>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2010

Status
Zamknięty.
V 0

v4n3llu5

Użytkownik
clipersi powalcza nie oplaca sie grac bykow po takim kursie hnadi na clipersow darmowe klasa bykow ich gra nie jest wielka i nie przescigaja asz tak clipow
Z tym darmowym handi na Clippersów to bym uważał. Tej nocy będą kruszyć kopie z Bykami którzy na własnym parkiecie grają dobry basket. Warto dodać, że 5 z 12 meczy u siebie po końcowej syrenie kończyli z bilansem +10 pkt i wiecej. W ostatnich 2 meczach odesłali z kwitkiem Wilki z Minnesoty (+32 pkt ! ) i Indiane ( +19 pkt).

Natomiast LAC oprócz ostatniego wyjazdowego zwycięstwa nad słabymi i nieregularnymi Pistonsami mieli wcześniej 2 mecze gdzie ulegli Portland ( -9 pkt) i 76ers ( -14 pkt ). W tym sezonie 5/12 meczy wyjazdowych kończyli przegrywając 10 i wiecej pkt.

Mimo iż Clippersi potrafia czasami zaskoczyć i zagrać dobry mecz ( czyli przegrać o &#39;&#39;włos&#39;&#39; :razz: )to i tak uważam, że lepsza opcją jest minusowe handi na Byki. Własna hala i obecna forma powinna pomóc w pokryciu tego handi.

Chicago Bulls [ -9,5 ][ Pinnacle ][ 2.020 ]
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Za to gra Clippers jest wielka. Co zrobi sam Griffin? Nie mów mi ,że Baron się rozstrzeli. Najgroźniejsze opcje LAC Gordon, Griffin, a to za mało na Byki mimo braku Noaha. W dodatku LAC grają b2b
Klasy Byków, a w szczególnoście formy, atmosfery, stylu gry nie ma co porównywać i zwycięstwa nad Detroit bym nie brał pod uwagę, bo to zupełnie inna pułka.

Bulls - 9.5 @ 2 pinnacle

San Antonio Spurs - Memphis Grizzlies
OJ Mayo - bez formy, Memphis bez Rudy Gay (średnio 21 punktów i 6 zbiórek), a w 14 wyjazdowych meczach przeciwko Spurs średnia 21.4. Memphis b2b, brak lidera, zapowiada się większa porażka.

Spurs - 11 @ 1.87 Pinnacle


Miami Heat - Wizards
Transfer na linii Orlando - Wizards ponoć zatwierdzony. Z Wizards ma odejść Agent 0, zawodnik, który spędził długą karierę w stolicy USA, dziś może za bardzo chcieć pożegnać się z publiczością - o ile wystąpi jeszcze w barwach. Heat, to zespół z najlepszą obroną, A Wizards obecnie bez swojego 1 rozgrywającego Walla i Yi. Rozpędzone Żary powinny poradzić sobie w drugim meczu wyjazdowym, bo nie widzę odpowiedniej osoby, aby ktoś zatrzymal rozpędzone trio z Miami

Miami - 12 @ 1.99 Pinnacle

I mimo wszystko sądzę, że po słabych występach na wyjazdach, Orlando obudzi się u siebie na hali

Orlando -7 @ 2.06 Pinnacle
Wszystko, WSZYSTKO tylko nie ostatni typ. Drwalt Howard łapie foul trouble - Magic maja dziure pod koszem i nie, nie załata się jej Gortatem. Value na siedemdziesiątkersówszóstkersów @3,40 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

baran

Użytkownik
tylko ze gortat nie zagra dzisiaj, ani lewis ani carter wiec nie widze sensu stawiania na orlando tym bardziej ze richardson i anderson tez chyba nei zagraja
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Wczorajsza noc pod względem typerskim to koszmar. W trakcie meczu Wiz-Miami myślałem, że Obama wręczył kopertę przed meczem graczom Heat aby Ci nie demolowali stołecznych... Handi oczywiście nie weszło a tylko szczęście w końcówce sprawiło że Miami wogóle ten mecz wygrało (30 sec do końca wydawało się, że tego już Wizards przegrać nie mogą). Cavs przełamało się i to nie na byle jakiej drużynie, bo ograli NYK. Nyk podupada strasznie od pamiętnego lania od Miami... To jak wczoraj Varejao gasił Stu to nieporozumienie... Na wieczór trzy meczyki:

Boston - Indiana
Ostatnie mecze Bostonu u siebie kończyły się:
+12 (ATL), +16 (DEN), +12 (CHI), +4 (PORTL), +9 (TOR).
A ostatnie mecze wyjazdowe Indiany:
-19 (CHI), -14 (ATL), -2 (BUCKS), -8 (PHX), -22 (JAZZ).
Można porównać gołym okiem i wywnioskować dzisiejsze handi. Celtowie zawsze u siebie mają lepszą skuteczność i grają do końca nie tracąc zrobionej przewagi. Na ogół demolują rywali. Boston ma aktualnie 12 wygranych streak`a.
Typ: Boston -9 (1.91)✅✅✅

Toronto - Lakers
Lalki w ostatnim meczu strasznie olały rywala (76ers) i grały zacięty pojedynek przez 3 kwarty aby w q4 zmasakrować rywala i wygrać pewnie z handi. Kobe ma lekki problem z palcem jednak powinien dzisiaj zagrać. Bynum ostatni mecz zagrał chyba najgorzej jak się da, więc dzisiaj ma okazję do rehabilitacji.
Typ: Lakers (1.25)✅✅✅

Nets - Atlanta
Pisałem wcześniej już jak gra Nets wygląda w moich oczach - zdania nie zmieniam. Atlanta może himeryczna i ostatnimi czasy grająca bez animuszu i woli walki dzisiaj powinna pewnie wygrać mecz i powrócić do dobrej gry.
Typ: Atlanta (1.55)⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blau_grana 0

blau_grana

Użytkownik
Phoenix trochę przewietrzyło swoją kadrę wczoraj, wymieniając się z Orlando, ale nie w tym rzecz. Suns ostatnio grają kiepsko, jak wygrywają to z outsiderami ligi, a jak przyjdzie do gry z kontenderem to wyraźnie odstają. Oklahoma po dość niewyraźnym początku, gra coraz lepiej, pałeczkę lidera zespołu od Westbrooka przejął Durant i wiedzie prym w drużynie. Oklahoma zespół budowany bardzo mądrze od dobrych 2-3 lat staję się coraz lepszym teamem, w przeciwieństwie do zespołu z Arizony. Jest kilku dobrych role-player&#39;s ale dziś nie będą mieć za bardzo kolegów na zmianę. Myślę że Oklahoma powinna to spokojnie wygrać.
Oklahoma City Thunder -6.5 pts @ 1.52⛔

Toronto ma od dawna swoje problemy. To dla mnie bardzo śmieszny team. Taka zbieranina europejskich graczy, którzy są przyzwoici, ale jako drużyna w standardach NBA się nie mieści. Raps mięli swój dobry okres bodajże 2-3 tygodnie temu, ale teraz borykają się z kontuzjami. Nie do końca wiadomo czy zagra Bargnani, Calderon, Weems. Po drugiej stronie Lakers, a więc team który ma co gonić. Fatalna seria porażek z przełomu listopada i grudnia nie pozwala za bardzo na kolejne głupie wpadki. Handicap na poziomie wybranym przeze mnie spokojnie do zrobienia, nawet jeśli Kobe nie jest 100% zdrowy. Siła podkoszowych Lakers jest miażdżąca.
Los Angeles Lakers -4.5 pts @ 1.55 ✅

Grant Hill znowu gra jakby miał 20 kilka lat ????
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Typ : 1
Kurs: 1,63 ----&gt;upss, po dobrym początku przegrali, szkoda słów
Bukmacher: Centrebet
Analiza
Mecz NBA - 19-12-10 godz. 19.00



Atlanta 17-11 (Road: 8-6) last10: 6-4
New Jersey 7-20 (Home: 5-8) last 10: 1-9
W tym sezonie grali już ze sobą dwa razy, W Atlancie wygrała Atlanta , w NJ wygrali Nets po dogrywce. Dużym atutem atlanty jest powrót J.Johnsona, z nim Hawks mają wiecej opcji ataku. Za to Nets są osłabieni brakiem swojego czołowego strzelca (Morrow). W ostatnich 10 meczach wyjzdowych gracze ATL potrafili wygrać z: Orlando, Toronto, NY i Indianą. Przegali z Boston, Detroit (upss), SAS, Miami, Orlando no i przegrali właśnie z NJ Nets. Dziś wezmą rewanż. Ostatnie 5 spotkań między nimi to 4 wygrane Hawks, tylko 1 wygrana Nets.
Łyk statystyki najprostszej
NETS home
bilans: 5 - 8
punkty: 93.5 : 96.8
Staty ATL na wyjazdach:
bilans: 8 - 6
punkty 95.9 : 95.1

Boston - Indiana
Ostatnie mecze Bostonu u siebie kończyły się:
+12 (ATL), +16 (DEN), +12 (CHI), +4 (PORTL), +9 (TOR).
A ostatnie mecze wyjazdowe Indiany:
-19 (CHI), -14 (ATL), -2 (BUCKS), -8 (PHX), -22 (JAZZ).
Można porównać gołym okiem i wywnioskować dzisiejsze handi. Celtowie zawsze u siebie mają lepszą skuteczność i grają do końca nie tracąc zrobionej przewagi. Na ogół demolują rywali. Boston ma aktualnie 12 wygranych streak`a.
Typ: Boston -9 (1.91)
Nie spodziewam się aż tak wysokiej przewagi Bostonu. Wobec braku Rondo, ew. Shaqa Indiana ma się kim przeciwstawić Bostonowi. Tylko tyle, że Indiana na wyjazdach to inny zespół niż w domu.
______________________________________
typy moje
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Nie spodziewam się aż tak wysokiej przewagi Bostonu. Wobec braku Rondo, ew. Shaqa Indiana ma się kim przeciwstawić Bostonowi. Tylko tyle, że Indiana na wyjazdach to inny zespół niż w domu.
Brak Rondo we własnej hali vs Indiana nie odegra zbyt dużego znaczenia. Robinson na pewno zaprezentuje się bardzo dobrze tak jak w kilku ostatnich meczach. Shaqa występ był prawdopodobny i się sprawdził - gra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 277

geryx

Użytkownik
A mnie dzis kusi handi 7,5 na Clevland vs Utah za 1,9 goście na wyjazdach wielkiej koszykówki nie grają, Cavs zagrali dobry mecz ostatni, beda chcieli i dzis powalczyc pewno podbudowani. Nie wiem jak z ewentualnymi absencjami.
No i kusi przeciw Miami handi zagrać bo w tym meczu wsio mozliwe.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Okres przedświąteczny nie sprzyja graniu NBA. Proponuję wszystkim zawiesić granie grubych stawek na ten okres. Skuteczność rodem z SKS`ów i wiele niespodzianek... Prawie każdy mecz na styku... Dlatego wpłaciłem kasę na Bet365 żeby mieć więcej możliwości grania z lepszymi handi.

Cavs - Utah
Utah w lekkim dołku, szczególnie widoczne jest to na wyjazdach. Skuteczność rażąca na poziomie 20-30%... Cavs przerwali passę porażek na NYK i dzisiaj po dniu odpoczynku grają z Jazz`manami. Jak napisałem wyżej w tym okresie wszystkie mecze na styku, wątpię aby dzisiaj Utah zdominowało tak mecz aby wysoko go wygrać.
Typ: Cavs +13 (1.35)✅✅✅

Miami - Dallas
Mocni Mavs potrafią grać z Heat. Ostatnich 5 spotkań z nimi wygrali. Do tego duży streak zwycięstw Miami ostatnio już dał znać o sobie w meczu z Wizards.
Typ: Mavs +13 (1.31)✅✅✅
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Miami Heat - Dallas Mavericks @ 2 @ 3.53

Zdecydowanie hit jutrzejszej nocy, oba zespoły są w wysokiej formie, ale to przecież wszyscy wiemy . Heat W12, Mavs ostatnie 10 meczów - 9-1, ale oni też mieli już w tym sezonie serię 12 zwycięstw, którą skończyli meczem z Bucks, później wygrali dwa mecze odpowiednio z Blazers i Suns. Teraz czekają na nich trzy wyjazdowe pojedynki, najpierw tour po Florydzie i mecze z Heat oraz Magic, a potem spotkanie z Thunder, więc strasznie ciężkie mecze, ale Mavs pokazują w tym roku bardzo dobrą formę i grę. Wiele dało im dodanie do składu Tysona Chandlera, który sprawił że zespołowi z Dallas po prostu chce się bronić i to widać. Heat mają dziurę na centrze, a duet Chandler - Haywood może w nocy nabić niezłe staty. Mavericks to zespół kompletny, mają znakomitego lidera, który obok siebie ma kilku wartościowych zawodników. Dirk ma chyba najlepszych pomocników w całej lidze, Heat to Big 3, ale nie mają PG i C. O centrach Dallas już wspominałem, a na jedynce jest Kidd i Barea, więc również znakomici zawodnicy. Moim zdaniem Niemiec zje Bosha, a nawet jeśli James i Wade będą mieli dobre mecze to wszechstronność Mavs zadecyduje i to oni wygrają. Każda seria się kiedyś kończy i moim zdaniem właśnie zespół Ricka Carlisle&#39;a okaże się lepszy. Spodziewałem się wyrównanych kursów, maksymalnie ~2.3 na Mavs, a po 3.53 po prostu trzeba to zagrać.

Atlanta Hawks - Orlando Magic @ 1 @ 2.02

Kolejny znakomity kurs, który warto spróbować. Pojawiają się różne informacje o nowych nabytkach Magic, według kilku źródeł nowi nie będą grać i podobnie jak z Philą Orlando zagra w 7/8 graczy, ale inne serwisy piszą o tym, że Arenas i reszta będzie grała. Moim zdaniem nawet jeśli zagrają to nie będą w stanie pokonać Hawks. Dla Jastrzębi to b2b, a wczoraj polegli z Netsami, ale moim zdaniem mają bardzo duże szanse na zwycięstwo. Hawks to zespół, który na pewno awansuje do PO, ale marzy im się coś więcej niż druga runda, jest to jednak typowy zespół na Regular Season, z JJ jako liderem nie mają większych szans na sukces w Playoff. Do składu wrócił jakiś czas temu Johnson, który jeszcze nie błyszczy, ale z każdym meczem powinien grać lepiej. Q jest Jamal Crawford, ale nawet bez niego Atlanta może powalczyć, moim zdaniem wygrają, bo nawet gdy Magic zagrają już nowym składem to nie są jeszcze zgrani. Hawks będą chcieli naprawić nastroje po porażce z Netsami, a Howard przy Joshu i Alu może mieć problem z faulami, bez Gortata SvG nie ma już kogo wstawić na parkiet gdy Dwight siedzi na ławce.

Zagram te mecze pewnie w dublu, bo obecnie w NBA nie ma nic pewnego, urok okresu świątecznego co najlepiej pokazała ostatnia noc, ale liczę na to, że oba typy wejdą. Po takich kursach po prostu trzeba spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@ up.
Czytając Twoją wypowiedzieć, to od razu na myśl mi się nasuwa pytanie, które skieruję do Ciebie.
Jesteś hater Miami? Twój ulubiony zespół w NBA?
Trochę poleciałeś po bandzie pisząc, że Dirk ma najlepszych pomocników w lidze - bardzo się mylisz ????
Miami, to nie tylko trio. Jeżeli nie widzisz ich zespołowej obrony, to daruj sobie wypowiadanie w ich temacie.
Teraz na dniach ma wrócić Mike Miller - groźna strzelba z dystansu. Miami u siebie, Dallas wyjad.
Myślę, że Miami jest w stanie pokryć handi w tym meczu jak najbardziej.
Tak samo jak sfrustrowani Magicy, którzy będą mieli świeżą energię i chęć pokazania się, że nie będzie żadnych zgrzytów. Arenas, Nelson, Howard, Richardson, Turkoglu da radę. Mimo, że pierwszy mecz w takim składzie - prawdopodobnie.
Głównym powodem dlaczego powinni pokryć: b2b Hawks.
Pozostałe mecze, wg. mnie warte ropatrzenia, to +12 PHX, a może nawet Bobcats + / win
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Jesteś hater Miami? Twój ulubiony zespół w NBA?
Tak, Chicago Bulls

Ale nie wiem co ma to wspólnego z bukmacherką, jako hejter Heat oglądałem ich mecze często i wielkiej gry zespołowej nie widziałem. Moim zdaniem Mavs wygrają, ale każdy ma prawo do swojej opinii. Żeby nie było - nie boję się np. grać na Heat i ostatnio ładnie mi wszedł dubelek Heat + Lakers, a obu zespołów nie lubię ;).
 
N 196

nicks

Użytkownik
Tak, Chicago Bulls

Ale nie wiem co ma to wspólnego z bukmacherką, jako hejter Heat oglądałem ich mecze często i wielkiej gry zespołowej nie widziałem. Moim zdaniem Mavs wygrają, ale każdy ma prawo do swojej opinii. Żeby nie było - nie boję się np. grać na Heat i ostatnio ładnie mi wszedł dubelek Heat + Lakers, a obu zespołów nie lubię ;).

oj kolego ogladales ale chyba poczatek sezonu tez na nich klnelem i mowilem co to ma byc co to za pomysl


nie widziales chyba zadnego mecze z tej serii mecz z new york utah itp te najlepsze
oni niszcza i graja zespolowo coz za pewnosc ja widze w nich mistrza jak beda mieli obecna forme i sklad (kontuzje ich omina)
zamiata przeciwnikow nawet aroyo sie jak rozwina jaka selekcja rzutowa
bosh wade lebron aroyo kazdy ma wklad w zwyciestwo i jest zadowolony wkoncu odpoiwedni podzial obowiazkow miedzy wedem i lebronem granie na bosha jak trzeba(on jest niesamowity, wrecz gomowy w swych wejsciach nie do zatrzymania a gra bezpiecznie bez fizyki no i dystans,jak gral w toronto mialem go za lidera za kolesia ktory wyroznia sie na tle innych bo sa duzo slabsi a nie od asz tak dobry, ze ma okazje sie pokazac, zmieniam zdanie jeden z lepszych w lidze a napewno obecie najlepszy na swojej pozycji, amre z NYn tylko dzieki swojej fizyce jest kims ale bosh mu pokazal co on moze osiagnac z tymi swoimi lupkami

w tym momencie miami champion

a dirk z reszta kelnerow z dallas to moga, wszytsko sie opiera na dystansie Dirka on zawiedzie i pozamiatane z roku na rok coraz gorzej a nadzieje wieksze


pozdrawiam
 
N 196

nicks

Użytkownik
Miami Heat - Dallas Mavericks @ 2 @ 3.53

Zdecydowanie hit jutrzejszej nocy, oba zespoły są w wysokiej formie, ale to przecież wszyscy wiemy . Heat W12, Mavs ostatnie 10 meczów - 9-1, ale oni też mieli już w tym sezonie serię 12 zwycięstw, którą skończyli meczem z Bucks, później wygrali dwa mecze odpowiednio z Blazers i Suns. Teraz czekają na nich trzy wyjazdowe pojedynki, najpierw tour po Florydzie i mecze z Heat oraz Magic, a potem spotkanie z Thunder, więc strasznie ciężkie mecze, ale Mavs pokazują w tym roku bardzo dobrą formę i grę. Wiele dało im dodanie do składu Tysona Chandlera, który sprawił że zespołowi z Dallas po prostu chce się bronić i to widać. Heat mają dziurę na centrze, a duet Chandler - Haywood może w nocy nabić niezłe staty. Mavericks to zespół kompletny, mają znakomitego lidera, który obok siebie ma kilku wartościowych zawodników. Dirk ma chyba najlepszych pomocników w całej lidze, Heat to Big 3, ale nie mają PG i C. O centrach Dallas już wspominałem, a na jedynce jest Kidd i Barea, więc również znakomici zawodnicy. Moim zdaniem Niemiec zje Bosha, a nawet jeśli James i Wade będą mieli dobre mecze to wszechstronność Mavs zadecyduje i to oni wygrają. Każda seria się kiedyś kończy i moim zdaniem właśnie zespół Ricka Carlisle&#39;a okaże się lepszy. Spodziewałem się wyrównanych kursów, maksymalnie ~2.3 na Mavs, a po 3.53 po prostu trzeba to zagrać.
ć.
niemiec zje bosha chyba oh.....ś w obronie dirk jest nikim wrecz flegmatyczne drewno, bosh nie bedzie mial zagrozenia ze strony dirka, ale za to bosh zje dirka w obronie, smiac mi sie chce jak widze dirka grajacego agresje pod kosz na stare lata mu sie zachcialo, niestety zapozno a bosh go zamkniej z kazdej strony i dzieki dobrej obronie bedzie mial gora 35 % skutecznosi


zreszta spotkanie to zweryfikuje


a i Ci Twoi super pomocnicy Kid Tery butler kazdy gra bo gra a butler zacial sie juz dawno jest nikim jay tery zaden wielki gracz kid to samo co dirk szybki zwis w dół, a moze Matrix fizyka dawno o nim zapomniala a i rzucac to on nie umie jego wjazdy pod kosz i zero techniki,pilki na obreczy nie potrafi polozyc zerwane rzuty jak by sie cofna w rozwoju
cale dallas

pozdrawiam
 
N 196

nicks

Użytkownik
atlana-orlando
typ orlando 1,75
fortuna
w tym starciu i w tym momencie gra na wyjezdzie i w dobrze znaznym miejscu koszykarzom orlando nie robi roznicy
oni musza odrobic stracony czas i przegrane mecze,dzis wychodza nowa paką, czy strracili na cm,nie sadze gortat nie mial zadnego wplywu, lewis on sie boji podejsc w okolice trumny nie mowiac o walce na deskach(nie rozumiem tego jak taki chlop moze trzymac sie tego dystansu,rzut zawodzi ale on nie gra pod koszem on jest za delikatny,bo poprostu tego nie potrafi a 22 banki które otrzymuje,brawa dla agenta za promocje tego czlowieka)
Wrocmy do tematu, dzisiaj Orlando zagra jak trzeba bedzie widac dobra organizacje pomimo tego ze to ich pierszy mecz,gorzej juz nie moze byc
Czym ma sie postawic Atlanta porownajmy sklady Biby nie ma szans ani z Nelsonem ktory go miazdzy swoja fizyka ani z Arenasem, zmiennik Bibiego to nie okrzesany mlokos, niewielki wplyw na mecz, na 2(rzucajacy obranca)Atlanta Craford i Mo Evans(jamal 3 point kiler)ten gracz nie ma prawa prowadzic zespolu do wygranej i tyle a przeciwko niemu Jrich,Q richardson wszytsko jasne, a co do Mo Evensa znam go z gry w Benetonie Olympiacosie,pozniej z gry dla Lakersow nic wielkiego 8-10 minut gry bez pkt czesto, marny talent rzutowy fizycznoscia to zawsze nadrabia ai o to zamalo ostatnio
Srodkowy, przeciwko sobie Al harford i Howard, Harford duzy talent ale zamale cialo przewaga Howarda,Skrzydla Joe Smith i 2 Pan z silnego skrzydla (nazwiska zapomnialem)powalcza w obronie z Hedo i brandonem bassem, dystand porowno, obrona z malym wskazaniem na Hawks
Wazne jak sie potoczy ten mecz, uwazam ze na odbrna bedzie miala pzrewaga ofensywa skutecznosc,duzy przewaga Orlando, pozycje 1.2 duza przewaga szybkosci fizyki po stronie Orladno i to oni narzuca styl przebieg tego spotkania,Joe Smith z Atlany nie da rady tego pociagnac a liczba traconych punktow bedzie sie powiekszac
ostatnia slaba dyspozycka Orlando to jest najwiekszy powod dla którego warto to postawic a atlanta nie duzo lepsza
Orladno dzis zaczyna in plus
 
N 196

nicks

Użytkownik
Miami(-6.5)-Dallas 1
1.85
fortuna
o tym spotkaniu napisalem wyzej o skladach i grze
wszystko jasne(dla mnie) wiec moze napisze o podejsciu psychologicznym obu teamow do spotkania
Miami wypoczete byla przerwa i wracili do siebie,maja serie ale oni onie zapominaja, wiedzia ze przyjezdza ktos silny, chca sobie jak i kibicom udowodnic ze sa silni i pokazac jak beda zdobywac o mistrzostwo, Maiami bedzie rownie dobrze skoncetrowane jak w &quot;meczu pokazowym&quot; z NY(nie sugerujcie sie wash, tam odpuscili dzis nie ten mecz)
Dallas mialo latwa przeprawe do dzisiaj , pokonanie phenix, szli leb w leb, a miami zjadlo niedawno phenix, sam widzialem, nie ta liga,a wcale relewacyjnie miami nie pogralo w tedy, Dallas wie ze prubuje sie z mocniejszymi w lidze ze to jest ciezki mecz i moga sie zblaznic,beda bali sie zaryzykowac, popelnic blad,ze mecz moze sie szybko potoczyc i szybko moga stracic spotkanie z pod jakiejs kontroli, czy poradza sobie z wyzwaniem i zagraja dobry skuteczny basket, na 100 % jestem pewien ze nie,w zadnym calu nie sprostaja miami, ani w obronie, ani w % skuteczosci, nawet sie nie przybliza w ilosci trafien 3-pkt, co by moglo ich uratowac, gra z kontry zdecydowanie miami i przebieg spotkania ulozy sie Miami szybka skuteczna grai slaba skutecznosc Dalla przyniesie latwe kontry
zachecam do latwego typu
najwazniejsze argumenty walka na calego i koncetracja miami na wlasnym podworku przeciw wkoncu mocniejszemu przeciwnikowi(chociaz z samych aspiracji)Eric Spostra juz wie jak tego pinnowac(wkoncu) a przeciwko spalona na samym wejscu druzyna Dallas a Dirk nawet nie uniesie bagazu ,nie mówiac o zwyciestwie
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Atlanta - Orlando
Atlanta od wielu tygodni gra fatalnie wyjazdy. Na wyjazdach gra bez polotu, mobilizacji i chęci. Po czym wraca do siebie i wygrywa mecze po dobrej grze. Dzisiaj wg mnie mają też taką szansę. Ostatnio udało im się wygrać nawet na wyjeździe z Orlando (które wtedy było po zatruciu). Dzisiaj podejmą ich we własnej hali i na pewno nie odpuszczą. Do tego w ORL zadebiutują nowi gracze co wg mnie przyniesie sporo zamieszania w grze ORL i to nie wyjdzie im na dobre, bo gracze przyzwyczajeni są do spokojnej ułożonej gry i taką preferuje DH.
Typ: Atlanta (2.25)✅✅✅

Indiana - Hornets
To jaką skuteczność ostatnio pokazują zespoły w nba to wstyd... Przykładają się też do tego bardzo gracze NOH, którzy sporo pudłują (szczególnie na wyjazdach). Granger dzisiaj myślę, że poprowadzi Indianę do zwycięstwa.
Typ: Indiana (1.60)✅✅✅
 
N 196

nicks

Użytkownik
Atlanta - Orlando
Atlanta od wielu tygodni gra fatalnie wyjazdy. Na wyjazdach gra bez polotu, mobilizacji i chęci. Po czym wraca do siebie i wygrywa mecze po dobrej grze. Dzisiaj wg mnie mają też taką szansę. Ostatnio udało im się wygrać nawet na wyjeździe z Orlando (które wtedy było po zatruciu). Dzisiaj podejmą ich we własnej hali i na pewno nie odpuszczą. Do tego w ORL zadebiutują nowi gracze co wg mnie przyniesie sporo zamieszania w grze ORL i to nie wyjdzie im na dobre, bo gracze przyzwyczajeni są do spokojnej ułożonej gry i taką preferuje DH.
Typ: Atlanta (2.25)

Indiana - Hornets
To jaką skuteczność ostatnio pokazują zespoły w nba to wstyd... Przykładają się też do tego bardzo gracze NOH, którzy sporo pudłują (szczególnie na wyjazdach). Granger dzisiaj myślę, że poprowadzi Indianę do zwycięstwa.
Typ: Indiana (1.60)
nie chodzi mi o typy kazdy moze miec swoj scenariusz, lecz ty podajesz bledne wrecz zle argumenty które defakto nie sa argumenatmi do podanych przez ciebie typow,
to wyglada N Orlean slaba skutecznosc na obreczach na obcych halach(no dobra to nie znaczy ze maja przegrac ten wyjaz czy wszystkie inne)moze wkoncu ja poprawia i zamiata z kortu takich rywali jak niewyrazna bez charakteru Indiana. Podanie zawodnika, Mysle ze grenger i poprowadzi,co to ma znaczyc, a moze West Ariza Poul Okafor poprowadza do zwyciestwa N Orleans, jedno jest pewne Granger moze poprowadzic Indiane przez korytarz na Hale
Ostatnio to rezerw Bostonu nie umial ograc, a N Orlean jest wsciekly za slabą skutecznosc z detroit i dzis czas na poprawe bo zawsze nie beda na zero po dobrym poczatku sezonu graja w kratke wiec dzis kolejna spotkanie in plus


nie wiem kolego traktujesz to jako totolotka bo niewierze w twoje argumenty bo one nie sa zadnymi argumenatmim bez urazy napisalem ci jak to wyglada nie chcac w zaden sposob ci zaszkodzic lecz tylko prostujac te twoje argumenty bo nie daj boze ktos z je wezmie do siebie wiec go ostzregam
 
N 196

nicks

Użytkownik
Portland-Milwaukee 1
1.63
fortuna
Milwaukee bez Jeningsa duza trata a i tak srednia gra z nim, Portland bez Roya ale i bez niego(lepsi sa w formie)zastąpią go na 2,czy Bogaut poprowadzi Kozly do wygrania, nie wyobrazam sobie tego Camby ALdrige zastopuja go,Uwazam ze portland glodne dobrego sezonu ,latwo poradzi sobie z kozlami, lepiej bedzie funkcjonowala ich gra za sprawa edie ???? Milera(ktory jest profesorem )na boisku on rozda zwyciestwo w tym spotkaniu
moze i cos tam mylam ale lepszy ktos co wie o co chodzi i o kogo niz ci co pisza z tabelki ze statystykami niewiedzac o co chodzi, temu nie zaprzeczysz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom