>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nasze rozdania

waldu2 44

waldu2

Użytkownik
przed chwileczka na CD pokerze, na omaha hi/lo
mialem 110$
ukladzik: 10,9,8,7,6
a koles mial w,10,9,8,7 i w dodatku mial a i 2 :/

i tym oto sposobem stracilem moj dobytek :/
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Wczoraj na unibet buy-in-hunter 10$
Koleś no stop wchodził all in dostałem AA to wchodze. Koleś 8 5, na floopie 4 9 2 turn 8 river 8. Masakrycznie się wkurw**** naprzeklinałem im na chacie, powyzywałem i trochę odreagowałem. ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Wczoraj na Unibet buy-in-hunter 10$
Koleś no stop wchodził all in dostałem AA to wchodze. Koleś 8 5, na floopie 4 9 2 turn 8 river 8. Masakrycznie się wkurw**** naprzeklinałem im na chacie, powyzywałem i trochę odreagowałem. ????
No to naprawdę wielkie gratulacje.Zachowanie godne chama i prostaka ???? . Trzeba się nauczyć przegrywać z honorem.To jest poker
 
R 0

redi

Użytkownik
Pata, to ostatnie to już czysty hazard... Strasznie Ci się poszczęściło wtym rozdaniu, ja nigy w życiu bym tego nie wchodził. Póki co widać że masz albo spore umiejętności, albo mnóstwo szczęścia.
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
Pata, to ostatnie to już czysty hazard... Strasznie Ci się poszczęściło wtym rozdaniu, ja nigy w życiu bym tego nie wchodził. Póki co widać że masz albo spore umiejętności, albo mnóstwo szczęścia.
Może jedno i drugie :mrgreen: . Jeszcze dwa wczorajsze rozdania :jupi: :jupi:



 
M 0

mkiller

Użytkownik
pata nie zawsze szczescie bedzie po twojej stronie wiec tak agresywna gra kiedys Cie skonczy.. mimo to zycze dalszych sukcesow :wink: grasz prawie jak Gus Hansen w turnieju pokerstars :p
 
K 0

kerek

Użytkownik
pata: jesli ja bym z Toba tyle przegral.. baaaaaaaaardzo duzo bym Ci nawciskal.. osobiscie na miejscu kolesia z TT bym nie dal call.. ale jakby nie bylo przyfarciles: D
 
pata11 0

pata11

Użytkownik
pata: jesli ja bym z Toba tyle przegral.. baaaaaaaaardzo duzo bym Ci nawciskal.. osobiscie na miejscu kolesia z TT bym nie dal call.. ale jakby nie bylo przyfarciles: D
no szczęście mi sprzyjało :jezora: A ten koleś miał troche kultury i zakładam, że to nie była duża strata dla niego ;-)
 
Do góry Bottom