>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2015

Status
Zamknięty.
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dubelek na dzisiaj, ze skromnym AKO. 2.32:
Oba mecze wyjazdowe, ale mam nadzieję, że jednak damy rade,
Po pierwsze Rondo out, ważny punkt Sacramento, kreuje ich, jak ma w zwyczaju, nawet trochę mniej afer z tym człowieczkiem ostatnio ;d Jego brak to moim zdaniem znaczne osłabienie Kingsów, za to Rockets ma wszystko żeby postawić się Sacramento, ostatnio ich gra zaczęła jakoś wyglądać. Nie oznacza to, że dużo wygrywają, jednak ostatnie dwie wyjazdowe porażki skończyły się odpowiednio, z Denver -6, a z Netsami -5, myślę, że jeśli przegrają, to też po walce, stąd handi na +:
Rockets +7.5 @ Kings 1.40

Bucksi mają w ostatnich 5ciu meczach wyjazdowych same porażki, ale drużyny były o klasę lepsze od Lakersów, z resztą trudno nie być ^^ Lakers ma ogólny run porażek 5, pewnie też chcieliby to w końcu przerwać, ale patrze na to czysto psychologicznie: Lakers jest zmęczone Kobem, kibice szaleją, gracze nie mogą wytrzymać, klub ma propsy ze sławy Kobego, trener daje mu szans ile chce, ale gracze ze zdenerwowania naśmiewają się z tego, z resztą co im pozostało? :d
Za to Bucksi wygrali ostatnio z mistrzami u siebie, przerwali tą serie, skład jest bardzo młody, trener który mówi że zrobi dla tych chłopaków wszystko, myślę że wyjdą z siebie, a to wyrwą. Połowa NBA nie mogła zatrzymać GSW, a im (w przychylnych okolicznościach ale jednak) się udało, mam nadzieję, że będą niesieni, no i psychicznie uwierzą w swoje umiejętności o wiele bardziej niż dotychczas!
Bucks (-2.5) @ LAL 1.66
 
H 187

h778

Użytkownik
to jednak fakt, że wracają do domu po 8 meczach away, może tu mieć istotne znaczenie
Nie mam dokładnych danych, ale śledzę to od początku zeszłego sezonu i bardzo często po tak długim tourze pierwszy mecz u siebie jest wyjątkowo słaby, więc jeżeli ma to mieć jakieś znaczenie - to tylko negatywne.
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Nie mam dokładnych danych, ale śledzę to od początku zeszłego sezonu i bardzo często po tak długim tourze pierwszy mecz u siebie jest wyjątkowo słaby, więc jeżeli ma to mieć jakieś znaczenie - to tylko negatywne.
Zgadza się, pierwszy mecz po długiej serii wyjazdowej uważany jest jako bardzo zły punkt w terminarzu.
Ciężko to racjonalnie uzasadnić, kiedyś natrafiłem się na tekścik, który uzasadniał to tym, że póki wszyscy są jeszcze razem to się trzymają wzajemnie, natomiast po długiej nieobecności wszyscy rozjeżdżają się do rodzin, jest sporo rzeczy do załatwienia, kumuluje się zmęczenie po tych wszystkich podróżach i przychodzi takie ogólne rozprężenie, szczególnie kiedy trip był dobry. Nie pamiętam dokładnie jak to tam szło, ale coś w ten deseń.
Kto to ich tam wie, w każdym razie rzeczywiście statystycznie te pierwsze mecze po długich wyjazdach, szczególnie w roli faworyta, nie wypadają najlepiej.
Skoro już jesteśmy przy tym...
Mecz patologicznych Lejkersów, których defensywa jest dziurawa jak ser szwajcarski, z dziadkiem Kobim ceglącym na potęgę, z beznadziejnym trenerem, który boi się swojego podstarzałego gwiazdora, po baaardzo długiej serii wyjazdowej, zakończonej pogromem od przeciętnych Rakiet
przeciwko
młodej, zdolnej, mającej ogromne możliwości defensywie drużynie, prowadzonej przez inteligentnego szkoleniowca, świeżo po triumfie nad będącymi nie do pokonania Warriors
i na otwarcie mamy +2 ?
Decyzja może być tylko jedna: Lakers +4 @2.04 Matchbook ✅
Powodzonka !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers -&gt; Powyżej 200.5 pkt | @1.70 | Betano ⛔ Fatalna skuteczność.
Gram akurat taką linię po w/w kursie. Celtics u siebie są bardzo mocni. Teraz do Bostonu przyleciała ekipa z mistrzowskimi aspiracjami i samym LeBronem. Będzie to zacięte spotkanie. Mistrzowie NBA z sezonu 2007/08 są z pewnością bardzo pewni siebie po tym, gdy najpierw nieznacznie przegrali z Warriors, gdzie toczyli wyrównany bój i mecz rozstrzygnął się dopiero w drugiej dogrywce. Jeszcze większego kopa mogła im dać wygrana w Charlotte z jordanowskimi Hornets, którzy na własnym parkiecie przegrali na 14 meczów dopiero po raz 4-ty. Celtics w tym sezonie zdobywają średnio 103.66 pkt/mecz. Cavs mogą popisać się średnią 102.04 punktów na spotkanie. We własnej hali Celtowie zdobywają 104.83 PPG. Cavs na wyjazdach to niecałe 100 pkt/mecz (99.9 PPG). Ostatnie mecze w H2H nie były za bardzo overowe. Jakby tak spojrzeć na ost. 5 meczów, to ta linia pokryta została tylko jeden raz. Jednak wiadomo, że jest to zupełnie inny sezon. Boston dawno nie grał tak dobrze na własnym parkiecie, a Cavs w road-tripach nie zachwycają dlatego może paść dużo punktów. Linia wydaje się logiczna. Kurs dobry do dubla, polecam.
 
crip 40

crip

Użytkownik
Milwaukee -5,0 @ 2,00
Milwaukee to młoda, żądna krwi drużyna. Niestety sezon zaczęli można śmiało powiedzieć, że średnio
i jeżeli chcą się liczyć w walce o playoffy to z drużynami takimi jak Lakersi muszą, po prostu muszą wygrywać.
*Bucks (10-15) ostatnio zagrali solidne zawody z najlepszą bezwątpienia drużyną na świecie
przerywając tym samym streak 28W mistrzów. Jest to napewno niezwykły motywator dla tych młodych kotów i swego rodzaju sygnał dla reszty ligi, że oni wcale się nie położą, a będą walczyli do samego końca o playoffy nie patrząc na to kto stanie na ich drodze. Bucks nie są raczej drużyną lubiącą grać wyjazdy o czym świadczy bilans (2-10) oraz seria 9L on road. Do tego z osłabień nie zobaczymy dzisiaj Vasqueza oraz Baylessa.
*Lakers (3-21) kolejny sezon zawodzą swoich kibiców. Fenomenalny kiedyś Kobe gra aktualnie chyba najgorszy sezon w karierze. On nawet nie jest cieniem siebie samego, jest zwykłym zaciekiem na oknie, który Cie w*urwia za każdym razem gdy koło niego przechodziz lub widzisz z piłą. Będąc jeszcze kilka miesięcy temu idolem młodych graczy jak Russell, teraz stał się pośmiewiskiem
i czynnikiem wpływającym na okropną grę zespołu. Nie jestem w stanie wymienić ani jednej rzeczy która w tej drużynie funkcjonuje chociażby poprawnie. Lakers notują fatalne (1-7) w ostatnich meczach @ home. Prawdopodobnie zagrają dzisiaj w pełnym składzie co tak naprawdę niewiele zmienia.
Podsumowując:
Milwaukee Bucks są drużyną z potencjałem na playoffy ale jeżeli naprawdę chcą w nich zagrać to po takich drużynach jak Lakers muszą jeździć walcem, żeby budować sobie solidny bilans. Nie ma, że boli, potrzebują tych wygranych. Poza tym LA to idealna drużyna na przerwanie fatalnej serii na wyjeździe. Za Lakersami nie widzę praktycznie żadnych argumentów, nie z tak dziurawą obroną i przeciwko tak ułożonej defensywie Bucks.
⛔ Szkoda gadać o tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
weed233 854

weed233

Użytkownik

[size=5&quot;[color=&quot;red]]Kevin Love Double-Double @1.60[/color]
[/size]
Love przyjezdza razem z Cavs do Bostonu, gdzie tutaj właśnie nabawił się kontuzji w 4 meczu playoffów która wyeliminowała go z reszty sezonu. Myślę że dziś wyjdzie on nieźle zmobilizowany. Gracz z numerem #0 w tym sezonie osiaga statystyka na poziomie 17.8 PPG i 11 REB
W 4 meczu playoffów Olynyk kontuzjował Love&#39;a i dziś spodziewam się zaciętego meczu ze względu na wydarzenia z tamtego meczu (Z boiska wtedy też wyleciał J.R Smith i Perkins)
Gracz Cavs ma dziś match-up z Amirem Johnsonem więc nie jest to jakiś wybitny rebounder. To wszystko sprawia że Love dziś powinien wykręcić Double-Double i typ pobieram.
Dodatkowo :
CLE Cavaliers @1.87 Betano
LeBron James over 40.5 pts+reb+ast @1.87 Betano
LeBron James Triple-Double @8 Betano​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
GSW prawdopodobnie zmiecie dziś z parkietu Słońca. Przerwana passa zadziała za pewne mobilizująco na Wojowników. Ostatnie 4 mecze pomiędzy obiema ekipami kończyły się zwycięstwem GSW -19, -18, -1, -19. Nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo gospodarzy.
GSW -6,5 =&gt;1,40✅✅✅ 128:103
Kolejny mecz to Knicks i Wolves. Nie da się ukryć, że Wilki są na prawdę cienkie. Przegrywają wszystko jak leci, podobnie jest ostatnio z Nowojorczykami, którzy jednak w moim odczuciu są nieco lepiej poukładaną drużyną. Liczę dziś na Carmelo, który poprowadzi swój zespół do końcowego triumfu. Przypomnę, że Minnesota gra b2b...

Knicks - Wolves =&gt; Knicks -3 =&gt; 1,61✅✅✅ 107:102


AKO =&gt; 1,4 x 1,61 =&gt; 2,24
✅✅✅

Do tego leci singiel na ilość punktów w meczu Knicks i Wolves gdzie przewiduję sporą ilość zdobytych oczek z tego względu, że Minnesota gra szybko, obronę mają słaba (107,96,109,110,122,111,108,112 tyle ostatanio traciła ekipa Wilków), Knicks powinni to wykorzystać i nastukać dużo punktów. Wyniki ostatnich konfrontacji =&gt; 187, 214, 224, 209

Knicks - Wolves =&gt; Over 200,5 =&gt; 1,90✅✅✅ 209
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Indiana Pacers - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks Handicap +5.5 pkt @ 1.79 ⛔
Dallas Mavericks @ 2.55 ⛔

Unibet
Buki długo się wstrzymywały z wystawieniem kursów na ten mecz, głównie z powodu zagrożonego występu George, jak na razie widnieje status wątpliwy przy jego nazwisku, ale trener ma dać mu grać. Ja mimo tego idę w stronę Dallas, do którego wrócił w końcu Parsons, jak na razie dostaje mniejszą ilość minut, ale powinno być z tym lepiej. Indiana u siebie w tym sezonie przegrała tylko 3 pojedynki, jednak przeciwników nie mieli jakiś powalających, w większości mierzyli się z przeciwnikami ze Wschodu, przeciwko Zachodowi zaliczyli 4 spotkania, z czego 3 przegrali i tylko 1 udało im się wygrać i to ledwo, jedynie 4 pkt z Minnesotą. Dallas jak pokazało do tej pory, mimo osłabień przed sezonem, są w stanie sprzeciwić się każdej drużynie i w tym meczu tak bym ich nie skreślał, dlatego głównym typem na ten mecz jest dla mnie handicap +5.5 pkt, a dodatkowo dorzucam czyste win.
Golden State Warriors - Phoenix Suns
Golden State Warriors over 115.5 pkt @ 1.84 ✅
Golden State Warriors Handicap -11.5 pkt @ 1.81 ✅

Stephen Curry over 31.5 pkt @ 1.85 ⛔
Unibet
Seria GSW przerwana niespodziewanie przez Bucksów, na pewno są podrażnieni tą porażką, ale mieli ciężki okres gry, 7 spotkań na wyjeździe z rzędu, a na dodatek mecz b2b po dwóch dogrywkach. Dzisiaj wracają do domu, a ich przeciwnikiem jest Phoenix, więc w tym meczu będą mogli sobie trochę odreagować. Do grania ma wrócić Barnes, co jest na pewno plusem, u siebie powinni roznieść swoich przeciwników i prawdę mówiąc spodziewam się w tym meczu blow-outu, stąd taki handicap. Obie drużyny grały już ze sobą w tym sezonie, GSW wygrali 116:135, może tym razem tak efektywni w ofensywie nie będą, ale co 116 pkt mogą zrobić, a w tym znacząco powinien pomóc Curry, stąd takie overy.
Brooklyn Nets - Miami Heat
Miami Heat Handicap -3.5 pkt @ 1.81 ✅
Unibet
Ja tu nie widzę większych szans Brooklynu, od czasu do czasu wygrają jakieś spotkanie, ale z czasem powinni przegrywać coraz więcej. Miami wygrało ostatnie dość ciężkie spotkanie z Miśkami u siebie i Atlantą na wyjeździe, a po tym meczu powinni spokojnie dopisać do konta kolejne zwycięstwo. Krótko bo prawdę mówiąc nie ma tu co opisywać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ostatnio mało czasu, ale dziś wydaje mi się że dość pewny typ.

Pelicans @ Jazz
Jazz -2,5 1.83 Pinnacle ⛔
końcówka...
Tu polegam po prostu na tym co do tej pory widziałem w wykonaniu obydwu drużyn. Mocne u siebie Utah vs tragiczni na wyjazdach Pelicans. Jazz na własnym parkiecie są zawsze niewygodnym rywalem. W Salt Lake City porażki zaliczyli już m.in. Grizzlies, Raptors i Pacers. Z Pelicans też grali u siebie, odnieśli pewne zwycięstwo 101-87. Za to NOP na wyjazdach zupełnie bez sukcesów, tragiczne 1-12. Jedyna wygrana z Suns. Dla graczy Jazz idealna okazja na przełamanie serii 3 przegranych z rzędu, chociaż nie grali znowu z byle kim, bo ze Spurs i 2x Thunder. Nie widzę tu za bardzo szans dla Nowego Orleanu.​
 
weed233 854

weed233

Użytkownik

Andrew Wiggins over 20.5 @2.06 marathonbet ✅ 23 PTS Polecam na szybko, Kevin Martin out więc Wiggins powinien dziś oddawać więcej rzutów. Linia do gry, ponieważ gracz Wolves w tym sezonie srednia 20.7 PPG a w ostatnim meczu przeciwko Nuggets 23 PTS.

Hassan Whiteside over 10.5 rebounds @1.83 Betano ✅ 13 REB dziś łatwy match-up przeciwko Lopezowi, dużo gorszemu rebounderowi. Whiteside ma nad nim przewage i powinien to wykorzystać. W tym sezonie srednia 10.5 RPG. W tamtym sezonie przeciwko Lopezowi 11pts i 10 reb w 27 minut. Polecam
Dodatkowo :
Karl-Anthony Towns over 9.5 rebounds @2.05 Betano ✅ 10 REB
NY Knicks vs MIN Timberwolves over 199.5 @1.93 marathonbet ✅ 107-102
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Golden State Warriors - Phoenix Suns
Typ: Suns+6,5 (1st half) @ 1,97 w Betano ⛔ na 4:20 w 2q jeszcze prowadzili...
Gram nieco inaczej niż Chamberlain, gdyż w ogóle nie spodziewam się by Warriors zrobili dzisiaj blowout. Większość graczy spodziewa się łatwego zwycięstwa GSW i wszystko na to wskazuje, bo Suns nie są w formie a dodatkowo grają dzień po dniu. Z kolei gospodarze mieli 4 dni przerwy. Niby Warriors wypoczęci i mocno wkurzeni po ostatniej wtopie w Millwaukee ale ... ostatni mecz u siebie zagrali 19 dni temu. Powroty po tak długich tripach są zazwyczaj ciężkie, taka prosta prawda o NBA. Dodatkowo Suns ostatnio sporo lepsi na wyjazdach niż u siebie. W ostatnim meczu h2h zostali zmiażdżeni aż 17 pkt w I kwarcie i było po meczu ale w następnych kwartach grali już &quot;na zero&quot;. Liczę, że teraz, nawet jeśli GSW odskoczy to raczej pod koniec niż na początku meczu ;)
Przede wszystkim śmierdzi mi ta linia - 12,5 pkt. W obecnej sytuacji wydaje mi się za niska, a w niektórych bukach nawet spada. Typ bardziej pod przeczucie niż realne liczby dlatego gram tutaj handi na połowę a nie na cały mecz, bo Suns mają o 0,3 ppg dodatni bilans punktów zdobytych do straconych w pierwszej połowie (przy ujemnym bilansie -0,2 ppg w drugiej połowie) natomiast GSW po tripie mogą być zwyczajowo zardzewiali (choć zwyczajowo w pierwszych połowach są zdecydowanie lepsi niż w drugich) i liczę, że jak nie zadziała typowy schemat meczów GSW z ogórkami, tzn. że jak nie odskoczą na -10 pts w 1q, to Suns w 2q będą jeszcze w stanie trzymać wynik, gdyż GSW wbrew pozorom są zdecydowanie mniej efektywni przed syreną kończącą 1 połowę.
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Memphis Grizzlies @ Chicago Bulls - Bulls @ 1.54 - Betsafe - Stawka: 10/10 (kapitał pieniężny oraz wszelkie dobra materialne które posiadam)

Niezwykle łatwe zwycięstwo Dallas nad Słońcami z Phoelix. Gratuluję i dziękuję osobom, które zdecydowały się zagrać mój typ i zadać bolesny cios mojemu obecnemu wrogowi, firmie która oszukała mnie i okaradła a mowa rzecz jasna o Betsafe. Pierwsza z wielu bitew wygrana, ale wojna trwa dalej. I dziś zadamy kolejne uderzenie.

Nie muszę chyba mówić, jak bardzo osobista jest dla mnie sprawa oszustwa Betsafe. To prawdziwa zadra na moim honorze, który przez wszystkie lata mojego życia pielęgnowałem, aby gdy stanę przed Piotrowym Rajem mógł być pewien, że zasługuję aby przejść przez jego próg. Postanowiłem, że nie odpuszczę rabusiom z Betsafe dopóki nie dokonam totalnego dzieła zniszczenia tej firmy.

Poruszyłem niebo i ziemię aby zdobyć trochę informacji gdzie warto zainwestować pieniądze, aby być spokojnym o to, że pociągną one za sobą wygrany kupon. Posiadam wysoko postawionych przyjaciół w każdym zakątku świata, choć dziś daleko nie musiałem szukać. Pomogli mi polscy przyjaciele i naprowadzili na pewien tok myślenia. Natychmiast zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi. Oczywiście wszystkich szczegółów podać nie mogę, gdyż mogłoby to wywołać skandal dyplomatyczny, jednak na potrzeby analizy wskażę kilka argumentów.

A zatem. Typem na który dziś kładę swój przesławetny kapitał jest zwycięstwo Chicago Bulls nad Memphis Grizzlies. Kurs jest w tym przypadku prawdziwie wyborny, dzięki czemu Betsafe będzie musiał oddać w moje ręce kolejną wielką część swojego budżetu. Liczę również, że i Wy postawicie ten typ i również zagrabicie część ich pieniędzy, choć oczywiście nie tak wielką jak jaką ja swoimi pikapami przetransportuję do podziemnych skarbców, ale i to zapewne będzie dla nich bolesne.

Dlaczego Byki? Argumentów jest sporo i nie wszystkie mogę ujawnić. Mogę natomiast powiedzieć coś o liderze miejscowych czyli Derricku Rosie. &quot;Róża&quot; jest na tę chwilę prawdziwym pośmiewiskiem koszykarskiego świata. Wszyscy drwią z jego kolejnych kontuzji będąc przekonanym, że jego kariera jest już skończona. Nic bardziej mylnego. Przez pewien czas byłem odpowiedzialny za rozwój tego gracza i mogę powiedzieć co nieco o jego obecnej formie czy nastawieniu. Daję 100% gwarancję, że dziś jego dorobek punktowy będzie na tyle wysoki, że zamknie usta hejterów i nikczemników którzy wieszczą koniec tego gracza. Do tej pory Derrick wiele razy zawodził swoich kibiców. Co było tego powodem? Powód jest prosty - maska. Na pewno mieliście okazję zobaczyć maskę, którą podczas meczów miał na twarzy Rose. Miała ona chronić jego twarz przed urazami. Miała niestety również efekty uboczne. Maska była tak ciasna, że wyginała twarz zawodnika w taki sposób, że jego pole widzenia było mocno zmanipulowane. To co widział kiedyś, teraz wyglądało odrobinę inaczej. I tak jak kiedyś wydawało się, że widzi dokładnie kosz, tak teraz obraz był mocno znikształcony przez co Rose pudłował i zaliczał tak zwany miss (nietrafienie). Brzmi to dość zabawnie, ale jak widać nie wszystko co amerykańskie jest cudowne i fantastyczne. Dziś Derrick zagra już bez maski i jestem przekonany, że mecz zakończy ze znakomitym wynikiem punktowym, a także z bardzo wysoką skutecznością rzutów.

Druga, nieco bardziej tajemnicza sprawa. Jakiś czas temu zostałem zaproszony do Chicago aby celebrować podpisanie kontraktu sponsorskiego z firmą Cinkiarz.pl. Oprócz mnie na spotkaniu pojawili się inni &quot;wielcy&quot; Polacy - Bronisław Komorowski i Lech Wałęsą. O tym, że będę musiał dać się fotografować w towarzystwie komuchów (tak, to nie pomyłka) dowiedziałem się dopiero na hali. Zaprotestowałem i mimo, że cieszę się z transakcji na linii Bulls-Cinkciarz, to jednak nie zamierzałem stawać obok tych dwóch &quot;osobistości&quot; czyli TW Bolka i Bula. Stojąc trochę &quot;z boku&quot; całej sytuacji obserwowałem cały bankiet marząc o tym aby wreszcie wyjść z niego tylnymi drzwami czyli po angielsku. To co mocno mnie zaskoczyło, to to, że oprócz naszej trójki, wśród gości znajdował się również... Derrick Rose. Na tak ważnym spotkaniu nie mogło zabraknąć lidera drużyny. Dlaczego o tym wspominam? Ano dlatego, że koszykarz wspólnie z polską delegacją raczył się najlepszymi polskimi trunkami w sali bankietowej hali Chicago Bulls. Podczas gdy Wałęsa i Komorowski wyglądali jak zwykle, Derrick Rose był tak nawalony, że momentami chodził po salce na &quot;czworaka&quot;. Czemu upubliczniam ten fakt? Czy jestem kolejnym &quot;hejterem&quot; który chce zniszczyć karierę tego chłopaka? Absolutnie nie! Daję tylko do zrozumienia, że jego wcześniejsza słaba forma była czymś spowodowana. Teraz Derrick jest już całkowicie świeży i bez bólu głowy lub nawet Bullu (żart sytuacyjny) będzie mógł pokazać swoje umiejętności.

Memphis Grizzlies dobrze radzą sobie w tym sezonie, ale w starciu z nabierającymi żaglu w wiatry gospodarzami moim zdaniem nie będą mieli większych szans.

APEL - proszę o stawianie mojego typu u bukmachera Betsafe. Dziękuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Sądze że fajnym zakładem na dzisiejszą noc jest over San Antonio 99.0 Betsafe 1.9

Washington w ostatnich 8 meczach tracił: 112, 111, 107, 109, 103, 116, 106, 108
Na ostatnich 10 meczy ich przeciwnicy nie przekroczyli tej lini 2 razy.

San Antonio ostatnie 10 meczy: 118, 103, 109, 94, 119, 108, 103, 95, 89, 108

Patrząc na ostatnią forme obu drużyn idzie zauwazyc siłe ofensywną gospodarzy i ogromne problemy gości w defensywie. Sądze że linia warta zagrania. Powodzenia

114:95✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder
Over 205.0 pkt @ 1.91 ⛔
LeBron James under 27.5 pkt @ 1.85 ⛔
Russel Westbrook over 24.0 pkt @ 1.96 ✅
Betsafe
Piszę teraz, bo później prawdopodobnie nie będę miał czasu. Dzisiaj czeka nas ciekawe spotkanie pomiędzy Cavs i Oklahomą, w meczu tym nie powinno zabraknąć punktów, stąd mój typ na over. Oklahoma b2b, ale starterzy nie grali jakoś bardzo długo, dodatkowo cały skład zdrowy, więc w meczu będzie miał kto rzucać. W Cleveland wrócił niedawno Smith, jak i Shumpert, jednakże on dzisiaj nie zagra, najważniejszą informacją jest chyba fakt, że zagrać ma dzisiaj Irving i liczę na jego wielkie wejście. Ponieważ wrócił już Smith i skoro ma zagrać Irving to mniej rzutów będzie miał LeBron, który ostatnimi czasy przyzwyczaił nas do dużych zdobyczy punktowych, myślę jednak, że w tym meczu skupi się na kreowaniu sytuacji kolegom, a najbardziej Irvingowi, który w debiucie będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, dlatego 28 pkt może być mu ciężko zrobić w tym meczu, dlatego próbuję jego underu. I na koniec idę w over Westbrooka, który ostatnimi czasy zawodzi, ale tu powinien się spiąć. OKC grają b2b, a Russell nie zagrał jakiegoś oszałamiającego spotkania, grał tylko 27 minut i zdobył jedynie 13 pkt, dzisiaj minut powinno być więcej i uważam, że to on będzie liderem strzelców Oklahomy w dzisiejszym spotkaniu. Mam jedynie nadzieje, że Thunder nie zagra jakiejś padaki w ataku, jaka już im się zdarzała w grze.
Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Houston Rockets HT/FT @ 1.86 Betsafe✅
Houston Rockets Handicap -5.5 pkt @ 1.84
Unibet✅
Tu już naprawdę nie powinno być niespodzianki, jak grają Rakiety wiadomo, jednak Lakersi to dalej tylko Lakersi i dzisiaj nie powinni zagrozić, tym bardziej, że Houston musi zwyciężać, bo polecieli już na 7 miejsce na Zachodzie. Skład mają prawie cały zdrowy, brak jedynie Dekkera, który nie jest jakąś czołową postacią. Meczu nie ma co za dużo opisywać, podobnie jak wczoraj Miami, jeśli nie wygrają tego spotkania, prowadząc pewnie po pierwszej połowie, to już szczerze nie wiem co można by o nich myśleć, kiedy mierzyli się ze sobą 5 dni temu, Houston wygrało u siebie aż 126:97, więc jest nadzieja, że powtórzą ten wynik.​
 
P 7

piotrex10

Użytkownik
Irving dziś nie zagra, o czym sam poinformował na Twitterze &quot;Sorry to dwindle the news, but I won&#39;t be returning tmrw. It was wrongfully reported. When I do come back you&#39;ll hear it directly from me&quot;.
Zarówno Cavs jak i strona nba.com potwierdziły tą informację.
 
chamberlain 455,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Aj dokładnie nie sprawdziłem, w takim razie under LeBrona zagrożony, ale przy dwóch pozostałych typach na to spotkanie zostaje ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Myślę, że dzisiaj po słabszym meczu w Bostonie - który oglądałem i mimo fajnej skuteczności z gry, to 0/3 zza łuku i wiele smiesznych sytuacji z faulami (na nim, wymuszaniem od sędziów - zresztą film ponizej ktory najlepiej to opisuje_) LBJ zagra dzisiaj w pełni skoncentrowany i będzie miał overowe spotkanie.
Cavs pewnie też lepiej jako team, szczególnie za 3 pkt ale moim zdaniem w lepszej formie jest obecnie Oklahoma - wskoczyli na 6 miejsce ze swoją obroną, atak od poczatku sezonu to czołówka. Durant zaczyna grać jak MVP - i po cichu nadal liczę, że on nim będzie na koniec regulara;)
Nie wiem czy wystep Irvinga po takiej przerwie to byłby faktycznie upgrade - moze kilka meczy potrwać zanim &#39;zaskoczy&#39; i zdecydowanie lepiej jak zagra w niedziele pierwszy raz przeciwko ogórkom z 76ers niż maszynie-Westbrookowi
Kurs na Thunder zachęcający, starterzy (jak kolega wyzej napisał) nie namęczyli sie wczoraj z Blazers , zapowiada się nam bardzo fajny meczyk jeszcze na kilka dni przed świętami ????
Thunder @ 2.28 betsson
odnośnie LBJ i ostatniego meczu
https://www.youtube.com/watch?v=Ly06PJFYczc
 
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Cleveland wygra 1-5 punktami
@4.50 ✅
Betsson

Cleveland u siebie jest świetne pomimo tego, że nie gra Irving. Może ich zwycięstwa nie są jakieś przekonywujace i wysokie, ale na tym polega ich styl gry i najważniejsze, że sięgają po zwycięstwa. Dzisiaj zadanie trudne, bo spotkanie z Thunder, które jak do tej pory radzi sobie nieźle i zajmuje wysoka pozycję na zachodzie. Co najważniejsze dostępni są obaj najlepsi strzelcy OKC czyli Durant i Westbrook, a ich siła w ofensywie jest niesamowita. Dzisiaj łatwego zadania mieć nie będą, bo obrona Cleveland wygląda całkiem dobrze. Na pewno szykuje się nam dzisiaj zaciete spotkanie. Z tego co zaobserwowałem to wszyscy są zachwyceni wysokim kursem na Thunder i uważają, że to promocja u bukmachera. Śmiem w to wątpić, dlatego gram na skromne zwycięstwo Lebrona i spółki.

Stawka: 2j
Charlotte Hornets wygra 1-5 punktami
@4.50 ⛔
Betsson
// Hornets jak zniszczyli w dobrywce ????
Stawka: 2j
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Houston Rockets over 10,5 trafionych rzutów za 3pkt @1,75

Rockets zamulali na początku sezonu, ze skutecznością byli na bakier. Ostatnio poprawili się w tym aspekcie, a dodając do tego to, że rzucają zza łuku najwięcej w całej lidze (średnio 31,8 razy na mecz) myślę, że przy słabiutkiej defensywie Lakers ze spokojem Harden, Ariza czy Thornton załatwią szybko sprawę. W ostatnich 7 spotkaniach linię przekraczali za każdym razem. Nie ma co oczekiwać dzisiaj spotkania defensywnego, ponieważ w tej kategorii obie drużyny po prostu nie błyszczą. Bardzo fajną opcję daje nam Betano i myślę, że 11 trójek dla shooterów jakimi dysponują goście to plan minimum na to spotkanie.
Russell Westbrook over 8,5 asysty @1,83
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
weed233 854

weed233

Użytkownik
Myślę, że dzisiaj po słabszym meczu w Bostonie - który oglądałem i mimo fajnej skuteczności z gry, to 0/3 zza łuku i wiele smiesznych sytuacji z faulami (na nim, wymuszaniem od sędziów - zresztą film ponizej ktory najlepiej to opisuje_) LBJ zagra dzisiaj w pełni skoncentrowany i będzie miał overowe spotkanie.
Cavs pewnie też lepiej jako team, szczególnie za 3 pkt ale moim zdaniem w lepszej formie jest obecnie Oklahoma - wskoczyli na 6 miejsce ze swoją obroną, atak od poczatku sezonu to czołówka. Durant zaczyna grać jak MVP - i po cichu nadal liczę, że on nim będzie na koniec regulara;)
Nie wiem czy wystep Irvinga po takiej przerwie to byłby faktycznie upgrade - moze kilka meczy potrwać zanim &#39;zaskoczy&#39; i zdecydowanie lepiej jak zagra w niedziele pierwszy raz przeciwko ogórkom z 76ers niż maszynie-Westbrookowi
Kurs na Thunder zachęcający, starterzy (jak kolega wyzej napisał) nie namęczyli sie wczoraj z Blazers , zapowiada się nam bardzo fajny meczyk jeszcze na kilka dni przed świętami ????
Thunder @ 2.28 betsson
odnośnie LBJ i ostatniego meczu
https://www.youtube.com/watch?v=Ly06PJFYczc
Rozumiem ze wstawiles ten filmik aby pokazac jakim dnem sa komentatorzy Celtics? :F
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom