>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2019/2020 Playoffy - typy i analizy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
K kreska jaka kompromitacja? Wprowadzam w błąd? Rzeczywiście według aktualnych raportów Doncić i Porzingis zagrają, ale jak pisałem tę analizę to byli questionable. Sprawdzam najpierw na Rotoworld, a potem jeszcze zajrzę na Covers czy CBS. Zobacz na przykład na to, Seth Curry ma napisane "Updating a previous report" i jest to z godziny 19:20 na nasz polski czas. Wcześniej były inne informacje. Sam wiesz, albo nie, że rzadko bo rzadko, ale taki raport potrafi się to mocno zmienić i jakiś zawodnik okazuje się, że jednak będzie grał. Zobacz na skład pierwszej piątki Dallas na Roto, nadal Doncic i Porzingis mają ikonkę, która zawsze oznacza "Ruled out". Także Roto w momencie gdy pisałem analizę wskazywało na to, że oni nie zagrają. Ok, może powinienem ująć to "raczej nie zagrają". Nie myli się ten kto nic nie robi. Ty jesteś nieomylny, ale pierwszy by wbijać komuś szpilę. Nie widziałem żebyś typował wcześniej, dziś Twój pierwszy typ, powodzenia, choć mam inny pogląd na ten mecz. W analizach zawsze podaję rzetelne informacje, nie piszę analiz pod typ, nie ukrywam "niewygodnych" faktów, więc nie idź tak daleko i nie mów, że się kompromituje. Dzielę się swoimi typami, poświęcam czas żeby napisać jakieś analizy, ładnie idzie, ludzie korzystają bo piszą to w reputacji albo na PW. Staram się dzielić dobrymi propozycjami. I jak napisałem, nie myli się ten kto nic nie robi. Znajdź jakieś informacje wprowadzające w błąd w innych analizach, a napisałem ich dużo, wtedy przyjmę na klatę, że się kompromituję. Na chwilę obecną uważam, że robię to, co trzeba robić na forum, czyli pisać, dyskutować, i starać się dzielić dobrymi typami. Masz w pigułce moją odpowiedź i temat uważam za zakończony.

Nawet jeśli Dallas zagra najmocniejszym składem jakby to był dla nich 7 mecz finałów, to nadal podtrzymuje typ na Portland.

Screen z Roto o którym napisałem, wisi to do teraz w takiej formie. Z Flashscore do kosza nie korzystam, ale nawet tam, jak napisał wyżej hektor1 hektor1 cała trójka ma status "występ wątpliwy".

1597173019282.png
Bez odbioru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +271
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Jestem po meczu Portland i nie wiem jak oni to wygrali dzisiaj z taka gra nawet niech nie wchodzą do PO zero pomysłu na grę w 2 połowie tylko pilka do Lilarda (świetny mecz i szkoda mi go ze ma słabych partnerów) i czekali co zrobi ich lider A gra w obronie to w polskiej plk lepiej graja ile osobistych miało dallas z niczego to już nie liczyłem nawet. Za to dallas w przyszłośći mogą być mocni jeżeli Porzingis i Doncic dalej będą się rozwijać tak jak teraz dac im jakiegoś all stara i będą jednym z faworytów do wygrania.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Miami 1.85
Zakładam że Oklahoma nie będzie chciała tego wygrać bo jest szansa że zajmą 6 miejsce i w playoffach zagrają z Denver a nie przykładowo z Houston.

To jest chore 22 punkty przewagi w 4 kwarcie i przegrywają mecz.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
psychol32 psychol32 nie wiem jaki będzie wynik, ale nie popieram Twojej tezy, że chcą trafić na Denver. Z Houston grali w tym sezonie 3 razy i 2 razy wygrali a raz przegrali 4-punktami. Jasne, było to w styczniu, ale myślę, że bardziej leży im Harden i spółka. Z Denver mierzyli się z kolei 3 razy i tutaj skończyło się bilansem 1-2. W dodatku ta druga przegrana miała miejsce nie gdzieś tam w styczniu, tylko 3 sierpnia. Oby trafili na siebie, bo będzie to super match-up. Harden i Westbrook zagrają przeciwko swojej byłej drużynie, CP3 w barwach OKC również stanie przeciwko Houston w którego barwach grał. Dużo podtekstów, smaczków, połowa sierpnia a my zaraz zaczynamy playoffy. Pięknie. Oby teraz mądrze wybierać i kosić kasę.

Nic na siłę nie będę więc dziś szukał, ale jeden typ mi się bardzo podoba. Możliwe, że zdecyduje się jeszcze na jeden, ale to później.

Houston Rockets - Indiana Pacers
Typ: James Harden under 30.5 @ 1.97 - Unibet

Ktoś tam widać wszedł w overa, ale w Unibecie wystarczy stawka 1-2k i kursy potrafią się tak zmienić. Ja uważam, że są duże szanse na to, że ta bestia Harden zostanie zatrzymana na maksymalnie 30 punktach. Jak więc patrzymy w raport i info z Rotoworld, mamy coś takiego " The Rockets are just trying to get everyone healthy before the playoffs start. It sounds like James Harden and Eric Gordon will play tonight, but how many minutes they get is anyone's guess. T.J. Warren is out for the Pacers, leaving Harden as the only bubble superstars suiting up tonight for this game.". Naprawdę, kontuzjowanie lidera w meczu bez znaczenia, sprawiłoby, że D'Antoniego powiesiliby na rynku albo wysłali rakietą w kosmos. Myślę, że Brodacz dostanie jedną kwartę lub w najgorszym wypadku połowę meczu. Pacers też luzują i nie zagra w tym meczu Warren, a reszta ze starting five (oprócz Holidaya) są questionable. Wątpię aby wszyscy zostali z tego meczu wyłączeni. Poza tym, ławka Pacers to nie są pionki i mając szansę pokazać się przeciwko Hardenowi, każdy z nich będzie chciał zatrzymać go i pokazać się. D'Antoni puszcza Hardena, ale usadza Westbrooka. Ostatnio postawiłem under na Westbrooka i było właśnie według takiego scenariusza, że zagrał on niewielką ilość minut, rzucił 20 punktów przy linii bodajże 31.5 i under wszedł jak w masełko. Playoffy już za parę dni, przyda się trochę ogrania dla ławki Rockets, tak, aby weszli w rytm meczowy i zobaczyli, że są częścią tej ekipy. Mecz dla jednych i drugich bez znaczenia, więc po prostu wróćmy do pytania, które zadano na Roto, czyli "but how many minutes they get is anyone's guess" - moja opinia jest taka, że nie zagra długo przez co nie będzie miał szansy na te 31 oczek. Jeśli chcecie dostawać powiadomienia o typach na NBA ode mnie to kliknijcie TUTAJ.
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Houston Rockets - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers +8 @ 1.79 - Unibet

Oladipo i Turner byli questionable, ale teraz wiadomo, że zagrają. Co do Houston opisałem to wyżej. Myślę, że może to dać całkiem zacięty mecz. Handicap 8-punktowy bardzo smacznie tu wygląda. Wchodzę w to.

Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors under 114.5 - Unibet

Brak czasu, później może dopiszę więcej. Po restarcie Raptors zdobywali - 114, 108, 100, 109, 107 i 107. Mamy więc 0-6 jeśli chodzi o over w przypadku takiej linii. Wierzę, że dziś też nie pokryją tego. Więcej dopiszę później jeśli dam radę wrócić przed meczem.
 
Ostatnia edycja:
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Godzina: 18:00
Spotkanie: Celtics - Wizards
Typ: Boston Celtics i powyżej 224.5 punktów
Kurs: 3.35
Bukmacher: ewinner
Analiza:

Mecz o nic, w Celtics brak kilku graczy z podstawowej piątki. Można się spodziewać, że będą grać rezerwy - ale właśnie - w jednej i drugiej drużynie. Pierwszy skład Wizards nadaje się do G-League, a o drugim nie warto pisać (nawet dlatego, że nikogo stamtąd nie znam). Mecz dwóch drugich składów zazwyczaj wygląda bardziej chaotycznie, gorsza komunikacja po bronionej stronie parkietu, więcej gry indywidualnej oraz fundamentalnych zagrań, a jak wiadomo atakować jest o wiele łatwiej niż bronić. Stawiam na rezerwowy skład Celtics (byś może wspomożony przez jedną lub dwie 'gwiazdy') oraz, że jeden team osiągnie te minimum 115-120 punktów co w zasadzie zapewni pokrycie linii punktowej.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
McCollum under 19,5pkt @1.82 Fortuna
28 latek boryka się z urazem pleców i powinien być oszczędzanym, w ostatnim meczu z Dallas zaliczył tylko 8pkt, a Nets ma wyjść w całkiem dobrym składzie, dostępni będą np. LeVert, Harris, Temple, Allen
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers
Typ: Portland Trail Blazers -7 @ 1.65 - Unibet

Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers
Typ: Damian Lillard over 36.5 pkt @ 1.91 - Unibet

Blazers już na pewno zagrają w barażu i od tego czy zaczną go z prowadzeniem 1-0 czy przegrywając 0-1 (w serii do dwóch wygranych), zależy to czy dziś wygrają z Nets. Szalonymi Nets, bo mimo, że jest jakby zupełnia inna drużyna, bo grają na oko bez 60% swojego podstawowego składu, to jednak wygrali sporo spotkań w "Bańce". Dojechali do playoffów i ich pozycja się już nie zmieni cokolwiek się nie wydarzy w finałowych meczach. W 1. rundzie wpadają na Toronto Raptors. Nie mogą dziś posadzić na ławie 5-6 zawodników jak robi to wiele drużyn w ostatnim meczu regular season a raczej "seeding games", bo nie byłoby kim grać. Status questionable mają Donta Hall i Chris Chiozza, ale nie są to jakieś pierwszoplanowe nazwiska w aktualnych Nets w wersji 2.0. W Portland jedynym zmartwieniem jest kontuzja pleców McColluma, z którą gra od jakiegoś czasu. Przeciwko Dallas trafił tylko 2 na 14 rzutów. To jeden z powodów dlaczego nie ma tu kursu np. 1.10. Ale mimo to dostawał normalne minuty, czyli ok. 40 minut gry. Cokolwiek jednak nie postanowią dziś z C.J'em to Blazers i Pan Damian Lillard (ma najlepszą średnią wśród wszystkich zawodników po restarcie) idą po playoffy. Beverley śmiejący się jak jakaś półgłówek razem z Georgem w sumie wyświadczyli kibicom Blazers dużą przysługę. Lillard wygrywając mecz z Dallas krzyczał do kamer "Put some respect on my fucking name". Zniewaga, brak respektu, wyśmiewanie przez zawodników Clippers jego dwóch nietrafionych osobistych, przez które przegrali mecz, to wszystko sprawiło, że Dame odpalił Beast Mode. 18 na 18 osobistych, 9 trójek, 17-32 z gry i łącznie 61 punktów przeciwko Mavs, którzy zagrali pełnym składem. Dołożył do tego 8 asyst i 5 zbiórek. Po stronie Mavs, bardzo dobry dzień miał Porzingis, a oczywiście swoje dołożył Doncic. Blazers wygrali 134-131 po nerwowej końcówce. Dziś mają najważniejszy póki co mecz sezonu i starcie z Nets, dla których to mecz bez znaczenia. Myślę, że nie będzie tym razem gryzienia paznokci do końcowej syreny. Wydaje mi się, że tym razem Blazers pokonają Netsów większą ilością punktów niż zrobili to z Dallas, którzy przecież są drużyną półkę wyżej (mówię o aktualnych Netsach przetrzebionych kontuzjami). Jeśli Portland wygra ten mecz to w baraż zaczną od wyniku 1-0 i wystarczy im jedna wygrana aby zgarnąć 8. seed dający pierwszorundowe starcie z Lakers. Jak dla mnie mega matchup gdzie absolutnie nie widzę szybkiego 4-0 dla LA. Tym jednak będziemy martić się później. Dziś ostatni dzień sezonu zasadniczego, Blazers wygrali 5 z 7 meczów, Lillard jest rozjuszony przez pionka Beverleya i głodny starcia z Lebronem. 7-punktowa wygrana myślę, że jest spokojnie w zasięgu ręki tej drużyny. Watch out Lebron!

Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
Typ: Memphis Grizzlies @ 1.92 - Unibet

Usunąłem analizę, bo przez pośpiech machnąłem się przy raporcie. Chciałem dodać analizę i pośpiech mnie zgubił. Typ oczywiście podtrzymuje. Dzięki mjaurvcein mjaurvcein za info.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 95

shandiaz

Użytkownik
Siema,

Polecam grać na live na Utah Jazz, San Antonio już bez możliwości awansu z tego co widzę pierwszy skład siedzi na ławce. Być może wejdą, ale znając Popa pewnie im już dziś odpuści. Oczywiście rezerwy również mogą wygrać z rezerwami Utah, ale nadal można łapać kurs około 2.50 co jak dla mnie jest sporym value.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
S 95

shandiaz

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś jeszcze śledzi i ogląda aktualny mecz Portland vs Brooklyn, alle po 1 kwarcie widać jakby Brooklyn chciał wyrzucić Portland na siłe. Zawodnicy są wypoczęci i głodni gry, natomiast Portland już widać że zajechane ciśnięciem o PO. Kursy wystawione były na Portland na poziomie 1.20 ze względu na to że Brooklyn nie ma o co grać, normalnie byłyby sporo wyższe (myślę że około 1.5-1.6), dlatego też ja atakuje za pół stawki ML Brooklyn po kursie 4.00 (przy 37-38)

Kto oglądał ten wie, że spokojnie mogli wygrać :)
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ładnie S shandiaz.

W poniedziałek startują playoffy. Pograłem już swoje i wrzucam teraz bez analiz, bo później kursy mogą być już trochę inne. Analizy postaram się dopisać w weekend. Wrzucę też długoterminowe na zwycięzcę serii i handicapy na serię. Póki co na pierwszy ogień idzie to:

Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers +4 @ 1.92 - Unibet

Toronto Raptors - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets +11 @ 1.84 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks +5 @ 1.92 - Unibet

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +4 @ 1.86 - Unibet
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Ładnie S shandiaz.

W poniedziałek startują playoffy. Pograłem już swoje i wrzucam teraz bez analiz, bo później kursy mogą być już trochę inne. Analizy postaram się dopisać w weekend. Wrzucę też długoterminowe na zwycięzcę serii i handicapy na serię. Póki co na pierwszy ogień idzie to:

Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers +4 @ 1.92 - Unibet

Toronto Raptors - Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets +11 @ 1.84 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks +5 @ 1.92 - Unibet

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +4 @ 1.86 - Unibet
Szkoda że na ifrobet są tylko 1 2 typy.. nie ma rozwinięć.. Gucci Mane Gucci Mane a jakieś przemyślenia na dzisiaj masz ??
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Unibet wystawił kursy na 1. rundę więc nie ma co czekać i trzeba grać "długoterminówki" na wynik tych serii. Według mnie warto pograć następujące wyniki. Jak mówiłem, w weekend dopiszę do tego jakieś analizy.

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Zespół który przejdzie do nast. fazy - Utah Jazz @ 2.50 - Unibet

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +1.5 (wynik serii) @ 1.76 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Zespół który przejdzie do nast. fazy - Dallas Mavericks @ 4.70 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks +2.5 (wynik serii) @ 1.63 - Unibet

Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers +2.5 (wynik serii) @ 1.51 - Unibet

A dziś na noc proponuję jeszcze under w ostatnim meczu sezonu regularnego. Głębokie ławki grają bardzo radosny basket, ale mimo, że defensywa stoi na beznadziejnym poziomie, to pełno jest też strat. Trenerzy bardzo rotują składami w tych ostatnich meczach. Myślę, że 233 to zbyt wysoka linia i gram tu under.

Houston Rockets - Philadelphia 76ers
Typ: Under 233 pkt @ 1.72 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
S 95

shandiaz

Użytkownik
Siemanko,

Kolejna noc i kolejny dobry bet.

Aktualnie LAC przegrywa z Oklahoma 21 do 29 a mimo to na OKC nadal wisi kurs 1.70. Ja biorę go z pocałowaniem ręki. Patrząc po składzie który wystawił Doc Rivers na ten mecz - 0 siły ognia w ataku. Kompletnie nie ma kto punktować, natomiast z drugiej strony w OKC gra kilku kluczowych zawodników + np. z ławki Bazley, który sadzi ostatnio trójki jak na zawołanie. Nie dość ze już mają handicap +8 pkt to jeszcze taki kurs? Szczerze polecam.

Ja za mniejszą stawkę atakuje również na ewinner (bez podatku) OKC wygra 11+ punktami po kursie 4.00
edit: Jak widzę jak najlepszy strzelec po stronie LAC - Reggie Jackson ma już na koncie 3 faule, dokładam jeszcze za małą stawkę wygraną OKC wygraną 11+ punktami.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies
Typ: Damian Lillard over 37.5 pkt @ 2.04 - Unibet

Mamy coś nowego, pierwszy raz w historii NBA odbędzie się "Play-in game", czyli starcie numeru 8 i 9 konferencji Zachodniej. Po restarcie, liga zaprosiła 22 kluby do dalszej rywalizacji informując, że jeśli 9. drużyna będzie maksymalnie 4 mecze za 8. ekipą, to odbędzie się baraż. Dzięki temu nawet 12. czy 13. drużyny miały szanse na wejście do playoffów. Na Wschodzie nie ma takiej sytuacji, ale Zachodzie dziś odbędzie się właśnie pierwszy taki mecz. Portland w "seeding games" zrobiło pierwszy krok i to z nawiązką. Dostali się do tego barażu. Z nawiązką, bo to oni zagrają z tego wyższego miejsca co jest bardzo ważne, bo dzięki temu zaczynają serię od wyniku 1-0 i potrzebują tylko jednej wygranej do awansu. Rywale, Memphis Grizzlies którzy na własne życzenie są w tarapatach, muszą wygrać 2 mecze żeby to oni zagrali w playoffach. Na własne życzenie, bo po restarcie ligi, w "Bańce" są zupełnie inną drużyną niż byli miesiące temu. Wygrali 2 z 8 spotkań w Orlando, a Portland 6 z 8. Postanowiłem znów zagrać na over Lillarda, który ma najlepszą średnią punktową właśnie po wznowieniu sezonu. Linia 37.5, czyli o punkt większa niż grałem poprzednio, ale za to kurs 2.04, bo widać ktoś tam na Unibecie pograł under. Ok, czemu tak? Mamy pierwszy mecz tak naprawdę playoffów, więc już zawodnicy poczują klimat gry o mistrzostwo, mimo, że to turniej w Disneylandzie. To kolejna rzecz która napędzi dziś Lillarda. Dame, oprócz tego zasilony jest chęcią pokazania dwóm panom z Clippers, żeby nigdy więcej nie okazywali mu braku respektu. Trzecia sprawa to oczywiście sam Lillard - wielki zawodnik, kiedyś na pewno Hall of Famer. Wiemy z poprzednich lat jak działa na niego klimat playoffów. Zrobił wielką robotę dzięki czemu Portland są w tym barażu i to w lepszym położeniu. Ostatni mecz, który w ostatnich sekundach mógł zakończyć sezon dla Portland, okazał się jednak wygrany i Dame miał w nim 42 punkty. Na co warto zwrócić uwagę - skuteczność nie była oszałamiająca. 13/22 z gry i 8/14 za 3 punkty (+8 pkt z osobistych akurat na dobrej skuteczności). Dużo też dzielił się piłką bo zaliczył 12 asyst. A więc mimo takiej sobie skuteczności, dzielenia się piłką w dużym stopniu, zdobył te 42 punkty. Poprzednie 5 spotkań to - 61 punktów rzuconych Dallas, 51 Philadelphii, 22 Clippersom, 45 Denver, 21 Houston. Mimo, że Portland potrzebuje tylko jednej wygranej do awansu, to bardzo będą chcieli zrobić to dziś. Jeśli przegrają, będzie 1-1 i mecz o wszystko już bez żadnego marginesu błędu. Myślę, że czas na kolejny Dame Time, który chce dalej robić show, a seria z Lakersami byłaby pięknym show, gdzie moim zdaniem nie ma mowy o sweepie ze strony Lebrona i spółki. Póki co czas na baraże. Kurs elegancki, linia też. Gramy.
 
Ostatnia edycja:
B 38K

bosky

Użytkownik
Moje obserwacje z "banki" (a przede wszystkim ostatnich meczow) sa takie, ze Portland wygrywa ambicja Lillarda. Drugi kolejny mecz czwarta kwarta, to desperackie patrzenie na lidera swojej druzyny i szukanie jego indywidualnej akcji. Czy Portland dzisiaj wygra? Nie wiem, nawet nie probuje zgadywac, bo moim zdaniem to 50/50 z zasadniczym pytaniem, czy Lillard po raz kolejny pociagnie ten wozek (innymi slowy na ile jeszcze meczow pod rzad starczy mu pary). To, co obstawilem natomiast, to Miski +6.0, poniewaz nie za bardzo sobie tutaj wyobrazam pelna kontrole meczu przez Portland. Mysle, ze o wyniku zadecyduje ostatnia kwarta i to jak w niej zagra Lillard. McCollum z bolacymi plecami przedwczoraj zagral na nosie i porobil niezle punkty, Nurkic gra na slabej skutecznosci, Carmelo jest jakby lekko w cieniu. Duzo jest w tej druzynie niewiadomych, a ostatnie spotkania grali ciagle pod pradem i mysle, ze moga byc juz zmeczeni tymi "meczami o wszystko"

Memphis +6.0 1.9 bet365
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom