>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Chyba jestem zmuszony podać jeszcze jeden typ bo dopiero teraz zauważyłem linie na handicap Orleanu... A bukmacherów na moje oko lekko poniosło, ja rozumiem, że Houston fajnie wygląda w tym sezonie a Orlean gra w kratkę ale bez przesady u gospodarzy nie ma kto zatrzymać Davisa i Cousinsa i tutaj można spodziewać się sporo punktów z ich strony, owszem ławka może trochę stracić u gości ale nie widzę tutaj jakieś wielkiej przewagi zbudowanej przez Houston i dlatego jeśli tylko Davis zagra to polecam ten bet ale narazie się wstrzymajmy i czekamy na informacje, jeśli zagra to wchodze w to za dobrą stawke bo wydaje mi się, że goście mogą spokojnie powalczyć dzisiaj i nie przegrać więcej niż 13pkt różnicy
Houston Rockets - New Orleans Pelican
typ : New Orleans Pelicans handicap +13,5 @1,60 Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Niby 13,5 na Pelikany wygląda fajnie, tylko, że Houston i 20+ może wygrać ten mecz, takie trochę 50/50, wszystko od Hardena zależy.
Wiadomo ale była informacja, że Harden ma lekkie problemy i wydaje mi się, że jeśli zagra to nie będzie grał na 100%
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Davies ma jakieś tam problemy z mięśniem przywodziciela, cholera wie, czy wystąpi.
Lecą kursy na Boston, pewnie Horford zagra.
Jeśli tak jest to myślę, że warto spróbować underek Davisa, bo jeśli by zagrał to myślę, że mniej minut i nie będzie się forsowac na siłę
Forbet ma linie 25,5 @ 1,80
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Mavs- Spurs
Nie mam jeszcze kursu na unibecie i trzeba bedzie jeszcze jakiś czas poczekać ale gram na Spurs. Wielce prawdopodobny powrót Kałaja to nie jedyny powód. Spurs sa wypoczęci. Grali z soboty na niedziele i to bez Gasola, Parkera czy Greene&#39;a. Jeżeli Kawhi wróci to rotacja zwiększa sie drastycznie. Moga z nim grac fajny small ball jezeli Gay bedzie tez na parkiecie albo obydwaj moga dzielić sie minutami i grac na pełnych obrotach. LMA w świetnej formie powinien pod koszem robić kaszanke z rywali. W dwóch ostatnich spotkaniach z Mavs rzucał 32 i 33pkt. Nie ma kto po prostu go bronić, także tutaj zagram również Jego over punktowy jak tylko sie pojawi. W Mavs dalej nie gra Smith Jr.( 14ppg, 4r, 4a). Dallas ostatnio niby nie gra źle. Ostatnie 5 spotkań to dwie wygrane u siebie i potem 3 porażki z wyżej notowanymi rywalami ale właśnie porażki przez brak cwaniactwa i utrzymania dobrej gry w końcówkach. Ze Spurs to konieczne żeby wygrac.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj chyba można próbować coś pod Chicago ale ja raczej pozostanę przy Overze Markkanena, który do tej pory zawiodl mnie tylko raz ale to nie zmieni mojego podejścia do tego chłopaka bo uważam go za spory talent i jestem zdania, że Chicago trafiło w 10 z wyborem draftu. Dzisiaj Boston osłabiony a jeśli Horford nie zagra to tymbardziej ładuje się w to grubiej ale narazie luźna stawka, silny skrzydłowy Chicago gra dobrze pod koszem, potrafi świetnie rzucać z odejścia do tego często siedzą mu trójki, trochę przypomina mi Kevina Love&#39;a ale uważam, że spokojnie może być lepszy od niego, tak jak mowilem narazie luźno ale gdy okaże się, że All nie gra to jeszcze grubiej.
Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Markkanen Over 14,5 pkt @1,80 Forbet
Markkanen wypadł, Zwrot stawki

Do tego mam jeszcze inna propozycje trochę bardziej &quot;luzniejsza&quot; ale tutaj też upatruje spore szanse i dlatego, że nie lubię dublowac kogoś betow to idę jeszcze odważniej w under wojowników niż kolega wyżej.
Jeśli mam być szczery to kibicuje Goldenom jeszcze z czasów kiedy mistrzami nie byli ale jakos ich gra wpadła mi w oko bo robią to naprawdę efektownie ale dziś będzie brakowało ich perełki czyli Currego a to jest spore osłabienie czego może nie do końca odzwierciedlaja ostatnie wyniki ale za to ilość rzuconych punktów już tak i może gdyby nie to, że gospodarze znacznie poprawili się w defensywie to w nawet złotówki bym na ten bet nie postawił ale jednak naprawdę to zrobili w co trudno było mi uwierzyć, a Portland na wyjazdach potrafi bronić i udowadniali to nieraz choć w meczach z wojownikami nie licząc play off zawsze tracili dużo punktów to jednak brak Stephena sporo zmienia w grze Warriors i napewno tempo nie będzie zabójcze i ilość dobrze wykreowanych akcji będzie mniejsza z ich strony, wydaje mi się, że Durant może pokryć linie i też można pójść w Over ale jednak nigdy nie wiadomo kiedy Thompsonowi odbije i rzuci nagle ponad 30 pkt a wtedy Durant już może jej nie pokryć dlatego dziś wydaje mi się, że można ładować się w underek punktowy gospodarzy bo mecz może być na styku i tempo wcale szybkie nie będzie.
Golden State Warrios - Portland Blazers
Typ: Warriors Under 113,5 pkt @ 1,80 Forbet
✅✅✅
Chyba jestem zmuszony podać jeszcze jeden typ bo dopiero teraz zauważyłem linie na handicap Orleanu... A bukmacherów na moje oko lekko poniosło, ja rozumiem, że Houston fajnie wygląda w tym sezonie a Orlean gra w kratkę ale bez przesady u gospodarzy nie ma kto zatrzymać Davisa i Cousinsa i tutaj można spodziewać się sporo punktów z ich strony, owszem ławka może trochę stracić u gości ale nie widzę tutaj jakieś wielkiej przewagi zbudowanej przez Houston i dlatego jeśli tylko Davis zagra to polecam ten bet ale narazie się wstrzymajmy i czekamy na informacje, jeśli zagra to wchodze w to za dobrą stawke bo wydaje mi się, że goście mogą spokojnie powalczyć dzisiaj i nie przegrać więcej niż 13pkt różnicy
Houston Rockets - New Orleans Pelican
typ : New Orleans Pelicans handicap +13,5 @1,60 Forbet
✅✅✅
Pograne nawet pomimo nieobecnosci Davisa, poprostu miałem czuja, że goście powalczą ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
To co Panowie, dzisiaj też zarabiamy na nba? ;) ciekawe mecze są dziś w nocy, wydają się trudne do typowania ale napewno jakaś perełka się znajdzie .
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Ode mnie taka propozycja na dzisiejszą noc:
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs handicap -3,5 ⛔
kurs: 1.55 (fortuna)
Co prawda Spurs wyglądają dużo lepiej w meczach rozgrywanych u siebie (bilans 13-2), niż na wyjazdach (bilans 6-6) ale uważam, że odniosą kolejne zwycięstwo ponieważ Dallas nie jest według mnie wymagającym przeciwnikiem, mają problemy z atakiem (średnia 100,1 pkt na mecz) a mając na uwadze to, że San Antonio ma w tym sezonie jedną z czołowych ekip jeśli chodzi o defensywę można przypuszczać, że bez problemu powinni sobie poradzić z zawodnikami Mavericks tym bardziej, że do zespołu Spurs wraca gwiazda ekipy Khawi Leonard (dwa razy wybierany na obrońce roku NBA), możliwe też że do dyspozycji trenera będzie D.Green, a w szeregach Dallas może zabraknąć D. Jr. Smitha, który jest jednym z najlepszych debiutantów i średnio zalicza 14.4 punktów, 5 asyst i 4 zbiórki na mecz. Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia tych drużyn to na ostatnie 11 spotkań 10 razy górą byli Spurs.
Detroit Pistons - Denver Nuggets
Typ: Detroit Pistons ⛔ DETROIT PISTONS - jedno WIELKIE nieporozumienie.. nie ruszam już tego zespołu do końca sezonu cokolwiek by się nie działo ⛔
kurs: 1.44 (fortuna)
Po sześciu porażkach z rzędu popularne Tłoki mają dużą szansę na przełamanie tej złej serii, do Detroit przyjeżdza ekipa Denver Nuggets dla której będzie to 5 mecz z rzędu na wyjeździe, ich ostatni mecz na pewno kosztował ich dużo sił, grali z Indiana z którą ostatecznie przegrali w dogrywce. Bilans ekipy z Denver na wyjazdach wygląda dość kiepsko - na 14 spotkań tylko 4 razy zwyciężali, jeśli spojrzymy w drugą stronę to Pistons u siebie grają przywoicie na 12 meczów przegrali tylko 4 w tym z takimi drużynami jak Boston, Golden State czy Cleveland - czyli nie z byle kim. Nuggets nadal będą grać bez kontuzjowanego Jokicia i Millsapa - dwa ważne elementy zespołu &quot;Bryłek&quot;. Uważam, że będzie to wyrównane starcie, ale na koniec meczu górą bedą zawodnicy Detroit Pistons, którzy myślę że mają dość porażek i bedą jeszcze bardziej zmotywowani aby zwyciężyć.
Łączny kurs: 2.23 ⛔
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Ekipa Brooklyn Nets poradzi sobie dziś z Ekipą Gortata? Ja bym tu spróbował na wygraną gospodarzy ???? U gości brak Wall&#39;a więc może warto..
 
alexiis 121

alexiis

Użytkownik
Ekipa Brooklyn Nets poradzi sobie dziś z Ekipą Gortata? Ja bym tu spróbował na wygraną gospodarzy ???? U gości brak Wall&#39;a więc może warto..
A to Ci argument, przecież Walla brakuje kilka spotkań już. Dla mnie, jak będą w tym meczu dzielić się piłką chociażby tak jak z Clippers to nie widzę szans po stronie Nets.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom