>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dallas Maverick - Portland Trail Blazers
Typ: Dallas Maverick (-1,5pkt)
@1.53 FORTUNA

Dallas walczy obecnie o wejście na najlepszej szóstki w Konferencji Zachodniej. Obecnie plasuje się na 7. pozycji z bilansem 6-5. Na własnym parkiecie notują aktualnie serię 4 zwycięstw z rzędu a ogólnie posiadają bilans 5-1 i ulegli tylko Oklahomie po dogrywce 111:117. Przewidywania przedmeczowe na ESPN dają aż 75,5% szans za zwycięstwo dla gospodarzy. Portland Trail Blazers co prawda jest na drugim miejscu w Konferencji Zachodniej i doznali tylko 3 porażek a na wyjazdach mają najlepszy bilans w konferencji lecz dziś przewiduję, że będą musieli przełknąć gorycz porażki. Dziś bowiem w ekipie gości na pewno nie wystąpią: O. Sarr, G. Payton oraz K. Johnson. Wątpliwy występ jest także: S. Sharpe'a, J. Winslow'a, J. Nurkic'ia oraz J. Granta. Jeśli wszystkie te absencję w ekipie Portland Trail Blazers się potwierdzą to Dallas powinno spokojnie poprawić swój bilans meczy domowych. Dallas wygrało ostatnie 4 mecze bezpośrednie z Portland i dziś również stawiam na ich zwycięstwo minimum dwoma punktami łącznie z dogrywką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1175
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
LA Clippers vs Brooklyn Nets

1 kwarta (bez remisu)
@1.9
STS

Nets w ostatnich 6 spotkaniach zwyciężyło w 1 kwarcie, reszta meczu toczyła się różnie i dlatego wybieram ten rynek. Clippers również dobrze rozpoczynają spotkania, ale przeplatają remisowe kwarty z zwycięstwami. Ogólnie lepiej na ten moment spisują się moim zdaniem Netsi, którzy pomimo braku Irvinga - wykopanego z klubu i kontuzjowanych Simmonsa czy Currego wygrywają wkoncu spotkania po 5 porażkach w pierwszych 6 kolejkach. Nawet dobrze spisujacym się Wizadrs i Knicks zatrzymali na 85 punktach.
Drużyna z LA też radzi sobie bardzo dobrze, 5/6 ostatnich meczy wygranych, pomimo braku Leonarda. Mecz mocno 50/50 dlatego poszukam ciekawego rynku. Jak juz pojawia sie linie na zawodnikow cos dorzuce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +985
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Luka Doncic ponizej 32.5 pkt kurs 1.85(sts)
Linia dość niska bo jeszcze niedawno była 34.5 w meczu z Orlando ale w ostatnich dwóch meczach Luka obnizył loty. Dzisiaj czeka go dość trudne zadanie bo Portland dosyć dobrze kryje rozgrywających rywali i zazwyczaj nie zdobywają oni tylu punktów ile wynosi ich średnia. Luka po genialnym poczatku sezonu dostał lekkie zadyszki i dzisiaj mam nadzieję, że wiecej bedzie kreował gry partnerom niż sam na siłę forsował rzuty jak było choćby w meczu z Orlando. Luka w tym miesiacu oddaje srednio 21 rzutów z gry i 10 osobistych. Jak dla mnie jeżeli Luka nie będzie rzucał ponad swoją srednio to powinien zostac zatrzymany poniżej 32 oczek. Portland dużo gorzej kryje pozycje SG więc przy dobrych ostatnich meczach Spencera powinno zaprocentowac bardziej grą pod partnerów a jak wiadomo Luke stać na swietne kreowanie kolegow.
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szybko, nie wiem, czy dobrze robię, ale idę pod wpływem impulsu. Horford i Brogdon out, Brown questionable (w sumie logiczne byłoby go posadzić). To jest aktualny stan wiedzy na ten moment. Jedynie fortuna zaspała i nie zdjęła oferty na zawodników. Idę w over Smarta bez większych kalkulacji. Jego raczej nie posadzą, wiedząc, że jest jednym z dwóch ball handlerów Celtics.

Marcus Smart over 12,5 @1,84 fortuna

Sam nie wierzę, że idę w kierunku tego zawodnika. Absolutnie nie jestem fanem, wg mnie najbardziej przehajpowany i jeden z bardziej przepłaconych graczy w tej lidze. Tobias Harris, bo o nim mowa miał być drugą opcją Philly. W chwili obecnej jest trzecią i tylko dlatego, że nie ma Hardena. I jeszcze długo nie będzie. Chłop nawet pod kosz nie wchodzi, nie szuka kontaktu. Nie rozumiem. Ostatnio zagrał beznadziejny mecz w Atlancie, dzisiaj ten sam rywal, tylko swój parkiet. Nic nie wpadało za trzy, a mimo to uciułał te 12 oczek. Bez Hardena zazwyczaj szło mu nieźle, zwłaszcza na własnych śmieciach. Gorzej mu nie pójdzie, więc liczę na to, że chociaż ze dwa razy wturla zza łuku, bo w Wells Fargo idzie mu zdecydowanie lepiej.

Tobias Harris over 15,5 @1,85 forbet / fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2752
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Morant i Bane out. Backcourt Memphis przeciętny. Brooks, Clarke i Jones na bank dostaną poważne minuty. Wizards wciąż bez Beala, ale nie wydaje mi się, żeby było to jakieś wielkie osłabienie. Kuzma niespodziewanie jest najlepszym koszykarzem tej drużyny i udowadnia to w ostatnich meczach. Ostatnio przejechałem się na typie na Wizards, kiedy Nets im wrzucili 40-oma i to w Waszyngtonie, ale jeżeli Memphis wygra dzisiejsze spotkanie bez graczy, którzy średnio dostarczają razem 53,5 punkta na mecz to Wizards powinni zostać rozwiązani w trybie natychmiastowym. Dorzucam over Hachimury, który z ławki ostatnio jest bardzo solidny i po kłopotach psychicznych wrócił i spisuje się bardzo przyzwoicie. Może być dzisiaj bardzo solidnym assetem w związku z poważnymi brakami w ekipie z Memphis.

Wizards OT @1,81 efortuna / @1,83 uberlucky
Rui Hachimura over 12,5 @1,82 efortuna / @1,78 uberlucky
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Golden State - San Antonio

Typ: Goldeni ov 120.5 pkt Kurs: 1.95

STS

Kolejna noc z Jeremim juz się cieszę na samą myśl bo fajnie się gościa ogląda jak i całą jego ekipę.
Grają chłopaki na pełnym luzie i z taką fantazją,że kompletnie u nich nie ma obrony.
A jak nie ma obrony to wchodzę dziś w over Goldenów
Sądzę , że jednak jest ciut za niska linia powinno to wszystko zaczynać się wyżej ale skoro tak jest to probuje wykorzystać
Zobaczymy rano z jakim efektem

Wynik: 132:95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1427
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Detroit Pistons vs Toronto Raptors

Bogdanovic(Pistons) o18,5 pkt

@1.69 Totalbet


nie znam się dlatego bez analizy

gram jedynie w oparciu o punkty wykręcane w ostatnich spotkaniach

for fun


EDIT: Na przyszłość proszę o argumentację, suche typy będą usuwane. // deepred
 
Ostatnia edycja:
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Detroit Pistons - Toronto Raptors
OG Anunoby powyżej 22.5 punktów @1.83 Betclic

Dinozaury od kilku spotkań grają już bez Siakama, ostatnio wypadł jeszcze VanVleet, Anunoby w tym ostatnim meczu z Pacers rzucił 26 punktów, po wspomnianej dwójce jest trzecim najlepiej punktującym graczem w drużynie. Dziś przeciwko Pistons nie zagra jeszcze Gary Trent, atak będzie się opierał głównie na OG oraz Barnesie, Pistons mają fatalną obronę pod każdym względem, bronią najgorzej w całej lidze. Trent i FVV oddawali najwięcej rzutów zza łuku, teraz OG trochę tego przejmie, łatwy matchup z Sadikiem, więc powinien znowu zdobyć ~25 punktów, Toronto jest mocno rozbite kontuzjami więc można się spodziewać dużych minut takich graczy jak Anunoby czy Barnes.
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Banchero wciąż OUT, jakieś 20 punktów do podniesienia w jego miejsce. Poluję na Wagnera, który powinien mieć dzisiaj używanie. Myślę, że znowu może się odpalić, ostatni mecz co prawda 17 punktów, ale matchup z Suns niezbyt wygodny. Wcześniej linie spokojnie pokrywane nawet z Paolo w składzie, między innymi z Rockets czy Kings. Hornets to podobny poziom obrony jak dwie wcześniej wymienione drużyny. Wrócił LaMelo, więc można się spodziewać szybszego grania i trochę więcej krótkich akcji.

Franz Wagner over 17,5 @1,70 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1542
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Miami Heat - Phoenix Suns
Mikal Bridges powyżej 21.5 (punkty + zbiórki + asysty) @1.85 Forbet

CP3 znów nie zagra więc trochę większa rola dla Bridgesa, dostanie pewnie znowu więcej piłki w ręce jak w ostatnich dwóch meczach gdzie kręcił po 5 i 6 asyst, przeciwko Socie zrobił 31/9/6 gdzie wyraźnie pokrył taką linie na over punktów, zbiórek i asyst, z Orlando było gorzej 8/6/4, ale tam strasznie ceglił i trafił tylko 3 z 13 rzutów z gry, dziś linia nie jest wysoka, nawet samymi punktami będzie już blisko. Bridges w poprzednim sezonie miał dobre mecze przeciwko Heat, a obecnie robi średnio ~23 PRA/mecz, myślę, że przy absencji Chrisa Paula same punkty i asysty powinny wystarczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1492
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Portland - San Antonio

Typ: J.Sochan ov 10.5 pkt Kurs: 2.50

STS

Zaryzykuje... Jeremy cały czas kręci się wokół 10 pkt tak więc wszystko się może zdarzyć. Tylko po chorobie zagrał słabo i krótko
Teraz gra dużo minut i sporo szans na zdobywanie pkt. Jeśli tylko będzie większa skuteczność to ta linia pęknie na spokojnie
Po takim kursie moim zdaniem trzeba grać

Wynik: 6 pkt
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Może naiwnie, ale co poradzę. Kocham styl gry tego zawodnika. Luka Doncic, bo o nim mowa, wraz ze swoimi Mavericks podejmuje Clippers. Clippers, których Luka od zawsze kroi i który gra zawsze na 100% przeciwko tej drużynie. Ale o tym nieco później. Może to dziwnie zabrzmi, ale ja chciałbym, żeby Luka na boisku się zawsze starał. On jest po prostu tak dobry, że nawet gdy człapie, to kręci linijki na poziomie 35/8/8. Chore. On po prostu wie, że "to" ma, wie, że to jest sezon regularny i wie, że nawet jak przegrają mecz, którego nie mają prawa przegrać, to po 82 spotkaniach będą w tym miejscu, w którym mają być. Chłopa praktycznie nie da się pokryć, bo jak będzie na nim tylko jeden obrońca, to on go będzie robił na low poście przez 35 minut w meczu, a w pozostałe 5 rozda 8 asyst. Podwojenie go sprawia, że Dinwiddie, czy Kleber mogą sobie spokojnie sypać zza łuku. Luka robi im całą grę, chłopy nie muszą się specjalnie pocić. Z resztą Luka też nie za bardzo się spoci, spaceruje sobie, kręci i tak 40% usage rate i gnoi wszystkie obrony, które stoją mu na drodze. Jego partnerzy mogą sobie być spot-up shooterami, a Luka i tak ich znajdzie. No-look passy, wyciąganie drugiego obrońcy i odgrywanie do niepilnowanego kolegi, który stoi za łukiem - wszystko to widzimy na porządku dziennym.

Co do jego historii przeciwko Clippers, powód dość prozaiczny, Luka ma beef z Terrance Mann'em, który rozpoczął się w podczas pre-season, kiedy Terrance Mann grał swój rookie sezon. Zawodnik Clippers wymusił faul ofensywny, a potem wdał się w przepychankę ze Słoweńcem. Luka niejednokrotnie krzyczał do ławki Clippers nieparlamentarne słowa i nawet na twitterze lajkował wszystko, co było powodem do śmiechu w obrębie klubu z L.A., np. fakt, że DeRozan w jednym spotkaniu pokazał Beverleyowi, że ten jest zbyt mały (warto dodać, że Pat Bev był wtedy graczem Timberwolves).

Doncic zaliczył przeciwko Clippers swój career-high, który wynosi 51 oczek. W ostatnich dwóch meczach wsadził im w sumie 96 punktów. Goście nie mają na niego patentu, a dzisiaj nie mają na niego nawet jakiegoś średniego obrońcy. Może PG będzie go krył, ale nie może tego robić przez cały mecz, bo wtedy Reggie/Wall będą musieli zapewne kryć SF/PF w Dallas i będzie zbyt częsty mismatch. Jestem przekonany, że Doncic będzie dzisiaj maksymalnie zmobilizowany, ostatnio wykręcił TD w meczu z Blazers, ale w ogóle bym się nie zdziwił, gdyby zrobił to drugi raz z rzędu.

Dallas grają teraz serię spotkań u siebie, jutro grają b2b, ale tylko z Rockets, no więc nie przesadzajmy. Jeżeli nie wpadnie w foul trouble, to 36-38 minut powinien przy w miarę równym meczu na parkiecie spędzić. Blowoutu raczej bym się tutaj nie spodziewał, chociaż Clippers nie są przesadnie dobrze dysponowani. Mega wierzę dzisiaj w kolejny spektakularny występ Doncicia, ale jeżeli ktokolwiek z Was będzie się sugerował moimi typami, to radziłbym ich z niczym innym nie łączyć (duble, AKO - a kysz). Stawki też w miarę spokojne (przynajmniej jak na moje standardy). Wodzu, prowadź!

Luka Doncic 30+ oraz Mavs win @1,70
Luka Doncic 35+ oraz Mavs win @2,65
Luka Doncic 40+ oraz Mavs win @5,00
Luka Doncic triple-double @4,20
Luka Doncic 45+ @12,00


Cała oferta z betfan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1611
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Spanko alert. Fuksiarz raczej nie jest najbardziej zorientowany. Dallas bez Doncicia, Klebera i McGee. Duże minuty do pokrycia i sporo punktów do podniesienia. Idę bez w większych kalkulacji w over Doriana Finney-Smitha, linia bardzo niska biorąc pod uwagę powyższe absencje.

Dorian Finney-Smith over 10,5 @1,85 Fuksiarz

Do tego również bez większych kombinacji idę w asysty Dinwiddiego. Wczoraj bardzo przeciętny mecz biorąc pod uwagę jego standardy z tego sezonu. Dzisiaj będzie głównym grajkiem na piłce i pewnie czeka go sporo minut. Jak patrzę na te absencje, to wcale nie zdziwiłby mnie win Rakiet, ale nad tym jeszcze się zastanowię.

Spencer Dinwiddie over 5,5 asysty @1,72 Fuksiarz

Smart i Brogdon out. Spodziewam się, że w takim przypadku na piłce będziemy oglądali sporo Tatuma i White'a. Fuksiarz znowu wystawia linię na asysty Smarta. Według mnie przy absencjach 2 z 3 ballhandlerów Celtics, JT na luzie pokryje te asysty. Linia znowu niska.

Jayson Tatum over 4,5 asysty @1,85 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1792
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Atlanta Hawks vs Boston Celtics
Typ: Atlanta Hawks
Kurs: 1,98 Betclick ⛔

Wydaje mi się, że dziś Celtics zakończą swoją serię zwycięstw. Ostatnie dwa mecze nie były przekonujące w ich wykonaniu. Ze słabiutkimi tłokami mecz był na styk niemal do ostatnich minut. Z lepiej grającą Oklahomą za sprawą Smarta szczęśliwie uciekli spod topora w końcówce. Dziś Smarta nie będzie, podobnie jak Brogdona, więc na koźle pozostają im tylko White i Prichard. Co prawda w rozdawanie asyst powinien włączyć się również i Tatum, ale tandem z Brownem to może być za mało na świetny ostatnio tercet Atlanty w postaci Jounga, Murraya, Collinsa i Capeli, który obecnie wydaje się lepszy niż tercet ASG, Giddey, Dort i Pokusevski z OKC. Hawks zagrali świetny mecz z Milwaukee i są na wznoszącej. Celtics w tym składzie mogą dziś dostać zadyszki i wcale nie zdziwi mnie wygrana gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Dejounte Murray To Score 20 or More Points @1.74 19...
Dejounte Murray To Score 25 or More Points @2.90

Celtics ogólnie słabo bronią zawodników na jego pozycji, dodatkowo zabraknie dzisiaj Smarta i Brogdona. Pewnie bardziej skupią się na kryciu Trae. Murray robi sporo wjazdów pod kosz, zawodnicy robiący tych wjazdów więcej od niego kończyli zawsze ze sporą ilością punktów przeciwko Celtics.

LaMelo Ball over 30.5 Points and Assists @1.85
LaMelo Ball To Score 25 or More Points @2.45
26
LaMelo Ball To Record 10 or More Assists @2.62 6

Mam przeczucie, że Melo będzie fruwał dzisiaj po Spectrum Center. Wszedł w sezon na słabej skuteczności, 6/17 i 6/19 z gry to nie są liczby pasujące do niego. Jednak teraz debiutuje u siebie i to świetny moment na zrobienie statystyk na miarę star playera. Mecz powinien być szybki, Indiana ma 3 miejsce w tempie gry, Hornets po powrocie Melo również grają o wiele szybciej. Co za tym idzie, wiele punktów do zrobienia i sporo asyst dla trzymającego piłkę.

Alperen Sengun To Score 15 or More Points @2.00 14

Alperen robił 15 punktów sześć razy na ostatnie 9 gier, undery gdy dwa razy miał punktów 14 i raz zagrał tylko 19 minut. Mavs grają większość czasu niskim składem i myślę, że Sengun będzie miał okazje do robienia punktów na niższych zawodnikach.

Cała oferta z uberlucky.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dość długo się nad tym zastanawiałem i postanowiłem zaufać swojemu przeczuciu. Kilka postów wyżej pisałem o absencjach w Dallas. Nie ma przede wszystkim Doncicia, bez którego Mavericks tracą 50% mocy i udział przy jakichś 60 punktach (licząc punkty + ewentualne asysty). Wczoraj na własne życzenie męczyli się z Clippers, którzy ceglili niemiłosiernie do przerwy, ale w drugiej części meczu doszli i mecz był na wyniku do ostatnich akcji. Mavericks zagrali mocno uciętą rotacją, zaledwie 8 zawodników pojawiło się na placu, dzisiaj pewnie głęboka ławka dostanie swoje szanse; są to zawodnicy, którzy w ogóle nie grają jak Campazzo, Green, Ntilikina, czy Dorsey. Żadna to wysoka półka i młode koty z Houston mogą sobie dzisiaj zrobić używanie.
Houston przyjeżdża najmocniejszą rotacją i jest tu spora szansa dla ich shooterów, żeby sobie dzisiaj trochę porzucać zza łuku. Bardzo fajny sezon Jalena Greena, dobrze gra Kevin Porter czy Sengun. Sporo wnosi doświadczony Gordon. W dniu dzisiejszym bardzo podobny potencjał obydwu drużyn. Wbrew pozorom projekt Houston świetnie się rozwija, chłopaki nie wygrywają, ale ogrywają swój młody talent, mają kapitalną sytuację finansową i w następnym sezonie będą mogli podpisać dwa maksymalne kontrakty. To jest sezon na przeczekanie, szansa na wysoki numer w loterii draftu i w następnym sezonie walczymy. Rakietom nie koniecznie zależy na wygrywaniu, co nie oznacza, że położą się dzisiaj w Teksasie. Według mnie mecz bardzo wyrównany i idziemy tutaj w doga.

Rockets +7,5 @1,77 etoto
Rockets OT @3,35 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2554
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj raptem trzy spotkania, ale wydaje mi się, że jedno warte uwagi. Mowa o meczu w Portland, gdzie miejscowi Blazers podejmują Nets. Zawodnicy z wschodniego wybrzeża zaskakująco dobrze radzili sobie na początku absencji Kyrie, natomiast czym dalej w las, tym bardziej czuć brak rozgrywającego. Chociaż w sumie, jeżeli Kyrie jest Twoim rozgrywającym, to nie jest to dobra informacja. Nie zrozumcie mnie źle, jest to genialny koszykarz z TOP3 kozłem w lidze, ale to kozłujący, a nie rozgrywający. Na tej pozycji ostatnio często w pierwszej piątce Sumner, później piłkę do reki często dostaje KD, ale brak tam PG z prawdziwego zdarzenia.
Po drugiej stronie mamy Lillarda, a w razie czego Simonsa. Obydwaj grają w pierwszej piątce i zazwyczaj Lillard ma piłkę w ręce, ale jeżeli jednemu z nich nie siedzi rzut to wtedy automatycznie przejmuje on rolę rozgrywającego, a drugi gra catch&shoot, ewentualnie stoi w rogu i czeka na spocie. Portland póki co wydają się być "for real" i może nie jestem tym faktem wielce zszokowany, ale jest to dziwne. Nie spodziewam się, że Blazers mogą coś poważnego ugrać w play-offs, ale sam awans wydaje się być pewny. Genialny ruch z pozyskaniem Jerami Granta, który jest aktualnie jednym z najlepszych two-way skrzydłowych w lidze. Spokojnie można go oddelegować do KD, i myślę, że Durantula może mieć spore problemy. Zapewne rzuci znowu swoje 30, ale na pewno parę łokci pod żebra dostanie, a i będzie odcinany od podań. Duranta z gry w 100% wyeliminować się nie da, ale Jerami ma pełny potencjał, żeby zminimalizować zagrożenie ze strony skrzydłowego Nets.
Blazers prawdopodobnie bez Nurkicia, co ja osobiście uważam za bardzo dobrą informację, Jusuf nie jest w dobrej formie, nie może grać w clutch (podobnie jak Nic Claxton po drugiej stronie parkietu). Blazers powinni próbować jak najbardziej obniżać skład i bronić dość agresywnie. Na ten moment bardzo słabo spisują się shooterzy Nets, tacy jak Harris czy Mills. Seth Curry dopiero wraca po kontuzji i gra po jakieś 25 minut. Według szkoleniowca Nets, Ben Simmons ma spełniać rolę "jedynko-piątki". Dziwny jest to pomysł, bo Ben rozegrać owszem potrafi, ale na poście to jemu bardzo dużo brakuje.
Na dzień dzisiejszy potencjał Blazers oceniam znacznie wyżej niż Nets i liczę na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Cała oferta z Totalbet.

Blazers OT @1,76
Blazers -4,5 @2,23
Blazers -8,5 @3,25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dzisiaj raptem trzy spotkania, ale wydaje mi się, że jedno warte uwagi. Mowa o meczu w Portland, gdzie miejscowi Blazers podejmują Nets. Zawodnicy z wschodniego wybrzeża zaskakująco dobrze radzili sobie na początku absencji Kyrie, natomiast czym dalej w las, tym bardziej czuć brak rozgrywającego. Chociaż w sumie, jeżeli Kyrie jest Twoim rozgrywającym, to nie jest to dobra informacja. Nie zrozumcie mnie źle, jest to genialny koszykarz z TOP3 kozłem w lidze, ale to kozłujący, a nie rozgrywający. Na tej pozycji ostatnio często w pierwszej piątce Sumner, później piłkę do reki często dostaje KD, ale brak tam PG z prawdziwego zdarzenia.
Po drugiej stronie mamy Lillarda, a w razie czego Simonsa. Obydwaj grają w pierwszej piątce i zazwyczaj Lillard ma piłkę w ręce, ale jeżeli jednemu z nich nie siedzi rzut to wtedy automatycznie przejmuje on rolę rozgrywającego, a drugi gra catch&shoot, ewentualnie stoi w rogu i czeka na spocie. Portland póki co wydają się być "for real" i może nie jestem tym faktem wielce zszokowany, ale jest to dziwne. Nie spodziewam się, że Blazers mogą coś poważnego ugrać w play-offs, ale sam awans wydaje się być pewny. Genialny ruch z pozyskaniem Jerami Granta, który jest aktualnie jednym z najlepszych two-way skrzydłowych w lidze. Spokojnie można go oddelegować do KD, i myślę, że Durantula może mieć spore problemy. Zapewne rzuci znowu swoje 30, ale na pewno parę łokci pod żebra dostanie, a i będzie odcinany od podań. Duranta z gry w 100% wyeliminować się nie da, ale Jerami ma pełny potencjał, żeby zminimalizować zagrożenie ze strony skrzydłowego Nets.
Blazers prawdopodobnie bez Nurkicia, co ja osobiście uważam za bardzo dobrą informację, Jusuf nie jest w dobrej formie, nie może grać w clutch (podobnie jak Nic Claxton po drugiej stronie parkietu). Blazers powinni próbować jak najbardziej obniżać skład i bronić dość agresywnie. Na ten moment bardzo słabo spisują się shooterzy Nets, tacy jak Harris czy Mills. Seth Curry dopiero wraca po kontuzji i gra po jakieś 25 minut. Według szkoleniowca Nets, Ben Simmons ma spełniać rolę "jedynko-piątki". Dziwny jest to pomysł, bo Ben rozegrać owszem potrafi, ale na poście to jemu bardzo dużo brakuje.
Na dzień dzisiejszy potencjał Blazers oceniam znacznie wyżej niż Nets i liczę na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Cała oferta z Totalbet.

Blazers OT @1,76
Blazers -4,5 @2,23
Blazers -8,5 @3,25
Ja tylko dodam do typu kolegi wyżej, że Forbet boostuje to spotkanie i wygraną Blazers z ewentualną dogrywką możemy zagrać po powiększonym kursie 2.4 (max stawka 50).
 
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
A. Davis 12 lub wiecej zbiórek @1.99 totalbet
Gra AD napawa optymizmem. Przeciwko Nets bardzo dobre zdobycze. Pod nieobecność Lebrona powinien po raz kolejny być jedną z najaktywniejszych postaci w tej drużynie. Z poprzedniego spotkania plusem z pewnością aktywność na tablicach, dobre zasłony no i punkty. Podejrzewam, że przeciwko Detroit bedzie podobnie. Tym bardziej, że Lakers potrzebuja zwyciestw, a z takimi rywalami jak Pistons nierzadko się gra. Mimo wszystko spodziewam się, że bedzie to wyrownany pojedynek i Davis spędzi minimum 30 min na parkiecie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Na dzisiaj trochę inaczej niż zwykle, bo biorę "januszowe" AKO, bez większych kombinacji.

Miami dzisiaj bez Butlera, Herro, Robinsona, Dedmona (tutaj sprawa jeszcze może się zmienić, ale chłop ma problemy żołądkowe i ciężko będzie, by był w pełni dysponowany) i Adebayo (Spoelstra mówi, że jego występ jest mało prawdopodobny). W takiej sytuacji Heat nie mają nikogo pod koszem i zwyczajnie odpuszczają ten mecz. Wizards nie macie prawa tego nie wygrać.

W ekipie Charlotte znowu nie będzie Balla, który kolejny raz podkręcił kostkę. Nie wiadomo jak długa bedzie jego przerwa w grze, ale dzisiaj nie wystąpi. Zabraknie także także Smitha Jr., jedyny Rozier, który umie kozłować i rozegrać. Hayward niby 'questionable', ale i tak backcourt Cavaliers jest elitarny i to powinna być główna różnica na korzyść gospodarzy.

Podobna sytuacja w Denver, Jokic i Murray out, Gordon jest niby pod znakiem zapytania, ale nie było go na dzisiejsze rzutówce, więc raczej nie spodziewałbym się, że zagra. W Dallas po jednym meczu odpoczynku wraca Luka, który sam może na spokojnie ograć Bryłki.

Wizards OT + Cavaliers OT + Mavericks OT @2,11 Co się nawk.... to moje. Mega fart i tyle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +914
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom