>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy Typer roku 2010

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wybieramy najlepszego typera roku 2010.

W głosowaniu może wziąć każdy użytkownik zarejestrowany nie później niż dnia 10 grudnia 2010 roku.
Najlepsza trójka otrzyma nagrody:
1 miejsce: 300zł
2 miejsce: 200zł
3 miejsce: 100zł


Walczymy fair play. Wszystkie próby oszustwa będą surowo karane.
Głosowanie jest dobrowolne. Zachęcanie użytkownika do głosowania na daną osobą również będzie karane. Można oddać głos tylko na jedną osobę.
W przypadku, gdyby moderator/typer zajął miejsce w TOP3 w obu ankietach, może wybrać tylko jedną nagrodę. Wówczas osoba z miejsca niżej otrzyma bonus.

Administracja forum
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tutaj nie mogło być inaczej, szczególnie za końcówkę sezonu. Glos oczywiście dla Hellraiser Ile to się na jego fixach z tenisa zarobiło w ostatnim czasie, to przez cały rok takiego zysku z tej dyscypliny nie miałem :jezora: Doradzi, odradzi, poleci typka na PW i emocje gwarantowane. Nic dziwnego, że tak mu reputacja podskoczyła ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jako, że nie wypada mi ujawniać na kogo oddałem głos w sondzie na moda roku to tutaj ujawnię swój głos. Od dawna już swój typ miałem. Mimo, że jest sporo ciekawych typerów (wbrew temu co niektórzy piszą) to nie miałem żadnych wątpliwości. To jedyny temat do tej pory na forum gdzie przez rok regularnie podawał ktoś typy i robił bilans swoich typów. Takie wyniki zasługują na mój głos. Właściwie za komentarz mógłbym dać link do podsumowującego posta -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f59/typy-marnika-siatkowka-34916-13.html#post1742723
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jest duzo osób które zasługują na głos ale w tym roku wybieram Rox,wiem że nie było jej przez długi czas ale wróciła(i znowu odchodzi o_O) i podała kilka ciekawych typów i analiz.Lubie czytać jej analizy bo widać że nie leje wody i wie co pisze.Sporo jest userów którzy nawet nie wiedzą co piszą ale pisza.To jest chyba jedyna kobita na forum która posiada taką wiedze z koszykówki i dzieli sie typami.Radziłbym troche wiecej dystansu do grania Rox bo widać że już po dwóch nie udanych typach wpieniasz sie maksa ;) staram sie dawać głos za posiadaną wiedze bo nie trudno jest zaliczyc faja serie korzystając z typów innych nabić yield i wskoczyć do tego działu.Z reszty typerów na forum oczwiście na pochwały zasługują starzy wyjadacze jak robson,TBM,Odisio,Hell,Ass,InSnajper,Lukascash i inni.To by było na tyle ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Podobnie jak Snajper zaglosowałem na Hellraisera. Gdy zabrakło na forum Prasy, to od Hell&#39;a zapożyczałem typki tenisowe i nie straciłem na tym. Dla mnie the best of ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Ja zagłosowałem na robsona United xD. Ma duże pojęcie o piłce nożnej (nie tylko w europejskim wydaniu) i nie tylko. Wiedza przeogromna, poparta rzeczowymi, konkretnymi analizami. ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Typer roku to chyba nie typer miesiąca, więc nie wiem co robią w tym zestawieniu takie osoby jak np.
http://forum.bukmacherskie.com/f15/golkeepersuczi-sa-tylko-dwie-opcje-200j-z-2j-and-2000j-z-20j-46303.html
http://forum.bukmacherskie.com/f35/value-betting-by-krzysiultd-45560-2.html
http://forum.bukmacherskie.com/f59/typy-by-odisio-nhl-analyzing-23748-39.html
Oraz inni.
Dla mnie bez sensu zestawienie, nie wiem na czym polegała selekcja, ale niektórzy tutaj nie powinni być wymienieni nawet.
Zestawienie powinno składać się z max 10 osób i to bez żadnej obrazy do nikogo, tylko po prostu obiektywnie patrząc.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wygrac powinien Marnik i to nie podlega żadnej dyskusji bo prowadził najprzejrzysciej temat i zna się na siatkówce jak mało kto, ale tym razem uznałem, że i tak zgarnie potrzebną ilośc głosów do zwycięstwa w tej zabawie zatem pozwoliłem sobie wyróżńic swoim głosem kogoś innego;)
Mój głos zatem wędruje do kapszti . Głównie za całokształt pracy włożonej w rozwój działo latino. Swoimi analizami i co ważne często skutecznymi typami włożył sporą cegiełke w funkcjonowanie tego działu. Za to chciałem mu tym głosem podziękowac ;)
Wyróżnienie, jezeli coś takiego istnieje i w jakiś sposób w ogóle odda danemu userowi szacunek chciałbym złożyc
OrngCrsh za całkiem skuteczna walke z typowaniem NHL
oczywiście moje uznanie ma też Hellraiser , TBM czy SimonS którego akurat nie ma w tej klasyfikacji, bo nie posiada rangi Typer, ale typy z Serie A ma dobre, no i miażdzył skutecznością w MotoGP, do czasu kiedy nie zagrałem jego typu :razz:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja głosuje oczywiście na ziomka po fachu Hellraisera duzo piszemy na temat tenisa, duzo mi pomaga, razem staramy sie ogrywac buków. Staram sie go nasladowac i brac dobry przykład. Mam nadzieje, ze w przyszłym roku dotrzymam mu kroku i bedziemy razem rządzili w temacie tenisa ???? powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Moim zdaniem te żałosne wpie.... się szakala w każdy temat szakala powinno zostać ukrócone. Odi nie zasługuje na miejsce w tym gronie? R U Fucking Kidding Me? Odisio jako jeden z nielicznych na forum zna się na enejdżelu jak mało kto, i analizuje go regularnie. Ostatnio furorę robi OrngCrsh, ale on na FB jest dość krótko, więc jeżeli miałbym wybrać kogoś z tej dwójki równorzędnych typerów, to wybrałbym z pewnością Pana z misiem :)?: ;) ) w avatarze.
Skoro jesteśmy przy NHL, to przejdźmy do NBA. W tej materii (zresztą nie tylko w tej) wyróżnia się Kudłaty, często typy z NBA wrzucają marjol czy snoopdogg.
Są też inni spece od USS - lucascash, jrpl, addicted czy tofinek, którzy z pewnością mają sporą wiedzę na tematy, w których się specjalizują. A przecież info o tej materii nie jest mówiąc oględnie szeroko dostępne.
Omówiłem raptem kilka dyscyplin, ale grono kandydatów na typera roku jest spore. Są też spece od kosza kobiecego jak Olo, hokeja i innych jak Fox.
Wybór nie jest niestety zbyt łatwy, bo oprócz w/w na głosy zaslugują Hellraiser, Bart, Hellraiser, robson , TBM czy leon.
Ja jednak głosuję na Fabika. Chłopak ma sporą wiedzę na temat piłki, gra bardzo rozwawżnie i mądrze. Pierwsza połowa roku zdecydowanie była jego czasem. Ostatnio trochę zwolnił, ale liczę, że jego dni jeszcze powrócą.
Wszystkim z góry dziękuję za nieliczne głosy na moją osobę. Pozdrawiam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oddałem głos na Marnika. Vejder dobrze napisał i się z nim zgadzam. Zaskoczył mnie swoją wiedzą o siatce. Skuteczność świetna. Mam nadzieję, że i dalej będzie tak świetnie typował.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
najchętniej oddałbym dwa głosy - vrazzo i jrpl....obaj piszą merytorycznie i z przyjemnością czyta się ich analizy...rzut monetą zdecyduje o tym, na kogo pójdzie głos..pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moim zdaniem te żałosne wpie.... się szakala w każdy temat szakala powinno zostać ukrócone. Odi nie zasługuje na miejsce w tym gronie? R U Fucking Kidding Me? Odisio jako jeden z nielicznych na forum zna się na enejdżelu jak mało kto, i analizuje go regularnie.
Sorry bardzo, ale ja się nigdzie nie wpierniczam tylko po prostu wyrażam swoją opinię. Odi nie zasługuje, tak jak wielu z tej listy. Przykładowo kliknąłem sobie 31 stronę w jego temacie i co widzę. 18 typów ⛔ 7 ✅, no kurde sorry, taka osoba nie zasługuje na miano typera ROKU. Jako nieliczny ZNA SIĘ na NHLu ? Kolejna bajka, jakby się znał to przerost plusów byłby nad minusami. Równie dobrze ja mogę typować NHL i pewnie miałbym podobną skuteczność, choć tego nie jestem w stanie określić.
Przypominam, że to jest konkurs na typera roku, a nie na to czy ktoś się zna na piłce wodnej, hokeju czy ping pongu.
Hell, Marnik, Fabik, Roxana to użytkownicy dzięki którym można było się wzbogacić. Brakuje mi jeszcze w tym zestawieniu moda christopera68 który w dziale tenis dawał dobre typy, no ale skoro go tu nie ma to trudno.
Obiektywnie głos idzie na Hella bo dzięki jego typom zarobiłem trochę grosza i o nim można powiedzieć jasno, że zna się na tej dyscyplinie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Brakuje mi jeszcze w tym zestawieniu moda christopera68 który w dziale tenis dawał dobre typy, no ale skoro go tu nie ma to trudno.
W tej ankiecie biorą osoby, które mają/miały temat w dziale VIP bądź mają/miały rangę Typer w 2010 roku oraz były aktywne.
W tym konkretnym przypadku Christophera48 na tej liście nie znajdziesz. Ale zawsze równie dobrze możesz oddać głos na niego w sondzie na moda - jeśli chcesz go &quot;docenić&quot;. Tam już się znalazł. Został modem właśnie ze względu na aktywność jaką wykazywał (w pisaniu analiz itd.).
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
robson United xD
Już dawno temu wiedziałem na kogo zagłosuje ???? wielka wiedza z wielu dyscyplin , rzeczowe i konkretne analizy , czasem w dwóch zdaniach potrafi więcej dobrego napisać niż niektórzy skrobiący godzinne analizy. W każdym praktycznie dziale można znaleźć jego posty , a i ostro goni filipa r2 w popularności i oglądalności tematu ;) oby tak dalej ????
PS // ale wielu wielu typerów zasługuje na wyróżnienie ale jak bym zaczął wypisywać to chyba każdego z listy bym musiał ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Na przestrzeni calego roku to wybor pomiedzy Marnikiem i Fabikiem. Powinienem postawic na tego drugiego z nadzieja ze podzieli sie wygrana kasa ????.
Obydwaj nie naleza do grona &#39;typerow&#39; ktorzy boja sie yieldu ????
Glos na Marnika, znawca dyscypliny i swietny typer, nie zawsze to idzie w parze.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
kudłaty ???? bardzo dobre analizy, dobrze dobrane spotkania i gra z głową. może i nie było go widać od początku roku ale ostatnio błyszczy ????
btw, bardzo trudny wybór bo tak jak napisali niektórzy wcześniej - jest dużo dobrych typerów w poszczególnych dziedzinach, podających bardzo dobre typy na ich koronne dyscypliny, także nie było łatwo wybrać jedno z pośród tylu. mogliście zrobić ankietę w której można wybrać trzech najlepszych, to by było trochę więcej emocji ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja swój dałem na Marnik krótko i na temat dlaczego: w tym roku była najlepszy.Jak bym miał typować kto wygra to też Marnik według mnie dostanie największą liczbę głosów ;)
 
Do góry Bottom