>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Utah Jazz - Phoenix Suns
Devin Booker powyżej 5.5 asyst @1.75

Chris Paul ciągle kontuzjowany, a bez niego Booker gra więcej na piłce, razem z Paynem prowadzą atak Suns, w ostatnich meczach to głównie ta dwójki była odpowiedzialna za rozgrywanie. Booker w tych 4 meczach bez CP: 10 asyst z Minnesotą, 6 z Magic, 5 z Heat i 9 z GSW, tylko raz linia nie była pokryta.
Jazz całkiem nieźle sobie radzą więc pewnie znowu zobaczymy ponad 35 minut Bookera, a wtedy 6 asyst powinien wykręcić jeśli koledzy nie będą przesadnie ceglić po jego podaniach, współpraca z Aytonem nie wygląda wcale gorzej niż przy pnr CP3 & Ayton, a ten Olynyk pod koszem to żadna przeszkoda dla Aytona, powinno być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2032
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Minnesota Timberwolves
Sota ML @1.79

Sixers b2b, grają ciągle bez Hardena, teraz wypadł im jeszcze Maxey, który robił wyraźną różnice jak był na parkiecie, Korkmaz, Melton są questionable, jak któryś wypadnie to będzie klapa ze spacingiem na całej linii. Philla praktycznie teraz bez rozgrywającego, ciężko tam teraz znaleźć gościa, który weźmie piłkę i będzie kozłował, Millton dostawał małe minuty w tym sezonie, dziś pewnie się to zmieni, ponieważ Rivers nie ma tutaj dużego wyboru, ale ten chłop nie udźwignie 30 minut gry na piłce. Wilki grają słabo, ale przy tych absencjach w Sixers powinni sobie jutro poradzić, mają pełny zdrowy skład, KAT i Edwards w dobrej formie, na tablicach powinni dzisiaj zaznaczyć swoją przewagę nawet przeciwko Embiidowi.
Jak Rivers wyjdzie w s5 z Milltonem, Thybull'em i Tuckerem, to będzie dramat w ataku, w sumie nie zdziwię się jeśli przed samym meczem okaże się, że Bid też nie zagra, ale nawet z nim to Sixers będą mieli męczarnie z wyprowadzeniem piłki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1033
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dosyć luźno, pod wieczorne piwko.
Suns podejmują dzisiaj będące na road-tripie po zachodzie Knicks. Biorę pod lupę głównie Devina Bookera i idę tutaj w jego over. Devin po urazie Paula przejął na siebie częściowo rolę rozgrywającego i kręci solidne cyferki, często nawet w okolicach double-double. Dzisiaj szansa na kolejne w teorii łatwe zwycięstwo, Suns przegrali u siebie w tym sezonie tylko raz, kiedy zlekceważyli Portland, które grało bez Simonsa i Lillarda. Zdarza się. Zaryzykuję stwierdzenie, że gospodarze grają sporo lepiej po tym, jak wypadł Chris Paul. Szkoda, że zbiegło się też z urazem Cama Johnsonsa, co skutkuje sporym ukróceniem rotacji, mnóstwo minut dostaje Bridges, ostatnio sporo gra także Torrey Craig. Ale to Booker jest najlepszym zawodnikiem w tej drużynie. Elitarny shooter, który może trafić z każdego miejsca na boisku. Knicks w teorii dobrze bronią midrange, ale w tym sezonie mierzyli się tylko z dwoma genialnymi półdystansowymi strzelcami. Shai wpakował im 37, a Murray 36. Booker jest z pewnością TOP5 strzelcem jeżeli chodzi o midrange w całej lidze. Ustawiłbym go losowo w piątce z Shaiem, Tatumem, KD i Ingramem. Nie opłaca się go faulować, na linii ponad 89% w tym sezonie, elita. Devin może rzucić 40 komu chce, wydaje mi się, że będzie jeszcze bardziej podrażniony po ostatnim meczu, kiedy to po szalenie wyrównanym spotkaniu przegrali jednym okiem ze świetnie spisującymi się Jazz. Porażki Suns nie biorę pod uwagę, Footprint Center to prawdziwa twierdza i potrzeba rzeczywiście genialnej ekipy, żeby tutaj wygrać. Wszystko grane singlami. Cała oferta z betfan.

Devin Booker 30+ oraz Suns OT @2,30 blowout
Devin Booker 35+ oraz Suns OT @4,20
Devin Booker 40+ oraz Suns OT @9,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Z Bookera raczej nici, a ja chyba wypatrzyłem coś ciekawego. Saddiq Bey dzisiaj out, wciąż nie ma Cunninghama, szansa na duże granie i sporo rzutów dla Bogiego. Kings są trzecią najgorzej broniącą drużyną przeciwko SF. Raczej nie szukam kwadratowych jaj i idę w over Bojana w tym meczu, jest on w sumie jedynym spot-up shooterem jakiego mają dzisiaj Pistons.

Bojan Bogdanovic over 19,5 @1,85 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2049
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
Steven Adams powyżej 10.5 zbiórek @2.15 10 ehh
Steven Adams powyżej 12.5 zbiórek @3.80

Nets mają problem ze zbiórkami, dobry masywny center zbiera z nimi sporo nawet w ataku, tam nie bardzo kto ma się ustawiać pod tablicami i wyskakiwać po piłkę. Grali już raz w tym sezonie i Adams zrobił 13 zbiórek, dzisiaj w Nets wypadł jeszcze Claxton, który mógł walczyć pod koszem z Adamsem, do tego w Memphis nie będzie znowu Jacksona JR, więc nie wyjdzie obok Adamsa jako PF, Jackson gdyby grał to można by to jeszcze odpuścić, ale obecnie to Adams powinien zbierać sporo piłek.
Aquaman robi w tym sezonie średnio 10.7 zbiórki, a z takimi drużynami co mają bidę pod koszem jak Nets, Spurs, Hornets, miał bardzo dobre mecze: 13, 19 i 19 zbiórek.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Indiana Pacers - Orlando Magic

Typ: Haliburton ov 19.5 pkt. Kurs: 1.80

STS

Spróbujmy. Z soboty na niedzielę zagrali i skończył na liczbie 22 oczek więc i ttm razem mu zaufam. Przeważnie robi tą linie i kończy w okolicach właśnie 22 pkt więc liczę, że i dziś nie zawiedzie

Wynik: 18
 
Ostatnia edycja:
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Cavs po słabszym momencie zdają się wracać na właściwe tory. Co prawda tylko wymęczone po dwóch dogrywkach zwycięstwo z Charlotte oraz ogranie zdziesiątkowaych kontuzjach Heat, ale jest to dobry symptom. Jest to związane z między innymi powrotem Jarretta Allena, który pauzował kilka spotkań z powodu kontuzji kostki. Cavs co prawda są b2b, natomiast tak jak pisałem wcześniej, grali wczoraj z Heat i żaden ze starterów nie grał dłużej niż 30 minut. Solidne cardio wykonane, dzisiaj czas na mecz z nieco poważniejszą Atlantą, która jednak ostatnio zawodzi. Załapali konkretne bęcki u siebie od Celtics, a potem męczarnie z Raptors u siebie. Wygrana po dogrywce, ale mało przekonujący występ. Zbiegło się to z informacją, że Hawks są otwarci na trade Johna Collinsa. Nie wydaje mi się to przypadkowe. Collins zaliczył bardzo solidny początek sezonu, ale ostatnio nieco mniej aktywny. Nie wiem jak to wygląda w szatni, ale John wydaje się trochę nieobecny i jest mało eksplozywny. Mam wrażenie, że może mieć złe oddziaływanie na kolegów z zespołu. Mecz ciężki, Cavs u siebie w zasadzie nie przegrywają. Nie wydaje mi się, by to Atlanta miała przerwać ich serię.
Do dubelka dorzucam Pelicans. Curry, Thompson i Green out, Wiggins i Looney questionable, ale w zapewne też usiądą na trybunach. Zion wraca po kontuzji stopy, powinien dzisiaj dostać z 27-30 minut. Must-win game dla Pels.

Cavs OT + Pelicans OT @2,07

Biorę również pod lupę mecz moich ulubieńców. Celtics grają trzeci w tym roku mecz z Bulls. W Chicago przegrali, mimo wielkiej przewagi na starcie, potem Celtom kompletnie odcięło prąd i Bulls odnieśli względnie łatwe zwycięstwo. Wielką przewagę stanowi Vucevic, który pod koszem łatwo ogrywał Horforda i dominował na tablicach. Zebrał 23 tablice i rzucił 18 punktów. Celtics nie specjalnie wzmocnili się pod koszem, wciąż czekają na TimeLorda i dalej dziadek Horford dostaje chore minuty. Jest to dość łatwy match-up dla Vucka, który jest jednym z lepszych centrów w lidze biorąc pod uwagę atak. Trumna i pomalowane powinno paść łupem Vucka, Celtics są trzecią najsłabiej broniącą drużyną w lidzę w pomalowanym. Dodatkowo bardzo solidnie na linii rzutów wolnych, grubo ponad 87%. Krótko mówiąc nie opłaca się go faulować. Fizycznie nad starym Alem będzie dominował, jest tutaj szansa na dobre zapunktowanie.

Nikola Vucevic over 14,5 @1,82 unibet

Wraca Smart, jest Brogdon i jest White. Tatum może trochę odpocząć od gry na piłce i zaliczyć solidny występ pod względem ilości zdobytych oczek. Podoba mi się przemiana Jaysona w tym sezonie. Nie forsuje, kreuje kolegów, nie oddaje głupich rzutów, których w poprzednich latach oddawał stanowczo zbyt dużo. Zdecydowana topka ligi. Ostatnio nieco słabsza skuteczność, ale miał inne zadania na boisku przy absencjach Smarta i Brogdona. Teraz backcourt Celtics znowu wygląda fantastycznie. Można więc będzie znowu pohasać i pokazać, że nie przez przypadek Celtics są najlepszym atakiem w lidze. Myślę, że linia zdecydowanie do pokrycia. Gram także jego over wraz ze zwycięstwem Celtics, którzy są red hot. Mnóstwo wygranych spotkań, oprócz Williamsa wszyscy zdrowi. Idę z prądem. Cała oferta z betfan.

Jayson Tatum 29+ @1,90
Jayson Tatum 35+ @3,05
Jayson Tatum 30+ oraz Celtics OT @2,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +572
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Embiid, Harden, Maxey out. Harris jako pierwsza opcja? Haha, powodzenia 76ers! Współczuję Benowi Simmonsowi, dzisiaj pierwszy raz zagra przeciwko Philly w Wells Fargo. Ilość wyzwisk w jego kierunku to over 10,5k ale nie znalazłem tego nigdzie w ofercie. Philly będą musieli grać dzisija small-ballowo, chyba, że chcą grać 40 minut P.J. Tuckerem albo (nie daj Boże) Montretzem Harrellem. Szykuje się wygranko dla Nets, ale nie jestem przekonany, że od początku Nets będą tutaj dominować.
Niepewny występ Claxtona, ale on i tak jest non-shooterem, nie będzie kogo bronić w trumnie, więc więcej niż 20 minut pewnie nie pogra. To jak najbardziej mi pasuje, idę w zbiórki Duranta, który powinien sobie spokojnie na tablicach poradzić. Philly znowu zero spacingu, ale grając bez Joela pewnie będą grali dosyć szybki basket i oddawali jakieś nieprzemyślane rzuty, dużo szans dla KD na zbieranie.

Kevin Durant over 6,5 zbiórki @1,75 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Ben Simmons - over 10,5 pts - 1,82
Kurs: 1,82 @ Betclic

Niektórzy mogą mieć wątpliwości co do tego zakładu, ale dziś stawiam na over Simmonsa. Wygląda na to, że chłopak w końcu się przełamał. Od 3 meczów pokrywa tę linię, a w każdym kolejnym notował lepszy wynik od poprzedniego. W sam raz przed swoim pierwszym występem w Philly od czasów wytransferowania go do Nets. Obejrzałem wszystkie jego akcje z tych 3 spotkań i muszę stwierdzić, że prezentował się świetnie. Zwłaszcza w grze tyłem do kosza i celnymi trafieniami od tablic.

Podczas ostatniej konferencji prasowej był maglowany o to jak się czuje przed występem z Sixers i przyznam szczerze, że podobała mi się jego odpowiedź. Nie było widać po nim żadnej spiny. Potrafił nawet z tego żartować. Wie co go czeka od miejscowych kibiców i jest gotów się z tym zmierzyć. Formę ma coraz lepszą, konferencja pokazała że mentalnie jest gotowy do konfrontacji, o której mówi się od pół roku i co najważniejsze w tym wszystkim ma coś do udowodnienia swojej byłej drużynie w której zabraknie 3 najlepszych zawodników (Embiid, Harden i Maxey). Co więcej mogą go w tym wspierać koledzy z drużyny, którym zależy na tym by Simmons w końcu rozprawił się ze swoimi demonami. Jeśli tylko Jacque Vaughn da mu te 32-35 min na boisku jak w 2 ostatnich meczach, to myślę, że over zostanie pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2340
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Sacramento Kings - Atlanta Hawks
Huerter K. - over 14,5 punktów
Kurs: 1,80 STS

Bardzo interesujące spotkanie. Kings od 7 spotkań niepokonane, Atlanta ostatnie mecze w kratkę, ale grają u siebie (bilans w domu 6-3). Stawiam na over Huertera, w ostatnich 5 spotkaniach pokrył linie 4 razy i to w spotkaniach z nie łatwymi przeciwnikami: Brooklyn, Golden State, Memphis. Kevin w meczach gra po 30-35min i w tym spotkaniu spodziewam się, że trochę pogra (jeśli Sacramento chce to wygrać, bo przeciwnik do łatwych nie należy). Mam nadzieje, że i w tym spotkaniu pokaże co potrafi i rzuci minimum te 15 punktów.


Washington Wizards - Miami Heat
Adebayo B. - double double tak
Kurs: 2,65 STS

Trudne spotkanie dla Miami, przeciwnik nie zachwyca grą ale z bilansem dodatnim. Dodatkowo Miami osłabione brakiem kluczowych zawodników. Dlatego liczę na to, że Bam weźmie ciężar gry na siebie i dwucyfrowo zapunktuje oraz pozbiera też trochę. Miami zbiera słabo (wg. ESPN), 3 miejsce od końca. Przeciwnik broni się dobrze, ale w zbiórkach wypada równie słabo, gorsze jest tylko Dallas. Jednak liczę tu na zdobycz konkretnego zawodnika a nie całej drużyny. Pomimo tego, że Adebayo zrobił double double w 4 z 5 ostatnich spotkań to zagram ten zakład zachowawczo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Krótko. Indiana ma serię 5 zwycięstw, ale z nikim poważnym nie wygrała. Dzisiaj mecz z Wolves, którzy bardzo słabo bronią backcourt. Frontcourt powypychany dobrymi defensorami, na piłce Russell nie jest poważnym obrońcą. Wolves tracą 26,7 punkta i 3,41 trójki od PG na mecz, co jest kolejno czwartym i piątym najgorszym wynikiem w lidze. Haliburton świetnie rzuca z półdychy, skuteczność w okolicy 50%, trafia grubo ponad 2,5 trójki na ponad 39% skuteczności. Kieruję się tutaj czystą statystyką i faktem, że dużo spod kosza nie bedzie wpadało, bo tam Gobert będzie rządził. Granie Haliburtona sprzyja overowi w meczu przeciwko Wolves.

Tyrese Haliburton over 19,5 @1,84 unibet
Tyrese Haliburton 20+ oraz Pacers OT @3,30 betfan
 
Ostatnia edycja:
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Kevin Huerter – over 14,5 pts
Kurs: 1,82 @ Betclic

Podobnie jak u pawvel pawvel widzi mi się dziś zakład na over Huertera. Nie będę dublował przytoczonych przez niego argumentów. Dodam tylko od siebie, że Kevin jest teraz w formie i tylko raz nie pokrył tej linii w meczu przeciwko Spurs, gdzie pudłował trójki z całkiem niezłych pozycji, a w pomalowanym zdominował go Poetl pozbawiając 6-8 pkt z gry.

Liczę jednak na to, że podobnie jak w poprzednich meczach będzie miał dziś na swoim koncie co najmniej 4 trójki. W tym sezonie jego skuteczność w tym aspekcie gry wynosi aż 50% (top 5 ligi). Można powiedzieć, że po transferze do Sacramento wreszcie odżył i odnalazł się w nowym systemie gry notując career high 16,7 pkt na mecz, a to chyba nie jest jego ostatnie słowo w tej materii. Teraz wisienka na torcie. Gdzie Huerter grał przez pierwsze 4 lata swojej kariery w NBA? Oczywiście, że w Atlancie i sądzę, że dziś będzie miał im coś do powiedzenia swoją grą. Lubię zakłady na graczy, którzy mają coś do udowodnienia swoim byłym drużynom, stąd typ na Huertera.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Charlotte Hornets - Minnesota Timberwolves

Typ: McDaniels J un 11.5 pkt. Kurs: 1.92

STS

Spróbuje tak. Ostatnio grałem over ale linia była pkt niższa i McDaniels zatrzymał się na 11 pkt
Tak więc dziś próbuje odwrotnie. Linia 11.5 pkt a więc wszystko na granicy jego możliwości w rtm sezonie. Średnia pkt to 11.9 więc wszystko na styk. Typ oczywiście obarczony ryzykiem ale próbuje

Wynik: 8 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1265
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Idę dzisiaj pod zabawę. Biorę pod lupę Meltona, który po kontuzjach Maxeya i Hardena zaczął grać duże minuty. Sporo rzuca i wreszcie udowadnia swoją wartość. Według mnie to aktualnie najlepszy gracz Sixers (Embiid out). O Harrisie już niejednokrotnie się wypowiadałem, o reszcie nie ma co mówić. Mnóstwo rzutów za 3, skuteczność co prawda nie powala, ale dzisiaj polecę w jego dobry występ. Grają z Magic, więc nie ma mowy o dobrej obronie na obwodzie. Wraca Banchero, możemy obejrzeć mecz, który będzie fun to watch. W ostatnich spotkaniach Melton oddaje średnio 17-18 rzutów z gry. Zobaczymy jaka będzie skuteczność.
Co do trójek, to w ostatnich trzech meczach: 2/9; 6/11; 5/9. Zobaczymy, jak będzie dzisiaj dysponowany, kursy zachęcające i za drobne. Wszystko grane za przysłowiowe zapałki. Cała oferta z betfan.

De'Anthony Melton 20+ @2,23
De'Anthony Melton 4+ trafionych trójek @2,64
De'Anthony Melton 5+ trafionych trójek @5,30
De'Anthony Melton 7+ trafionych trójek @23

Super zaczął i nagle 0 punktow w drugiej połowie.
 
Ostatnia edycja:
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ: Bam Adebayo – over 9,5 reb
Kurs: 1,95 @ Betclic

Tym razem późno, bo czekałem do końca z wyklarowaniem się składu Miami, no ale nie bardzo się doczekałem. Stawiam na over Bama, bo w Miami od jakiegoś czasu mają szpital, a ktoś musi zbierać te piłki z tablic. Na jego 6 ostatnich występów tylko raz linia nie została pokryta w starciu z Cleveland, którzy mieli w tym meczu Allena i Mobleya.

Dziś mecz ten sam co ostatnio z Wizards i ponownie w Miami. Porzingis to nie jest ktoś, kto wydaje się mieć warunki do zatrzymania Adebayo, który 4 ze swoich 11 zbiórek zaliczył pod koszem rywala. Jeśli któryś z zawodników Miami (Martin – illness , Cain – illness , Highsmith – hip issue) nie wyjdzie dziś na boisko, to szanse Bama wzrastają jeszcze bardziej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +914
jozzy22 554,1K

jozzy22

Użytkownik
Toronto Raptors - Dallas Mavericks

Typ: Bullock R un 5.5 pkt. Kurs: 1.85

STS

Dziś znów mało oczywisty Typ.
Tym razem pod lupą Reggie Bullock. Linia wystawiona "na styk" z tegoroczną średnią, a więc Typ napewno ryzykowny. Cóż Reggie cały czas krąży wokół tej "piatki" ale licze , że i dziś nie przekroczy swojej średniej. Jakichś wybit ych argumentów nie mam. Poprostu chłop swoje gra ale z pkt to u niego bez szału więc kto wie może I dziś się uda?!

Wynik: 4 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1262
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Panowie chce pograć trochę grubiej na GSW... co o tym myślicie?
Golden State mają fatalny bilans na wyjazdach (1-9), a ta jedyna wygrana to o ile pamiętam z Houston. Chłopaki coś nie mogą ogarnąć tych wyjazdów, u siebie grają znacznie lepiej. Minnesota nie jest jakimś wybitnym przeciwnikiem, ale grają u siebie i mają przewagę hali.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Golden State mają fatalny bilans na wyjazdach (1-9), a ta jedyna wygrana to o ile pamiętam z Houston. Chłopaki coś nie mogą ogarnąć tych wyjazdów, u siebie grają znacznie lepiej. Minnesota nie jest jakimś wybitnym przeciwnikiem, ale grają u siebie i mają przewagę hali.
Dzięki za info... niemniej te 1-9 jeszcze bardziej mnie przekonuje. Nikt nie ma bilansu na koniec tak niekorzystnego... zwłaszcza GWS
 
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Dzięki za info... niemniej te 1-9 jeszcze bardziej mnie przekonuje. Nikt nie ma bilansu na koniec tak niekorzystnego... zwłaszcza GWS
W sumie teraz to nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem. Czy chciałeś pograć Golden State długoterminowo na zwycięstwo ligi, czy dzisiaj w meczu z Minnesota. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to tak jak napisałem wyżej. Jeśli chodzi o zwycięstwo ligi to może się jeszcze odmienić bo wystarczy, że awansują do play-off, a jak wiadomo play-offy to już inne podejście drużyn i gra na "poważnie". Ale wg mnie raczej nie wygrają ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom