>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Jedynym atutem Orlando w dzisiejszym meczu jest masówka na Dallas, często takie typy nie wchodzą w NBA. Ale ja też nie widzę możliwości wygranej gospodarzy w tym meczu. Smaczku doda transmisja w C+.
Orlando(+3) - Dallas 2 3,0 9/10
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Uwielbiam Dirka i Dallas, sympatyzuję z Dallas, ale dziś raczej nie byłbym aż takim entuzjastą stawiania na nich. Orlando wczoraj grało na trudnym terenie, co prawda Atlanta ma tendencję do niewykorzystywania przewagi własnego parkietu w starciach z najmocniejszymi, ale jednak to nadal ciężki teren. Nowi gracze, wiadomo, od razu nie dadzą wszystkiego, co najlepsze, ale potencjał do stworzenia tak mocnej ekipy, jak zeszłoroczne Orlando, jest. Formuła z Carterem i Lewisem może się zbytnio postarzała, natomiast dalej pozostają oni świetnymi graczami i życzę im wszystkiego najlepszego dalej. Mavs wczoraj fantastycznie w Miami, właściwie wygrana 5-punktowa, bo trójka Wade w ostatnich sekundach była już zupełnie nie broniona i niby egzystuje, ale nie miało to najmniejszego wpływu na cokolwiek. Dirk świetnie zaczął, ale dalej mylił się jak nie on. Jak zaczął pudłować, doszło do tego, że po jednej z jego trójek był airball. W drugiej połowie, pomijając może początek 3 kwarty, Dirk zupełnie nieskuteczny. Zespół więc grał końcówkę pomijając go w ataku i... trafiał niemal co akcję. Ci, co twierdzą, że Dirk ma takich sobie pomocników, albo, że Mavs bez Dirka nie istnieją, powinni sobie obejrzeć spotkanie w Miami. Potem jeszcze raz sobie odpowiedzieć, z kim i gdzie Mavs grali. I w jakiej formie był ostatnio rywal. Tacy rezerwowi jak Terry i Marion to skarb i ewenement, bo w połowie zespołów byłyby to gwiazdy. Tu zresztą też są. Nawet Haywood na ławce to bardzo dobry gracz, byłby na pewno solidnym starterem nawet dla tak mocnych ekip, jak Mavs. Ale teraz b2b z domu, na wyjazd. To zawsze trudne. Kibicować będę oczywiście Dallas, oglądając mecz z przyjemnością, jednakże różnie może być.
76ers - Bulls 2 1,41 Bwin
Ten typ podoba mi się bardzo. Dwa dni temu Bulls przegrali u siebie z Clippers, zaś Philadelphia ograła na wyjeździe Orlando. Teraz znów Bulls u siebie, 76ers na wyjeździe. Czyżby znów gospodarze przegrali, a goście odnieśli drugą z rzędu wygraną na bardzo trudnym terenie? Aż się wierzyć nie chce. Bulls bez centra, bez Noah, na dłuższy czas. To przecież nie katastrofa, na pewno nie taka, by tak zmniejszać ich szansę. Niestety, pod koszem nie zagra też Taj Gibson. Ale gdy kontuzjowany był Boozer, jakoś się kręciło. Teraz zabraknie innych, przez co szansę dostaną Omer Asik i weteran Kurt Thomas, którzy nie poradzili sobie z podkoszowymi Clippers. Tutaj będzie Elton Brand, jednakże akurat naprzeciw niego stanie Boozer, który jest dużo bardziej dynamiczny od rywala tym bardziej, że grają w Chicago, nie w Philadelphii. Rose, Deng, Brewer, Korver w takich spotkaniach, jak to, nie powinni mieć wielkich kłopotów. Niby 76ers ostatnio dużo wygrywają i widać wyraźnie, że nie są uzależnieni od Iguodali, który nie gra na pewno swojego najlepszego sezonu. Kilku graczy gra nadspodziewanie, Brand wrócił do niezłej, choć jeszcze nie tej sprzed 4 lat, dyspozycji. To powinno być za mało na Bulls, którzy moim zdaniem nie przegrają drugi raz z rzędu u siebie z kolejnym zespołem, którego raczej nikt nie wymienia w kontekście walki przynajmniej o play-offy, choć jeśli Elton i spółka dalej będą kontynuować niezłą grę, może takie głosy zaczną się cicho wyłaniać. Aha, Derrick Rose na pewno da z siebie wszystko. Po zmarnowanym drugim wolnym z LAC nie ma innego wyjścia. Na przeciw niego Lou Williams i Holiday. Taak, nie mogą go powstrzymać, nie dziś, powstrzymać może się co najwyżej sam, muszą na to liczyć.
Nets - Grizzles 2 1,36 Bwin
Grizzles raczej ustabilizowali swoją grę. Byli blisko wygranej w San Antonio, czyli tam, gdzie jest to ekstremalnie w tym sezonie trudne. Nets z kolei wygrali ostatnie spotkanie u siebie z Hawks, co nie powinno mimo wszystko, patrząc na Atlantę w niektórych wyjazdach, o dziwo drugi raz już w tym sezonie z Nets, dziwić. Pod nieobecność Gaya świetnie pokazał się Mayo, w dodatku to, co zrobiono z Mayo i Henrym odświeżyło zupełnie ten zespół. Zach w ostatnim spotkaniu zebrał więcej piłek w ataku, niż cały zespół Spurs. Grali w San Antonio. Zespół może liczyć też na Younga oraz na Tony Allena, który chyba wreszcie będzie dostawać szanse. Pokonanie Nets nie będzie wielkim wyczynem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jkula 2

jkula

Użytkownik
Taka moja obserwacja. Po meczach na szczycie tj. Heat vs. Maverics, drożyny które grają w kolejnym dniu troszkę nie wyrabiają kondycyjnie. Czasem bywa że taka drużyna gra z outsiderem buki wystawią linie na handicapy kosmiczną a później co prawda faworyt zwycięża ale po najmniejszej linii oporu.

Wczoraj Orlando zagrało w moim odczuciu słabo. Wiadomo że nie było czasu na zgranie dla nowych zawodników a mimo to Van Gundy posłał chłopaków na boisko i jak dla mnie przynajmniej czasami wyglądało to komicznie. Potrzeba czasu na zgranie/

Nie wiem czy dziś ktoś z was może oglądał &quot;The Jump on NBA TV&quot; tam komentatorzy słusznie zauważyli, że pogodzenie w Magic roli PG pomiędzy Nelson&#39;em a Arenas&#39;em może być zadaniem strasznie ciężkim. Obaj mają charakterek. Póki co ciężko mi sobie wyobrazić współpracę Dwighta z Gilbertem. A wiadomo że Magic w tym sezonie swoją grę opierają właśnie na centrze. Na dodatek centrze który nie oszukujmy się nie ma dobrego backupu w przypadku fauli ( narzazie ).
Co do Hedo..po odejściu z Orlando znacznie obniżył pułap i nie jest dla mnie tak oczywisty jego szybki powrót do dawnej formy (o ile to będzie możliwe ).

Po prostu Mavs na dzień dzisiejszy wyglądają o niebo lepiej. Choć też zauważyłem że Dirkiem coś ostatnio się dzieje. Dwie pierwsze kwarty gra w swoim stylu później troszkę siada mu skuteczność. Wiadomo każdy się starzeje...

Kurs 2,2 zachęca =&gt; Mavs ✅ 105 : 99
 
N 196

nicks

Użytkownik
Panowie nie pokoi mnie ta cisza
tak na rozgrzewke
NY-Oklachoma 2 in minus
kurs 2
bet365
Uwazam iz warto pograc na Thuner,NY ostatnio sie tylko osmieszaja 3 porazki,wypoczeci przystapia do tego spotkania i beda pod duza presja, ale bez bycia w odpowiednim tempie
Oklachoma wczoraj sie nie przemeczyla z Bobkami, sa w gazie i w grze, beda chcieli jak kazdy dobrze pokazac sie w medison
Porownajmy sklady pozycje 1 2 no niewiem chyba rowno to nie bedzie mialo wplywu na zwyciestce,Srodkowi po stronie Oklachomy mimo braku Krtica, sa energiczni po stronie Oklachamoy +zadaniowiec Colinson, skrzydlowi takze fizyka po stronie Oklachomy
Uwazam ze wplyw bedzie miala obrona to przewaga Oklachomy sa w gazie w grze,granie z kontry przyniesie wieksza kozysc Oklachomie za dobra obrone, no i 3 point,Oklachoma jak Oklachamoa to jest wazny czynnik w NY Felton bedzie dobrze przykryty,Galinari takze i on bedzie liczyl na 3 bo dzisiaj w trumnie nie bedzie mial czego szukac podobnie Fields i reszta jest do niego podobna,chlopaki duzo za Durantem sie nabiegaja,dochodze do wniosku ze 3 nie bedzie siedziala nY,
Uwazam ze tempem dobra obrona i olbrzymia przewaga fizycznosci walki na tablicach obie strony kortu Thunder zniszcza Nicksow udowodniajac im jak daleko im do bycia kims
Ponadto Amare Stud. pod znakiem ?nawet jak by wystapil nie licze na niego dzis no i kto zatrzyma Duranta?
Ja uwazam ze oklachoma izi
warto zastanowic sie nad denwer
nad utah w handi i new orleans w handi
??
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Jakaś ciężka oferta dzisiaj ale za lekką kaskę takie coś na dziś:
Clippers vs Houston⛔
Typ: 1
Kurs: 1.87

Mecz w którym żaden wynik nikogo raczej nie zadziwi. Ostatnio oglądałem mecz Houston i grali szczerze powiedziawszy przeciętnie choć wygrali to popełniali sporo strat do tego skuteczność na średnim poziomie. Clippersów natomiast nie miałem jeszcze okazji oglądać. Statystyki dają przewagę Houston ale myślę, że mecz będzie wyrównany i gospodarze po zaciętym pojedynku wyjdą zwycięsko z tego spotkania. Widać, że Houston rozkręciło się patrząc na ostatnie 10 spotkań 7-3 z drugiej strony wyjazdy mają 5-11 do tego 2 ostatnie wyjazdy wygrali to i tak dobry wyczyn jak na ich grę. Myślę, że dzisiaj ich passa się zakończy. Clippers rozbili ostatnio Minnesotkę miejmy nadzieję, że skuteczność dzisiejszego poranka będzie podobna jak w tamtym spotkaniu. Meczy ryzykowny ale i kurs niczego sobie.
Spurs vs Denver⛔
Typ: (handi -8) 1
Kurs:1.91

No cóż Spurs na fali, ostatnio zadyszka z Memphis i lekka wygrana z przeciętnymi Słońcami. Kilka dni temu wygrana z Denver na wyjeździe, dzisiaj także powinna być wygrana i to w granicach 10-15 pkt. Jak wiadomo Denver na wyjazdach nie gra aż tak wyśmienicie i jak dotąd nie mieli poważnych wyjazdów nie licząc Bostonu z którym przegrali znaczną ilością pkt. Mecz także nie należy do najłatwiejszych ale jak dla mnie wynik prawdopodobny.
Wszystko za lekką kaskę więc bez napięcia hehe
P.s Patrze kolega wyżej coraz lepiej pisze. Jeszcze z 50 postów i będzie można czytać.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Toronto - Detroit
Pistons grają podobnie ostatnimi czasy do Atlanty jeśli chodzi o aspekt away/home. Grają totalne dno na wyjazdach aby powrócić na swój parkiet i zagrać bardzo dobre spotkanie. Na wyjazdach grają bez motywacji jakoś i naprawdę nie ma na co patrzeć. W tym roku 2 mecze pomiędzy tymi zespołami wygrali Raptors i obydwa były rozgrywane w Detroit. Obie drużyny zmagają się z lekkimi urazami i wiele znaków zapytania co do dzisiejszych składów obu ekip.
Pistons po serii 4 meczów u siebie dzisiaj wg mnie będą skazani na porażkę.
Typ: Toronto (1.43)⛔⛔⛔

Wizards - Bulls
Byki wczoraj ograły 76ers +45 nie wysilając się zbytnio przy tym (słaba gra 76ers). Można powiedzieć, że zrehabilitowali się po porażce ostatniej z LAC. Przed wpadką z LAC ich gra wyglądała bardzo solidnie (7 win streak: między innymi z OKC, LAL, HOU). Wizards po zaciętym meczu z Miami też chyba uwierzyli w siebie i od tamtego meczu grają bardzo dobrze. Dzisiaj wg mnie będziemy świadkami dobrego meczu pomiędzy tymi zespołami. Nie przekreślałbym tu szans Wizards. Jednak myślę, iż minimalnie wygrają dzisiaj Byki.
Typ: Bulls (1.63)✅✅✅

Oct - Nyk
Siła NYK wtedy kiedy wygrywali swoje spotkania tkwiła w fenomenalnej grze Stoo. Jednak coś się zacięło po meczu z Miami. Do tego doszła jeszcze lekka kontuzja, jednak myślę, że dzisiaj zagra. Nie wróżę mu dzisiaj dobrego występu. Pod tablicami nie ma czego szukać, a rzuty z półdystansu też powinien mieć solidnie utrudnione. Oprócz tego szybkość i gra z kontry to kolejne dzisiejsze atuty, które przemawiają za graczami z Oklahomy.
Typ: OCT (1.97)⛔⛔⛔

Minn - Utah
Inna klasa zespołów. Utah ostatnio w dołku. Pomimo wygranych z Bucks i z Cavs notują bardzo słabą skuteczność. Myślę, że sami chcą poprawić swoją grę i wrócić do gry z przed 2-3 tygodni.
Typ: Utah (1.35)✅✅✅

Sas - Denver
Ostatnio pojedynek w Denver zakończył się szczęśliwym, minimalnym zwycięstwem Spurs. Denver wygrało wtedy mocno 1q, a następnie przegrało 2 i 3, a 4q zremisowało. Denver gra dużo lepiej na własnym parkiecie. Sas w gazie dzisiaj będą chcieli u siebie udowodnić, że są dużo lepszym zespołem i tym razem nie dadzą szans na wygraną przeciwnikom. Dodatkowo nie zagra Melo w Nuggets, więc skazani są na porażkę.
Typ: Sas (1.26)✅✅✅

Lac - Hou
Oglądałem ostatnio mecze obu drużyn. Hou nie przekonują mnie. Dużo strat, czasem bezsilność i masowo tracone punkty. Lac zrobili ogromny postęp i można powiedzieć, że są na fali. Zespoły z dołu tabeli grają lepiej na własnych parkietach i tak jest też w tym przypadku. Myślę, że dzisiaj Lac wygrają kolejny dobry mecz.
Typ: Lac (1.85)⛔⛔⛔




Poza tym zwycięstwa Atlanty, Bostonu i Noh (ale słabe kursy).✅✅✅
 
N 196

nicks

Użytkownik
Jakaś ciężka oferta dzisiaj ale za lekką kaskę takie coś na dziś:
Clippers vs Houston
Typ: 1
Kurs: 1.87

Mecz w którym żaden wynik nikogo raczej nie zadziwi. Ostatnio oglądałem mecz Houston i grali szczerze powiedziawszy przeciętnie choć wygrali to popełniali sporo strat do tego skuteczność na średnim poziomie. Clippersów natomiast nie miałem jeszcze okazji oglądać. Statystyki dają przewagę Houston ale myślę, że mecz będzie wyrównany i gospodarze po zaciętym pojedynku wyjdą zwycięsko z tego spotkania. Widać, że Houston rozkręciło się patrząc na ostatnie 10 spotkań 7-3 z drugiej strony wyjazdy mają 5-11 do tego 2 ostatnie wyjazdy wygrali to i tak dobry wyczyn jak na ich grę. Myślę, że dzisiaj ich passa się zakończy. Clippers rozbili ostatnio Minnesotkę miejmy nadzieję, że skuteczność dzisiejszego poranka będzie podobna jak w tamtym spotkaniu. Meczy ryzykowny ale i kurs niczego sobie.
Spurs vs Denver
Typ: (handi -8) 1
Kurs:1.91

No cóż Spurs na fali, ostatnio zadyszka z Memphis i lekka wygrana z przeciętnymi Słońcami. Kilka dni temu wygrana z Denver na wyjeździe, dzisiaj także powinna być wygrana i to w granicach 10-15 pkt. Jak wiadomo Denver na wyjazdach nie gra aż tak wyśmienicie i jak dotąd nie mieli poważnych wyjazdów nie licząc Bostonu z którym przegrali znaczną ilością pkt. Mecz także nie należy do najłatwiejszych ale jak dla mnie wynik prawdopodobny.
Wszystko za lekką kaskę więc bez napięcia hehe
P.s Patrze kolega wyżej coraz lepiej pisze. Jeszcze z 50 postów i będzie można czytać.
moja wypowiedz teraz nie ma charakteru prowokacyjnego itp, uwazam ze piszac tu analizy nie robimy tego dla duzych stawek badz malych tylko staramy sie przewidziec scenariusz danego meczu,takie podejscie jest odpowiednie
a wiec nie pisz czegos ze napisales ale za malą stawke?jak to rozumiec ze moze zagrac za grubą przeciwnie jak ty?przecierz nie o to chodzi

la clipers-houston in plus (jak sie robi na zielono?)
Masz racje houston nie raz zagralo w tym sezonie slabo, nie majanikogo wielkiego,pare grajkow sie wyroznia lecz oni wygrywaja zespolem i nie raz mnie zatkalo ich zwyciestwo, z clipersami moga zagrac regularnie i to clipersi moga byc gorszym teamem,negatywnie,zle rozegrac zawody,typ ani za duza ani zamałą stawke,powinienes napisac nie wart ryzykowania,kazdy by zrozumial ze szkoda$$$ a nie gadanie gram za 2 zlote a kogo to .....

spurs-nugets
news z ostatniej chwili Anthony na 100 % nie bedzie nawet w miescie Sanantonio(smierc w rodzinie)dostal wolne
Pod znakiem zapytania wczesniej stalo wystapienie Bilapsa ANdersena i Martin ma sie pojawic(wszyscy sa juz gotowi do gry i zagraja)
Pamietam w tamtym roku jak oslabione Denver gralo wyjazd z Utah,odpadl Anthony i jeden z wielkich graczy a Utah pelna paka, spadl kurs Na utah rano zagralem to za grubiej w nocy byla transmisja w tv, no i jak ??? Utah wiliams bozer i reszta baki zagrala zenujaca byli jak chozy na gryme flegmatyczni a zmiennicy z denver pojechali ich na mieko
dzis znowu transmisja Denver ma wyjazd i czuje Slaba dyspozycja SPurs
ostatnio meczyli sie spursi z Mephis(leszcze-waski sklad) i phenix leb w leb jechali
Naprawde czuje slaby wystep Spurs a Denver moze wkoncu sie zepnac na mocny team,
porownajmy sklady 1 &amp;2 Parker Ginobili (Hill nie zagra) i paru mniej znaczacych zmiennikow(g Neal) a w Denver JR Smith Billups TLawson zmiennicy niezli
uwazam ze pierqsza linia lepiej sie zaprezetuje w Denver
skrzydla Spurs Jeferson,Budinger,Udoka(maly wklad), skrzydla w Denver Harigngton Affalo,(paru zmiennikow na dobrym poziomie)po rowno a mie wierze dzis w Jefersona a Budinger to typowy zadaniowiec jak 3 siedzi to jest good a nie zawsze tak jest
i Wielcy Spurs Duncan, Blair McDays,Spliter, a po drugiej strone Nene Anderson K Martin tez zalezy jak sie ulozy mecz Takze i harington duzo wniesie

nie widze dzisiaj duzej przewagi Sanantionio, Denver pomimo duzych porazek na wyjedzie, musi sie zerwac i widze dzis dobra gre,a spuszczenie z tonu przez Ostrogi,
Denver pod nieobecnosc Antonego zagra dobry skuteczny basket, Znaczacą role bedzie miala walka na tablicach i tu widze dzis przewage denver Spliter i Blair to dla mnie zadaniowcy, Duncan dzis nie sporta zadaniu on nie zrobiw szytskiego, wiec prowadzacy gre beda mieli najwazniejszy wplyw na przebieg spotkania, Parker dzis nie ma swego waznego zmiennika i to na nim bedzie obrona Denver siedziala,Jezeli do tego bedzie mial slaby dzien Ginobili(to juz nie jest ten argetynski jordan,nie te lata) to Sanantonio nie bedzie mialo latwej przeprawy, a uwazam ze denver bedzie bardzo glodne dobrej gry i to oni nazuca styl gry i beda dominowac na deskach,jestem w stanie postawic na Brylki dzisiejszej nocy,a ponadto kurs na nich wzrosl z 3 .2 na 4 co jest dobrym progrostykiem i nawet cieszie ze ze Anthony nie zagra bo sstem gry obronej Sanantonio zostal zachwiany bo cale denver bedzie w ataku a nie co 2 gala do mela za czym nie przepadam,szybkosc i fizyka do dzis zdecyduje o zwyciestwie
denver win kurs 4
a multi pewniak hadi +10.5 pkt na Denver kurs 1.61 (sam to grubiej gram) in plus(jak sie robi na zielono?)
relacja 2.35 Orange sport
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Bulls - Wizards
Bulls 1,57 ✅
Wizards w ostatnim spotkaniu zmiażdżyli Bobcats u siebie, dzień później to samo z Philadelphią zrobili Bulls. Teraz, do zespołu Chicago dochodzi po spotkaniu przerwy Taj Gibson, a patrząc na wczorajsze popisy Kurta Thomasa, można odnieść wrażenie, że problem z Noahem nie ma jeszcze wielkiego przełożenia na grę, a może to być odczuwalne dopiero za kilka spotkań. Hinrich, Young, Thornton, Blatche, McGee - tak wygląda piątka gospodarzy bez Johna Walla. Nie jest może fatalnie, ale z Wallem byłoby dużo lepiej, świetnie spisuje się Nick Young, ale gdy gra w piątce z ławki z graczy wartych wymienienia wchodzi tylko Josh Howard, który nie jest jeszcze w pełni formy i na pewno nie wniesie jako 6th man w tym spotkaniu tyle, co Young. Hinrich oraz Thornton też nie zagrają nie wiadomo jak i na pewno nie będą zamiatać swoimi rywalami parkietu. We wczorajszym spotkaniu Bulls z 76ers padł wynik 121-76, a przecież Sixers wydawali się być w dobrej dyspozycji. Zagrali sobie nawet Scalabrine i Lucas, Rose i Boozer spędzili na parkiecie po ok. 30 minut. Przemęczeni więc raczej nie będą. Aha, Kurt Thomas miał +/- na +41, najwięcej, razem z Rose, w całym spotkaniu. Zablokował 5 rzutów. Wizards bez Walla nie prezentują się imponująco i Chicago na pewno ma potencjał, by ogrywać takich rywali na wyjeździe. Liczę, że będą rozpędzeni po wczorajszej wygranej 45 punktami i ograją także Wizards bez lidera Walla.
Thunder - Knicks
Knicks 1,87 ✅
42 minuty Greena, 38 Duranta, run 25-3 i wygrana w Charlotte trudniejsza, niż wskazywałby na to wynik. To był długimi fragmentami wyczerpujący mecz, jakie zresztą często bywają starcia w Charlotte, gdy Bobcats nie są w takim dołku, jak obecnie. Teraz, dzień po tym, kolejny wyjazd, tym razem do NY. Knicks przegrali 3 ostatnie spotkania i to moim zdaniem znów czas na to, by Amare dominował, a reszta błyszczała. Felton może u siebie przynajmniej nie wyglądać na słabszego od Westbrooka, nawet jeżeli jest. Gallinari będzie bronić zmęczonych Duranta/Greena i z jego potencjałem to może wypalić. Zadanie będzie mieć ułatwione. Wraca prawdopodobnie Krstic, ale marna to odpowiedź na Amare. Sporą przewagę jak dla mnie Knicksom daje atut własnej hali. Dość niechlubna, jak na ich ostatnią grę, passa trzech porażek z rzędu, zaczęła się od nieomylnego Paula Pierce. Gdyby nie jego game winner w NY, może dobra passa trwałaby dalej. Tak porażki z obecnym i byłym zespołem LBJ, ale dziś, jeżeli nawiążą do wcześniejszej gry, to mogą spokojnie ograć rywala, grającego oba mecze b2b na wyjeździe.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Galinari , liczysz na jego dobra obrone chyba na kolanach ???? przede wszystkim on ma dzisiaj zagrac doskonale w ataku aby Ny mial cos osiagnac, on jest slabym obroncą, ponadto slabo broni w pomalowanym, marna praca nóg,nie jest zadnym atleta, trzyma sie poldystansu i dalej w ataku glownie,nie licze na postawienie znaczącej obrony przez tego pana,ponadto przez to bedzie wybity z rytmu a jak wiemy jak tyk kolesi z NY teams zjada trema u siebie, a beda mocno nagrzani i &quot;obsrani&quot;przed spodkaniem ze tylko bardziej sie przekonalem na postawenie na Oklachome z ujemnych hadicapem

Oklachoma -3.5pkt kurs 2.5

buk bet365





Olo //
1. Użytkownicy forum powinni wypowiadać się w sposób kulturalny oraz przestrzegać podstawowych zasad pisowni języka polskiego. Nie tolerujemy żadnych bluzg i kłótni na forum, obojętnie kto jaki ma status jeżeli ktoś ma jakieś &quot;ale&quot; do innego Użytkownika od tego są wszelakie komunikatory, maile oraz PW . Prywatne pogaduszki na forum, oraz posty nie na zakładany temat będą kasowane.


4. Wskazane jest pisanie nazw innych drużyn z dużej litery oraz nie nadużywanie wyrazów powszechnie uważanych za niecenzuralne.

To tak jakbyś nie miał jeszcze okazji czytać regulaminu. Widziałem już, że inni modzi tego działu próbowali Ci pewne rzeczy tłumaczyć, ale widać bez skutku, więc podejrzewam, że niedługo kartki pójdą w ruch, bo takiego burdelu jak w Twoich postach to tu dawno nie było.


mam zaswiadczenie na bledy dyslekcja itp wiec by byla to dyskryminacja, wypowiadams ie kuturalnie, jeden wyraz na 300 jest na pół gwizda nie cenzuralny,
nie prowadze zadnych klotni ani zamieszania na forum
nie prowadze dyskuji na forum,pisalem analize zdazenia, moja miala na celu nie wprowadzanie wblad a prywatnie do nikogo nie zamierzam pisac to raczej opinia poprzednika byla bledna wiec tam dostrzegaj bledy nie u mnie
wyrazow nie cenzuralnych nie urzywam jeden na 300 max pisanie nazw moze ktos przymknie na to oko bo tresc sie liczy

Panie olo13 jak bys wiedzial o co chodzi w nba to bys mnie nie draznił a to ty zasmiecasz temat bo nie masz racji w zadnym zdaniu wiec posprztaj se lepiej klocki w pokoju
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
mam zaswiadczenie na bledy dyslekcja itp wiec by byla to dyskryminacja, wypowiadams ie kuturalnie, jeden wyraz na 300 jest na pół gwizda nie cenzuralny,
nie prowadze zadnych klotni ani zamieszania na forum
nie prowadze dyskuji na forum,pisalem analize zdazenia, moja miala na celu nie wprowadzanie wblad a prywatnie do nikogo nie zamierzam pisac to raczej opinia poprzednika byla bledna wiec tam dostrzegaj bledy nie u mnie
wyrazow nie cenzuralnych nie urzywam jeden na 300 max pisanie nazw moze ktos przymknie na to oko bo tresc sie liczy

Panie olo13 jak bys wiedzial o co chodzi w nba to bys mnie nie draznił a to ty zasmiecasz temat bo nie masz racji w zadnym zdaniu wiec posprztaj se lepiej klocki w pokoju


Widzisz, ale komputer to taka magiczna machina, która pozwala poprawiać błędy ortograficzne. Jeżeli nie umiesz skorzystać z takiej opcji w swojej przeglądarce internetowej to przed wrzuceniem tutaj posta wpisuj tekst do jakiegoś edytora tekstu, np. Worda i tam popraw błędy. Bo inaczej wszystkich mało obchodzi czy się znasz na NBA czy nie. Jak ktoś pisze Oklachoma, Bilapsa czy Mephis to za cholere nie da się tego czytać. Oczywiście nie będę wymieniał tych błędów ortograficznych na poziomie klas 1-3 szkoły podstawowej, bo to, aż żal dupę ściska jak to się czyta, że tak to ujmę. Bukmacherka jest dla ludzi dorosłych, więc zachowuj się jak dorosły i pisz normalnie, bo takie robienie burdelu nie będzie tu raczej mile widziane.



I nie ośmieszaj się dodatkowo pisząc do mnie PW, w których to wypisujesz, że jesteś wielkim znawcą i trenerem koszykówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
botshek 360

botshek

Użytkownik

DENVER NUGGETS SAN ANTONIO SPURS

TYP: Spurs -7
Kurs: 1,84⛔
103-109 ehh 1 pkt
Pinnacle

Tips to win:

- W jakiej formie są obie ekipy nie muszę chyba nikomu przypominać. Spurs walczą dziś o przedłużenie win streaka do 10 spotkań.
- 16 grudnia w spotkaniu pomiędzy Spurs a Nuggets nieznacznie wygrali Spurs, wtedy to Anthony zdobył 31 oczek i miał najwięcej zbiórek -9. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie gwiazdy Denver z powodu tragedii rodzinnej. Przewaga własnej hali + nieobecność Anthonego to w tym właśnie upatruję wysokiej wygranej Spurs.​
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Popieram typ Vrazzo na Knicks.
L3 i własna hala - Madison Square Garden - są idealnymi czynnikami na przełamanie.
Oklahoma wykorzystała beznadziejną dyspozycję Bobków i dzięki temu wygrała.
Rozegrała wbrew pozorom ciężki mecz, dzisiaj czeka ich dużo silniejszy przeciwnik.
Nowojorczycy prezentowali niezły basket przed przerwą i jeżeli do niego wrócą - w co wierzę - wygrają.
Warto dodać:
New York is 13-4 SU in its last 17 games
New York Knicks 1,83 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Thunder - Knicks
Knicks 1,87
42 minuty Greena, 38 Duranta, run 25-3 i wygrana w Charlotte trudniejsza, niż wskazywałby na to wynik. To był długimi fragmentami wyczerpujący mecz, jakie zresztą często bywają starcia w Charlotte, gdy Bobcats nie są w takim dołku, jak obecnie. Teraz, dzień po tym, kolejny wyjazd, tym razem do NY. Knicks przegrali 3 ostatnie spotkania i to moim zdaniem znów czas na to, by Amare dominował, a reszta błyszczała. Felton może u siebie przynajmniej nie wyglądać na słabszego od Westbrooka, nawet jeżeli jest. Gallinari będzie bronić zmęczonych Duranta/Greena i z jego potencjałem to może wypalić. Zadanie będzie mieć ułatwione. Wraca prawdopodobnie Krstic, ale marna to odpowiedź na Amare. Sporą przewagę jak dla mnie Knicksom daje atut własnej hali. Dość niechlubna, jak na ich ostatnią grę, passa trzech porażek z rzędu, zaczęła się od nieomylnego Paula Pierce. Gdyby nie jego game winner w NY, może dobra passa trwałaby dalej. Tak porażki z obecnym i byłym zespołem LBJ, ale dziś, jeżeli nawiążą do wcześniejszej gry, to mogą spokojnie ograć rywala, grającego oba mecze b2b na wyjeździe.
Proszę Cię, Gallinari i obrona? Dawno nie słyszałem tak szokującej opinii. Przecież to jest typowy strzelec, on po prostu nie potrafi bronić. Dzisiaj NYK będą mieli na trójce dziurę w defensywie (zresztą jak zawsze) i z pewnością KD czy Green będą wiedzieli jak ją wykorzystać. Porównywać Feltona z Westbrookiem to nawet przez sekundę do głowy by mi nie przyszło. Jedynka gospodarzy to nie ta półka co rywal po drugiej stronie. Argument o zmęczeniu jest też dla mnie dosyć średni, przecież nie pierwszy raz tak grają. Myślę, że są na to jak najbardziej gotowi. W poczynaniach Oklahomy widać przede wszystkim, że z Kevinem jest już wszystko dobrze. Największa gwiazda gości jest po prostu w gazie a to oznacza problemy dla gospodarzy. Tak jak ktoś wspominał wcześniej: widać, że Amare lekko się zaciął. Do tego ma jeszcze jakieś problemy. Jeśli dzisiaj nie zagra (a tak właśnie przewiduję) na poziomie 30 punktów to goście zwyciężą. Własna hala może być handicapem dla NYK, ale jak pokazał mecz z Miami gospodarze mogą też być pod ogromną presją i jej nie udźwignąć. Ogromnym plusem po stronie Oklahomy będzie ich szybkość i rozmach w ofensywie. Goście zwyciężą.
Oklahoma 1.96 ⛔
Do tego na drugim kuponie pobrałem Bulls -3,5 ✅ i SAS ✅ ale to już i tak za późno o tym piszę.
Przyznam, że spotkania w MSG nie oglądałem ale Oklahoma ostro dostała. Wszedł ładnie dubel, także plus jest znaczący. Na dzisiaj bardzo ładny kurs na SAS z Orlando, ale o tym napiszę jeszcze potem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co myślicie o meczu Kings z Milwaukee ?? Korci mnie zagrać na Kings po kursie 2,10. W Bucks sporo kontuzji w tym Jennings. Ale z 2 strony w okrojonym składzie z Lakersami pojechali...Kings otatni w tabeli...6 porażek z rzędu. Ale ileż może trwać czarna seria Kings...Co myślicie ?
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
Co myślicie o meczu Kings z Milwaukee ?? Korci mnie zagrać na Kings po kursie 2,10. W Bucks sporo kontuzji w tym Jennings. Ale z 2 strony w okrojonym składzie z Lakersami pojechali...Kings otatni w tabeli...6 porażek z rzędu. Ale ileż może trwać czarna seria Kings...Co myślicie ?
no więc właśnie... snoop już podał typ na króli w konkursie... mnie też korci żeby
zagrać ten bet, gdyż tak jak piszesz - jak nie teraz to kiedy ? Z Golden state
przegrali w głupi sposób... to samo z Houston... z Dallas tylko dwoma punktami...
linia przesuwa się na naszą korzyść, było +1, jest +2, może doczekam do wieczora +3 ? :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Magic - Spurs @ 2,21 ⛔
W Orlando małe trzęsienie ziemi, w trybie nagłym wymieniono Cartera, Lewisa, Pietrusa i Gortata na Richardsona, Arenasa i Turkoglu. Czy wyjdą im te zmiany na dobre? Ciężko powiedzieć. Póki co nie spodziewałbym się fajerwerków. Trade&#39;y w środku sezonu mają to do siebie, że &#39;team chemistry&#39; zdecydowanie się obniża - zwyczajnie potrzeba czasu na zgranie. Howard jest w słabej formie, podobnie jak niemal wszyscy jego koledzy.
San Antonio jak do tej pory tylko 3 porażki w sezonie - cały czas równa, dobra gra w obronie, a to przy takich graczach jak Ginobili czy Duncan w ofensywie musi dawać wyniki.
Nie wierzę w zwycięstwo ORL już dzisiaj. Na pewno nadejdzie ich czas w tym sezonie, ale trzeba dać im trochę czasu.
 
R 0

ratlerek

Użytkownik
Panowie może ktoś oglądał ostatni mecz Lakersów co przegrali? To oni tak słabo grali czy co tam było? To była niespodzianka największa wtedy ze wszystkich spotkań.
 
N 196

nicks

Użytkownik
lakersi slabo grali i z cieniutkim Toronto, w koncowce bylo goraco tylko w toronto nie ma ani jednego przyzwoitego grajka a walka byla

nie sugeruj sie kolego gra lakersow,kobe przechodzi obok spotkan a potrafi byc mimo tego 1-2strzelcem w meczu,lakersi przechadza jakby to ujac zimowy okres przesypiaja to

niech nie bedzie wyznacznikiem gry milwoki win nad la, la zagrali cienko bo graja cienko mimo to odnosza zwyciestwa

milwoki zagralo skutecznie atletycznie szli do przodu a u la gaz staje i sie zacieli a fisher blake nie ciągnał tego i pozamiatane czesto bywa
Jezeli zespol ma dwoch wysokich dobrych zawodnikow to wygrana stoi przed kazdym
Chicago.Milwoki

Magic - Spurs @ 2,21

W Orlando małe trzęsienie ziemi, w trybie nagłym wymieniono Cartera, Lewisa, Pietrusa i Gortata na Richardsona, Arenasa i Turkoglu. Czy wyjdą im te zmiany na dobre? Ciężko powiedzieć. Póki co nie spodziewałbym się fajerwerków. Trade&#39;y w środku sezonu mają to do siebie, że &#39;team chemistry&#39; zdecydowanie się obniża - zwyczajnie potrzeba czasu na zgranie. Howard jest w słabej formie, podobnie jak niemal wszyscy jego koledzy.
San Antonio jak do tej pory tylko 3 porażki w sezonie - cały czas równa, dobra gra w obronie, a to przy takich graczach jak Ginobili czy Duncan w ofensywie musi dawać wyniki.
Nie wierzę w zwycięstwo ORL już dzisiaj. Na pewno nadejdzie ich czas w tym sezonie, ale trzeba dać im trochę czasu.

Ogladales wczoraj denver -sanantonio

duncan jest juz 4=5strzelcem, to juz nie od niego zalezy gra sas

nie gra juz tyle, nie broni tak dobrze a w ataku odciaza go cały zespoł mozna powiedziec

Parker Ginobili Jeferson i zmiennicy z przodu G Neal sa przed Duncanem
zrozumiano w sanatonio rok temu ze ekploatacja jednego goscia nie przynosi zadnego efektu, Rola duncana obecnie jest zmniejszana do minimu aby to wytrzymał
 
S 22

slooz3

Użytkownik
W Sacramento bez formy rzutowej jest Evans - jak zdobywa punkty to po wjazdach - praktycznie jego jumpshot nie funkcjonuje, w tydzień zaden zawodnik nie da rady zmienić swojej skutecznosci in-plus, więc Sacramento ma duży problem, gdyż pomimo slabszej formy Evans dostaje tyle minut ile jest w stanie wybiegać, a mógliby oddac pare z tych minut ambitnemu Garcii czy Casspiemu z dobrym rzutem, na pewno by na tym nie stracili jako drużyna.
Milwaukee ma 3 argumenty w dzisiejszym meczu, które nazywają się Bogut, Ilyasova i Salmons - i jesli kazdy z nich nie zagra dobrego meczu to w najlepszym wypadku mogą trzymać wynik na styku.
Sacramento wygrywa dzisiejszy mecz na deskach zdecydowanie, gdzie Milwaukee zostaje na dzisiejszy mecz najprawdopodobniej tylko Bogut, rookie Sanders i mniejsi Mbah-a-Moute oraz Ilyasova. Ilość zbiórek w ofensywie i ponowień dla Casspiego, Garcii, Udriha, Evansa za 3 bdzie z pewnością decydująca w tym spotkaniu.
Sacramento +2 1.935 Pinnacle Sports
edit: W 4 kwarcie 6minut bez punktu Sacramento, po czasie dla Milwaukee - nie mogło to się dobrze skonczyc.⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? Sacramanto Kings - Milwaukke Bucks (HC +2,5/-2,5) --&gt; 1 - 1,91 ⛔⛔⛔
Jednak zdecydowałem się zagrać na Kings. Przede wszystkim dlatego, że Bucks jednak mocno kontuzjowani...Co prawda wygrali z Lakersami i mogą być pobudzeni tym zwycięstwem, ale Królowie są na takim dnie, że jeśli nie zaczną choć od czasu do czasu wygrywać to będzie bardzo źle...6 ostatnich spotkań i 6 porażek...Jeśli nie dziś to nie wiem kiedy jak to napisał wyżej baqu. Dużo będzie zależeć od Evansa. Zobaczymy
2. ???? Orlando Magic - San Antonio Spurs --&gt; 1 - 1,81 ✅✅✅
Dziś widzę masówka na Spursów...Ja jednak dziś postawię na Magic. Wiadomo - nowy skład, nie idzie im ostatnio najlepiej, ale 5 porażka z rzędu ?? Dziś być może Magicy się przełamią nowym składem i powalczą o 1 zwycięstwo po zmianie składu. Przeciwnik bardzo trudny, ale Spurs wiecznie zwyciężać też nie będą. Dobre spotkanie dla przełamania dla Magików. Szczerze mówiąc więcej argumentów brak za Magikami, bo Spurs grają naprawdę dobrze, ale liczę na ich przełamanie. No atutem jest jeszcze bycie gospodarzem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom