>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2022/2023 Sezon Regularny - Typy, Analizy, Komentarze

Status
Zamknięty.
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ: Ben Simmons – over 12,5 pts – 1,90

Kurs: 1,90 @ Betclic

Ponownie stawiam na Simmonsa, bo chłopak w końcu odblokował swoją głowę. W zestawieniu z początkiem sezonu teraz prezentuje się świetnie, zarówno mentalnie jak i fizycznie. Ma jeszcze problemy z grą w zaciętych meczach o stawkę, (vide ten z Sixers), ale ten z Portland u siebie na taki się raczej nie zanosi. Linia pokryta w 4 na 6 ostatnich spotkań, ale na obronę Simmonsa trzeba przytoczyć fakt, że w Sacramento zagrał raptem 20 min, a w Philadelphii grał w hali która buczała przy każdej jego akcji i 4 kwartę zupełnie odpuścił. Liczę na to, że wzorem poprzednich spotkań Australijczyk spędzi na boisku 32-35 min i zaprezentuje się co najmniej tak dobrze jak w niedawnym meczu w Portland, w którym zdobył 15 punktów.
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Brooklyn Nets
Nurkic J. - over 14,5 punktów
Kurs: 1,90 STS

Podobnie jak kolega sir-alex wziąłem pod uwagę mecz Portland - Brooklyn. Zastanawiałem się nad zakładem over Simmonsa lub Nurkic'a, ostatecznie postawiłem na bośniaka. Linia pokryta w 5 ostatnich spotkaniach. Jest to 4 spotkanie wyjazdowe Portland z rzędu, ostatni z NY Knicks więc ominęły ich trudy podróży. Liczę na to, że zachowali jeszcze siły na ten mecz, bilans na wyjazdach (7-4), nie najgorszy. Spotkanie z Brooklyn będzie trudne, przeciwnik ma ambicje co najmniej na play-offy, więc musi zacząć lepiej grać. Ale liczę po cichy na wygraną Portland w tym spotkaniu i dobry występ Nurkica.


Memphis Grizzlies - New York Knicks
Jackson Jr J. - over 15,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

W tym meczu stawiam na over Jacksona. Po powrocie rozegrał tylko 4 mecze, gra jeszcze nie za dużo bo średnio po 25min. W pierwszym zdobył niewiele bo 7 punktów, ale w kolejnych 3 nie schodził poniżej 20. Myślę, że utrzyma formę z 3 ostatnich spotkań (wg statystyk %FG rzuca coraz lepiej, natomiast %FT też nie wyglądają najgorzej) i pokryje linie. Przeciwnik nie należy do łatwych, ale słabo wygląda w obronie (zajmuje 5 miejsce od końca), co daje mi nadzieję, że rzuci min te 16 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2268
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Orlando Magic - Philadelphia 76ers

Typ: Niang G ov 11.5. Kurs: 1.9.

STS

To Lecimy dalej z nieoczywistymi typami. Dziś obserwujemy Georgesa Nianga z Phily. Linia znów na granicy średniej ale ostatnio notuje całkiem fajne liczby dużo ponad to co ustaliły buki. Jeśli będzie odpowiednia liczba minut na parkiecie to powinien się dziś postarać aby znów zrobić to z nawiązką. Cóż próbuje zobaczymy co z tego wyjdzie

Wynik: 9
 
Ostatnia edycja:
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Indiana over 111.5
@1.97

Clippers bez PG i Leonarda czyli bez dwoch najlepszych obroncow. Przy szybkim tempie Indiany moga miec problem z zatrzymaniem rywala. Pacers swoja gre opieraja na rzutach za trzy. Jesli bedzie siedzialo to przekrocza spokojnie

Nie siedziala
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Atlanta Hawks - Philadelphia 76ers
Murray D. - under 20,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

Dzisiaj spróbuję zagrać inaczej, a mianowicie na under Murray'a. W 5 ostatnich meczach tylko raz zdobył więcej niż 21 punktów, przeciwko Houston. Co prawda Atlanta przegrała to spotkanie, ale drużyna z Houston nie broni zbyt dobrze w tym sezonie. W tym spotkaniu grają z drużyną z Philadelphi, która radzi sobie całkiem dobrze pomimo braku Hardena, dodatkowo spotkanie odbędzie się w Wells Fargo Center. Philadelphia jest też (wg. ESPN) jedną z najlepiej broniących się drużyną w tym sezonie. Dlatego mam nadzieję, że dla Murray'a nie będzie to łatwe spotkanie i nie da rady pokryć linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2401
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Jason Tatum - over 30,5 pts
Kurs: 1,82 @ Betclic

Szybki typ za pięć dwunasta. Brown dziś nie zagra (problemy z szyją) więc ofensywa Celtics będzie spoczywać dziś na Tatumie. Póki co w tym sezonie wygląda to tak, że jak nie ma na boisku jednego z tej dwójki, to drugi bierze na siebie ciężar gry zaliczając punktowy over. Mam nadzieję, że będzie tak również i w tym przypadku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2707
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
New York Knicks – Detroid Pistons
Brunson J. - over 22,5 punktów
Kurs: 1,77 STS

W tym spotkaniu biorę pod lupę over Brunson'a. W 5 ostatnich spotkaniach pokrywał linie 4 razy, przekraczając ją min o 4 punkty. Przeciwnik należy do niezbyt wymagających, w dolnej części tabeli pod względem obrony, dodatkowo tankujący. Co prawda mecz na wyjeździe dla NY, a Detroid potrafią zaskoczyć, ale mam nadzieję, że finalnie nie będzie to trudny mecz dla Knicks i Brunson nie powinien mieć większych trudności z pokryciem linii.


Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers
Zubac I. - over 3,5 zbiórek
Kurs: 1,75 STS

Stawiam tutaj na over zbiórek Zubac'a, w swoim ostatnim spotkaniu zagrał rewelacyjnie robiąc mocne double double. Mam nadzieję, że nie zmęczył się podróżą i w Portland zagra dobre spotkanie. Dodatkowo przeglądając jego statystyki zauważyłem, że od początku sezonu w każdym meczu nie zebrał mniej niż 4 piłek, a jego średnia oscyluje koło 11. Nie oczekuje powtórki z meczu z Indianą, wystarczą 4 zbiórki, które są w jego zasięgu.


P.S. Faktycznie STS musiał się pomylić, przyznam że byłem zdziwiony tak niską linią, a sam nawet nie sprawdzałem jaka linia jest w innych zakładach. I tak jak już pisał ziolo_lecznicz poniżej, zakład został rozpatrzony po kursie 1.00.
 
Ostatnia edycja:
B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
New York Knicks – Detroid Pistons
Brunson J. - over 22,5 punktów
Kurs: 1,77 STS

W tym spotkaniu biorę pod lupę over Brunson'a. W 5 ostatnich spotkaniach pokrywał linie 4 razy, przekraczając ją min o 4 punkty. Przeciwnik należy do niezbyt wymagających, w dolnej części tabeli pod względem obrony, dodatkowo tankujący. Co prawda mecz na wyjeździe dla NY, a Detroid potrafią zaskoczyć, ale mam nadzieję, że finalnie nie będzie to trudny mecz dla Knicks i Brunson nie powinien mieć większych trudności z pokryciem linii.


Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers
Zubac I. - over 3,5 zbiórek
Kurs: 1,75 STS

Stawiam tutaj na over zbiórek Zubac'a, w swoim ostatnim spotkaniu zagrał rewelacyjnie robiąc mocne double double. Mam nadzieję, że nie zmęczył się podróżą i w Portland zagra dobre spotkanie. Dodatkowo przeglądając jego statystyki zauważyłem, że od początku sezonu w każdym meczu nie zebrał mniej niż 4 piłek, a jego średnia oscyluje koło 11. Nie oczekuje powtórki z meczu z Indianą, wystarczą 4 zbiórki, które są w jego zasięgu.

To chyba jakiś bład jest na STS z tymi zbiórki bo Betclik,Go+ czy Uni wszędzie linia na poziomie 10,5 a nawet 11,5
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
New York Knicks – Detroid Pistons
Brunson J. - over 22,5 punktów
Kurs: 1,77 STS

W tym spotkaniu biorę pod lupę over Brunson'a. W 5 ostatnich spotkaniach pokrywał linie 4 razy, przekraczając ją min o 4 punkty. Przeciwnik należy do niezbyt wymagających, w dolnej części tabeli pod względem obrony, dodatkowo tankujący. Co prawda mecz na wyjeździe dla NY, a Detroid potrafią zaskoczyć, ale mam nadzieję, że finalnie nie będzie to trudny mecz dla Knicks i Brunson nie powinien mieć większych trudności z pokryciem linii.


Los Angeles Clippers – Portland Trail Blazers
Zubac I. - over 3,5 zbiórek
Kurs: 1,75 STS

Stawiam tutaj na over zbiórek Zubac'a, w swoim ostatnim spotkaniu zagrał rewelacyjnie robiąc mocne double double. Mam nadzieję, że nie zmęczył się podróżą i w Portland zagra dobre spotkanie. Dodatkowo przeglądając jego statystyki zauważyłem, że od początku sezonu w każdym meczu nie zebrał mniej niż 4 piłek, a jego średnia oscyluje koło 11. Nie oczekuje powtórki z meczu z Indianą, wystarczą 4 zbiórki, które są w jego zasięgu.
Na Zubaca na innych bukach jest linia 11. po twoim poście, wszedlem na sta i ,faktycznie Zubić linia 3,5 . Zagrane zostało,ale już patrzę rozliczone po 1.0
 
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ: Golden State Warriors -2,5 pts
Kurs: 2,04 @ Betclic

Stawiam na Warriors w tym meczu, którzy po wyraźnym progresie Klaya Thomsona w ostatnich dniach wydają się wracać na właściwy tor gry. Wygrali 5 z 6 ostatnich spotkań w tym 2 na wyjeździe i mimo iż wciąż nie są tacy hot jak mogliby być, to moim zdaniem są wystarczająco dobrzy by pokonać na swej drodze kolejny team, który podobnie jak wcześniejsi pokonani (Minnesota, Utah, Clippers) boryka się ze swoimi problemami.

Z kolei Dallas umoczyli 5 z 6 ostatnich spotkań dostając w dupę nawet od najgorszych w lidze Houston Rockets. Z Donciciem w składzie czy bez, prezentują się gorzej na tle swoich rywali, a czekający ich dziś B2B nie ułatwi mi życia. Odkąd pozbyli się Bronsona zastępując go Dinwiddie’m stali się drużyną, która stacza się po równi pochyłej i może mieć problem z dostaniem się do play-in. Podsumowując nie daję im zbyt wielu szans w starciu z rozkręcającymi się GSW.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Washington Wizards - Brooklyn Nets
Kuzma K. - over 19,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

Dzisiaj dużo spotkań, a mało czasu do głębszej analizy, trzeba było kibicować Polsce - na szczęście się udało. Na tapet mecz Wizards vs. Nets, zastanawiałem się nad overem Kuzmy (19,5) i overem Beal'a (22,5). Ostatecznie postawiłem na tego pierwszego. Po pierwsze 19,5 < 22,5 więc uznałem, że będzie łatwiej zdobyć taką ilość punktów. Po drugie w ostatnich meczach grał średnio po 38min, co daje szanse na uzbieranie tych 20 punktów. Po trzecie w 5 ostatnich meczach zauważyłem zwyżkę formy Kyle'a i pokrył on linię w każdym z tych spotkań. Jednakże w poprzednim spotkaniu z Brooklyn'em zdobył 19 punktów, co prawda na granicy, ale liczę właśnie na tą lepszą formę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dedmon OUT, grube minuty przed Bamem i szansa na dobry występ z Bostonem. Adebayo jest zawsze mega nabuzowany na te rywalizacje, zwłaszcza w play-offs przechodzi samego siebie. Szansa na dobre punkty Bama, ale idę w zbiórki. Boston broni póki co bardzo przeciętnie, dopiero 20. defensywa ligi, wszystkie mecze wygrywają najlepszym atakiem w lidze. Dopóki nie będzie Williamsa, to ta obrona raczej się nie poprawi. I nie musi, Boston mają jedną z silniejszych rotacji w lidze, Miami pod koszem bieda, więc Bam musi te 35 minut dostać. 10 zbiórek jak najbardziej do ogarnięcia w trzy kwarty, tym bardziej, że Celtics nie mają zbyt dobrych rim protectorów we froncourcie.

Bam Adebayo over 9,5 zbiórki @1,80 Fuksiarz

Dodatkowo rzucam asysty mojego ulubionego Giddeya. Dzisiaj mecz dwóch tankujących ekip, Shai wypada z gry, więc Giddey na piłce. A że i z SGA potrafił niejednokrotnie wykręcać DD, czy TD, to zobaczymy, czy dzisiaj też sobie pohasa. Rywal dogodny, żadnej ekipie nie zależy na przesadnym wygrywaniu, ale nie zmienia to faktu, że jeżeli masz "dziada" to powinieneś go ograć. Do tego potrzebny jest dobry występ liderów, zobaczymy.

Josh Giddey over 7,5 asysty @1,85 Fuksiarz
Josh Giddey double-double @2,20 Betfan
Josh Giddey triple-double @11,50 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Tyrese Haliburton – over 20,5 pts
Kurs: 1,78 @ Betclic

Stawiam na over Haliburtona z jednego powodu. To będzie jego pierwszy mecz przeciwko byłej drużynie, która sensacyjnie wytransferowała go do Indiany za m.in. Domantasa Sabonisa przed ubiegłorocznym All Star game. Wielu kibiców Sacramento było w szoku, a sam zainteresowany miał spory żal do władz klubu, które postawiły na De'Aarona Foxa, sprowadzając dla niego Litwina, a jego samego wysyłając do klubu na drugim końcu kraju. Koniec końców oba kluby wyszły na tym trade’dzie świetnie, ale sądzę, że Haliburton może mieć coś do udowodnienia włodarzom Kings, a trener Indiany może to wykorzystać dając młodemu rozgrywającemu kilka minut więcej na odegranie się na byłym klubie. Zresztą ten sam motyw, tylko w drugą stronę może mieć też Sabonis, u którego linia jest ciut niższa. Zapowiada się ciekawy mecz.

Podobnie jak pawvel pawvel wpadł mi też w oko Kyle Kuźma, ale inny typ zakładu, a mianowicie na asysty. Linia ustawiona na poziomie 3,5 po kursie 1,85 kusi, tym bardziej, że przekraczał ją ze sporą górką w 5 na 6 ostatnich spotkań.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Jones, Tre - Ponad 12.5 punktów @1.96 Unibet Same layupy i floaty wystarczyły przed koncem 3 kwarty

Nie będę przywoływał dokładnych liczb, bo ich nie znam, ale większość punktów zdobytych przez Tre to punkty z pomalowanego. OKC w traceniu punktów z pomalowanego przez przeciwnych obrońców jest 27 w lidze. Tre ma najwięcej wjazdów w pomalowane spośród wszystkich Spurs, dodatkowo nie gra Poetl co powinno odbić się pozytywnie na jego minutach.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Przemciolos 752

Przemciolos

Użytkownik
Mikal Bridges (PHO) - over 24,5(P+Z+A) @1,90 STS

Dzisiaj Phoenix podejmuje Chicago. Stawiam na over Bridgesa. W Phoenix nadal brakuje skrzydłowych stąd szykuje się znów sporo minut dla Bridgesa, myślę że dziś znów zagra około 35-40 minut i powinien przekroczyć powyższą linię (P+Z+A).
 
Ostatnia edycja:
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Póki co jedna opcja; Ingram i Herbie Jones OUT, więc Murphy znowu jest jedynym ogarniętym SF w tym spotkaniu ze Spurs. W ostatnich trzech meczach minimum 20 oka, Trey jest red hot, więc trzeba iść w jego kierunku. Zdaje się, że po raz kolejny szykują się spore minuty. Mimo, że Spurs grają to, co mieli grać, to wydaje mi się, że mogą się dzisiaj postawić i trzeba będzie zrobić solidne kardio, żeby ich ograć.

Trey Murphy III over 15,5 @1,80 Fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1525
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Toronto Raptors
Pascal Siakam Double-double @2.45
Pascal Siakam powyżej 36.5 (punkty + zbiórki + asysty) @1.80


Początek sezonu i mecz Siakama przeciwko Nets 37/12/11, do tego jak wiadomo na Brooklynie nikt za bardzo nie walczy o te zbiórki na tablicach, ostatnio AD zrobił na nich 10 zbiórek w samym ataku, co jest bardzo rzadkim wynikiem. Po stronie Raptors nie gra też Achiuwa, który obok Siakam narobiłby najwięcej szkód pod koszem Nets, na asysty tak bardzo nie liczę tym razem, ale ze zbiórkami powinien ogarnąć DD.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Dziś o ludzkiej porze mecze więc Spróbujmy

NY Knicks - Dallas Mavericks

Robinson M. ov 8.5 zb @ 1.85

Próbuje.. niby Mitchel ma średnia 7.5 ale ostatnio wykręca bardzo liczby jeśli chodzi o zbiórki. Napewno jest to typ obarczony sporym ryzykiem gdyż do zbiórek w ekipie NY mamy wielu ale licze na kolejny dobry występ pod tym względem

Wynik: 6
 
Ostatnia edycja:
pawvel 29,7K

pawvel

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Washington Wizards
Kuzma K. - over 20,5 punktów
Kurs: 1,85 STS

Dzisiaj chyba znowu spróbuje zagrać na over Kuzmy, poprzednio miał linie na poziomie 19,5 ale myślę, że 21 punktów w tym meczu jest w jego zasięgu. Poprzednie spotkanie słabe w wykonaniu Kyle'a, dlatego mam nadzieję, że będzie chciał się odbudować i zagra na swoim poziomie. Dodatkowym atutem na odbudowę jest fakt, że rozgrywają to spotkanie na własnej hali, a najlepiej gra się jednak przed własną publicznością. LA ostatnio radzi sobie lepiej, ale nadal bilans wyjazdowych spotkań (3-6) nie powala. Washington musi walczyć o punkty jeśli chce realnie myśleć o play offach, a Lakersi zdecydowanie są w ich zasięgu. Liczę na wygraną Wizards, a jeśli przegrają to chociaż na dobry występ Kuzmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1526
sir-alex 19,6K

sir-alex

Użytkownik
Typ: Jason Tatum – under 28,5 pts
Kurs: 1,82 @ Betclic

Nie rozwodząc się zanadto, widzę w tym meczu under Tatuma z kilku powodów. Po pierwsze i najważniejsze, nie licząc kilku wyjątków potwierdzających regułę Raptors niesamowicie ograniczają zdobycze punktowe liderów przeciwnych drużyn. Duża w tym zasługa ich caocha Nicka Nurse’a, który nie boi się podwajać najcenniejszych aktywów swoich przeciwników, ale też i samych zawodników, którzy wykorzystują swoją zaciętość w obronie, wzrost i długie ręce. Rezultat tego jest taki, że póki co od kilkunastu spotkań chłopaki z Toronto stłamsili scoring niemal wszystkich znaczących shooterów, za wyjątkiem Doncicia (1:1), Irvinga (0:2) dla Kyrie’go, Williamsa (0:1) dla Ziona oraz Younga (0:1) dla Trae. Cała reszta top scorerów zaliczała under punktowy. Nawet gdy Rapsi miewali szpital.

Tatum grał 2 mecze przeciwko Toronto w preseason i jeśli dobrze pamiętam oba te mecze Celtics przegrali w dogrywce, a sam zainteresowany nie zdobywał więcej niż 20 pkt. Jest to B2B dla Celtics na nieprzyjaznym, silnie ufortyfikowanym terenie i spodziewam się, że dziś wieczorem linia 28,5 pkt nie zostanie przez niego przekroczona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom