>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Temat z analizami NBA 2019/2020 Playoffy - typy i analizy

Status
Zamknięty.
prof 7,7K

prof

Użytkownik
Czy zwyciestwo Kings nad zdziesiatkowanym Nets to dzisiaj najwieksze value? Nawet z handicapem? Niby Nets pokonali niespodziewanie Bucks gdzie byli skazywani na blowout, ale wiadomo ze w NBA wszystko jest mozliwe, bo nawet rezerwery raz na jakis czas moga zaskoczyc. Kings podbudowani zwyciestwem nad Pelicans pokazujac kawał basketu w ofensywie (140pkt). Oni musza z takim rywalem wygrac zeby utrzymac sie w walce o PO tak ze pewnie kursy do wieczora spadna.

Czekam na jakas szybka wypowiedz fachowcow chociaz watpie bo ten temat jest lekko zdedziały.
 
Ostatnia edycja:
dl13 435

dl13

Użytkownik
Jakie są powody, że nagle kursy tak poleciały w dół na Spurs? Było ponad 2 a teraz 1.4
Prawdopodobnie nie zagra Mitchel (kontuzja nogi), Conley (kontuzja kostki) i Gobert (odpoczynek) - 3 starterów.

Czy zwyciestwo Kings nad zdziesiatkowanym Nets to dzisiaj najwieksze value? Nawet z handicapem? Niby Nets pokonali niespodziewanie Bucks gdzie byli skazywani na blowout, ale wiadomo ze w NBA wszystko jest mozliwe, bo nawet rezerwery raz na jakis czas moga zaskoczyc. Kings podbudowani zwyciestwem nad Pelicans pokazujac kawał basketu w ofensywie (140pkt). Oni musza z takim rywalem wygrac zeby utrzymac sie w walce o PO tak ze pewnie kursy do wieczora spadna.

Czekam na jakas szybka wypowiedz fachowcow chociaz watpie bo ten temat jest lekko zdedziały.
Ja gram na Kings w dubelku. Oglądałem ich mecze i moim zdaniem prezentują się lepiej niż pokazywały to wyniki, mają naprawdę dobrego trenera i są ciągle w grze, a to dość młody zespół. Nets może jedynie spaść na 8 miejsce, ale faktycznie są zdziesiątkowani.
Do tego dorzucam zwycięstwo OKC z Memphis. Oklahoma zaskoczyła w tym sezonie, Chris Paul wydawał się obrażony za taką wymianę, bo myślał, że będą tankować, tymczasem są wyżej od Rockets (którzy wymienili Paula na Westbrooka), a sam CP3 ma najlepsze statystyki skuteczności celnych rzutów w 'decydujących momentach' z całej ligii - 'profesor' to mało. Reszta składu również młoda i utalentowana. W dodatku Memphis siadło - mieli najlepszą pozycję startową do utrzymania się w 8, jednak przegrywają mecz za meczem, łapią kontuzje, a na ich miejsce czyha kilka drużyn - moim zdaniem nie ma szans na play offy w tym roku.

Memphis Grizzles @ Oklahoma City Thunder -> 1.54
Brooklyn Nets @ Sacramento Kings -> 1.56
AKO: 2.40 ( betclick )
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj czuje, że Celtowie ograją Raptors. Jeśli jakaś drużyna ma przerwać serie Kanadyjczyków to będzie to Boston. Ekipa Stevensa, potrafi uprzykrzyć życie przeciwnikom, jeśli zagrają mocno w defensywie, tak jak gra Toronto to spokojnie mogą się przeciwstawić. Brown ze Smartem mogą spokojnie wykluczyć Lowrego i VanVleeta. Pod koszem może byc problem, by zatrzymać Siakama, ale wierzę, że Bradd Stevens ma pomysł na ten mecz i wymyśli coś specjalnego na Toronto. Liczę na dobrą dyspozycję Tatuma, Haywarda i Browna, bo będą tutaj ważnymi ogniwami, przeciwko dobrze zorganizowanej w defensywie ekipie Raptors. Jeśli jeszcze Kemba zostanie potwierdzony to będzie kolejny argument dla mojego typu. Na pewno nie spodziewam się tutaj strzelaniny, a raczej wyrachowanej obrony i zamkniętego meczu.
CELTICS @2,35 betclic
Under 216,5 @2,10 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wczoraj minus, ale nie za duży, bo ładnie weszli Kings. Ciężko oglądało się drugą połowę meczu Heat. Runy 12-0 a później 20-0 dla Bucks. Do tego fart Middletona który w 4. kwarcie rzucił podanie na alley-oop do Giannisa, ale rzucił bardzo źle to podanie, a piłka wpadła do kosza. Drugi fart to rzut za trzy, gdzie próbował wymusić faul, którego nie było, a piłkę rzucił tak, że odbiła się bardzo wysoko od "okienka" i też wpadła. A Heat? Air balle, straty, wiele minut bez punktów. Wiem, że to było starcie "pełnych" Bucks z Heat bez Butlera i Dragicia, ale litości, run 0-20?

Dobra, mamy nowy dzień i kilka fajnych spotkań gdzie zagrałem kilka typów.

San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: San Antonio Spurs -8 @ 1.89 - Unibet

Spurs kontra Jazz. Jeszcze parę godzin temu faworytami byli ci drudzy, teraz wszystko się odwróciło i to drużyna Popovicha jest faworytem na 8-punktowy handicap. Stało się tak, bo wyszły informacje, że w tym meczu nie zagra 4 na 5 starterów drużyny z Utah. Nie będzie więc Mitchella, Conleya, Royce'a O'Neale'a oraz Goberta. Pierwsza trójka zmaga się z urazami, natomiast coach Snyder zdecydował się dać odpocząć francuskiemu centrowi. Ogólnie w tej drużynie jest trochę więcej kontuzji i moim zdaniem Snyder może oszczędzać nawet rezerwowych. Także Utah zagra to mocno rezerwowym składem. Powód absencji Goberta czyli po prostu odpoczynek, wskazuje, że oni oddają też mecz, aby pewnie w kolejnym być gotowym na postawienie się Denver. W tej konferencji bilanse drużyn są tak wyrównane, że szóste OKC traci 3.5 meczu do drugich Clippersów. Miejsca 4-6 czyli odpowiednio Rockets, Jazz i Thunder mają bilanse 43-25, 43-25 i 42-25. Na pewno Jazz chcą jak najwyższy seed, ale mogą też w pewien sposób wpłynąć na to z kim zagrają w playoffach. Dobra, co do Spurs. U nich sytuacja kadrowa się zbytnio nie zmieniła, wiadomo, że nie ma Aldridge'a, wypadł jeszcze Forbes. Ale są inni liderzy - DeRozan i White. Najważniejsze jest to, że to jest mecz typu must-win dla San Antonio. Zajmują 11. miejsce na Zachodzie, ale na 4 mecze przed końcem sezonu zasadniczego są tylko 1.5 meczu za 9. miejscem, które daje "baraż" o playoffy z 8. miejscem. Tam sytuacja jest mega interesująca, bo jest niesamowity ścisk. Portland są 20 games back (meczów straty do lidera konferencji, to najlepiej oddaje sytuacje w NBA i zawsze to się podaje) za Lakers, później są Suns i Spurs z 21.5 GB, a dalej Kings i Pelicans z 22 GB. Także tam każdy mecz dla każdej wymienionej drużyny jest meczem którego nie można przegrać. Spurs też nie mogą przegrać, są po dwóch porażkach i mogą zaliczyć bounce-back na Utah, które rzuciło ręcznik jeśli chodzi o to spotkanie. Myślę, że różnica 8 punktów powinna zostać pokryta. Popovich to cwany lis i nie da się załatwić rezerwom, w tak ważnym dla jego ekipy meczu.

Philadelphia 76ers - Orlando Magic
San Antonio Spurs - Utah Jazz
Typ: Philadelphia 76ers + San Antonio Spurs @ 2.01 - Unibet

Stworzyłem sobie dubla z kursem 2.01 gdzie do wygranej Spurs (1.29) dołączyłem wygraną Philadelphii 76ers (1.56). O tych pierwszych napisałem już wyżej. To bardzo ważny mecz dla Sixers, bo są aktualnie na 6. miejscu na Wschodzie. To paruje ich z Celtics, a wątpię by chcieli mierzyć się z tą ekipą już w 1. rundzie. Tracą pół meczu do Pacers i 1.5 do Miami. Mają jeden mecz do rozegrania więcej, więc jeśli pokonają Orlando to przeskoczą Pacers i będą już siedzieć na ogonie Miami Heat. Magic fajnie zaczęli restart ligi w swoim mieście, wygrywając dwa pierwsze mecze. Później jednak zostali sprowadzeni na ziemię i przegrali dwa kolejne mecze. Jeden 10-punktami z Raptors, drugi 11-punktami z Pacers. Z playoffów na pewno nie wypadną, tracą tylko pół meczu do 7. miejsca gdzie siedzą obecnie Netsi. Jedynie mogą wskoczyć na to miejsce. Obie ekipy grają więc o coś, dlatego taki, całkiem wysoki kurs na Philadelphię. Nie będzie Simmonsa w tym meczu, ale to da jeszcze więcej możliwości dla bestii Embiida. Poza tym po co taki Simmons ma się pałętać, skoro w ostatnim meczu z Wizards w prawie 23 minuty zdobył 8 punktów. Rzucił 2/10 z gry i oczywiście nie trafił jednej trójki (ten gość nie potrafi rzucać za 3, na YT są różne przeróbki z tym wątkiem związane). A Embiid w tymże spotkaniu zaliczył 30 punktów. Co bardzo ważne, ma wsparcie kolegów i to bardzo duże. 17 punktów Harrisa, 15 Richardsona, 14 od Miltona i 10 od Korkmaza. Z całej pierwszej piątki tylko Simmons nie rzucił dwucyfrówki. Philadelphia to nie jest drużyna na 6. miejsce. Oni mają dużo większe aspiracje i są po prostu poziom albo i dwa lepsi od Orlando. Jedni i drudzy grają wciąż o coś, ale różnica klas sprawia, że moim zdaniem warto postawić na Philę. Dorzucam do tego Spurs, kurs 1.29, wiadomo jak często bywa z takimi kursami. Zazwyczaj nie gram niczego poniżej 1.70, ale taki składak do mnie przemawia i takie coś sobie dziś gram.

Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder -3 @ 1.73 - Unibet

Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Brooklyn Nets - Sacramento Kings
Typ: Oklahoma City Thunder +1 + Sacramento Kings @ 2.34 - Unibet

Kolejny dubel z kursem 2.34. Mam tutaj OKC z handicapem +1 (a tak o dorzuciłem, różnica między ML to 0.02 więc można, a przynajmniej nie będzie piany z ust jak przegrają tym 1 punktem) oraz singiel z małym ujemnym handi. OKC proszę państwa jest na 6. miejscu w konferencji. Jak wspomniałem w powyższej analizie, jest tam wielki ścisk. Thunder tracą 2 mecze do 3. miejsca. Grają jednak dopiero swój czwarty mecz, podczas gdy drużyny z miejsc 2-5 zagrały już jeden więcej. Zwycięstwo sprawi, że wskoczą na 4. miejsce i przegonią zarówno Rockets i Utah Jazz. Tego oni potrzebują, wysokiego miejsca w playoffowym rozstawieniu. Trzeba ten mecz wygrać, więc wszystkie ręce na pokład. Przedwczoraj wygrali z 1. drużyną Zachodu, czyli Lakersami 105-86. To nie byli jeszcze Lakersi którzy mając już pewny 1. seed dali pograć rezerwom. To byli Lakersi gdzie 30 minut zagrał Lebron i Davis, prawie 27 Kuzma, 22 McGee, 23 Green. Pokonali więc pełną drużynę aspirującą do mistrzostwa. To świetna zapowiedź tego co Oklahoma może zrobić w playoffach. Rywalem są Grizzlies, którzy za chwilę na własne życzenie wypadną z ósemki. Przegrali wszystkie mecze od czasu wznowienia ligi. Pół meczu za nimi są groźni Blazers z Lillardem, McCollumem i Melo. 1.5 meczu tracą do nich Suns i Spurs, a 2 Kings i Pelicans. Jak dalej będą kontynuować swoją serię to mogą skończyć nawet w okolicach 12. miejsca. Ale ok, póki co są jeszcze na 8. miejscu, 9. drużyna jest w zasięgu tych minimum 4 games back, przez co rozgrywany będzie turniej "play-in" czyli baraż. Ekipa z 8. miejsca rozpocznie serię do dwóch wygranych z prowadzeniem 1-0. Znowu mamy więc must-win dla obu drużyn, ale aktualna dyspozycja obu teamów podpowiada mi, że górą będą Thunder, którzy wygrali z kompletnymi Lakers 2 dni temu. Grizzlies jak wspomniałem przegrali dotąd wszystkie 4 mecze. Biorę OKC z tym 1-punktowym handicapem. Do dubla dodałem wygraną Kings nad Nets. Drużyna z Brooklynu nie ma gdzieś tak z 60% swojego składu, w tym oczywiście najważniejszych zawodników. Teraz wyglądają bardziej jak drużyna z D-League (aktualnie chyba Gatorade League czy tam G-League, w każdym razie mówię o lidze klubów farmerskich) niż ekipa która zagra w playoffach. Zagrać zagra, bo nie wypadną już poza ósemkę, a tragiczni Wizards (choć również osłabieni), nie są w zasięgu 4 meczów aby możliwy był baraż między 8. a 9. drużyną. Teraz toczą bój z Orlando o pozostanie na 7. miejscu. Po starcie disneyowego turnieju mają bilans 2-2, wygrali z Bucks, którzy grali rezerwami, w dodatku jakby byli zawodnikami PLK, bo nie grali absolutnie nic w obronie. Nic. Przeciętny wąsacz z lokalu Fortuny czy STS pomyślałby hmm ci Netsi to musi być niezła ekipa. Jak widać trzeba się trochę zagłębić w temat żeby wiedzieć, że to drużyna rezerw, to drużyna-eksperyment. Gram więc troszę przeciwko Netsom, ale Kings też mają swoje atuty, które przemawiają za ich wygraną. Jest to must-win, bo choć zajmują 12. miejsce to tracą 2 mecze do 9. miejsca, które będzie dawało baraż. A gdy wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, to trzeba grać do końca. Zaczęli słabo, a raczej bardzo słabo, najgorzej - przegrali pierwsze 3 mecze i zaczęli turniej od bilansu 0-3. Ale powoli rozkręcali się. Trzeci mecz to przegrana z Dallas, ale po dogrywce. Wczoraj natomiast pojechali z Pelicans wygrywając 140 do 125. Mimo 24 punktów zarówno Ingrama jak i Ziona, wygrali. A New Orleans Pelicans to mimo 12. pozycji na Zachodzie, silniejsza drużyna od siódmych Nets ze Wschodu. Sacramento to organizacja która długo odbijała się od dna, ale w końcu zaczyna coś się tam kręcić. I pewnie nie wywalczą tego 9. miejsca, to jednak jest w tej ekipie siła. Ofensywna co pokazuje starcie z Pelicans, ale też defensywna, gdy w swoim trzecim meczu utrzymali Dallas na zaledwie 95-punktowym wyniku (przed dogrywką). A przecież Dallas w ostatnich dniach z Houston zrobiło ponad 300 punktów. I tak, wiem, że Kings grają dzień po dniu, ale to inne warunki. Nie lecą do innego miasta. Wczoraj grali o wczesnej porze. To młoda drużyna i granie back-to-back może wręcz pomóc, bo nakręceni wczorajszą wygraną nad Pelicans, mogą równie dobrze wejść ważne dla nich spotkanie z Nets. Liczę, że tak będzie i dorzucam ich do kuponu.

Jeszcze słowo o meczach, których moim zdaniem nie warto ruszać.

NO BET. Pelicans-Wizards. Ci pierwsi na 13. miejscu na Zachodzie, drudzy na 9. na Wschodzie. Pelicans niby mają tylko 2 mecze straty do 9. miejsca dającego "baraż" ("fachowo" play-in tournament), ale do końca zostały 4 mecze. Oni już wiedzą, że nie osiągną tego celu. Portland wygrywa i zapowiada się, że nawet wskoczą na 8. miejsce i to Grizzlies, albo Suns czy Spurs, zagrają z 9. pozycji. W barażu ósma drużyna zaczyna od 1-0, a seria toczy się do dwóch wygranych. Także jak wspomniałem, w ekipie z Nowego Orleanu będzie już brakować motywacji, bo mają 4 drużyny przed sobą, 4 mecze do końca i jeszcze tie-breaker z Kings przeciwko sobie. W dodatku prezentują się nieciekawie. Zion-mania trwa, ale to nagle nie odmieni tej organizacji w contendera. Ostatni mecz to przegrana z Kings 15-punktami. W Orlando na 4 mecze wygrali 1 i to z Memphis które powoli zaczyna wypadać z playoffów, bo przegrali wszystkie 4 swoje spotkania. Także nie widzę żadnego powodu żeby ryzykować minusowy, całkiem wysoki handicap na Pelicans. Wizards z kolei też są już praktycznie na wakacjach. Żeby na Wschodzie był "baraż" musi być maksymalnie 4 mecze różnicy między 9. a 8. drużyną. Obecnie Wizards są 7.5 meczu za Orlando, a do końca 4 spotkania. Nie wiem ile to procent, ale jedyna szansa to przegranie przez Magic wszystkich meczów i wygranie przez Wizards wszystkich swoich. No nie ma na to opcji. Dlatego też nie widzę powodu żeby grać dodatni handicap. Trenerzy pewnie mocno porotują składem, dadzą pograć ławce, no i ogólnie może to być wesoły mecz, gdzie wszystko może się wydarzyć. Zdecydowanie nie warto ryzykować kasy w tym przypadku na żaden zakład.

NO BET. Drugi mecz który odradzam obstawiać to ostatni nocny pojedynek - Raptors - Celtics. Ci pierwsi nie mają już szans na wspięcie się wyżej, natomiast wyprzedzić mogą ich tylko właśnie Celtics. Ale Boston musiałby wygrać ten mecz i pozostałe, a Toronto wszystko przegrać. Także też nie ma co się pakować w to. Toronto gra nieźle, wygrali wszystko po restarcie, Boston z kolei chimeryczny bo zalicza up & downy wygrywając i przegrywając. Kursy lekko po stronie Kanadyjczyków, ale naprawdę, nie warto tutaj nic kombinować i ryzykować kasy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
Typ: Indiana Pacers @ 3.45 - Unibet

Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
Typ: Indiana Pacers +7.5 @ 1.91 - Unibet

Bardzo, bardzo podobno mi się typ na mecz Indiana Pacers - Los Angeles Lakers. Na tych pierwszych mamy aż 7-punktowy handicap. Biorę go z pocałowaniem ręki. Lakers jak już pisałem wcześniej i jak już wiecie albo nie, mają zapewnione 1. miejsce przed playoffami. Ostatnie 3 mecze sezonu zasadniczego są więc dla nich bez żadnego znaczenia. Ostatnio mierzyli się z Rockets i nawet nie pierdnęli przegrywając wszystkie 4 kwarty i cały mecz 97-113. Oglądałem to spotkanie od początku do końca i naprawdę widać, że ciśnienie w tej drużynie już opadło, bo osiągnęli to co było celem. Teraz celem jest mistrzostwo, a nie wygrywanie meczów które nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Stąd też już mamy status Lebrona jako questionable. To oczywiste, że Vogel nie będzie niepotrzebnie ryzykował kontuzji którejś ze swoich gwiazd, bo to może w moment przekreślić szanse na mistrzostwo. Po drugiej stronie mamy Indianę Pacers która wciąż rywalizuje w swojej konferencji o jak najlepszy seed. Są na 5. pozycji z bilansem 42-27. Za nimi z takim samym wynikiem są 76ers. Wyżej z bilansem 43-26 mamy Miami Heat. Przy tak wyrównanych bilansach trudno o możliwość "dobrania" sobie rywala w 1. rundzie. Trzeba więc wygrywać żeby mieć jak najwyższy seed, aby w przypadku przejścia 1. rundy nie trafić od razu na Milwaukee. Skąd więc taka linia? A no stąd, że kilku zawodników Pacers ma status questionable, czyli ich występ stoi po prostu pod znakiem zapytania. Jest to jakby pierwszy poziom zagrożenia, bo nie jest to status doubtful ani tym bardziej out. No więc "Q" jest T.J Warren, bohater ostatnich meczów Indiany, gdzie sadził niesamowite ilości punktów. Na liście jest też McDermott oraz Turner. Ten ostatni skręcił kostkę, ale to kontuzja takiego kalibru, że zazwyczaj zawodnicy z jej powodu nie wypadają ze składu. Mówię zazwyczaj, nie zawsze. Moje analizy są rzetelne i nigdy nie ukrywam jakichś niewygodnych faktów przeciwko mojemu typowi. Lista znaków zapytania z uwagi na kontuzji nie jest długa, choć są to dość istotne nazwiska. Nawet przy najgorszym scenariuszu, nadal jest komu grać. Jest Oladipo, jest Brogdon który rzucił z Suns 25 punktów. To ważny mecz dla Pacers, bo raczej nie uśmiecha im się zakończyć regular season na 6. miejscu i być sparowanym z Bostonem w 1. rundzie. Indiana wygrała 3/4 mecze w "bańce" w Orlando i choć trafiają na zwycięzcę (w sezonie zasadniczym) konferencji Zachodniej, którzy mają bardzo dobry skład, to jednak gdy przyjrzymy się mocniej, zobaczymy, że handicap na Indianę jest po prostu rozsądną opcją. Lakersi nie muszą już wygrywać, zwyciężyli tylko w 1 na ostatnie 4 mecze (Indiana wygrała 3 na 4). Vogel nie będzie ryzykował urazów gwiazd. Przecież w LA by go wywieźli na taczce, gdyby w meczu o nic np. kończącej sezon kontuzji nabawiłby się Lebron, AD czy któryś z pozostałych zawodników wyjściowej piątki. Wszystko już napisałem i ja tu gram handicap na Indianę oraz za połowę stawki wejdę też w zwycięstwo tej drużyny. Do wieczora będą się pojawiać update'y w raportach o kontuzjach, więc gdy oficjalnie dowiemy się (oraz buki), że Lebron jest OUT jeśli chodzi o ten mecz, to może już takiej fajnej linii handicapu nie być.

Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: Portland Trail Blazers +5 @ 1.75 - Unibet / co oni zrobili...

Blazers grają naprawdę świetny basket. W tej chwili na 9. miejscu co daje im baraż, ale oni chcą więcej, chcą wskoczyć na to 8. miejsce. Grizzlies którzy je zajmują po starcie 0-4, wczoraj pokonali Oklahomę pokazując, że nie można ich jeszcze skreślać. W każdym razie, Portland po restarcie ma bilans 3-1, są tylko 1 mecz za plecami Grizzlies i jeśli dziś wygrają to zrównają się z nimi bilansem. Zajęcie 8. miejsca jest bardzo ważne, bo daje przewagę 1-0 na starcie "barażu", który rozgrywany jest do dwóch wygranych. Zatem drużyna z 9. pozycji musi wygrać 2 mecze aby zagrać w playoffach. Jeśli natomiast Portland przegra, to narobią sobie kłopotów, bo po pierwsze Grizzlies nadal będą 1 mecz z przodu. Po drugie Spurs po wczorajszej wygranej doskoczą do nich na pół meczu. W walce ciągle są Pelicans i Suns. A więc mogą nawet zostać wyprzedzeni jeśli któraś z tych drużyn mocnym akcentem zakończy sezon i nie załapią się nawet na ten "play-in tournament" czyli baraż. Jak widać mecz bardzo, bardzo ważny dla Blazers. Prawdopodobnie nie zagra Whiteside, bo ma status doubtful, ale to żaden problem. Zastąpi go Nurkic który po kontuzji wrócił na restart ligi i póki co prezentuje się genialnie. Whiteside w 4 meczach zdobył łącznie 23 punkty. Nurkic zdobył 22... ale tylko w jednym starciu, przedwczoraj z Denver (które sroce spod ogona nie wypadło - 3. miejsce na Zachodzie). Jest Lillard, który sam może zrobić i 50 punktów, McCollum, Melo. Do tego sposób w jaki prezentują się na boisku. Są super zgrani i jak napisałem na początku, prezentują świetną koszykówkę. Ostatnio pokonali Denver, wcześniej Houston zatrzymując ich na 102 punktach (wygrali 110-102). Jeszcze wcześniej przegrali z Bostonem 124-128, a na samym początku pokonali Memphis Grizzlies 140-135. Clippersi? W kratkę. 2 wygrane i 2 przegrane po restarcie. Są na 2. miejscu na Zachodzie, gdzie gonią ich jeszcze Nuggets (1.5 meczu straty). Po ich stronie zabraknie Harrella, który ma pogrzeb babci oraz możliwe, że Beverleya, który w ostatnim meczu nie zagrał. Podsumowując, Portland grają tak jakby byli przynajmniej gdzieś w połowie stawki w swojej konferencji. Wiemy jak dojście Carmelo Anthonego odmieniło tę drużynę. Są na 9. miejscu i walczą o to żeby znaleźć się w playoffach. Jak wyjaśniłem wyżej to bardzo, bardzo mecz. Na przeciw są Clippers, którzy jednak grają chimerycznie po wznowieniu ligi (przykład: przegrana z Suns) i moim zdaniem Blazers, którzy są w niesamowitym gazie, podchodząc do tego niczym do meczu nr 7 playoffowej serii, są w stanie pokonać drużynę Doca Riversa. Lekki handicap w grze.

Jeszcze za niedługo wrzucę moje pozostałe typy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Kursy na Portland i Indianę spadły. Gdyby ktoś chciał mi zarzucić, że zawyżyłem kursy czy linię handicapu to TUTAJ screen moich zakładów. Historię zmiany kursów można też śledzić TUTAJ.

Później usunę ten post. Na dziś będzie jeszcze 1 typ.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Jeśli Portland wygra to myśle ze warto wejść w Denver, bo będą mieli szanse przeskoczyć Clippersow i nawet 2. seed zgarnąć. Z telefonu wiec krótko ;) wrócę to poprawie lekko, ale sam typ podaje

Denver Nuggets - Clippers Utah Jazz
Typ: Denver @ 1.84 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Kilka typów wartych, w mojej opinii, uwagi na dzisiejszą bogatą w spotkania kolejkę:
Wszystkie typy podane z eWinner.

03:00
Los Angeles Clippers - Brooklyn Nets
Typ: +12,5 Brooklyn Nets 1.9
Clippersi oczywiście są niekwestionowanymi faworytami tego spotkania.
Spoglądając jegnak na Netsów: pomimo dosłownie zdziesiątkowania składu i grania trzecią piątką nie są to chłopaki do bicia (oprócz spotkania z Celticsami). Widzieliśmy w ich wykonaniu spotkania skrajne w dwie strony - porażka z Celtics oraz wygrana z Bucks. Oprócz powyższych prezentują się o wiele lepiej niż można by prognozować z papieru (co właśnie robią buki).
Nie wierzę też, aby Doc Rivers trzymał długo na boisku Leonarda oraz Georga - widać to było po wczorajszym mega zaciętym spotkaniu z Portland, w którym George w czwartej kwarcie nie wyszedł na boisku (lub szybko zszedł nie pamiętam dokładnie) - w każdym razie w kluczowych momentach nie było go na parkiecie.
Reasumując Netsi są gorszym zespołem, jednak nie na tyle w tym momencie gorszym by kurs 1.9 był nieatrakcyjny.

18:30
Oklahoma City Thunder - Washington Wizards
Typ: +8,5 Washington Wizards 2.01
Uwaga: tylko jeżeli Stephen Adams nie zagra
Kto widział ostatni mecz Thunder ten ma słuszne wrażenie, że Marcin Gortat ściągnięty z emerytury byłby gwiazdą tego zespołu. Gra, poza pierwszą kwartą, zupełnie się nie kleiła, uciekanie od odpowiedzialności, oddawanie piłki, bezradny Krzysztof Paweł. Jedyny 'big man' to Noel, który primo, że na kosz nawet nie patrzy, a secundo złapał szybko przewinienia na wielkim Valanciunasie, a potem nie było go kim zastąpić.
Wizards oczywiście lepsi nie są , jednak ta linia wydaje się ciekawa.

03:00
New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs 2.18
Pelikany oszczędzają (xd) swoją dwudziestoletnią gwiazdę - dzisiaj zagra ale możemy spodziewać się limitowanych minut. Zbilansowana ofensywa Ostróg potrafi grać ponad swoje możliwości, mimo naprawdę nieciekawej sytuacji kadrowej. Pelicans znani są jako jedna z najgorszych sił defensywnych ligi. Upatrywałbym tutaj 50/50 z jednak lekką przewagą na Spurs.

Inne typy do rozpatrzenia/dyskusji:
Over w spotkaniu Kings - Rockets
Lekki handicap na Portland
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dziś już absolutny brak czasu, więc bardzo krótko. Mam nadzieję, że ktoś wczoraj coś wybrał z moich propozycji i jest zarobiony. Chciałbym żebyśmy razem kroili buka. Bardzo udana nocka.

A dzisiaj mam na oku 3-4 spotkania z czego już teraz postawiłem na 2 z nich, bo nie chcę potem grać zbitych kursów czy linii. Analiza? Ostatnio trochę popisałem to dziś wybaczcie, ale krótko :) Skreślone przez wielu Memphis, ale nie bez powodu, bo ich gra była fatalna (start 0-4), pokazało pazury prawdziwego Grizzlie i roznieśli w drabiazgi OKC wygrywając prawie 30-punktami. Portland przegrało w najbardziej idiotyczny sposób i między 8. a 9. miejscem, które odpowiednio zajmują właśnie Grizzlies i Blazers zrobiło się 1.5 meczu różnicy. Zostały do końca 3 i Memphis musi postawić kropkę nad i. Mogą zaklepać to 8. miejsce i już tylko obserwować walkę o miejsce 9., czyli te, z którym wtedy stoczą walkę w "barażu", zaczynając serię do 2 zwycięstw z wynikiem 1-0. Ale tę kropkę trzeba postawić. U Raptors już nic się nie zmieni, mają 2. miejsce i tak już zostanie obojętnie co by się wydarzyło. Dla nich jest to więc pierwszy mecz o pietruszkę. Kto wie czy Nurse nie wykorzysta tego, by porotować trochę głębszym składem, dać więcej minut zawodnikom spoza pierwszej piątki i ogrywać ich przed playoffami. 7-punktowy handicap na drużynę, która 29-punktami pokonała wciąż grające o jak najlepszy seed OKC, mnie to zadowala i wchodzę w to. Zagrałem też na wygraną Memphis.

Drugi mecz czyli absolutne must-win dla Spurs. Portland wczoraj przegrało, dziś gra back-to-back, a drużyna Popovicha jest już tylko pół meczu właśnie za Blazers i 9. miejscem. Szykuje się super końcówka, ale tego meczu nie można przegrać. Jest szansa na to 9. miejsce, grę w barażu i wejście do playoffs. Dla Pelicans to też mecz którego nie mogą przegrać. Oni są za plecami Spurs i tracą do nich pół meczu oraz jeden mecz do Portland. Spursi fajnie pokazali się w ostatnim meczu z Utah (co ten Mitchell tam wyprawia to kosmos) wygrywając go. Pelicans pokonali Wizards 11-punktami, do przerwy przegrywając dwoma. Nawet jeśli to mecz 50:50 to kurs 2.28 jest tu do gry. Biorę też handicap.

Toronto Raptors - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies +7 @ 1.81 - Unibet / ehh 9 pkt, leciała trójka na wynik -6 ale nie trafił równo z syreną

Toronto Raptors - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies @ 3.06 - 1xbet

New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs @ 2.28 - Unibet / izi

New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs +5 @ 1.70 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wpadły mi w oko dwa spotkania dzisiaj.
Pierwszy pojedynek:
OKC- WSH
under 221,5
1,9
Dość wysoko ustawiona linia, spodziewałem się czegoś około 215,5. W takim razie gram takie coś i tłumaczę dlaczego uważam, że są na to spore szanse. Najpierw Wizards, ale jak już się wcześniej śmiałem- poziom doświadczenia i średni wiek zawodników to bardziej "Hogwarts". Do rzeczy, młodzi stracili impet punktowy. Zaczynali meczem z Suns rzucając 115 oczek, później 110 z osłabionymi Nets, 100 z mocną Indianą, 98 z Phila i 107 z Pelicans. Dla mnie to wygląda na sygnał jakby sztaby przeciwników Wizards rozbrajały atuty ofensywne ekipy ze stolicy, konsekwentnie ograniczając ich zdobycz punktową. Myślę, że maksymalnie rzucą do 105 oczek z Thunder. No i apropos ekipy z Oklahomy, grają straszną nędzę pod koszem przeciwnika. Myślałem, ze może jakoś się oszczędzają, grają z głową, ale jak włączyłem sobie ich ostatni mecz z Grizzlies to o matko, Chris Paul wyglądał jakby miał się rozbeczeć pod wpływem tej bezradnosći. Zasugerowaną linię 221,5 punktów przekroczyli do tej pory dwukrotnie. W pierwszym pojedynku z Portland (131:120) i po dogrywce z Denver (113:121). Uważam, że będą przestoje w grze obydwóch ekip ze względu na kiepską dyspozycje, ogólnie. Wizards już o nic nie gra, ale nie ma to dla mnie znaczenia, ponieważ tak już było jak pojawili się bez Beala w Orlando.

Portland over 115,5
1,85
Grają z mocną Philą, która ostatnio underowo. Jednak do tego typu przekonują mnie dwa czynniki. Po pierwsze- odpalił Lillard, po drugie-- dotychczasowe zdobycze punktowe tej ekipy. Konsekwentnie, od wznowienia gry: 140, 124, 110, 125 i 117. Poza tym Portland potrzebuje kolejnego zwycięstwa i sądzę, że nie będą zmieniać obecnej taktyki w ofensie skoro takowa- mocno nastawiona na zdobycz punktową, działa.

Oba kursy z fortuny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Portland over 115,5
1,85
Grają z mocną Philą, która ostatnio underowo. Jednak do tego typu przekonują mnie dwa czynniki. Po pierwsze- odpalił Lillard, po drugie-- dotychczasowe zdobycze punktowe tej ekipy. Konsekwentnie, od wznowienia gry: 140, 124, 110, 125 i 117. Poza tym Portland potrzebuje kolejnego zwycięstwa i sądzę, że nie będą zmieniać obecnej taktyki w ofensie skoro takowa- mocno nastawiona na zdobycz punktową, działa.
Fakt, też uważam, że Blazers po wczorajszym meczu mogą dziś zrobić wielkie boom. Lillard miał wczoraj 2 osobiste, wystarczył jeden żeby był remis, spudłował oba. Nie wiem jak oni to zrobili, że przegrali z Clippers, bez Leonarda, później nawet bez Georga... Nie wiedzą tego pewnie nawet oni i dziś moim zdaniem wyjdą naładowani jakby to był 7. mecz finałów NBA. Wczoraj Lillard i spółka zostali wyśmiani przez Beverleya (który może Lillardowi buty lizać co najwyżej) i PG i dziś będą chcieli zamknąć im usta pokonując silną Philadelphię. Także dla mnie również over, ale także over samego Lillarda, bo ta sprawa, ten "wkurw" połączony z talentem, z tym jak ważny jest też ten mecz dla drużyny, może dać efekt w postaci dużej ilości punktów ten ekipy. Beverley na innym ujęciu machał do Lillarda, można ten gest odczytać jako "papa, udanego oglądania playoffów w TV". Ale mimo wczorajszej porażki, jakkolwiek frajerska ona była, Blazers nadal są na 9. miejscu i wszystko jest w ich rękach. Margines błędu jednak już się skończył i dziś trzeba odprawić Philę z kwitkiem.



Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers
Typ: Portland Trail Blazers over 115.5 pkt @ 1.84 - Unibet

Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers
Typ: Damian Lillard over 29.5 pkt @ 1.91 - Unibet / Beverley jesteś pionek do Lillarda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Boston Celtics - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic under 106.5 pkt @ 1.84 - Unibet

Mecz Boston-Orlando, u tych drugich nie zagra m.in dwóch ważnych zawodników z pierwszej piątki. Fournier, który po restarcie zdobywał 24, 4, 7, 15 i 22 punkty. OUT jest również Gordon który zdobywał 10, 22, 20 i 9 punktów. Kolejny istotny zawodnik Orlando, Michael Carter-Williams, także nie zagra. MCW punktował następująco - 6, 12 i 3 (w 8 minut w ostatnim przypadku). Tych zawodników nie zobaczymy na boisku. Ostatnie 3 mecze Orlando Magic to 101 punktów z Philadelphią, 99 z Toronto i 109 z Indianą. Za nieaktywnych w tym meczu starterów, głównych zawodników, którzy rzucają dużo punktów na dobrej skuteczności (szczególnie Fournier i Gordon), zagrają "rezerwowi", którym gra nie musi kleić się tak jak ich lepszym kolegom. Orlando nie przegoni już Nets, zatem w 1. rundzie playoffów zagrają z Bucks, więc może i coach da mniej minut innym swoim głównym ogniwom. Linia całkiem wysoka i under w tym przypadku wygląda mi na warty spróbowania i taki zakład posyłam.
 
Ostatnia edycja:
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Wszystkie typy i kursy podane z eWinner.
03:00
Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets po kursie 3.0
Czy tylko ja czegoś nie wiem lub nie rozumiem, czy kurs na Nuggets to darmowe pieniądze?

1597056490694.jpeg

Z danych, które udało mi się znaleźć:
  • Kentavious Caldwell-Pope nie zagra
  • Danny Green może dostać limitowane minuty
  • Jamal Murray niby zdrowy ale ESPN podaje, że nie zagra (gdzie indziej nie ma takiej wzmianki)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Po kilku udanych nockach, co niezmiernie mnie cieszy (po reputacji widzę, że trochę osób skorzystało) dziś uważam, że wygraną będzie odpuszczenie typowania dzisiejszej nocki. Dlatego, że teraz drużyny mogą już grać tak, żeby trafić na preferowanego rywala w 1. rundzie. Denver jeśli wygrają to będą tylko pół meczu za Clippers, ale czy oni chcą 2. Seed i spotkanie z Dallas i Donciciem? Może wola żeby zostało jak jest czyli spotkanie z Utah, z którymi przedwczoraj wygrali. Nie widomo tez jak Vogel rozłoży minuty swoim Lakersom. Ostatnio myślałem ze da odpoczac LBJ i AD a grali. Także różnie może być. To samo w przypadku OKC.
 
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie aby dac na Portland dzisiaj walczą o Play offy za to dallas już sobie odpuszcza troszkę mecze żeby odpocząć przez PO gdzie już są i już nie zmienia swojej pozycji więc doncic i porzingis ostatnio odpoczywali to tego myślę dodać Phoenix którzy tez grają o PO i na Orlando z nets ponieważ ci drudzy całkowicie odpuscili Gucci Man jakie przemyślenia

Więc zagramy Portland 1.72
Phoenix 1.30
Orlando 1.40
Oraz Sacramento 1.95 w NOP nie zagrają zion ingram holiday więc najlepsi
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dobrze pan kombinujesz. Podzielam zdanie w dwóch typach. Krótka analiza.

San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ: San Antonio Spurs @ 1.63 - Unibet

O 14:30 wychodziłem z domu i zagrałem typy i było 2.00 na Spurs . Jak widać trzeba do południa już grać swoje propozycje, bo później jak wstaną Amerykanie to już kursy pozbijane. W każdym razie kurs taki jaki obecnie jest. Dwa główne powody - Spurs nadal liczą się w walce o playoffy i to must-win dla nich. W Houston nie zagra Harden, nie z uwagi na kontuzję, po prostu będzie oszczędzany. Przy występie Westbrooka są jeszcze wątpliwości, ale najprawdopodobniej jego zobaczymy. Tylko pytanie ile minut dostanie? Skoro jest świeżo po kontuzji i jeszcze dziś ma niepewny status co do tego meczu, to wątpię aby D'Antoni grał nim dużą ilość meczu, który właściwie Rockets oddają, skoro Harden dostał odpoczynek. Nie ma się co dziwić, ich sytuacja w konferencji jest stabilna. Zagrają z kimś z pary OKC-Utah i tyle. Myślę, że więcej niż normalnie pograją zawodnicy spoza pierwszej piątki, żeby załapać jako taki rytm przed playoffami, które już na dniach. Spurs muszą to wygrać albo są wyeliminowani z szans na postseason. W takich okolicznościach biorę to.

San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ: Russell Westbrook under 30.5 @ 1.83 - Unibet

Zagrałem właśnie jeszcze under pana Westbrooka. Linia 30.5. Po restarcie zagrał 3 mecze - 31, 31 i 15 punktów. Potem opuścił kilka gier z niegroźną, ale jednak kontuzją. Dziś spuszczony ze smyczy, niczym wściekły pies rzuci się na Spurs, ale... może ukrócić go D'Antoni. Skoro odpuścił mecz Hardenowi, to nie liczy jakoś szczególnie na wygraną, która zresztą niewiele by zmieniła. Bardzo wątpie aby dał zagrać dziś dużo Westbrookowi. Jest świeżo po wyleczeniu urazu, za chwilę zaczyna się walka o mistrzostwo. Po co miałby ryzykować kontuzję swojej gwiazdy i jego brak w playoffowej serii w 1. rundzie, która wcale nie zapowiada się na spacerek. Jeśli Westbrick nie włączy jakiegoś szóstego biegu w pierwszej połowie, to myślę, że nie zdobędzie aż 31 punktów.

Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers -2 @ 1.70 - Unibet

Mavs jako underdog świetnie radzą sobie w ostatnich meczach i dziś znów nim są. Ale trafiają na Portland, które nie może pozwolić sobie na przegraną. Wiadomo jak Lillarda wkurzyli Beverley i George. Wywołało to erupcję jego potencjału i mega wynik w ostatnim meczu. Dziś spodziewam się tego samego. Do tego w Mavericks nie zagrają Doncic, Porzingis i Finney-Smith, czyli trzech z pięciu zawodników pierwszej piątki. Może będzie walka z backupami tej trójki panów, ale i tak myślę, że Blazers nie potkną się już do końca, czyli ani w tym, ani w kolejnym meczu i zawalczą w barażu o playoffy i starcie z Lakers.

Meczu Kings-Pelicans nie ruszam, bo mimo, że u tych drugich nie zagrają Ingram, Zion, to jednak w składzie Kings też nie zobaczymy ważnych zawodników np. Foxa. Obie drużyny są już bez szans na playoffy, więc po prostu zagrają to żeby zagrać i tyle. Kto wygra? Ruletka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
K 736

kreska

Użytkownik
Phoenix Suns - Philadelphia 76ers
Philadelphia 76ers +9.5
kurs: 1.9
bukmacher: b365

Moim zdaniem tutaj wcale nie musi być łatwo dla Słońc, wiadomo są w formie w bańce, wiadomo jak wyglada sytuacja kadrowa w druzynie Phily, jednak sądze, że taki handicap są wstanie pokryć. Czesto te nołnejmy wchodzą na wyższy poziom i licze że będzie dziś tak w druzynie 76ers, i mimo, że tutaj faworyt wydaje się klarowny to polecam grac handicap na Phile.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom