>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Najpierw wiedza, potem kupon

M 7

mentor13371

Użytkownik
Wszedłem tutaj zadać dokładnie to samo pytanie, nigdzie nie ma żadnego infa o tym meczu, a waży on o losach kilku moich tasiemek... Zakłady sportowe uczą cierpliwości, pokory i samodyscypliny. ;]
 
C 0

crims

Użytkownik
jak tam, cisza w temacie ?
Jutro druga rund kwale do AO co myślisz o meczach:
Tiafoe vs Yannik Reuter
Smyczek vs Safwat
Ito vs Escobedo ?
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #1#

Cachin (@1.47) + Orlov (@1.45)
@2.13
Stawka: 3/10 (75.00)
EWK: 140.58
:sts:


ITF Vale Do Lobo, 12:00. Pedro Cachin jest dość znanym zawodnikiem dla osób interesujących się tenisem. Co prawda to specjalista od Clay a nie Hard, ale jego rywal to mało wymagający zawodnik, zatem Cachin powinien sobie poradzić i to w dwóch setach. Na jego korzyść przemawiają statystyki w tym chorym roku(32-15). Wczoraj ograł Molcana, który coś tam umie. Cachin miał z nim 67% skuteczności 1-go serwisu, przy tym że 82% wchodziło za pierwszym razem. Jego rywal, Sanchez Iquerido też nie specjalnie lubi Hard, wczoraj ledwo ograł Reisa Da Silvę. Dał mu 20 szans na BP i miał 57% pierwszego serwisu.

ITF Sharm-el-Sheikch, 9:00 Vladislav Orlov ostatnio wygrał tu ITF, dodatkowo lubi twardą nawierzchnie, na której często gra i gra nieźle (10-5). Wczoraj odprawił jakiegoś leszcza oddając mu tylko 3 gemy, mając 86% skuteczności pierwszego serwisu. Jego rywal to typowy kwalifikant, ewentualnie pierwszorundowiec. W lutym był w ćwierćfinale ITF Na tym jego fenomenalna gra się kończy. Na nawierzchni twadrej nie jest słaby, ale daleko mu też do wirtuoza rakiety. Wczoraj odał 12 szans na BP swojemu rywalowi, cud że ten wykorzystał tylko 3. Jest tu na farcie, bo sprzyjały mu okoliczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #2#

Mannarino (@1.42) + Orlov (@1.85)
@2.68
Stawka: 4/10 (100.00)
EWK: 235.84
STS

ATP Nur Sultan, 10:00. Mannarino chyba najlepsze lata ma już za sobą, jednak młodego(25l.) Amerykanina powinien pocisnąć. Jest kilka aspektów przemawiających za Francuzem. Po pierwsze ranking, 39. i 209. zawodnik rankingu. Po drugie wzrost, te niby 2cm i 6 kg wagi więcej w hali, gdzie liczy się moc, zrobią różnicę. Po trzecie bilans w hali i na twardych nawierzchniach i po czwarte, najważniejsze - w II rundzie McDonald zagrał bardzo słabo z Seppim, ale Włoch zagrał jeszcze gorzej i tylko dlatego Amerykanin jest w QF. Mannarino bez fajerwerków z Sugitą, ale na McDonalda powinno wystarczyć.

ITF Sharm-el-Sheikh, 9:00. Trader, który wystawiał kursy na ten mecz był pod wpływem narkotyków. Po tym, co dziś widziałem - szacun dla Orlova. Nie podpalał się, grał inteligentnie, skutecznie (83% 1st service) i nie popełnił głupich błędów ( dał 1 szansę na BP dla rywala). Rywal niebył wymagający ale to ITF - tu zdarzają się cuda. Corwin krowie spod ogona nie wypadł. Bilans ma ciekawy(13-9) na HARD, w październiku był w finale ITF na tej ziemii, ale poza tym sukcesem był QF. Najistotniejsze dla mnie: w meczu z Houksem (29.10) zagrał przeciętnie z fatalnym 2-gim serwisem(29%) i dał rywalowi 11 szans na BP, oddał tylko 4. Poza tym Houkes grał cienko, oddał 20 szans na BP, 67% 1st service i co ciekawe miał tylko jeden punkt w meczu mniej niż Corwin (99-100). Dla mnie równowaga to prezent a za normę uznałbym kurs @1.4.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Jestem w szoku po tym co zrobił Orlov.... 6:1, *5:2 i oddał mecz handlarz. Nie widziałem takich cudów chyba jeszcze. Mannarino gładko 6:1,6:4.

Typ #2#

Statystyki październik:

Kupony zagrane: 2
Kupony wygrane: 1(z tym, że tam jeden z typów to był zwrot)
Kupony przegrane: 1
Skuteczność: 50%
Suma stawek: 175.00
Zysk: -79.30
Stan konta: 420.70
Yield: -45.31%
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #3#

Sonego (@2.45) + Majchrzak (@1.42)
@3.48
Stawka: 3/10 (75.00)
EWK: 229.68
STS


15:20, ATP Wiedeń. Jak ktoś dzień wcześniej ogrywa Novaka Djokovica, nawet będącego w gorszej dyspozycji fizycznej i oddaje mu tylko 3 gemy to morale skaczą mu do nieba. Sonego to jednak Włoch i boję się, że coś może mu odwalić - ta nacja tak ma. Co do liczb, to Sonego gorzej przedstawia się w rankingu niż jego rywal - Evans, jednak to mało istotna statystyka, o której warto jednak napomknąć. Bilans na hali też po stronie Brytyjczyka, może nie jest to jego drugi dom, ale potrafi grać pod dachem. Teraz powiem czemu Sonego: Mianowicie Evans ma 30 lat, tyle co ja więc się dość łatwo męczy i wolniej regeneruje, a hala to najtrudniejsza nawierzchnia, gdzie męczysz się najbardziej, a to 7 mecz w ciągu 11 dni dla Brytola, na dodatek wczoraj orał 3 sety(w tym 1 TB) z Dimitrovem. Sonego bardziej szafuje swoimi siłami a Evans sobie zrobił maraton. Druga dość istotna rzecz: waga o kilogram na korzyść Włocha, wzost aż 16 cm! To przepaść, nawierzchnia twarda promuje zawodników o lepszych warunkach fizycznych. Sonego może go rojechać serwisem jak będzie miał dzień.

16:30, CH Hamburg. Nasz Rodak ma za rywala Ofnera, który wczoraj bardzo przeciętnie radził sobie z Saffulinem. Oddał mu seta, miał raptem 68% pierwszego serisu, dał rywalowi 5 szans na BP, to jest jego max. jeśli chodzi o Chellenger. Majchrzak to turniejowa "1" i jest nastawiony na wygraną w singlu i deblu, gdzie jest w finale. Poważnie podchodzi do sprawy. Wczoraj zjadł Milojevica, gdzie oddał mu tylko 4 gemy, miał 75% 1st service i co najważniejsze dał mu tylko 2 szanse na BP. Jest lepszy i zdziwię się jak dziś przegra.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Ojoj... Majchrzak zagrał ambitnie ale Ofner przeszedł samego siebie, jednak wniosek z tego prosty... Jeden mecz na kuponie. Sonego bardzo fjnie, Evans jakby co brał medicala, może to będzie warte uwagi przy kolejnym typie.

Typ #3#


Statystyki październik:

Kupony zagrane: 3
Kupony wygrane: 1(z tym, że tam jeden z typów to był zwrot)
Kupony przegrane: 2
Skuteczność: 33%
Suma stawek: 250.00
Zysk: -154.30
Stan konta: 345.70
Yield: -61.72%

Październik potraktuję jako rozgrzewkę, mam nadzieję że złe dobrego początki. Jutro kilka finałów i kwalifikacje do turniejów ATP. Coś wyskrobię ;-)
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
LISTOPAD

Typ #1#

Corwin F. - Poljak D.
Typ: Poljak D. @2.15
Stawka: 100,00 (4/10)
EWK: 188,10
STS


ITF Sharm-el-Sheikh 9:00. Ten Corwin w końcu musi komuś ulec, bo jest cieniutki. Najpierw przekupił Orlova, w półfinael ograł beznadziejnego Begę. Zatem teraz czas by przegonił go Poljak. Jak nie ma tu żadnego spisku to Czech go łyknie. Poljak w półfinale ograł Oleksieja Krutytha, zawodnika na poziomie Corwina. Ograł nie oddając żadnego BP, mając 74 % 1st service, 70% second service. Corwin przekupił Orlova a z Begą... Wygrał bo musiał... 62% 1st service, 52 % 2nd service, oddał 3 z 4 szans na BP i... wygrał. Fatalny był Bega. Zobaczymy jutro ale w mojej opinii to Poljak powinien być faworytem.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #1#
Szkoda mi bardzo tego typu, no ale taka jest bukmacherka...

Typ #2#

Cechinato M. - Gombos N.
TYp: Cecchinato M. @2.30
Stawka: 100,00 (4/10)
EWK: 201.79
STS



ATP Masters Paryż, 13:40. Swój typ w 80% opieram na tym co działo się wczoraj. Mianowicie Gombos strasznie boksował się z krasnalem Albotem, dając mu aż 17 szans na BP, mając serwis na poziomie 70% (1st) i 38% (2nd). Warunkami fizycznymi przewyższa Włocha o 8cm i 8 kg, jednak Albota aż o 16 cm, a prawie przegrał. Pierwszy seta odwrócił cudem na swoją korzyść. Cechinato w dobrym stylu w kwalifikacjach odpalił Junga (choć Ameryykanin grał słabo) i w bardzo dobrym Corię, mając świetne statystyki, oddając jedynie rywalowi 1 szansę na BP. Wg mnie kurs @2.30 jest na Włocha za wysoki, bo biorąc pod uwagę formę obu Panów, prewagę ma Włoch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #2#

Bardzo słaby początek miesiąca... Nic nie wchodzi, a dziś Gombos zagrał bardzo dobry mecz. Typ kompletnie nietrafiony.

Kupony zagrane: 2
Kupony wygrane: 0
Kupony przegrane: 2
Skuteczność: 0%
Suma stawek: 200.00
Zysk: -200.00
Stan konta: 300.00
Yield: -100.00%
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #3#

Cilic (@1.37) + McLachlan/Klaasen(@1.27)
@1.74
Stawka: 6/10 (150,00)
EWK: 229.68
STS



ATP Masters Paryż, 16:30.Przedstawiciel gospodarzy nie jest złym tenisistą, jednak w konfrontacji z Chorwatem prezentuje się blado. Pojedynek Cilica z Moutetem w każdym aspekcie przemawia za Chorwatem. Ranking, doświadczenie i co ważne na tej nawierzchni - warunki fizyczne. 15 cm różnicy na korzyść Cilica to sporo. Wczora Chorwat pogonił formalnie lepszego od siebie Alliasime'a. Dziś gra z gorszym zawodnikiem, ktory dostał tu tylko Wild Card.

ATP Masters Paruż, 16:00. Pojedynek McLachlana i Klaasena z parą Ruud/Fritz. Dla mnie pojedynek dupy z batem. Typowi debliści kontra na szybko złożony składak. Klaasen pond 600 meczów w deblu i 17. miejsce na świecie, McLachlan ponad 400 a na przeciwko Fritz niecałą setką meczów, w dodatku z ujemnym bilansem, Ruud niecałe 50 meczów i też ujemny bilans. Inna sprawa, że Ruudw czoraj poległ w singlu, ale co warto przyznać - po niezłym meczu. Debel ma jednak swoje prawa i dziś nie widzę żadnej przesłanki by wygrał Fritz z Ruudem
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #3#

Jak mawiał mój ś.p kolega: Biednemu to zawsze wiatr w oczy i chuj w dupę...

Dziś idziemy na całość, All- In.

Typ #4#

Zverev(@1.32) + Arevalo/Middlekoop(@1.27) + Murray/Skupski(@1.40)
@2.35
Stawka: 6/10 (150.00)
EWK: 310.20
STS


Wszystkie mecze to ATP Masters w Paryżu. Zverev gra o 15:00. Pomijając aspekty sportowe, które są oczywiście po stronie Niemca, warto rzucić okiem na wzrost obu zawodników i ich wagę. Nawierzchnia sprzyja zawodnikom o lepszych warunkach, a te po stronie Zvereva (15 cm wzrostu i 15 kg masy). Przed nimi debel Murray/Skupski, o 13:50. Zawodnicy solidni kontra Quereshi, też solidny grajek z typowym siglistą Tsitsipsem. Tsitsipas w deblu jes cieniutki, na hali wygrał jako deblista w 2016 roku. Rozpoczniemy deblem Arevalo/Middlekoop. Solidni grajkowie, żyjący z debla, obaj o dobrych warunkach kontra deblowa kaleka Humbert i mały Gaston, który też w debla gra jak ja w bierki, a mam niedowład jednej z rąk. Także dziś 3 typki, które albo pozwolą grać dalej albo zakończą grę w
listopadzie.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #4#


Wreszcie, ale oczywiście coś musiało się wykrzaczyć i jeden zwrot wpadł...



Kupony zagrane: 4
Kupony wygrane: 1
Kupony przegrane: 3
Skuteczność: 25%
Suma stawek: 500.00
Zysk: -278.24
Stan konta: 221.76
Yield: -55.65%
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Typ #5#

Arends/Pel (@1.42) + Escoffier (@1.32) + Pecotic (@1.17)
@2.19
Stawka: 4/10
EWK: 192.72
STS

Challenger Eckental 14:40 pars Arends/Pel zwyczajnie żyje z debla. Wczoraj rozgonili na 4 wiatry jakiś leszczy, natomiast Brown/Hoang to typowy składak. Pierwszy raz grali wczoraj, gdzie zagrali bardzo dobrze, ale jest jeden szkopuł. Dziś grają z dryblasem a właściwie dryblasami 196/198 cm, bowiem Hoang przy 183 cm wzrostu jest krasnalem przy nich. Zatem upatruję tu szans licząc na warunki fizyczne.

ITF Quinta So Lobo, 12:00. Escoffier od rywala jest conajmniej o klasę lepszy, bo Fery to zawodnik raczej z upodobaniami na clay. Nie ma sensu abym robił głębszą analizę, bo to faworyt i w każdym aspekcie bije Ferego.

ITF Heraklion 9:00 Pecotic to znany grajek, może bez wielkich osiągnięć, ale solidny. Dziś jego rywalem jest jakieś dziecko, o którym nic nie wiadomo_Ostatnio Pecotic przegrał w finale ITF Heraklion. Alves preferuje twardą nawierzchnię ale grał raczej kwalifikacje i tam nastukał korzystny bilans. Co prawda niedawno był w półfinale ITF Stambuł, ale raz do roku to i garbaty się wyprostuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom