>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami NBA 2019/2020 Playoffy - typy i analizy

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Memphis +10 i over 230 pkt @2,37 ➕ rusek
Whiteside over 0,5 asysty @1,85 ➖ ewinner


Witam po długiej przerwie. Dzisiaj ważny pojedynek, chociaż właściwie te drużyny wszystkie mecze w bańce miały ważne. Portland pomimo zwycięstw dalej gra tragicznie w obronie. Tak naprawdę ich rywale tylko raz nie przekroczyli overków punktowych na dany mecz. Stawiają na atak i liczą na Lillarda. Memphis tutaj będzie równorzędnym przeciwnikiem, o ile nie zjedzą ich nerwy. To raczej nie powinno nastąpić. Pogromu to się tutaj nie spodziewał, a tak jak ostatnie mecze pokazały, znowu może zadecydować końcówka spotkania. Mocno eksploatowani są gracze Trail Blazers także tych sił i skuteczności będzie coraz mniej. Dodatkowo z ewinnera typ na over 0,5 asysty Whitesida. Pokrywał taką linijkę w trzech ostatnich meczach. Nawet przy mocno ograniczonym czasie gry.

edit Gucci / tylko pisz kim jest ten Rusek ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Utah

Jerami Grant over 11,5 pkt @1,83 1xbet ➕ (19 pkt)
Jordan Clarkson over 2,5 trójki @1,78 1xbet ➖ (2/9...)
Jokic over 38,5 (pkt zb i as) 1xbet ➕ (29,10,3)

Na Granta coś niska ta linijka. Uniwersalny to gracz który dostaje duże minuty. 25-30 w meczu. Dobry w defensywie i solidny w ataku. Pod nieobecność Harrisa i Bartona przyda się bardzo. W Utah to tam nie bardzo ma go kto kryć. Generalnie na 7 spotkań w bańce 5 razy przekraczał dosyć solidnie taka linijkę (22, 19, 21, 18, 25)

Clarkson to najwięcej trójek wali w Utah. Jak trafia i jest w gazie to potrafi się przydać w ofensywie. Przy takich brakach może nawet w podstawie wyjść. Ostatnie 4 mecze w bańce to 4/9, 5/9, 5/7, 3/9. Jak odda 6-9 rzutów z dystansu to widzę spore szanse na powodzenie. Linijka na niego dosyć wysoka dlatego wolę w trojeczki iść.

Na koniec z tego meczu Jokic over wszystkiego. Co tu dużo pisać akcje będą przez niego szły, drużyna liczy na swojego lidera. Najważniejsza faza rusza także trzeba się pokazać.

Toronto vs Brooklyn

Marc Gasol over 3,5 asysty @2,43 1xbet ➖ (1 asysta)

A tutaj sobie zaryzykuję. Niby w tych meczach w bance jakoś specjalnie nie podawał ale też mało grał. Mocno oszczędzany był. Z Brooklynem niby powinno być łatwo, ale chłopaki nieprzewidywalne są. Wszystko zależy od tego ile minut dostanie. Piłka dalej dobrze się dzieli także jakieś tam value w tym jest bo kurs spory.


Clippers vs Dallas

Clippers -6,5 @1,95 1xbet ➕ (118:110)
Over 230,5 @1,99 1xbet ➖

Wszystkie ręce na pokład. Wraca Harrell, jest dostępny do gry. Ekipa musi się zgrać jeszcze. No ale bez żartów. Dallas powinni max 4:1 odprawić. Oprócz Doncica i Porzinga to t same kiepy. PG i Leonard nie dadzą młodemu się rozchulac. Według mnie Klipy zdecydowanym faworytem są. Mecz powinien być overowy też. Jest komu trafiać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Propozycje ode mnie na dzisiejszą noc z NBA

Denver Nuggets - Utah Jazz
Over 213,5 punktów @1.75 STS

Toronto Raptors - Brooklyn Nets

Over 219,5 punktów @1.80 STS

Boston Celtics -
Filadelfia
Over 216,5 punktów @1.75 STS

Clippers - Dallas
Over 226,5 punktów @1.75 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No niestety w weekend nie miałem czasu żeby napisać analizy, a jak piszę to konkretnie, a nie po dwa zdania. Dostałem 2 PW co gram, ktoś tam śledzi typy bo widzę po komentarzach w reputacji, więc wrzucam jeszcze raz suche typy które pograłem i wrzuciłem ostatnio (parę postów wyżej) oraz dodaję to co postawiłem później. Moje typy są też jakby co w moim temacie w Kuponach ze Statystykami. Jazda, oby jak najwięcej plusów. Na game 2 już przygotuję jakieś analizy, bo lubię pisać, tylko nie zawsze czas pozwala. Powodzenia wszystkim i delektujmy się NBA w sierpniu :)



Typy na 1. mecz 1. rundy:

Boston Celtics - Philadelphia 76ers - game 1
Typ: Philadelphia 76ers +4 @ 1.92 - Unibet

Toronto Raptors - Brooklyn Nets - game 1
Typ: Brooklyn Nets +11 @ 1.84 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks - game 1
Typ: Dallas Mavericks +5 @ 1.92 - Unibet

Denver Nuggets - Utah Jazz - game 1
Typ: Utah Jazz +4 @ 1.86 - Unibet

Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers - game 1
Typ: Portland Trail Blazers +7 @ 1.79 - Unibet

Houston Rockets - Oklahoma City Thunder - game 1
Typ: Houston Rockets @ 2.08 - Unibet

Houston Rockets - Oklahoma City Thunder - game 1
Typ: Under 233 pkt @ 1.72 - Unibet


Typy na 1. rundę:

Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston Rockets (wynik serii) @ 1.65 - Unibet

Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers -
Typ: Portland Trail Blazers +2.5 (wynik serii) @ 1.66 - Unibet

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Zespół który przejdzie do nast. fazy - Utah Jazz @ 2.50 - Unibet

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +1.5 (wynik serii) @ 1.76 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Zespół który przejdzie do nast. fazy - Dallas Mavericks @ 4.70 - Unibet

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks +2.5 (wynik serii) @ 1.63 - Unibet

Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers +2.5 (wynik serii) @ 1.51 - Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Ja pierdziele, +4 na Utah poszło się walić przez dogrywkę. Gobert zrobił lepszą pariodię niż przy swoim żarcie z dotykaniem mikrofonów np. przewracając się samemu na plecy przy wprowadzaniu piłki. No szkoda, ale bywa. Jeszcze jeden bet gram.

Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
Typ: Carmelo Anthony over 14.5 punktów @ 1.82 - Unibet

Melo długo nie mógł znaleźć klubu na ten sezon. Wygladało na to, że nikt nie chce już korzystać z jego usług, bo jego primetime jest już dawno za nim i nie nadaje się on nawet na jakiegoś zadaniowca z małą ilością minut. Portland dało mu szanse i Melo pokazuje, że nadal jest kozakiem. Ostatnie wygrane Blazers oparte były na świetnych występach Lillarda i na tym skupiła się uwaga mediów i kibiców. Spotkanie z Memphis w "barażu" to z kolei popis C.J'a McColluma. Kamery na Carmelo też były kierowane, ale on póki co po cichu robi swoje. Dziś zagra z Lakersami, numerem 1 w konferencji. Przeciwko swojemu przyjacielowi Lebronowi. Udowodnił już, że nadal jest wartościowym zawodnikiem. Ale dziś jest idealna okazja, żeby pokazać się w primetimie. Linia 14.5. Patrzę na statystyki Melo z "Bańki". Zaczął od 15 punktów, później 7, a następnie 21 z Clippersami, 20 z Sixers, 26 z Dallas, 9 z Brooklynem i 21 ostatnio z Memphis. Na 7 meczów, 5 razy pokrył tę linię. Grali przeciwko silnym drużynom. Warte uwagi jest też to, że jednak nadal trójka średnio siedzi, a mimo to, tę granicę 14.5 punktów przekracza. Ostatnie mecze to 1/6, 1/4, 3/5, 2/4, 1/3, 1/2 i 2/4. Dużo oczek wpada z osobistych i tutaj dziś liczę na fajną zdobycz, będąc karmionym pod koszem przez Lillarda. Jeśli nie będzie jakiegoś blowoutu z jednej czy drugiej strony i Melo zagra swoje normalne minuty, to wierze, że pokryje tę linię i zakład będę mógł zaplusować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Typ: Milwaukee Bucks under 119.5 pkt @ 1.82 - Unibet

Pierwszy mecz pary 1-8 na Wschodzie. Gram tutaj under na ilość punktów Bucks. Dlaczego tak. Krótko. Bucks na 8 meczów w "bańce" wygrali 3 z nich. Oczywiście nie potrzebowali wygrywać wszystkiego, ale przyjeżdżając do Orlando nadal nie mieli jeszcze zaklepanego 1. miejsca, choć szanse, że je stracą były niewielkie. Linię 119.5 w 8 meczach pokryli 3 razy, z czego raz dzięki punktom z dogrywki w spotkaniu z Dallas. Ogólnie jakiegoś szału nie zrobili po restarcie ligi. Drugi mecz grali z Rockets, którzy jak wiadomo grają small ball, a do tego ostre run & gun, więc tempo jest bardzo szybkie i ten mecz przegrali 116-120 (a więc linii nie pokryli). Ktoś może powiedzieć: "Ale Houston to przecież nie słabe Orlando". Owszem wiadomo, że Rockets to wyższa półka, ale... Orlando Magic są 5. drużyną na liście drużyn tracących najmniej punktów w tym sezonie. Mają dobrą defensywę. Wrócę jeszcze do tego, że Bucks nie robią szału po restarcie. Jak wspomniałem, wygrali 3 mecze - na początek z Celtics (119 pkt), w 4. meczu w Heat (130 pkt) i gdy już mieli zaklepane 1. miejsce, w przedostatnim meczu wygrali z Wizards (126 pkt). Śmiem twierdzić, że nie są w szczytowej formie. Znów ktoś może powiedzieć: "Ale przecież byli już prawie pewni 1. miejsca, mogli dać na luz". Jak widać było po ostatnich meczach przed playoffami, trenerzy w wielu przypadkach dawali grać pierwszemu składowi dużą część meczów. Bo to jednak "tylko" 8 meczów po restarcie i trzeba znaleźć odpowiedni rytm i ponownie zgrać się z kolegami z drużyny, i stworzyć chemię. W Milwaukee jakoś nie do końca to widziałem. Indywidualne popisy Giannisa czy Middletona to jedno, a występ całej drużyny przez 48 minut to drugie. Przegrali więc jak wspomniałem już z Houston, a do tego z Nets, gdzie byli faworytem bodajże na 15-17-punktowy handicap. Rzucili im 116 punktów, a stracili 119. Bucks ulegli też Dallas Mavericks i Toronto Raptors. Przegrali też ostatni mecz z Memphis, ale tam akurat grali już o pietruszkę, a rywale mieli mecz must-win. Orlando Magic grają w swoim mieście, w parku Disneya gdzie pewnie nie raz byli z rodziną, z kolegami na golfie czy przy innej okazji. Oczywiście nie mają żadnej przewagi własnego parkietu, bo na tych halach pewnie nawet nie grali, do tego nie ma kibiców, ale jednak samo to, że są u siebie może jakoś dodawać otuchy. Dostali się do tych playoffów, mają za rywala Giannisa, który jest żywą reklamą NBA, którego ogląda cały koszykarski świat. Co prawda pora meczu nie jest primetime'owa, to jednak rywal jest z najwyższej półki, i zgodnie z hasłem "bij lidera" będą chcieli utrzeć nosa pierwszemu seedowi Wschodu. Patrząc po kursach, buki, ale również całe środowisko, nie wierzą, że Magic uda się urwać choć jeden mecz. Grają bez presji, grają naładowani, nic nie muszą, jest to Game 1 i stan rywalizacji 0-0, a nie np. 0-3, gdzie byliby już myślami w domach. Raczej średnia forma Bucks po restarcie, pokrycie tej linii 3/8 razy (raz dzięki dogrywce) w meczach w "bańce" oraz Orlando jako niedoceniona defensywa, będącą 5. obroną ligi jeśli chodzi o ilość traconych punktów. Wierzę, że postawią się w tym meczu i nie pozwolą żeby w ich mieście Giannis latał sobie jak nad jakimiś pionkami. Biorę under 119.5.

Do tego na dziś jeszcze:

Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: Miami Heat -3 @ 1.73 - Unibet

Oraz to co podałem wcześniej. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej niż wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
J 3K

jatyper

Użytkownik
Jaka to różnica dla Milwaukee, czy wejdą do playoffów z 1 miejsca czy z któregokolwiek innego ? :D Ja nie widzę żadnej. I być może właśnie z takim samym zamierzeniem podszedł do sprawy Mike Budenholzer, więc nie forsował niepotrzebnie drużyny w 8 meczach o pietruszkę.

Co więcej, dla Twojego typu powinnieneś raczej wspomnąć kto zagra, a kogo zabraknie. W Milwaukee praktycznie cały skład zdrowy i głodny w końcu poważnej gry. W Orlando zabraknie kilku kluczowych graczy, do tego niepewny jest występ Gordona. Nawet jak zagra, nie będzie w pełni sił. Wszystko w tym meczu zależy od Milwaukee.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Gucci Mane Gucci Mane dobrą robotę robisz ale moim zdanie za bardzo sugerujesz się statystykami. Prawda taka że wszystkie te drużyny które awans do play-off miały zapewniony grały na pół gwizdka i nie ma co patrzeć na to kto z kim wygrywał w "bańce czy też kto komu ile punktów rzucał. Dopiero meczem Portland - Memphis zaczęło się prawdziwe granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Spotkanie: - LA Lakers - Portland
Typ: Lakers over 119,5
Kurs: 2,14
Bukmacher : efortuna
Analiza :
Zaczyna się poważne granie. Pierwsze spotkanie faworyta sezonu, który w bańce Orlando dopiero dziś zagra na 100%. Portland z kolei już walczyło rzutem na taśmę o play off z Grizzles. Co do tej pory pokazywało Portland w meczach rozgrywanych po wznowieniu grania? Mega moc z przodu (przede wszystkim za sprawą Lillarda) oraz słabość i kratery w tyłach co obfitowało w overowe pojedynki. Portland traciło, niech będzie ostatnie 5 meczów, tak na prawdę grane o być albo nie być: 122, 133, 131, 121, 122. Jeśli Lakers nie rozstrzygną meczu już po 3 kwarcie to myślę, że spokojnie mogą i rzucić 130 oczek. Zresztą, dwa ostatnie pojedynki jeziorowców jakby "zapowiadały" dobrą formę pod koszem rywala na fazę play off. Rzucali odpowiednio 122 i 124 pkt, a przecież gwiazdy się nie chciały za bardzo spocić. James z Kings zagrał niecałe 15 minut np.

Do tego dubel:
Lakers Portland over 225,5 @1,6
Milwaukee over 116,5 1,59
ako: 2,55
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
J jatyper Mecze z Rockets, Heat i Dallas. Minuty Giannisa to odpowiednio - 32, 30, 33. Middletona - 34, 34, 36. Ja tu nie widzę tego "nie forsowania niepotrzebnie drużyny w 8 meczach o pietruszkę". Jasne, że oni mogli sobie pozwolić na wszystko, ale mówienie, że grali na pół gwizdka i sugerowanie, że tymi meczami można się podetrzeć jeśli chodzi o jakiekolwiek analizowanie, no ja tego nie kupuję.

psychol32 psychol32 - "Prawda taka że wszystkie te drużyny które awans do play-off miały zapewniony grały na pół gwizdka i nie ma co patrzeć na to kto z kim wygrywał w "bańce". Wybacz, ale to jest dla mnie totalna bzdura. Po to grali te mecze, żeby ustalić kolejność w konferencjach. A przez to ustalić kto z kim zagra w 1. rundzie, na kogo trafi się ewentualnie w 2. rundzie. Kilka drużyn grało nie na pół gwiazdka, tylko na full żeby wspiąć się w górę i żeby jak najpóźniej trafić na 1. czy 2. seed.

Nie twierdzę, że na to jakiś typ perełka i trzeba szybko zastawiać domy. Daję taką propozycję, bo wierzę w siłę defensywy Orlando. J jatyper tak, wiem o urazach, ale póki co wszystko to game time decision, oficjalnie nie ma na razie żadnych absencji więc nie miałem kogo "skreślić" w tej analizie.

Zawsze chętnie podyskutuję merytorycznie i na poziomie. Co do tego typu, to powiedziałem już wszystko. Moglibyśmy tak przeciągąć linę długo, oczywiście opierając się na faktach czyli np. tym co napisał J jatyper pisząc o składach. Ty napiszesz, że są kontuzje, ja odpowiem, że póki co questionable i nic oficjalnego. Faktem dla mnie nie jest to co napisałeś psychol32 psychol32 że każda drużyna która przyjechała grała na pół gwizdka. Seeding games jak sama nazwa wskazuje były po to, żeby ustalić kolejność. A to bardzo ważna rzecz. Teraz może bardziej z gatunku "tylko" ważnej, bo jednak nie ma czegoś takiego jak przewaga własnego parkietu w Game 7. Ale mimo wszystko wiele ekip zaczynając grę po restarcie walczyło jeszcze o jak najlepszą pozycję. Jeden mecz straty (1 GB) sprawił, że Philadelphia jest w parze z Bostonem. Dwa inne rozstrzygnięcia w "bańce" i mielibyśmy Boston-Miami i Philadelphię-Indiana. Także naprawdę, nie rozumiem tego co napisałeś.

Co do typu. Każdy ma swój rozum i gra za swoje. Wczoraj zaliczyłem nokdałn 0-4 i już pewien frustrat, który zna doskonale to słowo, ba, nawet jest "Znawcą" tego słowa, zdążył się na mnie wyładować na PW. Ja tylko proponuję, w końcu po to jest forum. A kto podejmie typ to już jego sprawa. Pozdro i oby zawsze tak na poziomie i merytorycznie, nawet jeśli się ze sobą nie zgadzamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 95

shandiaz

Użytkownik
Spotkanie: - LA Lakers - Portland
Typ: Anthony Davis over 29.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher : ewinner
Analiza :
W nawiązaniu do kolegi spekul@nt, również sądzę że w tym meczu będzie over punktowy. Niemniej jednak sądzę również, że główną postacią po stronie Jeziorowców będzie Anthony Davis. Portland meczem z Memphis pokazało, jak słabo wygląda ich obrona względem wysokich graczy. Davisa nawet nie ma kto tam stopować, Nurkic jest już tak zmęczony sezonem (przypomnę że miał on przez długi okres kontuzję, w związku z czym widać gołym okiem że nie zdążył się w pełni przygotować motorycznie do reszty sezonu), że skoro Jonas Valanciunas był w stanie wrzucić im 22pkt, to Davis powinien spokojnie przekroczyć barierę 30pkt, zwłaszcza że znając Lebrona, dopóki Jeziorowcy będą kontrolować przebieg spotkania, nie powinien on zbytnio się przęmęczać, co przełoży się na pkt innych zawodników z drużyny w tym właśnie Davisa.

Pozdro
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
No według mnie te seeding games akurat i dla Milwaukee i dla Orlando były o pietruszkę, ponieważ obydwie "wiedziały", że będą mieć pozycje nr 1 i 8. Brakuje chociażby Isaaca, który był bardzo ważny w rotacji Orlando. No i skład Orlando mnie nie zachwyca, szczególnie pod tym względem, że nie mają zastępców. W Milwaukee praktycznie dwie równe piątki. No zobaczymy jak to będzie. Co do game-time decision, to Gordon zapewne wystąpi, bo to playoffs, ale nie powinnien być gotowy w 100%, co już jest jakimś tam osłabieniem. Pozdro
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
W końcu przyszedł czas na PO pierwszy dzień był dla mnie przychylny, podrzucę moje propozycje
Davis over 29,5 1.85 ewinner tutaj liczę, że AD będzie obsługiwany przez James'a a aktualna tragiczna obrona Portland będzie patrzeć jak ten pakuje piłę do kosza.
Milwaukee over 117,5 1.67 Fortuna
Milwaukee 4:0 w serii @1.71 Fortuna
Miami @1.61 ewinner
OKC awans @2.2 Fortuna Bez Westbrooka w pierwszej grze nie wiadomo co dalej. Harden vs OKC, Luguentz Dort będzie robił wszystko aby utrudnić życie brodaczowi, Adams > Tucker, Rozum mówi mi Thunder i serce trochę też bo naprawdę lubię tę drużynę CP, Schroder, Alexander, Gallinari no mają papiery i podstawy aby wygrać tę serię. Liczę na 4-2, 4-3.
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Wczoraj 3/4
A na dzisiaj:
Milwaukee Bucks - Orlando Magic
Over 225,5 punktów @1.95 STS


Huston Rockets - Oklahama City

Oklahama City (z dogrywką) @1.88 LVBet

Indiana Pacers - Miami Heat
Over 213,5 punktów @1.80 STS


LA Lakers - Portland
Over 231,5 punktów @1.75 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 95

shandiaz

Użytkownik
Na szybko bo mecz zaraz rusza (ale będzie można zagrać live)
Milwaukee -7.5 ht - kurs 1.85
Milwaukee powinno ruszyć od początku (tak jak wczoraj Toronto) aby zdobyć bezpieczną przewagę. Potencjał po stronie Bucksow jest dużo większy, a gdy się zepna to również w obronie graja bardzo solidnie. Spodziewam się mocnego startu oraz kontroli przez resztę spotkania.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Miami -4,5 @1,93 1xbet ➕ (113:101)

Nie wiem dlaczego kurs na Miami rośnie. Tutaj przewaga o potencjał zdecydowanie po stronie Miami. W dodatku prywatne porachunki TJ Warrena z Butlerem. O ile ten pierwszy zagra to pewnie będzie mocno pilnowany. Skład mają naprawdę godny, szczególnie do gry defensywnej. Trener z mega doświadczeniem w PO. Tak naprawdę dopiero teraz powinni pokazać swój potencjał. Mieszanka doświadczenia z młodością, mogą postraszyć nawet faworytów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Toronto vs Brooklyn godz 19:30

Caris LeVert over 7,5 asyst @1,85 ewinner ➕ (11 asyst)
Over 230,5 @2,29 ewinner ➖ (104:99 cegła straszna)

Caris nawet w tym poprzednim blowoucie zrobił 15 asyst, gdzie wcale nie oddawał za dużo rzutów. Dzisiaj pewnie będzie próbował grać bardziej ofensywnie. Tyle że to główny rozgrywając tak naprawdę i najlepszy strzelec. Sporo potrafi z piłką. Dzisiaj myślę że podstawa już gorzej nie zagra niż ostatnio. Fakt że Toronto świetnie ich ograniczyło, ale nie mają nic do stracenia. W bańce też rozdawał sporo asyst, więc te 8 jak najbardziej do ogarnięcia. Stawiam że mecz dalej będzie otwarty. Brooklyn nie potrafi bronić. Trójka już może tak Toronto nie siedzieć jak ostatnio, no ale przewagę mają sporą.

Denver vs Utah godz 22

Jerami Grant over 12,5 pkt @1,95 ewinner ➖ (8 pkt i becki)

Dalej niską linijka na niego. W pierwszym meczu prawie 40 minut zagrał z ławki. Z nim na parkiecie Denver +10 zanotowali. Bardzo dobry po obu stronach parkietu. Szczególnie przydatny w defensywie. Jest szybki i dynamiczny i potrafi zagrozić trójka. Utah nie ma na niego obrońcy. Poza tym skupiają się na kryciu innych lepszych graczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No i Milwaukee wczoraj izi :) Obie jedynki przegrały, bardzo dobry mecz Orlando, Lakersi na własne życzenie przegrali, ale jak się daje szansę to Lillard ze swoją zabójczą trójką z loga NBA zawsze ją wykorzysta. Portland są kimś więcej niż dopiero 8. seedem. Oczywiście, Lillard jest tam zdecydowanym liderem, ale jak ktoś mówi, że ta drużyna to tylko on... to... no nie wiem, brak słów. McCollum wskoczył na odpowiednie tryby, Nurkić robi robotę, Melo nawet jako bardziej zadaniowiec, nadal się sprawdza. Naprawdę fajna paka Blazers i będę im kibicował, w końcu mam postawione +2.5 na serię, więc przynajmniej jeszcze jedno zwycięstwo jest potrzebne. Także po ostatnich 4 minusach i mocnym ciosie, wczoraj ja zadałem cios i wpadły 3 plusy, choć nie wszedł over Melo.

Jedziemy dalej.

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz +5 @ 1.79 - Unibet

Już w pierwszym meczu grałem handicap na Jazz, ale niestety dogrywka popsuła obiecującą końcówkę 4. kwarty. NBA to gra runów, raz jedni odskoczą, raz drudzy, ale ogólnie mecz był dość wyrównany. Faktem jest, że gdyby nie kosmiczny występ Mitchella (3 najlepszy wynik w playoffach w historii NBA!) to Denver zdecydowanie by wygrało. Utah to jednak wciąż dla mnie drużyna, która może wygrać mecze w tej serii. Składy takie same, w Denver brak Bartona i Harrisa. Conley, który opuścił kampus aby być przy narodzinach dziecka, podobnie jak w pierwszym meczu, teraz też nie zagra, bo jest do piątku na obowiązkowej kwarantannie. Gram lekki handicap w stronę underdoga.

Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Donovan Mitchell over 29.5 pkt @ 1.85 - Unibet

Chłopak jest w wielkim gazie i jego ostatni wyczyn, czyli 57 punktów w pierwszym meczu to jeszcze nie wszystko. To żaden "one game wonder" tylko lider z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory nie był raczej głośnym nazwiskiem, ale teraz zaczyna się to zmieniać. Oprócz ostatniego występu, w bańce rzucał również 11 punktów (w tylko 11 minut) orz 35, 18 i 33. Mimo, że nie ma tu przewagi własnego parkietu, to przydałoby się wyrównać w serii, bo z 0-2 ciężko się podnieść. Mitchell jest tym który odpowiada za crunch time tak jak robią to Lebron w Lakersach, Lillard w Portland czy Harden w Houston. Wierzę, że będzie dziś te minimum 30 punktów tego gracza.

Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks +7 @ 1.77 @ - Unibet

Trzy siódemki, to musi oznaczać szczęście! Mnie jakoś nie przekonuje teoria, że Clippersi są jakimś zdecydowanym contenderem. Podobnie jak druga drużyna z LA, która wczoraj pokazała jak przegrywać z 8. seedem. Dallas nie jest 8. seedem, ich sezon wyglądał znacznie lepiej. W pierwszym meczu zaprezentowali się bardzo dobrze. Można gdybać co by było, ale wiadomo, że jakby babka miała wąsy to by była dziadkiem. A gdybać można co by było, gdyby gwizdki nie popełniły dwóch błędów przez które wyrzucony z boiska został Porzingis. Bez drugiego superstara ciężko o wyrównaną walkę z klasową bądź co bądź drużyną Clippers. Najpierw niesłusznie odgwizdany faul, którego nie było i w tej kwestii zgodni byli wszyscy komentatorzy. W konsekwencji pierwszy "daszek" bo Porzingis nie zgadzał się z decyzją o faulu. Później, Morris zrobił świetną robotę dla swojej drużyny. Przytrzymał lekko Doncicia za ramiona, ten wyrwał się i pokazał, że nie życzy sobie tego, wszyscy zawodnicy się zbiegli, Łotysz odepchnął Morrisa który nadal coś "cierpiał" do Doncicia. To skończyło się drugim technicznym. Komentatorzy też byli zgodni - to są playoffy, tak się nie rozstrzyga meczów. Porzingis wyleciał jak było ok. 10 minut do gry w 3. kwarcie. Więc prawie całą drugą połowę trzeba było grać bez niego. Skończyło się -8 bez niego. Z nim, liczę, że Mavs postawią się i o ile nie wygrają, to przynajmniej dowiozą ten handicap. Może gwizdki tym razem trochę oddadzą i gwizdną coś więcej na Clippersów :)

Toronto Raptors - Brooklyn Nets
Typ: Caris LeVert over 7.5 asyst @ 1.73 - Unibet

Szukałem czegoś na zawodników w tym meczu i wiedząc jakim "asystentem" stał się ostatnio LeVert, wziąłem pod uwagę taki typ, a jak zobaczyłem, że matbie matbie również to gra, to poszedł over. Dziś pewnie będzie grał sporą ilość minut, bo z 0-2 wychodzi się dość trudno, zwłaszcza jak się jest 7. seedem konferencji. Ostatnie 3 jego mecze to 15, 9 i 13 asyst. Wierze, że oprócz punktowania, będzie też ciągnął ten wózek asystując w zdobywaniu punktów swoim kolegom.

Toronto Raptors - Brooklyn Nets
Typ: Over 225 @ 1.84 - Unibet

A tu już suchar, bo już nie mam czasu klepać, poza tym, kto to będzie czytał wszystko :) Wynik z pierwszego meczu mówi dużo i był jednym z czynników przez które pograłem taką opcję.

Powodzenia i jakby ktoś chciał zajrzeć w inne moje typy to zapraszam do tematu gdzie m.in typuje też żużel.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Rockets - Thunder
Typ: Rockets -4,5 @ 2.25 (plus zwrot podatku) - eWinner
Może czegoś nie wiem ale buki stawiają mniej więcej na równi oba zespoły. Uważam to za absurdalne, mimo powrotu naszego sąsiada zza Odry - Denisa Szrudera (toż to prawie Polak to pozwolę sobie spolszczyć nazwisko). Mimo braku Westbrooka oraz kolosalnej różnicy pod koszem uważam, że Eric Gordon powoli się rozkręca, Harden standardowo. Thunder stoi w ataku, naprawdę oczy mnie bolą jak patrzę na ich grę.

Dodatkowo gram lekki handi na Pacers (mecz się za chwilę zaczyna) - nie kupuję udawanego beefu Butler - Warren, Miami potrafi stracić w czwartej kwarcie każdą przewagę, ciężko by Oladipo drugi raz dostał w oko i zszedł na początku meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra tak na szybko.

Middleton over 2,5 trójki @2,4 ewinner ➖ ( 2 punkty :D)

Milwaukee musi sporo poprawić w grze i ostro ruszyć na rywala. Słabi są ale w każdym momencie mogą się przejechać po Orlando. Kris tylko 4/12 ostatnio i 2/6 z dystansu. W PO zawsze wchodził na inny level i błyskał skutecznością, szczególnie zza łuku. Jak zagra na swoim poziomie to spokojnie do ogarnięcia.

Anthony Davis over 30,5 ewinner @1,8 ➕ (31)

Ostatnio tylko 8/25 w tym 0/5 z dystansu i nietrafione 2 wolne w końcówce. Katastrofa Lakers w ofensywie. Także Davis znowu z 15 razy stanie na linii osobistych. Tak tragicznej skuteczności dwa mecze z rzędu miał nie będzie. Nie ma obrońcy na niego. Mocna mobilizacja będzie także weźmie grę na siebie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom