>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Horford OUT; Brogdon prawdopodobnie też poza grą, jakieś choróbsko go dopadło. Dodatkowo Celtics są b2b. Duża szansa dla Siakama na poważne granie i zdominowanie tablicy. Celtics będą grać niską piątką, chyba, że planują wystawić Korneta albo Griffina na 20+ minut przeciwko Pascalowi. Nie będzie to zbyt dobry pomysł. Uważam, że Kameruńczyk powinien dzisiaj z łatwością dominować na obydwu deskach i może spokojnie te 10 tablic zebrać.

Pascal Siakam over 7,5 zbiórki @1,67 Fuksiarz
Pascal Siakam over 8,5 zbiórki @1,88 betfan
Pascal Siakam double-double @2,70 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Houston Rockets
Embiid J. - over 4,5 asyst
Kurs: 2,00 STS

Dzisiaj zaryzykuje zakład na over asyst Embiid'a, linia pokryta w 7 ostatnich spotkaniach. Mecz na wyjeździe ale teoretycznie ze słabszym rywalem. Rockets nie grają najlepiej w tym sezonie, ale potrafią zaskoczyć, myślę że postawią się chociaż trochę rywalom. Mam tylko nadzieję, że nie będzie blowoutu i że Joel zagra swoje minuty do końca, co zwiększy szanse na pokrycie linii. Nie ma jeszcze informacji czy wystąpi dzisiaj Harden (nadal ma status questionable), ale gdyby tak się stało to mam nadzieję że min. Embiid zagra do niego parę piłek na tzw. odblokowanie się po absencji.
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Detroid Pistons - Miami Heat
Hayes K. - over 10,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

Detroid nie zachwyca swoją grą, i raczej trudno tu upatrywać ich w roli zwycięzcy, ale stawiam zakład na zawodnika a nie na całą drużynę. Spróbuję zagrać over Hayes'a na punktach, linia pokryta w 5 ostatnich spotkaniach nawet z niełatwymi przeciwnikami. Zauważyłem również, że Cunningham nie zagra w tym spotkaniu, co powinno zapewnić dodatkowe minuty gry dla Killiana i tutaj głównie upatruję szansę na over Hayes'a.
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Płynę trochę zgodnie z trendami. Absolutnie nie jestem fanem gry Lakers. Jasne, grają up-tempo (najszybszy atak w lidze), vs Cavs, którzy grają najwolniej w lidze. Problemem Lakers jest brak spacingu. Nie ma prawdziwego rozgrywającego i nie ma strzelców. No bo przecież samym Lonnie Walkerem IV, czy Reavesem (pełen szacunek dla obydwu graczy) nie da się wygrywać meczów. Lakers są ostatnio na fali, bo Davisa przestały boleć plecy (przynajmniej na ten moment). Chłop dominuje deski, bardzo dobrze siedzi półdycha i skuteczność rzutów wolnych jest bliska 90% w ostatnich spotkaniach. Nie opłaca się go faulować i nie możesz mu nic zrobić, bo jest tak dobry. Zdrowy AD to topka ligi na swojej pozycji. Nie bez znaczenia jest fakt, że do zdrowia wrócił Lebron, a on w Cleveland nigdy nie odpuszcza. Zawsze gra bardzo dobre mecze, ale nie ma już w sobie tych 25 punków w każdym spotkaniu. Myśle, że James doskonale o tym wie i że Lakers mogą dzisiaj grać do zarzygania pick and rolle z Davisem, bo on jest aktualnie ich pierwszą opcją w ataku. Cavs mają świetnych rim protectorów, do składu wraca Allen, ale nie widzę ich zatrzymująych AD poniżej 30 oka w tym spotkaniu. Spodziewam się sporo Lebrona na piłce, no bo nie oszukujmy się, Beverley nie jest żadnym rozgrywającym, a Westbrook to po prostu kozłujący z ławki, najdroższy rezerwowy w lidze, który na ten moment po prostu psuje mniej niż na początku sezonu. Cała oferta z betfan.

Lakers +6,5 @1,77
Lakers OT @2,78
Anthony Davis 25+ Lakers OT @3,15
LeBron James over 6,5 asysty @2,20


Tragedia. Bez Davisa Lakers niemieli najmniejszych szans. 8 minut i zjazd do bazy (choroba).
 
Ostatnia edycja:
moneymakerbetting 6,4K

moneymakerbetting

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thuner
Wstawiam tabelę punktów SGA - SHAI GILGEOUS-ALEXANDER

Jest to jeden z moich ulubieńców do gry SGA.png

Linia w meczu na poziomie +/- 232 punktów, więc myślę, że Morant i SGA zdobędą dzisiaj po +30 punktów

1.95
SGA 30+
Totalbet


dodatkowo:

u Lakersów prawdopodobnie nie zagra Davis - The Los Angeles Lakers forward Anthony Davis had to leave the court just after 8 minutes due to flu-like symptoms. Wczoraj zagrał zaledwie 8 minut, więc wątpię, że dzisiaj zagra

jeśli linia na Siakama pts + rb + ast będzie na poziomie 38.5/39.5 to warto grać over ok. 1.85
ostatnio z Bostonem grałem over na linii 38.5 i miał 29+8+7

do dubla dorzucić można Toronto Raptors 1.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1167
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Klay Thompson Points Under 23.5 @1.92 Uberlucky 8/25 z gry; 4/11 za trzy

Ciężki matchup, Utah świetnie broni pozycji za trzy, czyli kopalni punktów dla Klaya. Są drudzy w lidze w najmniejszej ilości dozwolonych rzutów i pierwsi w najmniejszej liczbie oddanych punktów za trzy. Praktycznie wszystkie rzuty Thompsona są asystowane, głównie przez Stephena, którego dzisiaj zabraknie. Przez tą absencję spodziewam się mniejszej ilości szans na czyste rzuty.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Super spotkanie nas czeka, Hawks przyjeżdżają do Knicks i wiadomo, że jest to szczególny mecz dla Trae Younga. Lider Hawks kocha z wielką wzajemnością kibiców Knicks. Wyzywają się wzajemnie na prawo i lewo, Trae co chwilę ich ucisza, cała hala skanduje "Tray Young's balding" i tak się nakręcają. Nie wyobrażam sobie, by Dejounte Murray był dzisiaj główną gwiazdą Hawks. Zgoda, Young ostatnio słabo się zachował względem coacha swojej ekipy, ale wydaje się, że kłopoty zostały zażegnane. Czekam na dobry mecz Ice Cold Trae i wydaje mi się, że piłka będzie w jego rękach przez spory czas. 10 asyst do wykręcenia, Knicks bardzo słabo bronią na pozycji PG. Duża szansa na spore punkty w tym meczu, wrócił Bogi, będzie spora łupanina z dystansu.

Trae Young double-double @2,20 betfan
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dobra, rzucę sobie jeszcze jedną klątwę. Dwa najlepsze ataki w lidze, wraca CP3. Booker niejako zwolniony z gry na piłce, będzie miał więcej swobody i szans na grę pod kręcenie niezłych cyferek. Matchup z Brownem, ciężki dla obydwu zawodników, bo obydwaj są bardzo solidnymi obrońcami. Booker jest elitarnym shooterem, świetna półdycha, której będą dzisiaj Suns potrzebowali. CP3 nie ma już w sobie 25 punktów, będzie szukał dużo gry piłką. Zarówno Booker jak i Brown są topką ligi jeżeli chodzi o punkty zdobywane z kontry, po szybkich przejściach z obrony do ataku. Jeden i drugi są w tym sezonie bardzo efektywni, natomiast Booker ma więcej okazji do punktowania, bo w Bostonie jest zwyczajnie więcej opcji do zdobywania punktów. Uważam, że Devin jest w stanie zdobyć te trzy oczka więcej niż Jaylen, bardziej dzisiaj widzę Tatuma i Smarta jako scorerów (długa przerwa CP3, szansa, żeby nim trochę pokręcić). Liczę na szybki mecz i kawał widowiska.

Devin Booker zdobędzie co najmniej trzy punkty więcej od Jaylena Browna @1,70 betfan

Boston zrobił dziecko Phoenix.
 
Ostatnia edycja:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Brooklyn - Atlanta
Trae Young (pkt+zbiórki+asysty) PONIŻEJ 42.5
@1.82
Betclic


Ja jakimś specjalistą od koszykówki nie jestem, ale ostatnio oglądałem Atlante i muszę przyznać, że bardzo słabo gra ten zespół, aż ciężko się na to patrzyło. Wiadomo Trae Young to kluczowa postać w Atlancie, ale myślę, że przy takiej formie zespołu i to, że grają z rozpędzonym BN sam za dużo nie zdziała, na ostatnich 5 spotkan tylko 1 raz przekroczył linie 42.5 i do tego ze słabym orlando magic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +868
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Rudy Gobert To Record 14 or More Rebounds @1.80 Uberlucky 13
Rudy Gobert To Record 16 or More Rebounds @2.95 Uberlucky

Jazzmani sporo rzucają przez co pozwalają na sporą ilość zbiórek, w szczególności dla centrów. Grają dość niskim składem, nie ima za bardzo z kim rywalizować na tablicy. Dodatkowo braknie dzisiaj Townsa. Poprzednie spotkanie z Utah Rudy zakończył z 23 zbiórkami.

Russell, D'Angelo - Ponad 17.5 punktów @1.91 unibet (być może uda się gdzieś znaleźć 16.5) 30

Kolejnym korzystającym z absencji KATa jest DLo, widocznie większe zdobycze bez jego udziału w spotkaniach. Utah oddaje sporo punktów zawodnikom na pozycji PG i słabo bronią.

Kevin Durant Over 27.5 Points @1.85 STS 34

Niska linia jak na KD, w osłabiony skład Hawks bez Collinsa, Huntera i Murraya powinien wchodzić jak w masło. W ostatnich siedmiu spotkaniach nie pokrył raz tej linii. Przeciwko Atlancie nie szukałem daleko, ale nie zdarzyło mu się nie pokryć. Ciekawy matchup.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ: P.J. Tucker – under 3,5 pts
Kurs: 1,86 @ Betclic

Typ, który już wcześniej chciałem tu zamieścić, ale bukmacherzy ostatnio nie wystawiali linii na tego zawodnika. Czemu? Może dlatego, że ktoś kto śledził przejście P.J. Tuckera do Sixers i jego spadek formy, który zaczął się od początków listopada, to mógł nieźle zarobić na jego niemocy strzeleckiej. Przez ostanie 15 meczów Sixers Tucker przekroczył linię 3,5 pkt tylko 2 razy. Mimo, iż w ostatnim meczu z Houston spędził na boisku rekordowe 42 min, to oddał tylko 2 rzuty i taka mniej więcej średnia wychodzi mu za cały listopad i początek grudnia. Są nawet mecze w których nie oddaje żadnego rzutu. Nie wiem czym to może być spowodowane, bo nie śledzę meczów Sixers, ale polecam obserwować jego zdobycze punktowe, bo statystycznie jego underki mogą być smacznym kąskiem, dla niejednego typera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1396
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Trochę januszowo, ale trzeba coś odkuć. Na dzisiaj szybki tripelek, bez większych kombinacji.

Heat grają u siebie ze Spurs. Dla mnie najważniejsze, że gra Butler. Chłop ma mentalność zwycięzcy. Jak będzie trzeba to sam ten mecz wygra, chociaż nie sądzę, żeby była taka potrzeba. Pod koszem Spurs nadal nie ma Poeltla, Adebayo będzie mógł sobie poużywać.

Nets jadą do Indiany (obydwie ekipy b2b). W składzie gości zabraknie KD, Irvinga, Claxtona, O'Neale'a, Curry'ego, Simmonsa, Warrena i Harrisa. Co prawda niewpewny występ Haliburtona w w ekipie Pacers, ale ostatnio Nembhard pokazał, że można mu zaufać. Poza tym ta strata ma się nijak do faktu, że Nets sadzają pół składu (w tym całą pierwszą piątkę).

Ostatni mecz to Jazz z Nuggets. Ekipa z Salt Lake City nie zabiera do Denver żadnego PG; Conley, Sexton, Clarkson - wszyscy out. Dodatkowo braknie Markkanena. Denver wygrali ostatnio w Portland game-winnerem Murraya i jest dzisiaj duża szansa na rozpoczęcie serii zwycięstw.

Heat OT + Pacers OT + Nuggets OT @1,71 gratuluję Miami, pokaz świetnej gry. Indiana też popis, jak 184-letni Mills rzuca Ci ponad 20 punktów to wiedz, że coś się dzieje.
 
Ostatnia edycja:
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ: Boston Celtics – 2,5 pts
Kurs: 1,91 @ Betclic

Gdybym miał obstawić tylko jeden mecz NBA w fazie zasadniczej, byłby to bez wątpienia pierwszy mecz Boston Celtics z Golden State Warriors po pamiętnych finałach z zeszłego sezonu. Mimo, iż GSW mają bilans 11:2 w meczach u siebie, to myślę, że motywacja Celtics do wygrania tego meczu, będącego rewanżem za przegrane finały jest spora. Warriors na tym etapie rozgrywek nic nie muszą, a Celtics chyba mają jednak coś do udowodnienia.

Warriors dziś bez Wigginsa, Celtics bez Horforda. Williamsa nawet nie liczę, bo z najlepszej obrony w NBA, Celtics stali się najlepszą ofensywą ligi i mam nadzieję, że pokonają gospodarzy różnicą minimum 3 pkt. Co prawda nie jest to mecz o stawkę, ale dla przyjezdnych będzie miał duże znaczenie. Warriors w tym sezonie mają problem z ławką po odejściu cennych zadaniowców. W Celtics jest wręcz na odwrót. Mimo, iż ich nominalny center nie pojawił się jeszcze w tym sezonie na boisku, to przyjście Brogdona odmieniło oblicze tej drużyny. Jak dodamy to tego niesamowity wręcz progres dwóch innych rezerwowych: specjalisty od trójek – Sama Hausera i coraz lepszą grę po obu stronach boiska – Luka Korneta, to otrzymujemy naprawdę głęboki skład, będący w stanie wygrać z każdym, co widać po obecnym, budzącym szacunek bilansie zwycięstw Celtów. O starterach nawet nie wspomnę, bo wszyscy z nich po playoffach wspięli się na wyższy poziom z Tatumem i Brownem na czele. Mam nadzieję, że nie jest to argumentacja czysto życzeniowa i że moja ulubiona drużyna weźmie dziś słodki odwet na GSW.
 
Ostatnia edycja:
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
A ja bym spróbował tak zagrać:
Trae Young - Powyżej 2.5 trójek (z dogrywką) 1.76 Etoto Atlanta - Chicago
Davis, Anthony - Powyżej 0.5 trójek (z dogrywką) 2.70 Etoto Detroit - La lakers

Ostatnio grałem na linie poniżej Trae Younga, teraz ide w odwrotną stronę i myślę że trochę tych trójek z Chicago rzuci, a Davis punktów sporo potrafi zdobyć, ale za 3 to juz ciężka sprawa, ale myślę, że z Detroit raz mu sie uda trafić po fajnym kursie 2.70
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
NOP- SUSN
NOP TO WIN 1.60 STS

NOP -2.5 1.74
Deandre Ayton over 32.5 PZA 1.82 betclic
Small play
Deandre Ayton zdobedzie 25 pkt i wiecej 3.00 betclic

Ostatnio Suns polegli z NOP 128-117,a ptaszki wlasnie wycwierkały ze Booker jest out ( w jego miejsce Saric) wiec widze kolejna szanse na win Pelikanow
Ayton w poprzednim spotkaniu zaliczyl 25 pkt i 14 reb i 2 asysty wiec mysle w obliczu absencji Bookera to on bedzie gral 1wsze skrzypce razem z CP3.Wobec takiego ukladu linia jak dla mnie niziutka
Z INNEJ BECZKI
Trae Young PZA under 44.5 1.82 betclic nawet z OT nie wykręcił

Ktos ostatnio pisal o TY, w Bulls bedzia mial kto go pilnowac a kto wie czy nie bedzie łomotu i Trae wczesniej nie zejdzie na ławke.Nadal nie ma Dejounte wiec gre na pewno wezmie na swoje barki ale linia wg mnie cholernie wysoka.Statystycznie TY jest
25.3 points, 9.2 assists and 4.0 rebounds in 13 games versus the Bulls in his career.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2172
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sacramento Kings - New York Knicks
Robinson M. - over 8,5 zbiórek
Kurs: 1,85 STS

Knicks wracają do domu po wyjazdowym spotkaniu, trzy wygrane z rzędu dają mi nadzieję na kolejne dobre spotkanie w ich wykonaniu. Dlatego w tym meczu postawie na over w zbiórkach Robinsona, linia pokryta w 4 ostatnich spotkaniach na 5. Center Knicks'ów ostatnio zbiera lepiej w porównaniu do początku sezonu. Przeciwnik natomiast zajmuje dosyć niską pozycję w rankingu na ilość zebranych piłek w meczu. Linia ustawiona na 8,5, dosyć wysoko, ale mam nadzieję, że Robinson da rade i uzbiera te 9 zbiórek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +824
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Dzisiaj spróbuje idac tokiem myślenia kolegi wilku1407
D'Angelo Russel over 19.5 1.90 betclic
Linia 2 oczka wyzej niz ostatnio ale chyba warto.Portland gra szybki basket wiec pasuje tu na wysokie wyniki.Russel po Edwardsie na chwile obecna druga opcja w ataku,do tego solidny zza luku.Obie ekipy widzialy sie ostatnio i Rus zdobył wtedy 24 punkty do 25 blisko a ostatnio jego zdobycze to 24 30 28 i 27 wobec czego wypadaloby jeszcze zaryzykowac
D'Angelo Russel zdobedzie 25 i wiecej pkt 3.70 betclic

Z innej beczki po tym co ostatnio odstawili Heat chyba warto sprobowac a i Boston po blamażu z GSW bedzie sie chyba chcial solidnie odkuć.Sprobujemy zatem tripla
Boston to win 1.61
Heat to win 1.65
Kevin Durant zdobedzie 25 lub wiecej 1.28

Ako 3.40 betclic

Boston bawi sie dalej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +567
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Gilgeous-Alexander, Shai - Ponad 28.5 punktów @1.82 unibet 42

Po dwóch ciężkich matchup'ach na Cavs i Grizzlies myślę, że można wrócić do większych zdobyczy. Dallas słabo bronią na obręczy i dużo faulują, a SGA w wjazdach pod kosz i z linii rzutów osobistych jest świetny. Poprzednio w tym sezonie vs Mavs zdobył 32 punky w RT, dorzucił 6 punktów w OT.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Washington Wizards - Brooklyn Nets
Kristaps Porzingis DD @1.87 20bet
Powyżej 12.5 zbiórek @3.54 Etoto

Głównie się tutaj o zbiórki rozchodzi, 10 punktów raczej na pewno zrobi. Razem z Kuzmą zagrają pewnie znowu jakieś 36/37 minut, ponieważ w Wizards zrobił się szpital, oprócz Beala i Hachimury na mecz z Brooklynem wyleciał jeszcze Morris. Wizards grali ostatnio z Nets 2 tygodnie temu i Porzignis zrobił 19 zbiórek, nie wiadomo też czy po stronie Nets zagra Claxton, a bez niego to już autostrada do Double-double.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom