>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2008/2009 - PlayOffs

Status
Zamknięty.
rondo 23

rondo

Użytkownik
a powie mi ktoś co sądzi o innych wyżej wymienionych przeze mnie typach??
chciałem po prostu fachową opinię
Ja napiszę coś na temat Twojego typu na najbardziej punktującego zawodnika. Stawiasz na Howarda, mając zapewne na uwadze ich halę i warunki fizyczne. Jednak jak pisałeś u siebie w temacie Phila ma Iguadolle, który jest o tyle ciekawym zawodnikiem, że w meczach ze słabiakami gra w kratkę, raz rzuci 12, raz 25, jednak jeśli chodzi o mecze z zespołami z najwyższej półki jest siłą napędową 76sixers i to on odpowiedzialny jest za punkty. Nie zdziwię się jeśli dziś pokona Howarda na punkty. Jest jeszcze jeden scenariusz który może Ci przeszkodzić w typie. Phila potrafi zagrac close game na wyjezdzie, jednak zdarza im się zagrać totalną kichę, Orlando odskoczy, a Howard po 2 kwartach siądzie na ławie z 15 oczkami i skończy się jego rzucanie. Podsumowując typ jest dość ryzykowny ze względu na Iguadolle, lub ewentualny &quot;odjazd&quot; Magic.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
wiem, że typ ryzykowny i wiem że ze względu na Iguodalle, ale kurs wysoki więc się skusiłem xD
a tu taka minianaliza do typu z mojego tematu i to czym się kierowałem:
Co do tego typu muszę przyznać że jest dość ryzykowny, z uwagi na obecność w drużynie przeciwnej Iguodali, ale postaram się uzasadnić mój wybór. Otóż w drużynie 76ers brakuje takiego klasowego centra. Dalembert i Ratliff, nie są mocarzami koszykówki w przeciwieństwie to Dwighta, który dziś powinien wykorzystać swoje przewagi. Poza tym Howard będzie chciał pokazać, że jest prawdziwym liderem Orlando i napewno będzie brał na swoje barki ciężar gry. Inna sprawa to to że koledzy z Orlando bardzo ufają Dwightowi i będzie on z pewnością dostawał wiele podań.
 
zlatek 0

zlatek

Użytkownik
Turkoglu Hedo - Miller Andre
Najwiecej punktow Orlando vs Philadelphia
Kurs na Millera : 2.01
Taki oto bet wyhaczyłem w ofercie Expektu. Przepraszam bardzo ale Turkoglu po kontuzji? Przeciwko Millerowi który rozegrał znakomity mecz z Cavs i od kilkunastu spotkań utrzymuję wysoką formę? Fakt że drużyna Hedo to faworyt i gospodarz ale wynik indywidualny inna sprawa. Hmmm...czy to oby nie podpucha, co o tym sądzicie?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Spotkanie: LA LAkers - Utah Jazz
Typ: LA Lakers wygra różnicą 21 lub więcej punktów
Kurs: 4.00
Buk: Bet365

Typ wydaje się dosyć szalony bo przecież zawodnicy Lakersów mają na pewno w świadomości pozostałe spotkania które trzeba będzie wygrać, ale myślę, że ruszą z &quot;grubej rury&quot;... Te PO mają należeć do nich i dzisiaj powinni to udowodnić... Poza tym nie dosyć, że Utah delikatnie mówiąc gra piach na wyjazdach to do tego dzisiaj nie zagra Okur co tak na prawdę stawia ich już przed meczem w świetle przegranych... Kolejna sprawa to Kobe ???? Ma coś do udowodnienia i wydaje mi się, że co nie co dzisiaj pokaże... (Można zagrać na jego over punktowy 28) Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia to typ ma marne szanse bo w tym sezonie Lakersi jakoś porządnie Utah nie &quot;zlali&quot;... Maksymalne zwycięstwo 13 pkt... Jednak dzisiaj mam nadzieję to będzie inny mecz... Lakersi w końcu w PO w pełnym składzie... Bynum powinien do spółki z Gasolem zaszaleć pod koszem szczególnie podczas absencji Okura no i ławka też przemawia za gospodarzami... Pytanie tylko jak duży opór stawią Jazzmani ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś powinno być niespodzianek. Orlando i Denver powinny dość spokojnie wygrać. Philadelphia nie jest obecnie w dobrej formie a Orlando na PO przygotowywało się już od parunasty dni. Starterzy wypoczywali. Denver z kolei jest po prostu zdecydowanie silniejszą drużyną. Hornets mają olbrzymi problem pod koszem i z ławką. Na wyjazdach w PO będą mieli szczególnie ciężko. W meczu Atlanta - Miami założyłem sobie podobnie jak w meczach Mavs i Rockets że będę grał na zwycięstwo gości progresją, bo Dwayne Wade to jest zawodnik który w pojedynkę może to zrobić.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
....jeżeli o mnie chodzi to zgadzam się co do Miami ???? dzisiaj bez żadnych oporów posatwię na nich z małym handikiem. Wade faktycznie dzisiaj może sam przesądzić o losach spotkania, ale reszta zespołu przecież nie jest zbędna. Końcówkę sezonu Heat mieli świetną a Atlanta wręcz odwrotnie.
...do Denver też się zgadzam, nawet nie wiem dlaczego aż tak NOH jest kursowo zbliżone. NO przecież grają słabo, gra opiera się tylko na Chrisie, po części na Peji a reszta leży i kwiczy. Denver dzisiaj w Pepsi Center powinno zrobić lekką przechadzkę na Szerszeniach.
....Orlando w ogóle nie ruszam, ale handik plusowy na Phile&#39; wydaje mi się rozsądnym typem.
 
armor 12

armor

Użytkownik
Jak dla mnie w 1 meczu ktory odbedzie sie o 21;00 czyli LA Lakers-Utah Jazz sklanialbym sie ku Over 210... Pierwszym waznym argumentem jest to ze gramy w LA a tam Kobe i spolka rzuca srednio 108ptk... Lakers wygrali w tym sezonie u siebie 36 meczy... Kolejnym waznym aspektem tego meczu jest powrot do skladu Bynum ktory przez polowe sezonu byl kontuzjowany, zas w Utah nie zagra Okur i zawodnicy z Utah beda czesciej grali na obwodzie co bedzie sprawialo ze czesciej beda rzucac za trzy... A egzekutorow to oni maja Williams, Kirilenko czy Korver... Napewno mecz bedzie ofensywny Utah nie ma nic do stracenia a po stracie Okura trudno bedzie im walczyc na tablicach wiec beda raczej stawiali na ofensywe... A Lakers to jak przystalo na czolowa ekipe w Nba pokaza na co ich stac w domu ???? Wczoraj Lebron pokazal kto rzadzi w Nba... Sadze ze dzisiaj Kobe bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony...
Nawet jesli spojrzec na mecze w tym sezonie miedzy nimi:
Lakers 113;100 Utah ✅213
Utah 113;109 Lakers ✅222
i ostatni mecz przed koncem sezonu: Lakers 125;112 ✅237
Tak wiec mecz bedzie otwarty i walka bedzie do konca Lakers powinni spokojnie wygrac ale czy pokryja HC -12 tego bym nie byl az tak pewny...
________________________________________________
Zobaczymy Blaise kto mial racje po meczu ???? ???? bo widze ze strasznie pewny jestes tego co piszesz...

Pewnosc Typu: 7/10
✅✅✅✅✅✅ 113;100 kolejny mecz wchodzi... na styk ale udanie ????
No i co wielcy znawcy nba Blaise i Rondo znow sie czepiacie moich typow a wchodza... moze zaczniecie a to bardziej tyczy sie Blaise zebys zaczal sam pisac mecze i analizy do nich a nie krytykujesz innych... To na tyle...
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Czepiasz to się ty. Koledzy słusznie zwracali ci tylko uwagę i wydaje mi się, że jednak są bardziej doświadczeni niż ty jeśli chodzi o NBA. Fajnie, że ci wchodzą typy, tak trzymaj :spokodfhgfh: ale szanujmy się... Oni się nie czepiają tylko komentują twoje wpisy i myślę, że robią to z dobrą intencją, a nie żeby ci nabruździć. Przecież po to jest te forum i po to jesteśmy my żeby sobie wzajemnie pomagać i razem ogrywać buków
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
✅✅✅✅✅✅ 113;100 kolejny mecz wchodzi... na styk ale udanie ????
No i co wielcy znawcy nba Blaise i Rondo znow sie czepiacie moich typow a wchodza... moze zaczniecie a to bardziej tyczy sie Blaise zebys zaczal sam pisac mecze i analizy do nich a nie krytykujesz innych... To na tyle...
...armor cicho bądź bo twoje pierwsze dwa typy wjechały i to bardzo cieszy. Ja też postawiłem overek bo wydawał mi się pewniejszy i ładnie wszedł. Podaj jakieś analizy do Atlanty i Denver i zobaczymy jaki z Ciebie typer ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
dobra, widzę że armor poszedł spać to ja napiszę coś od siebie na temat dwóch spotkań które nasz czekają tej nocy. Pierwsze Atlanta vs. Miami. Miami na samym początku rozegra dwa spotkania na parkiecie Atlanty co wg jest dobrym rozwiązaniem ku wyeliminowaniu Hawks z PO. Atlanta nie gra przekonująco, są typowo zespołem swojej hali i jedynie na swoim parkiecie mogliby zagrozić Miami na tyle by wygrać. Dzisiaj mimo wszystko stawiam mały handik na Miami bo zespół zakończył rywalizację w rundzie zasadniczej na świetnym poziomie. Fenomenalny Wade dzisiaj powinien nieźle namieszać w scoringu i mam nadzieję że na korzyść Heat. Ponadto świetnie gra Beasley a dzisiaj także powinien wrócić do gry Haslem. Atlanta gra w optymalnym składzie i jeżeli Miami przyjmie taktykę pokonać dzisiaj Hawks to mogą to zrobić nawet z lekka nawiązką, ponieważ w tym momencie są zespołem o wiele lepszym od Jastrzębi. Ponadto D-Wade jeżeli zagra a pełnych obrotach to win będzie w zasięgu reki. asekuracyjnie stawiam +4,5 na Miami ale liczę na zwycięstwo. Gram jeszcze over w tym spotkaniu z kilku powodów. Atlanta od początku będzie chciała zdusić Miami, a wiadomo preferują bardziej grę defensywną więc jeżeli Miami się wymknie zobaczymy sporą liczę fauli, gdzie przy skuteczności dobrych zawodników, podbiją one wynik. Powinna być gra z ostrą wymianą ciosów, runny Wade&#39;a i jeżeli będzie braknąć sił to gra się otworzy a wtedy over pęknie tym bardziej że linia nie stoi masakrycznie wysoko. Mój typ over 186,5 co daje statystycznie 94 pkty na team więc powinno wejść :d
over 186,5 ⛔⛔⛔
Miami +4,5 ⛔⛔⛔
E: Wade nie martw się w drugim spotkaniu ptaszki z Atlanty odlecą...do &quot;ciepłych krajów&quot; ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
✅✅✅✅✅✅ 113;100 kolejny mecz wchodzi... na styk ale udanie ????

No i co wielcy znawcy nba Blaise i Rondo znow sie czepiacie moich typow a wchodza... moze zaczniecie a to bardziej tyczy sie Blaise zebys zaczal sam pisac mecze i analizy do nich a nie krytykujesz innych... To na tyle...
a gdzie ci mówiłem, żeby ten typ jest zły? i żeby stawiać under? Obalałem tylko twoje fałszywe teorie, bo się kompletnie nie znasz-nie oszukujmy się. Radziłem tylko, żeby uwazać z tym overem i czy nie miałem racji? Ledwo, ledwo weszło, ale tak jak mówię, nie chodziło mi o typ, a o jego beznadziejne uzasadnienie kompletnego laika.

aha, i znów? :-?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No over LA wszedł, fartem bo fartem, ale wszedł. Howard Topscorer też, spokojniutko, teraz over Denver i będzie kozacko xD
 
colorados 334

colorados

Użytkownik
kurcze Orlando przegrało, wytrzymałem tylko jedna kwartę bo po urodzinach kuzyna nie byłem w stanie;) Oj sypnęło niespodziankami co do Orlando nie boję się, nadal uważam że przejdą Phill za to Boston musi wygrać aby pozostać w grze ????
 
P 73

peaker87

Użytkownik
Boston Celtics - Chicago Bulls 4.25

Chicago gra coraz lepiej ostatni mecz z Bostonem wygrali po dogrywce ale liczy się wygrana i punkty w playoff, będą chcieli ponownie wygrac i myślę że mają duże szanse natomiast Boston &quot;musi wygrac&quot; i założę się że będą grali pod wielkim napięciem co może tylko zaszkodzic a nie pomóc dlatego zaryzykuję na Chicago ????
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Boston Celtics - Chicago Bulls 4.25

Chicago gra coraz lepiej ostatni mecz z Bostonem wygrali po dogrywce ale liczy się wygrana i punkty w playoff, będą chcieli ponownie wygrac i myślę że mają duże szanse natomiast Boston &quot;musi wygrac&quot; i założę się że będą grali pod wielkim napięciem co może tylko zaszkodzic a nie pomóc dlatego zaryzykuję na Chicago ????
kurde, a ja dalbym sobie reke uciac ze tym razem beda chcieli przegrac, ewentualnie oleja kompletnie ten mecz i zadowola sie 1 wygrana w calej serii...
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Ja to widzę odwrotnie... Boston będzie tak zmobilizowany, że dzisiaj przejadą się po byczkach. Kolega peaker87 nie wysil się z analizą. W zasadzie to &quot;analiza&quot; jest ????
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
Moze strasznym znawca NBA nie jestem. Ale troche interesuje sie tym sportem i na moje oko Boston dzisiaj przejedzie sie po Byczkach i handi -8.5 jak znalazl po 1.90. Zmobilizuja sie na ten mecz i pokaza swoj najlepszy basket.
 
armor 12

armor

Użytkownik
Dla mnie dzisiaj najpewniejszym typem na noc jest Boston -2.5 po 1 kwarcie... Co sie wydarzylo w sobote kazdy widzial Chicago niespodziewanie pokonali Boston i to na wyjezdzie... Krolem ktory poprowadzil ich do zwyciestwa byl oczywiscie Rose... I mozna powiedziec ze swoje zrobili ukradli wazne zwyciestwo... Dzisiaj sadze ze bedzie inaczej Pierce, Allen i Rondo musza zaczac zdobywac przewage od 1 kwarty aby sie nie powtorzylo to co w sobote... Napewno brak w 1 meczu KG bylo widac... Dzisiaj jego wystep jest jeszcze niepewny... Jesli by zagral napewno byloby to wielki plus dla gry ofensywnej bostonu... Chicago naprawde zaskoczylo wszystkich 1 zwyciestwem i sadze ze drugie zwyciestwo na parkiecie Celtow nie jest juz w ich zasiegu... Boston napewno jest zmotywowany i zacznie grac od 1 gwizdka... Sadze ze w tym meczu 1 kwarta bedzie najwazniejsza... Bo w drugiej kwarcie boston zazwyczaj przegrywa bo nie ma mocnej lawki... Wiec jesli marzy im sie gra dalej napewno 1 kwarta bedzie kluczem do zwyciestwa...
Pewnosc typu: 7/10
____________________________
No i pieknie 35;29 po 1 kwarcie... Pieknie Rondo i Davis razem zdobyli 21ptk... W 1 polowie prowadzili juz 12ptk a to chyba dzieki temu ze Rose w pierwszych 2min wylapal 2faule... wszedl Hinrich zagral 8min i wylapal 3 faule... Magia;d teraz to mozna spac spokojnie ????
Fatalnie dla Boston w 2 kwarcie stracili Rondo...
Do .KB a jednak lawka Celtow jest slaba co pokazali w 2 kwarcie 23;32 zenada ????
Typy PO:3/3
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Napewno brak w 1 meczu KG bylo widac... Dzisiaj jego wystep jest jeszcze niepewny... Jesli by zagral napewno byloby to wielki plus dla gry ofensywnej bostonu..
KG w pierwszej rundzie out
Napisze ktos mi linie na Chicago- nie moge znalezc [bet365, GB] i potem napisze analize.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Sobotni mecz pokazal co jest najwiekszym problemem Celtics w tych PO - obrona w pomalowanym, a raczej jej brak. Bulls to wykorzystali i beda wykorzystywac w kolejnych meczach bo bez KG tego problemu po prostu nie da sie wyeliminowac. Na dzien dzisiejszy nie maja zadnych szans z Magic, a wcale nie jest powiedziane ze uda im sie przejsc pierwsza runde. W pierwszym meczu gracze Bykow zdobylwali takze sporo pkt z kontrataku, szybki powrot do obrony to kolejny problem C&#39;s, jednak nie az tak bardzo istotny jak pierwszy i latwiejszy do usuniecia (w tym miejscu musze napisac ze bardzo zaluje ze Sixers nie zajeli tego 7. miejsca na zakonczenie RG...). Trzecia i chyba ostatnia z tych wazniejszych przyczyn porazki Celtow w 1. meczu to fatalna dyspozycja Raya Allena, ale akurat o to bym sie nie martwil na miejscu kibicow C&#39;s- Ray rozgrywa raczej jeden z najlepszych sezonow w karierze, a juz napewno najlepszy pod wzgl. skutecznosci i ten jeden mecz mozna uznac za wypadek przy pracy ????
Co do lawki Celtics to wcale nie jest taka slaba - polaczenie dynamicznych Powe&#39;ego i T. Allena z doswiadczonymi zawodnikami zdaje egzamin i wcale nie jest slabym punktem zespolu. Marbury jest dzisiaj zaprzeczeniem samego siebie z lat poprzednich, nie wiem jak oni to zrobili ????
Mimo wszystko nie chce mi sie wierzyc zeby po dzisiejszym meczu bylo 0-2 w serii. To by oznaczalo pozegnanie sie z PO aktualnych jeszcze mistrzow NBA ;p ale odradzam jakiekolwiek ujemne handicapy - 2 pierwsze powody, Bulls sa w stanie nawiazac walke z Celtami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom