>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dzisiaj decyduje się na dubelek. Pierwszym typem będzie Orlando Magic. Orlando, które powoli już się zgrywa po gruntownej przebudowie sprzed kilkunastu dni. Howard jak zawsze trzyma wysoki poziom, a obwód Magic wygląda naprawdę fajnie. W ostatnich meczach pokazali, że aklimatyzacja nowych przebiega dosyć szybko. Osobiście czekam jeszcze na przebudzenie Agenta Zero, ale być może nastąpi to już dzisiaj. Cavs nie mają poważnych argumentów na dzisiejsze spotkanie. Howard, o ile nie złapie głupich fauli to zje Varejao. Williams, Gibson czy Parker to zdecydowanie słabszy obwód niż u dzisiejszych rywali. Nieźle radzi sobie Jamison, ale on jeszcze nie jest gotów do roli lidera, co pokazał mecz z Wilkami z Minnesoty. Orlando coraz lepiej się rozumie a kolejne zwycięstwa są im niezbędne. To one będą zwiększać ich pewność siebie. Dzisiaj Orlando wygra ten mecz zdecydowanie. Do tego dokładam typ na Chicago. Bucks wciąż bez Jenningsa i Delfino, a w ofensywie to naprawdę duże luki. Chicago dzisiaj zagra przed własną publicznością i jeżeli chce być czołową siłą na Wschodzie to takie spotkania po prostu musi wygrywać. Sam Bogut nie pociągnie gości do wygranej, a zespołem o zdecydowanie większym potencjale są gospodarze.

Cleveland - Orlando (-7,5) 2 1,92 ✅
Chicago - Milwaukee 1 1,20 ✅
AKO: 2,30
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Blazers vs Nuggets
Blazers +8 1,97 Pinnacle ⛔
George Karl nie skreśla Melo i być może da mu szansę zagrać mimo nieobecności na shootaround. Nuggets mimo powrotu Kenyona prezentują się ostatnio bardzo kiepsko i dziś Blazers mają szansę wygrać drugi mecz z rzędu na wyjeździe. I to w b2b, wczoraj w bardzo dobrym stylu ograli Jazz, a Aldridge grał rewelacyjnie. Dużo zależy od tego, czy zdolny do gry będzie Marcus Camby, którego występ jest pod sporym znakiem zapytania. Jeśli nie, po b2b i ponad 30 minutach starterów, a prawie 40 Aldridge&#39;a oraz Matthewsa, w rotacji zostaną tylko Rudy Fernandez, Mills oraz Sean Marks. U Nuggets nie zobaczymy Ala Harringtona, więc w przypadku braku Melo z ławki grozić będą jedynie Lawson oraz Birdman. Nuggets grają kiepsko, pozytywnie na pewno Chauncey, ale jeszcze chyba nie doszedł do takiej formy, by zagrać 4 świetny mecz z rzędu. Nie do końca w to wierzę. Nene coś bezbarwny, JR Smith i Afflalo muszą mieć wsparcie, by wygrać taki mecz, bo zespołowi ostatnio wyraźnie nie idzie. Sporo zależy od obecności Camby&#39;ego, to świetny gracz, dla mnie wciąż, mimo wieku, jeden z zawodników, którzy swoją grą najbardziej zasługują na sympatię. Stawiam go tam z Dirkiem, Manu, CP3 i resztą doborowego towarzystwa i uważam, że z nim w składzie Blazers mogą spokojnie powalczyć o wygraną. Batum, Aldridge, Miller czy Matthews są w stanie dorównać rywalom kroku, ostatnio nieźle Rudy, myślę, że Nuggets będą pod sporą presją, by to wygrać, ale może nie pójść im bardzo łatwo.
Lakers vs Spurs
Spurs 1,69 Pinnacle ✅
No to Kobe miał kiepskie święta. Zapowiedział, że jak przegrają z Bucks u siebie, to będą w złym humorze. Miał szansę na poprawę nastroju z Heat, także u siebie. Nic z tego, dwa wręcz blowouty. Niespotykana sytuacja dla Jeziorowców. Spurs mogą ich unieszczęśliwić jeszcze bardziej, na pewno świetną wiadomością jest powrót George Hilla. A przecież na ławce pozostaje jeszcze Gary Neal. Ma ich kto wyciągać z opresji. Nawet jak Duncan i Jefferson nie dokładają wiele w ataku, to i tak są inni, którzy ratują wynik. Jak wspomniany Neal, jak legendarny Matt Bonner, jak Splitter, a na ławce siedzi ponadto McDyess. Lakers z kolei ostatnio nie grają jak mistrzowie. Dla Artesta sezon jest jak na razie fatalny. Powrót Bynuma to jednak nie taka prosta sprawa. Fakt, dobrze radzi sobie Odom. Poza nim Shannon Brown trochę dorzuca, ale i tak wszystko spoczywa na barkach Kobe i Gasola. Spurs wydają się ostatnio nieco słabsi, niż kilka tygodni temu, jednak w tym meczu wydaje się, że Ginobili ma sporo lepszych pomocników niż Bryant. Lakers oczywiście mogą wygrać to spotkanie, ale muszą zagrać świetnie w obronie. Dla mnie jednak Spurs stać jak najbardziej na spokojną wygraną, która sprawi, że wokół LAL pojawi się jeszcze więcej wątpliwości na temat tego, czy aby na pewno są głównym faworytem do wygrania ligi.
Magic vs Cavaliers
Cavaliers +7,5 1,93 Pinnacle ⛔
Magic wreszcie się przebudzili, wygrali 3 spotkania z rzędu, ale i tak mam wrażenie, że czegoś ich nowemu teamowi brakuje. Czy J-Rich i Arenas będą mieli tak duży wpływ na zespół, co w ostatnich kilku latach wyłączając może ten sezon mieli Carter i Lewis? Śmiem wątpić. Jak dla mnie po transakcjach jeszcze większa odpowiedzialność spada na Howarda, także na Nelsona, a przecież został sprowadzony gracz, który także był i może być All-Starem na pozycji rozgrywającego. Dobra gra to w dużej mierze zasługa Bassa, Redicka, ostatnio zaczął grać Anderson i także nie zawodzi. Hedo gra najlepiej ze sprowadzonych. Dziś drugi z wyjazdowych b2b i tym razem moim zdaniem nie będzie tak łatwo, jak w Newark. Rywal kiepski, ale zdenerwowany porażką z Wolves po niezwykle zaciętej końcówce. Dwight trafi na dobrze zbierającego Varejao, pewnie wielkiej krzywdy Anderson mu nie zrobi, ale może mu zgarnąć kilka piłek. No i trzymać go przed sobą w obronie, na więcej Varejao nie stać. Mo Williams, Jamison grają coraz lepiej, mają coraz większy wpływ na zespół. To dobrze. U siebie tacy gracze jak Moon, Parker, Sessions, Hickson, mogą robić punkty z przodu. Nie zaufam Magic i uważam, że kolejna wygrana może przyjść, ale nie będzie nadmiernie łatwa.
Co do Raptors vs Mavs to pewnie będzie tak, jak pisał Lukascash tym bardziej, że Mavs z reguły nie zależy na wysokich wygranych i szanują się w takich sytuacjach. Podkreślałem jednak, że uwielbiam Mavs, jednocześnie uważając Raptors za najsłabszy team ligi, nie zagram więc tego, choć nawet jeśli Mavs właściwie bez Dirka w 2 połowach ograli na wyjeździe Heat, potem b2b Magic oraz Thunder i widać, że są zdolni do wszystkiego, to nie sądzę, by chcieli zmieść Raptors z parkietu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś wybieram tylko 1 spotkanie:
1. ???? New Orleans Hornets - L.A.Lakers (HC +2,5/-2,5) --&gt; 2 - 1,80 ✅✅✅
Po 3 porażkach - można w sumie powiedzieć kompromitujących porażkach jak na mistrzów NBA - czas na wygraną. Typ na przełamanie. Wiadomo, że Hornets to nie pionki i grają dobry basket w tym sezonie, ale w 4 z rzędu przegraną wierzyć mi się nie chce. W Lakersach wszyscy są wściekli po ostatnich spotkaniach z Bryantem na czele. Zagrał totalnie słabo ze Spursami i myślę, że i on i Lakers zrobią dziś wszystko żeby pokonać Hornets i przełamać serię porażek i to dość spektakularnych. Z osłabionymi Bucks, potem mały pogrom z Heat i wczoraj w nocy wysoka przegrana z Spurs. Liczę dziś na bardzo dobry występ Bryanta, który ostatnie spotkania ma słabe i w rywalizacji z Jamesem poległ i dobry występ Gasola pod koszami.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Celveland Cavaliers (+7.5) 2 @ 1.91 Centrebet

Szarlotki goszczą u siebie Cleveland. Cavaliers są ewidentnie w dołku. Z resztą od początku sezonu graja bardzo słabo, kto wie czy obecnie nienajsłabiej z całej stawki. Goście przegrali ostatnie 4 potyczki. Najbardziej bolesna ta z Minnesota, kiedy na 4 minuty przed końcem prowadzili jeszcze 10 punktami. Wczoraj kolejna porażka, tym razem z coraz mocniejszą ekipą Orlando (ale tego chyba się większośc spodziewała). Dzisiaj czas na Bobków i uważam, że będzie to mecz naprawdę wyrównany. Przed Cleveland trudne zadanie, bo w dobrej formie zarówno Jackson, Wallace czy choćby Augustine, który karcił Detroit w ostatniej potyczce. Całą ekipę Cleveland trzyma Mo Williams. Coś niecoś dorzuca Varejao, ale to naprawdę niewiele. Całkiem dobrym transferem okazał się Hickson, który zawsze w oklicach 10 PPG dorzuci. Jestem przekonany, że mimo niezłe gry Bobcats u siebie, to Cleveland będzie dzisiaj dyktować warunki na boisku. Na kimś trzeba zacząć wstawać z kolan. Moim zdaniem Cavs zaczną juz dziś w nocy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Poprosiłbym kogoś o analize typu:
Detroit Pistons (+6.5) - Boston Celtics 2
Napisz jak Ty widzisz ten mecz, wtedy możemy podyskutować ;)
Okej, zatem ja widze to tak że ten typ powinien wejść. Dlaczego? Bo to Boston, mimo braku Rajona Rondo to poza wpadką (bo wpadką nazwę porażkę z Magic) grają dobrą koszykówke, co ważne skuteczną. A Detroit? Przyznam się że nie wiem za dużo o tym zespole. A skoro tak jest to podejrzewam że nie należą do potentatów ???? Myślę że Allen z Piercem poprowadzą kolejny raz Celtów do zwycięstwa, podobnie jak poprzedniej nocy z Indianą, dlatego zdecydowałem się postawić na min. 7 punktową wygraną drużyny z Beantown.
Brzmi rozsądnie, choć ja bym uważał. Robinson to nie Rondo i Bostończycy jednak sporo tracą na absencji Rajona, a Detroit to team nieprzewidywalny. Choć różnica klas jest tutaj bezdyskusyjna, to 7ptk na wyjeździe to dość dużo. Na papierze Boston powinien wygrać bez problemów, ale zawsze decyduje parkiet. Bostończycy to mój ulubiony team, więc niech idą jak burza. Powodzenia.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ok..so let&#39;s fuck..

Indiana Pacers @ Washington Bullets

Ktoś ostatnio pisał, że oglądał ostatni przegrany mecz Indiany i podobno zawodnicy nic nie robili sobie z wyniku a humory dopisywały. Dzisiaj Pacers grają trudny wyjazd, a cała gra znowu spoczywać będzie na Granger&#39;u, który jak tak dalej pójdzie rozegra pełny mecz nie siadając nawet na sekundę na ławce - ostatnio 41 minut. Z kolei Wizards wyglądali bardzo solidnie w meczu w Houston, gdzie postawili twarde warunki Rockets. Jest jakaś iskierka nadziei dla Wizards, pod warunkiem, że dzisiaj McGee nie będzie krył Blatcha. Pisząc całkiem serio, nagle powstała bardzo ciekawa drużyna w Washingtonie. Wracający do zdrowia Wall, świetnie grający Nick Young, nowy nabytek Rashard Lewis, weterean Josh Howard, Chinczyk Yi, który jednak dzisiaj nie zagra, dwóch dobrych podkoszowych i mamy ciekawą ekipę (mam wrażenie, że o kimś ważnym zapomniałem). Dlatego dzisiaj stawiam na wygraną Wizards.

Wizards -2 @ 1.83✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fender 4

fender

Użytkownik
Moja propozycja kuponu na dzisiejsza noc:
3.50 Golden State Warriors @ Atlanta Hawks 1.32 ✅
1.33 Boston Celtics @ Detroit Pistons 3.40 ⛔
5.0 New Jersey Nets @ Oklahoma City Thunder 1.18 ✅
1.38 Miami Heat @ Houston Rockets 3.10 ✅
-----
2.80 kurs ogolny ⛔
Cztery silne druzyny w konfrontacji z wyraznie slabszymi.
Szczegolnie wysoki kurs wydaje sie byc na Miami Heat. W ostatnich dwoch meczach &quot;Żary&quot; pokazaly naprawde swietna koszykowke, wygrywajac kolejno z Lakersami (po perfekcyjnym meczu w defensywie) oraz Knicks. Wczoraj widzialem tez podczas meczu, ze jakis uraz przytrafil sie najlepszemu strzelcowi Rockets - Martinowi (~24 PPG) i byc moze zabraknie go w Toyota Center. Sadze, ze Wade, James i Bosh zalicza kolejne zwyciestwo z rzedu.
Pozostale trzy mecze powinny byc po prostu pokazem dominacji czolowki NBA nad ekipami z bilansem ujemnym. Nie boje sie o Celtow, ktorzy wczoraj rozprawili sie z Indiana Pacers - co prawda po dosc wyrownanym meczu (dopiero koncowka nalezala dla Koniczynek), ale jednak na dosc nieprzyjemnym terenie.
Jezeli chodzi o Thunder, to bedziemy mieli najprawdopodobniej do czynienia z blowoutem i zwyciestem druzyny z Oklahomy ponad 10 punktami. K-Durant wlaczyl ostatni bieg i notuje naprawde swietny miesiac po nieudanym poczatku sezonu. Bac mozna sie o Atlante, ale rowniez nie widze jakiegos duzego zagrozenia ze strony GSW podczas gdy niepewny jest wystep Monty Ellisa, ktory nabawil sie kontuzji w swoim poprzednim meczu. Wojownicy lubia zaskakiwac, ale Hawks graja po prostu za solidna koszykowke na wlasnej arenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
botshek 360

botshek

Użytkownik

CLEVELAND CAVALIERS CHARLOTTE BOBCATS

Typ: Bobcats -6,5
Kurs: 1,83✅
Pinnacle

Tips to win:

- Spotkanie pomiędzy dwiema drużynami z dołu tabeli, ale w jak odmiennym stanie psychicznym i perspektywami na przyszłość.
- W drużynie z Charlotte doszło do małego trzęsienia ziemi, wymieniono trenera. Nowy coach Silas poprowadził już Bobków w jednym meczu i w debiucie pokonał Detroit Pistons. Dla każdej z trzymających poziom drużyn to nie byłby żaden duży wyczyn zwłaszcza na własnym parkiecie, ale ostatnie dokonania Bobcats były raczej tragiczne i nowy trener tchnął ducha w drużynę Boobcats.
- Do składu Bobków powraca dziś także po kilku meczach przerwy podpora drużyny Wallace.
- Cavaliers mieli wczoraj ciężką przeprawę z Magikami, sądzę, że sił na całe spotkanie z odpoczywającymi dłużej Bobcats może im nie starczyć.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
99djwiertlo99 0

99djwiertlo99

Użytkownik

Ellis over/under 31,5 (as + pkt)
TYP: over 31,5 1.85 Nordicbet 4/10​


Analiza:
Ellis ostatnio gra rewelacyjnie. Z punktami ostatnio mocno poszło w górę. Choć w ostatnim meczu tylko 22 pkt to tak dobry wynik.Z asystami też nieźle u niego. Ostatnie mecze to średnia ponad 9 asyst na mecz. Ale liczę na to, że gościu dziś rzuci ponad 25 pkt i dorzuci dużo asyst. A jak wiemy jest liderem GSW i może dziś swoją grą pomóc wygrać z Hawks.​


Oklahoma City Thunder vs New Jersey Nets -
Durant, K over/under 27.5 pkt
TYP: over 27.5 1.85 UNIBET 5/10​

Analiza:
28 punktów Kevina przeciwko Dallas, jest świetnym osiągnięciem bo jak wiadomo Dallas należy do grona najlpeszych teamów w tym sezonie. A grają dziś z słabym przeciwnikiem jakim jest Nets. Średnia punktów Duranta wynosi 28 pkt na mecz. Kolejnym argumentem jest to, że dziś prawdopodobnie nie zagra Westbrook. Tak więc jakby podwójną rolę w ataku przejmie Kevin. Tym bardziej będzie miał szansę powiekszyć dorobek punktów. Potrafi zdobyć 44 punktów z Denver czy 26 pkt z Knicks to tym bardziej powinnien przekroczyć linię 27,5 pkt.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Clippers - Jazz
Jazzmani w ostatnich wyjazdowych meczach notowali niską skuteczność rzutów z gry. Dzisiaj pod tablicami wygrywać będą walkę gracze z Lac, a szczególnie Griffin. W Utah nie zagra Kirilenko, bez którego siła ofensywna Jazzmanów traci bardzo na jakości. Zarówno zbiórki jak i skuteczność 3PM-A są po stronie LAC. Do tego dochodzi atut własnej hali i dobra forma w ostatnich meczach. Dodam tylko, że w ostatnim przegranym meczu JAZZ z PTB po przegranej Jazzmani z uśmiechem na ustach rozkoszowali się rozmowami z graczami Blazers...
Typ: LAC +4.5 (1.47)⛔⛔⛔

Atlanta - Gsw
Jastrzębie od 8 spotkań nie doznali porażki grając na własnym parkiecie. Już kiedyś wspominałem o tym, że na wyjazdach grają czasem bez motywacji aby wrócić do siebie i wygrać z czołowymi zespołami. Wprawdzie ostatnia wygrana wyjazdowa z Kozłami nie obrazuje dobrej formy, gdyż Kozły w głębokim dołku spowodowanym kontuzjami ale mecze grane u siebie już tak. Statystyki oczywiście na korzyść Atlanty (11-5 HOME), GSW (4-12 AWAY). Warriors poza wyjazdową wygraną ostatnio z najsłabiej aktualnie grającą drużyną w lidze nie potrafią przełamać się w meczach AWAY.
Typ: Atlanta (1.31)✅✅✅

Houston - Miami
Miami - aktualnie najlepiej broniąca drużyna w lidze. Nawet bardzo ofensywne drużyny zamykała w małej ilości zdobywanych koszy: LAL 80, PHX 83. Houston też dobrze broniąca drużyna. Rakiety zdają sobie sprawę, że dzisiaj jeżeli chcą powalczyć z Heat to muszą bardzo dobrze selekcjonować sytuacje rzutowe i nie oddawać piłki rywalom za darmo... Liczę na solidną obronę z obu stron i wygraną Miami o których grze już tyle wcześniej napisano, że nie trzeba nic dodawać. Wczoraj Wade 40pkt.
Typ: Miami (1.43)✅✅✅

Typ: Under 198 (1.90)⛔⛔⛔

Phx - 76ers
Suns wracają na swój parkiet gdzie grają o wiele lepszą koszykówkę, szczególnie jeśli chodzi o skuteczność. Suns grając u siebie zawsze wygrywają wysoko pierwszą kwartę więc granie na q1 też dobre value. VC wznowił treningi jednak dzisiaj raczej jeszcze nie zagra. Phila rządna odmłodzenia składu i cięć budżetowych ostatnio nie najlepiej się spisuje, szczególnie jeśli chodzi o wyjazdy (ostatnia porażka z Warriors). Nie chcę pisać, że Suns będzie miało przewagę na tablicach, bo zarzucicie patriotyzm ale gracze obwodowi Suns powinni zrobić swoje.
Typ: Suns (1.41)⛔⛔⛔

Uważałbym na granie na Boston, Detroit to nieprzewidywalna drużyna, raz potrafią zagrać piach, by na następny dzień zagrać mecz życia. Do tego dochodzi brak Rondo, a jego zmiennik Robinson wczoraj doznał lekkiego urazu i raczej wątpliwy jest jego dzisiejszy występ. ✅✅✅
Bobków po 1.31 nie opłaca się grać.
OCT powinni wygrać bez problemu, ale dobrze wiemy, że w NBA nie gra się takich kursów na podbicie kuponu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Ja od siebie moge polecic 3 typy, atlante, wizards i suns, ako ok 3,5 , wszystkie ekipy powinny wygra, gsw bez elisa i currym po kontuzji, atlanta u siebie mocna, wizards ciekawy squad maja, wall i lewis ???? , a suns koniec serii LLL, marcin 10zbiorek hehe. Sory ze tak pisze ale z wyrka z tel heh. Gl!
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Okej, zatem ja widze to tak że ten typ powinien wejść. Dlaczego? Bo to Boston, mimo braku Rajona Rondo to poza wpadką (bo wpadką nazwę porażkę z Magic) grają dobrą koszykówke, co ważne skuteczną. A Detroit? Przyznam się że nie wiem za dużo o tym zespole. A skoro tak jest to podejrzewam że nie należą do potentatów ???? Myślę że Allen z Piercem poprowadzą kolejny raz Celtów do zwycięstwa, podobnie jak poprzedniej nocy z Indianą, dlatego zdecydowałem się postawić na min. 7 punktową wygraną drużyny z Beantown.

Brzmi rozsądnie, choć ja bym uważał. Robinson to nie Rondo i Bostończycy jednak sporo tracą na absencji Rajona, a Detroit to team nieprzewidywalny. Choć różnica klas jest tutaj bezdyskusyjna, to 7ptk na wyjeździe to dość dużo. Na papierze Boston powinien wygrać bez problemów, ale zawsze decyduje parkiet. Bostończycy to mój ulubiony team, więc niech idą jak burza. Powodzenia.
Uważałbym. Boston wczoraj musiał gonić Indianę, która jest zespołem atletycznym. Dziś się zmierzą z drużyną, która lepiej się prezentuje, a bez Rondo - może być problem. Wczoraj bdb spisał się Marquise Daniels i to on czasami rozgrywał piłkę, bo Robinson kompletnie psuł grę - a to niby ich 1 rozgrywający pod nieobecność Rondo...




CLEVELAND CAVALIERS CHARLOTTE BOBCATS

Typ: Bobcats -6,5
Kurs: 1,83
Pinnacle

Tips to win:

- Spotkanie pomiędzy dwiema drużynami z dołu tabeli, ale w jak odmiennym stanie psychicznym i perspektywami na przyszłość.
- W drużynie z Charlotte doszło do małego trzęsienia ziemi, wymieniono trenera. Nowy coach Silas poprowadził już Bobków w jednym meczu i w debiucie pokonał Detroit Pistons. Dla każdej z trzymających poziom drużyn to nie byłby żaden duży wyczyn zwłaszcza na własnym parkiecie, ale ostatnie dokonania Bobcats były raczej tragiczne i nowy trener tchnął ducha w drużynę Boobcats.
- Do składu Bobków powraca dziś także po kilku meczach przerwy podpora drużyny Wallace.
- Cavaliers mieli wczoraj ciężką przeprawę z Magikami, sądzę, że sił na całe spotkanie z odpoczywającymi dłużej Bobcats może im nie starczyć.​
Silas zmienił sposób gry Bobcats. Grają w ataku i ostatnio przecierałem oczy ze zdumienia jak widziałem ich komfort, swobodę gry w ataku. Sposób, który wprowadził Silas, to up-tempo. Wprowadził zegar 14s a nie 24 na akcje przy treningach, stąd Bobcats, to będzie teraz zupełnie inna drużyna. Nie wiem, czy pokryją handi, ale wygrać powinni.

Moje dzisiejsze propozycje: LAL win, Utah win, Miami win, Wizards win, Phoenix win. Nie mam czasu na opisywanie każdego z osobna, ale mimo braku 1st coacha Wizards - Flipa Saundersa, z powodów rodzinnych, to mam nadzieję, że Wall, Lewis, Young, McGee i Blatche nie doprowadzą do nerwowej końcówki, bo asystent Saundersa gubi się w takich sytuacjach strasznie.

GL
 
S 1

splot

Użytkownik
4$ wyjazdowe spotkania bardzo silnych drużyn. Boston -- oni nie muszą wyciągągaĆ ostatniej kwarty jak Orlando. Miami które wygrywa mecz za meczem i tu mogę się potknąĆ w tym typie :] Bo Houston zawsze silne u siebie . Ale liczę na siłę jaką reprezentują Miami po spotkaniu z(obecnymi) byłymi mistrzami LA( oddadzą tytuł✅ ) Memphis taka zmiana że aż się miło patrzy na to co robią . Duży ✅ Tylko że królowie już dawno nic nie wygrali ...ale... . No i Utah które ostatnio narobiło takiego bigosu że nie powiem. Ale ostatnie spotkanie Clipppers było naprawdę umęczone i własnie dlatego gram Utah :cool:
AKo ko 5.00⛔⛔⛔
Środa 29 .12.2010(sylwek niedługo :grin:
Detroit Pistons - Boston Celtics✅ godzina 20.30 WIN Detroit
Houston Rockets - Miami Heat ✅ godzina 20.30 WIN Miami
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies ⛔ godzina 20.00 WIN Sacramento
Los Angeles Clippers - Utah Jazz✅ 20.30 WIN Utah

AKO KO bez Memphis bo grają o innej godzinie lokalnej niż pozostałe drużyny ;):?3.37✅⛔⛔⛔
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Golden State Warriors vs Atlanta Hawks
Hawks 1,32 Bwin ✅
GSW wygrało 3 ostatnie spotkania z rzędu. Ellisowi ponoć wcale nie przeszkadza skręcona kostka. Może zacznie, gdy będzie grać w zdecydowanie trudniejszym meczu? Atlanta stawiana przed sezonem jako pewniak do szóstki na wschodzie obok Bostonu, Orlando, Miami, Milwaukee i Chicago. Stać ich na pierwszą rundę play-offów z HCA. Może nie wykorzystują atutu własnej hali w starciu z najlepszymi i nie potrafią ich ogrywać, ale w takich spotkaniach, jak to, nie zawodzą, u siebie są niezwykle trudni do pokonania przez słabsze ekipy. To najwłaściwszy mecz, by Josh Smith i Horford zajęli sobie kilka miejsc w Top 10 dnia. O ile Horford zagra, bo różnie różne źródła podają. Niemniej jednak kłopoty kadrowe Hawks powoli się kończą. Lider piątki oraz ławki już są w grze i to gwarantuje pewność w grze ze słabszymi. Z Bucks nie grali w ogóle small ballem, dając 33 minuty Collinsowi, teraz bez Boguta u rywali znów powróci do normy. Zamiast Andrew będzie Amundson. Mając Teague, Marvina Williamsa oraz Crawforda na ławce naprawdę nie mają się czego obawiać, gdyż nawet jak kilka elementów zawiedzie, są w stanie zapełnić luki. Liczę, że Ellisowi jednak zacznie doskwierać kostka, Dorrell Wright nie zawsze będzie grać rewelacyjnie, David Lee dla mnie w Atlancie z Horfordem matchupu nie wygra, a Steph Curry jeszcze nie dostaje tak wielkich minut, jak wcześniej, bo dopiero co wrócił po kontuzji. Dla mnie świetny pewniak.

Pacers vs Wizards
Wizards 1,73 Bwin ✅
Wizards coraz bardziej mi się podobają. Naprawdę, Rashard Lewis niedługo moim zdaniem może stać się pierwszą/drugą opcją, w Orlando mu nie szło w tym sezonie, ale teraz jest lepiej. U Pacers dzieje się kiepsko. Po tym, jak zachwycali na początku sezonu, nie ma już śladu. Grają b2b po meczu z Celtics, który długo był wyrównany, ale zdecydowanie nie zachwycał, Pacers nie zaprezentowali się zbyt dobrze w trzech ostatnich kwartach, także Boston nie zagrał porywającego spotkania, ale znajdowali dość łatwe pozycje w decydujących momentach, udało się spokojnie wygrać w czwartej kwarcie. Indiana miała jeden z najbardziej fascynujących zespołów początku sezonu, co się stało, dlaczego to wszystko tak szybko minęło? Granger gra wciąż nieźle, ale bez tego błysku, wydaje się być coraz bardziej osamotniony. Nawet jak odpalają Rush czy Dunleavy, to kiepsko radzą sobie starterzy. Hibbert przestał być groźny dla rywali, Collison gra dużo słabiej, niż w barwach Hornets. Świetnie się ich oglądało przez jakiś czas. Naprawdę, byli rewelacyjni. Teraz to już wydaje się przeszłością. Wizards, jak pisałem, skorzystali na przyjściu Lewisa. Nie przekłada się to na razie na wygrane, ale ten mecz jest po to, by to zmienić. Pacers b2b, Danny 41 minut, Rush 36, Collison 33. Mogą odczuwać zmęczenie. Boję się, że rezerwowi nie podołają. Wizards nieźle zaprezentowali się z Rockets, Hinrich może spokojnie spełniać pierwszoplanową rolę pod nieobecność Johna w piątce. Nick Young w dobrej formie, Blatche, McGee - po nich można się spodziewać wszystkiego, zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Andray jednak powinien sobie poradzić. Wall i Hinrich mogą dziś poprowadzić ekipę do wygranej, na ławce pozostaną Al Thornton i coraz lepiej grający po powrocie Josh Howard, może Sam Young, jeśli Wall będzie w piątce. Wizards mają spore szanse, by odbić się na wyraźnie znajdujących się w dołku Pacers i kilku graczy, szczególnie Howard i Young, którzy z ławki mogą dorzucić i pewnie dorzucą po kilkanaście punktów.

Bobcats powinni wygrać, ale 1,27? Bez sensu.
Na Nuggets już pisałem, ale kto wie, dodatkowo brak K-Marta do Melo i Ala, różnie może być, choć ciężko z drugiej strony wierzyć w wygraną Wolves. Odpuszczam.
//Szkoda, bo oba dały radę.

76ers vs Suns
Suns 1,43 Bwin ⛔
W tym spotkaniu zagra Vince Carter, a jakoś nie widzę u gości recepty na powstrzymanie Steve Nasha. Pod koszem jest trochę lepiej, po przyjściu Gortata mają dwóch centrów, a przecież większość dotychczasowych spotkań grali bez żadnego. Frye, Dudley, Pietrus, Dragić, Carter, Hill dają spore możliwości i jakoś nie widzę w zespole gości kogoś, kto mógłby to zastopować. Liczyć trzeba na minuty Gortata, chociaż i tak Suns będzie najlepiej wychodzić gra small ballem. Jeżeli we własnej hali wciągną 76ers we własną, szybką grę, do której goście niekoniecznie przywykli, powinni spokojnie się z nimi rozprawić. Przykład tego dali ostatnio Warriors, ale Suns to jeszcze lepszy zespół, niż Golden State.

Jazz vs Clippers
Jazz -2 1,91 Bwin ✅
Trudno było się spodziewać tego, że Clippers nawet bez Kamana zaczną grać tak, że będą mieli w pewnym momencie sezonu passę 5-1 z 6 ostatnich spotkań. Między innymi wygrali 100-99 w Sacramento i Chicago, także ograli Suns. Jeszcze mniej spodziewane po początku sezonu było to, że człowiek, który zrobi różnicę w zespole Clippers i którego powrót umożliwi LAC wejście na ścieżkę zwycięstw, będzie nazywać się Baron Davis. Tak, to może być kontrowersyjne. Ale to po prostu fakt. Baron stara się nie oddawać idiotycznych rzutów, podejmuje znacznie mniej niezrozumiałych decyzji, współpracuje z partnerami. Ciężko podważyć fakt, że daje drużynie dużo więcej, niż Bledsoe, bo ciągle jest po prostu lepszym zawodnikiem. Oczywiście pierwsze skrzypce odgrywają Eric Gordon i Blake Griffin. Stają się coraz trudniejsi do zatrzymania. Jazz może się to udać, mimo braku Kirilenki, który wnosi sporo jakości do obrony. Z kolei występ Milesa jest zagrożony, ale możliwy. W Sacramento Clippers mieli farta. Mieli farta, że udało im się wygrać w regulaminowym czasie. Tyreke Evans poszedł w ślady Derricka Rose i rozczarował publiczność nietrafionym ostatnim wolnym. Jazz z kolei przegrali w Energy Sollution z Blazers i to nie do pomyślenia, że zespół, któremu z całej ligi najbardziej służą mecze przed własną publicznością, ma lepszy bilans na wyjazdach, niż u siebie. Ekipa jest bardzo dobra, w dodatku do formy powoli wraca Memo. Deron miał jakieś kłopoty, ale zagra. Poza Gordonem, Baronem i Griffinem Clippers nie mają wielkich atutów. Aminu, Bledsoe są jeszcze na drugim brzegu rzeki. Gomes, Foye nie prezentują się najlepiej, choć nie należy zapominać, że Randy może być ważnym zawodnikiem, gdy wróci do formy po kontuzji. Jazz mają dużo bardziej kompletną ekipę i zdziwię się, jeżeli Clippers odniosą kolejny sukces, bo dotychczasowe wygrane nie przychodziły z zespołami z absolutnego topu, jakim jest zespół Utah.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Cytat: Skąd taka informacja? Wg ESPN: Monta Ellis SG - Dec 28: Day-to-Day Chyba, ze ktos ma bardziej wiarygodne zrodla dotyczace kontuzji...
Znasz tłumaczenie zwrotu &quot;day-to-day&quot;? Wg. tego co podałeś, powinien zagrać. Sprawdziłem jedno wiarygodne źródło co do kontuzji i w ogóle na jej liście nie istnieje, więc pewnie zagra. Nie wiem skąd bierzecie info. Jeżeli d-d, to patrzcie na daty i zapoznajcie się z terminem d-d ????


Wg ESPN: Monta Ellis SG - Dec 28: Day-to-Day
Widać komuś nie pasują moje posty.
Został skasowany post o podbnej treści.
Sprawdź sobie znaczenie zwrotu &quot;day-to-day&quot;. Proponuję bardziej wiarygodnych źródeł szukać odnośnie kontuzji. Jest jedno BARDZO wiarygodne źródło. Kto szuka ten znajdzie ???? day-to-day oznacza, że ma zagrać. Dlatego nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 
botshek 360

botshek

Użytkownik
Cavaliers mieli wczoraj ciężką przeprawę z Magikami, sądzę, że sił na całe spotkanie z odpoczywającymi dłużej Bobcats może im nie starczyć.
Cleveland scoring leader Mo Williams will miss the Cavaliers&#39; game Wednesday night against Charlotte because of a hip flexor injury.

Typ na Bobki nabiera większej pewności
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fender 4

fender

Użytkownik
No i Boston polegl w Detroit. Ponad 55% Field Goals Tłoków.
Szczerze mowiac, to przed meczem bylem pewny tego, ze Celtics jednak sobie poradza z zespolem, ktory w tym sezonie jest po prostu skazany na porazke i potrzebuje gruntownej przebudowy oraz nowych liderow czy chociazby lidera, bo aktualni weterani tacy jak Hamilton, McGrady, Wallace czy Prince moga byc w druzynach o aspiracjach mistrzowskich dobrymi role-playerami.
Kontuzja Garnetta, nieobecnosc Rondo i Celtics sa totalnie bezsilni w defensywie.
Rondo jest jednym z najlepszych guardow w perimeter defence w NBA, aktualnie na pozycji PG porownywalnie broni chyba jedynie Westbrook, bo Williams czy Paul pomimo tego, ze sa o wiele lepszymi shooterami, to jednak odstaja pod tym wzgledem. Jednak zdrowy KG zawsze daje w &#39;D&#39; calkowicie inna jakosc niz jakikolwiek inny gracz Celtics i bez niego &#39;Koniczynki&#39; sa o klase gorszym defensywnie zespolem, co dzis bylo baaardzo widac.
Pierce staral sie przejac mecz na siebie i prawie mu to wyszlo, ale tak jak pisalem - zabraklo kogos, kto obnizylby skutecznosc rywali o te 5%.
Niemila niespodzianka, tym bardziej, ze wyniki na innych parkietach raczej bez niespodzianek, chociaz na pewno troche zaskakuje wygrana Nuggets pod nieobecnosc kilku podstawowych graczy, ale dla mnie to byl mecz &#39;no bet&#39;, podobnie jak Suns - 76ers gdzie ciagle graja i raczej nie jest za wesolo dla zespolu Gortata.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
day-to-day oznacza, że ma zagrać. Dlatego nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Nie no bez przesady kolego...Jeśli ma zagrać to jest w ogóle nie wymieniany na liście zawodników z niepewnym bądź niemożliwym występem. Przy Rondo od tygodnia widzę day-to-day, a nadal nie gra. Nie wiem jakie jest dosłowne tłumaczenie, ale dla mnie znaczy to ni mniej ni więcej, że powrót do grania na dniach. I że występ jednak nie do końca pewny.
 
kelebra 4

kelebra

Użytkownik
Niestety ja jeszcze w tym sezonie na Miami nie wygralem . Zagralem Miami do polowy spotkania i koncowe zwyciestwo-1.9 bet365. Kolejny raz wtopilem na Miami. Przez granie meczow do polowy i wynik koncowy jestem na minusie. Wczoraj zagralem Buls-kurs 1.6. i przegrywali 45:44.- choc powinni wygrywac do polowy ????

Marcin pomimo tych 13 pkt gral bardzo slabo w defensywie-szkoda. Szkoda Suns bo z taka gra beda mieli problem zeby dostac sie do playoffs.

Balem sie zagrac Detroit kurs 3.1 ale nikt nie mogl przewidziec ze KG zlapie szybko kontuzje i tak sie potoczy ten mecz. Z KG byc moze wynik bylby inny.
Generalnie dzisiejsza noc to wielkie straty finansowe w moim wykonaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom