. niestety w końcu się przełamali.. tylko czemu akurat dzisiaj.. ehh
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Miami, Detroit, Portland, Oklahoma, Utah, Nowy Orlean, San Antonio... Ja tu widzę ze dwa, trzy zwycięstwa gości co najmniej. Portland to myślę że spokojnie powinni sobie poradzić. Najpewniejszy dla mnie mecz to Bucks
No tak, nieraz właśnie te najpewniejsze mecze okazują się tymi które nie wchodzą...
 
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Nie za duży ten kurs na Portland?
Co uważacie? Warto na nich próbować?
Słuszna uwaga, ja dzisiaj gram Celtics licząc, że poprawią swoją skuteczność plus właśnie Portland, które wygrało ostatnie swoje 2 mecze, a w poprzednich z GSW i Huston mimo że przegrali prezentowali się bardzo dobrze + szerszenie na ostatnie 10 spotkań aż 8 porażek więc warto złapać Blazers po dobrym kursie. Mi udało się wyhaczyć 2.40 i Celtów na 1.45
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 52

basketm

Użytkownik
Polecam sprawdzać roto i status Porzingoda, jesli zagra to smialo mozna ladwoac na Knicks po kursie 2.5. Okc wczoraj 3 dogrywki grało w Filadelfii także no. Knicks u siebie to calkiem inna druzyna. Od wczorajszego meczu nie minelo nawet 24h. Melo 45 min, Pg 47, Adams 50, RW 52 także nic tylko grać i wygrywać.
Coś się chyba złego dzieje zreszta w okc, w clutch była akcja gdzie Melo był na wolnej pozycji, pokazywał gotowość do rzutu ale RW wolał się wbić pod kosz w trzech i nie trafić. Melo tylko rozłożył ręce i podreptał do obrony.
POLECAM jak nic innego w tym miesiącu.
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Polecam sprawdzać roto i status Porzingoda, jesli zagra to smialo mozna ladwoac na Knicks po kursie 2.5. Okc wczoraj 3 dogrywki grało w Filadelfii także no. Knicks u siebie to calkiem inna druzyna. Od wczorajszego meczu nie minelo nawet 24h. Melo 45 min, Pg 47, Adams 50, RW 52 także nic tylko grać i wygrywać.
Coś się chyba złego dzieje zreszta w okc, w clutch była akcja gdzie Melo był na wolnej pozycji, pokazywał gotowość do rzutu ale RW wolał się wbić pod kosz w trzech i nie trafić. Melo tylko rozłożył ręce i podreptał do obrony.
POLECAM jak nic innego w tym miesiącu.
Steven Adams OUT dziś ;)
&quot;Steven Adams is out tonight for the Thunder. He is in the league’s concussion protocol after taking a hit against the Sixers last night.&quot;
 
B 52

basketm

Użytkownik
Steven Adams OUT dziś ;)
&quot;Steven Adams is out tonight for the Thunder. He is in the league’s concussion protocol after taking a hit against the Sixers last night.&quot;
Tym bardziej polecam typ, bo gosc jest najrowniej grajacym zawodnikeim okc
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Tym bardziej polecam typ, bo gosc jest najrowniej grajacym zawodnikeim okc
tak czy inaczej póki brak jest info o tym czy zagra Porzingis to nie tykał bym, bez niego łatwo im nie będzie, Oklahoma może i gra czasem piach ale potrafią też ostro przycisnąć jak się zmobilizują (przykład GSW), dziś według mnie największą mobilizację będzie miało dwóch grajków, Carmelo w OKC i Kanter w Knicks, na tego drugiego niestety nie widzę na żadnym buku linii, a szkoda, bo chętnie bym pograł na overek Kantera, Melo też kusząco wygląda ale wiadomo jak to w tej karuzeli Thunder bywa w tym sezonie, a Enes emocjonalny i charakterny kolo przeciwko byłemu teamowi który go wypieprzył dla Melo, napewno będzie na spinie, jak ktoś wie gdzie można pograć na niego to dawać info ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
tak czy inaczej póki brak jest info o tym czy zagra Porzingis to nie tykał bym, bez niego łatwo im nie będzie, Oklahoma może i gra czasem piach ale potrafią też ostro przycisnąć jak się zmobilizują (przykład GSW), dziś według mnie największą mobilizację będzie miało dwóch grajków, Carmelo w OKC i Kanter w Knicks, na tego drugiego niestety nie widzę na żadnym buku linii, a szkoda, bo chętnie bym pograł na overek Kantera, Melo też kusząco wygląda ale wiadomo jak to w tej karuzeli Thunder bywa w tym sezonie, a Enes emocjonalny i charakterny kolo przeciwko byłemu teamowi który go wypieprzył dla Melo, napewno będzie na spinie, jak ktoś wie gdzie można pograć na niego to dawać info ;)
yyy, czy ja czegos nie wiem? Czy przypadkiem Kanter nie byl zmiennikiem Adamsa? Troche przewartosciowales te role w druzynie
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
San Antonio Spurs – Dallas Mavericks
typ: under 203,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.48 (fortuna)
Wczorajszej nocy Spurs pozwolili sobie na stratę aż 124 oczek z ekipą Houston, ale to nic dziwnego ponieważ popularne &quot;Rakiety&quot; słyną z szybkiej i ofensywnej gry, ale to było poprzedniej nocy i kolejnej powinno być już całkiem inaczej, dlaczego uważam że ten typ ma szansę na powodzenie? Już wyjaśniam - Spurs mimo wszystko to nadal jedna z najlepszych obron w lidze (pozwalają rywalom na zdobycie średnio 98,4 pkt.), oprócz tego grają w bardzo wolnym tempie (pod tym względem aż 29 miejsce w lidze), a to sprzyja niskim wynikom. Co do Dallas to oni z kolei mają jedną z najgorszych ofensyw w lidze (średnio rzucają 99,8 pkt. przeciwnikom) i także grają wolnym tempem (26 miejsce w lidze pod tym względem), a jeśli spotykają się na parkiecie dwie takie ekipy to wynik powinien się zamknąć nawet poniżej 200 pkt. Ponadto kilka dni temu (13 grudnia) te zespoły grały ze sobą w Dallas a mecz ten zakończył się wynikiem 95-89.
Memphis Grizzlies – Boston Celtics
typ: Boston Celtics ✅✅✅
kurs: 1.50 (fortuna)
Krótko i zwięźle,każdy wie to co się wydarzyło minionej nocy w Bostonie, okropna skuteczność.. na 31 prób za 3 pkt. tylko 9 udanych, uważam to za wypadek przy pracy i wierzę w Celtics, że pokaża się tej nocy z dużo lepszej strony tym bardziej, że ich przeciwnikiem będzie Memphis w którym nadal nie zobaczymy Conleya, ponadto wypadł Parsons i pod znakiem zapytania stoi występ Evansa. W drużynie gości Horford i Irving zdolni do gry, więc daję im szanse na odpokutowanie za poprzednią noc, a przeciwnik do tego idealny, który w ostatnich 20 spotkaniach zdołał wygrać tylko 3 razy.
łączny kurs: 2.22 ✅✅✅

Co oprócz tego może się dzisiaj wydarzyć ciekawego? myślę, że NY Knicks mają dużą szansę na zwycięstwo o ile zagra Porzingis, a dodatkowe argumenty przytoczyli koledzy wyżej, Adams wypadł a do tego ten wczorajszy mecz z Philadelphia kosztował Oklahome dużo zdrowia i sił. Uważam też, że Portland stać na pokonanie Charlotte, jeśli spojrzymy jak Portland gra na wyjazdach a na to w jakiej formie są zawodnicy Hornets to jest szansa że ten typ może się sprawdzić (ewentualnie można się też spodziewać jakiegoś under&#39;owego meczu np. under 210,5 pkt.) - dla lubiących ryzyko i granie wyższych kursów to te dwa mecze uważam że można próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom