>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami NBA 2019/2020 Playoffy - typy i analizy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
W tej nowej rzeczywistości do gry wraca NBA, by w Orlando wyłonić mistrza na sezon 2019/2020.

Jeszcze jest do wyjaśnienia kilka spraw jeśli chodzi o miejsca w tabeli i związane z tym seed'y oraz o awanse do playoffów.

Proponuję żebyśmy już przenieśli się tutaj z dyskusją i typami na temat meczów, które rozpoczną się za miesiąc. To będzie intensywna dawka NBA, w wakacje, gdzie sportu za wiele zazwyczaj nie ma. Już nie mogę się doczekać. Zastanawia mnie ile razy na mecz będziemy wyraźnie słyszeć przekleństwa oraz słynne "n-word" :) NBA rozważa/rozważało użycie dźwięków z gry :D Ogólnie totalna abstrakcja jak dla mnie.

Wspólnymi siłami mam nadzieję, że wynajdziemy jakieś fajne typy. Zachęcam do dzielenia się nimi, pod warunkiem, że nie są to suche typy, bez żadnego wyjaśnienia. Analizy bardzo mile widziane, a co miesiąc wybieramy najciekawsze i nagradzamy autorów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +108
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-23 o 16.32.07.png

Zrzut ekranu 2020-07-23 o 16.30.56.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami



 
Otrzymane punkty reputacji: +108
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ciężko chyba cokolwiek napisać przed wznowieniem rozgrywek, bo nie wiadomo w jakiej formie będą drużyny i, kto jeszcze nagle wypadnie. Jednak wydaje mi się, że z racji tej długiej przerwy możemy często szukać niespodzianek, bo będzie ich zapewne sporo.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Cześć wszystkim. Ja już dzisiaj pokuszę się o spekulacje w następujących spotkaniach.
Pelicans- Jazz
over 220,5
1,84
fortuna
Linia będzie rosnąć w mojej ocenie więc już teraz warto przemyśleć powyższą propozycję. W meczach przedsezonowych, w pierwszej "kolejce" kiedy kwarta miała 10 minut bukmacherzy byli bardzo zaskoczeni tym jak bardzo niedoszacowali linie punktowe. Ogólnie zniesiono kursy z ofert (przynajmniej na polskim podwórku) bo overy punktowe zaskakiwały. W ogóle jakieś te kosze w tym Orlando muszą być giętkie, strzelcy w świetnej dyspozycji. Wiem, że to sparingi przed wznowieniem po pandemii ale odnoszę wrażenie, że jakoś te ciasne hale muszą pasować zawodnikom. Linia w meczu powinna być przebita. Do tej pory Pelicans w tych sparingach punktowo 99:68 (4x10minut, do tego nets chyba głowami w disneylandzie) i 119:104 z Nuggets. Jazz natomiast 88:101 (4x10) i 101:99. Bezpośrednie pojedynki tych ekip to strzelaniny 138:132 po dogrywce i 126:128.

Wizards- Suns
Suns over 116,5
2,1
Wizards bez Beala w Orlando pojechało dograć swoje i wakacje. Pograłbym bym też normalnie over, ale bez kluczowego zawodnika trochę mi nie pasuje. Za to linia Suns ciekawa. W moim odczuciu faworyt w tym spotkaniu. Nie aż taki żeby brać 1,3 na bezpośrednie zwycięstwo, ale na pewno taka linia punktowa jest interesująca. W bezpośrednich pojedynkach 140:132 dla Wizards i 124:122 również W.

Zawodnicy wracają do gry i od piątku na prawdę napięte terminarze każdej z ekip. Kiedyś słyszałem, że łatwiej zmobilizować się do wysiłku atakując, niż broniąc. Może to też będzie jakiś czynnik sprzyjający punktowaniu. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +229
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hej, wraca NBA!
Magical Snap - 2020.07.29 08.03 - 005.png

Powrót NBA jest już faktem. W nocy z czwartku na piątek odbędą się dwa pierwsze mecze po wznowieniu sezonu. Co najistotniejsze – większość spotkań odbędzie się w takich godzinach, że nie będzie trzeba zarywać nocki!

GRAMY W ORLANDO
Rozmowy odnośnie powrotu NBA trwały od dłuższego czasu. Mówiło się o tym, że sezon miałby zostać dokończony w jakimś odizolowanym miejscu. Wśród propozycji wymieniało się przede wszystkim ośrodek Walta Disneya w Orlando, który ostatecznie wygrał. Drużyny już zameldowały się w tym miejscu, otrzymały informację jak postępować w tym trudnym czasie i czekają z niecierpliwością na wznowienie rozgrywek.

Aktualnie w Konferencji Wschodniej blisko awansu są następujące drużyny: Milwaukee Bucks, Toronto Raptors, Boston Celtics, Miami Heat, Philadelphia 76ers, Indiana Pacers, Brooklyn Nets oraz Orlando Magic. Z kolei w Konferencji Zachodniej awans uzyskałyby: Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Denver Nuggets, Utah Jazz, Houston Rockets, Oklahoma City Thunder, Dallas Mavericks oraz Memphis Grizzlies.

Magical Snap - 2020.07.29 08.03 - 006.png

NA POCZĄETEK NEW ORLEANS PELICANS – UTAH JAZZ
A co z kibicami? Zapala się światełko w tunelu. – Być może część kibiców za jakiś czas będzie mogła wrócić do hal. Mogliby oni siedzieć co drugie lub co trzecie miejsce. Na ten moment wydaje się to głupie, ale niestety obecnie taka jest nasza rzeczywistość – mówił Adam Silver, komisarz ligi na konferencji online z zawodnikami, o czym poinformował ESPN. Na razie jednak sytuacja w Stanach Zjednoczonych jest daleka od ideału, przez co opcja powrotu fanów jest mało prawdopodobna.

Na razie przed nami sporo przedsezonowych meczów w NBA. Prawdziwa rywalizacja rozpocznie się jednak właśnie w nocy z czwartku na piątek. W pierwszym meczu New Orleans Pelicans podejmie Utah Jazz. Większe szanse na zwycięstwo według naszych analityków ma ta pierwsza drużyna. Szacuje się, że wygrają oni na 54%. W kolejnym spotkaniu Los Angeles Lakers podejmą Los Angeles Clippers. Na pewno będzie bardzo ciekawie!

Magical Snap - 2020.07.29 08.03 - 007.png


Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
La Lakers - La Clippers
Davis Over 8,5 zbiórek @1,80 sts (8 zbiórek..)


Nba wróciła... Wkoncu :) właśnie oglądam spotkanie Jazz - Pelicans i ostrze zęby na derby Los Angeles, niestety Clippers mocno osłabieni, bo będzie brakować Lou, Beverleya i bardzi ważnego pod koszem Harrella. Ze względu na brak tego ostatniego, to przyszedł mi do głowy bet na zbiórki Davisa. Po pierwsze Zubac dostanie więcej minut i na pewno będzie miał spore problemy z upilnowaniem Davisa, po drugie ze względu na to, że to derby La, to będzie dużo defensywy i zapewne sporo niecelnych rzutów z obu stron, co pozwoli na ponowienia, i zbiórki defensywne AD. Myślę, że linia 8,5 jak najbardziej do pokrycia więc próbujemy.

Do tego pogram jeszcze bet na Kahwiego.

Leonard Over 1,5 przechwytu @1,90 betclic

Nie będę tu wypisywał statystyk sprzed pandemii itp, bo to bez sensu, gramy po kilku miesięcznej przerwie, dla zawodników ta bańka w Orlando to nowość, inny parkiet, bez kibiców. Można spodziewać się wszystkiego. Kahwi w ostatnich meczach sparingowych grał bardzo słabo na fatalnej skuteczności, mam nadzieję, że dzisiaj przebudzi się w ataku. Jednak co do jego gry obronnej nie mam wątpliwości, że zrobi swoje i dwa przechwyty dla kogos takiego jak Kahwi to nie powinien być problem, zwłaszcza, że tu będzie dużo agresji z obu stron i pewnie sporo strat.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Witam gracie dzisiaj coś z nba ja myślę zagrać na orlando i na Phoenix przeciwnicy ich zagrają bez najważniejszych graczy kursy małe w sts bo tylko po 1.35 ale oba kluby powinny wygrać A do tego zagram Le Vert więcej pkt niż 23.5 w broklynie nie zagrają dindwide Irving Durant A le vert jest 3 strzelcem więc mam nadzieję że odda ponad 20 rzutów wszystko w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wróciło NBA. Zrobili co mogli żeby wyglądało to atrakcyjnie i nie jest źle. "Domowa" drużyna ma swoje motywy graficzne na ekranach, swojego spikera, naklejki na boisku. Najważniejsze, że grają. A głód gry jest niesamowity. Harden zdobył wczoraj 23 punkty. W... pierwszej kwarcie meczu Mavs-Rockets. Widzę, że overy są "gorące". Moim zdaniem trzeba korzystać, jeśli linia jest w miarę grywalna. Teraz jest czas, gdy buki dostosowują swoje linie do tego jaką formę prezentują koszykarze. Przecież wczoraj, po dogrywce, wspomniany mecz Dallas z Houston zakończył się sumą ponad 300 punktów. Zobaczcie jak idą w górę linie, gdy szybko się nie zareaguje. W starciu Sixers-Pacers otworzyli 210.5, a teraz jest 217.5. I pewnie jeszcze pójdzie w górę. Podobnie w innych spotkaniach. Nie jest oczywiście tak, że wybrałem sobie całą ofertę i ślepo wjechałem w overy w każdym meczu. Uważam, że dziś właśnie w tych spotkaniach możemy widzieć pokaźną liczbę punktów, pokrywającą wystawione linie. A zatem na dzisiejszy wieczór i nockę z NBA (jak to brzmi, w końcu!) proponuję następujące typy.

Miami Heat @ Denver Nuggets
Typ: Over 210.5 @ 1.90 - Unibet

Utah Jazz @ Oklahoma City Thunder
Typ: Over 216 @ 1.90 - Unibet

Philadelphia 76ers @ Indiana Pacers
Typ: Over 216 @ 1.90 - Unibet

Los Angeles Lakers @ Toronto Raptors
Typ: Over 217.5 @ 1.90 - Unibet

Meczu Clippers-Pelicans nie ruszam. Nie polecam grać tych wszystkich overów na jednym kuponie. Można obniżyć sobie o 2-3 punkty jak kogoś zadowala kurs w okolicy 1.70.

Na NBA League Passie jest obecnie 7-dniowy darmowy trial. Polecam sobie aktywować. Następnie kliknąć aby nie pokazywało wyników końcowych, przez co na następny dzień można sobie w dowolnej chwili usiąść i obejrzeć dowolny mecz z odtworzenia, bez znania wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Coraz więcej informacji możemy wyciągnąć po rozegranych meczach. Potwierdziły się moje przypuszczenia, że w tej fazie możemy się spodziewać strzelanin, ale to co widzimy przerosło moje oczekiwania.
Na dziś wybrałem:
Orlando win 1,85
Orlando over 221,5 1,5
kursy z fortuny
Gospodarze imprezy na prawdę dobrze się prezentują. Dosłownie jakby grali na swojej hali. Są skuteczni. Mecz z Nets (osłabionymi, fakt) rozegrali jak chcieli, wszystko pod kontrolą. Tym razem trafia się Sacramento, które moim zdaniem imponująco dobrze -zachowując proporcje- prezentuje się do tej pory. Ograli w sparingowym nastroju Clippers, później już w meczu o stawkę ulegli po walce Spurs 129:120. Dwa moje typy się tutaj zazębiają- skuteczność Magic i "otwartość" spotkań po wznowieniu sezonu. Spodziewałem się coś około 1,5 na win Orlando, więc taki kurs łapię z chęcią.

Zastanawiam się jeszcze nad pograniem Nets z Wizards, chociaż z racji na osłabienia i młodzików w ekipie z Waszyngtonu na czas wznowienia sezonu bardziej od Wizards pasuje mi Hogwarts :). Nie gryzł bym się nad tym tak gdyby lista nieobecnych nie była tak długa po stronie Brooklynu. Mecz na styku z lekkim wskazaniem na Nets.
Chodzi mi jeszcze po głowie over brodacza, ale w dwóch ostatnich pojedynkach z Bucks nie przebił linii 35,5 sugerowanej przez bukmachera, więc raczej wstrzymam się i zaczekam na kolejny mecz Rockets. Linia na Bookera z Suns też przesadzona (26,5). Co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to wczoraj pół na pół z tymi overami. Prawda jest taka, że teraz wszyscy wjeżdżają w overy, buki tracą. Linie idą do góry i w pewnym momencie skończy się czas gdy w meczach pada 250 czy 300 punktów. Teraz, ogólnie w tych czasach NBA nastawione jest na ofensywę, co raz mniej obrony, ale jednak gdy nadejdą te ważniejsze mecze, to już nie będzie tak łatwo. Zacznie się defence i wrócą wyniki jak w pierwszej części sezonu. Tak uważam, takie jest moje zdanie, aczkolwiek póki co nadal widzę potencjał jednak w overach, o ile oczywiście linia wygląda dobrze.

Mecz Nets-Wizards bym odpuścił, bo mimo, że to już ta faza "seeding games" to jednak może to być dla nich jakby kolejny mecz sparingowy. Obie ekipy nie walczą o nic. Nie ma co ukrywać, Wizards nie doskoczą do tych wymaganych 4 meczów straty i nie będzie "barażu" o 8. miejsce. Byłoby to ciekawe, ale tego nie będzie. Netsi to pewnie najchętniej wypisaliby się z playoffów. Jedni i drudzy chcą już wracać do rodzin i uciekać z bańki w Orlando. Bo każdy kto siedzi trochę w tej lidze wie, jakimi drużynami teraz są ekipy z Brooklynu i stolicy USA - bardzo osłabionymi, bez swoich gwiazd i już dawno spisanym na straty sezonem. Także Wizards dograją do końca tę serię 8 meczów, Nets szybki sweep w 1. rundzie i również do domu.

Podoba mi się na dzisiaj Portland, które walczy o 8. miejsce z Memphis. O te miejsce grają też Spurs, którzy właśnie dziś zmierzą się Grizzlies. Jest też jeszcze kilka drużyn, które grają o to, żeby rozegrać "baraż" o 8. miejsce. Wszystko na styku, więc trzeba wygrywać. Blazers i Spurs pokazali się ze świetnej strony w pierwszych meczach i je wygrali. Rywale, czyli Celtics i Grizzlies przegrali. Dziś ci wygrani są underdogami.

/edit Jednak wycofuję się z grania Spurs, zrobiłem cashout i odpuszczam to.

Jeszcze słowo o Orlando Magic. Są na 7. miejscu, ciągle muszą uważać żeby tak naprawdę nie wypaść z czołowej ósemki, albo nie spaść na 8. miejsce, przez co o awans do playoffów graliby ten "play-in tournament" czyli po prostu baraż między 9. a 8. drużyną konferencji. spekul@nt spekul@nt dobrze prawi mówiąc, że Magic grają jakby byli w swojej hali. Są oczywiście gospodarzami, bo ten cały turniej kończący sezon NBA odbywa się na terenie Disneylandu, który ma powierzchnię 10360 ha. Zobaczcie czy nie jest większe od Waszego miasta, mój kolega zdziwił się gdy zobaczył, że teren Disney Parku jest 2x taki jak jego miasto. :) Ale wracając do tematu, to, że grają w "bańce", mimo wszystko daje Magic jakąś przewagę w głowach. Są w swoim mieście, w swoim klimacie, a sam Disneyland, który nie jest jakimś wesołym miasteczkiem, tylko miastem w mieście, na pewno nie był im obcy przed wstrzymaniem sezonu. Potrzebują zwycięstw, są na fajnej florydzkiej fali. Niby wygrali tylko z Nets i niby tylko 10-punktami, ale po 3. kwarcie było już +30, więc w 4. grali ci zawodnicy z dalszej części ławki. W wygraną Magii również wierzę i to też jest moim typem na dzisiejszy wieczór i noc z NBA.

Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: Portland Trail Blazers @ 2.68 - 1xbet

Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: Portland Trail Blazers +7 @ 1.64 - Unibet

Orlando Magic - Sacramento Kings
Typ: Orlando Magic @ 1.74 - Unibet

Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks -5 @ 1.78 - Unibet

#16 - Houston Rockets - Milwaukee Bucks
Typ: Houston Rockets over 118.5 pkt @ 1.86 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Indiana Pacers- Washington Wizards
Indiana - 7,5
1,9
Jestem lekko zaskoczony wystawionymi kursami w tym spotkaniu. Indiana to wygra, jeśli nie to ja już nie wiem jak się za to zabierać. Pytanie, iloma punktami? W Wizards Bryant dźwiga jako tako ten zespół, ale teraz będzie miał pod koszem Turnera. W Brooklynie czy też Phoenix takiego solidnego podkoszowego zabrakło. Reszta w teamie ze stolicy chimeryczna. Hachimura myślałem, ze będzie jakimś konkretnym wsparciem w obliczu takich absencji, ale gość wygląda momentami jak dziecko we mgle na rolkach. Dodatkowo grali wczoraj, co po wyczerpującym pojedynku z Nets na pewno będzie miało wpływ. Indiana jest za solidna, tworzy kolektyw i takie drużyny musi ogrywać. W fortunie na czysty win jest 1.4, u innych spada.
Poza tym ciekawie wygląda kurs na OKC, chodzi mi jeszcze po głowie under Miami- Toronto. Jak Bukmacherzy wystawią coś koło 230,5 to będzie spoko do grania. Under w meczu Lakers z Utah też do przemyślenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dziś 7 spotkań, wpadło mi w oko kilka typów i nie zawaham się ich użyć. Kilka już zagrane, póki Amerykanie śpią i nie poruszą linią :)

New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
Typ: Under 238 pkt @ 1.85 - Unibet

Krótko i na temat. Główny powód to dla mnie fakt, że Grizzlies grają back-to-back, bo wczoraj mierzyli się z San Antonio Spurs. Gdzie zdobyli 106 punktów, a łącznie padło ich 214. Dla Pelikanów będzie to drugi mecz po restarcie sezonu, gdzie w pierwszym przegrali z Clippersami 103-126. Z tym, że Clippersi zrobili coś niesamowitego i pobili rekord klubu rzucając... 25 trójek. A więc 75 punktów to punkty zdobyte zza łuku. Coś naprawdę wielkiego. A mimo to wynik nie był jakiś kosmiczny, bo "tylko" 229 punktów. Tak jak pisałem wyżej, był czas żeby grać overy i oczywiście teraz też można łapać jakieś atrakcyjne linie, ale publika rzuciła się właśnie na overy. Przez to dostajemy spore linie, a słynne (pozdrawiam starą ekipę z tego działu) "Vegas" nie da się tak łatwo ograć :) Średnie drużyn w sezonie to odpowiednio 119 dla Pelicans i 113 Grizzlies. To oczywiście obejmuje pierwszą część sezonu, gdy jednak to wszystko inaczej wyglądało i wielu zawodników nie jest już sobą i odwrotnie, narodziły się nowe gwiazdy. Zion i Ja Morant gwiazdami po prostu są, ale nawet ich magia moim zdaniem nie sprawi, że zobaczymy około 240 punktów. To ważny mecz dla obu ekip, bo obie walczą jeszcze o playoffy. Teraz gdy widzimy więcej obrony, niższe wyniki, moim zdaniem tutaj też zobaczymy mecz z solidną obroną i wynikiem który nie przebije wystawionej linii.

Kilka analiz wrzucę jeszcze później, bo teraz czas samemu trochę pograć w kosza, hala czeka :) Do później i zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami, typami i analizami!

edit / Aj już zmęczony więc już nie napiszę analiz, ale gram jeszcze.

New Orleans Pelicans - Memphis Grizzlies
Typ: New Orleans Pelicans under 120.5 pkt @ 1.91 - Unibet

Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs under 110.5 @ 1.88 - Unibet

Miami Heat - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors -2.5 @ 1.90 - Unibet

Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets
Typ: Oklahoma City Thunder -4.5 @ 1.90 - Unibet

Washington Wizards - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers -7 @ 1.85 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Washington Wizards - Indiana Pacers godz. 22.00
Myles Turner powyżej 12,5pkt / 1.85 (Superbet)
Dotychczasowe średnie Turnera - 56 spotkań, około 30min, 11,8pkt (45,4% z gry, 75% wolne)
Przedsezonowe:
z Portland - nie zagrał
z Dallas - około 24min, 15pkt (5/8 z gry, 4/5 wolne)
z San Antonio - około 27min, 17pkt (7/11 z gry, 3/5 wolne)
Pierwsza gra po restarcie:
z Philadelphia - około 20min, 9pkt (4/5 z gry, bez wolnych)
U rywali Wizards w dwóch już rozegranych spotkaniach, świetne występy notowali właśnie środkowi - Ayton z Phoenix 24pkt i Allen z Brooklynu 22pkt. Czyli chyba można przyjąć, że Thomas Bryant, który będzie tutaj rywalem Turnera (w mniejszym stopniu pewnie Wagner czy Pasecniks), nie jest najmocniejszym graczem w obronie - zresztą trochę też o tym wspomniał Spekulant. W pierwszym spotkaniu po restarcie ligi, zdobył 9pkt, ale warto dodać, że szybko łapał faule i nie grał tyle co zazwyczaj, zresztą musiał opuścić parkiet za limit przewinień. U większości bukmacherów te linie na Turnera były wyższe, przeważnie o punkt, tutaj jest jeszcze możliwość - powyżej 10,5pkt (1.55) i 14,5pkt (2.40). Może to zbyt proste rozwiązanie, i jako "niedzielny kibic" NBA złapię się na to, ale spróbuję.
17pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics i powyżej 221.5 punktów
Kurs: 2,85
Bukmacher: eWinner
Analiza: Po dwóch spotkaniach można zacząć wyciągać pierwsze (albo i drugie wnioski). Oto kilka moich:
  • Miami Heat mają problemy z layupami, często tracą piłkę
  • Jason Tatum po pierwszym słabym meczu w drugim już dominował - oczekuję, że to jego codzienna forma
  • Celtics, poza powyższym, mają jeszcze kilka gwiazd: Brown, Kemba, Hayward. Każdy z nich jest zdolny dostarczyć 20+ punktów
  • Tatum, Brown, Walkerdo tego osiągają średnie na poziomie powyżej 20 punktów
  • Kemba Walker jest na wznoszącej jeżeli chodzi o grane minuty w meczu
  • Wyniki spotkań bez publiczności są wyższe niż z publiką - wbrew pozorom linia 221.5 nie jest taka wysoka
  • W ekipie Heat są wybitni strzelcy (Robinson, Hero) zapewniający punkty - jednak w moim przekonaniu nie wystarczający by wygrać
  • eWinner opłaca podatek :)
W związku z powyższymi myślę, że powyższy zakład powinien wejść więcej niż raz na 2.85 raza ;)
To cytat z typów dnia, tutaj chciałbym dorzucić jeszcze:

Pacers - Magic 00:00 - eWinner
Typ: Magic razem z dogrywką @1.99
Magic grają lepiej niż ich zapamiętaliśmy. Wygrali z Nets (akurat może to o niczym nie świadczy), wygrali zmasakrowali Kings.
Z Magic wyleciał Isaac z ACL na długi czas. Fultz dał super minuty w meczu z Kings, Gordon zawsze w formie.
W Indianie nie ma Sabonisa, nie zagra raczej również lider Oladipo.
Należy oddać, że Pacers to nie byle przeciwnik - jednak po takim kursie (lub niewielkim handicapie) myślę, że warto zaryzykować.

Z pozostałych wartych zastanowienia:

Suns - Clippers 20:00 - eWinner
Typ: Over 230.5 @1.88

Trail Blazers - Rockets 03:00 - eWinner
Typ: CJ McCollum+ Russell Westbrook powyżej 55.5 punktów @1.9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
mgkoks mgkoks w ostatnim typie nie wskazałeś czy under czy over, edytuj i popraw. Nie mam za dużo czasu, a chciałbym jednak wrzucić swoje typy. Więc typy z malutką analizą.

Dwa undery na gwiazdy Bucks, bo Netsi którzy byli już praktycznie bez połowy składu, teraz są osłabieni o kolejnych trzech zawodników. To znaczy tylko w tym meczu, bo powód absencji np. Allena jest nieznany. Trener ekipy z Brooklynu już z góry odpuścił ten mecz. Nie zagrają więc Allen, Harris i LeVert. Ten ostatni miał w wygranym meczu z Wizards rzucił 34 punkty. Zatem spodziewam się po prostu blowoutu, wysokiego prowadzenia Milwaukee już do przerwy i potem gry ławką i odpoczynkiem głównych gwiazd. Pozostałe typy? Dallas po dwóch porażkach moim zdaniem odbije się na słabo grających Kings. Dwa undery bo linie jak mówiłem wcześniej są wysokie, a był już czas żeby łapać overy, bo zawodnicy rzucali wielkie ilości punktów. Teraz jednak zaczęło to wyglądać inaczej, więcej obrony, niższe wyniki. Wczoraj jeśli dobrze pamiętam na 6 meczów było 5 underów (mogę się mylić, mam tylko chwilę więc nie sprawdzę). Wczoraj 4 wygrane, 2 przegrane, zobaczymy co przyniesie dzisiejszy wieczór z NBA.

Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Typ: Gianis Antetokounmpo under 27.5 pkt @ 1.91 - Unibet

Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets
Typ: Khris Middleton under 19.5 pkt @ 1.91 - Unibet

Sacramento Kings - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks -4 @ 1.73 - Unibet

Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Under 223 @ 1.88 - Unibet

Portland Trail Brazers - Houston Rockets
Typ: Under 242 @ 2.02 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +209
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj mały składak bo jakoś nic tak klarownie mi się nie widzi.
Clippers -3,5 (1,41)
Heat +8,5 (1,43)
Ako: 2,01
Suns w dobrej dyspozycji ale dzisiaj już trafia się poważna ekipa, a nie składy kabaretowe pokroju Wizards czy Nets. Clippers jakoś długo się rozkręcają po wznowieniu ale uważam, że nie ma w tym przypadku i szkoleniowiec ekipy z LA szykuje prime na decydującą fazę, która już tuż tuż. Zaniżyłem handicap, ponieważ rotacje w końcówkach potrafią poknocić sprawę, jednak sądzę, że taka wysokość jest dość pewna.
Do tego handi w stronę Miami. H2H pokazuje, że z Celtics nie jest im po drodze i regularnie dostają od nich w tube, ale warunki nadzwyczajne i czuję, po prostu, że szykuje się ciasny wynik.
Dodoatkowo
Harden over 34,5, 1,88
Jak broni Portland, wystarczy zerknąć na ich ostatnie wyniki. Brodacz ostatnio nie poszalał z Bucks (tylko 24 oczka), ale równowaga w przyrodzie musi być i teraz znowu pewnie zakręci się koło 40 punktów. Dobrze prezentuje się Westbrook, co na pewno przykuwa uwagę obrońców i trochę odciąży Hardena. To też pewnie stworzy mu dodatkowe szanse.
Kursy Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Kosz NBA
godzina: 00:00
Spotkanie: Indiana Pacers-Orlando Magic
Typ: Indiana Pacers zwycięży 11 punktami lub wyżej
Kurs: 5.20
Bukmacher: ewinner.pl
Analiza:

Typ bardzo ryzykowny ale czuje ze dzisiaj Indiana to bierze i wydaje mi sie byc realne to ze wygraja tymi 11 punktami lub więcej.Obie drużyny wrócily po przerwie i są w dobrej formie.Indiana w ostatnim meczu wygrała z Washington Wizards 11 punktami.W moim odczuciu to wlasnie oni sa faworytami w tym meczu.Po wznowieniu rozgrywek Orlando mają tez bilans 2/2 bo wygrali z Brooklynem i Sacramento.Warren po wznowieniu rozgrywek czaruje w Indianie i jesli bedzie grał tak jak w ostatnich meczach to typ powinien być na zielono.Wystarczy,że Indiana zagra na swoim odpowiednim poziomie i szanse na wejscie tego typu beda bardzo wysokie :).Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No to ubiegła nocka na bogato. 4/4 trafione i 1 zwrot

Cholera niewiele zabrakło z tym zwrotem, bo Mavs w ostatniej minucie roztrwonili przewagę w głupi sposób, rywale zasadzili kilka trójek z desperackich pozycji. No ale przynajmniej zwrot a nie przegrana. Też dobrze.

Dziś na oku również mam parę zdarzeń. Też będzie krótko ale treściwie. Po pierwsze OKC. Tak, wiem, że Schroder nie zagra bo będzie przy narodzinach dziecka. Gram zarówno handicap jak i wygraną. Lakersi wygrali 2 z 3 spotkań w "bańce" i dzięki temu ostatniemu zwycięstwu mają już zaklepane 1. miejsce na Zachodzie. Vogel może dać odpocząć swoim gwiazdorom tak samo jak wczoraj zrobił to Budenholzer z Giannisem i Middletonem. Można przeczytać, że jednak coachu nie będzie oszczędzał Lebrona i AD, ale to są tylko medialne wywody, co zobaczymy na boisku zawsze jest tajemnicą. Granie "normalnego" meczu całym składem Lakersów byłoby kuszeniem losu i proszeniem się o urazy. Grają już o nic i nie wierze, że podstawowa piątka dostanie tyle samo minut co w ważnych meczach. No way. Oprócz tego Dwight Howard ma status "questionable" i jeśli jest jakiś uraz, to wątpię żeby ryzykowali. Zostaje więc JaVale McGee, który jest jednak drugą opcją jeśli chodzi o centra Lakersów (pokazują to minuty). OKC natomiast zagra swoje trzecie spotkanie w Orlando i musi wygrywać, bo sytuacja za Lakersami jest napięta jak plandeka na żuku. Thunder są na 6. miejscu i są tylko 3.5 meczu za Clippersami czyli 2. miejscem. Walczą o jak najlepszą pozycję na wejście w PO i moim zdaniem tutaj może być "close game" a nawet wygrana OKC. Nikogo przecież nie trzeba motywować na starcie z drużyną jaką są Lakersi. Co dalej. Idę nadal w undery bo linie w dalszym ciągu są zadowalająco wysokie. Wyżej można przeczytać jaki miałem pogląd na to, więc nie będę się już powtarzał. Gram więc undera 225 w meczu Jazz-Grizzlies. Ci drudzy bardzo pogorszyli swoją sytuację i teraz nie ma już miejsca na błędy, Jazz też muszą wygrywać bo są na 5. miejscu w tej ciasnej konferencji zachodniej. Ostatnio Grizzlies nie przekroczyli granicy 100 punktów (99), ostatni mecz Utah to 108 zdobytych punktów, dlatego linia 225 wydaje mi się dość wysoka i pobieram tu under. Podobną opcję wybieram w spotkaniu Wizards-Sixers. Oczywiście ci pierwsi nie walczą już o nic. Philadelphia natomiast potrzebuje wygrywać, bo są szanse na 5. czy nawet 4. seed w playoffach. Myślę, że może to wyglądać tak, że wszystko rozstrzygnie się do przerwy, a później zagrają zawodnicy, których skuteczność jest oczywiście gorsza od tej którą prezentują gwiazdy. Owszem, może się zrobić wtedy otwarty mecz, ale linią 232 nadal wygląda dla mnie apetycznie pod względem wejścia w under. Tak też robię. Kolejny mój wybór na dzisiejszą noc z NBA (co za abstrakcja - regular season i zbliżające się playoffy w wakacje, coś pięknego). Będzie nim under Donovana Mitchella jeśli chodzi o punkty, zbiórki i asysty - wszystko razem w liczbie 33.5. W tym samym meczu w którym postawiłem under na wynik całego spotkania. Uważam, że dali trochę za dużo. Średnia na ten sezon to 24 punkty, 4 zbiórki i 4 asysty. Mamy więc 32. Teraz w ostatnim meczu z Lakersami (a kto się nie wznosi na wyżyny w starciu z Lebronem i legendarną organizacją) zaliczył właśnie 33 punkty, 5 zbiórek i 4 asysty. To dobry zawodnik i to była erupcja jego talentu. Ale jednak jak zobaczy się na jego poprzednie mecze, to nie jest aż tak grubo jeśli chodzi o te statystyki. Z Lakersami świetny występ, ale w dwóch wcześniejszych meczach w "bańce" miał 18 i 30 pkt+zb+as. Przed przerwą natomiast 5 ostatnich jego występów to zawsze under tej linii 33.5. Grizzlies pali się grunt pod nogami i oni muszą postawić twarde warunki, bo zaraz jeszcze okaże się, że będą grali "baraż", albo w ogóle spadną na 10. miejsce. Ostatni bet. W OKC nie zagra dziś Denis Schroder, którzy opuścił kampus NBA, gdyż będzie przy narodzinach swojego dziecka. Ktoś będzie musiał więc to pociągnąć. Oczywiście zawsze ciągnie to CP3, ale teraz będzie miał więcej do powiedzenia, skoro zabraknie drugiego rozgrywającego, z którym dzieli minuty. Po restarcie NBA Paul w dwóch meczach zdobył 18, a później 23 punkty. Dziś pewnie będzie miał więcej okazji do rzutów i jeśli podtrzyma skuteczność, która i tak jest bez szału i może być dużo lepsza, to te 20 punktów powinien zdobyć. Jak wyżej wspomniałem, Lakersi już o nic nie grają, więc może być trochę testowania przez Vogela i mniej minut dla LBJ i AD. Dla OKC każdy mecz jest teraz cholernie ważny, dlatego Chris Paul musi dać z siebie wszystko. Brak Schrodera powinien oznaczać więcej rzutów, więcej swobody, dlatego liczę, że pociągnie dziś swój team do wygranej nad Lakers, którzy zapewnili już sobie wygraną na Zachodzie w rundzie zasadniczej.

NO BET - Odradzam ruszanie meczu Orlando-Toronto. Ci pierwsi spadli na 8. miejsce w konferencji i tracą pół meczu do 7. Nets. Na pewno nie chcą trafić na Bucks żeby zaliczyć szybkie 4-0 (z Toronto może jeden mecz ugrają). Raptors właściwie na 99% mają pewne 2. miejsce przed playoffami. Wyprzedzić Bucks nie wyprzedzą, chyba, że wygrają wszystkie 6 spotkań, a Milwaukee przegra wszystkie 5. Wtedy wyprzedzą o jeden mecz jeśli dobrze liczę. No ale to nie są baśnie Braci Grimm więc dajmy spokój. Bostonu też obawiać się już nie muszą, bo ci wczoraj polegli z Miami Heat, dzięki czemu mają nad Celtics przewagę 4.5 meczu, mając dodatkowo jeden mecz więcej do rozegrania. No po prostu pozamiatane. Aktualni mistrzowie mają więc już numer 2 na Wschodzie i Nick Nurse to wie. Może dziś oszczędzi gwiazdy, może da im mniej minut. Po co ryzykować kontuzje? Brzmi fajnie, ale w Orlando też nie polecam wchodzić. OK, oni muszą wygrywać żeby sięgnąć po to 7. miejsce. Ale nie wiadomo jak zagrają, początek był niezły, ale wczoraj w czapę dostali od Pacers 21-punktami już w... 1 kwarcie. Są więc back-to-back, mecz w nogach jest, "baraż" z Wizards nie grozi, bo odstają już o 7.5 meczu, a żeby był "play-in tournament" to musi być maksymalnie 4 mecze w plecy w stosunku do rywala. To się więc nie wydarzy. Będą playoffy w Orlando - to na pewno, w końcu tam będą też finały NBA. Ale playoffy na pewno będą już też dla samych Magic. Może być różnie. Także granie Toronto po 1.37 czy handicapu na Magic to proszenie się o kłopoty.

Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder +6 @ 1.97 - Unibet

Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder @ 3.30 - 1xbet

Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Typ: Under 225 @ 1.74 - Unibet

Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Typ: Donovan Mitchell under 33.5 pkt + zb + as @ 1.74 - Unibet

Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Typ: Under 232 @ 1.72 - Unibet

Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Typ: Chris Paul over 19.5 pkt @ 1.80 - Unibet

Fajnie, że dział kwitnie, jedziemy Panowie (i Panie) z tym NBA!

Zanim ruszy futbol założyłem sobie temat w KZS, tam wrzucam też inne typy niż NBA, więc gdyby ktoś miał ochotę zajrzeć, to zapraszam, taka mała reklama na koniec. I jeszcze info - nie odpowiadam na wiadomości na PW typu "Co polecasz na NBA dziś" albo "Co myślisz o takim i takim zakładzie". To co myślę to wrzucam do tematu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
dl13 435

dl13

Użytkownik
Czas na powrót po kwarantannie.

Dyscyplina: Kosz NBA
godzina: 22:00
Spotkanie: Milwakuee Bucks - Miami Heat
Typ: Heat +10.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W Heat na pewno zabraknie Butlera i być może Dragicia. Jednak w ostatnim meczu Bucks grało przeciwko Nets którzy również oszczędzili kluczowych graczy, pokazali że nie obchodzą ich wyniki w końcowej części sezonu - liczy się tylko mistrzostwo. Może wydawać się że Milwakuee powinni chcieć się zrehabilitować, na pewno atmosfera na parkiecie będzie gorętsza, ale podobnie jak ostatnio powinni oszczędzać kluczowych graczy, nie ryzykować kontuzją. W poprzednim meczu bezpośrednim wygrało Heat, a jeszcze wcześniejszy wymagał dogrywki. Na tej podstawie dorzucam 10 pkt dla Miami, które ma bardzo głęboki skład, i myślę że w takim meczu powalczą.


Dyscyplina: Kosz NBA
godzina: 22:00
Spotkanie: Phoenix Suns - Indiana Pacers
Typ: TJ Warren over 24.5 pkt
Kurs: 1.76
Bukmacher: Betclic
Analiza:
TJ Warren od wznowienia sezonu w bańce notował kolejno 53, 34, 32 pkt (na kosmicznej skuteczności) ciągnąc Pacers do zwycięstw. Suns również jest niepokonane 'w bańce', ale to oni oddali go za darmo do Indiany. Myślę, że to idealna szansa udowodnienie błędu zarządu Suns i swego rodzaju 'zemstę' przez Warrena. Rzuty - po trzech poprzednich meczach - na pewno dostanie.


Dyscyplina: Kosz NBA
godzina: 02:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Portland Trail Blazzers
Typ: Portland win
Kurs: 1.61
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Portland ma szanse na wyprzedzenie Memphis i wejście do PO na wyciągnięcie ręki. Mimo ze maja malo zmiennikow to kluczowi gracze są zawzięci i chcą dostać szansę walki z Lakers. W pierwszych meczach w bance zabrakło trochę zgrania i szczęścia. Denver jest b2b, a brakuje im trzech obwodowych - przez co grają bardzo wąskim składem. Wysocy zawodnicy muszą grać na obwodowych pozycjach - większej intensywności. Denver może powalczyć, Portland musi.

Edit: Miami dobrze walczyło, do przerwy +17, ale oddali drugą połowę :(
Warren poniżej oczekiwań, Oladipo wrócił do gry od tego meczu, co przeoczyłem.
Portland pociągnięte do zwycięstwa przez Lilarda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
5/6 🥳

Prawie komplet. Mega. Spróbuję dziś jeszcze dołożyć trochę do wygranych. Wieczór i noc z NBA to 6 spotkań i na 4 z nich wybrałem sobie typy. Na początek pierwszy dzisiejszy mecz czyli starcie Kings z Pelicans. Dla obu drużyn to mecz praktycznie ostatniej szansy. Sacramento zajmują 13. miejsce na Zachodzie, ale są wciąż tylko 2 mecze za Portland, które jest na miejscu 9. Pelicans natomiast mają bilans o jedną wygraną lepszy i plasują się na 11. miejscu. Kto wygra, zachowa jeszcze szanse na 9. miejsce, które będzie oznaczało udział w "barażu" o playoffy z 8. drużyną. Stawka zatem duża i moim zdaniem mecz może pójść w obie strony. W Nowym Orleanie zaczęło się coś w końcu kręcić, ale z tym podniecaniem się Zionem trochę wielu przegina. Jego drużyna po restarcie wygrała 1 na 3 mecze i było to przeciwko tragicznym Grizzlies, którzy na własne życzenie przegrywają udział w playoffach. Do tego były baty od Clippers i przegrana 23-punktami oraz porażka z Utah Jazz 104-106. Kings też szału nie robią bo oni z kolei przegrali wszystkie mecze w "bańce" w Orlando, ale... ostatnio postawili się Dallas, które co prawda gra poniżej oczekiwań, to jednak to bardzo silna paka z Luką Doncicem na czele. Przegrali po dogrywce różnicą 4 punktów. Wcześniej przegrana 16-punktami z Magic oraz 9-punktowa porażka ze Spurs. Z tych wyników, gry oraz wizji na przyszłość w tym turnieju wyciągam wniosek, że tu po prostu może wydarzyć się wszystko, zatem granie na Kings może tu być dobrą opcją. O jakimś plusowym handicapie nie polecam myśleć, bo jak mówię, tutaj może zdarzyć się wszystko. Fajny kurs i biorę go z pocałowaniem ręki. Kolejny mecz to starcie Bucks z Heat. Ci pierwsi, jak wspomniałem w poprzedniej analizie, są praktycznie pewni 1. miejsca na Wschodzie przed playoffami. Musiałby zdarzyć się cud czyli przegranie przez nich 5 meczów i wygranie przez Toronto również tylu spotkań. Pewny 1. miejsca jest już nawet coach Budenholzer, który w ostatnim meczu dał Giannisowi i Middletonowi tylko kilkanaście minut, a później grał więcej ławką. Efekt był taki, że nie było widać żadnej obrony ze strony Bucks, którzy mierzyli się z Netsami. Będąc faworytem na bodajże 18 punktowy handicap przegrali 116-119. Z Nets, którzy nie mają w tym turnieju z 70% swojego składu. Teraz zagrają z Miami, które bardzo potrzebuje wygrywać. Są na 4. miejscu, ale mają tylko 1 mecz przewagi nad Pacers i 2 nad Sixers. Patrząc wyżej, tracą 2 mecze do Celtics czyli 3. miejsca. Jest więc o co grać i dadzą z siebie 100%. Są osłabieni brakiem Butlera, oraz ze statusem questionable jest Dragic, który skręcił kostkę w samej końcówce ostatniego meczu. Moim zdaniem Heat są trochę niedoceniani, ale to jednak czwarta siła Wschodu. Bucks mogą znów dać trochę odpocząć starterom i dać się ogrywać ławce, która musi być w dobrej formie jeśli klub z Milwaukee myśli o mistrzostwie. Handicap 10-punktowy bardzo mi się tu podoba i takowy gram. Trzeci dzisiejszy mecz, który także obstawiłem to pojedynek Phoenix Suns z Indianą Pacers. Jedni i drudzy są w gazie, bo wygrali wszystkie 3 spotkania w Orlando. W Phoenix powoli kończą się chude lata, ale to nadal nie jest tak dobra drużyna jak Pacers. Suns okupują 12. miejsce na Zachodzie, Pacers natomiast są na 5. miejscu na Wschodzie z zaledwie dwoma meczami straty do 3. pozycji. Ładnie jadą w tym turnieju i różnica klas, którą pokazuje nawet sam bilans drużyn (PHX - 29-39, IND - 42-26) utwierdza mnie w przekonaniu, że to oni zwyciężą. Drugi typ na ten mecz to prop bet na ilość punktów gracza z numerem 1 na koszulce i ostatnio również numeru 1 na boisku w ekipie Pacers - T.J'a Warrena. Przedwczoraj rzucił Orlando 32 punkty. I to najsłabszy wynik po restarcie, bo z Wizards miał 34 punkty, a 76ers zapodał... 53 punkty. To daje średnią prawie 40 punktów na mecz. Linia jaką mam w Unibecie, czyli 24.5 bardzo mi odpowiada i uważam, że możemy liczyć znów na 30-punktowy wynik tego zawodnika. Ostatni mój typ dotyczy również ostatniego nocnego meczu, czyli starcia ekip najwyższego kalibru - Houston Rockets i Los Angeles Lakers. Kursy wyrównane, a ja decyduję się na ten trochę wyższy, oznaczający zwycięstwo Houston. Westbrook jest game time decision, więc może zagra, a może nie. Ale uważam, że warto zaryzykować. Jeden z powodów jest prosty - Lakersi są back-to-back bo grali wczoraj Oklahomą, z którą srogo polegli (co bardzo mnie ucieszyło bo miałem na to aż 3 zakłady, które weszły :) ). Mimo, że grał i Lebron i AD, to rzucili tylko 86 punktów, a przegrali 86-105. Oczywiście teraz warunki są inne i granie dzień po dniu w tym samym miejscu nie jest aż tak dotkliwe, ale jednak wydaje mi się, że Vogel oszczędzi trochę swoje gwiazdy. W końcu Lakersi grają już o pietruszkę te "seeding games", bo mają już zaklepaną wygraną w konferencji przed playoffami. Nie muszą się spinać. Rockets wręcz przeciwnie. Są na 5. miejscu z bilansem 41-24. Za nimi są OKC - 41-24. Przed nimi natomiast Jazz - 42-24, Nuggets 43-23 i Clippers na 2. miejscu z bilansem 45-21. Jak widać jest ścisk jak cholera. Mają szansę nawet sięgnąć po seed numer 2, ale także mogą zakończyć sezon zasadniczy na 6. miejscu. Dlatego tam nadal jest motywacja, tam nie ma odpuszczania i tam jest gra całego. Dlatego też finalnie wydaje mi się, że Rockets biorą ten mecz.

Sacramento Kings - New Orleans Pelicans
Typ: Sacramento Kings @ 2.75 - Unibet

Milwaukee Bucks - Miami Heat
Typ: Miami Heat +10.0 @ 1.82 - Unibet / co oni zrobili...

Phoenix Suns - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers @ 1.73 - Unibet

Phoenix Suns - Indiana Pacers
Typ: T.J Warren (Pacers) over 24.5 @ 1.70 - Unibet

Houston Rockets - Los Angeles Lakers
Typ: Houston Rockets @ 1.96 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom