>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie mam pytanko (później do usunięcia)
Gram linie na zawodników, głównie same pkt, nie zbiórki czy asysty. Który buk nadaję się do tego najbardziej? Gram w całorocznym, betsonie, óni, sportingbecie i betano. Maraton i betcity niestety limity 0 ojro (a szkoda bo kursy i linie mieli cudne). Ktoś coś doradzi? ???? widzę właśnie że paddy power ma też linie, a mam tam konto. Coś jeszcze może? z góry dzięki !
e. może być PW ;)
Unibet, Betsson tak jak sam napisałeś, mają najlepsze linie i dobre kursy z buków internetowych, bo domyślam się, że nie interesują Cię naziemne i czasami bet365, ale dwa pierwsze najczęściej. ????
(Do ewentualnego usunięcia)
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Cleveland – Detroit
Typ: over 14 punktów Andre Drummond
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet


Oczywiste jest jak bardzo ubogim w ofensywie zawodnikiem jest Drummond, ale mimo tego swoje robi ???? Obecnie jego średnia to 12,6 punktów na mecz, grając 29,8 minuty. Co najistotniejsze ostatnie dwa mecze Andre to świetne występy:

- z Indianą 119:109, 20 punktów (9-12, 28 minut)
- z Brooklynem 105:110, 18 punktów (7-15, 28 minut)

Dlaczego wspominam tylko dwa ostatnie mecze. Zainteresowani wiedzą, że pozbyto się z klubu Josha Smita (co tylko powinno pomóc Tłokom) i Stan Van Gundy stwierdził, że zespół musi kreować dla Drammonda więcej sytuacji punktowych. Jest to obecnie jego priorytet sprawić, żeby Andre rozwijał się w ofensywnie i zdobywał więcej punktów. Widać to po tych ostatnich dwóch spotkaniach, że faktycznie tak się dzieje.

Cleveland w defensywie nie są orłami, a centrzy rywali przeciwko nim z reguły mają podwójne zdobycze punktowe. Dodatkowo „Kawalerzyści” są na 26 miejscu (40,6 zbiórki na mecz), jeśli chodzi o zbiórki (Detroit na 8 miejscu, 44,8 na mecz), a wiadome jest jak dobrze w tym elemencie radzi sobie Andre (średnia 12,3 zbiórki na mecz/7,6 defensywnych i 4,7 ofensywnych). Drummond dzisiaj będzie się mierzył z Tristanem Thompsonem, który ustępuję Andre pod względem warunków fizycznych, co również będzie istotne.

Wynik: 16 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cleveland – Detroit
Typ: over 14 punktów Andre Drummond
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet

Oczywiste jest jak bardzo ubogim w ofensywie zawodnikiem jest Drummond, ale mimo tego swoje robi ???? Obecnie jego średnia to 12,6 punktów na mecz, grając 29,8 minuty. Co najistotniejsze ostatnie dwa mecze Andre to świetne występy:
- z Indianą 119:109, 20 punktów (9-12, 28 minut)
- z Brooklynem 105:110, 18 punktów (7-15, 28 minut)
Dlaczego wspominam tylko dwa ostatnie mecze. Zainteresowani wiedzą, że pozbyto się z klubu Josha Smita (co tylko powinno pomóc Tłokom) i Stan Van Gundy stwierdził, że zespół musi kreować dla Drammonda więcej sytuacji punktowych. Jest to obecnie jego priorytet sprawić, żeby Andre rozwijał się w ofensywnie i zdobywał więcej punktów. Widać to po tych ostatnich dwóch spotkaniach, że faktycznie tak się dzieje.
Cleveland w defensywie nie są orłami, a centrzy rywali przeciwko nim z reguły mają podwójne zdobycze punktowe. Dodatkowo „Kawalerzyści” są na 26 miejscu (40,6 zbiórki na mecz), jeśli chodzi o zbiórki (Detroit na 8 miejscu, 44,8 na mecz), a wiadome jest jak dobrze w tym elemencie radzi sobie Andre (średnia 12,3 zbiórki na mecz/7,6 defensywnych i 4,7 ofensywnych). Drummond dzisiaj będzie się mierzył z Tristanem Thompsonem, który ustępuję Andre pod względem warunków fizycznych, co również będzie istotne.
Świetny typ ????
Głównie dlatego, że Clev są bez centra.
Wczoraj mocna dyskusja o statystykach z Szymonem i dzisiaj chętnie wrócę do tych statystyk.
Clev są na 2 od końca miejscu pod względem bronienia rzutów &quot;less than 5 ft&quot; (63.4% skuteczności rywali) a sam Drummond jest 4 wsród centów pod względem ilości FG made &quot;less than 5 ft&quot; (5 per game) oraz drug pod względem ilości prób (9.2 per game).
On powinien być betią w tym meczu.
Over 13.5 @ 1.90 by Marathon ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons (0-10,5) 2 1,76 Marathon ✅
Nie twierdzę, że Cavaliers tego nie wygrają ale uważam, że wcale nie będzie im tak łatwo jak wskazują na to kursy. Detroit straciło Smitha i odrazu dało to dobry sygnał w postaci wygranej nad Pacers. Może i Inadiana to nie poziom Cavaliers ale wygrana może cieszyć. Teraz liderami gości powinien być Andre oraz Greg. Dzisiaj czeka nas ciekawa rywalizacja na &quot;tablicach&quot; między Andre a Kevinem. Gospodarzy wiadomo kto wśród nich będzie grożny. Irving najprawdopodobniej dzisiaj zagra jednak głównym &quot;żądłem&quot; będzie pewnie znowu LeBron. Jeszcze jeden wazny czynnik który w mojej ocenie przemawia za tym typem to &quot;świeżość&quot; której więcej mogą mieć goście. Grali ostatnio 2 dni temu a przed tym mieli 5 dni przerwy natomiast &quot;Cavs&quot; w ciągu ostatnich 5 dni grali dwukrotnie w tym dwa razy na wyjeżdzie. Liczę, że Detroit się postawią i nie dojdzie do pogromu w Cleveland.
Denver Nuggets - Toronto Raptors 2 1,73 Marathon ✅
Wczoraj fantastyczny mecz Toronto w &quot;Staples Center&quot;. Widać było na jakim poziomie jest ta drużyna. Dzisiaj mecz z Denver teoretycznie łatwiejszą drużyną do pokonania. Denver to głównie Ty, Arron i Wilson. Dużą przewagą gospodarzy jest walka na tablicach bo w tym elemencie tak na prawdę goście mają tylko Litwina. Jednak obwód to bardzo mocna siła Toronto. Wczoraj nie mogli się wstrzelić za linii ale a jak już to uczynili to Kyle i Greivis otworzyli &quot;worek trójek&quot;. DeMar nie zagra na 99%, bo gdzieś wyczytałem, że jego powrót jest planowany na 8 stycznia. Wczoraj poradzili sobie bez jednego ze swoich liderów to i dzisiaj przy rywalu o słabszym potencjale powinno być ok. Dzisiaj widzę konsekwentną, szybką grę Toronto która doprowadzi ich do zwycięstwa i umocnienia się na pozycji lidera w konferencji wschodniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Greg Monroe over 15,5 pkt 1.75 marathonbet ⛔ skutecznosc T R A G I C Z N A
Odejscie Smitha moim zdaniem bardzo dobrze wplynie na dwoch podkoszowych Pistons czyli Monroe i Drummonda jak i calej ekipy Pistons.Dodatkowo trzeba jakos zagospodarowac te 13 punktow ???? Wreszcie to oni sa pewnym starterami a nie tak jak wczesniej bywalo czasami startowali czasami wchodzili do gry z lawki. Na pewno nie wplywa to pozytywnie na gracza gdy niej jest pewny swojej pozycji w druzynie. Granie przez pomalowane to jedyna szansa przeciwko Cavs i trener Detroit z pewnoscia bedzie to wiedzial. Cavs drugi najgorszy procent w lidze pod wzgledem punktow przeciwnika w trumnie i to musi wykorzystac Monroe[KLIK]. Wiadomo jakim on jest graczem- duze mozliwosci w ataku ale w obronie recznik czyli tak samo jak jego dzisiejszy matchup czyli Kevin Love[tylko wiadomo, ze w odpowiednich proporcjach ???? ] . Linia jest ogolnie dosc wysoka ale tak jak pisalem wczesniej, pomalowane to powinna byc opcja numer jeden i jezeli beda realizowac zalozenia trenera to jestem spokojny o overek.

Jak widzimy Greg zdecydowana wiekszosc swoich rzutow oddaje w pomalowanym.

edit/ Monroe w ostatnim spotkaniu juz bez Smitha 19 punktow.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Andre Drummond over 13 zbiórek @1,70 Betsafe ✅ 17
Chłopaki już trochę napisali o Andre. Ja idę w kierunku jego zbiórek. Andre Drummond to bestia pod koszem i na tablicach. Cavs są jedną z gorzej zbierających drużyn w całej lidze, a dodatkowo wypadł im Varejao, także będą grali bez klasycznego centra. Ogólnie Love sporo zbiera, Thompson też coś dołoży, ale Andre ma nad nimi zdecydowaną przewagą warunków fizycznych. Średnio robi 12,3 zbiórek/mecz. Ostatnio notuje bardzo dobre cyferki. Jeśli się szybko nie wyfauluje to powinno wejść na luzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Russel Westbrook over 29,5 punktów 1,85 Triobet ⛔
Bardzo ciekawy pojedynek w Dallas. Jedna i druga drużyna pretenduje do Mistrzostwa NBA. Oklahoma cały czas w nie pełnym składzie a szczególnie odczuwalny jest brak Kevina. Dzisiaj znowu raczej nie zagra więc pierwsza opcja w ataku to Russel. Ostatnio &quot;tylko&quot; 29 punktów w spotkaniu u siebie z Hornets ale tylko 25 minut gry ponieważ, Oklahoma miażdżyła swojego przeciwnika. Dzisiaj na pewno mecz dużo cięższy dla Thunder i myślę, że minimum 35-37 minut gry Westbrook. Dodam tylko, ze przed dwoma dniami zagrał na super skuteczności ponad 50% z gry w tym 100% za 3 i 100% z linii. W San Antonio skuteczność była słabsza ale dłużej grał i miało to swoje odbicie na zdobyczy punktowej (34). Liczę na super spotkanie w Dallas i over lidera gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
Typ: Over 102.5 (1 Połowa) @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365

Typ: Over 51.5 (1 Kwarta) @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365


Siema wszystkim, dziś zaczynam NBA od meczu Cleveland Cavaliers z Detroit Pistons, w tym meczu idę w stronę Overa do połowy oraz po 1 kwarcie. Ostanie 3 mecze Gospodarzy to 102 lub więcej punktów do przerwy, natomiast Goście w ostatnich 4 meczach, za każdym razem przekraczali tę linie, dodatkowo widać, że w pierwszych kwartach wpada więcej punktów niż w drugich stąd też typ na Over 51.5 na pierwsza kwartę. Pistons ostatni mecz wygrali u siebie z Pacers, w którym rzucili aż 119 punktów, wcześniej 4 porażki z rzędu lecz w każdym meczu suma punktów kręciła się ponad 200. Cavaliers u siebie na pewno nie będą zamulać, i jeśli tylko nie będą tracić głupio piłek jak to ostatnio mają w zwyczaju i zagrają na przyzwoitej skuteczności to oba moje dzisiejsze typy będą na zielono.
Polecam :!:
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Rajon Rondo under 13.5 - 1.85 @Milenium
Kiedy Rajona nauczyli rzucać, że na niego jest taka wysoka linia? Wystawiać taką linię na takiego gracza z tak tragiczną selekcją rzutu to spóźniony prezent bożonarodzeniowy.Na 27 meczów w tym sezonie tą linie pokrył tylko w 3 meczach! Linia wisi tak wysoko po jego ostatnim meczu gdzie rzucił 21 punktów, takie wyskoki żeby rzucić więcej niż 15 punktów to u niego bardzo rzadki wyczyn a rzucić tyle w drugim meczu z rzędu to niespotykana sytuacja, tym bardziej że on od rzucania w Dallas nie jest, bo tam rzucać ma kto(Ellis, Parson, Dirk), RR w tym meczu powinien wrócić do tego w czym jest najlepszy, czyli w kreowaniu sytuacji dla teammatesów, pobieram to pewnie do jakiegoś dubla.
 
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons over 204,5
kurs: 1,74 bet365

W sumie podobnie jak użytkownik kokosy idę w stronę overa punktowego, z tą różnicą, że w całym spotkaniu. Nie ukrywam, że lekko podpieram się przy tym typie statystykami wymienionymi we wcześniejszych typach dotyczących tego spotkania. Chodzi mi głównie o &quot;sposób&quot; w jaki Cavs najczęściej tracą punkty i w jaki Pistons te punkty zdobywają. Osobiście spodziewam się całkiem wyrównanego spotkania z maksymalną różnicą punktową na poziomie 10-15. W tym sezonie każdy widzi jak grają &quot;nowi&quot; Kawalerzyści, mianowicie o sile tego zespołu świadczy głównie monolit ofensywny. Do tego dochodzi absencja centra Varejao. Nie wiadomo póki co jak wygląda sytuacja Irvinga (wg roto). Po stronie Detroit brak absencji.
Pistons śresnio 98,4 pkt na mecz ale należy wziąć pod uwagę wcześniej wymieniony przeze mnie aspekt tj. gra pod koszem Cavs + absencja Varejao i odpowiednio skuteczność &quot;Tłoków&quot; w tej dziedzinie. Na dokładkę - Cleveland to czwarta ofensywa ligi póki co.
Powodzenia!!!
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Chcialem zagrac na over/under punktow/zbiorek poszczegolnych zawodnikow, ale bet365 wystawil tylko zaklady na graczy Denver, Toronto,Houston,Spurs i Suns. I moje pytanie jest takie czy to tylko kwestia czasu kiedy Bet365 wystawi linie na graczy innych druzyn czy juz nie mam co na to liczyc.
Pozdrawiam.
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
z reguly kwestia czasu, lecz nawet jesli wystawia to zaklady specjalne na zawodnikow w Bet365 dostepne tylko w formie singli.
do usuniecia .
 
R 10

realhotrod

Użytkownik
Witam,
Mała propozycja ode mnie. Dwight Howard nie będący ostatnio w szczególnie wysokiej formie i po wzmocnieniu Rakiet Brewerem i Smithem nie ma opcji by zdobywał ważniejsze punkty. Typ na dziś -18,5 na przykładzie mojego buka. Dodatkowo Splitter, Baynes i oczywiście Duncan pod koszem SAS na pewno wydatnie pomogą Howardowi nie zdobywać punktów.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ: San Antonio Spurs @ 1.92 ✅
Buk: Unibet


Typ: San Antonio Spurs -9.5 @ 4.20 ⛔
Buk: Unibet

Typ: Over 100.0 (Suma punktów San Antonio Spurs) @ 1.91 ✅
Buk: Betsson


Typ: San Antonio Spurs -4.5 (1 Kwarta) @ 3.55 ⛔
Buk: Unibet


Do tego meczu przywiązałem dziś szczególną uwagę, wchodzę mocno w stronę gospodarzy tak jak kilka dni temu gdy grali u siebie z LA Clippers. Zacznę od gości, ostatnio na wyjazdach na 7 meczów tylko jeden wygrali w regulaminowym czasie gry, cztery zwycięstwa po dogrywkach i zanotowali dwie porażki. Gospodarze natomiast wydają się być dalej w dołku pomimo tej efektownej wygranej z Clippersami to na ostatnie 11 meczów schodzili z parkietu tylko trzykrotnie jako zwycięzcy. Lecz trzeba przyznać, że ciężki terminarz i rywale też raczej z górnej połówki. U siebie Spurs byli jedną z najlepszych drużyn, bo do tego momentu jak przyszły ostatnie 4 porażki na 5 meczów u siebie, mieli na koncie tylko jedną porażkę na 9 spotkań. Dodam może, że obie ekipy się już spotkały w tym sezonie w Houston i górą byli wtedy byli dzisiejsi Goście wygrywając to spotkanie 98-81, lecz wtedy San Antonio oszczędzało swoich najlepszych zawodników bo był to mecz po dniu, może by tak dziś oddali to zwycięstwo potrzebującym Gospodarzom...? Kto wie, ja próbuje tak to spotkanie ugryźć, a te wyższe handi dla sprawdzenia standardowo, żeby nie żałować.
Polecam :!:


▶ Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Typ: Under 105.5 (1 Połowa) @ 1.91 ⛔
Buk: WilliamHill


W Dallas spotkają się ekipy miejscowych Mavericks, którzy podejmować będą Oklahoma City Thunder, przejrzałem ostanie mecze dzisiejszych drużyn i wychodzi jak byk under do przerwy, może kilka liczb, ostatnie wyniki do przerwy Dallas u siebie: 90, 90, 89! (dzisiejsza linia 105.5 ze sporym zapasem wchodzi) i od tego właśnie momentu Dallas trochę jakby zwolniło u siebie i nie notują już wyników grubo ponad 200...a jak już punktują to w drugich połowach więcej. Oklahoma natomiast ostatnie mecze do przerwy punktują następująco: 99, 97, 97, 101, 102. Też widać, że na ostanie 5 meczów OKC linia nie została przekroczona. Te suche statystyki mnie przekonują aby spróbować tego dość wysokiego jak na 1 połowa Underka...
Polecam :!:


▶ Denver Nuggets - Toronto Raptors
Typ: Under 107.0 (Suma punktów Toronto Raptors) @ 1.90 ⛔
Buk: Betsson


W meczu Denver Nuggets z Toronto Raptors idę grubo w stronę Undera na Sumę punktów Gości, w tym meczu sprawa dla mnie jest podobnie jasna jak nie tak dawno w meczu Pelikaów z San Antonio gdzie goście też grali mecz dzień po dniu i wiadomo, że tempo jest wolniejsze. Dziś taka sytuacja ma miejsce, Toronto wczoraj ograli 110 do 98 LA Clippers na ciężkim terenie Staples Center, zasłużone zwycięstwo i jest pewien, że wiele sił ich to kosztowało, a tu dziś w nocy znów mecz tym razem w Denver. Nie sądzę by Toronto forsowało tempo, a Denver u siebie na ostatnie 11 meczów tylko raz dali sobie wrzucić więcej niż 107 punktów! Nie licząc dogrywki z Houston. Tak próbuję w tym meczu coś ugrać.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Denver Nuggets - Toronto Raptors 2 1,73 Marathon
Wczoraj fantastyczny mecz Toronto w &quot;Staples Center&quot;. Widać było na jakim poziomie jest ta drużyna. Dzisiaj mecz z Denver teoretycznie łatwiejszą drużyną do pokonania. Denver to głównie Ty, Arron i Wilson. Dużą przewagą gospodarzy jest walka na tablicach bo w tym elemencie tak na prawdę goście mają tylko Litwina. Jednak obwód to bardzo mocna siła Toronto. Wczoraj nie mogli się wstrzelić za linii ale a jak już to uczynili to Kyle i Greivis otworzyli &quot;worek trójek&quot;. DeMar nie zagra na 99%, bo gdzieś wyczytałem, że jego powrót jest planowany na 8 stycznia. Wczoraj poradzili sobie bez jednego ze swoich liderów to i dzisiaj przy rywalu o słabszym potencjale powinno być ok. Dzisiaj widzę konsekwentną, szybką grę Toronto która doprowadzi ich do zwycięstwa i umocnienia się na pozycji lidera w konferencji wschodniej.
I Ty masz range znawca? jeśli nie dotyczyny ona NBA to się nie czepiam, ale sugerowanie by grać na drużyne grającą b2b na cięzkim terenie to dla Mnie nieporozumienie. Ja pobieram Nuggets ML 2,2 z pocałowaniem ręki. Trap bet bo widze masówka się robi na granie Toronto i nic więcej.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
no to Lebronek ładnie nas załatwił....Detroit spokojnie 50 rzucili a Cavs jak się zatrzymali na 43 tak od tamtej pory tylko 4...śmieszne...żałosne wręcz
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Czy ktos mi powie co z cavs dzisiaj???drummond na tablicach rzadzi.10 zbiorek juz a dopiero pocztek 3 kwarty.parodia koszykowki w wykonaniu cavs
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom