>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ja Morant wypada, nie ma Adamsa i wciąż Bane'a. Ekipa z Atlany bez Younga, Collinsa, Bogiego, Capeli i Murraya z wracającym Hunterem. Grube minuty dla Jonesa i Brooksa. Dillon jest aktualnie pierwszopiątkowym zawodnikiem, co może się zmienić po powrocie Bane'a, ale póki co ma przed sobą jeszcze długie tygodnie grania. Dzisiaj zapewne będzie pierwszą opcją Grizzlies, którzy na obwodzie nie mają dzisiaj wybitnych postaci. Próbujemy.

Dillon Brooks over 19,5 @1,75 efortuna blowout
 
Ostatnia edycja:
willliag 9

willliag

Użytkownik
Washington Wizards - Brooklyn Nets
Kristaps Porzingis DD @1.87 20bet
Powyżej 12.5 zbiórek @3.54 Etoto

Głównie się tutaj o zbiórki rozchodzi, 10 punktów raczej na pewno zrobi. Razem z Kuzmą zagrają pewnie znowu jakieś 36/37 minut, ponieważ w Wizards zrobił się szpital, oprócz Beala i Hachimury na mecz z Brooklynem wyleciał jeszcze Morris. Wizards grali ostatnio z Nets 2 tygodnie temu i Porzignis zrobił 19 zbiórek, nie wiadomo też czy po stronie Nets zagra Claxton, a bez niego to już autostrada do Double-double.

Totalnie myslalem, ze to bardzo rozsadny typ, a tam jak na złość 2 zbiórki do przerwy :(
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Gdzie sprawdzacie potencjalne składy przed meczym bo flashscore to dramat. Podają godzinę przed meczem np ze dzis Durant i Irving wykluczeni z gry by przed meczem podać ze jednak grają normalnie w pierwszym składzie. I tak codziennie takie błędne informacje.
 
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Gdzie sprawdzacie potencjalne składy przed meczym bo flashscore to dramat. Podają godzinę przed meczem np ze dzis Durant i Irving wykluczeni z gry by przed meczem podać ze jednak grają normalnie w pierwszym składzie. I tak codziennie takie błędne informacje.

 
Otrzymane punkty reputacji: +354
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Sacramento Kings - Philadelphia 76ers
Harden J. - over 9,5 asyst
Kurs: 1,85 STS

Dzisiaj postanowiłem zagrać na over asyst Hardena w meczu z Sacramento. Dwie drużyny z podobnym bilansem wygranych i przegranych, jednak atutem dla Philadelphi będzie to iż grają u siebie. Kings plasują się w drugiej połówce najlepiej broniących drużyn, co daje mi nadzieję, że w obronie nie zagrają rewelacyjnie i pozwolą na pokrycie linii przez James'a. Po kontuzji Harden zagrał jedynie w 3 spotkaniach i w 2 przekroczył pułap 10 asyst. Z meczu na mecz wydaje się, że gra coraz lepiej i mam nadzieję, że i w tym zagra swoje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1767
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Green, Draymond - Poniżej 21.5 Punktów, zbiórek i asyst @1.90 Fuksiarz 2+6+7

Draymond zmagał się z jakimś urazem kostki po meczu z Bostonem, jednak wystawiony jest na ten moment jako probable, więc powinien grać. Dzisiaj przeciwko Bucks nie wróżę mu jednak niczego dobrego. Bucks pozwalają na małą ilość punktów i asyst, defensywna czołówka ligi. Czwarte miejsce pod względem obrony w pomalowanym, a PITP Draymonda jest na poziomie 70%. Pewnie zostanie mu do bronienia Giannis, jest szansa wpadnięcia w foul trouble.

Conley, Mike - Powyżej 6.5 asyst @1.90 Superbet 6

Mike wraca po kontuzji, ostatnio wszedł z ławki tylko na 25 minut i zdobył 6 asyst z Minnesotą (na 17 potencjalnych!). Ostatnie 10 spotkań przed kontuzją miał średnią 8.7 asyst na 14.7 potencjalnych, pokrywał dzisiejszą linię w 8/10 spotkań. Pelicans na wyjazdach są trzeci w lidze pod względem oddanych asyst. Ostatnio przeciwko nim u siebie, gracze tacy jak Tre Jones, Morant czy Dejounte zdobyli zdecydowanie więcej asyst niż wskazują ich średnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik

Najlepszy temat do tego typu info to
hoopshype.com/twitter/media.html
Masz tam calą rzesze dziennikarzy m.in Wojnarowskiego ktorych to na jednej stronie wyswietlaja sie swieże info z ich tweetów,wystarczy odświeżac stronę

Z mojej strony
Ja tam ide dalej w Aytona
Deandre Ayton over 32 PZA 1.85 betclic
Linia po ostatnim nie zmieniona, PHO nadal bez Bookera dzisiaj..co ciekawe Suns od powrotu CP3 nie wygrali jeszcze meczu wiec moze w koncu jakis win.Dziwia mnie tez kursy na GSW ktore pokazało sie z niezlej strony w meczu z Bostonem.Porażka Bucks z Rockets w ostatniej kolejce jednak utwaoerdza mnie w przekonaniu ze Bucks po swoich treadach wydaja mi sie ciut słabsi

Dam tak
Ayton over 20.5 1.85
GSW handi +8.5 1.49
ako 2.75

Ok pośmialiśmy się

Draymond Green wychodzi w s5 swoją drogą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Utah Jazz
Vanderbilt J. - over 2,5 asyst
Kurs: 2,10 STS

Dzisiejszy zakład wybieram głównie na podstawie poprzedniego meczu tych dwóch drużyn i bardzo dobrym występie Vanderbilt'a. Ponownie Utah zagra w domu i mam nadzieję, że ponownie znajdzie patent na zawodników Pelicans oraz, że Jarred utrzyma dobrą formę i w tym meczu. Linia nie wysoka bo tylko 3 asysty, ale Vanderbilt często nie pokrywał tej linii. Do zaryzykowania i zagrania na over przekonał mnie kurs. Ale w tym spotkaniu liczę tylko na to iż Jarred utrzyma formę z poprzedniego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1515
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Toronto- Nets
Irving over 23.5 1.82
Nets sa w gazie ostatnie 10 spotkan to szereg wygranych i tylko 2 porazki .Durant punktuje az miło alee..przyjrzalem sie trochę statsom i we wszystkich juz w tym sezonie meczach vs Raptors to Irving brał prym jesli chodzi o zdobycze punktowe Nets.Co ciekawe ta taktyka dziala- Nets wygrali wszystkie 3 spotkania vs Toronto. W tamtejszych meczach Kevin ewidentnie miał inne zadania i zdobywal odpowiednio 17 i 12 i jeszcze w listopadzie 27 tylko punktow pomimo 38, 33 i 35 minut spedzonych na parkiecie.Spróbujemy wiec w Kyriego ktory w tym sezonie vs Raptors mial odpowiednio 29 i 27 i 30 pkt ( listopad)

Small play
Durant over 1.5 bloków 2.70 betclic

Statystycznie we wszystkich 3 spotkaniach z Toronto w tym sezonie linia pokryta przez Kevina -2-2-3 bloki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1720
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
OKC- Memphis

Memphis ht/ft 1.69
Memphis -5.5 1.75kopiąc się z koniem..


Spróbóje w Grizlich.Chlopaki są w gazie,seria W do tego ostatnio piekne rozbicie Bucks i Atlanty.Okc ma w nogach mecz z dzisiejszej nocy,przegrany z resztą z osłabioną Minnesotą,wiec w 2 czesci spotkania moze im ciut odciąć prąd.Grizlich sie naprawde fajne ogląda,a i chlopaki lubią czesto zrobic mały odjazd do HT.W tym sezonie widzieli sie 2 razy i dwa razy gora była ekipa z Memphis by dd,dwa razy tez,moze nie znacznie ale prowadzili do HT.Moje wybory na dziś

Small play lub jako propozycja póki co
Spurs to win 3.55
Normalnie za chiny nie ładowalbym sie w ten mecz,tyle ze na chwilę obecną cały praktycznie roster Miami jest na liście injury report.Od jakiegos czasu mamy tam problemy z kontuzjami,do tego Heat są b2b gdzie ledwo uporali sie z Rockets
,Herro ostatnio jest mocno śrubowany,wiec kto wie czy Spoelstra nie da dzisiaj chlopakom odpocząc.Chyba warto siąśc wieczorem i poobserwować niusy z obozu Miami
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Small play
choc chyba najprostrzym rozwiazaniem byloby dac handi na Cavs którzy chwile temu pokonali Mavs 105-90
Dzisiaj z Dallas wypada Powell, Doncic,Kleber, Dinwiddie oraz Green sprobujemy zatem innych graczy Mavs,ktorym na C zostaje praktycznie McGee
Wood over 8.5 zbiórki 1,70 betclic

Wood w ostatnim czasie miał 12,7 vs Cavs, 5 i 2xpo 9 reb,ale w obliczu braku Spencera i Luki chyba warto zaryzykowac
I pojde tez w opcje
Cavs - 6.5 1.62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Boston - Orlando
Franz Wagner over 17.5 pkt 1.78 betclic

Pojde w Wagnera ktory ostatnio niezle punktuje.Boston zaiste bedzie chcial sie dzisiaj odkuc za ostatnia porażke z Magikami,ale Orlando sa w gazie- 5 wygranych z rzedu.Boston Atlanta 2x Raptors i Clipsy po OT.Tak wiec cos tam te trybiki funkcjonuja.Co do samego Wagnera to jest on na chwile obecna 19.9 ppg, w ostatnim czasie kilka dobrych meczy gdzie rzucal over 20 pkt,z Bostonem w tym sezonie ostatnio 19 i wczesniej 18 pkt.Franz ostatnio sporo staje na liniach ft do tego oddaje sporo rzutow zza łuku..i oby mu dzisiaj siedziały.Mecz o 21 wiec na pewno obejrzymy
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Po kilku dniach przerwy można coś zagrać pod wieczorne piwko. Knicks przyjeżdżają do Indiany, która jest mega nierówna i niestabilna. Haliburton dalej ponadprzeciętny, ale ostatnio troszkę słabiej punktuje. Pacers grają szybko, ale to Knicksom jakoś niezbyt specjalnie pasuje. Nowojorczycy grają dość spokojnie, niczym specjalnym się nie wyróżniają. 15 tempo w lidze, 14 offensive rating, 8 obrona ligi. Jest to zastanawiające, gdyż mają samych undersized guardów, których teoretycznie można łatwo ogrywać 1v1.

Problem dla Indiany pojawia się wtedy, kiedy ich rywale nie chcą z nimi iść na wymianę ciosów i nie grają szaleńczego tempa. Przykład Miami, mocno stali w obronie i zarżnęli ofensywnie grających chłopaków z Indianapolis, którzy nie byli w stanie narzucić swojego tempa. Uważam, że Knicks, którzy są na fali są w stanie niejako powtórzyć popis defensywny Miami, na tablicach powinni mieć przewagę, Knicks bardzo dobrze zbierają, zwłaszcza w ataku, i grają dość spokojnie. Nie spodziewam się tutaj nie wiadomo jakich popisów, linia dość poprawnie wystawiona, ale mam wrażenie, że to Pacers będą musieli się dostosować do tempa gry Knicks, a nie odwrotnie.

Knicks @ Pacers under 228,5 @1,92 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1882
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Orlando Magic - Boston Celtics
Wagner F. - over 17,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

Podobnie jak yaz stawiam tutaj na over w punktach Wagnera. Przemyślenia co do zakładu mam podobne, więc nie będę się powtarzał po koledze.


Charlotte Hornets - Denver Nuggets
Rozier T. - over 19,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

Drugi mój zagład idzie, również na over w punktach, Roziera. Na 10 ostatnich spotkań tylko raz (w swoim ostatnim spotkaniu) nie pokrył linii. Mam nadzieję, że był to tzw. wypadek przy pracy i Terry poprawi się dzisiaj w meczu z Denver. Charlotte ma fatalną serię 0-7, nie wydaje mi się, żeby ta seria została przerwana akurat dzisiaj, ale liczę na zawodnika. Nuggets plasują się w środku tabeli skuteczności obrony, więc jest szansa, że Rozier uzbiera 20 punktów. Dodatkowo jest to zawodnik z pierwszej piątki, więc pogra swoje minuty.
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Dallas Mavericks - Minnesota Timberwolves
Russell D. - over 17,5 punktów
Kurs: 1,80 STS

Wczoraj poszło fatalnie, nawet blisko nie było :(.
Dzisiaj natomiast jeden zakład na over w punktach Russella (wg. rotowire jest duże prawdopodobieństwo, że zagra). Od 6 spotkań pokrył linię za każdym razem, przekraczając ją o 5 punktów w najniższym wyniku. Dodatkowo spotkanie rozgrywane jest w domu, Dallas co prawda jest w czołówce najlepiej broniących się drużyn, ale na wyjazdach gra słabo (bilans meczy na wyjazdach 3-10).
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans
McCollum CJ - over 24,5 punktów
Kurs: 1.80 STS

Dzisiaj tylko dwa mecze, ale spróbuje zagrać na over w punktach McCollum'a. Pelicans grają u siebie, dodatkowo San Antonio nie należy do przeciwników zbyt wymagających. Spurs są obecnie drużyną najgorzej broniącą się, tracą najwięcej punktów na mecz w całej lidze. W dzisiejszym spotkaniu najprawdopodobniej nie zagra Williamson (wg. rotowire). Spodziewam się, że pod nieobecność lidera ciężar gry przejdzie na innych zawodników min. na McColluma co pozwoli mu zdobyć co najmniej 25 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2317
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Paul, Chris - Poniżej 32.5 punktów, zbiórek i asyst @1.83 unibet 10+2+3

Zabraknie Bookera, czyli beneficjenta piłek od Chrisa, ale też nie będzie miał kto odciągać od Paula uwagi. CP3 miał wyskok punktowy przeciwko Lakers, ale wiadomo jak oni bronią. Dzisiaj ciężki matchup na Brooksa, Grizzlies oddają mało punktów na jego pozycji. Zbiórki powinien zgarniać Ayton.

Young, Trae - ponad 28.5 punktów @1.94 Unibet 26, blowout

W tym sezonie przeciwko Pistons 35 i 36 punktów. Oddają oni najwięcej pitp w całej lidze, a Trae wjazdów pod kosz robi sporo. Widać poprawę punktową w ostatnich trzech spotkaniach, najwyższy czas na jakąś serię wysokich zdobyczy jak z początku sezonu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Witam. przede wszystkim zdrowych spokojnych i radosnych świąt dla wszystkich 😁 ale mam tez pytanko odnośnie wczorajszego meczu SAS a dokładniej, over 8.5 pkt Sochana po kursie 1.6. zagrał 26 minut rzucił 13 pkt a Fortuna rozliczyła mi zakład po kursie 1.0, napisałem do nich z zapytaniem dlaczego, ale narazie cisza z ich strony zaklad zawarty 20 minut przed rozpoczęciem. Ktoś grał jego overek na innym buku moze, albo wie dlaczego mogli tak rozliczyć? Pozdrawiam
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Witam. przede wszystkim zdrowych spokojnych i radosnych świąt dla wszystkich 😁 ale mam tez pytanko odnośnie wczorajszego meczu SAS a dokładniej, over 8.5 pkt Sochana po kursie 1.6. zagrał 26 minut rzucił 13 pkt a Fortuna rozliczyła mi zakład po kursie 1.0, napisałem do nich z zapytaniem dlaczego, ale narazie cisza z ich strony zaklad zawarty 20 minut przed rozpoczęciem. Ktoś grał jego overek na innym buku moze, albo wie dlaczego mogli tak rozliczyć? Pozdrawiam
Na innych bukach była linia 9.5. Over był po 1.9
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom